Buxheti, Ahmetaj: Pozitive fakti që kemi marr borxh me afat 10-vjeçarë

para 6 dite - RTK

Zv.kryeministri i Shqipërisë, Arben Ahmetaj teksa fliste për buxhetin e vitit 2022 në Parlament, u ndal në pikat kryesore të tij. Ai tha se në buxhet, një nga aspektet më pozitive është dyfishimi i ndihmës...

Eurobondi, Ahmetaj: Shqipëria shënoi rekord, testi i vështirë u kalua me sukses

para 6 dite - Klan

Eurobondi, Ahmetaj: Shqipëria shënoi rekord, testi i vështirë u kalua me sukses Zv/kryeministri Arben Ahmetaj ka deklaruar nga Kuvendi se dalja e Shqipërisë në tregjet ndërkombëtare ka qenë një test i...

“Buxheti 2022, më i madhi i këtyre 30 vite”, Ahmetaj: Kush do të jetë kryefjala

para 6 dite - Albeu

Zv/kryeministri Arbën Ahmetaj gjatë fjalës së tij në Kuvend është shprehur se buxheti i vitit 2022 është më i madhi këto 30 vite, do të bëjë ndryshime logjike në funksion të një epoke të re. Sipas Ahmetaj,...

“Buxheti” në Kuvend, Ahmetaj: Ka disa kryefjalë, po rritemi me shpejtësi

para 6 dite - ABC News

Prej orës 10:00 Kuvendi i Shqipërisë po diskuton Buxhetin e vitit 2022 dhe Paketën Fiskale. Në datë 15 Nëntor, buxheti u miratua në parim. PS deklaroi se ky buxhet do të sjellë rritje pagash dhe investime...

Nga eurobondi te buxheti i vitit 2022/ Ahmetaj: Pozitive fakti që kemi marr borxh me afat 10-vjeçar, rindërtimi dhe rritja e ndihmës ekonomike disa nga aspektet pozitive

para 6 dite - Lexo

Zv.kryeministri i Shqipërisë, Arben Ahmetaj teksa fliste për buxhetin e vitit 2022 në parlament, u ndal në pikat kryesore të tij. Ai tha se në buxhet, një nga aspektet më pozitive është dyfishimi i ndihmës...

Eurobondi, Ahmetaj: Shqipëria shënoi rekord, testi i vështirë u kalua me sukses

para 6 dite - Java News

Zv/kryeministri Arben Ahmetaj ka deklaruar nga Kuvendi se dalja e Shqipërisë në tregjet ndërkombëtare ka qenë një test i vështirë, por u kalua me sukses. Sipas Ahmetajt, Shqipëria ka shënuar një rekord...

Ahmetaj: Do të rrisim me 5 % pensionet, ndihma ekonomike do të dyfishohet për fëmijët dhe familjet në vështirësi

para një jave - Vizion Plus

Zv. kryeministri i Shqipërisë, Arben Ahmetaj dhe kryebashkiaku Erion Veliaj kanë përuruar qendrën e re sociale në Kombinat, e cila është rindërtuar pas tërmetit shkatërrimtar të 2019. Ahmetaj, tha se qeveria...

Ahmetaj: Do të rrisim me 5 % pensionet

para një jave - RTK

Zv. kryeministri i Shqipërisë, Arben Ahmetaj, kanë përuruar së bashku me kryebashkiakun Erion Veliaj, qendrën e re sociale në Kombinat, e cila është rindërtuar pas tërmetit shkatërrimtar të 2019-ës. Gjatë...

Arben Ahmetaj: Kemi vendosur në themel njeriun në nevojë, do të rrisim me 5 % pensionet

para një jave - Lexo

Zv. kryeministri i Shqipërisë, Arben Ahmetaj kanë përuruar së bashku me kryebashkiakun Erion Veliaj, qendrën e re sociale në Kombinat, e cila është rindërtuar pas tërmetit shkatërrimtar të 2019. Gjatë...

Familja Ahmeti u shua në aksidentin e tmerrshëm të autobuzit me shqiptarë

para një jave - Vizion Plus

Shqiptarët në Maqedoninë e Veriut, por jo vetëm, kudo ata janë, u shokuan nga lajmi i rëndë I djegies së autobozit me turistë në Bullgari, ku mbeten të vdekur 46  pasagjere, të gjithë shqiptarë që po ktheheshin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK