I dehur dhe me kokainë në makinë, 40-vjeçari e pëson keq pasi përplaset me shtyllën

para një muaji - Albeu

Policia ka vënë në pranga një 40 vjeçar në Elbasan pasi në gjendje të dehur ka shkaktuar askident duke u përplasur me një shtyllë ndriçimi. Personi me inicialet L.P, në lagjen “Luigj Gurakuqi” duke drejtuar...

Elbasan/ Arrestohet 40-vjeçari, pasi u përplas me shtyllën elektrike iu gjet edhe kokainë

para një muaji - Top Channel

Një 40-vjeçar është arrestuar nga policia në Elbasan, pasi u përplas me një shtyllë ndriçimi por jo vetëm kaq. Shërbimet e Policisë gjatë kontrollit fizik të ushtruar ndaj këtij shtetasi gjetën dhe sekuestruan...

I dehur në timon, 40-vjeçarit në Elbasan i gjendet dhe kokainë në makinë

para një muaji - Klan

I dehur në timon, 40-vjeçarit në Elbasan i gjendet dhe kokainë në makinë Policia e Elbasanit ka vënë në pranga një 40-vjeçar, i cili ka qenë i dehur në timon dhe ka shkaktuar një aksident. Autoritetet...

Shoferi përplaset me shtyllën e ndriçimit, pas kontrollit policia i zbulon në mjet kokainë

para një muaji - NOA

I dehur tapë përplaset me shtyllën. Por nuk mbaron me kaq. Policia e Elbasanit ka vënë në pranga një 40-vjeçar, pasi duke drejtuar mjetin në gjendje të dehur është aksidentuar dhe ka dëmtuar një shtyllë...

Me kokainë me vete, si u kap 40 vjeçari në Elbasan

para një muaji - ABC News

Një 40 vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Elbasanit pasi akuzohet për prodhim dhe shitje të lëndëve narkotike dhe për prishje të pronës publike. Policia bën me dije se shtetasi me iniciale L.P. 40...

Kokainen me vete, policia arreston 40 vjeçarin

para një muaji - Lajmi.net

Policia bën me dije se shtetasi me iniciale L.P. 40 vjeç është arrestuar në lagjen “Luigj Gurakuqi”, pasi po drejtonte mjetin në gjendje të dehur, ndërsa në makinë i është gjetur një sasi e dyshuar lëndë...

Kokainen me vete, policia arreston 40 vjeçarin

para një muaji - Realiteti

Një 40 vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Elbasanit pasi akuzohet për prodhim dhe shitje të lëndëve narkotike dhe për prishje të pronës publike. Policia bën me dije se shtetasi me iniciale L.P. 40...

Tapë në timon, përplaset me shtyllën elektrike, çfarë iu gjet në makinë 40 vjeçarit në Elbasan

para një muaji - FaxWeb

Një 40 vjeçar me inicialet L.P është arrestuar në Elbasan pasi u përplas me shtyllën elektrike. Pas verifikimit të bërë, u konstatua se 40 vjeçari kishte qenë i alkolizuar gjatë kohës që ngiste mjetin...

I gjenden kokainë dhe mijëra euro në banesë, arrestohet 29-vjeçari në Tiranë

para një muaji - Shekulli

Publikuar më 28.11.2021 nga Erjon Dervishi Policia e Tiranës ka arrestuar një 29-vjeçar. Blutë e kryeqytetit bëjnë me dije se kanë prangosur A. H., 29 vjeç. Arrestimi i tij ka ardhur pasi në rrugën “Dritan...

Shiste kokainë mes Tiranës! Arrestohet 29-vjeçari trafikant, i sekuestrohen 21 mijë euro

para një muaji - Albeu

Policia ka vënë në pranga 3 shtetas në Tiranë për vepra të ndryshme penale. Në pranga është vënë një 29 vjeçar i cili në banesën e tij gjatë kontrollit të ushtruar iu gjetën një sasi lënde narkotike e...

Arrestohet i riu në Tiranë. Policia i gjen kokainë dhe mijëra euro në banesë

para një muaji - Java News

Arrestohet i riu në Tiranë. Policia ka arrestuar një 29-vjeçar pasi gjatë kontrollit në banesën e tij iu gjetën një sasi lënde e dyshuar narkotike e llojit kokainë. Sipas njoftimit të bluve të kryeqytetit...

Arrestohet i riu në Tiranë. Policia i gjen kokainë dhe mijëra euro në banesë

para një muaji - NOA

Arrestohet i riu në Tiranë. Policia ka arrestuar një 29-vjeçar pasi gjatë kontrollit në banesën e tij iu gjetën një sasi lënde e dyshuar narkotike e llojit kokainë. Sipas njoftimit të bluve të kryeqytetit...

Shiste drogë, 29-vjeçarit i gjenden rreth 21 mijë Euro dhe Lekë në shtëpi

para një muaji - Klan

Shiste drogë, 29-vjeçarit i gjenden rreth 21 mijë Euro dhe Lekë në shtëpi Policia e Tiranës ka arrestuar në flagrancë 29 vjeçarin, A. H. Në rrugën “Dritan Hoxha”, gjatë kontrollit të ushtruar në banesën...

Kokainë dhe mijëra euro në banesë, policia arreston 29-vjeçarin në Tiranë

para një muaji - Zyrtare

Policia e Tiranës ka arrestuar një 29-vjeçar pasi gjatë kontrollit në banesën e tij iu gjetën një sasi lënde e dyshuar narkotike e llojit kokainë. Sipas njoftimit të bluve të kryeqytetit në pranga ka rënë...

LAJM I FUNDIT/ Kokainë dhe mijëra euro në banesë, policia arreston 29-vjeçarin në Tiranë

para një muaji - FaxWeb

Policia e Tiranës ka arrestuar një 29-vjeçar. Blutë e kryeqytetit bëjnë me dije se kanë prangosur A. H., 29 vjeç. Arrestimi i tij ka ardhur pasi në rrugën “Dritan Hoxha”, gjatë kontrollit të ushtruar në...

LAJM I FUNDIT/ Kapet një shpërndarës droge në Korçë, e pësojnë dhe dy shoferë të dehur Korçë

para një muaji - FaxWeb

Arrestohen në flagrancë 3 shtetas për vepra të ndryshme penale. Specialistët e Trafikut Urban dhe Interurban pranë DVP Korçë, bënë arrestimin në flagrancë për veprën penale “Drejtimi i automjeteve në mënyrë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK