Mbi 1 mijë gjoba trafiku në 24 orët e fundit në Kosovë

para 6 dite - GazetaBlic

Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë shqiptuar 1 mijë e 242 gjoba trafiku. Gjatë kësaj përiudhe janë shqiptuar edhe 190 gjoba për mosrespektim të ligjit antiCOVID. 24 orëshin e fundit janë arrestuar...

Për 24 orë, Policia dënoi mbi 1 mijë e 200 shoferë të cilët nuk respektuan rregullat e komunikacionit

para 6 dite - Tokasot

Në 24 orët e fundit në Kosovë kanë ndodhur 57 aksidente trafiku, 19 prej tyre me persona të lënduar kurse 38 me dëme materiale. Gjatë 24 orëve të fundit, Policia ka shqiptuar edhe 1 mijë e 242 tiketa trafiku...

Për 24 orë, Policia dënoi mbi 1 mijë e 200 shoferë të cilët nuk respektuan rregullat e komunikacionit

para 6 dite - Telegrafi

Në 24 orët e fundit në Kosovë kanë ndodhur 57 aksidente trafiku, 19 prej tyre me persona të lënduar kurse 38 me dëme materiale. Gjatë 24 orëve të fundit, Policia ka shqiptuar edhe 1 mijë e 242 tiketa trafiku...

190 gjoba për qytetarët që nuk i respektuan masat antiCOVID-19

para 6 dite - RTV 21

Qytetarët e Kosovës po vazhdojnë të mos i respektojnë masat antiCOVID-19 të vendosura nga qeveria. Shkak i mosrespektimit të masave policia në 24 orët e fundit ka shqiptuar 190 gjoba. Ndërkohë në Kosovë...

Shqiptohen 190 gjoba për ata që nuk i respektuan masat anti-COVID

para 6 dite - Koha.net

Qytetarët e Kosovës po vazhdojnë të mos i respektojnë masat antiCOVID-19 të vendosura nga qeveria. Shkak i mosrespektimit të masave policia po shqipton edhe gjoba. Vetëm brenda një dite, pra të mërkurën...

Rreth 200 gjoba për mosrespektim të masave anti-COVID

para 6 dite - Zeri

Rreth 200 qytetarë kanë marrë gjoba gjatë 24 orëve për mosrespektim të masave anti-COVID. Policia e Kosovës, përmes raportit 24-orësh, ka njoftuar se janë shqiptuar 190 gjoba në bazë të Ligjit anti-COVID,...

Shqiptohen afër 200 gjoba për qytetarët që nuk i respektuan masat antiCOVID-19

para 6 dite - Syri.net Kosova

Qytetarët e Kosovës po vazhdojnë të mos i respektojnë masat antiCOVID-19 të vendosura nga qeveria. Qytetarët e Kosovës po vazhdojnë të mos i respektojnë masat antiCOVID-19 të vendosura nga qeveria. Shkak...

Policia dënoi mbi 1 mijë e 200 shoferë që nuk respektuan rregullat

para 6 dite - RTK

Në 24 orët e fundit në Kosovë kanë ndodhur 57 aksidente trafiku, 19 prej tyre me persona të lënduar kurse 38 me dëme materiale. Gjatë 24 orëve të fundit, Policia ka shqiptuar edhe 1 mijë e 242 tiketa trafiku...

Ja sa raste aktive me COVID-19 janë në Kosovë

para 6 dite - OraInfo

327 raste aktive me koronavirus në Kosovë Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon se numri i rasteve aktive me coronavirus në Kosovë...

Dënohen mbi njëmijë persona për mosrespektim të ligjit në Kosovë

para 6 dite - Infokusi

Gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë janë shqiptuar jo më pak se 1 242 gjoba për mosrespektim të ligjit në trafik, shkruan Gazeta Infokus. Në të njëjtën ditë janë gjobitur edhe 190 persona që nuk kanë respektuar...

Mbi 1 mijë gjoba trafiku në 24 orët e fundit në Kosovë

para 6 dite - Gazeta Metro

Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë shqiptuar 1 mijë e 242 gjoba trafiku. Gjatë kësaj përiudhe janë shqiptuar edhe 190 gjoba për mosrespektim të ligjit antiCOVID. 24 orëshin e fundit janë arrestuar...

Shqiptohen 190 gjoba për qytetarët që nuk i respektuan masat antiCOVID-19

para 6 dite - Lajmi.net

Qytetarët e Kosovës po vazhdojnë të mos i respektojnë masat antiCOVID-19 të vendosura nga qeveria. Shkak i mosrespektimit të masave policia po shqipton edhe gjoba. Vetëm brenda një dite, pra të mërkurën...

327 raste aktive me coronavirus në Kosovë

para 6 dite - RTK

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon se numri i rasteve aktive me coronavirus në Kosovë është 327. Numri i përgjithshëm i të shëruarve...

327 raste aktive me coronavirus në Kosovë

para 6 dite - Telegrafi

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon se numri i rasteve aktive me coronavirus në Kosovë është 327. Numri i përgjithshëm i të shëruarve...

Mbi 1 mijë gjoba trafiku në 24 orët e fundit në Kosovë

para 6 dite - Informatat

Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë shqiptuar 1 mijë e 242 gjoba trafiku. Gjatë kësaj përiudhe janë shqiptuar edhe 190 gjoba për mosrespektim të ligjit antiCOVID. 24 orëshin e fundit janë arrestuar...

Në 24 orët e fundit mbi 1 mijë e 200 gjoba për shoferë të cilët nuk respektuan rregullat e komunikacionit

para 6 dite - Ekonomia Online

Në 24 orët e fundit në Kosovë kanë ndodhur 57 aksidente trafiku, 19 prej tyre me persona të lënduar kurse 38 me dëme materiale. Në raportin 24 orësh Policia e Kosovës ka njoftuar se janë shqiptuar shqiptuar...

Rreth 200 gjoba në bazë të ligjit anti-COVID

para 6 dite - ATV Live

Policia e Kosovës përmes raportit 24 orësh ka njoftuar se janë shqiptuar 190 gjoba në bazë të ligjit anti-COVID. Në raportin e fundit të Ministrisë së Shëndetësisë u njoftuar për 6 raste të reja me COVID-19...

327 raste aktive me COVID-19 në vend

para 6 dite - Klan Kosova

Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se në gjithë vendin janë 327 raste aktive me COVID-19. Ndërkohë dje u raportua për një viktimë nga koronavirusi, ndërsa gjashtë testime rezultuan pozitive në 24...

Shqiptohen 190 gjoba për qytetarët që nuk i respektuan masat antiCOVID-19

para 6 dite - Realiteti

Qytetarët e Kosovës po vazhdojnë të mos i respektojnë masat antiCOVID-19 të vendosura nga qeveria. Qytetarët e Kosovës po vazhdojnë të mos i respektojnë masat antiCOVID-19 të vendosura nga qeveria. Shkak...

190 gjoba të shqiptuara për mos respektim të masave anti-Covid

para 6 dite - Arbresh

Brenda 24 orëve të fundit Policia e Kosovës ka shqiptuar rreth 200 gjoba për mos respektim të masave anti-Covid-19. Sipas njoftimit të Policisë së Kosovës gjatë ditës së mërkurë në gjithë territorin e...

Shqiptohen 190 gjoba për qytetarët që nuk i respektuan masat antiCOVID-19

para 6 dite - KosovaPress

Qytetarët e Kosovës po vazhdojnë të mos i respektojnë masat antiCOVID-19 të vendosura nga qeveria. Shkak i mosrespektimit të masave policia po shqipton edhe gjoba. Vetëm brenda një dite, pra të mërkurën...

327 raste aktive me COVID-19 në vend

para 6 dite - Infokusi

Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se në gjithë vendin janë 327 raste aktive me COVID-19. Ndërkohë dje u raportua për një viktimë nga koronavirusi, ndërsa gjashtë testime rezultuan pozitive në 24 orët e fundit.

327 raste aktive me coronavirus në Kosovë

para 6 dite - Revista Kosovarja

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon se numri i rasteve aktive me coronavirus në Kosovë është 327. Numri i përgjithshëm i të shëruarve...

19 aksidente trafiku me të lënduar në 24 orët e fundit

para 6 dite - ATV Live

Policia e Kosovës përmes raportit 24 orësh ka njoftuar se kanë ndodhur 57 aksidente trafiku. Nga këto aksidente 19 kanë qenë me të lënduar dhe 38 të tjerë me dëme materiale. Policia po ashtu ka njoftuar...

Mbi 300 raste aktive me COVID-19

para 6 dite - ATV Live

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon se numri i rasteve aktive me koronavirus në Kosovë është 327. Derisa në 24 orët e fundit janë...

327 raste aktive me Coronavirus në Kosovë

para 6 dite - Ekonomia Online

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon se numri i rasteve aktive me coronavirus në Kosovë është 327. Numri i përgjithshëm i të shëruarve...

327 raste aktive me coronavirus në Kosovë

para 6 dite - Realiteti

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon se numri i rasteve aktive me coronavirus në Kosovë është 327. Numri i përgjithshëm i të shëruarve...

327 raste aktive me COVID-19 në vend

para 6 dite - Arbresh

Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se në gjithë vendin janë 327 raste aktive me COVID-19. Ndërkohë dje u raportua për një viktimë nga koronavirusi, ndërsa gjashtë testime rezultuan pozitive në 24 orët e fundit.

Mbi 600 të infektuar dhe 10 viktima nga COVID-19 në Shqipëri

para 7 dite - Zhurnal

Vijon të jetë problematike situata si pasojë e pandemisë në Shqipëri. Ministria e Shëndetësisë ka raportuar se sot 609 qytetarë janë infektuar me Covid, nga 3,598 testime të kryera. Fatkeqësisht në 24...

Mbi 600 të infektuar dhe 10 viktima nga COVID-19 në Shqipëri

para 7 dite - Medial

Vijon të jetë problematike situata si pasojë e pandemisë në Shqipëri. Ministria e Shëndetësisë ka raportuar se sot 609 qytetarë janë infektuar me Covid, nga 3,598 testime të kryera. Fatkeqësisht në 24...

10 viktima nga COVID-19 në Shqipëri

para 7 dite - RTV 21

Në 24 orët e fundit, 10 qytetarë në Shqipëri kanë humbur betejën me COVID-19. Viktimat janë një qytetar 66 vjeç nga Bulqiza, një qytetar 69 vjeç nga Fushë- Kruja, katër qytetarë nga Tirana 71 -77 vjeç,...

Mbi 600 të infektuar dhe 10 viktima nga Covid në vend

para 7 dite - Lexo

Vijon të jetë problematike situata si pasojë e pandemisë në vendin tonë. Ministria e Shëndetësisë ka raportuar sot 609 qytetarë të infektuar me Covid, nga 3,598 testime të kryera. Fatkeqësisht në 24 orët...

10 viktima e mbi 600 të infektuar nga COVID-19 në Shqipëri

para 7 dite - OraInfo

Vijon të jetë problematike situata si pasojë e pandemisë në Shqipëri. Ministria e Shëndetësisë ka raportuar se sot 609 qytetarë janë infektuar me Covid, nga 3,598 testime të kryera. Fatkeqësisht në 24...

Mbi 600 të infektuar dhe 10 viktima nga COVID-19 në Shqipëri

para 7 dite - Telegrafi

Vijon të jetë problematike situata si pasojë e pandemisë në Shqipëri. Ministria e Shëndetësisë ka raportuar se sot 609 qytetarë janë infektuar me Covid, nga 3,598 testime të kryera. Fatkeqësisht në 24...

609 raste të reja dhe 10 viktima nga Covidi në Shqipëri

para 7 dite - RTK

Ministria e Shëndetësisë i bën apel qytetarëve të vaksinohen sa më parë, për të mbrojtur veten dhe shëndetin e të tjerëve. Çdo qytetar mbi 16 vjeç, mund të vaksinohet në qendrën shëndetësore ose në pikën...

609 qytetarë të infektuar dhe 10 humbje jete nga Covid

para 7 dite - Klan

609 qytetarë të infektuar dhe 10 humbje jete nga Covid Ministria e Shëndetësisë: 3,598 testime dhe 642 të shëruar në 24 orët e fundit Ministria e Shëndetësisë njofton se në 24 orët e fundit janë kryer...

COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: 609 qytetarë të infektuar, 10 humbje jete në 24 orët e fundit

para 7 dite - Top Channel

609 qytetarë janë infektuar dhe 10 humbje jete janë shënuar në 24 orët e fundit nga covid-19. Janë kryer 3,598 testime, nga të cilat kanë rezultuar pozitivë me COVID19, 609 qytetarë, në këto bashki: 249...

10 të vdekur e mbi 600 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri

para 7 dite - Zeri

Gjatë 24 orëve të fundit , Ministria e Shëndetësisë në Shqipëri, ka njoftuar se janë regjistruar edhe 10 viktima nga COVID-19. Po ashtu, bëhet e ditur se janë regjistruar 609 raste të reja nga 3598 testime...

Situata e Covid-19 në vend/ Rritet ndjeshëm numri i viktimave, regjistrohen edhe 609 raste të reja në 24 orë

para 7 dite - Shekulli

Publikuar më 24.11.2021 nga Shekulli Online Në 24 orët e fundit në vendin tonë kanë humbur jetën 10 persona si pasojë e koronavirusit. Ministria e Shëndetësisë raporton se janë regjistruar 609 raste të...

10 viktima nga COVID-19 sot në Shqipëri

para 7 dite - Lajmi.net

Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se në 24 orët e fundit kanë ndërruar jetë 10 persona të prekur me COVID, ndërsa 642 janë shëruar. Më së shumti raste të reja janë konfirmuar në Tiranë – 249. Aktualisht...

Bien shifrat, 327 raste aktive me Covid-19 në Kosovë

para 7 dite - GazetaBlic

Gjatë 24 orëve të fundit kanë rezultuar pozitivë me Covid-19, gjashtë qytetarë ndërsa është shënuar një rast i vdekjes, raporton Gazeta Blic. Në këtë interval kohor janë shëruar 8 qytetarë, derisa numri...

E FUNDIT/ COVID-19 merr 10 jetë në 24 orët e fundit, 609 raste të reja

para 7 dite - Albeu

COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: 3,598 testime, 609 qytetarë të infektuar, 10 humbje jete dhe 642 të shëruar në 24 orët e fundit Ministria e Shëndetësisë i bën apel qytetarëve të vaksinohen sa më parë,...

Mbi 600 të infektuar dhe 10 viktima nga Covid në vend

para 7 dite - ABC News

Vijon të jetë problematike situata si pasojë e pandemisë në vendin tonë. Ministria e Shëndetësisë ka raportuar sot 609 qytetarë të infektuar me Covid, nga 3,598 testime të kryera. Fatkeqësisht në 24 orët...

Rritet numri i viktimave nga Covid-19 gjatë 24 orëve të fundit, ja si është situata në spitale

para 7 dite - NOA

10 pacientë kanë humbur jetën nga Covid-19 gjatë 24 orëve të fundit dhe kanë rezultuar 609 raste të reja. Me gjithë përpjekjet e mjekëve, humbën jetën: Një qytetar 66 vjeç nga Bulqiza, një qytetar 69 vjeç...

Mbi 600 të infektuar dhe 10 viktima nga Covid-19 në Shqipëri

para 7 dite - Infokusi

Vijon të jetë problematike situata si pasojë e pandemisë në vendin tonë. Ministria e Shëndetësisë ka raportuar sot 609 qytetarë të infektuar me Covid, nga 3,598 testime të kryera. Fatkeqësisht në 24 orët...

10 viktima nga COVID-19 sot në Shqipëri

para 7 dite - Realiteti

Në 24 orët e fundit në Shqipëri janë kryer 3598 testime, nga të cilat kanë rezultuar pozitiv me koronavirus 609 qytetarë. Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se në 24 orët e fundit kanë ndërruar...

Rreth dy mijë të vaksinuar gjatë 24 orëve të fundit

para 7 dite - RTV 21

Në 24 orët e fundit janë dhënë 1 mijë e 802 doza të vaksinës kundër COVID-19, ka njoftuar Ministria e Shëndetësisë(MSH), sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës(IKShPK)....

Shtohen infektimet dhe vdekjet nga Covid: 609 raste të reja dhe 10 humbje jete në 24 orë

para 7 dite - Java News

Nga 3,598 testime të kryera, në Shqipëri kanë rezultuar pozitivë me Covid 609 qytetarë. Janë këto të dhënat e 24 orëve të fundit nga Ministria e Shëndetësisë, e cila shton se gjithashtu 642 pacientë janë...

COVID/ Rikthehen viktimat në Kosovë, bilanci i 24 orëve të fundit

para 7 dite - Albeu

Ministria e Shëndetësisë së Kosovës ka bërë të ditur të mërkurën se në 24 orët e fundit është shënuar një rast i vdekjes si pasojë e COVID-19, ndërkohë që janë regjistruar edhe gjashtë raste të reja pozitive....

Një person ndërroi jetë dhe gjashtë raste me COVID-19 sot në Kosovë

para 7 dite - Portalb

Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur të mërkurën se në 24 orët e fundit është shënuar një rast vdekjes si pasojë e COVID-19, ndërkohë që janë regjistruar edhe gjashtë raste të reja pozitive, raporton...

10 viktima nga COVID-19 sot në Shqipëri

para 7 dite - KosovaPress

Në 24 orët e fundit në Shqipëri janë kryer 3598 testime, nga të cilat kanë rezultuar pozitiv me koronavirus 609 qytetarë. Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se në 24 orët e fundit kanë ndërruar...

10 viktima nga COVID-19 sot në Shqipëri

para 7 dite - ATV Live

Në 24 orët e fundit në Shqipëri janë kryer 3598 testime, nga të cilat kanë rezultuar pozitiv me koronavirus 609 qytetarë. Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se në 24 orët e fundit kanë ndërruar...

Shqipëri, 609 raste të reja me Covid-19 dhe 10 të vdekur

para 7 dite - Arbresh

609 qytetarë janë infektuar dhe 10 humbje jete janë shënuar në 24 orët e fundit nga covid-19. Janë kryer 3,598 testime, nga të cilat kanë rezultuar pozitivë me COVID19, 609 qytetarë, në këto bashki: 249...

Vjen një lajm i keq nga Shqipëria

para 7 dite - Bota Press

Vijon të jetë problematike situata si pasojë e pandemisë në vendin tonë. Ministria e Shëndetësisë ka raportuar sot 609 qytetarë të infektuar me Covid, nga 3,598 testime të kryera. Fatkeqësisht në 24 orët...

Covid-19 në Kosovë, një humbje jete dhe 6 raste të reja në 24 orët e fundit

para një jave - Top Channel

Ministria e Shëndetësisë në Kosovë ka njoftuar se një person ka vdekur nga COVID-19 në 24 orët e fundit Ndërkaq sipas këtij njoftimi nga 1,575 testime, 6 persona kanë rezultuar pozitivë me COVID-19. MSH-ja...

Situata e Covid-19 në vend/ Regjistrohen 609 raste të reja dhe 10 humbje jete në 24 orët e fundit

para 7 dite - Almakos

Është përkeqësuar situata e Covid-19 në vendon tonë. Ministria e Shëndetësisë bën me dije se në 24 orët e fundit 10 qytetarë kanë humbur jetën nga 4 që ishin një ditë më parë. Po ashtu është rritur edhe...

Shqipëria në moment të vështirë me betejën ndaj Covid, 10 të vdekur brenda 24 orëve, sa është numri i rasteve të reja

para 7 dite - FaxWeb

Për të disatën ditë rradhazi, në Shqipëri shënohet një numër i lartë vdekjesh dhe një numër i lartë rastesh të reja. Brenda 24 orëve të fundit njoftohet se kanë humbur betejën me Covid-19, plot 10 persona...

Në 24 orët e fundit në Kosovë janë regjistruar 6 raste të reja me Kovid-19

para një jave - Zhurnal

inistria e Shëndetësisë njofton se gjatë 24 orëve të fundit si pasojë e infektimit me Covid-19 ka vdekur një person. Nga 1 mijë e 575 testime, 6 qytetarë kanë rezultuar pozitiv me virusin COVID-19. Bëhet...

Një i vdekur dhe gjashtë raste me COVID-19 sot në Kosovë

para një jave - Syri.net Kosova

Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur të mërkurën se në 24 orët e fundit është shënuar një rast vdekjes si pasojë e COVID-19, ndërkohë që janë regjistruar edhe gjashtë raste të reja pozitive. Rastet...

Kosovë/ Në 24 orët e fundit humb jetën një pacient, 6 qytetarë pozitivë me covid

para një jave - Top Channel

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se një person ka vdekur nga COVID-19 në 24 orët e fundit Ndërkaq sipas këtij njoftimi nga 1,575 testime, 6 persona kanë rezultuar pozitivë me COVID-19. MSH-ja po ashtu...

Publikohet raporti i fundit i IKSHPK'së, 1 viktimë nga COVID-19

para një jave - Gazeta Express

Në 24 orët e fundit në Kosovë është regjistruar një viktimë nga COVID-19, raporton Gazeta Express. Gjatë kësaj kohe janë raportuar edhe 6 raste të reja të infektuara me këtë virus. Lexo Edhe: Kështu është...

Një i vdekur nga COVID-19 në 24 orët e fundit në Kosovë

para një jave - Evropa e Lirë

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se një person ka vdekur nga COVID-19 në 24 orët e fundit Ndërkaq sipas këtij njoftimi nga 1,575 testime, 6 persona kanë rezultuar pozitivë me COVID-19. MSH-ja po ashtu...

Një viktimë nga Covid-19, 6 raste të reja

para një jave - RTV 21

Ministria e Shëndetësisë njofton se gjatë 24 orëve të fundit si pasojë e infektimit me Covid-19 ka vdekur një person. Nga 1 mijë e 575 testime, 6 qytetarë kanë rezultuar pozitiv me virusin COVID-19. Bëhet...

Pas disa ditësh pa fatalitete, covid-19 shënon viktima në Kosovë, ja sa raste të reja u shfaqën brenda 24 orëve

para një jave - Shekulli

Publikuar më 24.11.2021 nga Erjon Dervishi Një viktimë është regjistruar nga COVID-19 në 24 orët e fundit në Kosovë. Gjatë kësaj kohe janë raportuar edhe 6 raste të reja të infektuara me këtë virus. Kështu...

Humb jetën një person nga coronavirusi në Kosovë, konfirmohen gjashtë raste të reja

para një jave - Telegrafi

Në 24 orët e fundit në Kosovë nga coronavirusi ka humbur jetën një person, ndërsa janë konfirmuar gjashtë raste të reja. Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë...

Një i vdekur dhe gjashtë raste me COVID-19 sot në Kosovë

para një jave - Koha.net

Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur të mërkurën se në 24 orët e fundit është shënuar një rast vdekjes si pasojë e COVID-19, ndërkohë që janë regjistruar edhe gjashtë raste të reja pozitive. Rastet...

1 i vdekur dhe 6 raste të reja me koronavirus

para një jave - OraInfo

Publikohet raporti i fundit i IKSHPK’së, 1 viktimë nga COVID-19. Në 24 orët e fundit në Kosovë është regjistruar një viktimë nga COVID-19. Gjatë kësaj kohe janë raportuar edhe 6 raste të reja të infektuara...

Një i vdekur dhe gjashtë të infektuar me COVID-19 në 24 orët e fundit

para një jave - Kallxo

Një person i infektuar me coronavirus ka vdekur si dhe gjashtë qytetarë të tjerë kanë rezultuar të infektuar me SARS-CoV-2, nga 1 mijë e 575 testime të bëra nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike....

Një i vdekur dhe gjashtë raste të reja me COVID-19

para një jave - Insajderi

Një person ka humbur jetën si pasojë e COVID-19 gjatë njëzetekatër orëve të fundit. Ministria e Shëndetësisë ka raportuar edhe gjashtë raste të reja me COVID-19. Po ashtu janë raportuar edhe tetë pacientë...

Publikohet raporti i ri IKSHPK-së

para një jave - Indeks online

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon: Në 24 orët e fundit janë dhënë 1.802 doza të vaksinës kundër COVID-19. Prej fillimit të vaksinimit...

1 viktimë nga COVID në Kosovë, 6 raste të reja

para një jave - ABC News

Një viktimë është regjistruar nga COVID-19 në 24 orët e fundit në Kosovë. Gjatë kësaj kohe janë raportuar edhe 6 raste të reja të infektuara me këtë virus. Kështu është bërë e ditur nga Ministria e Shëndetësisë....

Në 24 orët e fundit janë dhënë 1.802 doza të vaksinës kundër COVID-19

para një jave - RTK

Prej fillimit të vaksinimit në të gjitha qytetet e Kosovës janë dhënë 1.609.325 doza të vaksinës. Deri më sot 758.250 qytetarë janë vaksinuar me dozën e dytë.

Kosovë/ Bie numri i infektimeve, 6 raste të reja dhe 1 viktimë në 24 orët e fundit

para një jave - Lexo

Në 24 orët e fundit në Kosovë janë regjistruar 6 raste të reja me koronavirus dhe një v ik ti më. Krahasuar me një ditë më parë, kemi rënie të numrit të infektimeve, pasi dje u regjistruar 15 raste të...

Një i vdekur dhe gjashtë raste të reja me Covid-19 në Kosovë

para një jave - GazetaBlic

Gjatë 24 orëve të fundit është shënuar një rast i vdekjes dhe janë regjistruar gjashtë raste të reja me Coronavirus, përcjell Gazeta Blic. Sot janë shëruar 8 qytetarë, derisa numri i përgjithshëm i të...

1 viktimë dhe 6 raste të reja me Covid-19

para një jave - RTK

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon se nga 1.575 testime, 6 qytetarë kanë rezultuar pozitiv me virusin COVID-19, kurse gjatë 24...

Një viktimë dhe gjashtë raste të reja me COVID-19 në vend

para një jave - Zeri

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, ka njoftuar se në 24 orët e fundit janë dhënë 1.802 doza të vaksinës kundër COVID-19. Prej fillimit...

Gjashtë raste pozitive dhe një i vdekur nga Covid-19 në Kosovë

para një jave - Infokusi

Ministria e Shëndetësisë ka bërë publike rastet e reja me COVID-19, ku gjatë 24 orëve të fundit është raportuar një rast i vdekjes, shkruan Gazeta Infokus. Ndërsa nga 1,575 mostra, 6 persona kanë rezultuar...

Një i vdekur dhe 6 raste të reja me COVID-19

para një jave - KosovaPress

Në 24 orët e fundit në Kosovës një qytetar ka ndërruar jetë si shkak i infektimit me COVID-19, ndërsa 6 të tjerë kanë rezultuar pozitivë me këtë virus. Njoftimi i plotë: 24 Nëntor 2021: Ministria e Shëndetësisë,...

Publikohet raporti i ri IKSHPK-së

para një jave - Informatat

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon: Në 24 orët e fundit janë dhënë 1.802 doza të vaksinës kundër COVID-19. Prej fillimit të vaksinimit...

Për një ditë janë dhënë një mijë e 802 doza të vaksinës antiCOVID-19

para një jave - ATV Live

Një mijë e 802 doza të vaksinës antiCOVID-19 janë dhënë në 24 orët e fundit në Kosovë, njoftoi Ministria e Shëndetësisë. MSh-ja bëri të ditur se deri më tani janë administruar një milionë e 609 mijë e...

Raporti 24 orësh nga IKSHPK: Kaq raste pozitive u shënuan

para një jave - Gazeta Metro

Në 24 orët e fundit në Kosovë është regjistruar një viktimë nga COVID-19. Gjatë kësaj kohe janë raportuar edhe 6 raste të reja të infektuara me këtë virus. Kështu është bërë e ditur nga Ministria e Shëndetësisë....

Sot ka vdekur një i infektuar nga virusi korona, janë paraqitur 6 raste të reja, janë shëruar 8 të infektuar

para një jave - Radio Kosova e Lire

Ministria e Shëndetësisë, duke u mbështetur në të dhënat zyrtare të Institutit Kombëtar të Shëndetësisë Publike të Kosovës, ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit nga 1 mijë e 575 testime sa janë bërë...

1 viktim dhe 6 raste të reja me COVID-19 në Kosovë

para një jave - Revista Kosovarja

Në 24 orët e fundit në Kosovë është regjistruar një viktimë nga COVID-19. Gjatë kësaj kohe janë raportuar edhe 6 raste të reja të infektuara me këtë virus. Kështu është bërë e ditur nga Ministria e Shëndetësisë....

Publikohet raporti i ri IKSHPK-së, vdes një person

para një jave - Arbresh

Në 24 orët e fundit në Kosovë nga coronavirusi ka humbur jetën një person, ndërsa janë konfirmuar gjashtë raste të reja. Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë...

Pas disa ditësh pa fatalitete, covid-19 shënon viktima në Kosovë, ja sa raste të reja u shfaqën brenda 24 orëve

para një jave - FaxWeb

Një viktimë është regjistruar nga COVID-19 në 24 orët e fundit në Kosovë. Gjatë kësaj kohe janë raportuar edhe 6 raste të reja të infektuara me këtë virus. Kështu është bërë e ditur nga Ministria e Shëndetësisë....

Në 24 orët e fundit një i vdekur dhe gjashtë raste të reja me COVID-19

para një jave - ATV Live

Ministria e Shëndetësisë njoftoi se në 24 orët e fundit janë konfirmuar gjashtë raste të reja me koronavirus nga një mijë e 575 testime. Derisa gjatë kësaj kohe është shënuar një rast i vdekjes si pasojë...

Publikohet raporti i fundit i IKSHPK’së, 1 viktimë nga COVID-19

para një jave - Ditapost

Në 24 orët e fundit në Kosovë është regjistruar një viktimë nga COVID-19 Gjatë kësaj kohe janë raportuar edhe 6 raste të reja të infektuara me këtë virus. Kështu është bërë e ditur nga Ministria e Shëndetësisë....

Një viktimë dhe 6 raste të reja me Covid-19

para një jave - Ekonomia Online

Në 24 orët e fundit në Kosovë është regjistruar një viktimë nga COVID-19. Gjatë kësaj kohe janë raportuar edhe 6 raste të reja të infektuara me këtë virus. Kështu është bërë e ditur nga Ministria e Shëndetësisë....

Publikohet raporti i fundit i IKSHPK’së: Një viktimë dhe 6 raste të reja

para një jave - Periskopi

Në 24 orët e fundit në Kosovë është regjistruar një viktimë nga COVID-19. Gjatë kësaj kohe janë raportuar edhe 6 raste të reja të infektuara me këtë virus. Kështu është bërë e ditur nga Ministria e Shëndetësisë....

Një i vdekur nga Covidi, gjashtë raste të reja dhe 1 802 të vaksinuar

para një jave - Epoka e Re

Ministria e Shëndetësisë (MSh) ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit ka vdekur një person nga Covidi dhe janë paraqitur vetëm gjashtë raste të reja me këtë virus. Sipas kësaj ministria, në 24 orët e...

Policia vazhdon të shpërndaj tiketa për mosrespektim të masave anti COVID

para një jave - Syri.net Kosova

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se në 24 orët e fundit në Kosovë janë shqiptuar 233 tiketa për mosrespektim të ligjit anti COVID. Sipas njoftimit të policisë janë shqiptuar edhe 1,355 tiketa trafiku,...

Policia shqipton 233 tiketa për mosrespektim të masave anti COVID

para një jave - OraInfo

233 tiketa për mosrespektim të masave anti COVID. Policia e Kosovës ka bërë të ditur se në 24 orët e fundit në Kosovë janë shqiptuar 233 tiketa për mosrespektim të ligjit anti COVID. Sipas njoftimit të...

233 gjoba për qytetarët që i respektuan masat antiCOVID-19

para një jave - RTV 21

Brenda 24 orëshit të fundit, policia e Kosovës ka shqiptuar 233 gjoba për qytetarët që nuk i kanë respketuar masat kundër koronavirusit. Ndërkohë në Kosovë vazhdojnë të jenë në fuqi masat antiCOVID-19...

Shqiptohen 233 gjoba për qytetarët që nuk i respektuan masat anti-COVID

para një jave - GazetaBlic

Numri i gjobave për qytetarët që po respektojnë masat antiCOVID-19 vazhdon të jetë i lartë. Vetëm brenda 24 orëshit të fundit, policia ka shqiptuar 233 gjoba për qytetarët që nuk i kanë përfillë masat...

Shqiptohen 233 gjoba për qytetarët që i respektuan masat anti-COVID

para një jave - GazetaBlic

Numri i gjobave për qytetarët që po respektojnë masat antiCOVID-19 vazhdon të jetë i lartë. Vetëm brenda 24 orëshit të fundit, policia ka shqiptuar 233 gjoba për qytetarët që nuk i kanë përfillë masat...

Shqiptohen 233 gjoba për qytetarët që i respektuan masat antiCOVID-19

para një jave - RTK

Numri i gjobave për qytetarët që po respektojnë masat antiCOVID-19 vazhdon të jetë i lartë. Vetëm brenda 24 orëshit të fundit, policia ka shqiptuar 233 gjoba për qytetarët që nuk i kanë përfillë masat...

330 raste aktive me coronavirus në Kosovë

para një jave - Telegrafi

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon se në total numri i rasteve aktive është 330. Numri i përgjithshëm i të shëruarve është 157.719,...

330 raste aktive me COVID-19 në vend

para një jave - Zeri

Në Kosovë janë 330 raste aktive me koronavirus, sipas IKSHPK-së. Ndërsa, dje Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se kanë rezultuar 15 raste pozitive me COVID-19. Numri i të imunizuarve me dy doza të vaksinës...

Policia nuk po i ndal gjobat, ja sa persona janë dënuar brenda një dite

para një jave - Infokusi

Policia e Kosovës çdo ditë po gjobit personat të cilët nuk po respektojnë ligjin, më saktësisht vetëm brenda një dite janë gjobitur 1 355 persona që nuk kanë respektuar lidhin në trafik, shkruan Gazeta...

330 raste aktive me coronavirus në Kosovë

para një jave - GazetaBlic

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon se në total numri i rasteve aktive është 330. Numri i përgjithshëm i të shëruarve është 157.719,...

Shqiptohen 233 gjoba për qytetarët që i respektuan masat antiCOVID-19

para një jave - Lajmi.net

Vetëm brenda 24 orëshit të fundit, policia ka shqiptuar 233 gjoba për qytetarët që nuk i kanë përfillë masat kundër koronavirusit. Ndërkohë në Kosovë vazhdojnë të jenë në fuqi masat antiCOVID-19 që u vendosen...

330 raste aktive me COVID-19 në Kosovë

para një jave - Syri.net Kosova

Në Kosovë aktive me COVID-19 janë 330 raste që nga shfaqja e pandemisë numri i të prekurve ka arritur në 161,031. Në njoftimin e Ministrisë së Shëndetësisë thuhet se të shëruar janë 157,719 persona, ndërsa...

233 tiketa për mosrespektim të masave anti-Covid

para një jave - Ekonomia Online

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se në 24 orët e fundit në Kosovë janë shqiptuar 233 tiketa për mosrespektim të ligjit anti COVID. Sipas njoftimit të policisë janë shqiptuar edhe 1,355 tiketa trafiku....

330 raste aktive me COVID-19

para një jave - Indeks online

Në Kosovë aktive me COVID-19 janë 330 raste që nga shfaqja e pandemisë numri i të prekurve ka arritur në 161,031. Në njoftimin e Ministrisë së Shëndetësisë thuhet se të shëruar janë 157,719 persona, ndërsa...

330 raste aktive me COVID-19

para një jave - Klan Kosova

Në Kosovë aktive me COVID-19 janë 330 raste që nga shfaqja e pandemisë numri i të prekurve ka arritur në 161,031. Në njoftimin e Ministrisë së Shëndetësisë thuhet se të shëruar janë 157,719 persona, ndërsa...

Shqiptohen 233 gjoba për qytetarët që i respektuan masat antiCOVID-19

para një jave - KosovaPress

Numri i gjobave për qytetarët që po respektojnë masat antiCOVID-19 vazhdon të jetë i lartë. Vetëm brenda 24 orëshit të fundit, policia ka shqiptuar 233 gjoba për qytetarët që nuk i kanë përfillë masat...

330 raste aktive me COVID-19

para një jave - Infokusi

Në Kosovë aktive me COVID-19 janë 330 raste që nga shfaqja e pandemisë numri i të prekurve ka arritur në 161,031. Në njoftimin e Ministrisë së Shëndetësisë thuhet se të shëruar janë 157,719 persona, ndërsa...

Shqiptohen 233 gjoba për qytetarët që i respektuan masat antiCOVID-19

para një jave - Realiteti

Numri i gjobave për qytetarët që po respektojnë masat antiCOVID-19 vazhdon të jetë i lartë. Vetëm brenda 24 orëshit të fundit, policia ka shqiptuar 233 gjoba për qytetarët që nuk i kanë përfillë masat...

Për 24 orë Policia shqipton mbi një mijë e 300 tiketa trafiku

para një jave - ATV Live

Në 24 orët e fundit Policia ka shqiptuar një mijë e 355 tiketa trafiku. Sipas raportit 24 orësh të Policisë thuhet se gjatë kësaj kohe janë shqiptuar edhe 233 gjoba, për mosrespektim të masave antiCOVID-19....

330 raste aktive me COVID-19 në Kosovë

para një jave - Revista Kosovarja

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës ka njoftuar se në total numri i rasteve aktive është 330. Numri i përgjithshëm i të shëruarve është mbi...

330 raste aktive me Covid në Kosovë

para një jave - Epoka e Re

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon se në total numri i rasteve aktive është 330. Numri i përgjithshëm i të shëruarve është 157.719,...

330 raste aktive me coronavirus në Kosovë

para një jave - Arbresh

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon se në total numri i rasteve aktive është 330. Numri i përgjithshëm i të shëruarve është 157.719,...

330 raste aktive me coronavirus në Kosovë

para një jave - Realiteti

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon se në total numri i rasteve aktive është 330. Numri i përgjithshëm i të shëruarve është 157.719,...

330 raste aktive me Covid-19

para një jave - Ekonomia Online

Në Kosovë aktive me Covid-19 janë 330 raste që nga shfaqja e pandemisë numri i të prekurve ka arritur në 161,031. Në njoftimin e Ministrisë së Shëndetësisë thuhet se të shëruar janë 157,719 persona, ndërsa...

330 raste aktive me COVID-19

para një jave - Periskopi

Në Kosovë aktive me COVID-19 janë 330 raste që nga shfaqja e pandemisë numri i të prekurve ka arritur në 161,031. Në njoftimin e Ministrisë së Shëndetësisë thuhet se të shëruar janë 157,719 persona, ndërsa...

Katër viktima dhe 556 raste të reja me koronavirus në Shqipëri

para një jave - RTV 21

Katër viktima dhe 556 raste të reja janë regjistruar në 24 orët e fundit në Shqipëri nga Covid-19. Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se numri më i lartë i të infektuarve është regjistruar në Tiranë...

Bilanci i Covid/ 556 raste të reja dhe 4 vdekje në 24 orë në Shqipëri

para një jave - Syri.net Kosova

Vazhdon të jetë i lartë numri i qytetarëve të infektuar me koronavirusin Covid-19. Ministra e Shëndetësisë bën të ditur se janë 556 raste të reja në 24 orët e fundit. Ndërkaq, 4 qytetarë kanë humbur jetën...

Katër humbje jete nga COVID në 24 orë/ 18 të infektuar në gjendje të rëndë

para një jave - Top Channel

Katër të infektuar me COVID kanë ndërruar jetë gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë, duke e çuar numrin e përgjithshëm të viktimave në 3,053. Numri i të infektuarve aktivë ka prekur shifrën 7,847, pasi...

Katër të vdekur e 556 të infektuar me COVID-19 në Shqipëri

para një jave - Zeri

Ministria e Shëndetësisë së Shqipërisë ka bërë të ditur se në 24 orët e fundit janë kryer 3960 testime nga të cilat kanë rezultuar pozitiv me koronavirus 556 qytetarë. Ndërkohë, gjatë kësaj kohe kanë vdekur...

556 infektime të reja në Shqipëri, katër të vdekur dhe 18 të tjerë në gjendje të rëndë

para një jave - Klan Kosova

Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se në 24 orët e fundit janë kryer 3960 testime nga të cilat kanë rezultuar pozitiv me koronavirus 556 qytetarë. Ndërkohë, në 24 orët e fundit kanë ndërruar jetë...

4 të vdekur nga Covid-19 dhe 556 të infektuar në 24 orët e fundit

para një jave - Klan

4 të vdekur nga Covid-19 dhe 556 të infektuar në 24 orët e fundit Katër pacientë kanë humbur jetën në 24 orët e fundit si pasojë e sëmundjes së koronavirusit. Ministria e Shëndetësisë informon se viktimat...

Katët të vdekur nga Covid në 24 orët e fundit në Shqipëri

para një jave - GazetaBlic

Katër të infektuar me COVID kanë ndërruar jetë në 24 orët e fundit në vendin tonë, duke e çuar numrin e përgjithshëm të viktimave në 3,053. Numri i të infektuarve aktivë ka prekur shifrën 7,847, pasi në...

Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat: 4 persona kanë humbur jetën nga koronavirusi. Ja sa qytetarë janë infektuar

para një jave - Shekulli

Publikuar më 23.11.2021 nga Shekulli Online Katër persona kanë humbur jetën si pasojë e koronavirusit. Ministria e Shëndetësisë thotë se në 24 orët e fundit nga 3960 testime kanë rezultuar pozitivë 556...

556 raste të reja dhe 4 viktima nga Covid në Shqipëri

para një jave - RTK

Ministria e Shëndetësisë: 3960 testime, 556 qytetarë të infektuar, 4 humbje jete dhe 698 të shëruar në 24 orët e fundit. Ministria e Shëndetësisë i bën apel qytetarëve të vaksinohen sa më parë, për të...

4 qytetarë humbin betejën me COVID, 556 qytetarë të infektuar, 150 pacientë në spital

para një jave - ABC News

4 qytetarë kanë humbur betejën me COVID në 24 orët e fundit në vend. Ministria e Shëndetësisë raporton se nga 3960 testime të kryera kanë rezultuar 556 qytetarë të infektuar me virus. “Me gjithë përpjekjet...

Situata nga Covid/ 4 viktima në 24 orë, 18 pacientë në gjendje të rëndë

para një jave - Vizion Plus

Mbi 550 persona janë infektuar me koronavirus në 24 orët e fundit në vendin tonë. Sipas të dhënave të bëra publike nga Ministria e Shëndetësisë, 4 pacientë të prekur me Covid-19 kanë ndërruar jetë. Janë...

Ulen vdekjet, por rriten infektimet nga Covid gjatë 24-orëve të fundit

para një jave - NOA

COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: 3960 testime, 556 qytetarë të infektuar, 4 humbje jete dhe 698 të shëruar në 24 orët e fundit “Me gjithë përpjekjet e mjekëve, në 24 orët e fundit ka 4 humbje jete me...

E FUNDIT/ Rriten sërish shifrat! 556 raste të reja e 4 viktima në 24 orët e fundit në Shqipëri

para një jave - Albeu

COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: 3960 testime, 556 qytetarë të infektuar, 4 humbje jete dhe 698 të shëruar në 24 orët e fundit Ministria e Shëndetësisë i bën apel qytetarëve të vaksinohen sa më parë,...

556 qytetarë të infektuar me COVID dhe 4 humbje jete në vend

para një jave - ABC News

4 qytetarë kanë humbur betejën me COVID në 24 orët e fundit në vend. Ministria e Shëndetësisë raporton se nga 3960 testime të kryera kanë rezultuar 556 qytetarë të infektuar me virus. “Me gjithë përpjekjet...

Dalin shifrat e infektimeve dhe vdekjeve nga Covid-19 gjatë 24 orëve të fundit

para një jave - NOA

Ministria e Shëndetësisë ka bërë me dije se 4 pacientë kanë humbur jetën nga Covid-19 në 24 orët e fundit dhe 556 qytetarë kanë rezultuar pozitivë. Me gjithë përpjekjet e mjekëve, humbën jetën: Një qytetar...

COVID në Shqipëri: Regjistrohen 556 të prekur, humbin jetën 4 pacientë dhe shërohen 698 të tjerë në 24 orë

para një jave - Lexo

Në 24 orët e fundit, janë kryer 3960 testime, nga të cilat kanë rezultuar pozitivë me COVID19, 556 qytetarë, në këto bashki: 220 në Tiranë, 31 në Fier, Elbasan, 21 në Durrës, 20 në Shkodër, 18 në Sarandë,...

COVID/ Infektohen 556 persona dhe humbin jetën 4 të tjerë në 24 orë në Shqipëri

para një jave - Java News

Në 24 orët e fundit, janë kryer 3960 testime, nga të cilat kanë rezultuar pozitivë me COVID19, 556 qytetarë, në këto bashki: 220 në Tiranë, 31 në Fier, Elbasan, 21 në Durrës, 20 në Shkodër, 18 në Sarandë,...

15 qytetarë rezultojnë të infektuar me COVID-19 gjatë 24 orëve të fundit

para një jave - Kallxo

Nga 1 mijë e 440 mostra të testuara nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike, 15 kanë rezultuar të infektuara me COVID-19. Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar poashtu se nuk është shënuar asnjë rast...

Ulen rastet e reja me Covid në Kosovë, asnjë humbje jete në 24 orët e fundit

para një jave - Top Channel

15 persona janë konfirmuar pozitivë me koronavirus gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë, ndërsa fatmirësisht nuk është shënuar asnjë humbje jete. Në Institutin e Shëndetësisë Publike të Kosovës në 24 orët...

Kosova në 24 orlët e fundit regjistron 15 raste të reja me Kovid-19

para një jave - Zhurnal

Ministria e Shëndetësisë njofton se gjatë 24 orëve të fundit janë relizuar 1 mijë e 440 teste prej të cilëve 15 kanë rezultuar pozitiv me Covid-19. Në njoftim bëhet e ditur se gjatë kësaj periudhe nuk...

Shqipëri, 4 të vdekur dhe 556 raste të reja me COVID-19

para një jave - Arbresh

Katër persona kanë humbur jetën si pasojë e COVID-19 gjatë 24 orëve të fundit në Shqipëri, ndërsa janë konfirmuar edhe 556 infektime të reja. Rastet pozitive kanë dalë nga 3960 testime që janë kryer, nga...

556 raste të reja në Shqipëri, dhe katër të vdekur

para një jave - Arbresh

Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se në 24 orët e fundit janë kryer 3960 testime nga të cilat kanë rezultuar pozitiv me koronavirus 556 qytetarë. Ndërkohë, në 24 orët e fundit kanë ndërruar jetë...

15 raste të reja me Covid-19

para një jave - RTV 21

Ministria e Shëndetësisë njofton se gjatë 24 orëve të fundit janë relizuar 1 mijë e 440 teste prej të cilëve 15 kanë rezultuar pozitiv me Covid-19. Në njoftim bëhet e ditur se gjatë kësaj periudhe nuk...

Asnjë viktimë dhe 15 raste të reja me Covid në Kosovë

para një jave - ABC News

Ministria e Shëndetësisë në Kosovë ka publikuar rastet e reja të të infektuarve me COVID-19. Sipas të dhënave, në 24 orëshin e fundit janë konfirmuar 15 raste të reja të të prekurve me koronavirus. Gjatë...

Rritet numri i rasteve të reja me COVID-19

para një jave - Gazeta Express

Në 24 orët e fundit në Kosovë nuk është regjistruar asnjë viktimë nga COVID-19, raporton Gazeta Express. Gjatë kësaj kohe janë raportuar edhe 15 raste të reja të infektuara me këtë virus, 5 më shumë se...

Rritje e lehtë e rasteve me COVID-19 në Kosovë

para një jave - Evropa e Lirë

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se në 24 orët e fundit janë regjistruar 15 raste pozitive me COVID-19. Në Institutin e Shëndetësisë Publike të Kosovës në 24 orët e fundit janë bërë 1,440 testime....

15 raste me COVID-19 sot në Kosovë

para një jave - Koha.net

15 raste pozitive me COVID-19 janë regjistruar në 24 orët e fundit ndërkaq nuk është raportuar për ndonjë të vdekur. Sipas njoftimit nga Ministria e Shëndetësisë janë bërë 1440 testime. Gjatë 24 orëve...

Regjistrohen 556 raste të reja Covid në Shqipëri, 4 humbje jete

para një jave - FaxWeb

COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: 3960 testime, 556 qytetarë të infektuar, 4 humbje jete dhe 698 të shëruar në 24 orët e fundit Ministria e Shëndetësisë i bën apel qytetarëve të vaksinohen sa më parë,...

Rritet pak numri i rasteve të reja me COVID-19

para një jave - Syri.net Kosova

Në 24 orët e fundit në Kosovë nuk është regjistruar asnjë viktimë nga COVID-19, raporton Gazeta Express. Gjatë kësaj kohe janë raportuar edhe 15 raste të reja të infektuara me këtë virus. Kështu është...

Mbi 2 mijë të vaksinuar gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë

para një jave - GazetaBlic

Në intervalion kohor të 24 orëve të fundit në Kosovë janë vaksinuar 2 mijë e 499 qytetarë, raporton Gazeta Blic. Sot gjithashtu kanë rezultuar pozitivë me Covid-19, 15 persona si dhe nuk është regjistruar...

15 raste të reja me Covid-19

para një jave - RTK

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon nga 1.440 testime, 15 qytetarë kanë rezultuar pozitiv me virusin COVID-19. Gjatë 24 orëve të...

Kosovë/ Asnjë vdekje nga COVID-19, ja sa raste të reja infektimesh konfirmohen gjatë 24 orëve të fundit

para një jave - Shekulli

Publikuar më 23.11.2021 nga Shekulli Online Nuk ka ndodhur asnjë rast vdekje nga Covid gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë. Gjatë përditësimit të shifrave ditore, Ministria e Shëndetësisë së Kosovës konfirmon...

15 raste të reja me COVID-19 në vend

para një jave - Klan Kosova

Ministria e Shëndetësisë njofton se gjatë 24 orëve të fundit në vend nga COVID-19 janë infektuar 15 qytetarë. Gjatë këtyre orëve nuk është regjistruar asnjë viktimë teksa janë shëruar tetë pacientë, njofton...

Situata e COVID në Kosovë/ Raportohen 15 raste të reja dhe asnjë vdekje në 24 orët e fundit

para një jave - Java News

Në 24 orët e fundit në Kosovë nuk është regjistruar asnjë viktimë nga COVID-19. Gjatë kësaj kohe janë raportuar edhe 15 raste të reja të infektuara me këtë virus, 5 më shumë se dje. Kështu është bërë e...

Asnjë vdekje dhe 15 raste të reja me Covid-19 në Kosovë

para një jave - Albeu

Gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë janë regjistruar 15 raste të reja me Covid-19 dhe asnjë vdekje. Ministria e Shëndetësisë raporton se janë shëruar 8 qytetarë, ndërsa numri i përgjithshëm i të shëruarve...

Publikohet raporti i ri IKSHPK-së

para një jave - Indeks online

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon: Në 24 orët e fundit janë dhënë 2.499 doza të vaksinës kundër COVID-19. Prej fillimit të vaksinimit...

15 të infektuar me COVID-19 gjatë 24 orëve të fundit

para një jave - Zeri

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon se nga 1.440 testime, 15 qytetarë kanë rezultuar pozitivë me virusin COVID-19. Gjatë 24 orëve...

Shënon rritje numri i rasteve të reja me koronavirus

para një jave - OraInfo

Rritet numri i rasteve të reja me COVID-19. Në 24 orët e fundit në Kosovë nuk është regjistruar asnjë viktimë nga COVID-19. Gjatë kësaj kohe janë raportuar edhe 15 raste të reja të infektuara me këtë virus,...

15 raste të reja me Covid-19 në Kosovë

para një jave - GazetaBlic

Gjatë 24 orëve të fundit nuk është shënuar asnjë rast i vdekjes ndërsa kanë rezultuar pozitivë 15 persona nga Covid-19, përcjell Gazeta Blic. Sot janë shëruar 8 qytetarë, derisa numri i përgjithshëm i...

Mot i vranët edhe në dy ditët e ardhshme

para një jave - Realiteti

Nga 1 mijë e 440 mostra të testuara nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike, 15 kanë rezultuar të infektuara me COVID-19. Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar poashtu se nuk është shënuar asnjë rast...

Dëshmitarja në rastin Ivanoviq shmang përmendjen e kriminelëve “kërcënues” serbë

para një jave - Realiteti

Nga 1 mijë e 440 mostra të testuara nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike, 15 kanë rezultuar të infektuara me COVID-19. Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar poashtu se nuk është shënuar asnjë rast...

2 mijë e 499 të vaksinuar kundër COVID-19, brenda një dite

para një jave - Infokusi

Në 24 orët e fundit në Kosovë janë dhënë 2 mijë e 499 doza të vaksinës kundër COVID-19, shkruan Gazeta Infokus. Sipas njoftimit të Ministrisë së Shëndetësisë prej fillimit të vaksinimit në të gjitha qytetet...

Publikohet raporti i fundit i të infektuarve me COVID-19

para një jave - Lajmi.net

Në 24 orëshin e fundit janë konfirmuar 15 raste të reja të të prekurve me koronavirus. Gjatë kësaj kohe nuk është raportuar për ndonjë viktimë si pasojë e këtij virusi, transmeton lajmi.net. Njoftimi i...

15 raste pozitive me Covid-19 në Kosovë

para një jave - Infokusi

Ministria e Shëndetësisë ka bërë publike rastet e reja me COVID-19, ku gjatë 24 orëve të fundit nuk është raportuar asnjë rast i vdekjes, shkruan Gazeta Infokus. Ndërsa nga 1,440 mostra, 15 persona kanë...

15 raste të reja me COVID

para një jave - KosovaPress

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon se nga 1.440 testime, 15 qytetarë kanë rezultuar pozitivë me virusin COVID-19. Gjatë 24 orëve...

Sot nuk ka vdekur asnjë i infektuar nga virusi korona, janë paraqitur 15 raste të reja, janë shëruar 8 të infektuar

para një jave - Radio Kosova e Lire

Ministria e Shëndetësisë, duke u mbështetur në të dhënat zyrtare të Institutit Kombëtar të Shëndetësisë Publike të Kosovës, ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit nga 1 mijë e 440 testime sa janë bërë...

Del raporti i fundit i pandemisë Covid-19 për 24 orë

para një jave - Periskopi

Ministria e Shëndetësisë ka bërë publik raportin e ri të pandemisë Covid-19 për vendin tonë. Ka pasur një rritje të lehtë të rasteve edhe për sot, me numrin që ka shkuar në 15. Për fat të mirë, nuk ka...

Më pak se 2 mijë e 500 vaksina u dhanë në 24 orët e fundit në Kosovë

para një jave - Informatat

2 mijë e 499 vaksina Anti-COVID janë administruar në 24 orët e fundit në Kosovë. Kështu është bërë e ditur nga Ministria e Shëndetësisë. Nga kjo ministri kanë treguar se deri tani në vend janë administruar...

Përditësimi i Covid në Kosovë: Asnjë vdekje, ja sa raste të reja infektimesh konfirmohen gjatë 24 orëve të fundit

para një jave - FaxWeb

Nuk ka ndodhur asnjë rast vdekje nga Covid gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë. Gjatë përditësimit të shifrave ditore, Ministria e Shëndetësisë së Kosovës konfirmon 15 raste të reja me Covid-19 gjatë 1.440...

Publikohet raporti i fundit i të infektuarve me COVID-19

para një jave - Realiteti

Ministria e Shëndetësisë ka publikuar rastet e reja të të infektuarve me COVID-19. Në 24 orëshin e fundit janë konfirmuar 15 raste të reja të të prekurve me koronavirus. Gjatë kësaj kohe nuk është raportuar...

Del raporti i fundit i pandemisë Covid-19 për ditën e fundit

para një jave - Periskopi

Ministria e Shëndetësisë ka bërë publik raportin e ri të pandemisë Covid-19 për vendin tonë. Ka pasur një rritje të lehtë të rasteve edhe për sot, me numrin që ka shkuar në 15. Për fat të mirë, nuk ka...

Në 24 orët e fundit konfirmohen 15 raste të reja me COVID-19

para një jave - ATV Live

Gjatë 24 orëve të fundit janë konfirmuar 15 raste të reja me COVID-19, nga një mijë e 440 testime, njoftoi Ministria e Shëndetësisë. Derisa gjatë kësaj kohe nuk është shënuar asnjë rast i vdekjes si pasojë...

Rritet numri i rasteve të reja me COVID-19

para një jave - Ditapost

Në 24 orët e fundit në Kosovë nuk është regjistruar asnjë viktimë nga COVID-19 Gjatë kësaj kohe janë raportuar edhe 15 raste të reja të infektuara me këtë virus, 5 më shumë se dje. Kështu është bërë e...

15 raste të reja me Covid-19 në vend

para një jave - Ekonomia Online

Ministria e Shëndetësisë njofton se gjatë 24 orëve të fundit në vend nga COVID-19 janë infektuar 15 qytetarë. Gjatë këtyre orëve nuk është regjistruar asnjë viktimë teksa janë shëruar tetë pacientë. Aktualisht...

Raporti 24-orësh i MSh-së: 15 raste të reja me Covid dhe 2 449 të vaksinuar

para një jave - Epoka e Re

Ministria e Shëndetësisë (MSh) ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë janë paraqitur 15 raste të reja me Covid dhe janë shëruar tetë persona. Sipas kësaj ministrie, në 24 orët e fundit janë...

15 raste të reja me koronavirus në Kosovë

para një jave - Arbresh

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon se nga 1.440 testime, 15 qytetarë kanë rezultuar pozitiv me virusin COVID-19. Gjatë 24 orëve...

Publikohet raporti me numrin e rasteve të reja

para një jave - Gazeta Metro

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon: Në 24 orët e fundit janë dhënë 2.499 doza të vaksinës kundër COVID-19. Prej fillimit të vaksinimit...

Asnjë viktim dhe 15 raste të reja me COVID -19

para një jave - Revista Kosovarja

23 Nëntor 2021: Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon: ℹ Në 24 orët e fundit janë dhënë 2.499 doza të vaksinës kundër COVID-19. ℹ...

Numri i rasteve aktive me COVID-19

para një jave - Lajmi.net

Numri i përgjithshëm i të shëruarve është 157.711, ndërkaq nga fillimi i pandemisë nga koronavirusi kanë vdekur 2,982 persona. Gjatë ditës së djeshme janë konfirmua 10 raste të reja, ndërsa nuk është raportuar...

Mbi 200 gjoba në bazë të ligjit anti-COVID

para një jave - ATV Live

Policia e Kosovës përmes raportit 24 orësh ka njoftuar se janë shqiptuar 232 gjoba në bazë të ligjit anti-COVID. Në raportin e fundit të Ministrisë së Shëndetësisë u njoftuar për 10 raste të reja me COVID-19...

Asnjë i vdekur e 10 të prekur me COVID-19 në Kosovë

para një jave - Syri.net Kosova

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon se nga 1.231 testime, 10 qytetarë kanë rezultuar pozitiv me COVID-19. Gjatë 24 orëve të fundit,...

Publikohet raporti i fundit i rasteve me COVID-19

para një jave - Lajmi.net

Përgjatë kësaj kohe nuk është raportuar për ndonjë viktimë si pasojë e këtij virusi. Janë shëruar 13 persona, kurse janë gjithsej 323 raste aktive me koronavirus. Njoftimi i plotë: ℹ Nga 1.231 testime,...

Dhjetë raste të reja me COVID

para një jave - KosovaPress

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informoi se nga 1.231 testime, 10 qytetarë kanë rezultuar pozitiv me COVID-19. Gjatë 24 orëve të fundit,...

Situata me COVID-19 në Kosovë stabile, vendet tjera të rajonit me shifra të larta të rasteve

para një jave - Syri.net Kosova

Kosova, bashkë me shumë shtete tjera, po ballafaqohet me pandeminë e COVID-19. Rastet e para pozitive në Kosovë u regjistruan më 13 mars të vitit të kaluar e deri tash ky numër është rritur në mbi 161...

7 të infektuar dhe asnjë i vdekur me COVID në Kosovë

para një jave - Syri.net Kosova

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon se nga 1.524 testime, 7 qytetarë kanë rezultuar pozitiv me virusin COVID-19. Gjatë 24 orëve...

Publikohet raporti i fundit i IKSHPK-së

para një jave - ATV Live

Në 24 orët e fundit në Kosovë nuk është regjistruar asnjë viktimë nga COVID-19. Gjatë kësaj kohe janë raportuar edhe 7 raste të reja të infektuara me këtë virus. Kështu është bërë e ditur nga Ministria...

Publikohet raporti i fundit i IKSHPK-së

para një jave - Ekonomia Online

Në 24 orët e fundit në Kosovë nuk është regjistruar asnjë viktimë nga COVID-19. Gjatë kësaj kohe janë raportuar edhe 7 raste të reja të infektuara me këtë virus. Kështu është bërë e ditur nga Ministria...

7 raste të reja me COVID-19

para një jave - KosovaPress

Ministria e Shëndetësisë duke u bazuar në të dhënat e Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, ka njoftuar se nga 1.524 testime, 7 qytetarë kanë rezultuar pozitiv me virusin COVID-19. Sipas...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK