Është koha të shijojmë çokollatën më të mirë..

para 6 dite - GazetaBlic

Nëse po pyesni veten se si do ti kaloni këto ditë të ftofta dimri, mënyra më e lehtë është duke mbështjellur duart rreth një filxhani të ngrohtë me çokollatë të nxehtë.. Një kombinim i pluhurit të kakaos...

Është koha të shijojmë çokollatën më të mirë..

para 6 dite - Indeks online

Nëse po pyesni veten se si do ti kaloni këto ditë të ftofta dimri, mënyra më e lehtë është duke mbështjellur duart rreth një filxhani të ngrohtë me çokollatë të nxehtë.. Një kombinim i pluhurit të kakaos...

Është koha të shijojmë çokollatën më të mirë

para 6 dite - KosovaPress

Nëse po pyesni veten se si do t’i kaloni këto ditë të ftohta dimri, mënyra më e lehtë është duke mbështjellë duart rreth një filxhani të ngrohtë me çokollatë të nxehtë. Një kombinim i pluhurit të kakaos...

Është koha të shijojmë çokollatën më të mirë

para 6 dite - Infokusi

Nëse po pyesni veten se si do ti kaloni këto ditë të ftofta dimri, mënyra më e lehtë është duke mbështjellur duart rreth një filxhani të ngrohtë me çokollatë të nxehtë.. Një kombinim i pluhurit të kakaos...

Është koha të shijojmë çokollatën më të mirë..

para 6 dite - Lajmi.net

Një kombinim i pluhurit të kakaos dhe copëzave të çokollatës e bëjnë këtë çokollatë të nxehtë më të shijshme dhe të pa rezistueshme. Përveç shijes së mrekullueshme dhe ngrohtësisë që jep kjo çokollatë...

Është koha të shijojmë çokollatën më të mirë..

para 6 dite - Epoka e Re

Nëse po pyesni veten se si do ti kaloni këto ditë të ftofta dimri, mënyra më e lehtë është duke mbështjellur duart rreth një filxhani të ngrohtë me çokollatë të nxehtë.. Një kombinim i pluhurit të kakaos...

Është koha të shijojmë çokollatën më të mirë

para 6 dite - Ekonomia Online

Nëse po pyesni veten se si do ti kaloni këto ditë të ftofta dimri, mënyra më e lehtë është duke mbështjellur duart rreth një filxhani të ngrohtë me çokollatë të nxehtë.. Një kombinim i pluhurit të kakaos...

Është koha të shijojmë çokollatën më të mirë..

para 6 dite - Bota Press

Nëse po pyesni veten se si do ti kaloni këto ditë të ftofta dimri, mënyra më e lehtë është duke mbështjellur duart rreth një filxhani të ngrohtë me çokollatë të nxehtë.. Një kombinim i pluhurit të kakaos...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK