Gjendet 16 vjeçarja në Prizren, rezultonte e humbur që dy ditë

para 6 dite - Telegrafi

Policia e Kosovës ka njoftuar se është gjetur 16 vjeçarja e cila rezultonte e humbur që dy ditë. Policia bën të ditur se 16 vjeçarja pasi kishte shkuar përfunduar shkollën nuk ishte kthyer më në shtëpi,...

Gjendet 16 vjeçarja që u raportua e zhdukur në Prizren

para 6 dite - Syri.net Kosova

Policia në Prizren ka bërë të ditur se kanë arritur të kontaktojnë me një vajzë të mitur e cila ishte larguar nga familja e saj më 23 nëntor. Sipas policisë, më datë 23.11.2021, rreth orës 17:40, një ankues...

Ferizaj, gjendet pa shenja jete një person

para 6 dite - Zhurnal

Një vdekje e dyshimtë ka ndodhur ditën e mërkurë në Ferizaj. Policia bën të ditur se një qytetarë ka gjetur të shtrirë në dysheme një person, ku më pas njësiti i emergjencës ka konstatuar vdekjen e viktimës....

Arrestohet një fëmijë në Vushtrri

para 6 dite - RTV 21

Njësiti policor ka arrestuar një të mitur pasi që i njëjti ka sulmuar dhe penguar zyrtaret policorë gjatë kryerjes së detyrës. Sipas Policisë së Kosovës, rasti ka ndodhur dje rreth orës 12:15 në Vushtrri....

Gjendet 16 vjeçarja në Prizren, rezultonte e humbur që dy ditë

para 6 dite - Zhurnal

Policia e Kosovës ka njoftuar se është gjetur 16 vjeçarja e cila rezultonte e humbur që dy ditë. Policia bën të ditur se 16 vjeçarja pasi kishte shkuar përfunduar shkollën nuk ishte kthyer më në shtëpi....

Detaje rrëqethëse për vajzën e Prizrenit, që u tentua të dhunohet derisa po kthehej nga shkolla

para 6 dite - Syri.net Kosova

Drejtoria Rajonale e Policisë në Prizren ka dhënë detaje të reja për rastin e tentim-dhunimit të një vajze, nga një shtetas i Shqipërisë. E mitura nga Prizreni ka raportuar se me 9 nëntor, derisa ishte...

16 vjeçarja u shpall e zhdukur nga familja, Policia e gjen dhe e kthen në shtëpinë e saj

para 6 dite - Indeks online

Të martën në orët e pasditës, një ankues ka raportuar se vajza e tij ka dalë për të shkuar në shkollë mirëpo pas orarit të mësimit nuk është kthyer dhe nuk dihet vendndodhja e saj. Në lidhje me rastin...

Sulm sekusal në Klinë

para 6 dite - RTV 21

Një sulm seksual është raportuar dje rreth orës 11:00 në Klinë. Policia e Kosovës rastin e ka cilësuar “sulm seksual” pasi që një burrë dyshohet se ka ngacmuar seksualisht një vajzë. Lidhur me rastin është...

Gjendet 16 vjeçarja që u raportua e zhdukur nga familja e saj në Prizren

para 6 dite - OraInfo

Policia në Prizren ka bërë të ditur se kanë arritur të kontaktojnë me një vajzë të mitur e cila ishte larguar nga familja e saj më 23 nëntor. Sipas policisë, më datë 23.11.2021, rreth orës 17:40, një ankues...

Gjendet 16 vjeçarja që u raportua e zhdukur nga familja e saj në Prizren

para 6 dite - RTK

Policia në Prizren ka bërë të ditur se kanë arritur të kontaktojnë me një vajzë të mitur e cila ishte larguar nga familja e saj më 23 nëntor. Sipas policisë, më datë 23.11.2021, rreth orës 17:40, një ankues...

Arrestohet i dyshuari nga Prizreni që tentoi ta dhunojë një vajzë derisa po kthehej nga shkolla

para 6 dite - Kallxo

Një shtetas i Shqipërisë është arrestuar nën dyshimin se ka kryer tentim dhunim ndaj një vajze në Prizren. Rasti dyshohet të ketë ndodhur më 9 nëntor 2021. Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar...

Vjehrri e sulmon fizikisht nusen e djalit

para 6 dite - RTV 21

Një mosmarrëveshje verbale ndërmjet vjehrrit dhe nuses së djalit çuan deri të përdorimi i dhunës fizike. Një grua nga Prishtina ka raportuar në Polici se është sulmuar fizikisht nga vjehrri i saj, e gjithë...

Gjendet i vdekur një person në Ferizaj

para 6 dite - RTV 21

Është gjetur i vdekur një person dje rreth orës 12:55 në Ferizaj. “Ankuesi mashkull kosovar ka njoftuar se ka gjetur të shtrirë në dysheme një person. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë përkatëse,...

Arrestohet 30-vjeçari që tentoi ta dhunojë të miturën në Prizren derisa po kthehej nga shkolla

para 6 dite - Indeks online

Me datë 09.11.2021, rreth orës 17:30, një viktimë femër e mitur, ka informuar se deri sa ishte duke u kthyer nga shkolla, një person i pa njohur ka tentuar ta dhunoj. Njësia përkatëse policore kishte filluar...

Gjendet i vdekur një person në Ferizaj

para 6 dite - Indeks online

Dje rreth orës 12:55 në Ferizaj është gjetur pa shenja jete një person. Ai është hasur i shtrirë në dysheme, bën të ditur Policia në raportin 24 orësh. “Ferizaj 24.11.2021-12:55. Ankuesi mashkull kosovar...

Ngacmohen seksualisht dy gra, në Lipjan dhe Klinë

para 6 dite - Zeri

Gjatë 24 orëve të fundit dy gra kanë raportuar në polici se janë ngacmuar seksualisht. Rasti i parë ka ndodhur në Lipjan, ku viktima femër ka raportuar se deri sa ishte në një lokal është ngacmuar seksualisht...

Dy raste të dhunës në familje, njëra grua raporton se u sulmua fizikisht nga vjehrri

para 6 dite - Kallxo

Dy raste të dhunës familjare janë regjistruar gjatë ditës së djeshme në Kosovë. Sipas raportit policor, një grua në Prishtinë ka raportuar se pas një mosmarrëveshje verbale që kishte pasur me të dyshuarin...

Vushtrri, i mituri sulmon dhe pengon policët në detyrë

para 6 dite - Kallxo

Njësiti policor ka arrestuar një të mitur, pasi që i njëjti ka sulmuar dhe penguar zyrtaret policorë gjatë kryerjes së detyrës. Policia ka njoftuar se rasti ka ndodhur dje rreth orës 12:15 në Vushtrri....

Një burrë dyshohet se shantazhoi një vajzë me disa fotografi të saj

para 6 dite - Kallxo

Një burrë dyshohet se e ka kanosur një vajzë të mitur duke e shantazhuar se do t’i publikonte disa foto të saj ka kërkuar nga ajo që të takoheshin. Rasti është regjistruar në Mitrovicë. Lidhur me rastin...

Një grua ngacmohet seksualisht në Klinë

para 6 dite - Kallxo

Një rast i sulmit seksual është hapur gjatë ditës së djeshme në Klinë. Policia njofton se është raportuar se një burrë dyshohet se ka ngacmuar seksualisht një grua. Sipas forcave të rendit, është njoftuar...

Theret me thikë një person në Gjakovë

para 6 dite - Kallxo

Një burrë ka pësuar lëndime të rënda trupore pasi i njëjti është therur me thikë nga persona të dyshuar të panjohur për të. Sipas forcave të rendit, viktima është dërguar në tretman mjekësor dhe i njëjti...

Arrestohet një shtetas i Shqipërisë për një rast tentim dhunimi në Prizren

para 6 dite - Koha.net

Është arrestuar një shtetas i Shqipërisë, i dyshuar për një rast tentim dhunimi në Prizren që ka ndodhur më 9 nëntor. Policia e Kosovës ka njoftuar se arrestimi i të dyshuarit ka ndodhur të mërkurën, ndërsa...

Një grua në Prishtinë raporton se u sulmua fizikisht nga vjehrri i saj

para 6 dite - Koha.net

Një grua në Prishtinë ka raportuar se pas një mosmarrëveshje verbale është sulmuar fizikisht nga vjehrri i saj. Rasti ka ndodhur rreth orës 19:00 të mërkurën, njofton Policia e Kosovës. “Viktima nuk ka...

Gjendet i vdekur një person në Ferizaj

para 6 dite - Koha.net

Një person në Ferizaj është gjetur i vdekur. Sipas njoftimit nga Policia, një person ka njoftuar se ka gjetur të shtrirë në dysheme një person tjetër. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë përkatëse,...

Një grua raporton se u ngacmua seksualisht në Lipjan

para 6 dite - Kallxo

Një grua ka raportuar në polici se deri sa ishte në një lokal është ngacmuar seksualisht nga një i dyshuar. Rasti ka ndodhur dje rreth orës 22:30 në Lipjan. Nuk raportohet për të arrestuar. Rasti është duke u hetuar.

Gjendet një person i vdekur në Ferizaj

para 6 dite - Kallxo

Një rast i vdekjes së dyshuar është iniciuar në Ferizaj. Sipas raportit 24-orësh policor, një person është gjetur i shtrirë në dysheme gjatë ditës së djeshme. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë përkatëse,...

Sulmohet seksualisht një grua në Klinë

para 6 dite - Syri.net Kosova

Policia ka bërë të ditur se rasti është njoftuar në prokurori dhe se po vazhdon të hetohet. “Është njoftuar prokurori, rasti është duke u hetuar”, thuhet në raportin policor.

Vjehrri rrah renë në Prishtinë

para 6 dite - Syri.net Kosova

Dje në Prishtinë, vjehrri ka sulmuar fizikisht renë. Kështu bën të ditur Policia në raportin 24 orësh. “Prishtinë, 24.11.2021 – 19:00. Viktima femër kosovare ka raportuar se, pas një mosmarrëveshje verbale...

Vjehrri rrah nusen e djalit në Prishtinë

para 6 dite - RTK

Viktima femër ka raportuar se pas një mosmarrëveshje verbale që kishte pasur me të dyshuarin mashkull (vjehrrin e saj) është sulmuar fizikisht nga ai. Viktima nuk ka pranuar tretman mjekësor. Palët janë...

Ngacmohet seksualisht një grua në një lokal në Lipjan

para 6 dite - Klan Kosova

Mbrëmjen e kaluar një grua ka raportuar në polici se është ngacmuar seksualisht në një lokal në Lipjan. Rreth këtij rasti në raportin 24 orësh të policisë nuk raportohet për të arrestuar, njofton Klankosova.tv....

Sherr në shtëpi, vjehrri rreh nusen e djalit

para 6 dite - NOA

Grindjet familjare shpesh i kalojne caqet duke u bërë të dhunshme e madje objekt i policisë dhe organeve hetimore. Një rast i tillë ka ndodhur në Prishtinë. Një grua ka raportuar se është sulmuar fizikisht...

Prishtinë, vjehrri sulmon fizikisht nusen

para 6 dite - Telegrafi

Policia e Kosovës ka njoftuar për një rast të dhunës që ka ndodhur në një familje në Prishtinë. Siç njofton Policia, një femër ka raportuar se është sulmuar fizikisht nga vjehrri i saj, transmeton Telegrafi....

Gjendet i vdekur një person në Ferizaj

para 6 dite - Syri.net Kosova

Një qytetar nga Ferizaj ka njoftuar se ka gjetur të shtrirë një person. Ekipi i emergjencës në vendngjarje ka konstatuar vdekjen e viktimës. Rasti ka ndodhur mesditën e së mërkurës, ka njoftuar policia...

Tentoi të dhunojë një grua në Prizren, arrestohet shtetasi i Shqipërisë

para 6 dite - ABC News

Një shtetar i Shqipërisë është arrestuar pasi ka tentuar të dhunojë një grua në Prizren. Rasti ka ndodhur më 9 nëntor, ndërkaq i dyshuari është arrestuar të mërkurën, më 24 nëntor. Mbi të dyshuarin rëndon...

Vdekje e dyshimtë në Ferizaj

para 6 dite - GazetaBlic

Në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës raportohet për një vdekje të dyshimtë në komunën e Ferizajt. Një mashkull ka raportuar se ka gjetur të shtrirë në dysheme një person, teksa në vendin e ngjarjes...

Detaje të reja: E mitura në Prizren po kthehej nga shkolla kur 30-vjeçari nga Shqipëria tentoi ta dhunojë

para 6 dite - Lajmi.net

E mitura nga Prizreni ka raportuar se me 9 nëntor, derisa ishte duke u kthyer nga shkolla, një person i panjohur ka tentuar ta dhunojë. Policia ka bërë të ditur se pas hetimeve, është identifikuar personi...

Vdekje e dyshimtë në Ferizaj

para 6 dite - Zeri

Një vdekje e dyshimtë është raportuar të mërkurën në Policinë e Ferizajt. Në raportin e Policisë thuhet se një mashkull ka njoftuar se ka gjetur të shtrirë në dysheme një person, ku më pas në vendin e...

Shtetasi i Shqipërisë tenton ta dhunojë një grua në Prizren

para 6 dite - GazetaBlic

Policia në Prizren ka arrestuar një person i cili ka tentuar ta dhunojë një grua. Rasti ka ndodhur më 9 nëntor, ndërkaq i dyshuari është arrestuar të mërkurën, më 24 nëntor. Ndaj të dyshuarit është iniciuar...

Gjendet i vdekur një person në Ferizaj

para 6 dite - RTK

Një qytetar nga Ferizaj ka njoftuar se ka gjetur të shtrirë një person. Ekipi i emergjencës në vendngjarje ka konstatuar vdekjen e viktimës, raporton Express Rasti ka ndodhur mesditën e së mërkurës, ka...

Vjehrri rrah renë në Prishtinë

para 6 dite - Indeks online

Dje në Prishtinë, vjehrri ka sulmuar fizikisht renë. Kështu bën të ditur Policia në raportin 24 orësh. “Prishtinë, 24.11.2021 – 19:00. Viktima femër kosovare ka raportuar se, pas një mosmarrëveshje verbale...

Arrestohet shtetasi i Shqipërisë, tentoi ta dhunojë një kosovare

para 6 dite - Zeri

Një shtetas nga Shqipëria është arrestuar të mërkurën në Prizren nën dyshimin se ka kryer veprën penale “Tentim dhunimi”. Ai dyshohet se më 9 nëntor ka tentuar ta dhunoi një femër kosovare. “Me 24.11.2021...

Vjehrri e bën për spital renë e tij në Prishtinë

para 6 dite - Zeri

Një rast i dhunës në familje është regjistruar të mërkurën në Prishtinë. Sipas policisë, viktima ka raportuar se, pas një mosmarrëveshje verbale që kishte pasur me vjehrrin e saj, është sulmuar fizikisht...

Shtetasi i Shqipërisë tentoi të dhunoj një grua nga Prizreni

para 6 dite - Infokusi

Një shtetas i Shqipërisë është arrestuar i cili ka tentuar ta dhunojë një grua në Prizren, shkruan Gazeta Infokus. Sipas policisë rasti ka ndodhur me 9 nëntor, ndërsa i dyshuari është arrestuar të mërkurën...

Theret me thikë një person në Gjakovë

para 6 dite - Infokusi

Mbrëmë rreth mesnatës është raportuar se një person është therur me thikë në rrugën “Vëllezërit Frashëri” në Gjakovë, shkruan Gazeta Infokus. Policia ka bërë të ditur se viktima është sulmuar nga persona...

Vdekje e dyshimtë në Ferizaj, policia jep detaje

para 6 dite - Lajmi.net

Ankuesi mashkull ka njoftuar se ka gjetur të shtrirë në dysheme një person. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë përkatëse, ndërsa njësiti i emergjencës ka konstatuar vdekjen e viktimës, transmeton lajmi.net....

Arrestohet një shtetas i Shqipërisë në Prizren, dyshohet për tentim-dhunim

para 6 dite - Lajmi.net

Arrestimi i tij është bërë për “tentim-dhunim” të ndodhur me 09.11.2021. I njëjti njoftohet të jetë shtetas i Shqipërisë, ndërsa me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje. “Prizren, 09.11.2021...

Gruaja nga Lipjani raporton se u ngacmua seksualisht në një lokal

para 6 dite - Ditapost

Një grua nga Lipjani ka raportuar në polici se derisa ishte në një lokal, është ngacmuar seksualisht nga një person i panjohur Rasti ka ndodhur mbrëmjen e së mërkurës, ka njoftuar policia në raportin 24...

Ngacmohet seksualisht një grua në Klinë

para 6 dite - Ditapost

Policia e Kosovës ka njoftuar se një grua është sulmuar seksualisht në Klinë Rasti ka ndodhur dje në orën 11:00. Rasti është duke u hetuar nga Policia. “Klinë, 24.11.2021 – 11:00. Është raportuar se një...

Vjehrri nga Prishtina e rreh renë

para 6 dite - Ditapost

Një grua nga Prishtina ka raportuar se është sulmuar fizikisht nga vjehrri i saj Rasti ka ndodhur mbrëmjen e së mërkurës në Prishtinë, pas një mosmarrëveshjeje verbale që kishin pasur viktima me të dyshuarin....

Arrestohet një i mitur në Vushtrri, sulmoi dhe pengoi policët

para 6 dite - Ditapost

Policia e Kosovës e ka arrestuar një të mitur në Vushtrri, pasi i njëjti ka sulmuar dhe ka penguar zyrtarët policorë gjatë kryerjes së detyrës I dyshuari me vendim të prokurorit është liruar në procedurë...

Detaje rrëqethëse për vajzën e Prizrenit, që u tentua të dhunohet derisa po kthehej nga shkolla

para 6 dite - in7

Detaje rrëqethëse për vajzën e Prizrenit, që u tentua të dhunohet derisa po kthehej nga shkolla Drejtoria Rajonale e Policisë në Prizren ka dhënë detaje të reja për rastin e tentim-dhunimit të një vajze,...

Vjehrri rrah nusen e djalit në Prishtinë

para 6 dite - Lajmi.net

Viktima nuk ka pranuar tretman mjekësor. Palët janë intervistuar dhe me urdhër të prokurorit, rasti shkon në procedurë të rregullt. “Prishtinë, 24.11.2021 – 19:00. Viktima femër kosovare ka raportuar se,...

Vjehrri e rrah të renë, i del telashe me policinë

para 6 dite - Infokusi

Një grua nga Prishtina ka raportuar vjehrrin e saj në polici, pasi është sulmuar fizikisht prej tij, shkruan Gazeta Infokus. Sipas policisë, rasti ka ndodhur mbrëmjen e së mërkurës, me ç’rast viktima nuk...

Sulmohet seksualisht një grua në Klinë, rasti po hetohet

para 6 dite - Infokusi

Gjatë ditës së djeshme është raportuar se një burrë ka sulmuar seksualisht një grua në Klinë, shkruan Gazeta Infokus. Policia ka bërë të ditur se rasti është njoftuar në prokurori dhe se po vazhdon të...

Policia arreston një person, i dyshuar për tentim dhunim në Prizren

para 6 dite - Ekonomia Online

Policia e Kosovës ka njoftuar se një shtetas i Shqipërisë është arrestuar, i cili dyshohet se ka tentuar ta dhunoj një vajzë të mitur. Rasti ka ndodhur me datë 9 nëntor të këtij muaji rreth orës 17:30....

Raportohet për një ngacmim seksual në një lokal në Lipjan

para 6 dite - Lajmi.net

Nuk raportohet për të arrestuar. Rasti është duke u hetuar. “Lipjan, 24.11.2021 – 22:20. Viktima femër kosovare ka raportuar se deri sa ishte në një lokal është ngacmuar seksualisht nga një i dyshuar mashkull...

Ngacmohet seksualisht një grua në Lipjan

para 6 dite - Infokusi

Një grua është ngacmuar seksualisht nga një person mbrëmjen e të mërkurës në një lokal në Lipjan, shkruan Gazeta Infokus. Sipas policisë nuk raportohet për të arrestuar. “Viktima femër kosovare ka raportuar...

Gjendet 16 vjeçarja që u raportua e zhdukur nga familja e saj në Prizren

para 6 dite - Bota Press

Policia në Prizren ka bërë të ditur se kanë arritur të kontaktojnë me një vajzë të mitur e cila ishte larguar nga familja e saj më 23 nëntor, raporton Gazeta Botapress. Sipas policisë, më datë 23.11.2021,...

Detaje të reja: E mitura në Prizren po kthehej nga shkolla kur 30-vjeçari nga Shqipëria tentoi ta dhunojë

para 6 dite - Gazeta Metro

Drejtoria Rajonale e Policisë në Prizren ka dhënë detaje të reja për rastin e tentim-dhunimit të një vajze, nga një shtetas i Shqipërisë. E mitura nga Prizreni ka raportuar se me 9 nëntor, derisa ishte...

Dy raste të dhunës familjare në 24 orët e fundit

para 6 dite - ATV Live

Brenda 24 orëve të fundit janë raportuar d y raste të dhunës në familje dhe një person i dyshuar është dërguar në mbajtje, njoftoi Policia e Kosovës. Sipas raportit 24-orësh të Policisë së Kosovës thuhet...

Një burrë dyshohet se shantazhoi një vajzë me disa fotografi të saj

para 6 dite - Realiteti

Një rast i sulmit seksual është hapur gjatë ditës së djeshme në Klinë. Policia njofton se është raportuar se një burrë dyshohet se ka ngacmuar seksualisht një grua. Sipas forcave të rendit, është njoftuar...

Theret me thikë një person në Gjakovë

para 6 dite - Realiteti

Një rast i sulmit seksual është hapur gjatë ditës së djeshme në Klinë. Policia njofton se është raportuar se një burrë dyshohet se ka ngacmuar seksualisht një grua. Sipas forcave të rendit, është njoftuar...

Vushtrri, i mituri sulmon dhe pengon policët në detyrë

para 6 dite - Realiteti

Një rast i sulmit seksual është hapur gjatë ditës së djeshme në Klinë. Policia njofton se është raportuar se një burrë dyshohet se ka ngacmuar seksualisht një grua. Sipas forcave të rendit, është njoftuar...

Dy raste të dhunës në familje, njëra grua raporton se u sulmua fizikisht nga vjehrri

para 6 dite - Realiteti

Një rast i sulmit seksual është hapur gjatë ditës së djeshme në Klinë. Policia njofton se është raportuar se një burrë dyshohet se ka ngacmuar seksualisht një grua. Sipas forcave të rendit, është njoftuar...

Takimi me Metën, Konjufca: E ardhmja e Kosovës është në BE dhe NATO, jo në iniciativat rajonale të Serbisë

para 6 dite - Realiteti

Një burrë ka pësuar lëndime të rënda trupore pasi i njëjti është therur me thikë nga persona të dyshuar të panjohur për të. Sipas forcave të rendit, viktima është dërguar në tretman mjekësor dhe i njëjti...

Të shtëna me armë në Blinajë të Lipjanit

para 6 dite - Realiteti

Një burrë ka pësuar lëndime të rënda trupore pasi i njëjti është therur me thikë nga persona të dyshuar të panjohur për të. Sipas forcave të rendit, viktima është dërguar në tretman mjekësor dhe i njëjti...

Një grua ngacmohet seksualisht në Klinë

para 6 dite - Realiteti

Një burrë ka pësuar lëndime të rënda trupore pasi i njëjti është therur me thikë nga persona të dyshuar të panjohur për të. Sipas forcave të rendit, viktima është dërguar në tretman mjekësor dhe i njëjti...

Gruaja në Klinë sulmohet seksualisht

para 6 dite - Bota Press

Dje një grua është ngacmuar seksualisht nga i dyshuari mashkull kosovar, shkruan Gazeta Sinjali Rasti ka ndodhur në Klinë rreth orës 11:00 dhe nuk raportohet për të arrestuar. Sipas policisë, rasti është...

Vjehrri nga Prishtina e rreh renë

para 6 dite - Informatat

Një grua nga Prishtina ka raportuar se është sulmuar fizikisht nga vjehrri i saj. Rasti ka ndodhur mbrëmjen e së mërkurës në Prishtinë, pas një mosmarrëveshjeje verbale që kishin pasur viktima me të dyshuarin....

Lajçak sot në Kosovë, pasdite takon Kurtin

para 6 dite - Realiteti

Një grua ka raportuar në polici se deri sa ishte në një lokal është ngacmuar seksualisht nga një i dyshuar. Rasti ka ndodhur dje rreth orës 22:30 në Lipjan. Nuk raportohet për të arrestuar. Rasti është...

Gjendet një person i vdekur në Ferizaj

para 6 dite - Realiteti

Një grua ka raportuar në polici se deri sa ishte në një lokal është ngacmuar seksualisht nga një i dyshuar. Rasti ka ndodhur dje rreth orës 22:30 në Lipjan. Nuk raportohet për të arrestuar. Rasti është...

Drejtoria doganore: Autobusi nuk ishte regjistruar në doganë kur kishte kaluar kufirin

para 6 dite - Realiteti

Një rast i vdekjes së dyshuar është iniciuar në Ferizaj. Sipas raportit 24-orësh policor, një person është gjetur i shtrirë në dysheme gjatë ditës së djeshme. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë përkatëse,...

Një grua raporton se u ngacmua seksualisht në Lipjan

para 6 dite - Realiteti

Një rast i vdekjes së dyshuar është iniciuar në Ferizaj. Sipas raportit 24-orësh policor, një person është gjetur i shtrirë në dysheme gjatë ditës së djeshme. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë përkatëse,...

Ushtria e Kosovës hap dyert për qytetarët për t’i vizituar kazermat

para 6 dite - Realiteti

Një rast i vdekjes së dyshuar është iniciuar në Ferizaj. Sipas raportit 24-orësh policor, një person është gjetur i shtrirë në dysheme gjatë ditës së djeshme. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë përkatëse,...

Arrestohet i mituri, sulmoi zyrtarin policor

para 6 dite - Arbresh

Një person i mitur është arrestuar nga Polica e Kosovës, pasi i njëjti ka sulmuar dhe penguar zyrtarin policor gjatë kryerjes së detyrës zyrtare. Rasti sipas policisë është cilësuar si sulm ndaj personit...

Arrestohet shtetasi i Shqipërisë, tentoi ta dhunojë një grua në Prizren

para 6 dite - ATV Live

Policia në Prizren ka arrestuar një person i cili ka tentuar ta dhunojë një grua. Rasti ka ndodhur më 9 nëntor, ndërkaq i dyshuari është arrestuar të mërkurën, më 24 nëntor. Ndaj të dyshuarit është iniciuar...

Gjendet i vdekur një person në Ferizaj

para 6 dite - ATV Live

Një qytetar nga Ferizaj ka njoftuar se ka gjetur të shtrirë një person. Ekipi i emergjencës në vendngjarje ka konstatuar vdekjen e viktimës. “Ferizaj 24.11.2021-12:55. Ankuesi mashkull kosovar ka njoftuar...

Një femër në Lipjani raporton se u ngacmua seksualisht në një lokal

para 6 dite - Arbresh

Një grua nga Lipjani ka raportuar në polici se derisa ishte në një lokal, është ngacmuar seksualisht nga një person i panjohur. Sipas policisë, rasti është duke u hetuar dhe nuk raportohet për të arrestuar....

Shtetasi i Shqipërisë tenton ta dhunojë një grua në Prizren

para 6 dite - Bota Press

Policia në Prizren ka arrestuar një person i cili ka tentuar ta dhunojë një grua, raporton Express Rasti ka ndodhur më 9 nëntor, ndërkaq i dyshuari është arrestuar të mërkurën, më 24 nëntor Ndaj të dyshuarit...

Ngjarje e rëndë në Gjakovë

para 6 dite - Bota Press

Mbrëmë, pak para mesnatës një burrë është therur me thikë nga disa persona në rrugën “vëllezërit Frashëri” në Gjakovë, shkruan Gazeta Botapress. Viktima ka pësuar lëndime lëndime të rënda dhe është dërguar...

Gruaja nga Lipjani raporton se u ngacmua seksualisht në një lokal

para 6 dite - Bota Press

Një grua nga Lipjani ka raportuar në polici se derisa ishte në një lokal, është ngacmuar seksualisht nga një person i panjohur, raporton Express Rasti ka ndodhur mbrëmjen e së mërkurës, ka njoftuar policia...

Vjehrri nga Prishtina e rreh renë

para 6 dite - Bota Press

Një grua nga Prishtina ka raportuar se është sulmuar fizikisht nga vjehrri i saj. Rasti ka ndodhur mbrëmjen e së mërkurës në Prishtinë, pas një mosmarrëveshjeje verbale që kishin pasur viktima me të dyshuarin....

Ferizaj, gjendet pa shenja jete në person

para 6 dite - Revista Kosovarja

Një vdekje e dyshimtë ka ndodhur ditën e mërkurë në Ferizaj. Policia bën të ditur se një qytetarë ka gjetur të shtrirë në dysheme një person, ku më pas njësiti i emergjencës ka konstatuar vdekjen e viktimës....

Gruaja nga Lipjani raporton se u ngacmua seksualisht në një lokal

para 6 dite - Ekonomia Online

Një grua nga Lipjani ka raportuar në polici se derisa ishte në një lokal, është ngacmuar seksualisht nga një person i panjohur. Rasti ka ndodhur mbrëmjen e së mërkurës, ka njoftuar policia në raportin...

Vdekje e dyshimtë në Ferizaj

para 6 dite - Arbresh

Policia e Kosovës ka njoftuar se një person është gjetur pa shenja jete gjatë ditës së djeshme në Ferizaj. Sipas policisë, ankuesi mashkull ka njoftuar se ka gjetur të shtrirë në dysheme një person. Njoftimi...

Vjehrri e rrah renë në Prishtinë

para 6 dite - Arbresh

Një grua nga Prishtina ka raportuar se është sulmuar fizikisht nga vjehrri i saj. Sipas policisë, rasti ka ndodhur mbrëmjen e së mërkurës në Prishtinë, pas një mosmarrëveshjeje verbale që kishin pasur...

Gjendet i vdekur një person në Ferizaj

para 6 dite - KosovaPress

Është gjetur i vdekur një person në Ferizaj. Polica ka njoftuar se ai është gjetur i vdekur gjatë ditës së mërkurë. Me vendim të prokurorit trupi i pajetë i është liruar familjarëve për ceremoni mortore....

Shtetasi i Shqipërisë tenton ta dhunojë një grua në Prizren

para 6 dite - Press Online

Policia në Prizren ka arrestuar një person i cili ka tentuar ta dhunojë një grua, raporton Express. Rasti ka ndodhur më 9 nëntor, ndërkaq i dyshuari është arrestuar të mërkurën, më 24 nëntor. Ndaj të dyshuarit...

“Plasi debati në shtëpi”, vjehrri nuk përmbahet dhe rreh nusen e djalit

para 6 dite - FaxWeb

Një grua nga Prishtina ka raportuar se është sulmuar fizikisht nga vjehrri i saj, raporton Express Rasti ka ndodhur mbrëmjen e së mërkurës në Prishtinë, pas një mosmarrëveshjeje verbale që kishin pasur...

Vdekje e dyshimtë në Ferizaj, policia jep detaje

para 6 dite - Realiteti

Një person është gjetur pa shenja jete gjatë ditës së djeshme në Ferizaj. Ankuesi mashkull ka njoftuar se ka gjetur të shtrirë në dysheme një person. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë përkatëse, ndërsa...

Vjehrri rrah nusen e djalit në Prishtinë

para 6 dite - Realiteti

Viktima femër ka raportuar se pas një mosmarrëveshje verbale që kishte pasur me të dyshuarin mashkull (vjehrrin e saj) është sulmuar fizikisht nga ai. Viktima nuk ka pranuar tretman mjekësor. Palët janë...

Shtetasi i Shqipërisë tenton ta dhunojë një grua në Prizren

para 6 dite - Periskopi

Policia në Prizren ka arrestuar një person i cili ka tentuar ta dhunojë një grua. Rasti ka ndodhur më 9 nëntor, ndërkaq i dyshuari është arrestuar të mërkurën, më 24 nëntor. Ndaj të dyshuarit është iniciuar...

Tri raste të dhunës në familje brenda 24 orëve në Kosovë

para 6 dite - Gazeta Metro

Policia e Kosovës ka njoftuar për tri raste të dhunës në familjen brenda 24 orëve në Kosovë, shkruan Gazeta Metro. Dy raste janë raportuar se kanë ndodhur në Prishtinë ndërsa një rast në Prizren. Në dy...

Gjendet pa shenja jete një person në Ferizaj

para 6 dite - Gazeta Metro

Policia e Kosovës për rajonin e Ferizajt ka njoftuar së një person ka humbur jetë porse nuk dihen endet aryset dhe rrethanat tjera përcjellëse, shkruan Gazeta Metro. Një ankues mashkull e ka njoftuar Policinë...

Shtetasi i Shqipërisë tenton ta dhunojë një grua në Prizren

para 6 dite - Gazeta Metro

Policia në Prizren ka arrestuar një person i cili ka tentuar ta dhunojë një grua. Rasti ka ndodhur më 9 nëntor, ndërkaq i dyshuari është arrestuar të mërkurën, më 24 nëntor. Ndaj të dyshuarit është iniciuar...

Raportohet për një ngacmim seksual në një lokal në Lipjan

para 6 dite - Realiteti

Viktima femër ka raportuar se deri sa ka qenë në një lokal është ngacmuar seksualisht nga një i dyshuar mashkull. Nuk raportohet për të arrestuar. Rasti është duke u hetuar. “Lipjan, 24.11.2021 – 22:20....

Prishtinë, vjehrri sulmon fizikisht nusen

para 6 dite - Realiteti

Policia e Kosovës ka njoftuar për një rast të dhunës që ka ndodhur në një familje në Prishtinë. Siç njofton Policia, një femër ka raportuar se është sulmuar fizikisht nga vjehrri i saj, transmeton Telegrafi....

Shtetasi i Shqipërisë tenton ta dhunojë një grua në Prizren

para 6 dite - Ekonomia Online

Policia në Prizren ka arrestuar një person i cili ka tentuar ta dhunojë një grua. Rasti ka ndodhur më 9 nëntor, ndërkaq i dyshuari është arrestuar të mërkurën, më 24 nëntor. Ndaj të dyshuarit është iniciuar...

Gjendet i vdekur një person në Ferizaj

para 6 dite - Ekonomia Online

Një qytetar nga Ferizaj ka njoftuar se ka gjetur të shtrirë një person. Ekipi i emergjencës në vendngjarje ka konstatuar vdekjen e viktimës. Rasti ka ndodhur mesditën e së mërkurës, ka njoftuar policia...

Vdekje e dyshimtë në Ferizaj

para 6 dite - Periskopi

Në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës raportohet për një vdekje të dyshimtë në komunën e Ferizajt. Një mashkull ka raportuar se ka gjetur të shtrirë në dysheme një person, teksa në vendin e ngjarjes...

Ngjarje e rëndë në Ferizaj

para 6 dite - Bota Press

Një qytetar nga Ferizaj ka njoftuar se ka gjetur të shtrirë një person. Ekipi i emergjencës në vendngjarje ka konstatuar vdekjen e viktimës, raporton Botapress Rasti ka ndodhur mesditën e së mërkurës,...

Dalin pamjet e arrestimit të dyshuarve për plagosjen dhe tentim-grabitjen në Prizren

para 7 dite - Syri.net Kosova

Arrestime e bastisje kanë ndodhur tre ditë pas ngjarjes së rëndë e cila ndodhi në Prizren më 15 nëntor. Hetimet intensive të Prokurorisë dhe Policisë arritën të identifikonin disa persona të cilët dyshohen...

Pamje se si të dyshuarit nën kërcënimin e armëve grabitën pompën e derivateve në Prizren

para 7 dite - Telegrafi

Një ngjarje sikur në filma, persona të maskuar e të veshur me ngjyrë të zezë, me kallashnikov e pushkë gjuetie, të cilët tentojnë të kryejnë një grabitje në një argjendari, ka ndodhur më 15 nëntor në Prizren....

Pamje ekskluzive të arrestimit të të dyshuarve për plagosjen dhe tentim-grabitjen në Prizren

para 7 dite - Kallxo

Arrestime e bastisje kanë ndodhur tre ditë pas ngjarjes së rëndë e cila ndodhi në Prizren më 15 nëntor. Hetimet intensive të Prokurorisë dhe Policisë arritën të identifikonin disa persona të cilët dyshohen...

Si u sulmua me armë të gjatë Policia nga të dyshuarit për grabitjen në Prizren?

para 7 dite - Kallxo

Përveç plagosjes së dy personave gjatë tentim-grabtjes në një argjendari në qendër të Prizrenit të shtëna armësh pati edhe kundër zyrtarëve policorë. Pasi kishin dështuar që të grabisnin një argjendari...

Çfarë armë u përdorën në tentim-grabitjen e argjendarisë në Prizren?

para 7 dite - Kallxo

Më 15 nëntor pronari i një argjendarie në Prizren dhe djali i tij janë plagosur nga plumbat e shkrepur nga një grup prej tre personash, të cilët tentuan t’i grabisnin. Dy të plagosurit nuk ishin caku i...

Pamje se si të dyshuarit nën kërcënimin e armëve grabitën pompën e derivateve në Prizren

para 7 dite - Kallxo

Një ngjarje sikur në filma, persona të maskuar e të veshur me ngjyrë të zezë, me Kallashnikov e pushkë gjuetie, të cilët tentojnë të kryejnë një grabitje në një argjendari, ka ndodhur më 15 nëntor në Prizren....

Lufta kundër grabitësve - LIVE

para 7 dite - Kallxo

Sonte në emisionin “Kallxo Përnime” po transmetohen pamjet ekskluzive të arrestimit të të dyshuarve për plagosjen, sulmin ndaj Policisë, e tentim-grabitjen në një argjendari në qendër të Prizrenit. Pse...

Pamje se si grabitën pompën e derivateve në Prizren

para 7 dite - Bota Press

Një ngjarje sikur në filma, persona të maskuar e të veshur me ngjyrë të zezë, me kallashnikov e pushkë gjuetie, të cilët tentojnë të kryejnë një grabitje në një argjendari, ka ndodhur më 15 nëntor në Prizren....

Pamje të arrestimit të të dyshuarve për plagosjen dhe tentim-grabitjen në Prizren

para 7 dite - Bota Press

Arrestime e bastisje kanë ndodhur tre ditë pas ngjarjes së rëndë e cila ndodhi në Prizren më 15 nëntor. Hetimet intensive të Prokurorisë dhe Policisë arritën të identifikonin disa persona të cilët dyshohen...

Momenti kur inspektorët e ATK-së konstatojnë punëtorë pa kontrata në Drenas dhe Skenderaj

para 7 dite - Realiteti

Përveç plagosjes së dy personave gjatë tentim-grabtjes në një argjendari në qendër të Prizrenit të shtëna armësh pati edhe kundër zyrtarëve policorë. Pasi kishin dështuar që të grabisnin një argjendari...

Pamje se si të dyshuarit nën kërcënimin e armëve grabitën pompën e derivateve në Prizren

para 7 dite - Realiteti

Një ngjarje sikur në filma, persona të maskuar e të veshur me ngjyrë të zezë, me kallashnikov e pushkë gjuetie, të cilët tentojnë të kryejnë një grabitje në një argjendari, ka ndodhur më 15 nëntor në Prizren....

Si u sulmua me armë të gjatë Policia nga të dyshuarit për grabitjen në Prizren?

para 7 dite - Realiteti

Arrestime e bastisje kanë ndodhur tre ditë pas ngjarjes së rëndë e cila ndodhi në Prizren më 15 nëntor. Hetimet intensive të Prokurorisë dhe Policisë arritën të identifikonin disa persona të cilët dyshohen...

Pamje se si të dyshuarit nën kërcënimin e armëve grabitën pompën e derivateve në Prizren

para 7 dite - Realiteti

Sonte në emisionin “Kallxo Përnime” po transmetohen pamjet ekskluzive të arrestimit të të dyshuarve për plagosjen, sulmin ndaj Policisë, e tentim-grabitjen në një argjendari në qendër të Prizrenit. Pse...

Çfarë armë u përdorën në tentim-grabitjen e argjendarisë në Prizren?

para 7 dite - Realiteti

Sonte në emisionin “Kallxo Përnime” po transmetohen pamjet ekskluzive të arrestimit të të dyshuarve për plagosjen, sulmin ndaj Policisë, e tentim-grabitjen në një argjendari në qendër të Prizrenit. Pse...

Kanosi dhe ofendoi policët, arrestohet i dyshuari

para një jave - Kallxo

Një person është arrestuar nga Policia e Kosovës në Skenderaj pasi kishte kanosur dhe ofenduar zyrtarët policorë në kryerje të detyrës. Rasti ka ndodhur dje rreth orës 5 të mëngjesit në fshatin Klinë e...

Shtatë raste të dhunës në familje në 24-të orët e fundit

para një jave - Kallxo

Në Policinë e Kosovës janë raportuar shtatë raste të dhunës në shtatë qytete të ndryshme të Kosovës. Rastet e raportuara janë nga qyteti i Prishtinës, Lipjanit, Podujevës, Suharekës, Dragashit, Mitrovicës...

Prindi raporton zhdukjen e vajzës në Prizren

para një jave - Kallxo

Një burrë nga Prizreni ka raportuar se vajza e tij kishte dal për të shkuar në shkollë, mirëpo edhe pas orarit të mësimit, nuk është kthyer më në shtëpi dhe nuk di për vendndodhjen e saj. Në raportin e...

Arrestohet një shtetas i Shqipërisë në Vërmicë, i sekuestrohen mbi 14 mijë euro që dyshohet të jenë të falsifikuara

para një jave - Kallxo

Një shtetas i Republikës së Shqipërisë është arrestuar në pikën kufitare në Vërmicë. Në veturën e tij janë gjetur dhe sekuestruar 14 mijë e 300 euro para, të cilat dyshohet se janë të falsifikuara, pos...

I sulmohet zyra një avokati në Mitrovicë, Policia po kërkon të dyshuarin

para një jave - Kallxo

Një avokat ka raportuar se një person ka shkuar në zyrën e tij dhe e ka kanosur duke ia dëmtuar edhe derën e zyrës. Pas kanosjes i dyshuari është larguar nga vendi i ngjarjes dhe deri më tash nuk është...

'Kosovarët e dhunshëm', shtatë raste të dhunës në familje në 24-të orët e fundit

para një jave - Syri.net Kosova

Në Policinë e Kosovës janë raportuar shtatë raste të dhunës në shtatë qytete të ndryshme të Kosovës. Rastet e raportuara janë nga qyteti i Prishtinës, Lipjanit, Podujevës, Suharekës, Dragashit, Mitrovicës...

Kanosi dhe ofendoi zyrtarët policorë, arrestohet një person në Skenderaj

para një jave - Telegrafi

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në fshatin Klinë e Poshtme të Skenderajt. I njëjti është arrestuar pasi që ka kanosur dhe ofenduar zyrtarët policorë në kryerje të detyrës zyrtare. Në konsultim...

Kanosi dhe ofendoi zyrtarët policorë, arrestohet një person në Skenderaj

para një jave - RTK

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në fshatin Klinë e Poshtme të Skenderajt. I njëjti është arrestuar pasi që ka kanosur dhe ofenduar zyrtarët policorë në kryerje të detyrës zyrtare. Në konsultim...

Dy burra rrahin një grua në Prizren

para një jave - Kallxo

Një grua nga fshati Lez i Prizrenit, ka raportuar në Polici, se është sulmuar fizikisht nga dy burra të panjohur. Në raportin policor, thuhet se viktima nga lëndimet e pësuara ka marr ndihmë mjekësore,...

Theret me thikë një i mitur

para një jave - RTV 21

Një i mitur nga Prizreni ka pësuar lëndime trupore, pasi është therur me thikë nga një tjetër i mitur. Sipas njoftimit të Policisës, rasti ka ndodhur dje në rrugën “Hoxhë Tasini” në Prizren. I dyshuari...

Kanosi policët në detyrë, Prokuroria e liron me procedurë të rregullt

para një jave - Koha.net

Një person ka kanosur e fyer zyrtarët policorë teksa ishin në detyrë në orët e para të së martës, ka bërë të ditur Policia në raportin 24-orësh. Rasti ka ndodhur në fshatin Klinë e Poshtme e Skenderajt....

Një vajzë në Prizren shkon në shkollë e nuk kthehet, babai e raporton për të zhdukur

para një jave - Koha.net

Një nxënëse në Prizren është raportuar e zhdukur. Rastin e ka raportuar babai i vajzës, bëhet e ditur në raportin 24-orësh të Policisë. Në njoftim nuk është dhënë mosha e vajzës. “Në lidhje me rastin është...

Theret me thikë i mituri në Prizren

para një jave - Syri.net Kosova

Një i mitur nga Prizreni ka pësuar lëndime trupore, pasi është therur me thikë nga një tjetër i mitur,. Rasti ka ndodhur në rrugën “Hoxhë Tasini” në Prizren, mesditën e së martës. Policia në raportin 24...

Arrestohet një person në Skenderaj, policia jep detaje

para një jave - Indeks online

Është arrestuar një person në Klinë e Poshtme të Skenderajt, pasi që i njëjti ka kanosur dhe ofenduar zyrtarët policorë në kryerje të detyrës zyrtare. Në konsultim me prokurorin, i dyshuari pas intervistimit...

Gruaja e bën për spital burrin në Fushë Kosovë

para një jave - Syri.net Kosova

Një burrë ka raportuar në polici se është rrahur nga gruaja e tij, derisa për këtë të fundit ka pretenduar se ka probleme psikike. Lajmi është bërë i ditur në raportin 24-orësh të policisë, derisa ,sipas...

Gruaja rrah burrin në Fushë-Kosovë

para një jave - RTK

Policia e Kosovës ka raportuar për një rast të dhunës në familje në Fushë-Kosovë. Përmes raportit 24-orësh, Policia ka bërë të ditur se një burrë ka raportuar që është sulmuar fizikisht nga bashkëshortja...

Vërmicë – Shtetasi shqiptar kapet me 14 mijë euro të falsifikuara

para një jave - RTK

Mediat kosovare mbrëmë raportuan se Policia e Kosovës ka arrestuar një shtetas të Shqipërisë në Vërmicë, rreth orëve të pasdites, pasi i njëjti ka qenë në kërkim nga autoritetet në Kosovë. Në veturën e...

Theret thikë një i mitur në Prizren

para një jave - Telegrafi

Policia e Kosovës ka njoftuar se në rrugën “Hoxhë Tasini” në Prizren, një i mitur është therur me thikë nga një i mitur tjetër. Viktima ka pësuar lëndime trupore. “Lëndime të lehta trupore ka pësuar viktima...

Zhduket një vajzë në Prizren, babai thotë se vajza e tij nuk është kthyer dje nga shkolla

para një jave - Telegrafi

Një vajzë është zhdukur që nga dita e djeshme në Prizren. Rastin në polici e ka paraqitur babai i viktimës. “Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se vajza e tij ka dalë për të shkuar në shkollë mirëpo...

Shtatë raste të dhunës në familje në 24 orët e fundit

para një jave - Telegrafi

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se në 24 orët e fundit janë raportuar në Polici shtatë raste të dhunës në familje. Rastet e dhunës janë raportuar në Prishtinë, Lipjan, Podujevë, Fushë Kosovë, Suharekë,...

Theret me thikë një i mitur në Prizren

para një jave - Zeri

Një i mitur nga Prizreni ka marrë lëndime trupore, pasi që i njëjti është therë me thike nga një tjetër i mitur. Përmes raportit 24-orësh, Policia e Kosovës ka njoftuar se rasti ka ndodhur dje rreh orës...

Komunat veriore të Kosovës furnizohen me rrymë nga Serbia që nga dhjetori i vitit 2020, thotë zv/kryeministrja e Serbisë

para një jave - Realiteti

Një avokat ka raportuar se një person ka shkuar në zyrën e tij dhe e ka kanosur duke ia dëmtuar edhe derën e zyrës. Pas kanosjes i dyshuari është larguar nga vendi i ngjarjes dhe deri më tash nuk është...

Kurti: Dënoj ashpër rastet e diskriminimit të komuniteteve në Kosovë

para një jave - Realiteti

Një avokat ka raportuar se një person ka shkuar në zyrën e tij dhe e ka kanosur duke ia dëmtuar edhe derën e zyrës. Pas kanosjes i dyshuari është larguar nga vendi i ngjarjes dhe deri më tash nuk është...

Shtatë raste të dhunës në familje në 24 orët e fundit

para një jave - RTK

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se në 24 orët e fundit janë raportuar në Polici shtatë raste të dhunës në familje, transmeton Telegrafi. Rastet e dhunës janë raportuar në Prishtinë, Lipjan, Podujevë,...

Theret thikë një i mitur në Prizren

para një jave - RTK

Policia e Kosovës ka njoftuar se në rrugën “Hoxhë Tasini” në Prizren, një i mitur është therur me thikë nga një i mitur tjetër, transmeton Telegrafi. Viktima ka pësuar lëndime trupore. “Lëndime të lehta...

Burri raporton në polici: Gruaja ka probleme psikike, s’mund të kujdeset për fëmijën

para një jave - Indeks online

Një burrë ka raportuar në polici se është rrahur nga gruaja e tij, derisa për këtë të fundit ka pretenduar se ka probleme psikike. Lajmi është bërë i ditur në raportin 24-orësh të policisë, derisa ,sipas...

Vërmicë – Shtetasi shqiptar kapet me 14 mijë euro të falsifikuara

para një jave - GazetaBlic

Mediat kosovare mbrëmë raportuan se Policia e Kosovës ka arrestuar një shtetas të Shqipërisë në Vërmicë, rreth orëve të pasdites, pasi i njëjti ka qenë në kërkim nga autoritetet në Kosovë. Në veturën e...

Aktakuzë ndaj arsimtarit, dyshohet se e rrahu nxënësen në Viti

para një jave - Realiteti

Një person është arrestuar nga Policia e Kosovës në Skenderaj pasi kishte kanosur dhe ofenduar zyrtarët policorë në kryerje të detyrës. Rasti ka ndodhur dje rreth orës 5 të mëngjesit në fshatin Klinë e...

I sulmohet zyra një avokati në Mitrovicë, Policia po kërkon të dyshuarin

para një jave - Realiteti

Një person është arrestuar nga Policia e Kosovës në Skenderaj pasi kishte kanosur dhe ofenduar zyrtarët policorë në kryerje të detyrës. Rasti ka ndodhur dje rreth orës 5 të mëngjesit në fshatin Klinë e...

Nesër nis festivali ‘Hasi Jehon 2021’

para një jave - Realiteti

Një burrë nga Prizreni ka raportuar se vajza e tij kishte dal për të shkuar në shkollë, mirëpo edhe pas orarit të mësimit, nuk është kthyer më në shtëpi dhe nuk di për vendndodhjen e saj. Në raportin e...

Arrestohet një shtetas i Shqipërisë në Vërmicë, i sekuestrohen mbi 14 euro që dyshohet të jenë të falsifikuara

para një jave - Realiteti

Një burrë nga Prizreni ka raportuar se vajza e tij kishte dal për të shkuar në shkollë, mirëpo edhe pas orarit të mësimit, nuk është kthyer më në shtëpi dhe nuk di për vendndodhjen e saj. Në raportin e...

Kanosi dhe ofendoi policët, arrestohet i dyshuari

para një jave - Realiteti

Një burrë nga Prizreni ka raportuar se vajza e tij kishte dal për të shkuar në shkollë, mirëpo edhe pas orarit të mësimit, nuk është kthyer më në shtëpi dhe nuk di për vendndodhjen e saj. Në raportin e...

Gruaja rrah burrin në Fushë-Kosovë, e dyshuara është me probleme mendore

para një jave - Zeri

Policia e Kosovës ka raportuar për një rast të dhunës në familje në Fushë-Kosovë. Përmes raportit 24-orësh, Policia ka bërë të ditur se një burrë ka raportuar se është sulmuar fizikisht nga bashkëshortja...

Zhduket një femër në Prizren

para një jave - Zeri

Policia e Kosovës ka raportuar për një vajzë të zhdukur në Prizren. Përmes raportit 24-orësh, Policia ka njoftuar se një person dje ka raportuar se vajza e tij ka dalë për të shkuar në shkollë mirëpo pas...

Arrestohet në kufi shtetasi i Shqipërisë, iu gjetën mbi 14 mijë euro të falsifikuara

para një jave - Infokusi

Policia ka arrestuar një person në pikën kufitare në Vermicë, pasi i janë gjetur 14 mijë e 300 euro të cilat dyshohet se janë të falsifikuara. Rasti ka ndodhur pasditen e së martës, ka njoftuar policia...

Theret me thikë një i mitur në Prizren

para një jave - Infokusi

Një i mitur nga Prizreni ka pësuar lëndime trupore, pasi është therur me thikë nga një tjetër i mitur. Rasti ka ndodhur në rrugën “Hoxhë Tasini” në Prizren, mesditën e së martës. Policia në raportin 24...

Gruaja bënë burrin për spital në Fushë Kosovë

para një jave - Infokusi

Një grua nga Fushë Kosova ka rrahur burrin e saj mbrëmjen e së martës, shkruan Gazeta Infokus. Në lidhje me këtë bashkëshorti ka njoftuar se gruaja e tij ka probleme psikike dhe nuk është në gjendje të...

Zhduket një vajzë në Prizren

para një jave - Infokusi

Pasditen e djeshme, është raportuar në polici se një vajzë nga Prizreni ka dalë nga shtëpia dhe nuk është kthyer më, shkruan Gazeta Infokus. Rastin në polici e ka paraqitur babai i saj i cili ka njoftuar...

Arrestohet në kufi shtetasi i Shqipërisë, iu gjetën mbi 14 mijë euro të falsifikuara

para një jave - Ditapost

Policia ka arrestuar një person në pikën kufitare në Vermicë, pasi i janë gjetur 14 mijë e 300 euro të cilat dyshohet se janë të falsifikuara Rasti ka ndodhur pasditen e së martës, ka njoftuar policia...

Theret me thikë një i mitur në Prizren

para një jave - Ditapost

Një i mitur nga Prizreni ka pësuar lëndime trupore, pasi është therur me thikë nga një tjetër i mitur Rasti ka ndodhur në rrugën “Hoxhë Tasini” në Prizren, mesditën e së martës. Policia në raportin 24...

Gruaja bën burrin për spital në Fushë Kosovë

para një jave - Infokusi

Një grua nga Fushë Kosova ka rrahur burrin e saj mbrëmjen e së martës, shkruan Gazeta Infokus. Në lidhje me këtë bashkëshorti ka njoftuar se gruaja e tij ka probleme psikike dhe nuk është në gjendje të...

Gruaja rrah burrin në Fushë Kosovë, e bën për spital

para një jave - Lajmi.net

Lajmi është bërë i ditur në raportin 24-orësh të policisë, derisa ,sipas njoftimit, burrit iu është ofruar tretman mjekësor, shkruan lajmi.net. “Fushë Kosovë 23.11.2021 – 19:40. Viktima mashkull kosovar...

Del nga shtëpia për të shkuar në shkollë, zhduket vajza në Prizren

para një jave - Arbresh

Është raportuar se një vajzë e mitur ka dal nga shtëpia për të shkuar në shkollë, por që nuk është kthyer më dhe deri më tani nuk dihet asgjë për vendodhjen e saj, shkruan arbresh.info. “Rr. Nexhat Fanaj...

Theret me thikë një i mitur në Prizren

para një jave - Informatat

Një i mitur nga Prizreni ka pësuar lëndime trupore, pasi është therur me thikë nga një tjetër i mitur. Rasti ka ndodhur në rrugën “Hoxhë Tasini” në Prizren, mesditën e së martës. Policia në raportin 24...

Burri nga Fushë Kosova raporton në polici: Më ka rrahur gruaja

para një jave - Gazeta Metro

Një rast i dhunës në familje ka ndodhur dje në Fushë Kosovë, ku burri ka raportuar në polici se është sulmuar nga bashkëshortja e tij. Sipas viktimës e dyshuara ka probleme psikike dhe e njëjta nuk është...

Arrestohet në kufi shtetasi i Shqipërisë, iu gjetën mbi 14 mijë euro të falsifikuara

para një jave - Ekonomia Online

Policia ka arrestuar një person në pikën kufitare në Vermicë, pasi i janë gjetur 14 mijë e 300 euro të cilat dyshohet se janë të falsifikuara. Rasti ka ndodhur pasditen e së martës, ka njoftuar policia...

Theret me thikë një i mitur në Prizren

para një jave - ATV Live

Policia e Kosovës ka njoftuar se në rrugën “Hoxhë Tasini” në Prizren, një i mitur është therur me thikë nga një i mitur tjetër. Viktima ka pësuar lëndime trupore. “ Lëndime të lehta trupore ka pësuar viktima...

Për një ditë raportohen shtatë raste të dhunës familjare

para një jave - ATV Live

Shtatë raste të dhunës në familje janë raportuar në Polici brenda 24 orëve të fundit, njoftoi Policia e Kosovës. Sipas raportit 24 orësh të policisë thuhet se rastet e dhunës familjare janë raportuar në...

Theret me thikë një i mitur në Prizren

para një jave - Ekonomia Online

Policia e Kosovës ka njoftuar se në rrugën “Hoxhë Tasini” në Prizren,  një i mitur është therur me thikë nga një i mitur tjetër. Viktima ka pësuar lëndime trupore. “Lëndime të lehta trupore ka pësuar viktima...

Vaki shqiptare, gruaja rrah burrin e bën për spital

para një jave - Arbresh

Burri ka raportuar në polici se bashkëshortja e tij e ka sulmuar fizikisht, shkruan arbresh.info. Sipas viktimës e dyshuara ka probleme psikike. Po ashtu viktima ka marr tretman mjekësor. “Fushë Kosovë...

Gruaja rrah burrin në Fushë Kosovë, e bën për spital

para një jave - Realiteti

Një burrë ka raportuar në polici se është rrahur nga gruaja e tij, derisa për këtë të fundit ka pretenduar se ka probleme psikike. Lajmi është bërë i ditur në raportin 24-orësh të policisë, derisa ,sipas...

Gruaja rrah burrin në Fushë Kosovë, e bën për spital

para një jave - Bota Press

Një burrë ka raportuar në polici se është rrahur nga gruaja e tij, derisa për këtë të fundit ka pretenduar se ka probleme psikike. Lajmi është bërë i ditur në raportin 24-orësh të policisë, derisa ,sipas...

Gjashtë gra raportohen viktima të dhunës në familje në 24 orët e fundit në Kosovë

para një jave - Kallxo

Gjashtë gra dyshohet të jenë viktima të dhunës në familje në 24 orët e fundit, sipas raportit të Policisë së Kosovës. Rastet janë raportuar në qytete të ndryshme në vend. Një rast është regjistruar në...

Detaje nga takimi i Abbott me Komisionin për Punë të Jashtme

para një jave - Realiteti

Gjashtë gra dyshohet të jenë viktima të dhunës në familje në 24 orët e fundit, sipas raportit të Policisë së Kosovës. Rastet janë raportuar në qytete të ndryshme në vend. Një rast është regjistruar në...

Kryeministri bullgar: Bullgaria ka ndërmarrë të gjitha veprimet e nevojshme hetuese

para një jave - Realiteti

Gjashtë gra dyshohet të jenë viktima të dhunës në familje në 24 orët e fundit, sipas raportit të Policisë së Kosovës. Rastet janë raportuar në qytete të ndryshme në vend. Një rast është regjistruar në...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK