Prokuroria bullgare tregon se janë gjetur 44 trupa të djegur

para 6 dite - News33

Zëvendëskryeprokurori i Bullgarisë, Borislav Sarafov, ka thënë, se 44 trupa të djegur janë gjetur në autobus, e jo 45 siç është raportuar deri tani, shkruan new33. Ai po ashtu ka bërë me dije, se sipas...

Prokuroria tregon se janë gjetur 44 trupa të djegur

para 6 dite - Indeks online

Zëvendëskryeprokurori i Bullgarisë, Borislav Sarafov, ka thënë, se 44 trupa të djegur janë gjetur në autobus, e jo 45 siq është raportuar deri tani, shkruan Alsat. Ai po ashtu ka bërë me dije, se sipas...

Sarafov: Nuk ka pasur shpërthim

para 6 dite - Alsat-M

Prokurori bullgar, Borislav Sarafov, në konferencën e parë për shtyp pas tragjedisë në Strumë tha se informacionet fillestare tregojnë se ndoshta ka qenë një gabim njerëzor që është shkaktuar nga shenjat...

Sarafov: Nuk ka pasur shpërthim

para 6 dite - Tetova1

Prokurori bullgar, Borislav Sarafov, në konferencën e parë për shtyp pas tragjedisë në Strumë tha se informacionet fillestare tregojnë se ndoshta ka qenë një gabim njerëzor që është shkaktuar nga shenjat...

Aksidenti në Bullgari, Prokuroria tregon se janë gjetur 44 trupa të djegur

para 6 dite - Lajmi.net

Ai po ashtu ka bërë me dije, se sipas të mbijetuarve ka pasur 8 që kanë shpëtuar, kurse në spital janë duke u kuruar vetëm 7 të lënduar. “Janë gjetur 44 trupa të djegur. Sipas të mbijetuarve ka pasur 8...

Prokuroria tregon se janë gjetur 44 trupa të djegur

para 6 dite - Tetova1

Zëvendëskryeprokurori i Bullgarisë, Borislav Sarafov, ka thënë, se 44 trupa të djegur janë gjetur në autobus, e jo 45 siç është raportuar deri tani. Ai po ashtu ka bërë me dije, se sipas të mbijetuarve...

Sarafov: Nuk ka pasur shpërthim

para 6 dite - Tetova Sot

Prokurori bullgar, Borislav Sarafov, në konferencën e parë për shtyp pas tragjedisë në Strumë tha se informacionet fillestare tregojnë se ndoshta ka qenë një gabim njerëzor që është shkaktuar nga shenjat...

Prokuroria bullgare: Janë 44 viktima, jo 45 siç është raportuar

para 6 dite - Epoka e Re

Prokuroria e Bullgarisë ka bërë të ditur se bëhet fjalë për 44 viktima nga aksidenti tragjik në Bullgari, kur autobusi i “Besa Transit” u përplas me rrethojat e rrugëve e më pas u përfshi nga zjarri. Zëvendëskryeprokurori...

Sarafov: Nuk ka pasur shpërthim

para 6 dite - Fakti Ditor

Prokurori bullgar, Borislav Sarafov, në konferencën e parë për shtyp pas tragjedisë në Strumë tha se informacionet fillestare tregojnë se ndoshta ka qenë një gabim njerëzor që është shkaktuar nga shenjat...

Prokurori bullgar Sarafov: Nuk ka pasur shpërthim

para 6 dite - Zyrtare

Prokurori bullgar, Borislav Sarafov, në konferencën e parë për shtyp pas tragjedisë në Strumë tha se informacionet fillestare tregojnë se ndoshta ka qenë një gabim njerëzor që është shkaktuar nga shenjat...

Sarafov: Nuk ka pasur shpërthim

para 6 dite - Info7

Prokurori bullgar, Borislav Sarafov, në konferencën e parë për shtyp pas tragjedisë në Strumë tha se informacionet fillestare tregojnë se ndoshta ka qenë një gabim njerëzor që është shkaktuar nga shenjat...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK