VIDEO/ Rama uron 29 nëntorin me Rrugën e Arbrit: Gëzuar!

para një muaji - Zhurnal

Kryeministri Edi Rama, ka postuar një video segmentit të përfunduar të Rrugës së Arbrit dhe në këtë formë, i uron shqiptarëve gëzuar 29 nëntorin, festën e Çlirimit të Shqipërisë. “MIRËMËNGJES GËZUAR 29...

Sot, hapet për qarkullim Rruga e Arbrit në Shqipëri

para një muaji - OraInfo

Hapet sot për qarkullim Rruga e Arbrit në Shqipëri. Në ditën e Çlirimit, kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama përcolli pamje nga Rruga e Arbrit, që hapet sot për qarkullim. Rruga e Arbrit ka 7 tunele me...

Rama publikon pamjet nga Rruga e Arbrit

para një muaji - TV21

Kryeministri Edi Rama ka uruar 29 Nëntorin me një video që tregon pamjet nga Rruga e Arbrit, pjesa e Shqipërisë. 29 Nëntori i sotëm shënon 77-vjetorin e Çlirimit të Shqipërisë nga forcat fashiste italiane...

Hapet sot për qarkullim Rruga e Arbrit në Shqipëri

para një muaji - Koha.net

Në ditën e Çlirimit, kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama përcolli pamje nga Rruga e Arbrit, një zhvillim i rëndësishëm infrastrukturor që i shtohet natyrës së mrekullueshme dhe që hapet sot për qarkullim....

Rama nxjerr pamjet nga Rruga e Arbrit

para një muaji - Alsat-M

Kryeministri Edi Rama ka uruar 29 Nëntorin me një video që tregon pamjet nga Rruga e Arbrit. “MIRËMËNGJES

Sot hapet për qarkullim Rruga e Arbrit në Shqipëri

para një muaji - Syri.net Kosova

Në ditën e Çlirimit, kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama përcolli pamje nga Rruga e Arbrit, një zhvillim i rëndësishëm infrastrukturor që i shtohet natyrës së mrekullueshme dhe që hapet sot për qarkullim....

Hapet sot për qarkullim Rruga e Arbrit në Shqipëri

para një muaji - RTK

Në ditën e Çlirimit, kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama përcolli pamje nga Rruga e Arbrit, një zhvillim i rëndësishëm infrastrukturor që i shtohet natyrës së mrekullueshme dhe që hapet sot për qarkullim....

Rama publikon pamjet nga Rruga e Arbrit (video)

para një muaji - Tetova1

Kryeministri Edi Rama ka uruar 29 Nëntorin me një video që tregon pamjet nga Rruga e Arbrit. “MIRËMËNGJES GËZUAR 29 NËNTORIN”, ka shkruar kryeministri shqiptar.

Hapet sot Rruga e Arbrit

para një muaji - Klan

Hapet sot Rruga e Arbrit Shkurton ndjeshëm udhëtimin drejt Peshkopisë Hapet sot për udhëtarët Rruga e Arbrit që lidh Tiranën me Dibrën. Me pamjet e këtij projekti Kryeministri Edi Rama ka uruar shqiptarët...

Sot hapet ‘Rruga e Arbërit’

para një muaji - RTV 21

Sot, (29 nëntor), pritet të hapet ‘Rruga e Arbërit’. Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka deklaruar se e gjithë rruga është gati përveç një problemi gjeologjik në Qafën e Murrizit që ka vonuar projektin....

Hapet sot për qarkullim Rruga e Arbrit në Shqipëri

para një muaji - Lajmi.net

Rruga e Arbrit ka 7 tunele me gjatësi totale 8.5 km. Me një gjatësi rreth 74 km, ajo do të bëhet një korridor lidhës i rëndësishëm Lindje-Perëndim. Ky investim i strategjik, jo vetëm do të afrojë qytetarët...

VIDEO/ Rama poston pamjet e “Rrugës së Arbërit”: Gëzuar 29 Nëntorin

para një muaji - Gazeta Express

Kryeministri Edi Rama ka uruar festën e “29 Nëntorit”, me një video ku shihet rruga Arëbrit”. Rama ka njoftuar prej disa kohësh që ky aks tepër i rëndësishëm do të hapej me 29 Nëntor. “Rruga e Arbërit”...

VIDEO/ “Gëzuar 29 Nëntorin”, Rama poston pamjet e “Rrugës së Arbërit”

para një muaji - ABC News

Kryeministri Edi Rama ka uruar festën e “29 Nëntorit”, me një video ku shihet rruga Arëbrit”. Rama ka njoftuar prej disa kohësh që ky aks tepër i rëndësishëm do të hapej me 29 Nëntor. “Rruga e Arbërit”...

“Gëzuar 29 Nëntorin”, Rama poston pamjet e “Rrugës së Arbërit” (VIDEO)

para një muaji - InfoShqip

Kryeministri Edi Rama ka uruar festën e “ 29 Nëntorit”, me një video ku shihet rruga Arëbrit ”. Rama ka njoftuar prej disa kohësh që ky aks tepër i rëndësishëm do të hapej me 29 Nëntor. “Rruga e Arbërit”...

“Gëzuar”/ Rama poston VIDEO nga “Rruga e Arbërit” dhe uron 29 Nëntorin

para një muaji - Java News

Kryeministri Edi Rama ka uruar festën e “29 Nëntorit”, me një video ku shihet rruga Arëbrit”. Rama ka njoftuar prej disa kohësh që ky aks tepër i rëndësishëm do të hapej me 29 Nëntor. “Rruga e Arbërit”...

Hapet sot për qarkullim Rruga e Arbrit në Shqipëri

para një muaji - KosovaPress

Në ditën e Çlirimit, kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama përcolli pamje nga Rruga e Arbrit, një zhvillim i rëndësishëm infrastrukturor që i shtohet natyrës së mrekullueshme dhe që hapet sot për qarkullim....

Hapet “Rruga e Arbërit”, Rama poston videot me pamjet e aksit rrugor që lidh verilindjen e Shqipërisë me Tiranën

para një muaji - FaxWeb

Ashtu siç e pati lajmëruar më parë, kryeministri, Edi Rama me anë të një videoje në rrjetin social Facebook ka njoftuar se tashmë Rruga e Arbërit është hapur dhe të gjithë qytetarët mund të udhëtojnë drejt...

Edi Rama prezanton pamjet nga Rruga e Arbërit, uron 29 Nëntorin

para një muaji - ATV Live

Në ditën e Çlirimit, kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama përcolli pamje nga Rruga e Arbërit, një zhvillim i rëndësishëm infrastrukturor që i shtohet natyrës së mrekullueshme. Rruga e Arbërit ka 7 tunele...

Hapet sot për qarkullim Rruga e Arbrit në Shqipëri

para një muaji - Realiteti

Në ditën e Çlirimit, kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama përcolli pamje nga Rruga e Arbrit, një zhvillim i rëndësishëm infrastrukturor që i shtohet natyrës së mrekullueshme dhe që hapet sot për qarkullim....

Rama njofton hapjen e rrugës së Arbrit – Pritet të jetë një arterie e zhvillimit ekonomik dhe turizmit

para një muaji - Scan TV

Nëpërmjet një njoftimi të publikuar në faqen zyrtare, kryeministri Edi Rama ka njoftuar hapjen e rrugës së Arbrit. Rruga e Arbrit është një nga investimet më të rëndësishme për modernizimin e infrastrukturës...

“Gëzuar 29 Nëntorin”, Rama uron ditën e Çlirimit me pamjet e “Rrugës së Arbërit”

para një muaji - Fakti Ditor

Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur t’i uroj ndryshe qytetarët shqiptarë për 29 nëntorin, datë e cila shënon 77-vjetorin e çlirimit. Nëpërmjet një postimi në faqen e tij zyrtare në “Facebook”, Rama ka njofton...

Pritja merr fund, nesër hapet Rruga e Arbrit

para një muaji - Mapo

Nesër, 29 Nëntor, do të hapet Rruga e Arbrit duke i dhënë fund kështu pritjes së gjatë për këtë vepër madhore infrastrukturore. Dy ditë më parë ministrja e Infrastrukturës Belinda Balluku ishte në terren...

Balluku nga Rruga e Arbrit: Kur të ketë dëborë do e mbyllim, 5 ditë në vit

para një muaji - InfoShqip

Rruga e Arbrit pritet të hapet më 29 nëntor siç edhe është deklaruar nga vetë kryeministri Edi Rama, por nuk do të jetë në disponim të qytetarëve shqiptarë në 365 ditët e vitit. Vetë ministrja e Infrastrukturës...

Ura më e lartë në Ballkan në Rrugën e Arbrit që do të hapet të hënën

para një muaji - Fakte

Ditën e hënë do të hapet Rruga e Arbrit, ndërsa punimet vazhdojnë dhe parashikohet që përfundimisht të mbyllen në pranverë të vitit tjetër. Rruga kalon në gjashtë tunele, pesë prej të cilëve janë ndërtuar....

Ura më e lartë në Ballkan në Rrugën e Arbrit që do të hapet të hënën

para një muaji - Zhurnal

Ditën e hënë do të hapet Rruga e Arbrit, ndërsa punimet vazhdojnë dhe parashikohet që përfundimisht të mbyllen në pranverë të vitit tjetër. Rruga kalon në gjashtë tunele, pesë prej të cilëve janë ndërtuar....

Ura më e lartë në Ballkan në Rrugën e Arbrit që do të hapet të hënën

para një muaji - Medial

Ditën e hënë do të hapet Rruga e Arbrit, ndërsa punimet vazhdojnë dhe parashikohet që përfundimisht të mbyllen në pranverë të vitit tjetër. Rruga kalon në gjashtë tunele, pesë prej të cilëve janë ndërtuar....

VIDEO SYRI/ Bllokohen 300 makina në 'Qafë Murriz', nuk lejohen të kalojnë në 'Rrugën e Arbrit'

para një muaji - Syri.net Kosova

Mes shiut dhe të ftohtit, rreth 300 makina janë bllokuar nga policia në Qafë Murriz pjesë e Rrugës së Arbrit. Sipas raportimeve për SYRI TV dhe Syri.net , rruga është bllokuar pasi kompania ndërtuese po...

Balluku nga Rruga e Arbrit, zbulon ditët që aksi nuk do jetë në shërbim të qytetarëve

para një muaji - Albeu

Rruga e Arbrit pritet të hapet më 29 nëntor siç edhe është deklaruar nga vetë kryeministri Edi Rama, por nuk do të jetë në disponim të qytetarëve shqiptarë në 365 ditët e vitit. Lajmin e ka bërë të ditur...

Ura më e lartë në Ballkan në Rrugën e Arbrit që do të hapet të hënën

para një muaji - Argument

Ditën e hënë do të hapet Rruga e Arbrit, ndërsa punimet vazhdojnë dhe parashikohet që përfundimisht të mbyllen në pranverë të vitit tjetër. Rruga kalon në gjashtë tunele, pesë prej të cilëve janë ndërtuar....

Ura më e lartë në Ballkan në Rrugën e Arbrit që do të hapet të hënën

para një muaji - Daily News

Ditën e hënë do të hapet Rruga e Arbrit, ndërsa punimet vazhdojnë dhe parashikohet që përfundimisht të mbyllen në pranverë të vitit tjetër. Rruga kalon në gjashtë tunele, pesë prej të cilëve janë ndërtuar....

Ura më e lartë në Ballkan në Rrugën e Arbrit që do të hapet të hënën

para një muaji - InFokus

Ditën e hënë do të hapet Rruga e Arbrit, ndërsa punimet vazhdojnë dhe parashikohet që përfundimisht të mbyllen në pranverë të vitit tjetër. Rruga kalon në gjashtë tunele, pesë prej të cilëve janë ndërtuar....

Balluku inspekton punimet në Rrugën e Arbrit: Aksi do të hapet më 29 nëntor

para një muaji - Zhurnal

Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku ka inspektuar këtë të shtunë Rrugën e Arbrit, ku po kryhen punimet e fundit para hapjes së këtij aksi rrugor për qarkullimin e automjeteve. Aksi...

Ura më e lartë në Ballkan në Rrugën e Arbrit që do të hapet të hënën

para një muaji - InfoShqip

Ditën e hënë do të hapet Rruga e Arbrit, ndërsa punimet vazhdojnë dhe parashikohet që përfundimisht të mbyllen në pranverë të vitit tjetër. Rruga kalon në gjashtë tunele, pesë prej të cilëve janë ndërtuar....

Të hënën hapet Rruga e Arbrit në Shqipëri, thirrje për kujdes drejtuesve të automjeteve

para një muaji - Telegrafi

Të hënën më datë 29 nëntor Rruga e Arbrit në Shqipëri do të hapet për qarkullim. Kryeqyteti tashmë do të lidhet më shpejt me zonën verilindore dhe qarkun e Dibrës përmes aksit prej 70 kilometrash, që përbëhet...

Të hënën hapet Rruga e Arbrit, thirrje për kujdes drejtuesve të automjeteve (VIDEO)

para një muaji - InfoShqip

Të hënën më datë 29 nëntor Rruga e Arbrit do të hapet për qarkullim. Kryeqyteti tashmë do të lidhet më shpejt me zonën verilindore dhe qarkun e Dibrës përmes aksit prej 70 kilometrash, që përbëhet nga...

Një ditë para hapjes/ Balluku inspekton punimet në rrugën e Arbrit

para një muaji - Vizion Plus

Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku ka inspektuar ditën e sotme Rrugën e Arbrit, para hapjes së këtij aksi rrugor për qarkullimin e automjeteve. Balluku thekson se ky segment do...

Balluku inspekton punimet në Rrugën e Arbrit: Aksi do të hapet më 29 nëntor

para një muaji - Top Channel

Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku ka inspektuar këtë të shtunë Rrugën e Arbrit, ku po kryhen punimet e fundit para hapjes së këtij aksi rrugor për qarkullimin e automjeteve, i...

Të hënën hapet Rruga e Arbrit, thirrje për kujdes drejtuesve të automjeteve

para një muaji - InfoShqip

Të hënën më datë 29 nëntor Rruga e Arbrit do të hapet për qarkullim. Kryeqyteti tashmë do të lidhet më shpejt me zonën verilindore dhe qarkun e Dibrës përmes aksit prej 70 kilometrash, që përbëhet nga...

Hapet të hënën! Si do të jetë ura më e lartë e Ballkanit në Rrugën e Arbrit (FOTO LAJM)

para një muaji - Albeu

Rruga e Arbrit do të hapet të hënën. Gjithsesi punimet do të vijojnë deri në pranverën e vitit tjetër, deri në hapjen plotësisht të segmentit. Rruga kalon në gjashtë tunele, pesë prej të cilëve janë ndërtuar...

Të hënën hapet Rruga e Arbrit në Shqipëri, thirrje për kujdes drejtuesve të automjeteve

para një muaji - Indeks online

Të hënën më datë 29 nëntor Rruga e Arbrit në Shqipëri do të hapet për qarkullim. Kryeqyteti tashmë do të lidhet më shpejt me zonën verilindore dhe qarkun e Dibrës përmes aksit prej 70 kilometrash, që përbëhet...

Balluku inspekton punimet në Rrugën e Arbrit: Aksi do të hapet më 29 nëntor

para një muaji - Top Channel

Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku ka inspektuar këtë të shtunë Rrugën e Arbrit, ku po kryhen punimet e fundit para hapjes së këtij aksi rrugor për qarkullimin e automjeteve. Aksi...

FOTO/ Ura më e lartë në Ballkan në Rrugën e Arbrit që do të hapet të hënën

para një muaji - ABC News

Ditën e hënë do të hapet Rruga e Arbrit , ndërsa punimet vazhdojnë dhe parashikohet që përfundimisht të mbyllen në pranverë të vitit tjetër. Rruga kalon në gjashtë tunele, pesë prej të cilëve janë ndërtuar....

Të hënën hapet Rruga e Arbrit në Shqipëri

para një muaji - Nistori

Të hënën më datë 29 nëntor Rruga e Arbrit në Shqipëri do të hapet për qarkullim. Kryeqyteti tashmë do të lidhet më shpejt me zonën verilindore dhe qarkun e Dibrës përmes aksit prej 70 kilometrash, që përbëhet...

I jepet dora e fundit, të hënën hapet Rruga e Arbrit, Balluku porosit shoferët: Kujdes

para një muaji - ABC News

Me 29 Nëntor, pra ditën e hënë do të hapet Rruga e Arbrit. Ministrja e Infrastrukturës Belinda Balluku ishte në terren për të parë nga afër aksin pak orë përpara se të hapet për qarkullim. Ministrja u...

FOTOT/ Ura më e lartë në Ballkan në Rrugën e Arbrit çelet të hënën

para një muaji - Java News

Ditën e hënë do të hapet Rruga e Arbrit, ndërsa punimet vazhdojnë dhe parashikohet që përfundimisht të mbyllen në pranverë të vitit tjetër. Rruga kalon në gjashtë tunele, pesë prej të cilëve janë ndërtuar....

Dalin pamjet! Mbi 200 makina bllokohen në by-passin e Rrugës së Arbrit (FOTO LAJM)

para një muaji - Albeu

200 makina kanë bllokuar totalisht Qafë Murrizën, në by-passin e Rrugës së Arbërit që lidh Zall Bastarin në Tiranë me Xibrin në Klos. Shkak për të këtë bllokim të pazakontë janë bërë vetë qytetarët të...

Ura më e lartë në Ballkan në Rrugën e Arbrit që do të hapet të hënën (FOTO)

para një muaji - InfoShqip

Ditën e hënë do të hapet Rruga e Arbrit, ndërsa punimet vazhdojnë dhe parashikohet që përfundimisht të mbyllen në pranverë të vitit tjetër. Rruga kalon në gjashtë tunele, pesë prej të cilëve janë ndërtuar....

Balluku inspekton punimet në Rrugën e Arbrit: Aksi do të hapet më 29 nëntor

para një muaji - Lexo

Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku ka inspektuar këtë të shtunë Rrugën e Arbrit, ku po kryhen punimet e fundit para hapjes së këtij aksi rrugor për qarkullimin e automjeteve. Aksi...

Të hënën hapet Rruga e Arbrit

para një muaji - Infokusi

Të hënën më datë 29 nëntor Rruga e Arbrit do të hapet për qarkullim. Kryeqyteti tashmë do të lidhet më shpejt me zonën verilindore dhe qarkun e Dibrës përmes aksit prej 70 kilometrash, që përbëhet nga...

Të hënën hapet Rruga e Arbrit, thirrje për kujdes drejtuesve të automjeteve

para një muaji - Tetova1

Të hënën më datë 29 nëntor Rruga e Arbrit do të hapet për qarkullim. Kryeqyteti tashmë do të lidhet më shpejt me zonën verilindore dhe qarkun e Dibrës përmes aksit prej 70 kilometrash, që përbëhet nga...

Të hënën hapet Rruga e Arbrit në Shqipëri, thirrje për kujdes drejtuesve të automjeteve

para një muaji - Arbresh

Të hënën më datë 29 nëntor Rruga e Arbrit në Shqipëri do të hapet për qarkullim. Kryeqyteti tashmë do të lidhet më shpejt me zonën verilindore dhe qarkun e Dibrës përmes aksit prej 70 kilometrash, që përbëhet...

Dibranët do të festojnë dy festa

para një muaji - Koha.mk

Kryetari i Dibrës, Hekuran Duka në një prononcim për gazetën KOHA në prag të festave të nëntorit, përkatësisht festës së flamurit, ka vlerësuar se lëvizja e lirshme në këtë rrugë ka një domethënie shumë...

TË HËNËN LËSHOHET “RRUGA E ARBRIT” NË SHQIPËRI, RMV ENDE NUK KA FILLUAR ME PUNË

para një muaji - KDPolitik

Të hënën më datë 29 nëntor Rruga e Arbrit do të hapet për qarkullim, përcjell KDP. Siç raporton Euronews Albania, Tirana tashmë do të lidhet më shpejt me zonën verilindore dhe qarkun e Dibrës përmes aksit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK