Gërvalla në takimin e Kartës së Adriatikut: Lufta është kthyer sërish si kërcënim real në Ballkan

para 6 dite - Zhurnal

Ministrja e Punëve të Jashtme dhe e Diasporës e Republikës së Kosovës, Donika Gërvalla mori pjesë në takimin e Komisionit të Partneritetit në nivel ministror të Kartës SHBA-Adriatik (A5) që po zhvillohet...

Donika Gërvalla përmend kërcënimin me luftë

para 6 dite - Syri.net Kosova

Ministrja e Punëve të Jashtme dhe e Diasporës, Donika Gërvalla, gjatë ditës së enjte ka qenë pjesë e takimit të Komisionit të Partneritetit në nivel ministror të Kartës SHBA-Adriatik A5, me ç’rast ka deklaruar...

Petkoviq i replikon Gërvallës: I vetmi që destabilizon rajonin është Kurti

para 6 dite - RTK

Drejtori i Zyrës për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Petar Petkoviq, i ka replikuar Ministres së Jashtme të Kosovës, Donika Gërvalla e cila ka thënë se Aleksandër Vuçiq dhe Vladimir Putin paraqesin kërcënim...

Petkoviq – Gërvallës: I vetmi që e destabilizon rajonin është Kurti

para 6 dite - GazetaBlic

Drejtori i Zyrës për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Petar Petkoviq, i ka replikuar Ministres së Jashtme të Kosovës, Donika Gërvalla e cila ka thënë se Aleksandër Vuçiq dhe Vladimir Putin paraqesin kërcënim...

“Lufta është kthyer sërish në kërcënim real për Ballkanin”

para 6 dite - Insajderi

Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës, Donika Gërvalla, ka deklaruar se “lufta është kthyer në kërcënim real për Ballkanin”. Këto komente kryediplomatja i bëri gjatë një takimi me Komisionin e Partneritetit...

Gërvalla: Lufta është kthyer sërish si kërcënim real në Ballkan

para 6 dite - RTV 21

Ministrja e Punëve të Jashtme dhe e Diasporës e Republikës së Kosovës, Donika Gërvalla mori pjesë në takimin e Komisionit të Partneritetit në nivel ministror të Kartës SHBA-Adriatik (A5) që po zhvillohet...

Gërvalla: Lufta është kthyer sërish si kërcënim real në Ballkan

para 6 dite - Syri.net Kosova

Ministrja e Punëve të Jashtme dhe e Diasporës e Republikës së Kosovës, Donika Gërvalla mori pjesë në takimin e Komisionit të Partneritetit në nivel ministror të Kartës SHBA-Adriatik (A5) që po zhvillohet...

Gërvalla: Lufta është kthyer sërish në kërcënim real për Ballkanin

para 6 dite - Albeu

Ministria e Punëve të Jashtme dhe e Diasporës, Donika Gërvalla, ka thënë se lufta është kthyer sërish në kërcënim real për Ballkanin, raporton Express. Këtë deklaratë Gërvalla e ka bërë në takimin e Komisionit...

Gërvalla: Lufta është kthyer sërish si kërcënim real në Ballkan

para 6 dite - Koha.net

Ministrja e Punëve të Jashtme të Kosovës, Donika Gërvalla, në takimin e Komisionit të Partneritetit në nivel ministror të Kartës SHBA-Adriatik (A5) që po zhvillohet në Zagreb të Kroacisë, ka thënë se lufta...

Gërvalla në takimin e Kartës së Adriatikut: Lufta është kthyer sërish si kërcënim real në Ballkan

para 6 dite - Telegrafi

Ministrja e Punëve të Jashtme dhe e Diasporës e Republikës së Kosovës, Donika Gërvalla mori pjesë në takimin e Komisionit të Partneritetit në nivel ministror të Kartës SHBA-Adriatik (A5) që po zhvillohet...

Gërvallat: Lufta është kthyer sërish si kërcënim real në Ballkan

para 6 dite - RTK

Ministrja e Punëve të Jashtme dhe e Diasporës e Republikës së Kosovës, Donika Gërvalla mori pjesë në takimin e Komisionit të Partneritetit në nivel ministror të Kartës SHBA-Adriatik (A5) që po zhvillohet...

Petkoviq i replikon Gërvallës: I vetmi që e destabilizon rajonin është Kurti

para 6 dite - Ekonomia Online

Drejtori i Zyrës për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Petar Petkoviq, i ka replikuar Ministres së Jashtme të Kosovës, Donika Gërvalla e cila ka thënë se Aleksandër Vuçiq dhe Vladimir Putin paraqesin kërcënim...

Gërvalla në takimin e Kartës së Adriatikut: Lufta është kthyer sërish si kërcënim real në Ballkan

para 6 dite - GazetaBlic

Ministrja e Punëve të Jashtme dhe e Diasporës e Republikës së Kosovës, Donika Gërvalla mori pjesë në takimin e Komisionit të Partneritetit në nivel ministror të Kartës SHBA-Adriatik (A5) që po zhvillohet...

Petkovic-Gërvallës: I vetmi destabilizues është Albin Kurti, duke e mbrojtur Shqipërinë e Madhe

para 6 dite - Gazeta Metro

Ministrja e Punëve të Jashtme dhe e Diasporës e Republikës së Kosovës, Donika Gërvalla mori pjesë në takimin e Komisionit të Partneritetit në nivel ministror të Kartës SHBA-Adriatik (A5) që po zhvillohet...

Lufta është kthyer sërish si kërcënim real në Ballkan

para 6 dite - RTK

Gërvalla në takimin e Kartës së Adriatikut: Lufta është kthyer sërish si kërcënim real në Ballkan. Ministrja e Punëve të Jashtme dhe e Diasporës e Republikës së Kosovës, znj. Donika Gërvalla mori pjesë...

Gërvalla në takimin e Kartës së Adriatikut: Lufta është kthyer sërish si kërcënim real në Ballkan

para 6 dite - Zeri

Ministrja e Punëve të Jashtme dhe e Diasporës së Kosovës, Donika Gërvalla mori pjesë në takimin e Komisionit të Partneritetit në nivel ministror të Kartës SHBA-Adriatik (A5) që po zhvillohet në Zagreb...

Petkoviq – Gërvallës: I vetmi që e destabilizon rajonin është Kurti

para 6 dite - Periskopi

Drejtori i Zyrës për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Petar Petkoviq, i ka replikuar Ministres së Jashtme të Kosovës, Donika Gërvalla e cila ka thënë se Aleksandër Vuçiq dhe Vladimir Putin paraqesin kërcënim...

Gërvalla: Lufta është kthyer sërish në kërcënim real për Ballkanin

para 6 dite - Informatat

Ministria e Punëve të Jashtme dhe e Diasporës, Donika Gërvalla, ka thënë se lufta është kthyer sërish në kërcënim real për Ballkanin. Këtë deklaratë Gërvalla e ka bërë në takimin e Komisionit të Partneritetit...

Ministrja Gërvalla në Kroaci: Lufta është kthyer sërish si kërcënim real në Ballkan

para 6 dite - Lajmi.net

Gjatë këtij takimi u diskutua lidhur me sfidat e sigurisë në Evropën Juglindore me theks të veçantë në proceset euroatlantike në rajon si dhe për bashkëpunimin në kuadër të kësaj karte. Gërvalla në fjalën...

Lufta është kthyer sërish si kërcënim real në Ballkan

para 6 dite - Infokusi

Gërvalla në takimin e Kartës së Adriatikut: Lufta është kthyer sërish si kërcënim real në Ballkan. Ministrja e Punëve të Jashtme dhe e Diasporës e Republikës së Kosovës, znj. Donika Gërvalla mori pjesë...

Gërvalla: Lufta është kthyer sërish në kërcënim real për Ballkanin

para 6 dite - Press Online

Ministria e Punëve të Jashtme dhe e Diasporës, Donika Gërvalla, ka thënë se lufta është kthyer sërish në kërcënim real për Ballkanin, raporton Express. Këtë deklaratë Gërvalla e ka bërë në takimin e Komisionit...

Gërvalla: Lufta është kthyer sërish si kërcënim real në Ballkan

para 6 dite - Periskopi

Ministrja e Punëve të Jashtme dhe e Diasporës e Republikës së Kosovës, Donika Gërvalla mori pjesë në takimin e Komisionit të Partneritetit në nivel ministror të Kartës SHBA-Adriatik (A5) që po zhvillohet...

Ministrja Gërvalla në Kroaci: Lufta është kthyer sërish si kërcënim real në Ballkan

para 6 dite - Realiteti

Ministrja e Punëve të Jashtme dhe e Diasporës e Republikës së Kosovës, Donika Gërvalla mori pjesë në takimin e Komisionit të Partneritetit në nivel ministror të Kartës SHBA-Adriatik (A5) që po zhvillohet...

Gërvalla: Lufta është kthyer sërish si kërcënim real në Ballkan

para 6 dite - KosovaPress

Ministrja e Punëve të Jashtme dhe e Diasporës e Republikës së Kosovës, Donika Gërvalla mori pjesë në takimin e Komisionit të Partneritetit në nivel ministror të Kartës SHBA-Adriatik (A5) që po zhvillohet...

Gërvalla: Lufta është kthyer sërish si kërcënim real në Ballkan, t’i shikojmë përpjekjet e Dodikut, Vucicit dhe Putinit

para 6 dite - Gazeta Metro

Ministrja e Punëve të Jashtme dhe e Diasporës e Republikës së Kosovës, Donika Gërvalla mori pjesë në takimin e Komisionit të Partneritetit në nivel ministror të Kartës SHBA-Adriatik (A5) që po zhvillohet...

Gërvalla në takimin e Kartës së Adriatikut: Lufta është kthyer sërish si kërcënim real në Ballkan

para 6 dite - Realiteti

Ministrja e Punëve të Jashtme dhe e Diasporës e Republikës së Kosovës, Donika Gërvalla mori pjesë në takimin e Komisionit të Partneritetit në nivel ministror të Kartës SHBA-Adriatik (A5) që po zhvillohet...

Gërvalla në takimin e Kartës së Adriatikut: Lufta është kthyer sërish si kërcënim real në Ballkan

para 6 dite - Ekonomia Online

Ministrja e Punëve të Jashtme dhe e Diasporës e Republikës së Kosovës, Donika Gërvalla mori pjesë në takimin e Komisionit të Partneritetit në nivel ministror të Kartës SHBA-Adriatik (A5) që po zhvillohet...

Gërvalla në takimin e Kartës së Adriatikut: Lufta është kthyer sërish si kërcënim real në Ballkan

para 6 dite - Arbresh

Ministrja e Punëve të Jashtme dhe e Diasporës e Republikës së Kosovës, Donika Gërvalla mori pjesë në takimin e Komisionit të Partneritetit në nivel ministror të Kartës SHBA-Adriatik (A5) që po zhvillohet...

Gërvalla në takimin me Escobar: Krenarë që ju thërrasim miq të vërtetë

para 7 dite - Klan Kosova

Kryediplomatja kosovare Donika Gërvalla ka takuar sot zëvendësndihmës Sekretarin e Shtetit për Çështje Europiane dhe Euroaziatike, me të cilin folën për sigurinë dhe kërcënimet në rajon. Përmes një postimi...

Gërvalla: Kërcënimet e Vuçiqit dhe Putinit e bëjnë luftën një rrezik real për Ballkanin

para 7 dite - Gazeta Express

Ministrja e Jashtme e Kosovës, Donika Gërvalla, përmes një shkrimi në llogarinë e saj në twitter, ka thënë se kërcënimet e Vuciqit dhe Putinit e bëjnë luftën një rrezik real për Ballkanin, shkruan Express....

Ministrja Gërvalla: Kërcënimet e Vuçiqit dhe Putinit e bëjnë luftën një rrezik real për Ballkanin

para 7 dite - OraInfo

Ministrja e Jashtme e Kosovës, Donika Gërvalla, përmes një shkrimi në llogarinë e saj në twitter, ka thënë se kërcënimet e Vuciqit dhe Putinit e bëjnë luftën një rrezik real për Ballkanin. Gërvalla tha...

Gërvalla: Kërcënimet e Vuçiqit e Putinit e bëjnë luftën një rrezik real për Ballkanin

para 7 dite - Indeks online

Ministrja e Punëve të Jashtme, Donika Gërvalla-Schwarz ka thënë se kërcënimet e Vuçiqit dhe Putinit e bëjnë luftën një rrezik real për Ballkanin. Ajo u shpreh se Rusia dhe Serbia po e destabilizojnë Ballkanin...

Gërvalla: Kërcënimet e Vuçiqit dhe Putinit e bëjnë luftën një rrezik real për Ballkanin

para 7 dite - Infokusi

Ministrja e Jashtme e Kosovës, Donika Gërvalla, përmes një shkrimi në llogarinë e saj në twitter, ka thënë se kërcënimet e Vuciqit dhe Putinit e bëjnë luftën një rrezik real për Ballkanin, shkruan Express....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK