Meta në PDK, takohet me kryetarin Memli Krasniqi

para 6 dite - Zhurnal

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Memli Krasniqi, e ka pritur në takim presidentin e Shqipërisë Ilir Meta. Meta po qëndron për vizitë dyditore në Kosovë, ku është takuar me kreun e AAK-së, Ramush...

Kryeparlamentari Konjufca pret në takim presidentin Meta

para 6 dite - Insajderi

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca, ka pritur mëngjesin e së enjtes në takim presidentin e Shqipërisë, Ilir Metën. E në përshëndetjen e tyre zyrtare nuk kishte “koordinim”. Meta zgjati dorën...

Konjufca ia përmend Ilir Metës “Ballkanin e Hapur”: E ardhmja e Kosovës është në BE dhe NATO, jo në iniciativat e Serbisë

para 6 dite - Zhurnal

Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Glauk Konjufca së bashku me këshilltarët, ka pritur sot në takim presidentin e Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta. Gjatë takimit, ndër të tjera, u bisedua...

Presidentja Osmani pret sot në takim presidentin e Shqipërisë, Ilir Meta

para 6 dite - GazetaBlic

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani do të takohet sot me presidentin e Shqipërisë, Ilir Meta. Takimi do të zhvillohet në orën 16:00, në kabinetin e presidentes. “Në orën 16:00, Presidentja e Republikës...

Konjufca ia përmend Ilir Metës “Ballkanin e Hapur”: E ardhmja e Kosovës është në BE dhe NATO, jo në iniciativat e Serbisë

para 6 dite - Telegrafi

Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Glauk Konjufca së bashku me këshilltarët, ka pritur sot në takim presidentin e Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta. Gjatë takimit, ndër të tjera, u bisedua...

Osmani pret sot në takim presidentin e Shqipërisë, Ilir Meta

para 6 dite - RTK

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani do të takohet sot me presidentin e Shqipërisë, Ilir Meta. Takimi do të zhvillohet në orën 16:00, në kabinetin e presidentes. “Në orën 16:00, Presidentja e Republikës...

Vjosa Osmani pret sot në takim presidentin e Shqipërisë, Ilir Meta

para 6 dite - ABC News

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani do të takohet sot me presidentin e Shqipërisë, Ilir Meta. Takimi do të zhvillohet në orën 16:00, në kabinetin e presidentes. “Në orën 16:00, Presidentja e Republikës...

Meta zgjat shuplakën, Konjufca grushtin – keqkuptim mes dy politikanëve

para 6 dite - Koha.net

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, ka nisur vizitën në Prishtinë. Pas takimit me kryetarin e AAK-së, Ramush Haradinaj, Meta është pritur nga kreu i Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca. E në përshëndetjen...

Presidenti Meta takohet me Konjufcën

para 6 dite - RTV 21

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca sot ka pritur në takim presidentin e Shqipërisë, Ilir Meta. Në këtë takim mediat u lejuan të marrin vetëm pamje. Meta mëngjesin e të enjtes takoi edhe kreun...

Takimi me Metën, Konjufca: E ardhmja e Kosovës është në BE dhe NATO, jo në iniciativat rajonale të Serbisë

para 6 dite - Kallxo

Kryetari i Kuvendit Kosovës, Glauk Konjufca gjatë takimit presidentin e Shqipërisë, Ilir Meta i cili po qëndron në Kosovë, ka thënë se shteti i Kosovës është i hapur për bashkëpunim rajonal, por vetëm...

Konjufca pret në takim Metën: E ardhmja e Kosovës është në BE dhe NATO, jo në iniciativat rajonale të Serbisë

para 6 dite - Indeks online

Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Glauk Konjufca së bashku me këshilltarët, ka pritur sot në takim presidentin e Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta. Gjatë takimit, ndër të tjera, u bisedua...

Konjufca në takim me Metën “godet” Ballkanin e Hapur, që e përkrah Rama

para 6 dite - Zeri

Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Glauk Konjufca ka pritur sot në takim presidentin e Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta. Gjatë takimit, ndër të tjera, u bisedua për intensifikimin e bashkëpunimit...

Krasniqi takon Metën

para 6 dite - RTK

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Memli Krasniqi ka pritur në takim presidentin e Shqipërisë Ilir Meta. Meta po qëndron për vizitë dyditore në Kosovë, ku është takuar me kreun e AAK-së, Ramush...

Meta zgjatë shuplakën, Konjufca grushtin – keqkuptim mes dy politikanëve

para 6 dite - Koha.net

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, ka nisur vizitën në Prishtinë. Pas takimit me kryetarin e AAK-së, Ramush Haradinaj, Meta është pritur nga kreu i Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca. E në përshëndetjen...

Meta në ditën e dytë të vizitës në Kosovë takon liderë politikë e shtetërorë

para 6 dite - Insajderi

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, të enjten do të jetë për vizitë në Kosovë ku do të takohet me disa liderë shtetërorë e politik, përcjell Insajderi.com. Paraditen e së enjtes do të takohet me kryeparlamentarin...

Konjufca takon Metën

para 6 dite - RTK

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca sot ka pritur në takim presidentin e Shqipërisë, Ilir Meta. Edhe në këtë takim mediat u lejuan të marrin vetëm pamje. Meta mëngjesin e të enjtes takoi edhe...

Presidenti Ilir Meta takohet me Ramush Haradinajn

para 6 dite - Klan

Presidenti Ilir Meta takohet me Ramush Haradinajn Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, po qëndron në Kosovë për dy ditë me radhë. Ai do të zhvillojë takime me liderët institucional dhe me drejtuesit e partive...

Konjufca takohet me Metën

para 6 dite - Zeri

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca, ka pritur në takim presidentin e Shqipërisë, Ilir Meta. Meta gjatë takimit ka përmendur festën e 28 Nëntorit, ndërsa ka përgëzuar Konjufcën për zgjedhjet...

Presidenti Meta nis takimet me përfaqësuesit politik e institucional të Kosovës

para 6 dite - Kallxo

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta gjatë vizitës zyrtare në Kosovë, të enjten ka nisur takimet me përfaqësuesit e partive politike. Meta mëngjesin e sotëm i ka shkruar në selinë e partitë, kryetarit të...

Vizita në Kosovë, presidenti Meta takohet me Haradinajn

para 6 dite - ABC News

Presidenti Ilir Meta vijon vizitën zyrtare në Kosovë Në ditën e dytë të qëndrimit të tij në Kosovë Meta sot në mëngjes ka takuar kryetarin e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj. Gjatë këtij...

Krasniqi priti në takim presidentin Meta

para 6 dite - Lajmi.net

Krasniqi e Meta takimin e po e mbajnë me dyer të mbyllura. Në vizitën dy ditore, Meta u prit në takim edhe nga kryetari i Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca, dhe liderin e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK).

Ramush Haradinaj pret në takim Ilir Metën

para 6 dite - OraInfo

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, është duke qëndruar në Kosovë për dy ditë me radhë. Ai do të zhvillojë takime me liderët institucional dhe me drejtuesit e partive politike. Në orët e hershme të mëngjesit...

Meta e uron Haradinajn për mbajtjen e zgjedhjeve, i quan më demokratiket

para 6 dite - RTK

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, ka vizituar kreun e AAK-së, Ramush Haradinaj me bashkëpunëtorë, në ditë e dytë të vizitës në Kosovë. Haradinaj i ka uruar presidentit Meta Festën e 28 Nëntorit, Ditës...

Meta e uron Haradinajn për mbajtjen e zgjedhjeve

para 6 dite - RTK

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta ka vizituar kreun e AAK-së, Ramush Haradinaj me bashkëpunëtorë, në ditë e dytë të vizitës në Kosovë. Haradinaj i ka uruar presidentit Meta Festën e 28 Nëntorit, Ditës...

Presidenti Meta takohet me Glauk Konjfucën

para 6 dite - Infokusi

Kryeparlamentari i Kosovës, Glauk Konjufca sot ka pritur në takim presidentin e Shqipërisë, Ilir Meta, shkruan Gazeta Infokus. Në këtë takim mediat u lejuan vetëm të marrin pamje. Presidenti i Shqipërisë...

Takohen Meta dhe Haradinaj

para 6 dite - GazetaBlic

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, është duke qëndruar në Kosovë për dy ditë me radhë. Ai do të zhvillojë takime me liderët institucional dhe me drejtuesit e partive politike. Në orët e hershme të mëngjesit...

Ramush Haradinaj takohet me Ilir Metën

para 6 dite - Indeks online

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj ka pritur në takim presidentin e Shqipërisë, Ilir Metën. Takimi po zhvillohet në selinë e AAK-së, raporton Indeksonline. Ilir Meta do të zhvillojë edhe takime të tjera.

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta në Kosovë

para 6 dite - Syri.net Kosova

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta është për vizitë në Kosovë, ndërsa sot do të takohet me liderët shtetërorë e politikë. Meta në orët e paradites do të takohet me kryeetarin e Kuvendit, Glauk Konjufca,...

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta në Kosovë

para 6 dite - Telegrafi

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta është për vizitë në Kosovë, ndërsa sot do të takohet me liderët shtetërorë e politikë. Meta në orët e paradites do të takohet me kryeetarin e Kuvendit, Glauk Konjufca,...

Ilir Meta takohet me Glauk Konjufcën, flasin për zgjedhjet lokale

para 6 dite - Lajmi.net

Presidenti Meta foli edhe për Festën e 28 nëntorit, ku tha se kanë një festë të madhe. Poashtu Meta tha se zgjedhjet në Kosovë ishin demokratike.Takimi është zhvilluat pa praninë e medieve. Meta është...

Presidentja Osmani pret sot në takim presidentin e Shqipërisë, Ilir Meta

para 6 dite - Bota Press

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani do të takohet sot me presidentin e Shqipërisë, Ilir Meta, shkruan Gazeta Botapress. Takimi do të zhvillohet në orën 16:00, në kabinetin e presidentes. “Në orën 16:00,...

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta në Kosovë

para 6 dite - GazetaBlic

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta është për vizitë në Kosovë, ndërsa sot do të takohet me liderët shtetërorë e politikë. Meta në orët e paradites do të takohet me kryetarin e Kuvendit, Glauk Konjufca,...

Krasniqi priti në takim presidentin Meta

para 6 dite - Gazeta Metro

Kreu i Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Memli Krasniqi ka pritur në takim Presidentin e Shqipërisë, Ilir Meta. Krasniqi e Meta takimin e po e mbajnë me dyer të mbyllura. Në vizitën dy ditore, Meta...

Presidenti Meta në PDK, takohet me kryetarin Memli Krasniqi

para 6 dite - Bota Press

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Memli Krasniqi, e ka pritur në takim presidentin e Shqipërisë Ilir Meta Meta po qëndron për vizitë dy ditore në Kosovë, ku është takuar me kreun e AAK-së, Ramush...

Krasniqi priti në takim presidentin Meta

para 6 dite - Realiteti

Kreu i Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Memli Krasniqi ka pritur në takim Presidentin e Shqipërisë, Ilir Meta. Krasniqi e Meta takimin e po e mbajnë me dyer të mbyllura. Në vizitën dy ditore, Meta...

Meta e uron Haradinajn për mbajtjen e zgjedhjeve, i quan më demokratiket në botë

para 6 dite - Lajmi.net

Haradinaj i ka uruar presidentit Meta Festën e 28 Nëntorit, Ditës së Flamurit, ndërkaq ky i fundit e ka uruar mbajtjen e zgjedhjeve siç ka thënë ai më demokratiket në botë. Haradinaj e Meta nuk janë prononcuar...

Presidenti Meta në PDK, takohet me kryetarin Memli Krasniqi

para 6 dite - Informatat

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Memli Krasniqi, e ka pritur në takim presidentin e Shqipërisë Ilir Meta. Meta po qëndron për vizitë dy ditore në Kosovë, ku është takuar me kreun e AAK-së, Ramush...

Krasniqi priti në takim presidentin Meta

para 6 dite - KosovaPress

Kreu i Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Memli Krasniqi ka pritur në takim Presidentin e Shqipërisë, Ilir Meta. Krasniqi e Meta takimin e po e mbajnë me dyer të mbyllura. Në vizitën dy ditore, Meta...

Presidenti Meta takohet me kryeparlamentarin Konjfuca

para 6 dite - Bota Press

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca sot ka pritur në takim presidentin e Shqipërisë, Ilir Meta. Edhe në këtë takim mediat u lejuan të marrin vetëm pamje. Presidenti i Shqipërisë në mëngjesin...

Meta takon Konjufcën, e uron për Festën e Flamurit

para 6 dite - Informatat

Kryetari i Kuvendit Glauk Konjufca, ka pritur në takim presidentin e Shqipërisë, Ilir Meta. Gjatë takimit, Meta e uroi për festën e 28 nëntorit, dhe ndër të tjerash tha se zgjedhjet në Kosovë ishin demokratike....

Meta në PDK, takohet me kryetarin Memli Krasniqi

para 6 dite - Ekonomia Online

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Memli Krasniqi, e ka pritur në takim presidentin e Shqipërisë Ilir Meta, raporton Ekonomia Online. Meta po qëndron për vizitë dyditore në Kosovë, ku është takuar...

Kryeparlamentari Konjufca takohet me presidentin Meta

para 6 dite - ATV Live

Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Glauk Konjufca, ka pritur në takim presidentin e Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta. Presidenti Meta foli edhe për Festën e 28 nëntorit, ku tha se kanë një...

Glauk Konjufca sot takohet me presidentin e Shqipërisë, Ilir Meta

para 6 dite - Klan Kosova

Krye-parlamentari Glauk Konjufca do të takohet sot me presidentin e Shqipërisë, Ilir Meta. Konjufca dhe Meta do të takohen në orën 09:15, tek kuvendi, njofton Klankosova.tv. Meta erdhi gjatë të mërkurës...

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta takon Konjufcën: Kam nostalgji për postin e kryeparlamentarit

para 6 dite - Arbresh

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca ka pritur sot në takim, Presidentin e Shqipërisë, Ilir Meta. Më përshëndetje vëllazërore, Konjufca e Meta kanë filluar takimin, shkruan arbresh.info. Me këtë...

Meta edhe në takim me Konjufcën i përmend zgjedhjet, e uron për Festën e Flamurit

para 6 dite - Ekonomia Online

Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Glauk Konjufca, ka pritur në takim presidentin e Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta, raporton Ekonomia Online. Presidenti Meta foli edhe për Festën e 28 nëntorit,...

Presidenti Meta takohet me Konjufcën

para 6 dite - KosovaPress

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca sot ka pritur në takim presidentin e Shqipërisë, Ilir Meta. Edhe në këtë takim mediat u lejuan të marrin vetëm pamje, ndërsa Meta në ditën e tij të qëndrimit...

Glauk Konjufca sot takohet me presidentin e Shqipërisë, Ilir Meta

para 6 dite - Infokusi

Krye-parlamentari Glauk Konjufca do të takohet sot me presidentin e Shqipërisë, Ilir Meta. Konjufca dhe Meta do të takohen në orën 09:15, tek kuvendi. Meta erdhi gjatë të mërkurës në Kosovë, dhe sot fillon agjendën e takimeve.

Presidenti Meta u takua me Haradinajn

para 6 dite - Bota Press

Në ditën e dytë të qëndrimit të tij në Kosovë presidenti i Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta sot në mëngjes ka takuar kryetarin e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj. Gjatë këtij takimi...

Meta e uron Haradinajn për mbajtjen e zgjedhjeve, i quan më demokratiket në botë

para 6 dite - Realiteti

Në ditën e dytë të qëndrimit të tij në Kosovë presidenti i Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta sot qysh në mëngjes ka takuar kryetarin e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj. Haradinaj i...

Presidenti Meta u takua me Haradinajn

para 6 dite - KosovaPress

Në ditën e dytë të qëndrimit të tij në Kosovë presidenti i Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta sot qysh në mëngjes ka takuar kryetarin e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj. Gjatë këtij...

Meta takohet me Haradinajn

para 6 dite - Gazeta Metro

Në ditën e dytë të qëndrimit të tij në Kosovë presidenti i Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta sot qysh në mëngjes ka takuar kryetarin e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj. Gjatë këtij...

Presidenti Meta takohet me kreun e AAK-së Ramush Haradinaj

para 6 dite - ATV Live

Në ditën e dytë të qëndrimit të tij në Kosovë presidenti i Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta sot qysh në mëngjes ka takuar kryetarin e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj. Haradinaj i...

Meta e uron Haradinajn për mbajtjen e zgjedhjeve, i quan më demokratiket në botë

para 6 dite - Ekonomia Online

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, ka vizituar kreun e AAK-së, Ramush Haradinaj me bashkëpunëtorë, në ditë e dytë të vizitës në Kosovë, raporton Ekonomia Online. Haradinaj i ka uruar presidentit Meta...

Meta e uron Haradinajn për mbajtjen e zgjedhjeve, i quan më demokratiket në botë

para 6 dite - Arbresh

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, ka vizituar kreun e AAK-së, Ramush Haradinaj me bashkëpunëtorë, në ditë e dytë të vizitës në Kosovë. Haradinaj i ka uruar presidentit Meta Festën e 28 Nëntorit, Ditës...

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta në Kosovë

para 6 dite - Realiteti

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta është për vizitë në Kosovë, ndërsa sot do të takohet me liderët shtetërorë e politikë. Meta në orët e paradites do të takohet me kryeetarin e Kuvendit, Glauk Konjufca,...

Konjufca sot takohet me presidentin e Shqipërisë, Ilir Meta

para 6 dite - Arbresh

Krye-parlamentari Glauk Konjufca do të takohet sot me presidentin e Shqipërisë, Ilir Meta. Konjufca dhe Meta do të takohen në orën 09:15, tek kuvendi. Meta erdhi gjatë të mërkurës në Kosovë, dhe sot fillon agjendën e takimeve.

Konjufca sot takohet me presidentin e Shqipërisë, Ilir Meta

para 6 dite - Arbresh

Krye-parlamentari Glauk Konjufca do të takohet sot me presidentin e Shqipërisë, Ilir Meta. Konjufca dhe Meta do të takohen në orën 09:15, tek kuvendi. Meta erdhi gjatë të mërkurës në Kosovë, dhe sot fillon agjendën e takimeve.

Meta në Kosovë/ Nesër takon homologen e tij, Vjosa Osmani dhe liderët tjerë institucional e partiak

para 7 dite - Indeks online

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, po qëndron për vizitë zyrtare në Kosovë. Gjatë ditës së nesërme ai do të ketë takime të ndara me liderët institucional dhe partiak të vendit. Sipas agjendës, presidenti...

Meta në Kosovë/ Nesër takon homologen e tij, Vjosa Osmani dhe liderët tjerë institucional e partiak

para 7 dite - Indeks online

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, po qëndron për vizitë zyrtare në Kosovë. Gjatë ditës së nesërme ai do të ketë takime të ndara me liderët institucional dhe partiak të vendit. Sipas agjendës, presidenti...

Meta në Kosovë/ Nesër takon homologen e tij, Vjosa Osmani dhe liderët tjerë institucional e partiak

para 7 dite - Infokusi

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, po qëndron për vizitë zyrtare në Kosovë. Gjatë ditës së nesërme ai do të ketë takime të ndara me liderët institucional dhe partiak të vendit. Sipas agjendës, presidenti...

Konjufca nesër e pret në takim presidentin e Shqipërisë

para një jave - Syri.net Kosova

Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Glauk Konjufca nesër pret në takim presidentin e Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta. Kështu u bë e ditur përmes një njoftimi dërguar mediave Takimi do të...

Ilir Meta vjen nesër për vizitë në Kosovë, takohet me Konjufcën

para një jave - OraInfo

Meta nesër vjen për vizitë në Kosovë, takohet me Konjufcën. Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca do të takohet nesër me presidentin e Shqipërisë, Ilir Meta, shkruan Gazeta Express. Kjo është...

Ilir Meta në Kosovë, nesër Konjufca e pret në takim

para një jave - Indeks online

Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Glauk Konjufca nesër pret në takim presidentin e Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta. Kështu u bë e ditur përmes një njoftimi dërguar mediave, raporton Indeksonline....

Meta nesër vjen për vizitë në Kosovë, takohet me Konjufcën

para një jave - RTK

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca do të takohet nesër me presidentin e Shqipërisë, Ilir Meta. Kjo është bërë e ditur përmes një njoftimi për media nga Kuvendi i Kosovës. “Kryetari i Kuvendit...

Meta nesër në Kosovë, pritet në takim nga Konjufca

para një jave - Lajmi.net

Kjo është bërë e ditur përmes një njoftimi për media nga Kuvendi i Kosovës. “Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Glauk Konjufca, pret në takim presidentin e Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta”,...

Presidenti Ilir Meta nesër vjen në Kosovë

para 7 dite - Epoka e Re

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, nesër do ta vizitoi Kosovën. Gjatë vizitës në Kosovë, ai do të takohet me kryeparlamentarin Glauk Konjufca. “Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Glauk Konjufca,...

Meta nesër vjen për vizitë në Kosovë, takohet me Konjufcën

para një jave - ATV Live

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca do të takohet nesër me presidentin e Shqipërisë, Ilir Meta. Kjo është bërë e ditur përmes një njoftimi për media nga Kuvendi i Kosovës. “Kryetari i Kuvendit...

Meta nesër vjen për vizitë në Kosovë, takohet me Konjufcën

para një jave - Gazeta Metro

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca do të takohet nesër me presidentin e Shqipërisë, Ilir Meta. Kjo është bërë e ditur përmes një njoftimi për media nga Kuvendi i Kosovës. “Kryetari i Kuvendit...

Meta nesër vjen për vizitë në Kosovë, takohet me Konjufcën

para një jave - Ekonomia Online

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca do të takohet nesër me presidentin e Shqipërisë, Ilir Meta. Kjo është bërë e ditur përmes një njoftimi për media nga Kuvendi i Kosovës. “Kryetari i Kuvendit...

Konjufca të enjten pret në takim presidentin e Shqipërisë, Ilir Meta

para një jave - Arbresh

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca, të enjten pret në takim presidentin e Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta. Takimi do të mbahet në prag të 109 vjetorit të pavarësisë së Shqipërisë. Ky takim...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK