E FUNDIT/ Gjendet i vdekur njeriu i besuar i “bosit të bosëve”, misteri pas ngjarjes tragjike

para një muaji - ABC News

Policia italiane ka gjetur trupin e pajetë në shinat e trenit të një personazhi të njohur të mafias. “ TGCom ” raporton se 80-vjeçari Salvatore Di Gangi, i konsideruar si krahu i djathtë i Toto Riina-s...

Ishte liruar pak më parë nga burgu, gjendet i vdekur krahu i djathtë i Toto Rina

para një muaji - Klan

Ishte liruar pak më parë nga burgu, gjendet i vdekur krahu i djathtë i Toto Rina Salvatore Di Gangi, i konsideruar si një nga njerëzit besnikë të kriminelit famkeq Totò Riina, është gjetur u vdekur. Mediat...

Misteri/ Gjendet i vdekur në shinat e trenit i besuari i Totò Riina-s

para një muaji - Syri.net Kosova

Autoritetet në Itali kanë nisur hetimet për të zbuluar të vërtetën rreth vdekjes së 80 vjeçarit Salvatore Di Gangi, 80 vjeç, i konsideruar si një nga besnikët e kryemafiozit Totò Riina-s. Trupi i tij u...

Ishte liruar pak më parë nga burgu, gjendet i vdekur krahu i djathtë i Toto Rina

para një muaji - Java News

Salvatore Di Gangi, i konsideruar si një nga njerëzit besnikë të kriminelit famkeq Totò Riina, është gjetur u vdekur. Mediat italiane raportojnë Di Gani se ka qenë i dënuar me 17 vite burg por vetëm pak...

Ishte krahu i djathtë i Toto Rinës, bosi mafioz gjendet i vdekur në shinat e trenit në Itali

para një muaji - NOA

Ishte krahu i djathtë i Toto Rinës, bosi mafioz gjendet i vdekur në shinat e trenit. Autoritetet në Itali kanë nisur hetimet për të zbuluar të vërtetën rreth vdekjes së 80 vjeçarit Salvatore Di Gangi,...

U lirua nga burgu, gjendet i vdekur krahu i djathtë i Toto Riinës

para një muaji - Dosja.al

Salvatore Di Gangi, i konsideruar si krahu i djathtë i Toto Riina-s u gjet i pajetë në shinat e trenit, brenda një tuneli në Genova. Ai ishte arrestuar dhe dënuar me herët me 17 vite burg për pjesëmarrje...

Sapo ishte liruar nga burgu, gjendet i vdekur te shinat e trenit i besuari i Toto Riina-s

para një muaji - FaxWeb

Autoritetet në Itali kanë nisur hetimet për të zbuluar të vërtetën rreth vdekjes misterioze së 80 vjeçarit Salvatore Di Gangi, 80 vjeç, i konsideruar si një nga besnikët e kryemafiozit Totò Riina-s. Trupi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK