Panik në “BBC”, ndërpritet transmetimi për 20 minuta

para një muaji - Klan

Panik në “BBC”, ndërpritet transmetimi për 20 minuta Programi i ditës së hënë të “BBC” në Radio 4 ndërpreu transmetimin pasi një alarm iu kërkoi njerëzve të braktisnin ndërtesën. “ Ju lutem largohuni nga...

“Ju lutemi dilni menjëherë nga ndërtesa”: Ndërpritet transmetimi për disa minuta, pas alarmit në Radio 4 të BBC-së

para një muaji - Telegrafi

Programi Today i BBC Radio 4 u ndërpre mëngjesin e sotëm pasi një alarm urdhëroi njerëzit të largoheshin nga ndërtesa. Sipas mediave britanike , përcjell Telegrafi, emisioni i mëngjesit i së hënës u ndërpre...

Alarm në zyrat e BBC-së, emisioni u ndërpre për disa minuta

para një muaji - Koha.net

Për 15 minuta, ekipi i radio BBC-së është e ka ndërprerë programin e drejtpërdrejt pas një alarmi për zjarr. Ekipi i emisionit, përfshirë prezantuesit Martha Kearney dhe Nick Robinson, u detyruan të largoheshin...

Ju lutem dilni menjëherë nga ndërtesa! BBC ndërpret transmetimin. Çfarë ndodhi!

para një muaji - NOA

Një alarm ka zbrazur menjëherë ndërtesën, ku dhe ndodhet studio radiofonike e transmetuesit britanik, BBC. Programi i mëngjesit i BBC-së në radio është ndërprerë sot për 20 minuta, pas hapjes së alarmit....

“Dilni menjëherë nga ndërtesa”, alarm në zyrat e BBC, ndërpritet programi i mëngjesit

para një muaji - Shenja

Programi i sotëm BBC -së në Radio 4 u ndërpre, pas rëniet së alarmit se punonjësit duhet të largoheshin menjëherë nga ndërtesa. “Ju lutemi dilni menjëherë nga ndërtesa nga dalja më e afërt,” ishte alarmi...

‘Largohuni menjëherë nga ndërtesa’/ Alarm në BBC, ndërpritet emisioni

para një muaji - NOA

Programi i mëngjesit i BBC-së në radio është ndërprerë sot për 30 minuta, pas rënies së alarmit për tu largua nga ndërtesa. Emisioni u ndërpre nga një alarm i cili dëgjohej duke përsëritur: “Vëmendje!...

“Dilni menjëherë nga ndërtesa”, alarm në zyrat e BBC, ndërpritet programi i mëngjesit

para një muaji - ABC News

Programi i sotëm BBC -së në Radio 4 u ndërpre, pas rëniet së alarmit se punonjësit duhet të largoheshin menjëherë nga ndërtesa. “Ju lutemi dilni menjëherë nga ndërtesa nga dalja më e afërt,” ishte alarmi...

“Ikni nga ndërtesa”, alarm në zyrat e BBC-së, ndërpritet transmetimi

para një muaji - Indeks online

Programi i mëngjesit i BBC-së në radio është ndërprerë sot për 20 minuta, pas rënies së alarmit për zbrazjen e menjëhershme të ndërtesës. “Ju lutem dilni menjëherë nga ndërtesa, nga dalja më e afërt”,...

“Ikni nga ndërtesa”, alarm në zyrat e BBC’së, ndërpritet transmetimi në Radio 4

para një muaji - Iliria News

Programi i mëngjesit i BBC-së në radio është ndërprerë sot për 20 minuta, pas rënies së alarmit për zbrazjen e menjëhershme të ndërtesës “Ju lutem dilni menjëherë nga ndërtesa, nga dalja më e afërt”, ishte...

“Dilni menjëherë nga ndërtesa”, alarm në zyrat e BBC, ndërpritet programi i mëngjesit

para një muaji - Lajm

Programi i sotëm BBC -së në Radio 4 u ndërpre, pas rëniet së alarmit se punonjësit duhet të largoheshin menjëherë nga ndërtesa. “Ju lutemi dilni menjëherë nga ndërtesa nga dalja më e afërt,” ishte alarmi...

Alarm në zyrat e BBC’së, ndërpritet transmetimi në Radio 4

para një muaji - Syri.net Kosova

Programi i mëngjesit i BBC-së në radio është ndërprerë sot për 20 minuta, pas rënies së alarmit për zbrazjen e menjëhershme të ndërtesës “Ju lutem dilni menjëherë nga ndërtesa, nga dalja më e afërt”, ishte...

“Ikni nga ndërtesa”, alarm në zyrat e BBC-së, ndërpritet transmetimi

para një muaji - GazetaBlic

Programi i mëngjesit i BBC-së në radio është ndërprerë sot për 20 minuta, pas rënies së alarmit për zbrazjen e menjëhershme të ndërtesës. “Ju lutem dilni menjëherë nga ndërtesa, nga dalja më e afërt”,...

"Ikni nga ndërtesa", alarm në zyrat e BBC'së, ndërpritet transmetimi në Radio 4

para një muaji - Gazeta Express

Programi i mëngjesit i BBC-së në radio është ndërprerë sot për 20 minuta, pas rënies së alarmit për zbrazjen e menjëhershme të ndërtesës “Ju lutem dilni menjëherë nga ndërtesa, nga dalja më e afërt”, ishte...

“Dilni menjëherë nga ndërtesa”/ Alarm në zyrat e BBC, ndërpritet programi i mëngjesit

para një muaji - Java News

Programi i sotëm BBC -së në Radio 4 u ndërpre, pas rëniet së alarmit se punonjësit duhet të largoheshin menjëherë nga ndërtesa. “Ju lutemi dilni menjëherë nga ndërtesa nga dalja më e afërt,” ishte alarmi...

“Ikni nga ndërtesa”, alarm në zyrat e BBC-së, ndërpritet transmetimi

para një muaji - Tetova Sot

Programi i mëngjesit i BBC-së në radio është ndërprerë sot për 20 minuta, pas rënies së alarmit për zbrazjen e menjëhershme të ndërtesës. “Ju lutem dilni menjëherë nga ndërtesa, nga dalja më e afërt”,...

“Ikni nga ndërtesa”, alarm në zyrat e BBC’së, ndërpritet transmetimi në Radio 4

para një muaji - Lajmi.net

“Ju lutem dilni menjëherë nga ndërtesa, nga dalja më e afërt”, ishte alarmi që ndërpreu sot programin e mëngjesit të BBC-së. Një nga prezantuesit e emisionit iu tregoi dëgjuesve për alarmin. “Ju mund të...

“Ikni nga ndërtesa”, alarm në zyrat e BBC’së, ndërpritet transmetimi në Radio 4

para një muaji - Realiteti

Programi i mëngjesit i BBC-së në radio është ndërprerë sot për 20 minuta, pas rënies së alarmit për zbrazjen e menjëhershme të ndërtesës. “Ju lutem dilni menjëherë nga ndërtesa, nga dalja më e afërt”,...

“Ikni nga ndërtesa”, alarm në zyrat e BBC-së, ndërpritet transmetimi

para një muaji - FaxWeb

Programi i mëngjesit i BBC-së në radio është ndërprerë sot për 20 minuta, pas rënies së alarmit për zbrazjen e menjëhershme të ndërtesës. “Ju lutem dilni menjëherë nga ndërtesa, nga dalja më e afërt”,...

‘Lëshojeni ndërtesën’: Ndërpritet transmetimi në BBC

para një muaji - Gazeta Metro

Programi i mëngjesit i BBC-së në radio është ndërprerë sot për 20 minuta, pas rënies së alarmit për zbrazjen e menjëhershme të ndërtesës. “Ju lutem dilni menjëherë nga ndërtesa, nga dalja më e afërt”,...

“Ikni nga ndërtesa”, alarm në zyrat e BBC-së, ndërpritet transmetimi

para një muaji - Ekonomia Online

Programi i mëngjesit i BBC-së në radio është ndërprerë sot për 20 minuta, pas rënies së alarmit për zbrazjen e menjëhershme të ndërtesës. “Ju lutem dilni menjëherë nga ndërtesa, nga dalja më e afërt”,...

“Ikni nga ndërtesa”, alarm në zyrat e BBC’së, ndërpritet transmetimi në Radio 4

para një muaji - Periskopi

Programi i mëngjesit i BBC-së në radio është ndërprerë sot për 20 minuta, pas rënies së alarmit për zbrazjen e menjëhershme të ndërtesës “Ju lutem dilni menjëherë nga ndërtesa, nga dalja më e afërt”, ishte...

“Ikni nga ndërtesa”, alarm në zyrat e BBC’së, ndërpritet transmetimi në Radio 4

para një muaji - Bota Press

Programi i mëngjesit i BBC-së në radio është ndërprerë sot për 20 minuta, pas rënies së alarmit për zbrazjen e menjëhershme të ndërtesës “Ju lutem dilni menjëherë nga ndërtesa, nga dalja më e afërt”, ishte...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK