Fermerët protestë para Kuvendit, kundërshtojnë paketën fiskale, Rama merr një përfaqësi të tyre në sallë

para 6 dite - Zhurnal

Kryeministri Edi Rama është hasur me protestën e fermerëve të Lushnjës para Kuvendit mëngjesin e sotëm, të cilët kundërshtojnë votimin e paketës së re fiskale. Kreu i qeverisë ka vendosur që të marrë një...

Fermeret e zhvendosin protestën para parlamentit

para 6 dite - RTK

Fermerët e myzeqese të cilët kanë pakënaqësi në lidhje me paketen fiskale, që rëndon mbi kurrizin e tyre , e kanë zhvendosur protesten e tyre në kryeqytet. Ata u mblodhen këtë të enjte para parlamentit,...

Rama fton një përfaqësi të fermerëve në Kuvend

para 6 dite - Klan

Rama fton një përfaqësi të fermerëve në Kuvend “Hajde se s’ka problem”. Ky është momenti kur Kryeministri Edi Rama fton brenda ambienteve të Kuvendit një përfaqësi të fermerëve që këtë të enjte kanë dalë...

Fermeret e zhvendosin protestën para parlamentit, Rama i fton brenda për të biseduar

para 6 dite - Vizion Plus

Fermerët e myzeqese të cilët kanë pakënaqësi në lidhje me paketen fiskale, që rëndon mbi kurrizin e tyre , e kanë zhvendosur protesten e tyre në kryeqytet. Ata u mblodhen këtë të enjte para parlamentit,...

Fermerët në protestë para Kuvendit, Rama i takon dhe i fut brenda

para 6 dite - Albeu

Ndërsa sot është mbledhur Kuvendi në seancë për shqyrtimin dhe miratimin e buxhetit të vitit 2022 dhe paketës fiskale, në ambienetet e jashtme janë mbledhur fermerët në protestë. Këta të fundit kundërshtojnë...

Fermerët i “presin” rrugën në Kuvend, Rama i fton brenda: Hajdeni të flasim

para 6 dite - ABC News

Fermerët e Lushnjes e kanë zhvendosur protestën përpara Kuvendit, për të kundërshtuar paketën e re fiskale. Në hyrje të Kuvendit kanë takuar kryeministrin Edi Rama në nisje të seancës plenare. Ky i fundit...

“Hajde se s’ka problem”, po protestonin para Kuvendit, Rama fton brenda fermerët

para 6 dite - Java News

“Hajde se s’ka problem”. Ky është momenti kur Kryeministri Edi Rama fton brenda ambienteve të Kuvendit një përfaqësi të fermerëve që këtë të enjte kanë dalë në protestë, për të kundërshtuar paketën e re...

Fermerët protestë para Kuvendit, kundërshtojnë paketën fiskale, Rama merr një përfaqësi të tyre në sallë

para 6 dite - Lexo

Kryeministri Edi Rama është hasur me protestën e fermerëve të Lushnjës para Kuvendit mëngjesin e sotëm, të cilët kundërshtojnë votimin e paketës së re fiskale. Kreu i qeverisë ka vendosur që të marrë një...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK