Thethi i mbuluar nga dëbora/ Zhbllokohet rruga pas reshjeve të dendura

para një muaji - Top Channel

Reshje të dendura dëbore kanë rënë këto ditë në Theth, duke bërë që rruga atje të bllokohej për disa orë. Por tashmë pasi ra edhe shi, rruga është zhbllokuar dhe është e kalueshme. Dëbora tanimë është...

Thethi i mbuluar nga dëbora/ Zhbllokohet rruga pas reshjeve të dendura

para një muaji - Lexo

Reshje të dendura dëbore kanë rënë këto ditë në Theth, duke bërë që rruga atje të bllokohej për disa orë. Por tashmë pasi ra edhe shi, rruga është zhbllokuar dhe është e kalueshme. Dëbora tanimë është...

Bie bora e parë, kjo është zona në Shqipëri që u zgjua sot e mbuluar nga manteli i bardhë

para një muaji - Alsat-M

Mëngjesin e sotëm Kukësi është zgjuar i mbuluar nga manteli i bardhë i borës. Reshjet e para kanë nisur në zonat e thella malore si Novosej, Shishtavec, Borje e Topojan, ku temperaturat janë ulur ndjeshëm...

Nisin reshjet e para të dëborës në Kukës, nuk ka raportime për ndërprerje të energjisë elektrike

para një muaji - Indeks online

Kanë nisur reshjet e para të dëborës në zonat e thella malore të Kukësit. Dëbora ka nisur në Novosej, Shishtavec dhe Topojan, ku temperaturat janë ulur ndjeshëm duke sjellë dimrin. Në këto zona, si Shishtaveci,...

Zbardhet veriu i Shqipërisë! Dëbora pushton kukësin (FOTO LAJM)

para një muaji - Albeu

Reshjet e para të dëborës kanë nisur në Shqipëri. Zonat e thella malore në Kukës tashmë janë zbardhur totalisht nga e bardha. Mësohet se dëbora ka rënë në zona si Topojan, Novoseja dhe Shishtavec. Deri...

Zbardhet Kukësi, nisin reshjet e para të borës

para një muaji - ABC News

Kukësi është zgjuar këtë mëngjes i zbardhur nga bora. Reshjet e para kanë nisur në në zonat e thella malore si Novosej, Shishtavec, Borje e Topojan, ku temperaturat janë ulur ndjeshëm duke sjellë kështu...

Kukësi përfshihet nga dimri i acartë. Qyteti mbulohet nga dëbora. Probleme në disa akse rrugore

para një muaji - NOA

Zyrtarisht dimër. Kukësi, si një nga qytetet veriore, përfshihet nga “dimri i acartë”. Për shkakë të rrebeshëve të shiut në rrugët nacionale dhe rurale ka prezencë të rreshkitjes së dherave dhe gurëve....

Zbardhet Kukësi, nisin reshjet e para të borës

para një muaji - Lexo

Kukësi është zgjuar këtë mëngjes i zbardhur nga bora. Reshjet e para kanë nisur në në zonat e thella malore si Novosej, Shishtavec, Borje e Topojan, ku temperaturat janë ulur ndjeshëm duke sjellë kështu...

Moti i keq shkakton probleme në Gjirokastër, del nga shtrati përroi në Lazarat/ Në Kukës nis dëbora, rënie gurësh në disa segmente rrugore

para një muaji - Java News

Moti i keq përgjatë natës ka krijuar probleme në Bashkinë e Gjirokastrës. Konkretisht gjatë natës ka dalë nga shtrati përroi i Lënxës në fshatin Lazarat duke krijuar probleme në qarkullimin e njerëzve...

Nisin reshjet e para të dëborës në Kukës

para një muaji - Bota Press

Kanë nisur reshjet e para të dëborës në zonat e thella malore të Kukësit. Dëbora ka nisur në Novosej, Shishtavec dhe Topojan, ku temperaturat janë ulur ndjeshëm duke sjellë dimrin. Në këto zona, si Shishtaveci,...

VIDEO/ Kukësi përfshihet nga “dimri i acartë”, reshjet e shiut dhe borës krijojnë problematika në akset kryesore rrugore

para një muaji - FaxWeb

Kukësi është përfshirë nga reshje shiu dhe bore. Për shkakë të rrebeshëve të shiut në rrugët nacionale dhe rurale ka prezencë të rreshkitjes së dherave dhe gurëve. Akset problematike paraqiten ato të Kukës-Peshkopi,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK