Nuk do të ketë më ekrane telefoni të plasaritur? Shkencëtarët kinezë pretendojnë se kanë krijuar një xham të ri ultra të fortë

para një muaji - Zhurnal

Ekspertët kinezë kanë zhvilluar një lloj të ri xhami ultra të fortë, i cili e përcjell nxehtësinë shumë më mirë se çdo i njohur deri më tani, i cili sipas tyre është më i fortë edhe se diamanti natyral....

Nuk do të ketë më ekrane telefoni të plasaritur? Shkencëtarët kinezë pretendojnë se kanë krijuar një xham të ri ultra të fortë

para një muaji - Telegrafi

Ekspertët kinezë kanë zhvilluar një lloj të ri xhami ultra të fortë, i cili e përcjell nxehtësinë shumë më mirë se çdo i njohur deri më tani, i cili sipas tyre është më i fortë edhe se diamanti natyral....

Nuk do të ketë më ekrane telefoni të plasaritur? Shkencëtarët kinezë pretendojnë se kanë krijuar një xham të ri ultra të fortë

para një muaji - Ina

Ekspertët kinezë kanë zhvilluar një lloj të ri xhami ultra të fortë, i cili e përcjell nxehtësinë shumë më mirë se çdo i njohur deri më tani, i cili sipas tyre është më i fortë edhe se diamanti natyral....

Lamtumirë ekranit të thyer, krijohet xhami më i fortë se diamanti

para një muaji - ATV Live

Shumë shpejt nuk do të kemi më nevojë për mbrojtëse për celularët tanë, pasi shkencëtarët kanë krijuar një xham që është më i fortë se diamanti. Hulumtuesit shkencorë të Universitetit Jili, në Kinë, kanë...

Lamtumirë ekranit të thyer, krijohet xhami më i fortë se diamanti

para një muaji - Indeks online

Shumë shpejt nuk do të kemi më nevojë për mbrojtëse për celularët tanë, pasi shkencëtarët kanë krijuar një xham që është më i fortë se diamanti. Hulumtuesit shkencorë të Universitetit Jili, në Kinë, kanë...

Lamtumirë ekranit të thyer, krijohet xhami më i fortë se diamanti

para një muaji - RTK

Shumë shpejt nuk do të kemi më nevojë për mbrojtëse për celularët tanë, pasi shkencëtarët kanë krijuar një xham që është më i fortë se diamanti. Kërkuesit shkencorë të Universitetit Jilin, në Kinë, kanë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK