Tragjedia në Bullgari, udhëtarët e autobusit humbën jetë nga ngufatja!

para 6 dite - RTV 21

Prokuroria e Bullgarisë sot në paraqitjen para mediave i publikoi gjetjet e para nga hetimi i aksidentit tragjik të 23 nëntorit ku humbën jetën 44 persona dhe u lënduan 7 të tjerë. Në këtë paraqitje para...

Tragjedia në Bullgari, udhëtarët e autobusit humbën jetë nga ngufatja!

para 6 dite - TV21

Prokuroria e Bullgarisë sot në paraqitjen para mediave i publikoi gjetjet e para nga hetimi i aksidentit tragjik të 23 nëntorit ku humbën jetën 44 persona dhe u lënduan 7 të tjerë. Në këtë paraqitje para...

Tragjedia në Bullgari, udhëtarët e autobusit humbën jetë nga ngufatja!

para 6 dite - Ina

Prokuroria e Bullgarisë sot në paraqitjen para mediave i publikoi gjetjet e para nga hetimi i aksidentit tragjik të 23 nëntorit ku humbën jetën 44 persona dhe u lënduan 7 të tjerë. Në këtë paraqitje para...

Prokurori Sarafov tregoi se çfarë e shkaktoi vdekjen e 45 personave në autobus

para 6 dite - Alsat-M

Autopsitë kanë përfunduar dhe të gjitha tregojnë se personat kanë vdekur si pasojë e mbytjes nga zjarri, e jo nga lëndimet e marra nga përplasja apo shpërthimi, tha në konferencën e sotme për media zëvendëskryeprokurori...

Prokuroria bullgare: Personat në autobus vdiqën nga ngufatja, kishte tym në mushkëritë e tyre, jo nga goditja

para 6 dite - Derveni

Zv/prokurori kryesor i Bullgarisë, Borisllav Sarafov ka thënë se personat që kanë vdekur në aksidentin tragjik në Bullgari kanë humbur jetën si pasojë e ngufatjes, dhe jo si pasojë e goditjes e as shpërthimit....

“Gjurmë tymi u gjetën në mushkëritë e tyre”, prokurori bullgar jep detaje pas autopsisë

para 6 dite - Infokusi

Autopsitë kanë përfunduar dhe të gjitha tregojnë se personat kanë vdekur si pasojë e mbytjes nga zjarri, e jo nga lëndimet e marra nga përplasja apo shpërthimi, tha në konferencën e sotme për media zëvendëskryeprokurori...

Tragjedia në Bullgari, udhëtarët e autobusit humbën jetë nga ngufatja!

para 6 dite - Lajm

Prokuroria e Bullgarisë sot në paraqitjen para mediave i publikoi gjetjet e para nga hetimi i aksidentit tragjik të 23 nëntorit ku humbën jetën 44 persona dhe u lënduan 7 të tjerë. Në këtë paraqitje para...

“Gjurmë tymi u gjetën në mushkëritë e tyre”, prokurori bullgar jep detaje pas autopsisë

para 6 dite - Arbresh

Autopsitë kanë përfunduar dhe të gjitha tregojnë se personat kanë vdekur si pasojë e mbytjes nga zjarri, e jo nga lëndimet e marra nga përplasja apo shpërthimi, tha në konferencën e sotme për media zëvendëskryeprokurori...

Prokurori Sarafov tregoi se çfarë e shkaktoi vdekjen e 45 personave në autobus

para 6 dite - Fakti Ditor

Autopsitë kanë përfunduar dhe të gjitha tregojnë se personat kanë vdekur si pasojë e mbytjes nga zjarri, e jo nga lëndimet e marra nga përplasja apo shpërthimi, tha në konferencën e sotme për media zëvendëskryeprokurori...

“Gjurmë tymi u gjetën në mushkëritë e tyre”, prokurori bullgar jep detaje pas autopsisë

para 6 dite - Informatat

Autopsitë kanë përfunduar dhe të gjitha tregojnë se personat kanë vdekur si pasojë e mbytjes nga zjarri, e jo nga lëndimet e marra nga përplasja apo shpërthimi, tha në konferencën e sotme për media zëvendëskryeprokurori...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK