Gjendet një person pa shenja jete në Gjilan

para një muaji - Telegrafi

Një person është gjetur pa shenja jete në qytetin e Gjilanit. Policia e ka cilësuar rastin si vdekje e dyshimtë. Viktima është gjetur pa shenja jete në një shtëpi në Gjilan. Në vendin e ngjarjes kishin...

Një burrë gjendet i vdekur në shtëpinë e tij

para një muaji - RTV 21

Një burrë është gjetur i vdekur dje në shtëpinë e tij, në Zhegër të Gjilanit. “Në vendin e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitë përkatëse dhe ekipi mjekësor të cilët kanë konstatuar vdekjen e viktimës.”,...

Gjendet i vdekur një person në Zhegër të Gjilanit

para një muaji - Syri.net Kosova

Një mashkull kosovar është gjetur pa shenja jete në shtëpinë e tij në Zhegër të Gjilanit. Policia e Kosovës bën të ditur se në vendin e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitë përkatëse, dhe vdekja po dyshohet...

Gjendet pa shenja jete një person në Zhegër të Gjilanit

para një muaji - Koha.net

Një person i gjinisë mashkullore është gjetur pa shenja jete në shtëpinë e tij, ka njoftuar Policia. Në vendin e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitë përkatëse dhe ekipi mjekësor të cilët kanë konstatuar...

Gjendet një person pa shenja jete në Gjilan

para një muaji - Zhurnal

Një person është gjetur pa shenja jete në qytetin e Gjilanit. Policia e ka cilësuar rastin si vdekje e dyshimtë. Viktima është gjetur pa shenja jete në një shtëpi në Gjilan. Në vendin e ngjarjes kishin...

Vdekje e dyshimtë në fshatin Zhegër të Gjilanit

para një muaji - Kallxo

Një person është gjetur pa shenja jete, gjatë ditës së djeshme në shtëpinë e tij në fshatin Zhegër të Gjilanit. Sipas raportit policor, në vendin e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitë përkatëse dhe ekipi...

Gjendet një përson i vdekur në Gjilan

para një muaji - OraInfo

Gjendet një person pa shenja jete në Gjilan. Një person është gjetur pa shenja jete në qytetin e Gjilanit. Policia e ka cilësuar rastin si vdekje e dyshimtë. Viktima është gjetur pa shenja jete në një...

Gjendet i vdekur një burrë në Zhegër, Policia e cilëson si “vdekje të dyshimtë”

para një muaji - Zeri

Një person i gjinisë mashkullore është gjetur i vdekur në shtëpinë e tij në Zhegër të Gjilanit. Ekipi mjekësor ka konstatuar vdekjen e tij, ndërsa trupi i pajetë i viktimës me urdhër të prokurorit është...

Vdekje e dyshimtë në Gjilan

para një muaji - GazetaBlic

Policia e Kosovës ka njoftuar se është gjetur pa shenja jete një person në shtëpinë e tij. Rasti ka ndodhur dje në Zhegër të Gjilanit rreth orës 16:00. “Në vendin e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitë...

Gjendet i vdekur një person në shtëpinë e tij në Zhegër të Gjilanit

para një muaji - RTK

Një person i gjinisë mashkullore është gjetur i vdekur në shtëpinë e tij në Zhegër të Gjilanit. Ekipi mjekësor ka konstatuar vdekjen e tij, ndërsa trupi i pajetë i viktimës me urdhër të prokurorit është...

Gjendet i vdekur një person në Zhegër, policia nis hetimet

para një muaji - Indeks online

Një mashkull është gjetur pa shenja jete në shtëpinë e tij në fshatin Zhegër të Gjilanit. Policia ka njoftuar se në vendin e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitë përkatëse dhe ekipi mjekësor të cilët kanë...

Gjendet i vdekur një burrë në shtëpinë e tij në Zhegër të Gjilanit

para një muaji - Infokusi

Një person i gjinisë mashkullore është gjetur i vdekur në shtëpinë e tij në Zhegër të Gjilanit. Ekipi mjekësor ka konstatuar vdekjen e tij, ndërsa trupi i pajetë i viktimës me urdhër të prokurorit është...

Vdekje e dyshimtë në Gjilan, flasin nga policia e Kosovës

para një muaji - Lajmi.net

Policia e Kosovës ka marrë informacionin se një person mashkull është gjetur pa shenja jete në shtëpinë e tij, shkruan lajmi.net Policia me ekipet e veta së bashku me ekipin mjekësor kanë dalë në vendngjarje...

Gjendet një person pa shenja jete në Gjilan

para një muaji - Revista Kosovarja

Një person është gjetur pa shenja jete në qytetin e Gjilanit. Policia e ka cilësuar rastin si vdekje e dyshimtë. Viktima është gjetur pa shenja jete në një shtëpi në Gjilan. Në vendin e ngjarjes kishin...

Gjendet një person i vdekur në Zhegër të Gjilanit

para një muaji - KosovaPress

Një person është gjetur dje pasdite pa shenja jete në shtëpinë e tij në fshatin Zhegër të Gjilanit. Në vendin e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitë përkatëse dhe ekipi mjekësor të cilët kanë konstatuar...

Vdekje e dyshimtë në Zhegër të Gjilanit

para një muaji - ATV Live

Një person është gjetur pa shenja jete në shtëpinë e tij në Zhegër të Gjilanit, njoftoi Policia e Kosovës. Sipas raportit 24 orësh të Policisë thuhet se rasti ka ndodhur dje rreth orës 16:00, derisa vdekjen...

Gjendet i vdekur një person në Zhegër të Gjilanit, cilësohet si vdekje e dyshimtë

para një muaji - Ekonomia Online

Një mashkull kosovar është gjetur pa shenja jete në shtëpinë e tij në Zhegër të Gjilanit. Policia e Kosovës bën të ditur se në vendin e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitë përkatëse, dhe vdekja po dyshohet...

Zhegër, gjendet i vdekur një person në shtëpinë e tij

para një muaji - Arbresh

Një person është gjetur dje pa shenja jete në shtëpinë e tij në Zhegër të Gjilanit. Policia e Kosovës bën të ditur se të gjitha ekipet përkatëse, si dhe ekipi mjekësor kanë dalë ne vendin e ngjarjes, ku...

Ngjarje e rëndë në Gjilan

para një muaji - Bota Press

Një person i gjinisë mashkullore është gjetur i vdekur në shtëpinë e tij në Zhegër të Gjilanit. Ekipi mjekësor ka konstatuar vdekjen e tij, ndërsa trupi i pajetë i viktimës me urdhër të prokurorit është...

Gjilan: Gjendet pa shenja jete një burrë në shtëpinë e tij

para një muaji - Gazeta Metro

Një person pa shenja jete është gjetur në Zhegër të Gjilanit, sipas raportit 24 orësh të Policisë së Kosovës, shkruan Gazeta Metro. Tutje në raport thuhet se një mashkull është gjetur pa shenja jete në...

Vdekje e dyshimtë në Gjilan, flasin nga policia e Kosovës

para një muaji - Realiteti

Një vdekje e dyshimtë ka ndodhur në Zhegër të Gjilanit. Policia e Kosovës ka marrë informacionin se një person mashkull është gjetur pa shenja jete në shtëpinë e tij, shkruan lajmi.net Policia me ekipet...

Doli nga vetura për t’u këndellur dhe bie në humnerë, vdes në rrugën Pejë-Rugovë

para një muaji - Desku

Doli nga vetura për t’u këndellur dhe bie në humnerë, vdes në rrugën Pejë-Rugovë Një person i gjinisë mashkullore ka humbur jetën dje në rrugën nacionale Pejë-Rugovë, pasi kishte dalë nga vetura për t’u...

Ky është i riu që vdiq dje në Rugovë

para një muaji - OraInfo

Dje një person ka humbur jetën në Rugovë. Egzon Ademi, 33 vjeçar, është i riu që ka gjetur vdekjen në mënyrë aksidentale në Rugovë. Sipas policisë ai vdiq pasi rrëshqiti nga një lartësi, raporton arbresh.info....

Humb jetën një person në rrugën Pejë-Rugovë, dyshohet se rrëshqiti në humnerë

para një muaji - Alsat-M

Një person pasi nuk është ndier mirë ka dalur nga vetura në rrugën rajonale Pejë-Rugovë, në afërsi të tunelit të dytë, për t’u këndellur dhe është ofruar në cep të një shkëmbi nga ku dyshohet se ka rrëshqitur...

Hub jetën një person në rrugën Pejë-Rugovë, dyshohet se rrëshqiti në humnerë

para një muaji - ATV Live

Një person pasi nuk është ndier mirë ka dalur nga vetura në rrugën rajonale Pejë-Rugovë, në afërsi të tunelit të dytë, për t’u këndellur dhe është ofruar në cep të një shkëmbi nga ku dyshohet se ka rrëshqitur...

Hub jetën një person në rrugën Pejë-Rugovë

para një muaji - RTK

Një person pasi nuk është ndier mirë ka dalur nga vetura në rrugën rajonale Pejë-Rugovë, në afërsi të tunelit të dytë, për t’u këndellur dhe është ofruar në cep të një shkëmbi nga ku dyshohet se ka rrëshqitur...

Ky është 33-vjeçari që vdiq dje në Rugovë

para një muaji - Arbresh

Egzon Ademi, 33 vjeçar, është i riu që ka gjetur vdekjen në mënyrë aksidentale në Rugovë. Sipas policisë ai vdiq pasi rrëshqiti nga një lartësi, raporton arbresh.info. Varrimi i të cilit është bërë në...

Del nga makina për të marrë pak ajër, por bie në humnerë dhe vdes

para një muaji - Syri.net Kosova

Një burrë ka humbur jetën dje në rrugën nacionale Pejë-Rugovë, pasi kishte dalë nga vetura për t’u këndellur por, sipas policisë, kur është ofruar në cep të një shkëmbi dyshohet se ka rrëshqitur dhe ka...

Ky është 33-vjeçari që humbi jetën në Rugovë

para një muaji - Bota Press

Gazeta dje e sot ka raportuar për vdekjen aksidentale të një të riu në Rugovë. Sinjali ka mësuar se viktima është Egzon Ademi, 33-vjeçar, i cili vdiq pasi rrëshqiti nga një lartësi. Gazeta ka siguruar...

Policia jep detaje për vdekjen e personit në Pejë, i cili rrëshqiti aksidentalisht nga shkëmbinjtë

para një muaji - Telegrafi

Një person ka humbur jetën dje në rrugën rajonale Pejë-Rugovë, pasi që i njëjti dyshohet se ka rrëshqitur dhe ka rënë në humnerë, derisa ishte ndalur për të pushuar. Policia në raportin 24 orësh ka dhënë...

Doli nga vetura për tu kthjellur, burri bie në humnerë dhe vdes

para një muaji - RTV 21

Policia ka bërë të ditur se dje në rrugën rajonale Pejë-Rugovë, një burrë pasi nuk është ndier mirë ka dalë nga vetura për tu këndellur dhe është afruar në cep të një shkëmbi nga ku dyshohet se ka rrëshqitur...

Personi që vdiq në Rugovë doli nga vetura pasi nuk po ndihej mirë, ra në humnerë

para një muaji - Koha.net

Policia e Kosovës ka dhënë detaje lidhur me rastin e vdekjes së një personi në Rugovë. Një person ka vdekur pasi kishte rënë në humnerë. Sipas njoftimit të Policisë i ndjeri nuk ishte ndier mirë dhe kishte...

Policia jep detaje për vdekjen e një të huaji në Qendrën e Azilit në Magure

para një muaji - Koha.net

Policia ka dhënë detaje lidhur me rastin në Qendrën e Azilit në Magure, ku një person është gjetur pa shenja jete. Sipas raportit 24 orësh të Policisë, viktima është gjetur i vdekur në shtratin e tij në...

Qytetari i huaj gjendet i vdekur në krevatin e tij në Qendrën e Azilit

para një muaji - Syri.net Kosova

Një qytetar i huaj është gjetur pa shenja jete në shtratin e tij në Qendrën e Azilit në Magure të Lipjanit. Ekipi mjekësor ka konstatuar vdekjen e tij, ndërsa me urdhër të prokurorit trupi i pajetë i viktimës...

Policia jep detaje për vdekjen e personit në Pejë, i cili rrëshqiti aksidentalisht nga shkëmbinjtë

para një muaji - Zhurnal

Një person ka humbur jetën dje në rrugën rajonale Pejë-Rugovë, pasi që i njëjti dyshohet se ka rrëshqitur dhe ka rënë në humnerë, derisa ishte ndalur për të pushuar. Policia në raportin 24 orësh ka dhënë...

Gjendet i vdekur një shtetas i huaj në Magure

para një muaji - Telegrafi

Një shtetas i huaj është gjetur pa shenja jete në shtratin e tij në Qendrën e Azilit në fshatin Magure të Lipjanit. Rasti është raportuar dje. Në vendin e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitë përkatëse,...

Vdekje e dyshimtë në Qendrën e Azilit

para një muaji - RTV 21

Policia ka informuar se dje në Qendrën e Azilit, në Magure një shtetas i huaj është gjetur pa shenja jete në shtratin e tij. “Në vendin e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitë përkatëse si dhe ekipi mjekësor,...

Qytetari i huaj gjendet i vdekur në krevatin e tij në Qendrën e Azilit

para një muaji - Syri.net Kosova

Një qytetar i huaj është gjetur pa shenja jete në shtratin e tij në Qendrën e Azilit në Magure të Lipjanit. Ekipi mjekësor ka konstatuar vdekjen e tij, ndërsa me urdhër të prokurorit trupi i pajetë i viktimës...

Doli nga vetura për t’u këndellur dhe bie në humnerë, vdes në rrugën Pejë-Rugovë

para një muaji - Gazeta Express

Një person i gjinisë mashkullore ka humbur jetën dje në rrugën nacionale Pejë-Rugovë, pasi kishte dalë nga vetura për t’u këndellur por, sipas policisë, kur është ofruar në cep të një shkëmbi dyshohet...

Shtetasi i huaj gjendet i vdekur në shtratin e tij në Qendrën e Azilit në Magure

para një muaji - Gazeta Express

Një shtetas i huaj është gjetur pa shenja jete në shtratin e tij në Qendrën e Azilit në Magure të Lipjanit. Ekipi mjekësor ka konstatuar vdekjen e tij, ndërsa me urdhër të prokurorit trupi i pajetë i viktimës...

Vdes një person në rrugën Pejë-Rugovë

para një muaji - OraInfo

Doli nga vetura për t’u këndellur dhe bie në humnerë, vdes në rrugën Pejë-Rugovë. Një person i gjinisë mashkullore ka humbur jetën dje në rrugën nacionale Pejë-Rugovë, pasi kishte dalë nga vetura për t’u...

Doli nga vetura për t’u këndellur dhe bie në humnerë, vdes në rrugën Pejë-Rugovë

para një muaji - GazetaBlic

Një person i gjinisë mashkullore ka humbur jetën dje në rrugën nacionale Pejë-Rugovë, pasi kishte dalë nga vetura për t’u këndellur por, sipas policisë, kur është ofruar në cep të një shkëmbi dyshohet...

Humb jetën një person në rrugën Pejë-Rugovë, dyshohet se rrëshqiti në humnerë

para një muaji - KosovaPress

Një person pasi nuk është ndier mirë ka dalur nga vetura për t’u këndellur dhe është ofruar në cep të një shkëmbi nga ku dyshohet se ka rrëshqitur dhe ka rënë në humnerë. rasti ka ndodhur në rrugën rajonale...

Gjendet i vdekur një shtetas i huaj në Magure

para një muaji - RTK

Një shtetas i huaj është gjetur pa shenja jete në shtratin e tij në Qendrën e Azilit në fshatin Magure të Lipjanit. Rasti është raportuar dje. Në vendin e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitë përkatëse,...

Gjendet i vdekur një shtetas i huaj, në Kosovë

para një muaji - GazetaBlic

Në Qendrën e Azilit në Magurë, dje rreth orës 10:38, është raportuar se një person është gjetur pa shenja jete në shtratin e tij. Sipas policisë, personi në fjalë është shtetas i huaj, teksa ekipi mjekësor...

Gjindet i vdekur një i huaj në Qendrën e Azilit

para një muaji - Indeks online

Në Qendrën e Azilit në Magurë, dje rreth orës 10:38, është raportuar se një person është gjetur pa shenja jete në shtratin e tij. Sipas policisë, personi në fjalë është shtetas i huaj, teksa ekipi mjekësor...

Bie në humnerë në rrugën Pejë-Rugovë, gjendet i vdekur në lumë

para një muaji - Kallxo

Një person ka vdekur pasi ka rënë në një humnerë në rrugën Pejë-Rugovë, në afërsi të tunelit të dytë. Sipas Policisë, dyshohet se viktima nuk është ndjerë mirë dhe ka dalë nga vetura për t’u këndellur...

Pejë, doli nga vetura për t’u këndellur, rrëshqet dhe bie në humnerë

para një muaji - Tetova Sot

Një person ka humbur jetën gjatë ditës se djeshme në rrugën nacionale Pejë-Rugovë, pasi kishte dalë nga vetura për t’u këndellur. Siç thuhet në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës, personi në fjalë...

Gjendet i vdekur një shtetas i huaj në Magure

para një muaji - Infokusi

Një shtetas i huaj është gjetur pa shenja jete në shtratin e tij në Qendrën e Azilit në fshatin Magure të Lipjanit. Rasti është raportuar dje. Në vendin e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitë përkatëse,...

Doli nga vetura për t’u këndellur dhe bie në humnerë, vdes në rrugën Pejë-Rugovë

para një muaji - Infokusi

Një person i gjinisë mashkullore ka humbur jetën dje në rrugën nacionale Pejë-Rugovë, pasi kishte dalë nga vetura për t’u këndellur por, sipas policisë, kur është ofruar në cep të një shkëmbi dyshohet...

Pejë, doli nga vetura për t’u këndellur, rrëshqet dhe bie në humnerë

para një muaji - Arbresh

Një person ka humbur jetën gjatë ditës se djeshme në rrugën nacionale Pejë-Rugovë, pasi kishte dalë nga vetura për t’u këndellur. Siç thuhet në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës, personi në fjalë...

Gjendet i vdekur në shtratin e tij shtetasi i huaj në Qendrën e Azilit në Magure

para një muaji - Arbresh

Një shtetas i huaj është gjetur pa shenja jete në shtratin e tij në Qendrën e Azilit në Magure të Lipjanit. Në vendin e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitë përkatëse si dhe ekipi mjekësor të cilët kanë...

Gjendet i pajetë një shtetas i huaj në qytetin shqiptar

para një muaji - FaxWeb

Një shtetas i huaj është gjetur pa shenja jete në shtratin e tij në Qendrën e Azilit në fshatin Magure të Lipjanit. Rasti është raportuar dje. Në vendin e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitë përkatëse,...

Presidentja Vjosa Osmani uron për 28 Nëntorin: Kjo datë ka shumë peshë historike

para një muaji - Realiteti

Një person ka vdekur pasi ka rënë në një humnerë në rrugën Pejë-Rugovë, në afërsi të tunelit të dytë. Sipas Policisë, dyshohet se viktima nuk është ndjerë mirë dhe ka dalë nga vetura për t’u këndellur...

9 të lënduar në dy aksidente trafiku në Vushtrri

para një muaji - Realiteti

Një person ka vdekur pasi ka rënë në një humnerë në rrugën Pejë-Rugovë, në afërsi të tunelit të dytë. Sipas Policisë, dyshohet se viktima nuk është ndjerë mirë dhe ka dalë nga vetura për t’u këndellur...

I riu vdiq dje pasi ra në lumë: Policia jep detaje se si ndodhi ngjarja

para një muaji - Bota Press

Gazeta dje ka raportuar se një i ri nga Prishtina ka humbur jetën dje në Rugovë pasi ka rënë nga një lartësi, derisa ishte duke u shëtitur me shokët e tij. Policia e ka konfirmuar rastin për Sinjalin dhe...

Detaje nga vdekja e personit që rrëshqiti dhe ra në humnerë në rrugën Pejë-Rugovë

para një muaji - Revista Kosovarja

Një person i gjinisë mashkullore ka humbur jetën dje në rrugën nacionale Pejë-Rugovë, pasi kishte dalë nga vetura për t’u këndellur por, sipas policisë, kur është ofruar në cep të një shkëmbi dyshohet...

E rëndë: 34 vjeçari vdes pasi ra në humnerë në Rugovë

para një muaji - Gazeta Metro

Një person i gjinisë mashkullore ka humbur jetën dje në rrugën nacionale Pejë-Rugovë, pasi kishte dalë nga vetura për t’u këndellur por, sipas policisë, kur është ofruar në cep të një shkëmbi dyshohet...

Humb jetën një person në rrugën Pejë-Rugovë

para një muaji - Bota Press

Një person i gjinisë mashkullore ka humbur jetën dje në rrugën nacionale Pejë-Rugovë, pasi kishte dalë nga vetura për t’u këndellur por, sipas policisë, kur është ofruar në cep të një shkëmbi dyshohet...

Gjendet i vdekur një shtetas i huaj në Magure

para një muaji - ATV Live

Një shtetas i huaj është gjetur pa shenja jete në shtratin e tij në Qendrën e Azilit në fshatin Magure të Lipjanit. Rasti është raportuar dje. Në vendin e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitë përkatëse,...

Doli nga vetura për t’u këndellur dhe bie në humnerë, vdes në rrugën Pejë-Rugovë

para një muaji - Periskopi

Një person i gjinisë mashkullore ka humbur jetën dje në rrugën nacionale Pejë-Rugovë, pasi kishte dalë nga vetura për t’u këndellur por, sipas policisë, kur është ofruar në cep të një shkëmbi dyshohet...

Gjendet i vdekur një shtetas i huaj në Magure

para një muaji - KosovaPress

Një shtetas i huaj është gjetur pa shenja jete në shtratin e tij në Qendrën e Azilit në fshatin Magure të Lipjanit. Rasti është raportuar dje. Në vendin e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitë përkatëse,...

Gjendet i vdekur një shtetas i huaj në Magure

para një muaji - Realiteti

Një shtetas i huaj është gjetur pa shenja jete në shtratin e tij në Qendrën e Azilit në fshatin Magure të Lipjanit. Rasti është raportuar dje. Në vendin e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitë përkatëse,...

Doli nga vetura për t’u këndellur, ra në humnerë dhe vdiq në rrugën Pejë-Rugovë

para një muaji - Epoka e Re

Një person i gjinisë mashkullore ka humbur jetën dje në rrugën nacionale Pejë-Rugovë, pasi kishte dalë nga vetura për t’u këndellur por, sipas policisë, kur është ofruar në cep të një shkëmbi dyshohet...

Ngjarje e rëndë në Magure të Lipjanit

para një muaji - Bota Press

Një shtetas i huaj është gjetur pa shenja jete në shtratin e tij në Qendrën e Azilit në Magure të Lipjanit. Ekipi mjekësor ka konstatuar vdekjen e tij, ndërsa me urdhër të prokurorit trupi i pajetë i viktimës...

Gjendet i vdekur një shtetas i huaj në Magure

para një muaji - Periskopi

Një shtetas i huaj është gjetur pa shenja jete në shtratin e tij në Qendrën e Azilit në fshatin Magure të Lipjanit. Rasti është raportuar dje. Në vendin e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitë përkatëse,...

Vdes një shtetas i huaj 26 vjeçar në Qendrën e Azilit në Magurë

para një muaji - Kallxo

Një shtetas i huaj, 26 vjeçar, ka vdekur sot në Qendrën e Azilit në Magurë. Vdekjen e viktimës e ka konstatuar ekipi emergjent. Sipas njoftimit të Policisë së Kosovës, vdekja është duke u konsideruar si...

Rugovë: Vdes një burrë pasi bie nga lartësia

para një muaji - Desku

Një burrë ka ndërruar jetë rreth prej 17:00 rrugës nga Peja në drejtim të Rugovës. Zëdhënësi i policisë për këtë rajon, Fadil Gashi, ka konfirmuar se i ndjeri ka rënë nga një lartësi përskaj rrugës.“Në...

Vdes një person në Rugovë, kishte rënë nga një lartësi

para një muaji - Koha.net

Një person është gjetur pa shenja jete në rrugën Pejë-Rugovë në kilometrin e shtatë, pasi ka rënë poshtë nga një lartësi. Sipas Policisë, ende nuk dihet arsyeja se pse është ndalur apo si ka ardhur deri...

Vdes një person në Rugovë, kishte rënë në lumë

para një muaji - Koha.net

Një person është gjetur pa shenja jete në rrugën Pejë-Rugovë në kilometrin e shtatë, pasi ka rënë poshtë në lumë. Sipas Policisë, ende nuk dihet arsyeja se pse është ndalur apo si ka ardhur deri te rënia,...

Rugovë: Vdes një burrë pasi bie nga lartësia

para një muaji - Gazeta Express

Një burrë ka ndërruar jetë rreth prej 17:00 rrugës nga Peja në drejtim të Rugovës. Zëdhënësi i policisë për këtë rajon, Fadil Gashi, ka konfirmuar se i ndjeri ka rënë nga një lartësi përskaj rrugës. Lexo...

Humb jetën një person në Pejë, u rrëzua aksidentalisht nga shkëmbinjtë

para një muaji - Telegrafi

Rreth orës 17:00, një person ka humbur jetën aksidentalisht, derisa ndaloi për një pushim të shkurtër te pjesa e njohur si kilometri i shtatë. Fadil Gashi nga Policia Rajonale e Pejës, ka konfirmuar se...

Gjendet i vdekur një shtetas i huaj në Qendrën e Azilit në Magure

para një muaji - Telegrafi

Në Qendrën e Azilit në Magure, të shtunën rreth orës 10:30 është gjetur pa shenja jete një shtetas i huaj, 26-vjeçar. Lajmin për Telegrafin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e...

Gjendet i vdekur një 26-vjeçar në Qendrën e Azilit në Magure

para një muaji - Koha.net

Një 26-vjeçar, shtetas i huaj, është gjetur pa shenja jete në Qendrën e Azilit në Magure. “Policia menjëherë ka dalë në vendin e ngjarjes si dhe mjekët emergjent të cilët kanë konstatuar vdekjen e viktimës”,...

Ky është 34-vjeçari që humbi jetën aksidentalisht në Rugovë

para një muaji - GazetaBlic

Sot humbi jetën aksidentalisht një i ri në Rugovë. Sinjali mëson se viktima është Egzon Ademi, 34-vjeçar, i cili vdiq pasi rrëshqiti nga një lartësi. Rastin e ka konfirmuar edhe Policia e Kosovës dhe njoftuan...

Vdes një i ri në Rugovë pasi bie nga një lartësi

para një muaji - Syri.net Kosova

Një i ri ka vdekur sot në Rugovë pasi ka rënë nga një lartësi. Lajmin e ka konfirmuar për Reporteri.net Policia e Pejës. “Rreth orës 17:00 një person ka rëndë nga një lartësi në kilometrin e shtatë nga...

Rugovë: Vdes një burrë pasi bie nga lartësia

para një muaji - RTK

Një burrë ka ndërruar jetë rreth prej 17:00 rrugës nga Peja në drejtim të Rugovës. Zëdhënësi i policisë për këtë rajon, Fadil Gashi, ka konfirmuar se i ndjeri ka rënë nga një lartësi përskaj rrugës. “Në...

Gjendet i vdekur një shtetas i huaj në Qendrën e Azilit në Magure

para një muaji - Zeri

Një shtetas i huaj është gjendur i vdekur në Qendrën e Azilit në fshatin Magure të Lipjanit. Është konstatuar se viktima është mashkull rreth 26 vjeç. Policia ka njoftuar se po ndërmerren veprimet e duhura...

Vdes një i ri në Qendrën e Azilit në Magure

para një muaji - RTK

Një 26-vjecar, shtetas i huaj ka vdekur sot në Qendrën e Azilit në Magure. Rastin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për Rajonin e Prishtinës, Agron Borovci. Rasti është iniciuar si vdekje e dyshimtë....

Vdes një i ri në Qendrën e Azilit në Magure

para një muaji - Indeks online

Një 26-vjecar, shtetas i huaj ka vdekur sot në Qendrën e Azilit në Magure. Rasti është iniciuar si vdekje e dyshimtë. Këtë e ka konfirmuar për IndeksOnline. zëdhënësi i Policisë për Rajonin e Prishtinës,...

Humb jetën një person në Pejë, u rrëzua aksidentalisht nga shkëmbinjtë

para një muaji - Zhurnal

Rreth orës 17:00, një person ka humbur jetën aksidentalisht, derisa ndaloi për një pushim të shkurtër te pjesa e njohur si kilometri i shtatë. Fadil Gashi nga Policia Rajonale e Pejës, ka konfirmuar se...

Vdekje e dyshimtë në Qendrën e Azilit në Magure

para një muaji - OraInfo

Vdes një i ri në Qendrën e Azilit në Magure. Një 26-vjecar, shtetas i huaj ka vdekur sot në Qendrën e Azilit në Magure. Rastin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për Rajonin e Prishtinës, Agron Borovci....

Ndërron jetë një burrë në Rugovë pasi bie nga lartësia

para një muaji - OraInfo

Rugovë: Vdes një burrë pasi bie nga lartësia. Një burrë ka ndërruar jetë rreth prej 17:00 rrugës nga Peja në drejtim të Rugovës. Zëdhënësi i policisë për këtë rajon, Fadil Gashi, ka konfirmuar se i ndjeri...

Gjendet i vdekur një shtetas i huaj në Qendrën e Azilit në Magure

para një muaji - Zhurnal

Në Qendrën e Azilit në Magure, të shtunën rreth orës 10:30 është gjetur pa shenja jete një shtetas i huaj, 26-vjeçar. Lajmin për Telegrafin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e...

Ky është personi që vdiq pasi ra nga shkëmbinjët në Rugovë

para një muaji - Indeks online

Një person sot ka humbur jetën pasi ra nga shkëmbinjët në një zonë të thellë, rrugës për në Rugovë. IndeksOnline mëson nga burime të sigurta se viktima është E.Ademi. Po ashtu, burime të njejta thanë se...

Rugovë: Vdes një burrë pasi bie nga lartësia

para një muaji - Tetova Sot

Një burrë ka ndërruar jetë rreth prej 17:00 rrugës nga Peja në drejtim të Rugovës. Zëdhënësi i policisë për këtë rajon, Fadil Gashi, ka konfirmuar se i ndjeri ka rënë nga një lartësi përskaj rrugës. “Në...

Vdes një i ri në Rugovë pasi bie nga një lartësi

para një muaji - Zeri

Një person ka humbur jetën sot në Rugovë pasi ka rënë nga një lartësi. Kështu kanë bërë të ditur burimet e Sinjalit, ku njoftuan se personi që ka humbur jetën është një i ri, i cili u dërgua pa shenja...

Bie nga lartësia, humb jetën i riu në Rugovë

para një muaji - GazetaBlic

Një i ri ka vdekur sot në Rugovë pasi ka rënë nga një lartësi. Lajmin e ka konfirmuar  Policia e Pejës. “Rreth orës 17:00 një person ka rëndë nga një lartësi në kilometrin e shtatë nga Rugova duke u kthyer...

Vdes një 26 vjeçar në Qendrën e Azilit në Magure

para një muaji - Lajmi.net

Policia ka dalë menjëherë në vendin e ngjarjes dhe mjekët emergjentë kanë konstatuar vdekjën e viktimës, shkuran lajmi.net. Me kujdes të shtuar, policia ka nisur hetimin për rastin si vdekje e dyshimtë...

Gjendet i vdekur një shtetas i huaj në Qendrën e Azilit në Magure

para një muaji - GazetaBlic

Një 26-vjecar, shtetas i huaj ka vdekur sot në Qendrën e Azilit në Magure. Rastin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për Rajonin e Prishtinës, Agron Borovci. Rasti është iniciuar si vdekje e dyshimtë....

Vdes një i ri në Qendrën e Azilit në Magure

para një muaji - Infokusi

Një 26-vjecar, shtetas i huaj ka vdekur sot në Qendrën e Azilit në Magure. Rastin për Express, e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për Rajonin e Prishtinës, Agron Borovci. Rasti është iniciuar si vdekje...

Rugovë: Vdes një person pasi bie nga shkëmbinjët në një zonë të thellë

para një muaji - Indeks online

Një person sot ka humbur jetën në rrugës për në Rugovë të Pejës. IndeksOnline mëson nga burime të sigurta se rasti ka ndodhur tek vendi i quajtur si kilometri i shtatë. Po ashtu, burime të njejta pohuan...

Gjendet i vdekur një shtetas i huaj në Qendrën e Azilit në Magure

para një muaji - Ekonomia Online

Një shtetas i huaj është gjendur i  vdekur në Qendrën e Azilit në fshatin Magure të Lipjanit. Është konstatuar se viktima është mashkull rreth 26 vjeç. Policia ka njoftuar se po ndërmerren veprimet e duhura...

Mbytet një i ri në Rugovë pasi bie nga një lartësi

para një muaji - Periskopi

Një person ka humbur jetën sot në Rugovë pasi ka rënë nga një lartësi. Kështu kanë bërë të ditur burimet e Sinjalit, ku njoftuan se personi që ka humbur jetën është një i ri, i cili u dërgua pa shenja...

Vdes një i ri në Rugovë pasi bie nga një lartësi

para një muaji - Ekonomia Online

Një person ka humbur jetën sot në Rugovë pasi ka rënë nga një lartësi. Kështu kanë bërë të ditur burimet e Sinjalit, ku njoftuan se personi që ka humbur jetën është një i ri, i cili u dërgua pa shenja...

Vdes një 26-vjeçar në Qendrën e Azilit në Magure

para një muaji - Revista Kosovarja

Një 26-vjecar, shtetas i huaj ka vdekur sot në Qendrën e Azilit në Magure. Rastin për Gazetën Online “Reporteri.net” e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për Rajonin e Prishtinës, Agron Borovci. Rasti...

Vdes një i ri në Qendrën e Azilit në Magure

para një muaji - Gazeta Metro

Një 26-vjecar, shtetas i huaj ka vdekur sot në Qendrën e Azilit në Magure. Rastin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për Rajonin e Prishtinës, Agron Borovci. Rasti është iniciuar si vdekje e dyshimtë....

Vdes një 26 vjeçar në Qendrën e Azilit në Magure

para një muaji - Arbresh

Një 26-vjecar, shtetas i huaj ka vdekur sot në Qendrën e Azilit në Magure. Këtë e ka konfirmuar për arbresh.info zëdhënësi i policisë për rajonin e Prishtinës, Agron Borovci. “Rreth orës 10:30, kemi pranuar...

Vdes një 26 vjeçar në Qendrën e Azilit në Magure

para një muaji - Realiteti

Një 26 vjeçar, shtetas i huaj ka vdekur në Qendrën e Azilit në Magure. Policia ka dalë menjëherë në vendin e ngjarjes dhe mjekët emergjentë kanë konstatuar vdekjën e viktimës, shkuran lajmi.net. Me kujdes...

Vdes një i ri në Qendrën e Azilit në Magure

para një muaji - Periskopi

Një 26-vjecar, shtetas i huaj ka vdekur sot në Qendrën e Azilit në Magure. Rastin  e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për Rajonin e Prishtinës, Agron Borovci. Rasti është iniciuar si vdekje e dyshimtë....

Vdes një i ri në Rugovë, ra në humnerë

para një muaji - Lajmi.net

Këtë për lajmi.net e ka konfirmuar edhe Fadil Gashi nga policia e Kosovës për rajonin e Pejës, shkruan lajmi.net. Ai për lajmi.net ka thënë se trupi i pajetë i viktimës është tërhequr nga vendngjarja ndërsa...

Rugovë: Vdes një person pasi bie nga shkëmbinjët në një zonë të thellë

para një muaji - Infokusi

Një person sot ka humbur jetën në rrugës për në Rugovë të Pejës. Mësohet nga burime të sigurta se rasti ka ndodhur tek vendi i quajtur si kilometri i shtatë. Po ashtu, burime të njejta pohuan se dyshohet...

LAJMI I FUNDIT: Vdes një i ri në Rugovë, ra në humnerë

para një muaji - Lajmi.net

Këtë për lajmi.net e ka konfirmuar edhe Fadil Gashi nga policia e Kosovës për rajonin e Pejës, shkruan lajmi.net. Ai për lajmi.net ka thënë se trupi i pajetë i viktimës është tërhequr nga vendngjarja ndërsa...

Identifikohet personi që vdiq pasi ra nga shkëmbinjtë në Rugovë

para një muaji - Periskopi

Një person sot ka humbur jetën pasi ra nga shkëmbinjët në një zonë të thellë, rrugës për në Rugovë. IndeksOnline mëson nga burime të sigurta se viktima është E.Ademi. Po ashtu, burime të njejta thanë se...

Vdes një person në Rugovë, kishte rënë nga një lartësi

para një muaji - Epoka e Re

Një person është gjetur pa shenja jete në rrugën Pejë-Rugovë në kilometrin e shtatë, pasi ka rënë poshtë nga një lartësi. Sipas Policisë, ende nuk dihet arsyeja se pse është ndalur apo si ka ardhur deri...

Identifikohet personi që vdiq pasi ra nga shkëmbinjët në Rugovë

para një muaji - Periskopi

Një person sot ka humbur jetën pasi ra nga shkëmbinjët në një zonë të thellë, rrugës për në Rugovë. IndeksOnline mëson nga burime të sigurta se viktima është E.Ademi. Po ashtu, burime të njejta thanë se...

Gjendet i vdekur një shtetas i huaj në Qendrën e Azilit në Magure

para një muaji - ATV Live

Një shtetas i huaj është gjendur i vdekur në Qendrën e Azilit në fshatin Magure të Lipjanit. Është konstatuar se viktima është mashkull rreth 26 vjeç. Policia ka njoftuar se po ndërmerren veprimet e duhura...

Vdes një i ri në Rugovë, ra në humnerë

para një muaji - Realiteti

Një i ri ka vdekur në Rugovë pasi i njëjti ka rënë në një humnerë. Këtë për lajmi.net e ka konfirmuar edhe Fadil Gashi nga policia e Kosovës për rajonin e Pejës, shkruan lajmi.net. Ai për lajmi.net ka...

Rugovë: Vdes një person pasi bie nga shkëmbinjët në një zonë të thellë

para një muaji - Fakti Ditor

Një i ri ka vdekur në Rugovë pasi i njëjti ka rënë në një humnerë. Këtë për lajmi.net e ka konfirmuar edhe Fadil Gashi nga policia e Kosovës për rajonin e Pejës, shkruan lajmi.net. Ai për lajmi.net ka...

Vdes një i ri në Rugovë pasi bie nga një lartësi

para një muaji - Revista Kosovarja

Një i ri ka vdekur sot në Rugovë pasi ka rënë nga një lartësi. “Rreth orës 17:00 një person ka rëndë nga një lartësi në kilometrin e shtatë nga Rugova duke u kthyer në Pejë. Policia ka dalë në vendin e...

Vdes një person pasi bie nga një lartësi në Rugovë

para një muaji - Arbresh

Një person nga ndërruar jetë rreth prej 17:00 rrugës nga Peja në drejtim të Rugovës. Këtë e ka konfirmur për arbresh.info zëdhënësi i policisë për rajonin e Pejës, Fadil Gashi. Sipas policisë i ndjeri...

Vdes i riu në Rugovë, ra nga një lartësi

para një muaji - Gazeta Metro

Një i ri ka vdekur sot në Rugovë pasi ka rënë nga një lartësi. Lajmin e ka konfirmuar për Reporteri.net Policia e Pejës. “Rreth orës 17:00 një person ka rëndë nga një lartësi në kilometrin e shtatë nga...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK