Misteri i aksidentit në Bullgari: Janë 44 viktima, njëri as i gjallë e as i vdekur!

para 6 dite - Syri.net Kosova

Në paraqitjen para mediave të prokurorëve bullgarë, është dhënë një variant tjetër dhe i padëgjuar deri më tani për aksidentin tragjik në Bullgari. Prokurorja tha se në vendngjarje kanë numëruar 44 trupa...

Befason zëdhënësja e Prokurorisë: Në vend ngjarje kemi gjetur 44 trupa të pajetë, i lënduari na ka thënë se ka shpëtuar 8 persona, hetojmë për një udhëtarë!

para 6 dite - TV21

Në paraqitjen para mediave të prokurorëve bullgarë, është dhënë një variant i padëgjuar deri më tani për aksidentin tragjik në Bullgari. Zëdhënësja e Prokurorisë së Bullgarisë, Sijka Mileva tha se në vendngjarje...

Befason prokurorja: Kemi gjetur 44 trupa të pajetë

para 6 dite - RTV 21

Në paraqitjen para mediave të prokurorëve bullgarë, është dhënë një variant i padëgjuar deri më tani për aksidentin tragjik në Bullgari. Prokurorja tha se në vendngjarje kanë numëruar 44 trupa të pajetë,...

Prokuroria bullgare: Janë nxjerr 44 trupa, një person nuk është në mesin e të vdekurve e as të mbijetuarve

para 6 dite - Koha.mk

Shkup, 25 nëntor – Në paraqitjen para mediave të prokurorëve bullgarë, është dhënë një variant tjetër dhe i padëgjuar deri më tani për aksidentin tragjik në Bullgari. Prokurorja tha se në vendngjarje kanë...

Befason prokurorja: Në vend ngjarje kemi gjetur 44 trupa të pajetë, i lënduari na ka thënë se ka shpëtuar 8 persona, hetojmë për një udhëtarë!

para 6 dite - TV21

Në paraqitjen para mediave të prokurorëve bullgarë, është dhënë një variant i padëgjuar deri më tani për aksidentin tragjik në Bullgari. Prokurorja tha se në vendngjarje kanë numëruar 44 trupa të pajetë,...

Prokurorja bullgare: Në vend ngjarje kemi gjetur 44 trupa të pajetë, i lënduari na ka thënë se ka shpëtuar 8 persona, hetojmë për një udhëtarë!

para 6 dite - Ina

Në paraqitjen para mediave të prokurorëve bullgarë është dhënë një variant i padëgjuar deri më tani. Prokurorja tha se në vendngjarje kanë numëruar 44 trupa të pajetë, ndërkaq një i mbijetuar i ri u ka...

Mileva: Në vendngjarje kemi gjetur 44 trupa të djegur, një person mungon

para 6 dite - Zeri

Një fakt i ri i cili ka befasuar opinionin dhe vet prokuroren bullgare, është deklarimi i një të shpëtuari nga aksidenti, me shumë mundësi Lulzim Sulejmani nga Presheva, i cili para prokurores ka thënë...

Befason prokurorja bullgare: Në vendngjarje kemi gjetur 44 trupa të djegur, një person mungon!?

para 6 dite - Zhurnal

Shkup, 25 nëntor – Një fakt i ri i cili ka befasuar opinionin dhe vet prokuroren bullgare, është deklarimi i një të shpëtuari nga aksidenti, me shumë mundësi Lulzim Sulejmani nga Presheva, i cili para...

Befason prokurorja: Në vend ngjarje kemi gjetur 44 trupa të pajetë, i lënduari na ka thënë se ka shpëtuar 8 persona, hetojmë për një udhëtarë!

para 6 dite - Derveni

Në paraqitjen para mediave të prokurorëve bullgarë, është dhënë një variant i padëgjuar deri më tani për aksidentin tragjik në Bullgari. Prokurorja tha se në vendngjarje kanë numëruar 44 trupa të pajetë,...

Befason prokurorja: Në vend ngjarje kemi gjetur 44 trupa të pajetë, i lënduari na ka thënë se ka shpëtuar 8 persona, hetojmë për një udhëtarë!

para 6 dite - Tetova Sot

Në paraqitjen para mediave të prokurorëve bullgarë, është dhënë një variant i padëgjuar deri më tani për aksidentin tragjik në Bullgari. Prokurorja tha se në vendngjarje kanë numëruar 44 trupa të pajetë,...

Prokuroria bullgare numëron vetëm 44 trupa të vdekurish: Njëri as mes të vdekurve, as mes të mbijetuarve

para 6 dite - Periskopi

Në paraqitjen para mediave të prokurorëve bullgarë, është dhënë një variant tjetër dhe i padëgjuar deri më tani për aksidentin tragjik në Bullgari. Prokurorja tha se në vendngjarje kanë numëruar 44 trupa...

Befason prokurorja: Në vend ngjarje kemi gjetur 44 trupa të pajetë, i lënduari na ka thënë se ka shpëtuar 8 persona, hetojmë për një udhëtarë!

para 6 dite - News Tv

Në paraqitjen para mediave të prokurorëve bullgarë, është dhënë një variant i padëgjuar deri më tani për aksidentin tragjik në Bullgari. Prokurorja tha se në vendngjarje kanë numëruar 44 trupa të pajetë,...

Prokurorja bullgare: Në vend ngjarje kemi gjetur 44 trupa të pajetë, i lënduari na ka thënë se ka shpëtuar 8 persona, hetojmë për një udhëtarë!

para 6 dite - Lajm

Në paraqitjen para mediave të prokurorëve bullgarë është dhënë një variant i padëgjuar deri më tani. Prokurorja tha se në vendngjarje kanë numëruar 44 trupa të pajetë, ndërkaq një i mbijetuar i ri u ka...

Befason prokurorja: Në vend ngjarje kemi gjetur 44 trupa të pajetë, i lënduari na ka thënë se ka shpëtuar 8 persona, hetojmë për një udhëtarë!

para 6 dite - Fakti Ditor

Në paraqitjen para mediave të prokurorëve bullgarë, është dhënë një variant i padëgjuar deri më tani për aksidentin tragjik në Bullgari. Prokurorja tha se në vendngjarje kanë numëruar 44 trupa të pajetë,...

Befason prokurorja: Në vend ngjarje kemi gjetur 44 trupa të pajetë, i lënduari na ka thënë se ka shpëtuar 8 persona, hetojmë për një udhëtarë!

para 6 dite - Zyrtare

Në paraqitjen para mediave të prokurorëve bullgarë, është dhënë një variant i padëgjuar deri më tani për aksidentin tragjik në Bullgari. Prokurorja tha se në vendngjarje kanë numëruar 44 trupa të pajetë,...

Befason prokurorja: Në vend ngjarje kemi gjetur 44 trupa të pajetë, i lënduari na ka thënë se ka shpëtuar 8 persona, hetojmë për një udhëtarë!

para 6 dite - Lajm

Në paraqitjen para mediave të prokurorëve bullgarë është dhënë një variant i padëgjuar deri më tani. Prokurorja tha se në vendngjarje kanë numëruar 44 trupa të pajetë, ndërkaq një i mbijetuar i ri u ka...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK