Borë në Dardhë, ARRSH apel shoferëve: Kujdes kur të lëvizni në këtë zonë

para një muaji - ABC News

Reshjet e borës kanë nisur në disa zona të vendit tonë, duke sjellë vështirësi në disa akse. Dardha është një ndër zonat që ka nisur dhe problemet në qarkullim për shkak të reshjeve të para të borës për...

Moti i keq/ Rrëshqitje dherash në disa akse rrugore, ARRSH në terren

para një muaji - Top Channel

Moti i keq me reshje të dendura shiu ka shkaktuar probleme në disa akse rrugore të vendit. Rënie gurësh, drurësh e materiale e inerte në rrugë ka pasur në aksin Bajram Curri–Valbonë, Kukës–Ura e Zapodit,...

Reshjet e shiut shkaktojnë probleme në qarkullim, akset ku duhet të keni kujdes

para një muaji - Klan

Reshjet e shiut shkaktojnë probleme në qarkullim, akset ku duhet të keni kujdes Reshjet e shiut kanë vijuar me intensitet gjatë natës dhe në orët e para të mëngjesit, duke sjellë edhe rënie gurësh, drurë,...

ARRSH apel shoferëve: Kujdes kur të lëvizni në këtë zonë

para një muaji - Lexo

Reshjet e borës kanë nisur në disa zona të vendit tonë, duke sjellë vështirësi në disa akse. Dardha është një ndër zonat që ka nisur dhe problemet në qarkullim për shkak të reshjeve të para të borës për...

Moti i keq shkakton probleme në disa akse rrugore, ja njoftimi i ARRSH

para një muaji - NOA

Moti i keq me reshje të dendura shiu ka shkaktuar probleme në disa akse rrugore të vendit. ARRSH njofton se ka rënie gurësh, drurë, materiale e inerte në rrugë si në: Bajram Curri–Valbonë, Kukës–Ura e...

Reshjet e dendura të shiut/ ARRSH informon mbi situatën në akset rrugore

para një muaji - Vizion Plus

Autoriteti Rrugor Shqiptar ka dhënë informacion mbi situatën në akset rrugore pas reshjeve të shumta që kanë përfshirë vendin. Sipas ARRSH, të gjitha akset janë të kalueshme. Ndërkohë u bëhet thirrje përdoruesve...

Moti i keq dhe me reshje, ARRSH jep informacion për gjendjen e rrugëve

para një muaji - ABC News

Moti i keq dhe reshjet e dendura të shiut kanë sjellë një sërë problemesh në disa qytete të vendit. Autoriteti Rrugor Shqiptar ka bërë njoftimin e rëndësishëm për të gjithë qytetarët, duke dhënë detaje...

Rënie gurësh e inertesh, reshjet e shiu sjellin probleme në këto akse

para një muaji - ABC News

Reshjet e shiut kanë vijuar me intensitet gjatë natës dhe në orët e para të mëngjesit duke sjellë edhe rënie gurësh, drurë, materiale e inerte në rrugë. Sipas ARRSH akset më problematike janë: Bajram Curri–Valbonë,...

Rënie gurësh e inertesh/ ARRSH: Reshjet e shiu sjellin probleme, ja akset më problematike

para një muaji - Java News

Reshjet e shiut kanë vijuar me intensitet gjatë natës dhe në orët e para të mëngjesit duke sjellë edhe rënie gurësh, drurë, materiale e inerte në rrugë. Sipas ARRSH akset më problematike janë: Bajram Curri–Valbonë,...

Moti i keq/ Rrëshqitje dherash në disa akse rrugore, ARRSH në terren

para një muaji - Lexo

Moti i keq me reshje të dendura shiu ka shkaktuar probleme në disa akse rrugore të vendit. Rënie gurësh, drurësh e materiale e inerte në rrugë ka pasur në aksin Bajram Curri–Valbonë, Kukës–Ura e Zapodit,...

Moti i keq bllokon rrugët në vend, policia apelon drejtuesit e automjeteve

para një muaji - Express.mk

Për shkak të motit të keq me reshje të dendura shiu, policia ka marrë masa me qëllim parandalimin e aksidenteve në rrugë. Në një njoftim, Policia e Shtetit apelon drejtuesit e mjeteve që të tregojnë kujdes...

Vijojnë rëniet e gurëve dhe materialeve inerte në rrugë – ARRSH informon mbi situatën aktuale të akseve në të gjithë vendin!

para një muaji - Scan TV

Autoriteti Rrugor Shqiptar njofton se reshjet e shiut kanë vijuar me intensitet gjatë natës dhe në orët e para të mëngjesit duke sjellë edhe rënie gurësh, drurë, materiale e inerte në rrugë si në: Bajram...

Moti i keq! Policia këshillon shoferët: Kujdes me shpejtësinë, shmangni manovrat e rrezikshme

para një muaji - Vizion Plus

Për shkak të motit të keq, policia ka marrë masa për parandalimin e aksidenteve në rrugë. Për të shmangur ndonjë aksident të mundshëm, uniformat blu këshillojnë drejtuesit e mjeteve që të tregojnë kujdes...

Moti i keq, Policia Rrugore shton prezencën në terren dhe apelon shoferët: Kujdes me shpejtësinë

para një muaji - Klan

Moti i keq, Policia Rrugore shton prezencën në terren dhe apelon shoferët: Kujdes me shpejtësinë Për shkak të motit të keq, ku në disa akse rrugore ka prezencë të ujit në rrugë, në disa segmente rurale...

Ujë në rrugë, mjegull e rënie gurësh, policia thirrje drejtuesve: Ulni shpejtësinë, shmangni manovrat e rrezikshme

para një muaji - ABC News

Për shkak të motit të keq në disa akse rrugore ka prezencë të ujit, në disa segmente rurale ka rënie dheu e gurësh dhe prezencë të mjegullës. Nisur nga kjo situatë, policia rrugore njofton se po merren...

Moti i keq prezent në të gjithë vendin/ Policia del me njoftimin e rëndësishëm për drejtuesit e mjeteve

para një muaji - NOA

Moti i keq ka sjellë problemet e para në vend, ku në disa akse ka prezencë të madhe uji, rëshqitje dherash dhe prezencë të mjegullës. Shërbimet e Policisë Rrugore në bashkëpunim me Patrullat e Përgjithshme...

Reshje të dendura shiu në të gjithë vendin, Policia apel shoferëve: Tregoni kujdes, lëvizni me shpejtësi të ulët

para një muaji - Lexo

Për shkak të reshjeve të shiut që kanë përfshirë të gjithë vendin, Policia iu bën thirrje drejtuesve të mjeteve që të respektojnë rregullat e qarkullimit dhe të lëvizin me shpejtësi të ulët në mënyrë që...

Moti i keq, “Rrugorja” shton prezencën në terren dhe apelon: Kujdes me shpejtësinë!

para një muaji - Java News

Për shkak të motit të keq, ku në disa akse rrugore ka prezencë të ujit në rrugë, në disa segmente rurale ka rënie dheu e gurësh dhe prezencë të mjegullës, shërbimet e Policisë Rrugore në bashkëpunim me...

Moti i keq ka kapluar vendin! Policia rrugore apel shoferëve: Kujdes me shpejtësinë!

para një muaji - FaxWeb

“Për shkak të motit të keq, ku në disa akse rrugore ka prezencë të ujit në rrugë, në disa segmente rurale ka rënie dheu e gurësh, ka vështirësi në fushëpamje përshkak të mjegullës, Shërbimet e Policisë...

Shembet masivi shkëmbor në Shkopet, vështirësohet qarkullimi i mjeteve

para një muaji - Tokasot

Qarkullimi në rrugën nacionale Burrel-Skuraj është bërë me vështirësi që prej orës 5 të mëngjesit të sotëm, 28 nëntor. Një masiv shkëmbor është shembur në afërsi të vendit të quajtur “Sektori C”, duke...

Bllokohet qarkullimi në Shkopet, shkak shembja e një masivi shkëmbor

para një muaji - Vizion Plus

Qarkullimi në rrugën nacionale Burrel-Skuraj është vështirësuar që prej orës 5 të mëngjesit të sotëm. Një masiv shkëmbor është shembur në afërsi të vendit të quajtur “Sektori C”, duke bllokuar fillimisht...

Shembet një masiv shkëmbor, bllokohet qarkullimi prej orës 5 të mëngjesit në Shkopet

para një muaji - Top Channel

Një masiv shkëmbor është shembur paraditen e sotme në afërsi të vendit të quajtur “Sektori C” në rrugën nacionale Burrel-Skuraj. Bëhet me dije se për pasojë ka trafik të rënduar që prej orës 5 të mëngjesit...

Shembet masivi shkëmbor, bllokohet qarkullimi në Shkopet | Video

para një muaji - Klan

Shembet masivi shkëmbor, bllokohet qarkullimi në Shkopet | Video Që prej orës 5:00 të mëngjesit të sotëm në rrugën nacionale Burrel-Skuraj qarkullimi është bërë me vështirësi. Një masiv shkëmbor është...

Shkëputet masivi shkëmbor, trafik i rënduar prej orësh në aksin Tiranë-Burrel

para një muaji - NOA

Shkëputet masivi shkëmbor, trafik i rënduar prej orësh në aksin Tiranë-Burrel. Shembja ndodhi në afërsi të vendit të quajtur “Sektori C”, duke bllokuar fillimisht totalisht qarkullimin e automjeteve. Prej...

Pa asnjë masë mbrojtëse! Shembet masivi shkëmbor, shmanget tragjedia në aksin nacional

para një muaji - Albeu

Prej dy ditësh Shqipëria është përfshirë nga moti i keq me reshje të dendura shiu. Reshjet e dendura kanë sjellë problemet e para. Që në orët e para të mëngjesit të sotëm në rrugën nacionale Burrel-Skuraj...

Shembet masivi shkëmbor, probleme në qarkullimin e makinave në aksin Skuraj-Burrel

para një muaji - Java News

Për shkak të motit të keq dhe reshjeve të dendura të shiut të dy ditëve të fundit një masiv shkëmbor është shembur në aksin nacional Skuraj-Burrel. Një masiv shkëmbor është shembur në afërsi të vendit...

Masivi shkëmbor bllokon segmentin Skuraj- Burrel / ARRSH njofton hapjen e qarkullimit

para një muaji - Scan TV

Autoriteti Rrugor Shqiptar ka bërë me dije se në orët e para të mëngjesit të sotëm ka pasur një rënie masive gurësh në segmentin Skuraj-Burrel km 12 duke bërë bllokimin e qarkullimit në të dyja senset...

Shembet masivi shkëmbor, trafik i rënduar prej 5 orësh në aksin Tiranë-Burrel

para një muaji - FaxWeb

Një shembje masivi shkëmbor ka krijuar një radhë të gjatë automjetesh në aksin Tiranë-Burrel. Prej 5 orësh vazhdon lëvizja me vështirësi të automjeteve që lëvizin nga Tirana drejt Burrelit apo anasjelltas. Vijon…

Trafikun e ngarkuar në Tiranë e sjellin edhe parkimet e gabuara, ja sa shoferë u gjobitën këtë javë

para një muaji - Top Channel

Policia Rrugore e Tiranës vijon punën për disiplinimin e mënyrës së sjelljes gjatë drejtimit të mjetit dhe përdorimit të rrugës në kryeqytet. Krahas trafikut të ngarkuar, një nga shkaqet për situatën e...

Policia rrugore me dorë të fortë: Plot 3146 gjoba vetëm në Tiranë

para një muaji - Java News

Policia Rrugore e Tiranës vijon punën për disiplinimin e mënyrës së sjelljes gjatë drejtimit të mjetit dhe përdorimit të rrugës në kryeqytet. Ajo ka vendosur mijëra gjoba. Njoftimi i Policisë Krahas trafikut...

Parkim i gabuar, policia “mbyt” me gjoba shoferët në Tiranë

para një muaji - Albeu

Policia e kryeqytetit ka nisur një fushatë gjobash për shoferët e pabindur në Tiranë. Sipas policisë, gjobat janë vendosur për parkimet e gabuara. Vetëm këtë javë, thekson policia janë ndëshkuar me masa...

Kujdes ku parkoni! 3146 gjoba vetëm në Tiranë

para një muaji - Klan

Kujdes ku parkoni! 3146 gjoba vetëm në Tiranë Tiranë | Policia Rrugore e Tiranës vijon punën për disiplinimin e mënyrës së sjelljes gjatë drejtimit të mjetit dhe përdorimit të rrugës në kryeqytet. Krahas...

VIDEO/ Kujdes kur parkoni në Tiranë, policia ‘mbush’ me gjoba makinat e parkuara në vende të gabuara

para një muaji - FaxWeb

Tiranë Policia Rrugore e Tiranës vijon punën për disiplinimin e mënyrës së sjelljes gjatë drejtimit të mjetit dhe përdorimit të rrugës në kryeqytet. Krahas trafikut të ngarkuar, një nga shkaqet për situatën...

Reshje të dendura shiu/ ARRSH apel shoferëve: Kujdes, këto janë akset problematike

para një muaji - Vizion Plus

Autoriteti Rrugor Shqiptar ka dhënë infomacon mbi situatën e akseve rrugore që kanë pësuar dëme nga reshjet e dendura të shiut që kanë përfshirë vendin përgjatë orëve të fundit. ARRSH njofton se në akset...

Moti i keq dhe reshje të dendura shiu, ARRSH apel shoferëve: Ja cilat segmente duhet të keni kujdes!

para një muaji - Top Channel

Dimri do tregojë “dhëmbët” që ditët e para, parashikojnë meteorologët. Stuhia që ka përfshirë vendin tonë e ka origjinën nga jugu i Europës, ndërsa stuhitë dhe reshjet do vazhdojnë gjithë fundjavën. Autoriteti...

Moti i keq/ Rënie gurësh dhe inertesh në disa zona të vendit – ARRSH informon për situatën aktuale

para një muaji - Scan TV

Autoriteti Rrugor Shqiptar njofton se po vazhdojnë aktualisht reshjet e shiut në vend duke sjellë edhe rënie gurësh ose inertesh në disa zona, si në akset e rrethit Tropojë, në segmentin Elbasan-Rrogozhinë,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK