Takimi i dy qeverive, shkruan kryeministri Edi Rama

para 6 dite - Zhurnal

Kryeministri Edi Rama ka konfirmuar mbajtjen e takimit të Qeverisë së Shqipërisë dhe të Kosovës. Rama me anë të një njoftimi në Facebook ka thënë se takimi do të mbahet në Elbasan. “Nesër mbledhja e përbashkët...

16 marrëveshje pritet të nënshkruhen në mbledhjen mes Kosovës dhe Shqipërisë

para 6 dite - OraInfo

Ambasadori i ri i Kosovës në Shqipëri, Skënder Durmishi, foli në lidhje me detajet për takimin e nesërm mes dy qeverive, atë të Kosovës dhe Shqipërisë. Durmishi tregoi se deri më tani 16 marrëveshje janë...

Qeveritë e Kosovës dhe Shqipërisë mbajnë mbledhje të përbashkët në Elbasan

para 6 dite - Kallxo

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka bërë të ditur se nesër (e premte), Qeveria e Shqipërisë dhe ajo e Kosovës do të mbajnë mbledhje të përbashkët. Mbledhja do të mbahet në qytetin e Elbasanit në Shqipëri....

Nesër mbledhja e përbashkët e dy qeverive Shqipëri – Kosovë

para 6 dite - Alsat-M

Ditën e nesërme pritet të zhvillohet mbledhja e përbashkët e dy qeverive Shqipëri – Kosovë. Lajmin e ka njoftuar kryeministri i Shqipërisë Edi Rama përmes një postimi në facebook. Sipas njoftimit të kryeministrit...

Rama: Nesër mbledhja e përbashkët e dy qeverive Shqipëri – Kosovë

para 6 dite - Top Channel

Ditën e nesërme pritet të zhvillohet mbledhja e përbashkët e dy qeverive Shqipëri – Kosovë. Lajmin e ka njoftuar kryeministri Edi Rama përmes një postimi në facebook. Sipas njoftimit të kryeministrit të...

Dy ditë para festave të Nëntorit, mbahet nesër mbledhja e dy qeverive shqiptare në Elbasan

para 6 dite - News33

Mbledhja e përbashkët e dy qeverive shqiptare do të mbahet nesër në qhytetin e Elbasanit. Dy ditë para 28 Nëntorit, Qeveria shqiptare e drejtuar nga Edi Rama dhe ajo e Kosovës e drejtuar nga Albin Kurti...

Elbasani mikpret mbledhjen e përbashkët Shqipëri-Kosovë

para 6 dite - Klan

Elbasani mikpret mbledhjen e përbashkët Shqipëri-Kosovë Ditën e premte do të zhvillohet mbledhja e përbashkët mes qeverive të Shqipërisë dhe Kosovës. Kryeministri Edi Rama ka njoftuar se takimi do të zhvillohet...

Të premten mbledhja e përbashkët e qeverive Shqipëri-Kosovë

para 6 dite - Vizion Plus

Ashtu sikurse ishte planifikuar këtë të premte do të mbahet mbledhja e përbashkët mes dy qeverive, asaj shqiptare dhe të Kosovës. Ishte vetë kryeministri Rama që rikonfirmoi takimin e përbashkët qeveritar....

Vendimi që pritet të merret, Rama: Nesër mbledhja e përbashkët e dy qeverive në Elbasan

para 6 dite - ABC News

Ditën e nesërme në Elbasan do të mblidhen në takimin e radhës dy qeveritë e Shqipërisë dhe Kosovës. Kryeministri Edi Rama ka bërë një postim në rrjetet sociale. “Nesër mbledhja e përbashkët e dy qeverive...

Rama: Nesër mbledhja e dy qeverive në Elbasan

para 6 dite - Albeu

Kryeministri Edi Rama, përmes një postimi në Facebook shkruan se ditën e nesërme, në Elbasan, mblidhen dy qeveritë, ajo shqiptare dhe ajo e Kosovës. Në mbledhjen e 26 nëntorit pritet të diskutohet për...

Nesër mbledhja e dy qeverive, Rama paralajmëron ngjarjen

para 6 dite - Lajmi.net

Në prag të kësaj mbledhje, kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka postuar një fotografi, të cilën e ka shoqëruar me flamujt e dy vendeve e ku sipër saj ka shkruar “Nesër mbledhja e përbashkët e dy qeverive...

16 marrëveshje pritet të nënshkruhen në mbledhjen e qeverive, të Kosovës e Shqipërisë

para 6 dite - Zeri

Ambasadori i ri i Kosovës në Shqipëri, Skender Durmishi, foli në lidhje me detajet për takimin e nesërm mes dy qeverive, asaj të Kosovës dhe të Shqipërisë. Durmishi tregoi se deri më tani janë në plan...

16 marrëveshje pritet të nënshkruhen në mbledhjen e dy qeverive

para 6 dite - RTK

Ambasadori i ri i Kosovës në Shqipëri, Skender Durmishi, ka treguar detajet për takimin e dy qeverive Kosovë-Shqipëri. Durmishi tregoi se deri më tani janë në plan për t'u nënshkruar 16 marrëveshje mes...

Vendimi që pritet të merret, Rama: Nesër mbledhja e përbashkët e dy qeverive në Elbasan

para 6 dite - Lexo

Ditën e nesërme në Elbasan do të mblidhen në takimin e radhës dy qeveritë e Shqipërisë dhe Kosovës. Kryeministri Edi Rama ka bërë një postim në rrjetet sociale. “Nesër mbledhja e përbashkët e dy qeverive...

Kosova e Shqipëria nesër mbajnë mbledhjen e përbashkët të qeverive, ja çfarë postimi bën Edi Rama

para 6 dite - Infokusi

Ditën e nesërme (26 nëntor) do të zhvillohet mbledhja e përbashkët e dy qeverive Shqipëri-Kosovë. Lajmin e ka dhënë kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, përmes një postimi në rrjetet sociale. Ai e ka shoqëruar...

Elbasani mikpret mbledhjen e përbashkët Shqipëri-Kosovë, ja postimi i veçantë i Ramës

para 6 dite - Java News

Ditën e premte do të zhvillohet mbledhja e përbashkët mes qeverive të Shqipërisë dhe Kosovës. Kryeministri Edi Rama ka njoftuar se takimi do të zhvillohet në qytetin e Elbasanit. Në rrjetet sociale, kreu...

Në mbledhjen e qeverive të Kosovës dhe Shqipërisë do të nënshkruhen 16 marrëveshje

para 6 dite - Syri.net Kosova

Ambasadori i ri i Kosovës në Shqipëri, Skender Durmishi, foli në Sytë 7 të Klan Kosovës në lidhje me detajet për takimin e nesërm mes dy qeverive, atë të Kosovës dhe Shqipërisë. Durmishi tregoi se deri...

Vendimi që pritet të merret, Rama: Nesër mbledhja e përbashkët e dy qeverive në Elbasan

para 6 dite - InfoShqip

Ditën e nesërme në Elbasan do të mblidhen në takimin e radhës dy qeveritë e Shqipërisë dhe Kosovës. Kryeministri Edi Rama ka bërë një postim në rrjetet sociale. “Nesër mbledhja e përbashkët e dy qeverive...

16 marrëveshje pritet të nënshkruhen në mbledhjen e qeverive së Kosovës dhe Shqipërisë

para 6 dite - InfoShqip

Ambasadori i ri i Kosovës në Shqipëri, Skender Durmishi, foli në lidhje me detajet për takimin e nesërm mes dy qeverive, atë të Kosovës dhe Shqipërisë. Durmishi tregoi se deri më tani janë në plan për...

Shqipëri-Kosovë në Elbasan/ Detajet e mbledhjes së përbashkët të qeverive

para 6 dite - Scan TV

Në vigjilje të përvjetorit të Pavarësisë, qeveria e Shqipërisë dhe ajo e Kosovës do të zhvillojnë ne Elbasan mbledhjen e radhës të përbashkët, në vijim të një tradite disa vjeçare. Kjo është mbledhja e...

16 marrëveshje pritet të nënshkruhen në mbledhjen e qeverive së Kosovës dhe Shqipërisë

para 6 dite - Aktuale

Ambasadori i ri i Kosovës në Shqipëri, Skender Durmishi, foli në lidhje me detajet për takimin e nesërm mes dy qeverive, atë të Kosovës dhe Shqipërisë. Durmishi tregoi se deri më tani janë në plan për...

16 marrëveshje pritet të nënshkruhen në mbledhjen e qeverive së Kosovës dhe Shqipërisë

para 6 dite - Gazeta Express

Ambasadori i ri i Kosovës në Shqipëri, Skender Durmishi, foli në lidhje me detajet për takimin e nesërm mes dy qeverive, atë të Kosovës dhe Shqipërisë. Durmishi tregoi se deri më tani janë në plan për...

Në mbledhjen e qeverive të Kosovës dhe Shqipërisë do të nënshkruhen 16 marrëveshje

para 6 dite - Indeks online

Ambasadori i ri i Kosovës në Shqipëri, Skender Durmishi, foli në Sytë 7 të Klan Kosovës në lidhje me detajet për takimin e nesërm mes dy qeverive, atë të Kosovës dhe Shqipërisë. Durmishi tregoi se deri...

Rama: Nesër mbledhja e përbashkët e dy qeverive Shqipëri – Kosovë

para 6 dite - in7

Rama: Nesër mbledhja e përbashkët e dy qeverive Shqipëri – Kosovë Ditën e nesërme pritet të zhvillohet mbledhja e përbashkët e dy qeverive Shqipëri – Kosovë. Lajmin e ka njoftuar kryeministri Edi Rama...

Nesër mbledhja e dy qeverive, Rama paralajmëron ngjarjen

para 6 dite - Gazeta Metro

Mbledhja e përbashkët e dy qeverive Kosovë – Shqipëri pritet të mbahet nesër. Në prag të kësaj mbledhje, kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka postuar një fotografi, të cilën e ka shoqëruar me flamujt...

Në mbledhjen e qeverive të Kosovës dhe Shqipërisë do të nënshkruhen 16 marrëveshje

para 6 dite - GazetaBlic

Ambasadori i ri i Kosovës në Shqipëri, Skender Durmishi, foli në Sytë 7 të Klan Kosovës në lidhje me detajet për takimin e nesërm mes dy qeverive, atë të Kosovës dhe Shqipërisë. Durmishi tregoi se deri...

Në mbledhjen e qeverive të Kosovës dhe Shqipërisë do të nënshkruhen 16 marrëveshje

para 6 dite - Lajmi.net

Durmishi tregoi se deri më tani janë në plan për të u nënshkruar 16 marrëveshje mes dy kryeministrave, Albin Kurtit dhe Edi Ramës. “Çdo gjë është gati, mbledhja e dy qeverive mbahet nesër në Elbasan”,...

Nesër mbledhja e dy qeverive, Rama paralajmëron ngjarjen

para 6 dite - Realiteti

Mbledhja e përbashkët e dy qeverive Kosovë – Shqipëri pritet të mbahet nesër. Në prag të kësaj mbledhje, kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka postuar një fotografi, të cilën e ka shoqëruar me flamujt...

Nesër mbledhja e dy qeverive, këto janë marrëveshjet që pritet të nënshkruhen

para 6 dite - Epoka e Re

Mbledhja e përbashkët e dy qeverive Kosovë – Shqipëri pritet të mbahet nesër. Në prag të kësaj mbledhje, kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka postuar një fotografi, të cilën e ka shoqëruar me flamujt...

16 marrëveshje pritet të nënshkruhen në mbledhjen e qeverive së Kosovës dhe Shqipërisë

para 6 dite - Sovrani

Ambasadori i ri i Kosovës në Shqipëri, Skender Durmishi, foli në lidhje me detajet për takimin e nesërm mes dy qeverive, atë të Kosovës dhe Shqipërisë. Durmishi tregoi se deri më tani janë në plan për...

Nesër mbledhja e dy qeverive, kryeministri Rama paralajmëron ngjarjen

para 6 dite - ATV Live

Mbledhja e përbashkët e dy qeverive Kosovë – Shqipëri pritet të mbahet nesër. Në prag të kësaj mbledhje, kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka postuar një fotografi, të cilën e ka shoqëruar me flamujt...

Nesër mbledhja e dy qeverive, Rama paralajmëron ngjarjen

para 6 dite - KosovaPress

Mbledhja e përbashkët e dy qeverive Kosovë – Shqipëri pritet të mbahet nesër. Në prag të kësaj mbledhje, kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka postuar një fotografi, të cilën e ka shoqëruar me flamujt...

Nesër mbledhja e përbashkët e dy qeverive Shqipëri – Kosovë

para 6 dite - Fakti Ditor

Ditën e nesërme pritet të zhvillohet mbledhja e përbashkët e dy qeverive Shqipëri – Kosovë. Lajmin e ka njoftuar kryeministri i Shqipërisë Edi Rama përmes një postimi në facebook. Sipas njoftimit të kryeministrit...

“Nesër mbledhja e përbashkët e dy qeverive”, Rama poston foton e veçantë

para 6 dite - FaxWeb

Kryeministri Edi Rama ka postuar mëngjesin e sotëm një foto ku duket flamuri kuq e zi dhe ai i Kosovës ku njofton se nesër dy qeveritë do të kenë mbledhjen e përbashkët në qytetin e Elbasanit. Kësaj mbledhjeje...

Në mbledhjen e qeverive të Kosovës dhe Shqipërisë do të nënshkruhen 16 marrëveshje

para 6 dite - Realiteti

Ambasadori i ri i Kosovës në Shqipëri, Skender Durmishi, foli në Sytë 7 të Klan Kosovës në lidhje me detajet për takimin e nesërm mes dy qeverive, atë të Kosovës dhe Shqipërisë. Durmishi tregoi se deri...

Në mbledhjen e qeverive të Kosovës dhe Shqipërisë do të nënshkruhen 16 marrëveshje

para 6 dite - Press Online

Ambasadori i ri i Kosovës në Shqipëri, Skender Durmishi, foli në Sytë 7 të Klan Kosovës në lidhje me detajet për takimin e nesërm mes dy qeverive, atë të Kosovës dhe Shqipërisë. Durmishi tregoi se deri...

16 marrëveshje pritet të nënshkruhen në mbledhjen e qeverive së Kosovës dhe Shqipërisë

para 6 dite - Bota Press

Ambasadori i ri i Kosovës në Shqipëri, Skender Durmishi, foli në lidhje me detajet për takimin e nesërm mes dy qeverive, atë të Kosovës dhe Shqipërisë. Durmishi tregoi se deri më tani janë në plan për...

Nesër në Elbasan pritet të nënshkruhen 15 marrëveshje të reja në mbledhjen e përbashkët të qeverive të Kosovës e Shqipërisë

para 6 dite - Radio Kosova e Lire

Rreth 15 marrëveshje pritet të nënshkruhen në mbledhjen e përbashkët të qeverive të Kosovës dhe Shqipërisë, e cila do të mbahet nesër, në Elbasan. Në mbledhjen e shtatë me radhë, orientimi i kabineteve...

Në mbledhjen e qeverive të Kosovës dhe Shqipërisë do të nënshkruhen 16 marrëveshje

para 6 dite - Arbresh

Ambasadori i ri i Kosovës në Shqipëri, Skender Durmishi, foli në lidhje me detajet për takimin e nesërm mes dy qeverive, atë të Kosovës dhe Shqipërisë. Durmishi tregoi se deri më tani janë në plan për...

16 marrëveshje pritet të nënshkruhen në mbledhjen e qeverive së Kosovës dhe Shqipërisë

para 6 dite - Ekonomia Online

Ambasadori i ri i Kosovës në Shqipëri, Skender Durmishi, foli në lidhje me detajet për takimin e nesërm mes dy qeverive, atë të Kosovës dhe Shqipërisë. Durmishi tregoi se deri më tani janë në plan për...

16 marrëveshje pritet të nënshkruhen në mbledhjen e qeverive së Kosovës dhe Shqipërisë

para 6 dite - Gazeta Metro

Ambasadori i ri i Kosovës në Shqipëri, Skender Durmishi, foli në lidhje me detajet për takimin e nesërm mes dy qeverive, atë të Kosovës dhe Shqipërisë. Durmishi tregoi se deri më tani janë në plan për...

16 marrëveshje pritet të nënshkruhen në mbledhjen e qeverive së Kosovës dhe Shqipërisë

para 6 dite - Periskopi

Ambasadori i ri i Kosovës në Shqipëri, Skender Durmishi, foli në lidhje me detajet për takimin e nesërm mes dy qeverive, atë të Kosovës dhe Shqipërisë. Durmishi tregoi se deri më tani janë në plan për...

Rreth 15 marrëveshje pritet të nënshkruhen mes Kosovës dhe Shqipërisë

para një jave - Syri.net Kosova

Rreth 15 marrëveshje pritet të nënshkruhen në mbledhjen e përbashkët të Qeverive së Kosovës dhe Shqipërisë të premten në Elbasan. Në mbledhjen e shtatë me radhë, fokusi i kabineteve qeveritare do të jetë...

Rreth 15 marrëveshje pritet të nënshkruhen mes Kosovës dhe Shqipërisë, kërkohet zbatim

para një jave - Koha.net

Rreth 15 marrëveshje pritet të nënshkruhen në mbledhjen e përbashkët të Qeverive së Kosovës dhe Shqipërisë të premten në Elbasan. Në mbledhjen e shtatë me radhë, fokusi i kabineteve qeveritare do të jetë...

Rreth 15 marrëveshje pritet të nënshkruhen në mbledhjen e përbashkët

para një jave - RTK

Rreth 15 marrëveshje pritet të nënshkruhen në mbledhjen e përbashkët të Qeverive së Kosovës dhe Shqipërisë të premten në Elbasan. Në mbledhjen e shtatë me radhë, fokusi i kabineteve qeveritare do të jetë...

Rreth 15 marrëveshje pritet të nënshkruhen mes Kosovës dhe Shqipërisë

para 7 dite - Epoka e Re

Rreth 15 marrëveshje pritet të nënshkruhen në mbledhjen e përbashkët të qeverive të Kosovës dhe Shqipërisë të premten në Elbasan. Në mbledhjen e shtatë me radhë, fokusi i kabineteve qeveritare do të jetë...

15 marrëveshje pritet të nënshkruhen në mbledhjen e përbashkët të qeverisë së Kosovës dhe Shqipërisë

para një jave - Lajmi.net

Zëdhënësi i Qeverisë së Kosovës, Përparim Kryeziu, thotë për KosovaPress së në mbledhjen e së premtes do të nënshkruhen disa marrëveshje, memorandume bashkëpunimi dhe protokolle. “Qeveria e Kosovës dhe...

15 marrëveshje pritet të nënshkruhen në mbledhjen e përbashkët të qeverisë së Kosovës dhe Shqipërisë

para një jave - Realiteti

Rreth 15 marrëveshje pritet të nënshkruhen në mbledhjen e përbashkët të Qeverive së Kosovës dhe Shqipërisë të premten në Elbasan. Në mbledhjen e shtatë me radhë, fokusi i kabineteve qeveritare do të jetë...

15 marrëveshje pritet të nënshkruhen në mbledhjen e përbashkët të qeverisë së Kosovës dhe Shqipërisë

para një jave - Bota Press

Rreth 15 marrëveshje pritet të nënshkruhen në mbledhjen e përbashkët të Qeverive së Kosovës dhe Shqipërisë të premten në Elbasan. Në mbledhjen e shtatë me radhë, fokusi i kabineteve qeveritare do të jetë...

Rreth 15 marrëveshje pritet të nënshkruhen në mbledhjen e përbashkët të qeverive

para një jave - KosovaPress

Rreth 15 marrëveshje pritet të nënshkruhen në mbledhjen e përbashkët të Qeverive së Kosovës dhe Shqipërisë të premten në Elbasan. Në mbledhjen e shtatë me radhë, fokusi i kabineteve qeveritare do të jetë...

Rreth 15 marrëveshje pritet të nënshkruhen në mbledhjen e përbashkët të qeverive

para një jave - Gazeta Metro

Rreth 15 marrëveshje pritet të nënshkruhen në mbledhjen e përbashkët të Qeverive së Kosovës dhe Shqipërisë të premten në Elbasan. Në mbledhjen e shtatë me radhë, fokusi i kabineteve qeveritare do të jetë...

Të premten mbledhja e përbashkët e Qeverisë së Kosovës dhe Shqipërisë

para një jave - Syri.net Kosova

Qeveria e Kosovës dhe ajo e Shqipërisë do të mbajnë këtë të premte mbledhjen e radhës të përbashkët. Këtë e ka konfirmuar zëdhënësi i Qeverisë, Përparim Kryeziu. “Po”, tha shkurt ai për Reporteri.net....

Të premten mbledhja e përbashkët e Qeverisë së Kosovës dhe Shqipërisë

para një jave - RTK

Këtë të premte, do të mbahet mbledhja e përbashkët e dy qeverive shqiptare. Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi i Qeverisë së Kosovës, Përparim Kryeziu. Ndryshe, Kryeministri i Kosovës Albin Kurti dhe ai...

Takimi i përbashkët mes qeverive të Shqipërisë dhe Kosovës do të zhvillohet më 26 nëntor në Elbasan, dhe jo në Durrës

para një jave - Radio Kosova e Lire

Takimi i përbashkët mes qeverive të Shqipërisë dhe Kosovës do të zhvillohet më 26 nëntor në Elbasan, dhe jo në Durrës sikur ishte parashikuar më parë. Ministrja e Jashtme Olta Xhaçka, një muaj më parë,...

Të premten mbledhja e përbashkët e Qeverisë së Kosovës dhe Shqipërisë

para një jave - Infokusi

Këtë të premte, do të mbahet mbledhja e përbashkët e dy qeverive shqiptare. Lajmin për Express e ka konfirmuar zëdhënësi i Qeverisë së Kosovës, Përparim Kryeziu. Ndryshe, Kryeministri i Kosovës Albin Kurti...

Mbledhja e përbashkët e dy qeverive Shqipëri-Kosovë mbahet të premten në Elbasan

para një jave - Arbresh

Qeveria e Kosovës dhe ajo e Republikës së Shqipërisë pritet të takohen të premten për të mbajtur mbledhjen e radhës mes këtyre dy qeverive. Kjo u bë e ditur nga kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin...

Qeveria mblidhet për t’i diskutuar marrëveshjet e së premtes me Shqipërinë

para një jave - Zeri

Qeveria e Kosovës sot do të mbajë mbledhjen e radhës. Përmes një njoftimi për media, nga Zyra e Kryeministrit thuhet se mbledhja do të nisë në orën 10:00. Sipas burimeve të “Zërit”, në këtë mbledhje do...

Të premten mbledhja e përbashkët e Qeverisë së Kosovës dhe Shqipërisë

para një jave - Ditapost

Këtë të premte, do të mbahet mbledhja e përbashkët e dy qeverive shqiptare, raporton Express Lajmin për Express e ka konfirmuar zëdhënësi i Qeverisë së Kosovës, Përparim Kryeziu. Ndryshe, Kryeministri...

Qeveria mblidhet për të diskutuar marrëveshjet e së premtes me Shqipërinë

para një jave - Zeri

Qeveria e Kosovës sot do të mbajë mbledhjen e radhës. Përmes një njoftimi për media nga Zyra e Kryeministrit, thuhet se mbledhja do të nisë nga ora 10:00. Sipas burimeve të “Zërit”, në këtë mbledhje do...

Të premten mbledhja e përbashkët e Qeverisë së Kosovës dhe Shqipërisë

para një jave - Ekonomia Online

Këtë të premte, do të mbahet mbledhja e përbashkët e dy qeverive shqiptare. Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi i Qeverisë së Kosovës, Përparim Kryeziu. Ndryshe, Kryeministri i Kosovës Albin Kurti dhe ai...

Mbahet mbledhja e Qeverisë së Kosovës

para një jave - RTK

Sot do të mbahet mbledhja e Qeverisë së Kosovës. VENDI: Ndërtesa e Qeverisë KOHA: 10:00

Të premten mbledhja e përbashkët e Qeverisë së Kosovës dhe Shqipërisë

para një jave - Bota Press

Të premten mbledhja e përbashkët e Qeverisë së Kosovës dhe Shqipërisë Këtë të premte, do të mbahet mbledhja e përbashkët e dy qeverive shqiptare. Lajmin për Express e ka konfirmuar zëdhënësi i Qeverisë...

Mbahet mbledhja e Qeverisë së Kosovës

para një jave - Infokusi

Sot do të mbahet mbledhja e Qeverisë së Kosovës. VENDI: Ndërtesa e Qeverisë KOHA: 10:00

Ndryshon qyteti! Qeveritë e Shqipërisë dhe Kosovës nuk do të takohen në Durrës

para një jave - Albeu

Mbledhja e përbashkët e dy qeverive, asaj të Kosovës dhe asaj të Shqipërisë, e projektuar për t’u mbajtur në Durrës, është vendosur të mbahet në Elbasan. Ende nuk dihen shkaqet e ndryshimit të vend-takimit...

Mbledhja e përbashkët Shqipëri-Kosovë do të mbahet në fund të nëntorit

para një jave - RTK

Mbledhja e përbashkët mes qeverisë së Shqipërisë dhe Kosovës do të mbahet ditën e premte, më 26 Nëntor në qytetin e Elbasanit. Që prej vitit 2014, qeveria e Kosovës dhe e Shqipërisë zhvillojnë mbledhje...

Mbledhja e përbashkët Shqipëri-Kosovë do të mbahet në fund të nëntorit, ja data dhe vendi

para një jave - Top Channel

Mbledhja e përbashkët mes qeverisë së Shqipërisë dhe Kosovës do të mbahet ditën e premte, më 26 Nëntor në qytetin e Elbasanit. Që prej vitit 2014, qeveria e Kosovës dhe e Shqipërisë zhvillojnë mbledhje...

Mbledhja e përbashkët Shqipëri-Kosovë do të mbahet në fund të nëntorit, ja data dhe vendi

para një jave - Lexo

Takimi i radhës i përbashkët mes qeverive të Shqipërisë dhe Kosovës do të zhvillohet më 26 nëntor në Elbasan, ndryshe nga siç ishte parashikuar në Durrës. Ka qenë ministrja e Jashtme Olta Xhacka e cila...

Takimi i përbashkët mes qeverive të Shqipërisë dhe Kosovës do të zhvillohet më 26 nëntor në Elbasan, dhe jo në Durrës

para një jave - Radio Kosova e Lire

Takimi i përbashkët mes qeverive të Shqipërisë dhe Kosovës do të zhvillohet më 26 nëntor në Elbasan, dhe jo në Durrës sikur ishte parashikuar më parë. Ministrja e Jashtme Olta Xhaçka, një muaj më parë,...

Ndryshon vendi/ Ja ku do të mbahet mbledhja e përbashkët e qeverive të Shqipërisë dhe Kosovës

para një jave - Lexo

Takimi i radhës i përbashkët mes qeverive të Shqipërisë dhe Kosovës do të zhvillohet më 26 nëntor në Elbasan, ndryshe nga siç ishte parashikuar në Durrës. Ka qenë ministrja e Jashtme Olta Xhacka e cila...

Kurti mbledh nesër ministrat, këto janë pikat që do të diskutohen

para një jave - Syri.net Kosova

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka thirrur mbledhjen e radhës të Qeverisë, e cila do të mbahet nesër, nga ora 10:00.

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK