Prokuroria deklarohet për vrasjen e trefishtë në Deçan

para një muaji - Syri.net Kosova

Departamenti për Krime të rënda në Prokurorinë Themelore në Pejë ka pranuar se hetimet “nuk janë të lehta” për vrasjen e trefishtë në Deçan. “I kemi disa indikacione, të cilat jemi duke i gjurmuar dhe...

Prokuroria: Hetimet në Deçan nuk janë të lehta, kemi siguruar disa informacione

para një muaji - Koha.mk

Departamenti për Krime të rënda në Prokurorinë Themelore në Pejë tha se ka siguruar disa informacione, që mund të çojnë në zbardhjen e rastit të vrasjes së tre personave në Deçan, por pranoi se hetimet...

Prokuroria flet për vrasjen e trefishtë në Deçan, çka thotë për motivin e krimit

para një muaji - Bota Sot

Departamenti për Krime të rënda në Prokurorinë Themelore në Pejë ka pranuar se hetimet “nuk janë të lehta” për vrasjen e trefishtë në Deçan. “I kemi disa indikacione, të cilat jemi duke i gjurmuar dhe...

Vrasja e trefishtë në Deçan, Prokuroria: Hetimet nuk janë të lehta

para një muaji - ABC News

Departamenti për Krime të rënda në Prokurorinë Themelore në Pejë tha se ka siguruar disa informacione, që mund të çojnë në zbardhjen e rastit të vrasjes së tre personave në Deçan, por pranoi se hetimet...

Prokuroria deklarohet për hetimet pas vrasjes së trefishtë në Gllogjan

para një muaji - RTK

Departamenti për Krime të rënda në Prokurorinë Themelore në Pejë ka pranuar se hetimet “nuk janë të lehta” për vrasjen e trefishtë në Deçan. “I kemi disa indikacione, të cilat jemi duke i gjurmuar dhe...

Prokuroria: Hetimet në Deçan nuk janë të lehta

para një muaji - Zeri

Departamenti për Krime të rënda në Prokurorinë Themelore në Pejë tha se ka siguruar disa informacione, që mund të çojnë në zbardhjen e rastit të vrasjes së tre personave në Deçan, por pranoi se hetimet...

Prokuroria: Hetimet në Deçan nuk janë të lehta

para një muaji - Zhurnal

Departamenti për Krime të rënda në Prokurorinë Themelore në Pejë tha se ka siguruar disa informacione, që mund të çojnë në zbardhjen e rastit të vrasjes së tre personave në Deçan, por pranoi se hetimet...

Tragjedia në Deçan/ Prokuroria: Hetimet nuk janë të lehta

para një muaji - Vizion Plus

Departamenti për Krime të rënda në Prokurorinë Themelore në Pejë tha se ka siguruar disa informacione, që mund të çojnë në zbardhjen e rastit të vrasjes së tre personave në Deçan, por pranoi se hetimet...

Prokuroria: Hetimet në Deçan nuk janë të lehta

para një muaji - GazetaBlic

Departamenti për Krime të rënda në Prokurorinë Themelore në Pejë tha se ka siguruar disa informacione, që mund të çojnë në zbardhjen e rastit të vrasjes së tre personave në Deçan, por pranoi se hetimet...

Prokuroria: Hetimet në Deçan nuk janë të lehta

para një muaji - RTK

Departamenti për Krime të rënda në Prokurorinë Themelore në Pejë tha se ka siguruar disa informacione, që mund të çojnë në zbardhjen e rastit të vrasjes së tre personave në Deçan, por pranoi se hetimet...

Autori i krimit në Gllogjan ende i panjohur, Qeveria shpërblen me 20 mijë euro atë që ndihmon në kapjen e tij

para një muaji - Iliria News

Mbrëmjen e së premtes, një person i maskuar ka gjuajtur me kallashnikov në drejtim të një autobusi, që si pasojë la të vdekur tre persona, shoferin e autobusit, Gani Gjokaj dhe dy nxënës të shkollës së...

Prokuroria deklarohet për vrasjen e trefishtë në Deçan

para një muaji - Arbresh

Departamenti për Krime të rënda në Prokurorinë Themelore në Pejë ka pranuar se hetimet “nuk janë të lehta” për vrasjen e trefishtë në Deçan. “I kemi disa indikacione, të cilat jemi duke i gjurmuar dhe...

Prokuroria deklarohet rreth hetimeve për sulmin tragjik në Deçan

para një muaji - Bota Press

Departamenti për Krime të rënda në Prokurorinë Themelore në Pejë tha se ka siguruar disa informacione, që mund të çojnë në zbardhjen e rastit të vrasjes së tre personave në Deçan, por pranoi se hetimet...

Prokuroria deklarohet rreth hetimeve për sulmin tragjik në Deçan ku u vranë tre persona

para një muaji - Gazeta Metro

Departamenti për Krime të rënda në Prokurorinë Themelore në Pejë tha se ka siguruar disa informacione, që mund të çojnë në zbardhjen e rastit të vrasjes së tre personave në Deçan, por pranoi se hetimet...

Prokuroria: Hetimet në Deçan nuk janë të lehta, kemi siguruar disa informacione

para një muaji - Periskopi

Departamenti për Krime të rënda në Prokurorinë Themelore në Pejë tha se ka siguruar disa informacione, që mund të çojnë në zbardhjen e rastit të vrasjes së tre personave në Deçan, por pranoi se hetimet...

Autori i krimit në Gllogjan ende i panjohur, Qeveria shpërblen me 20 mijë euro atë që ndihmon në kapjen e tij

para një muaji - Infokusi

Mbrëmjen e së premtes, një person i maskuar ka gjuajtur me kallashnikov në drejtim të një autobusi, që si pasojë la të vdekur tre persona, shoferin e autobusit, Gani Gjokaj dhe dy nxënës të shkollës së...

Ende i panjohur autori i krimit në Gllogjan/ 20 mijë euro për këdo që ndihmon në kapjen e tij

para një muaji - in7

Ende i panjohur autori i krimit në Gllogjan/ 20 mijë euro për këdo që ndihmon në kapjen e tij Dje, u është dhënë lamtumira e fundit tri viktimave të krimit makabër ku një person i maskuar ka gjuajtur me...

Ende i panjohur autori i krimit në Gllogjan/ 20 mijë euro për këdo që ndihmon në kapjen e tij

para një muaji - Arbresh

Dje, u është dhënë lamtumira e fundit tri viktimave të krimit makabër ku një person i maskuar ka gjuajtur me kallashnikov në drejtim të një autobusi, që si pasojë la të vdekur tre persona, shoferin e autobusit,...

Në varrimin e nxënësve në Gllogjan, dhimbje e lot, i dyshuari ende në arrati (Video)

para një muaji - Syri.net Kosova

Qindra persona kanë marrë pjesë në ceremoninë e varrimit të dy nxënësve që u vranë të premten mbrëma në Gllogjan të Deçanit. I dyshuari i vrasjes së trefishtë ndodhet në arrati, ndërsa Qeveria e Kosovës...

Dhimbje e lot në varrimin e nxënësve në Gllogjan, i dyshuari ende në arrati

para një muaji - Gazeta Express

Qindra persona kanë marrë pjesë në ceremoninë e varrimit të dy nxënësve që u vranë të premten mbrëma në Gllogjan të Deçanit. I dyshuari i vrasjes së trefishtë ndodhet në arrati, ndërsa Qeveria e Kosovës...

Dhimbje e lot në varrimin e nxënësve në Gllogjan, i dyshuari ende në arrati

para një muaji - Tetova Sot

Qindra persona kanë marrë pjesë në ceremoninë e varrimit të dy nxënësve që u vranë të premten mbrëma në Gllogjan të Deçanit. I dyshuari i vrasjes së trefishtë ndodhet në arrati, ndërsa Qeveria e Kosovës...

Iu dha lamtumira dy nxënësve të vrarë në Gllogjan

para një muaji - TV21

Familjar, miq, nxënës, e qytetarët të shumët, jo vetëm nga Komuna e Deçanit, por me më gjerë i dhanë lamtumirën e fundit dy nxënësve të cilët u vranë në Gllogjan. Kryeministri Albin Kurti, tha se do të...

Dhimbje e lot në varrimin e nxënësve në Gllogjan, i dyshuari ende në arrati

para një muaji - Periskopi

Qindra persona kanë marrë pjesë në ceremoninë e varrimit të dy nxënësve që u vranë të premten mbrëma në Gllogjan të Deçanit. I dyshuari i vrasjes së trefishtë ndodhet në arrati, ndërsa Qeveria e Kosovës...

Dhimbje e lot në varrimin e nxënësve në Gllogjan, i dyshuari ende në arrati

para një muaji - Gazeta Metro

Qindra persona kanë marrë pjesë në ceremoninë e varrimit të dy nxënësve që u vranë të premten mbrëma në Gllogjan të Deçanit. I dyshuari i vrasjes së trefishtë ndodhet në arrati, ndërsa Qeveria e Kosovës...

Kurti: Po rritet sasia e informacionit, ende nuk ka të dyshuar për vrasjen e trefishtë në Gllogjan

para një muaji - Zhurnal

Kryeministri Albin Kurti, i shoqëruar nga zëvendëskryeministrja, njëherit ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës, Donika Gërvalla dhe ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla dhe ai i Mbrojtjes,...

U jepet lamtumira e fundit tri viktimave të sulmit ndaj autobusit në Gllogjan

para një muaji - Koha.net

Lamtumira e fundit u është dhënë të dielën në varrezat e fshatit Gllogjan dy nxënësve që mbetën të vdekur, si pasojë e sulmit të së premtes me armë zjarri ndaj një autobusi. Me thirrjet për drejtësi, të...

Drejtori i Policisë e jep lajmin: Ja kush është angazhuar deri tani për rastin tragjik

para një muaji - Syri.net Kosova

Për vrasjen e trefishtë në Gllogjan të Deçanit, ende nuk ka të dyshuar. Policia e Kosovës po interviston dëshmitarë potencialë dhe njerëz të tjerë që kanë pasur kontakt me shoferin e autobusit dhe dy nxënësve...

Kurti flet për eliminimin e trefishtë në Gjllogjan, tregon nëse ka të dyshuar

para një muaji - InfoShqip

Për eliminimin e trefishtë në Gllogjan të Deçanit, ende nuk ka të dyshuar. Policia e Kosovës po interviston dëshmitarë potencialë dhe njerëz të tjerë që kanë pasur kontakt me shoferin e autobusit dhe dy...

Hetuesit e krimeve të rënda janë angazhuar për vrasjen e trefishtë në Gllogjan

para një muaji - OraInfo

Ngjarja që ndodhi në Deçan ka tronditur të gjithë. Për vrasjen e trefishtë në Gllogjan të Deçanit, ende nuk ka të dyshuar. Policia e Kosovës po interviston dëshmitarë potencialë dhe njerëz të tjerë që...

Edhe pas dy ditësh, vrasja e trefishtë në Gllogjan ende pa autor – 20 mijë euro shpërblim për këdo që jep informacione

para një muaji - GazetaBlic

Sot janë varrosur trupat e viktimave të sulmit me armë zjarri mbi një autobus në Gllogjan të Deçanit. Por tani kur kanë kaluar 48 orë nga rasti tragjik, autori ende është në arrati. Sot, kryeministri i...

Kurti: Po rritet sasia e informacionit, ende nuk ka të dyshuar për vrasjen e trefishtë në Gllogjan

para një muaji - Alsat-M

Kryeministri Albin Kurti, i shoqëruar nga zëvendëskryeministrja, njëherit ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës, Donika Gërvalla dhe ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla dhe ai i Mbrojtjes,...

Shpërblehet kush ndihmon në kapjen e vrasësit, por çfarë informacione ka aktualisht Policia për krimin mizor në Gllogjan?

para një muaji - Gazeta Express

Hetimi i tragjedisë se të premtes në Gllogjan të Deçanit po zhvillohet në disa pista. Për sulm terrorist, drejtori i Policisë, Samedin Mehmeti tha dje se nuk kanë asnjë informacion për ta trajtuar me dyshim...

Kurti bashkë me ministrin Sveçla vizitojnë stacionin policor të Deçanit

para një muaji - OraInfo

Ditë më parë Gllogjani është tronditur nga një ngjarje e rëndë. Pas ceremonisë së varrimit të dy nxënësve që u vranë nga sulmi me armë zjarri në autobusin me nxënës në Gllogjan të Deçanit, Kryeministri i Kosovës, së bashku me...

Kurti në stacionin e Policisë në Deçan: Ende nuk ka një të dyshuar për rastin

para një muaji - Zeri

Pas ceremonisë së varrimit të dy nxënësve që u vranë nga sulmi me armë zjarri në autobusin me nxënës në Gllogjan të Deçanit, Kryeministri Albin Kurti, së bashku me zëvendëskryeministren, njëherit ministren...

Edhe pas dy ditësh, vrasja e trefishtë në Gllogjan ende pa autor – 20 mijë euro shpërblim për këdo që jep informacione

para një muaji - Lajmi.net

Sot, kryeministri i Kosovës Albin Kurti, në koordinim me Ministrinë e Punëve të Brendshme dhe policinë e Kosovës kanë lëshuar një njoftim se do të shpërblejnë me 20 mijë euro këdo që jep informacione lidhur...

Varrosen dy nxënësit e vrarë të premten në Deçan, qindra qytetarë ua dhanë lamtumirën e fundit

para një muaji - Tokasot

U është dhënë lamtumira e fundit dy nxënësve, Genta Mustafaj dhe Ledion Hamzaj, të cilët mbeten të vrarë pas sulmit me armë në një autobus para dy ditësh në Gllogjan të Deçanit. Në varrimin e tyre mori...

Kurti bashkë me ministrin Sveçla në stacionin policor të Deçanit

para një muaji - Lajmi.net

Atje ai u takua me Drejtorin e Përgjithshëm të Policisë së Kosovës, Samedin Mehmeti nga i cili i informua me të rejat më të fundit në lidhje me zbardhjen dhe zbulimin e rastit e vrasjes së trefishtë. Nga...

Shefi i Policisë tregon kush është angazhuar deri me tani për rastin tragjik në Gllogjan

para një muaji - Periskopi

Pas ngjarjes së rëndë në Gllogjan ku mbetën të vrarë tre persona, në mesin e tyre edhe dy nxënës, ende nuk ka asnjë të dyshuar lidhur me rastin, kështu të paktën kanë deklaruar nga Policia e Kosovës. Drejtori...

Masakra në Kosovë, çfarë informacione ka aktualisht Policia për krimin në Gllogjan?

para një muaji - ABC News

Hetimi i tragjedisë se të premtes në Gllogjan të Deçanit po zhvillohet në disa pista. Për sulm terrorist, drejtori i Policisë, Samedin Mehmeti tha dje se nuk kanë asnjë informacion për ta trajtuar me dyshim...

“Maturës do i vemë emrin tuaj”/ Shokët përcjellin mes lotësh dy nxënësit që u vranë gjatë sulmit në autobusin e shkollës

para një muaji - Top Channel

Qindra qytetarë kanë përcjell këtë të diel nxënësit Genta Mustafaj dhe Ledion Hamzaj, që u vranë të premten teksa udhëtonin me autobusin e shkollës në Kosovë. Dy ditë pas sulmit të një autobusi të linjës...

Kurti: Po rritet sasia e informacionit, ende nuk ka të dyshuar për vrasjen e trefishtë në Gllogjan

para një muaji - RTV 21

Për vrasjen e trefishtë në Gllogjan të Deçanit, ende nuk ka të dyshuar. Policia e Kosovës po interviston dëshmitarë potencialë dhe njerëz të tjerë që kanë pasur kontakt me shoferin e autobusit dhe dy nxënësve...

Ende nuk dihet çfarë informacione ka aktualisht Policia për krimin mizor në Gllogjan

para një muaji - OraInfo

Ditë më parë Gllogjani është tronditur nga një ngjarje e rëndë. Hetimi i tragjedisë se të premtes në Gllogjan të Deçanit po zhvillohet në disa pista. Për sulm terrorist, drejtori i Policisë, Samedin Mehmeti...

Varrosen dy nxënësit që u vranë në Gllogjan

para një muaji - Aktuale

Janë varrosur në Gllogjan të Deçanit dy nxënësit e shkollës së mesme të cilët u vranë të premten në autobusin që po i dërgonte në shtëpi. I vdekur mbeti edhe shoferi. Qindra qytetarë u qëndruan afër familjarëve...

Kurti: Ende nuk ka të dyshuar për vrasjen e trefishtë në Gllogjan, informacionet po shtohen

para një muaji - OraInfo

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka thënë se ende nuk kanë një të dyshuar për krimin e rëndë në Gllogjan të Deçanit, ku mbetën të vrarë dy nxënës dhe shoferi i autobusit. Por kreu i qeverisë tha sot...

Varrosen viktimat nga sulmi me armë në Gllogjan (VIDEO)

para një muaji - Lajm

Janë varrosur tre viktimat e sulmit të së premtës ndaj autobusit në Gllogjan të Deçanit. Dy nxënësit, Genta Mustafaj e Ledion Hamzaj, u përcollën nga qindra njerëz që morën pjesë në ceremoninë e varrimit....

Flet shefi i Policisë: Ja kush është angazhuar deri me tani për rastin tragjik në Gllogjan

para një muaji - Gazeta Metro

Pas ngjarjes së rëndë në Gllogjan ku mbetën të vrarë tre persona, në mesin e tyre edhe dy nxënës, ende nuk ka asnjë të dyshuar lidhur me rastin, kështu të paktën kanë deklaruar nga Policia e Kosovës, shkruan...

Kurti nxjerr detaje: Informacionet për rastin në Gllogjan po shtohen, por s’kemi ende të dyshuar

para një muaji - Syri.net Kosova

Për vrasjen e trefishtë në Gllogjan të Deçanit, ende nuk ka të dyshuar. Policia e Kosovës po interviston dëshmitarë potencialë dhe njerëz të tjerë që kanë pasur kontakt me shoferin e autobusit dhe dy nxënësve...

Kurti takohet me drejtorin e policisë: Është shtuar sasia e informacion, por ende s’e kemi dorasin

para një muaji - GazetaBlic

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, pas varrimit të dy të rinjve nga Gllogjani që mbetën të vrarë pas rastit tragjik, ka takuar drejtorin e Përgjithshëm të Policisë së Kosovës, Samedin Mehmeti. Kurti...

Kurti: Po rritet sasia e informacionit, ende nuk ka të dyshuar për vrasjen e trefishtë në Gllogjan

para një muaji - Telegrafi

Për vrasjen e trefishtë në Gllogjan të Deçanit, ende nuk ka të dyshuar. Policia e Kosovës po interviston dëshmitarë potencialë dhe njerëz të tjerë që kanë pasur kontakt me shoferin e autobusit dhe dy nxënësve...

I jepet lamtumira e fundit dy nxënësve të vrarë në Gllogjan

para një muaji - RTV 21

Qindra qytetarë kanë marrë pjesë në varrimin e nxënësve Genta Mustafaj dhe Ledion Hamzaj, që u vranë të premten. Dy ditë pas sulmit të një autobusi që po barte nxënës në linjën Gjakovë-Deçan, ende nuk...

'Pse Gentë nxitove aq shumë atë natë të hipje në autobus...' fjalime shumë prekëse në varrimin e dy nxënësve të vrarë në Gllogjan

para një muaji - Syri.net Kosova

Qindra qytetarë kanë marrë pjesë në varrosjen e nxënësve Genta Mustafaj dhe Ledion Hamzaj, që u vranë të premten. Dy ditë pas sulmit të një autobusi që po barte nxënës në linjën Gjakovë-Deçan, ende nuk...

Kurti dhe Mehmeti ende nuk e kanë emrin e vrasësit në Gllogjan

para një muaji - Indeks online

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti dhe Drejtori i Policisë, Samedin Mehmeti edhe njëherë janë deklaruar për rastin në Gllogjan të Deçanit ku u vranë tre persona. Kurti pas varrimit të dy nxënësve ka shkuar...

Fjalimet në varrimin e dy nxënësve të vrarë në Gllogjan

para një muaji - RTK

Qindra qytetarë kanë marrë pjesë në varrosjen e nxënësve Genta Mustafaj dhe Ledion Hamzaj, që u vranë të premten. Dy ditë pas sulmit të një autobusi që po barte nxënës në linjën Gjakovë-Deçan, ende nuk...

Fjalimet në varrimin e dy nxënësve të vrarë në Gllogjan

para një muaji - Gazeta Express

Qindra qytetarë kanë marrë pjesë në varrosjen e nxënësve Genta Mustafaj dhe Ledion Hamzaj, që u vranë të premten. Dy ditë pas sulmit të një autobusi që po barte nxënës në linjën Gjakovë-Deçan, ende nuk...

Kurti: Informacionet lidhur me rastin në Gllogjan po shtohen, ende s’kemi të dyshuar

para një muaji - Koha.net

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka thënë se informatat lidhur me vrasjen në Gllogjan janë duke u shtuar, porse ende nuk kanë një të dyshuar. Në sulmin ndaj një autobusi me nxënës në Gllogjan të premten,...

Kurti: Po rritet sasia e informacionit, ende nuk ka të dyshuar për vrasjen

para një muaji - RTK

Për vrasjen e trefishtë në Gllogjan të Deçanit, ende nuk ka të dyshuar. Policia e Kosovës po interviston dëshmitarë potencialë dhe njerëz të tjerë që kanë pasur kontakt me shoferin e autobusit dhe dy nxënësve...

Kurti: Ende s’ka të dyshuar për vrasjen e trefishtë në Gllogjan

para një muaji - ABC News

Për vrasjen e trefishtë në Gllogjan të Deçanit, ende nuk ka të dyshuar. Policia e Kosovës po merre në pyetje dëshmitarë potencialë dhe njerëz të tjerë që kanë pasur kontakt me shoferin e autobusit dhe...

Ja çfarë informacione ka aktualisht Policia për krimin mizor në Gllogjan?

para një muaji - Bota Press

Botapress, 28 Nentor – Hetimi i tragjedisë se të premtes në Gllogjan të Deçanit po zhvillohet në disa pista. Për sulm terrorist, drejtori i Policisë, Samedin Mehmeti tha dje se nuk kanë asnjë informacion...

Ofrohet shpërblim për gjetjen e të dyshuarit për vrasjet në Deçan

para një muaji - Portalb

Qeveria e Kosovës, bashkë me Policinë, kanë njoftuar më 28 nëntor se do të ofrojnë një shpërblim prej 20 mijë eurosh për këdo që jep informacion që mundëson arrestimin e autorit apo autorëve të vrasjeve...

Haradinaj në ceremoninë e varrimit të dy nxënësve në Gllogjan: Drejtësia të vendoset sa më shpejt

para një muaji - Zeri

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj ka marrë pjesë sot në ceremonin e dy nxënësve që mbetën të vrarë pas një sulmi të armatosur të premten ndaj një autobusi në Gllogjan. Hardinaj ka ngushëlluar familjen...

Varrosen dy nxënësit e vrarë në sulmin e së premtes në Gllogjan

para një muaji - Kallxo

Gjatë ditës se sotme janë varrosur dy nxënësit të cilët kanë vdekur si pasojë e plagëve të marra në sulmin e së premtes me kallashnikovë. Në varrimin e tyre kanë marrë pjesë qindra qytetarë. Ledion Hamzaj...

Edhe pas dy ditësh, vrasja e trefishtë në Gllogjan ende pa autor – 20 mijë euro shpërblim për këdo që jep informacione

para një muaji - Realiteti

Sot janë varrosur trupat e viktimave të sulmit me armë zjarri mbi një autobus në Gllogjan të Deçanit. Por tani kur kanë kaluar 48 orë nga rasti tragjik, autori ende është në arrati. Sot, kryeministri i...

Kurti: Informacionet lidhur me rastin në Gllogjan po shtohen

para një muaji - Zeri

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka thënë se informatat lidhur me vrasjen në Gllogjan janë duke u shtuar, porse ende nuk kanë një të dyshuar. Në sulmin ndaj një autobusi me nxënës në Gllogjan të premten,...

Hardinaj në ceremoninë e varrimit të dy nxënësve në Gllogjan: Drejtësia të vendoset sa më shpejt

para një muaji - Zeri

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj ka marrë pjesë sot në ceremonin e dy nxënësve që mbetën të vrarë pas një sulmi të armatosur të premten ndaj një autobusi në Gllogjan. Hardinaj ka ngushëlluar familjen...

Fjalimet në varrimin e dy nxënësve të vrarë në Gllogjan

para një muaji - OraInfo

Qindra qytetarë kanë marrë pjesë në varrosjen e nxënësve Genta Mustafaj dhe Ledion Hamzaj, që u vranë të premten. Dy ditë pas sulmit të një autobusi që po barte nxënës në linjën Gjakovë-Deçan, ende nuk...

Fjalimet në varrimin e dy nxënësve të vrarë në Gllogjan

para një muaji - Indeks online

Qindra qytetarë kanë marrë pjesë në varrosjen e nxënësve Genta Mustafaj dhe Ledion Hamzaj, që u vranë të premten. Dy ditë pas sulmit të një autobusi që po barte nxënës në linjën Gjakovë-Deçan, ende nuk...

I jepet lamtumira e fundit dy nxënësve të vrarë në Gllogjan

para një muaji - Sovrani

Qindra qytetarë kanë marrë pjesë në varrimin e nxënësve Genta Mustafaj dhe Ledion Hamzaj, që u vranë të premten. Dy ditë pas sulmit të një autobusi që po barte nxënës në linjën Gjakovë-Deçan, ende nuk...

Kurti: Po rritet sasia e informacionit, ende nuk ka të dyshuar për vrasjen e trefishtë në Gllogjan

para një muaji - Sovrani

Për vrasjen e trefishtë në Gllogjan të Deçanit, ende nuk ka të dyshuar. Policia e Kosovës po interviston dëshmitarë potencialë dhe njerëz të tjerë që kanë pasur kontakt me shoferin e autobusit dhe dy nxënësve...

Fjalimet në varrimin e dy nxënësve të vrarë në Gllogjan

para një muaji - Desku

Qindra qytetarë kanë marrë pjesë në varrosjen e nxënësve Genta Mustafaj dhe Ledion Hamzaj, që u vranë të premten. Dy ditë pas sulmit të një autobusi që po barte nxënës në linjën Gjakovë-Deçan, ende nuk...

​Kurti: Po rritet sasia e informacionit, ende nuk ka të dyshuar për vrasjen e trefishtë në Gllogjan

para një muaji - Tetova Sot

Për vrasjen e trefishtë në Gllogjan të Deçanit, ende nuk ka të dyshuar. Policia e Kosovës po interviston dëshmitarë potencialë dhe njerëz të tjerë që kanë pasur kontakt me shoferin e autobusit dhe dy nxënësve...

​I jepet lamtumira e fundit dy nxënësve të vrarë në Gllogjan

para një muaji - Tetova Sot

Qindra qytetarë kanë marrë pjesë në varrimin e nxënësve Genta Mustafaj dhe Ledion Hamzaj, që u vranë të premten. Dy ditë pas sulmit të një autobusi që po barte nxënës në linjën Gjakovë-Deçan, ende nuk...

Varrimi i dy nxënësve të vrarë në Gllogjan, këto janë fjalët e miqve dhe të fytyrave publike

para një muaji - GazetaBlic

Qindra qytetarë kanë marrë pjesë në varrosjen e nxënësve Genta Mustafaj dhe Ledion Hamzaj, që u vranë të premten. Dy ditë pas sulmit të një autobusi që po barte nxënës në linjën Gjakovë-Deçan, ende nuk...

Lamtumira për dy nxënësit në Deçan, qindra njerëz në ceremoninë mortore

para një muaji - Top Channel

Me qindra vetë morën pjesë ditën e sotme në ceremoninë e varrimit të dy nxënësve që u vranë dy ditë më parë në Gllogjan të Deçanit pas sulmit ndaj autobusit me të cilin ata udhëtonin. Kryetari i Deçanit,...

Kurti bashkë me ministrin Sveçla në stacionin policor të Deçanit

para një muaji - Realiteti

Pas ceremonisë së varrimit të dy nxënësve që u vranë nga sulmi me armë zjarri në autobusin me nxënës në Gllogjan të Deçanit, Kryeministri i Kosovës, së bashku me zëvendëskryeministren, njëherit ministren...

Tragjedia në Gllogjan/ Çfarë informacione ka aktualisht Policia për krimin mizor në Gllogjan?

para një muaji - Periskopi

Hetimi i tragjedisë se të premtes në Gllogjan të Deçanit po zhvillohet në disa pista. Për sulm terrorist, drejtori i Policisë, Samedin Mehmeti tha dje se nuk kanë asnjë informacion për ta trajtuar me dyshim...

Kurti e ministri Sveçla në stacionin policor të Deçanit: Po rritet sasia e informacionit, ende nuk e kemi të dyshuarin

para një muaji - Arbresh

Pas ceremonisë së varrimit të dy nxënësve që u vranë nga sulmi me armë zjarri në autobusin me nxënës në Gllogjan të Deçanit, Kryeministri i Republikës së Kosovës, së bashku me zëvendëskryeministren, njëherit...

Kurti: Po rritet sasia e informacionit, ende nuk ka të dyshuar për vrasjen e trefishtë në Gllogjan

para një muaji - Lajmi.net

Pas ceremonisë mortore së dy të rinjve që u vranë të premten në Gllogjan të Deçanit, kryeministri Albin Kurti me ministra ka takuar në Stacionin Policor në Deçan, drejtorin e Policisë së Kosovës, Samedin...

Shoqja përlotet e flet fjalë prekëse në varrimin e dy nxënësve që u vranë në Gllogjan

para një muaji - Syri.net Kosova

Qindra persona po marrin pjesë në ceremoninë e varrimit të dy nxënësve që u vranë të premten mbrëma në Gllogjan të Deçanit. Para nisjes së ceremonisë së varrimit, moshatarja dhe shoqja e nxënësve të vrarë...

Dhimbje e lot, pamje nga varrimi i dy nxënësve që mbetën të vrarë në Gllogjan

para një muaji - Syri.net Kosova

Kryetari i Komunës së Deçanit, Bashkim Ramosaj, përmes një lidhje të drejtpërdrejt në Facebook ka shpërndarë pamje nga varrimi i dy nxënësve që u vranë në sulmin me armë zjarri në fshatin Gllogjan. Në...

Shokët me dedikime prekëse për dy nxënësit e vrarë që u varrosën sot në Gllogjan

para një muaji - GazetaBlic

Qindra persona kanë marr pjesë në varrimin e dy nxënësve që u vranë nga sulmi në Gllogjan të Deçanit. Para fillimit të ceremonisë, moshatarja dhe shoqja e dy nxënësve të vrarë iu kanë dedikuar poezi emocionuese.

Varroset shoferi i vrarë në sulmin në Gllogjan

para një muaji - Koha.net

Është varrosur të dielën në fshatin Skivjan të Gjakovës, shoferi i autobusit i cili u vra të premten mbrëma në Gllogjan të Deçanit, nga një sulm me kallashnikov. Për t’ia dhënë lamtumirën e fundit ishte...

Varrosen dy nxënësit e vrarë të premten në Deçan, qindra qytetarë ua dhanë lamtumirën e fundit

para një muaji - Telegrafi

U është dhënë lamtumira e fundit dy nxënësve, Genta Mustafaj dhe Ledion Hamzaj, të cilët mbeten të vrarë pas sulmit me armë në një autobus para dy ditësh në Gllogjan të Deçanit. Në varrimin e tyre mori...

Shoqja e klasës me fjalë prekëse në ceremoninë e varrimit të dy nxënësve që u vranë në Gllogjan

para një muaji - OraInfo

Fjalët prekëse të shoqes në ceremoninë e varrimit të dy nxënësve që u vranë në Gllogjan. Qindra persona po marrin pjesë në ceremoninë e varrimit të dy nxënësve që u vranë të premten mbrëma në Gllogjan...

Kurti: Po rritet sasia e informacionit, ende nuk ka të dyshuar për vrasjen e trefishtë në Gllogjan

para një muaji - in7

Për vrasjen e trefishtë në Gllogjan të Deçanit, ende nuk ka të dyshuar. Policia e Kosovës po interviston dëshmitarë potencialë dhe njerëz të tjerë që kanë pasur kontakt me shoferin e autobusit dhe dy nxënësve...

Dhimbje e lot, pamje nga varrimi i shoferit që mbeti i vrarë në Gllogjan

para një muaji - Syri.net Kosova

Kryetari i Komunës së Deçanit, Bashkim Ramosaj, përmes një lidhje të drejtpërdrejt në Facebook ka shpërndarë pamje nga varrimi i dy nxënësve që u vranë në sulmin me armë zjarri në fshatin Gllogjan. Në...

Tragjedia me tre të vrarë në Kosovë, 20 mijë euro shpërblim për kapjen e autorit

para një muaji - Vizion Plus

Qeveria e Kosovës, bashkë me Policinë, kanë njoftuar më 28 nëntor se do të ofrojnë një shpërblim prej 20 mijë eurosh për këdo që jep informacion që mundëson arrestimin e autorit apo autorëve të vrasjeve...

Varroset shoferi i autobusit të vrarë në Gllogjan

para një muaji - Koha.net

Është varrosur të dielën në fshatin Skivjan të Gjakovës, shoferi i autobusit i cili u vra të premten mbrëma në Gllogjan të Deçanit, nga një sulm me kallashnikov. Për t’ia dhënë lamtumirën e fundit ishte...

Varrosen dy nxënësit në Gllogjan të Deçanit, qindra njerëz ua japin lamtumirën e fundit

para një muaji - OraInfo

Varrosen dy nxënësit në Gllogjan të Deçanit, qindra njerëz ua japin lamtumirën e fundit. Janë varrosur në Gllogjan të Deçanit dy nxënësit e shkollës së mesme të cilët u vranë të premten në autobusin që...

Kurti: Po rritet sasia e informacionit, ende nuk ka të dyshuar për vrasjen e trefishtë në Gllogjan

para një muaji - Realiteti

Për vrasjen e trefishtë në Gllogjan të Deçanit, ende nuk ka të dyshuar. Policia e Kosovës po interviston dëshmitarë potencialë dhe njerëz të tjerë që kanë pasur kontakt me shoferin e autobusit dhe dy nxënësve...

Drejtpërdrejt: Ceremonia e varrimit të dy nxënësve që u vranë në Gllogjan

para një muaji - Gazeta Express

Qindra persona po marrin pjesë në ceremoninë e varrimit të dy nxënësve që u vranë të premten mbrëma në Gllogjan të Deçanit. Të rinjve po ju jepet lamtumira e fundit në varrezat e fshatit në Gllogjan të...

Varrosen dy nxënësit në Gllogjan të Deçanit, qindra njerëz ua japin lamtumirën e fundit

para një muaji - Gazeta Express

Janë varrosur në Gllogjan të Deçanit dy nxënësit e shkollës së mesme të cilët u vranë të premten në autobusin që po i dërgonte në shtëpi. I vdekur mbeti edhe shoferi. Qindra qytetarë u qëndruan afër familjarëve...

Fjalët prekëse të shoqes në ceremoninë e varrimit të dy nxënësve që u vranë në Gllogjan

para një muaji - Gazeta Express

Qindra persona po marrin pjesë në ceremoninë e varrimit të dy nxënësve që u vranë të premten mbrëma në Gllogjan të Deçanit. Para nisjes së ceremonisë së varrimit, moshatarja dhe shoqja e nxënësve të vrarë...

Varrosen dy nxënësit që u vranë nga sulmi në Gllogjan të Deçanit

para një muaji - Klan Kosova

Dy nxënësit që u vranë nga sulmi me armë zjarri në Gllogjan të Deçanit janë varrosur sot. Pos dy nxënësve, i vrarë ka mbetur edhe shoferi, i cili është varrosur gjithashtu sot.

Fjalët prekëse të shoqes në ceremoninë e varrimit të dy nxënësve që u vranë në Deçan

para një muaji - Indeks online

Qindra persona po marrin pjesë në ceremoninë e varrimit të dy nxënësve që u vranë të premten mbrëma në Gllogjan të Deçanit. Para nisjes së ceremonisë së varrimit, moshatarja dhe shoqja e nxënësve të vrarë...

Varrosen dy nxënësit që u vranë në Gllogjan

para një muaji - Zeri

Në varrezat e fshatit Gllogjan të Deçanit, janë varrosur sot dy nxënësit të cilët u vranë të prmente në autobus derisa po ktheheshin nga Gjakova. Dy nxënësit në moshën 17-vjeçare, Genta Mustafaj dhe Ledion...

​Kurti: Po rritet sasia e informacionit, por ende nuk ka të dyshuar për vrasjen e trefishtë në Gllogjan

para një muaji - Periskopi

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, pas varrimit të dy të rinjve nga Gllogjani që mbetën të vrarë pas rastit tragjik, ka takuar drejtorin e Përgjithshëm të Policisë së Kosovës, Samedin Mehmeti. Kurti...

Varrosën dy nxënësit që u vranë në Gllogjan

para një muaji - Indeks online

Qindra persona kanë marrë pjesë në ceremoninë e varrimit të dy nxënësve që u vranë të premten mbrëma në Gllogjan të Deçanit. Të rinjve u dha lamtumira e fundit në varrezat e fshatit në Gllogjan të Deçanit....

Varrosen dy nxënësit në Gllogjan të Deçanit

para një muaji - RTK

Janë varrosur në Gllogjan të Deçanit dy nxënësit e shkollës së mesme të cilët u vranë të premten në autobusin që po i dërgonte në shtëpi. I vdekur mbeti edhe shoferi. Qindra qytetarë u qëndruan afër familjarëve...

​Kryeministri Kurti: Po rritet sasia e informacionit, ende nuk ka të dyshuar për vrasjen e trefishtë në Gllogjan

para një muaji - Epoka e Re

Për vrasjen e trefishtë në Gllogjan të Deçanit, ende nuk ka të dyshuar. Policia e Kosovës po interviston dëshmitarë potencialë dhe njerëz të tjerë që kanë pasur kontakt me shoferin e autobusit dhe dy nxënësve...

Qindra njerëz mblidhen në varrimin e dy nxënësve që u vranë në Gllogjan

para një muaji - RTK

Numër i madh i njerëzve janë mbledhur në varrimin e dy nxënësve, të cilët u vranë nga sulmi me armë zjarri para dy ditëve në Gllogjan të Deçanit. Varrimi do të bëhet sot, derisa nga ky sulm me armë ka...

Kurti: Po rritet sasia e informacionit, ende nuk ka të dyshuar për vrasjen e trefishtë në Gllogjan

para një muaji - ATV Live

Për vrasjen e trefishtë në Gllogjan të Deçanit, ende nuk ka të dyshuar. Policia e Kosovës po interviston dëshmitarë potencialë dhe njerëz të tjerë që kanë pasur kontakt me shoferin e autobusit dhe dy nxënësve...

Varroset shoferi që u vra në Gllogjan

para një muaji - Syri.net Kosova

Shoferi i autobusit i cili u vra nga sulmi me armë zjarri që ka ndodhur në Gllogjan të Deçanit është varrosur sot. Ai u varros me ceremoni fetare, për t’ia dhënë lamtumirën e fundit ishte një numër i madh...

Kurti: Ende nuk ka të dyshuar për vrasjen e trefishtë në Gllogjan

para një muaji - Bota Press

Për vrasjen e trefishtë në Gllogjan të Deçanit, ende nuk ka të dyshuar. Policia e Kosovës po interviston dëshmitarë potencialë dhe njerëz të tjerë që kanë pasur kontakt me shoferin e autobusit dhe dy nxënësve...

Kurti flet për vrasjen e trefishtë në Gjllogjan, tregon nëse ka të dyshuar

para një muaji - Gazeta Metro

Për vrasjen e trefishtë në Gllogjan të Deçanit, ende nuk ka të dyshuar. Policia e Kosovës po interviston dëshmitarë potencialë dhe njerëz të tjerë që kanë pasur kontakt me shoferin e autobusit dhe dy nxënësve...

Fjalimet në varrimin e dy nxënësve të vrarë në Gllogjan

para një muaji - Periskopi

Qindra qytetarë kanë marrë pjesë në varrosjen e nxënësve Genta Mustafaj dhe Ledion Hamzaj, që u vranë të premten. Dy ditë pas sulmit të një autobusi që po barte nxënës në linjën Gjakovë-Deçan, ende nuk...

“Na e keni këputë shpirtin”, fjalët prekëse të shoqes në ceremoninë e varrimit të dy nxënësve që u vranë në Gllogjan

para një muaji - Lajmi.net

Para nisjes së ceremonisë së varrimit, moshatarja dhe shoqja e nxënësve të vrarë para të pranishmëve ka lexuar një shkrim prekës për viktimat. Fjalën para të pranishmëve e ka marrë edhe kryetari i Deçanit, Bashkim Ramosaj.

Pamje nga varrimi i dy nxënësve që u vranë nga sulmi ndaj autobusit në Gllogjan

para një muaji - Lajmi.net

Në sulmin që ndodhi natën e së premtes, ku dyshohet se një person ka shtënë me armë zjarri ndaj një autobusi që po transportonte nxënës, kanë mbetur të vrarë tre persona, shkruan lajmi.net. Përpos dy nxënësve...

Kurti: Po rritet sasia e informacionit, ende nuk ka të dyshuar për vrasjen e trefishtë në Gllogjan

para një muaji - KosovaPress

Për vrasjen e trefishtë në Gllogjan të Deçanit, ende nuk ka të dyshuar. Policia e Kosovës po interviston dëshmitarë potencialë dhe njerëz të tjerë që kanë pasur kontakt me shoferin e autobusit dhe dy nxënësve...

Vrasjet në Deçan: Plumbat e shkrepur përfunduan në trupat e viktimave

para një muaji - Kallxo

Gjatë ditës së sotme ka përfunduar këqyrja e vendit të ngjarjes nga ana e ekipeve hetimore të Policisë pas ngjarjes të së premtes ku mbetën të vrarë tre persona, dy nxënës dhe shoferi i një autobusi i...

I jepet lamtumira e fundit shoferit të autobusit që mbeti i vrarë nga sulmi me armë në Gllogjan të Deçanit

para një muaji - Tokasot

Qindra njerëz ishin mbledhur sot për t’ia dhënë lamtumirën e fundit shoferit të autobusit i cili mbeti i vrarë nga sulmi me armë i së premtes në Gllogjan të Deçanit. Ai u varros me ceremoni fetare, dhe...

Kurti: Informacionet lidhur me rastin në Gllogjan po shtohen

para një muaji - Ekonomia Online

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka thënë se informatat lidhur me vrasjen në Gllogjan janë duke u shtuar, porse ende nuk kanë një të dyshuar. Në sulmin ndaj një autobusi me nxënës në Gllogjan të premten,...

I jepet lamtumira e fundit shoferit të autobusit që mbeti i vrarë nga sulmi me armë në Gllogjan të Deçanit

para një muaji - Telegrafi

Qindra njerëz ishin mbledhur sot për t’ia dhënë lamtumirën e fundit shoferit të autobusit i cili mbeti i vrarë nga sulmi me armë i së premtes në Gllogjan të Deçanit. Ai u varros me ceremoni fetare, dhe...

Varroset shoferi i autobusit në Gllogjan

para një muaji - Kallxo

Qindra njerëz janë mbledhur në varrimin e shoferit të autobusit i cili vdiq nga sulmi me armë zjarri që u bë para dy ditë në Gllogjan të Deçanit. Në ceremoninë e varrimit është parë numër i madh i pjesëmarrësve....

I jepet lamtumira e fundit dy nxënësve të vrarë në Gllogjan

para një muaji - KosovaPress

Qindra qytetarë kanë marrë pjesë në varrosjen e nxënësve Genta Mustafaj dhe Ledion Hamzaj, që u vranë të premten. Dy ditë pas sulmit të një autobusi që po barte nxënës në linjën Gjakovë-Deçan, ende nuk...

Varrimi i dy nxënësve të vrarë në Gllogjan, këto janë fjalët e miqve dhe të fytyrave publike

para një muaji - Bota Press

Qindra qytetarë kanë marrë pjesë në varrosjen e nxënësve Genta Mustafaj dhe Ledion Hamzaj, që u vranë të premten. Dy ditë pas sulmit të një autobusi që po barte nxënës në linjën Gjakovë-Deçan, ende nuk...

Varrimi i dy nxënësve të vrarë në Gllogjan, këto janë fjalët e miqve dhe të fytyrave publike

para një muaji - Realiteti

Qindra qytetarë kanë marrë pjesë në varrosjen e nxënësve Genta Mustafaj dhe Ledion Hamzaj, që u vranë të premten. Dy ditë pas sulmit të një autobusi që po barte nxënës në linjën Gjakovë-Deçan, ende nuk...

Komuna e Gjakovës ngushëllon familjet e tre viktimave të sulmit në Gllogjan

para një muaji - Arbresh

Komuna e Gjakovës ka shprehur ngushëllime familjeve që humbën të dashurit e tyre nga sulmi me kallashnikov në Gllogjan të Deçanit mbrëmjen e së premtes. Në faqen zyrtare të kësaj komune janë publikuar...

Shokët me dedikime prekëse për dy nxënësit e vrarë që u varrosën sot në Gllogjan

para një muaji - Lajm

Qindra persona kanë marr pjesë në varrimin e dy nxënësve që u vranë nga sulmi në Gllogjan të Deçanit. Para fillimit të ceremonisë, moshatarja dhe shoqja e dy nxënësve të vrarë iu kanë dedikuar poezi emocionuese,...

Varrosen dy nxënësit që u vranë nga sulmi në Gllogjan të Deçanit

para një muaji - Lajm

Dy nxënësit që u vranë nga sulmi me armë zjarri në Gllogjan të Deçanit janë varrosur sot. Pos dy nxënësve, i vrarë ka mbetur edhe shoferi, i cili është varrosur gjithashtu sot.

Tragjedia me tre të vrarë në Kosovë, 20 mijë euro shpërblim për kapjen e autorit

para një muaji - in7

Qeveria e Kosovës, bashkë me Policinë, kanë njoftuar më 28 nëntor se do të ofrojnë një shpërblim prej 20 mijë eurosh për këdo që jep informacion që mundëson arrestimin e autorit apo autorëve të vrasjeve...

Shokët me dedikime prekëse për dy nxënësit e vrarë që u varrosën sot në Gllogjan

para një muaji - Zyrtare

Qindra persona kanë marr pjesë në varrimin e dy nxënësve që u vranë nga sulmi në Gllogjan të Deçanit. Para fillimit të ceremonisë, moshatarja dhe shoqja e dy nxënësve të vrarë iu kanë dedikuar poezi emocionuese.

Varroset shoferi që u vra në Gllogjan

para një muaji - Gazeta Express

Shoferi i autobusit i cili u vra nga sulmi me armë zjarri që ka ndodhur në Gllogjan të Deçanit është varrosur sot. Ai u varros me ceremoni fetare, për t’ia dhënë lamtumirën e fundit ishte një numër i madh...

I ipet lamtumira e fundit shoferit të autobusit në Gllogjan

para një muaji - Indeks online

Shoferi i autobusit i cili u vra nga sulmi me armë zjarri që ka ndodhur në Gllogjan të Deçanit është varrosur sot. Ai u varros me ceremoni fetare, për t’ia dhënë lamtumirën e fundit ishte një numër i madh...

Varroset shoferi i autobusit në Gllogjan

para një muaji - RTK

Qindra njerëz janë mbledhur në varrimin e shoferit të autobusit i cili vdiq nga sulmi me armë zjarri që u bë para dy ditë në Gllogjan të Deçanit. Në ceremoninë e varrimit është parë numër i madh i pjesëmarrësve....

Autori i tmerrit në Gllogjan akoma i panjohur

para një muaji - Bota Press

Të premten rreth orës 19:00, në Gllogjan, një autobus me nëntë persona ka qenë cak i disa të shtënave me armë. Si pasojë mbetën të vrarë tre persona- shoferi i autobusit, Gani Gjokaj dhe dy nxënës, Ledion...

Sot u jepet lamtumira e fundit dy nxënësve që u vranë në Gllogjan

para një muaji - Koha.mk

Sot në orën 14:00 do të bëhet varrimi i vajzës dhe djalit 17-vjeç që u vranë me kallashnikov në autobus teksa po ktheheshin nga shkolla në fshatin Gllogjan të Deçanit.Viktimat do të varrosen në varrezat...

Varroset shoferi që u vra në Gllogjan

para një muaji - GazetaBlic

Shoferi i autobusit i cili u vra nga sulmi me armë zjarri që ka ndodhur në Gllogjan të Deçanit është varrosur sot. Ai u varros me ceremoni fetare, për t’ia dhënë lamtumirën e fundit ishte një numër i madh...

I jepet lamtumira shoferit që u vra në Gllogjan

para një muaji - OraInfo

Varroset shoferi që u vra në Gllogjan. Shoferi i autobusit i cili u vra nga sulmi me armë zjarri që ka ndodhur në Gllogjan të Deçanit është varrosur sot. Ai u varros me ceremoni fetare, për t’ia dhënë...

Varrosen dy nxënësit e vrarë të premten në Deçan, qindra qytetarë ua dhanë lamtumirën e fundit

para një muaji - Revista Kosovarja

U është dhënë lamtumira e fundit dy nxënësve, Genta Mustafaj dhe Ledion Hamzaj, të cilët mbeten të vrarë pas sulmit me armë në një autobus para dy ditësh në Gllogjan të Deçanit. Në varrimin e tyre mori...

Qindra njerëz mblidhen në varrimin e shoferit të autobusit në Gllogjan

para një muaji - Zeri

Qindra njerëz janë mbledhur në varrimin e shoferit të autobusit i cili vdiq nga sulmi me armë zjarri që u bë para dy ditë në Gllogjan të Deçanit. Varrimi i të ndjerit do të bëhet sot, të vdekur nga ky...

Gjendja e nxënësit të plagosurit nga sulmi në Deçan po përmirësohet

para një muaji - GazetaBlic

Gjendja shëndetësore e nxënësit të plagosur nga sulmi drejt autobusit në fshatin Gllogjan të Deçanit po shkon duke u përmirësuar. Nga spitali i Pejës konfirmuan se pacienti po shkon drejt rikuperimit,...

Varroset shoferi i autobusit në Gllogjan

para një muaji - Tetova1

Shoferi i autobusit i cili u vra nga sulmi me armë zjarri që ka ndodhur në Gllogjan të Deçanit është varrosur sot. Ai u varros me ceremoni fetare, për t’ia dhënë lamtumirën e fundit ishte një numër i madh...

Varrosen dy nxënësit që u vranë në Gllogjan

para një muaji - Gazeta Metro

Janë varrosur në Gllogjan të Deçanit dy nxënësit e shkollës së mesme të cilët u vranë të premten në autobusin që po i dërgonte në shtëpi. I vdekur mbeti edhe shoferi. Qindra qytetarë u qëndruan afër familjarëve...

“Na e keni këputë shpirtin”, fjalët prekëse të shoqes në ceremoninë e varrimit të dy nxënësve që u vranë në Gllogjan

para një muaji - Realiteti

Qindra persona po marrin pjesë në ceremoninë e varrimit të dy nxënësve që u vranë të premten mbrëma në Gllogjan të Deçanit. Para nisjes së ceremonisë së varrimit, moshatarja dhe shoqja e nxënësve të vrarë...

Fjalët prekëse të shoqes në ceremoninë e varrimit të dy nxënësve që u vranë në Gllogjan

para një muaji - Ekonomia Online

Qindra persona po marrin pjesë në ceremoninë e varrimit të dy nxënësve që u vranë të premten mbrëma në Gllogjan të Deçanit. Para nisjes së ceremonisë së varrimit, moshatarja dhe shoqja e nxënësve të vrarë...

U jepet lamtumira e fundit dy të rinjve që u vranë në Gllogjan

para një muaji - Arbresh

Janë varrosur sot në Gllogjan të Deçanit dy nxënësit e shkollës së mesme të cilët u vranë të premten në autobusin që po i dërgonte në shtëpi. I vdekur mbeti edhe shoferi. Qindra qytetarë u qëndruan afër...

U jepet lamtumira e fundit nxënësve që u vranë në Gllogjan

para një muaji - Epoka e Re

Janë varrosur në Gllogjan të Deçanit dy nxënësit e shkollës së mesme të cilët u vranë të premten në autobusin që po i dërgonte në shtëpi. Në ceremoninë e varrimit kanë marrë pjesë mijëra qytetarë. I pranishëm...

I jepet lamtumira e fundit shoferit që u vra në Gllogjan

para një muaji - Infokusi

Shoferi i autobusit i cili u vra nga sulmi me armë zjarri që ka ndodhur në Gllogjan të Deçanit është varrosur sot. Ai u varros me ceremoni fetare, për t’ia dhënë lamtumirën e fundit ishte një numër i madh...

Pamje nga varrimi i dy nxënësve që u vranë nga sulmi ndaj autobusit në Gllogjan

para një muaji - Fakti Ditor

Kryetari i Komunës së Deçanit, Bashkim Ramosaj, përmes një lidhje të drejtpërdrejt në Facebook ka shpërndarë pamje nga varrimi i dy nxënësve që u vranë në sulmin me armë zjarri në fshatin Gllogjan. Në...

Fjalët prekëse të shoqes në ceremoninë e varrimit të dy nxënësve që u privuan nga jeta

para një muaji - Bota Press

Qindra persona po marrin pjesë në ceremoninë e varrimit të dy nxënësve që u vranë të premten mbrëma në Gllogjan të Deçanit. Para nisjes së ceremonisë së varrimit, moshatarja dhe shoqja e nxënësve të vrarë...

Varrosen dy nxënësit në Gllogjan të Deçanit, qindra njerëz ua japin lamtumirën e fundit

para një muaji - Bota Press

Janë varrosur në Gllogjan të Deçanit dy nxënësit e shkollës së mesme të cilët u vranë të premten në autobusin që po i dërgonte në shtëpi. I vdekur mbeti edhe shoferi. Qindra qytetarë u qëndruan afër familjarëve...

Fjalët prekëse të shoqes në ceremoninë e varrimit të dy nxënësve që u vranë në Gllogjan

para një muaji - Realiteti

Qindra persona po marrin pjesë në ceremoninë e varrimit të dy nxënësve që u vranë të premten mbrëma në Gllogjan të Deçanit. Para nisjes së ceremonisë së varrimit, moshatarja dhe shoqja e nxënësve të vrarë...

“Na e keni këputë shpirtin”, fjalët prekëse të shoqes në ceremoninë e varrimit të dy nxënësve që u vranë në Gllogjan

para një muaji - Realiteti

Qindra persona po marrin pjesë në ceremoninë e varrimit të dy nxënësve që u vranë të premten mbrëma në Gllogjan të Deçanit. Para nisjes së ceremonisë së varrimit, moshatarja dhe shoqja e nxënësve të vrarë...

Varrosen dy nxënësit e vrarë të premten në Deçan, qindra qytetarë ua dhanë lamtumirën e fundit

para një muaji - Realiteti

U është dhënë lamtumira e fundit dy nxënësve, Genta Mustafaj dhe Ledion Hamzaj, të cilët mbeten të vrarë pas sulmit me armë në një autobus para dy ditësh në Gllogjan të Deçanit. Në varrimin e tyre mori...

Pamje nga varrimi i dy nxënësve që u vranë nga sulmi ndaj autobusit në Gllogjan

para një muaji - Realiteti

Kryetari i Komunës së Deçanit, Bashkim Ramosaj, përmes një lidhje të drejtpërdrejt në Facebook ka shpërndarë pamje nga varrimi i dy nxënësve që u vranë në sulmin me armë zjarri në fshatin Gllogjan. Në...

Varroset shoferi i autobusit që u vra nga sulmi në Gllogjan

para një muaji - Arbresh

Shoferi i autobusit i cili u vra nga sulmi me armë zjarri që ka ndodhur në Gllogjan të Deçanit është varrosur sot në fshatin Skivjan. Ai u varros me ceremoni fetare, për t’ia dhënë lamtumirën e fundit...

Ceremonia e varrimit të dy nxënësve që u vranë në Gllogjan (Video)

para një muaji - in7

Qindra persona po marrin pjesë në ceremoninë e varrimit të dy nxënësve që u vranë të premten mbrëma në Gllogjan të Deçanit. Të rinjve po ju jepet lamtumira e fundit në varrezat e fshatit në Gllogjan të...

Varrosen dy nxënësit në Gllogjan të Deçanit, qindra njerëz ua japin lamtumirën e fundit

para një muaji - Periskopi

Janë varrosur në Gllogjan të Deçanit dy nxënësit e shkollës së mesme të cilët u vranë të premten në autobusin që po i dërgonte në shtëpi. I vdekur mbeti edhe shoferi. Qindra qytetarë u qëndruan afër familjarëve...

Fjalët prekëse të shoqes në ceremoninë e varrimit të dy nxënësve që u vranë në Gllogjan

para një muaji - Periskopi

Qindra persona po marrin pjesë në ceremoninë e varrimit të dy nxënësve që u vranë të premten mbrëma në Gllogjan të Deçanit. Para nisjes së ceremonisë së varrimit, moshatarja dhe shoqja e nxënësve të vrarë...

Varrosën dy nxënësit që u vranë në Gllogjan

para një muaji - Ekonomia Online

Qindra persona kanë marrë pjesë në ceremoninë e varrimit të dy nxënësve që u vranë të premten mbrëma në Gllogjan të Deçanit. Të rinjve u dha lamtumira e fundit në varrezat e fshatit në Gllogjan të Deçanit....

Drejtpërdrejt ceremonia e varrimit të dy nxënësve që u vranë në Gllogjan

para një muaji - Bota Press

Qindra persona po marrin pjesë në ceremoninë e varrimit të dy nxënësve që u vranë të premten mbrëma në Gllogjan të Deçanit. Të rinjve po ju jepet lamtumira e fundit në varrezat e fshatit në Gllogjan të...

Ceremonia e varrimit të dy nxënësve që u vranë në Gllogjan

para një muaji - Periskopi

Qindra persona po marrin pjesë në ceremoninë e varrimit të dy nxënësve që u vranë të premten mbrëma në Gllogjan të Deçanit. Të rinjve po ju jepet lamtumira e fundit në varrezat e fshatit në Gllogjan të...

Qindra njerëz mblidhen në varrimin e shoferit të autobusit në Gllogjan

para një muaji - Lajmi.net

Varrimi i të ndjerit do të bëhet sot, të vdekur nga ky sulm me armë kanë mbetur edhe dy nxënës të këtij fshati. Deri tani nuk dihen akoma se kush mund ta ketë kryer këtë sulm. Policia është ende duke hetuar rastin e sulmit.

I jepet lamtumira e fundit shoferit të autobusit që mbeti i vrarë nga sulmi me armë në Gllogjan të Deçanit

para një muaji - in7

Qindra njerëz ishin mbledhur sot për t’ia dhënë lamtumirën e fundit shoferit të autobusit i cili mbeti i vrarë nga sulmi me armë i së premtes në Gllogjan të Deçanit. Ai u varros me ceremoni fetare, dhe...

Varroset shoferi që u vra në Gllogjan

para një muaji - Ekonomia Online

Shoferi i autobusit i cili u vra nga sulmi me armë zjarri që ka ndodhur në Gllogjan të Deçanit është varrosur sot. Ai u varros me ceremoni fetare, për t’ia dhënë lamtumirën e fundit ishte një numër i madh...

I jepet lamtumira e fundit shoferit të autobusit që mbeti i vrarë nga sulmi me armë në Gllogjan të Deçanit

para një muaji - Revista Kosovarja

Qindra njerëz ishin mbledhur sot për t’ia dhënë lamtumirën e fundit shoferit të autobusit i cili mbeti i vrarë nga sulmi me armë i së premtes në Gllogjan të Deçanit. Ai u varros me ceremoni fetare, dhe...

Varroset shoferi i autobusit që u vra në Gllogjan të Kosovës

para një muaji - Zyrtare

Shoferi i autobusit i cili u vra nga sulmi me armë zjarri që ka ndodhur në Gllogjan të Deçanit është varrosur sot. Ai u varros me ceremoni fetare, për t’ia dhënë lamtumirën e fundit ishte një numër i madh...

Sot në ora 12:00 varroset ngasësi i autobusit i cili u vra në Gllogjan

para një muaji - RTK

Sot bëhet varrimi i ngasësi i autobusit i cili u vra në sulmin në Gllogjan të Deçanit ku mbetën të vrarë edhe dy nxënës. Varrimi i tij do të bëhet në ora 12:00 në varrezat e fshatit Skivjan. Ndryshe, nga...

Varroset shoferi i autobusit që u vra në Gllogjan

para një muaji - Gazeta Metro

Shoferi i autobusit i cili u vra nga sulmi me armë zjarri që ka ndodhur në Gllogjan të Deçanit është varrosur sot. Ai u varros me ceremoni fetare, për t’ia dhënë lamtumirën e fundit ishte një numër i madh...

I jepet lamtumira e fundit shoferit të autobusit që mbeti i vrarë nga sulmi me armë në Gllogjan të Deçanit

para një muaji - Realiteti

Qindra njerëz ishin mbledhur sot për t’ia dhënë lamtumirën e fundit shoferit të autobusit i cili mbeti i vrarë nga sulmi me armë i së premtes në Gllogjan të Deçanit. Ai u varros me ceremoni fetare, dhe...

Varroset shoferi që u vra në Gllogjan

para një muaji - Fakti Ditor

Shoferi i autobusit i cili u vra nga sulmi me armë zjarri që ka ndodhur në Gllogjan të Deçanit është varrosur sot. Ai u varros me ceremoni fetare, për t’ia dhënë lamtumirën e fundit ishte një numër i madh...

Qindra njerëz mblidhen në varrimin e shoferit të autobusit në Gllogjan

para një muaji - Realiteti

Qindra njerëz janë mbledhur në varrimin e shoferit të autobusit i cili vdiq nga sulmi me armë zjarri që u bë para dy ditë në Gllogjan të Deçanit. Varrimi i të ndjerit do të bëhet sot, të vdekur nga ky...

Vrasja e trefishtë në Gllogjan të Deçanit, sot u jepet lamtumira dy nxënësve që humbën jetën

para një muaji - Zhurnal

Të premten mbrëma i gjithë vendi u trondit nga vrasja e trefishtë që ndodhi në Gllogjan të Deçanit, ku nga të shtënat me armë në drejtim të një autobusi mbeti i vrarë shoferi dhe dy nxënës. Familjarët...

Përmirësohet gjendja e nxënësit të plagosur nga sulmi në Deçan

para një muaji - Klan

Përmirësohet gjendja e nxënësit të plagosur nga sulmi në Deçan Gjendja shëndetësore e nxënësit të plagosur nga sulmi drejt autobusit në fshatin Gllogjan të Deçanit po shkon duke u përmirësuar. Nga spitali...

Varroset shoferi i autobusit në Gllogjan

para një muaji - Lajm

Shoferi i autobusit i cili u vra nga sulmi me armë zjarri që ka ndodhur në Gllogjan të Deçanit është varrosur sot. Ai u varros me ceremoni fetare, për t’ia dhënë lamtumirën e fundit ishte një numër i madh...

Varroset shoferi që u vra në Gllogjan

para një muaji - Epoka e Re

Shoferi i autobusit i cili u vra nga sulmi me armë zjarri që ka ndodhur në Gllogjan të Deçanit është varrosur sot. Ai është varrosur me ceremoni fetare, për t’ia dhënë lamtumirën e fundit ishte një numër...

Sot u jepet lamtumira e fundit dy nxënësve që u vranë në Gllogjan

para një muaji - Koha.net

Sot në orën 14:00 do të bëhet varrimi i vajzës dhe djalit 17-vjeç që u vranë me kallashnikov në autobus teksa po ktheheshin nga shkolla në fshatin Gllogjan të Deçanit. Viktimat do të varrosen në varrezat...

Sot varroset ngasësi i autobusit i cili u vra në sulmin në Gllogjan

para një muaji - Indeks online

Sot bëhet varrimi i ngasësi i autobusit i cili u vra në sulmin në Gllogjan të Deçanit ku mbetën të vrarë edhe dy nxënës. Varrimi i tij do të bëhet në ora 12:00 në varrezat e fshatit Skivjan. Ndryshe, nga...

Ju dha lamtumira e fundit shoferit që u privua jeta në Gllogjan

para një muaji - Bota Press

Shoferi i autobusit i cili u vra nga sulmi me armë zjarri që ka ndodhur në Gllogjan të Deçanit është varrosur sot. Ai u varros me ceremoni fetare, për t’ia dhënë lamtumirën e fundit ishte një numër i madh...

Qindra njerëz të pranishëm në varrimin e shoferit të autobusit në Gllogjan

para një muaji - Periskopi

Qindra njerëz janë mbledhur në varrimin e shoferit të autobusit i cili vdiq nga sulmi me armë zjarri që u bë para dy ditë në Gllogjan të Deçanit. Varrimi i të ndjerit do të bëhet sot, të vdekur nga ky...

Sulmi me kallashnikov në Deçan, sot u jepet lamtumira dy nxënësve që u vranë tragjikisht (FOTO LAJM)

para një muaji - Albeu

Të premten mbrëma i gjithë vendi u trondit nga vrasja e trefishtë që ndodhi në Gllogjan të Deçanit, ku nga të shtënat me armë në drejtim të një autobusi mbeti i vrarë shoferi dhe dy nxënës. Familjarët...

Sot varrosen dy nxënësit e vrarë në Gllogjan

para një muaji - Alsat-M

Sot do të bëhet varrimi i dy nxënësve të vrarë në sulmin që ndodhi në Gllogjan të Deçanit. Varrimi i të ndjerëve do të bëhet në ora 14:00 në varrezat në Gllogjan, përcjell Klankosova.tv. Nga ky sulm mbetën...

Vrasja e trefishtë në Gllogjan të Deçanit, sot u jepet lamtumira dy nxënësve që humbën jetën

para një muaji - Tokasot

Të premten mbrëma i gjithë vendi u trondit nga vrasja e trefishtë që ndodhi në Gllogjan të Deçanit, ku nga të shtënat me armë në drejtim të një autobusi mbeti i vrarë shoferi dhe dy nxënës. Familjarët...

Vrasja e trefishtë në Gllogjan të Deçanit, sot u jepet lamtumira dy nxënësve që humbën jetën

para një muaji - Telegrafi

Të premten mbrëma i gjithë vendi u trondit nga vrasja e trefishtë që ndodhi në Gllogjan të Deçanit, ku nga të shtënat me armë në drejtim të një autobusi mbeti i vrarë shoferi dhe dy nxënës. Familjarët...

Maturantëve ju jepet sot lamtumira e fundit

para një muaji - Zhurnal

Sot në orën 14:00 do të bëhet varrimi i vajzës dhe djalit 17-vjeç që u vranë me armë zjarri në autobus teksa po ktheheshin nga shkolla. Viktimat do të varrosen në varrezat e fshatit Gllogjan. “Varrimi...

Gjendja e nxënësit të plagosurit nga sulmi në Deçan po përmirësohet

para një muaji - Tetova Sot

Gjendja shëndetësore e nxënësit të plagosur nga sulmi drejt autobusit në fshatin Gllogjan të Deçanit po shkon duke u përmirësuar. Nga spitali i Pejës konfirmuan për Klankosova.tv se pacienti po shkon drejt...

Sot u jepet lamtumira dy nxënësve që humbën jetën në vrasjen e trefishtë në Gllogjan

para një muaji - OraInfo

Vrasja e trefishtë në Gllogjan të Deçanit, sot u jepet lamtumira dy nxënësve që humbën jetën. Të premten mbrëma i gjithë vendi u trondit nga vrasja e trefishtë që ndodhi në Gllogjan të Deçanit, ku nga...

Maturantëve ju jepet sot lamtumira e fundit

para një muaji - Syri.net Kosova

Sot në orën 14:00 do të bëhet varrimi i vajzës dhe djalit 17-vjeç që u vranë me armë zjarri në autobus teksa po ktheheshin nga shkolla. Viktimat do të varrosen në varrezat e fshatit Gllogjan. “Varrimi...

Përcillen në banesën e fundit dy nxënësit që u vranë në autobus në lule të rinisë

para një muaji - NOA

Sot në orën 14:00 do të bëhet varrimi i vajzës dhe djalit 17-vjeç që u vranë me armë zjarri në autobus teksa po ktheheshin nga shkolla. Viktimat do të varrosen në varrezat e fshatit Gllogjan. “Varrimi...

Sot varrosen dy nxënësit e vrarë të premten në Gllogjan gjatë kthimit nga shkolla në shtëpi

para një muaji - Radio Kosova e Lire

Sot varrosen dy nxënësit e vrarë të premten në Gllogjan gjatë kthimit nga shkolla në shtëpi. Nxënësit, Genta Florim Mustafaj dhe Ledion Beqë Hamzaj u vranë nga të shtënat me armë në autobusin me të cilin...

Krimi në Gllogjan, maturantëve ju jepet sot lamtumira e fundit

para një muaji - RTK

Sot në orën 14:00 do të bëhet varrimi i vajzës dhe djalit 17-vjeç që u vranë me armë zjarri në autobus teksa po ktheheshin nga shkolla. Viktimat do të varrosen në varrezat e fshatit Gllogjan. “Varrimi...

Krimi në Gllogjan, maturantëve ju jepet sot lamtumira e fundit

para një muaji - Gazeta Express

Sot në orën 14:00 do të bëhet varrimi i vajzës dhe djalit 17-vjeç që u vranë me armë zjarri në autobus teksa po ktheheshin nga shkolla, shkruan Gazeta Express. Viktimat do të varrosen në varrezat e fshatit...

Gjendja e nxënësit të plagosurit nga sulmi në Deçan po përmirësohet

para një muaji - Periskopi

Gjendja shëndetësore e nxënësit të plagosur nga sulmi drejt autobusit në fshatin Gllogjan të Deçanit po shkon duke u përmirësuar. Nga spitali i Pejës konfirmuan për Klankosova.tv se pacienti po shkon drejt...

Sot varrosen dy të rinjtë që u vranë në Gllogjan

para një muaji - GazetaBlic

Sot në orën 14:00 do të bëhet varrimi i vajzës dhe djalit 17-vjeç që u vranë me armë zjarri në autobus teksa po ktheheshin nga shkolla. Viktimat do të varrosen në varrezat e fshatit Gllogjan. “Varrimi...

Sot u jepet lamtumira e fundit dy nxënësve të vrarë të premten në Gllogjan

para një muaji - Arbresh

Sot do të varrosen dy nxënësit e vrarë mbrëmë në sulmin që ndodhi në Gllogjan të Deçanit e ku të vrarë gjithsej mbetën tre persona. Varrimi i të ndjerëve do të bëhet në ora 14:00 në varrezat në Gllogjan,...

36 orë nga vrasja e trefishtë në Gllogjan – Autori i krimit makabër ende në arrati

para një muaji - GazetaBlic

Mbrëmjen e së premtes, një person i maskuar ka gjuajtur me kallashnikov në drejtim të një autobusi, që si pasojë la të vdekur tre persona, shoferin e autobusit, Gani Gjokaj dhe dy nxënës të shkollës së...

Sot u jepet lamtumira e fundit dy maturantëve që u vranë në Gllogjan

para një muaji - Gazeta Metro

Sot në orën 14:00 do të bëhet varrimi i vajzës dhe djalit 17-vjeç që u vranë me armë zjarri në autobus teksa po ktheheshin nga shkolla. Viktimat do të varrosen në varrezat e fshatit Gllogjan. Varrimi i...

Vrasja e trefishtë në Gllogjan të Deçanit, sot u jepet lamtumira dy nxënësve që humbën jetën

para një muaji - Realiteti

Të premten mbrëma i gjithë vendi u trondit nga vrasja e trefishtë që ndodhi në Gllogjan të Deçanit, ku nga të shtënat me armë në drejtim të një autobusi mbeti i vrarë shoferi dhe dy nxënës. Familjarët...

Sot u jepet lamtumira e fundit dy nxënësve të vrarë mbrëmë në Gllogjan

para një muaji - Arbresh

Sot do të varrosen dy nxënësit e vrarë mbrëmë në sulmin që ndodhi në Gllogjan të Deçanit e ku të vrarë gjithsej mbetën tre persona. Varrimi i të ndjerëve do të bëhet në ora 14:00 në varrezat në Gllogjan,...

Sot varrosen dy nxënësit e vrarë në Gllogjan

para një muaji - Epoka e Re

Sot në orën 14:00 do të bëhet varrimi i vajzës dhe djalit 17-vjeç që u vranë me armë zjarri në autobus teksa po ktheheshin nga shkolla. Viktimat do të varrosen në varrezat e fshatit Gllogjan. “Varrimi...

Tmerri në Gllogjan, maturantëve ju jepet sot lamtumira e fundit

para një muaji - Bota Press

Sot në orën 14:00 do të bëhet varrimi i vajzës dhe djalit 17-vjeç që u vranë me armë zjarri në autobus teksa po ktheheshin nga shkolla, shkruan Gazeta Botapress. Viktimat do të varrosen në varrezat e fshatit...

Maturantëve në Gllogjan sot u jepet lamtumira e fundit

para një muaji - Epoka e Re

Sot në orën 14:00 do të bëhet varrimi i vajzës dhe djalit 17-vjeç që u vranë me armë zjarri në autobus teksa po ktheheshin nga shkolla. Viktimat do të varrosen në varrezat e fshatit Gllogjan. “Varrimi...

Ekzekutori i tmerrshëm me Kallashnikov ende në arrati, përcillen në banesën e fundit dy 17-vjeçarët nga Deçani që u vranë në lule të rinisë

para një muaji - FaxWeb

Sot në orën 14:00 do të bëhet varrimi i vajzës dhe djalit 17-vjeç që u vranë me armë zjarri në autobus teksa po ktheheshin nga shkolla, shkruan Gazeta Express. Viktimat do të varrosen në varrezat e fshatit...

Krimi në Gllogjan, maturantëve ju jepet sot lamtumira e fundit

para një muaji - Periskopi

Sot në orën 14:00 do të bëhet varrimi i vajzës dhe djalit 17-vjeç që u vranë me armë zjarri në autobus teksa po ktheheshin nga shkolla. Viktimat do të varrosen në varrezat e fshatit Gllogjan. “Varrimi...

Sot varrosen dy nxënësit e vrarë në Gllogjan

para një muaji - Arbresh

Sot në orën 14:00 do të bëhet varrimi i vajzës dhe djalit 17-vjeç që u vranë me armë zjarri në autobus teksa po ktheheshin nga shkolla. Viktimat do të varrosen në varrezat e fshatit Gllogjan. “Varrimi...

Vrasja e trefishtë në Gllogjan, autori i krimit vazhdon të jetë në arrati

para një muaji - Gostivari Sot

Kanë kaluar më shumë se 24 orë nga momenti kur një person ka shtënë me armë zjarri në një autobus në Gllogjan të Deçanit, duke lënë të vdekur shoferin e autobusit, Gani Gjokaj dhe dy nxënësit pasagjerë...

Vrasja e trefishtë në Gllogjan, autori i krimit vazhdon të jetë në arrati

para një muaji - Syri.net Kosova

Kanë kaluar më shumë se 24 orë nga momenti kur një person ka shtënë me armë zjarri në një autobus në Gllogjan të Deçanit, duke lënë të vdekur shoferin e autobusit, Gani Gjokaj dhe dy nxënësit pasagjerë...

Sveçla fton qytetarët të bashkëpunojnë dhe sërish i bën thirrje autorit të krimit në Gllogjan që të dorëzohet

para një muaji - Fakte

Ministri i Brendshëm, Xhelal Sveçla edhe një herë i ka bërë thirrje autorit të krimit në Gllogjan që të dorëzohet, derisa thirrje për dorëzim u ka bërë edhe bashkëpunëtorëve të mundshëm. Njëkohësisht ai...

Vrasja e trefishtë në Gllogjan, autori i krimit vazhdon të jetë në arrati

para një muaji - Aktuale

Kanë kaluar më shumë se 24 orë nga momenti kur një person ka shtënë me armë zjarri në një autobus në Gllogjan të Deçanit, duke lënë të vdekur shoferin e autobusit, Gani Gjokaj dhe dy nxënësit pasagjerë...

Më shumë se 24 orë nga vrasja e trefishtë në Gllogjan, autori i krimit vazhdon të jetë në arrati

para një muaji - Telegrafi

Kanë kaluar më shumë se 24 orë nga momenti kur një person ka shtënë me armë zjarri në një autobus në Gllogjan të Deçanit, duke lënë të vdekur shoferin e autobusit, Gani Gjokaj dhe dy nxënësit pasagjerë...

Më shumë se 24 orë nga vrasja e trefishtë në Gllogjan, autori i krimit vazhdon të jetë në arrati

para një muaji - Tokasot

Kanë kaluar më shumë se 24 orë nga momenti kur një person ka shtënë me armë zjarri në një autobus në Gllogjan të Deçanit, duke lënë të vdekur shoferin e autobusit, Gani Gjokaj dhe dy nxënësit pasagjerë...

Ende pa autor dhe pa prova – afër 30 orë nga vrasja e trefishtë në Gllogjan që tronditi Kosovën

para një muaji - Lajmi.net

Ngjarja makabre me 3 viktima në Gllogjan, tronditi Kosovën. Por pavarësisht se njësitet policore dolën me shpejtësi në vendin e ngjarjes, dorasi arriti të arratisej nga vendi i ngjarjes dhe vazhdon të...

Tragjedia në Deçan/ Publikohet FOTO e fundit e 2 nxënësve të vrarë nga sulmi me armë

para një muaji - Syri.net Kosova

Është publikuar për mediat fotografia e fundit e shkrepur para se sulmi me armë, që u mori jetën dy nxënësve dhe shoferit në Glloçan. Në këtë foto janë Genta Mustafa dhe Ledion Hamzaj, 2 nxënësit që humbën...

Xhelal Sveçla ripërsërit: I bëj thirrje dorasit të krimit që të dorëzohet

para një muaji - Kallxo

Ministri i Punëve të Brendshme të Kosovës, Xhelal Sveçla përsëri u ka bërë thirrje qytetarëve që kanë ndonjë informacion lidhur me vrasjen e trefishtë në Gllogjan të bashkëpunojnë me institucionet relevante....

Sveçla fton qytetarët të bashkëpunojnë dhe sërish i bën thirrje autorit të krimit në Gllogjan që të dorëzohet

para një muaji - Medial

Ministri i Brendshëm, Xhelal Sveçla edhe një herë i ka bërë thirrje autorit të krimit në Gllogjan që të dorëzohet, derisa thirrje për dorëzim u ka bërë edhe bashkëpunëtorëve të mundshëm. Njëkohësisht ai...

Fotografia e nxënësve të vrarë qe e kishin shkrepur pak para se të vriteshin

para një muaji - Tetova Sot

Një ngjarje tragjike ka ndodhur dje në fshatin Gllogjan të Deçanit, ku një person me maskë sulmoi një autobus me nxënës. Të vrarë mbetën tre persona, shoferi dhe dy nxënës – Genta Mustafa dhe Ledion Hamzaj....

Sveçla fton qytetarët të bashkëpunojnë dhe sërish i bën thirrje autorit të krimit në Gllogjan që të dorëzohet

para një muaji - Zhurnal

Ministri i Brendshëm, Xhelal Sveçla edhe një herë i ka bërë thirrje autorit të krimit në Gllogjan që të dorëzohet, derisa thirrje për dorëzim u ka bërë edhe bashkëpunëtorëve të mundshëm. Njëkohësisht ai...

Dorasi i tragjedisë në Gllogjan gjendet në arrati, Policia e Kosovës po vazhdon ekzaminimin e provave

para një muaji - Gazeta Express

Tre persona kanë vdekur si pasojë e plagëve të marra nga plumbat në tragjedinë e djeshme që ndodhi në Gllogjan të Deçanit. Dorasi gjendet në arrati, ndërsa Policia e Kosovës po vazhdon ekzaminimin e provave....

Shkrepja e fundit! Kjo është fotografia e dy nxënësve në Kosovë, para sulmit me armë që do u merrte jetën (FOTO LAJM)

para një muaji - Albeu

Mediat e Kosovës kanë publikuar foton e fundit të dy nxënësve që mbetën viktima të një sulmi me armë në Deçan. Ata ishin duke udhëtuar me autobuz, në momentin e sulmit. Bëhet fjalë për Genta Mustafën dhe...

Dalin pamjet se si Njësia Speciale po e kërkon të dyshuarin për vrasjen e trefishtë në Gllogjan

para një muaji - OraInfo

Pamje nga Gllogjani ku Njësia Speciale po kërkon të dyshuarin për vrasjen e trefishtë. Njësia Speciale Operative e Policisë së Kosovës po vazhdon të kërkojë në Gllogjan e rrethinë, autorin e vrasjes së...

Publikohet fotografia e nxënësve të vrarë qe ishte shkrepur pak para se të vriteshin

para një muaji - OraInfo

Fotografia e nxënësve të vrarë qe e kishin shkrepur pak para se të vriteshin. Një ngjarje tragjike ka ndodhur dje në fshatin Gllogjan të Deçanit, ku një person me maskë sulmoi një autobus me nxënës. Të...

Sveçla: Qytetarë, nëse keni informata për rastin në Gllogjan, bashkëpunoni me institucionet

para një muaji - TV21

Ministri i Brendshëm, Xhelal Sveçla edhe një herë i ka bërë thirrje dorasit të krimit në Gllogjan që të dorëzohet, derisa thirrje për dorëzim u ka bërë edhe bashkëpunëtorëve të mundshëm. Sveçla ka thënë...

Sveçla fton qytetarët të bashkëpunojnë dhe sërish i bën thirrje autorit të krimit në Gllogjan që të dorëzohet

para një muaji - Telegrafi

Ministri i Brendshëm, Xhelal Sveçla edhe një herë i ka bërë thirrje autorit të krimit në Gllogjan që të dorëzohet, derisa thirrje për dorëzim u ka bërë edhe bashkëpunëtorëve të mundshëm. Njëkohësisht ai...

Fotografia e nxënësve të vrarë qe e kishin shkrepur pak para se të vriteshin

para një muaji - Desku

Një ngjarje tragjike ka ndodhur dje në fshatin Gllogjan të Deçanit, ku një person me maskë sulmoi një autobus me nxënës. Të vrarë mbetën tre persona, shoferi dhe dy nxënës – Genta Mustafa dhe Ledion Hamzaj....

Pamje nga Gllogjani ku Njësia Speciale po kërkon të dyshuarin për vrasjen e trefishtë

para një muaji - Telegrafi

Njësia Speciale Operative e Policisë së Kosovës po vazhdon të kërkojë në Gllogjan e rrethinë, autorin e vrasjes së trefishtë që ndodhi mbrëmë në këtë fshat. Në pamjet që ka siguruar Telegrafi, shihet se...

Pamje nga Gllogjani: Njësia Speciale vazhdon kërkimin e të dyshuarin për vrasjen e trefishtë

para një muaji - Indeks online

Njësia Speciale Operative e Policisë së Kosovës po vazhdon të kërkojë në Gllogjan e rrethinë, autorin e vrasjes së trefishtë që ndodhi mbrëmë. IndeksOnline ka siguruar pamjet ku pjesëtarët e Njësisë Speciale...

Fotografia e nxënësve të vrarë, që e kishin shkrepur pak para se të vriteshin

para një muaji - Zeri

Një ngjarje tragjike ka ndodhur dje në fshatin Gllogjan të Deçanit, ku një person me maskë sulmoi një autobus me nxënës. Të vrarë mbetën tre persona, shoferi dhe dy nxënës – Genta Mustafa dhe Ledion Hamzaj....

E shkrepën para se të sulmoheshin me armë, fotografia e dy nxënësve të vrarë në Deçan

para një muaji - ABC News

KOSOVË -Kjo fotografi është shkrepur para se sulmi me armë t’u merrte jetën 2 nxënësve dhe shoferit në Glloçan. Në këtë foto janë Genta Mustafa dhe Ledion Hamzaj, 2 nxënësit që humbën jetën tragjikisht....

Fotografia e nxënësve të vrarë qe e kishin shkrepur pak para se të vriteshin

para një muaji - Gazeta Express

Një ngjarje tragjike ka ndodhur dje në fshatin Gllogjan të Deçanit, ku një person me maskë sulmoi një autobus me nxënës. Të vrarë mbetën tre persona, shoferi dhe dy nxënës – Genta Mustafa dhe Ledion Hamzaj....

Zot i madh! E shkrepën vetëm pak çastesh para se të sulmoheshin me armë në autobus. Foto e dy nxënësve të vrarë në Deçan

para një muaji - NOA

Shokë në këtë botë dhe në të njëjtën kohë edhe në botën e përtejme! Kjo fotografi është shkrepur para pak çastesh se sulmi me armë t’u merrte jetën 2 nxënësve dhe shoferit në Glloçan. Në këtë foto janë...

Sveçla sërish i bën thirrje dorasit të dorëzohet

para një muaji - Syri.net Kosova

Ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla edhe njëherë i ka bërë thirrje dorasit të vrasjes së trefishtë që ndodhi mbrëmë në Gllogjan të dorëzohet në Polici. Ai nëpërmjet një postimi në Facebook ka...

Sveçla: Qytetarë, nëse keni informata për rastin në Gllogjan, bashkëpunoni me institucionet

para një muaji - RTV 21

Ministri i Brendshëm, Xhelal Sveçla edhe një herë i ka bërë thirrje dorasit të krimit në Gllogjan që të dorëzohet, derisa thirrje për dorëzim u ka bërë edhe bashkëpunëtorëve të mundshëm. Sveçla ka thënë...

E kishin shkrepur para se të sulmoheshin me armë, fotografia e nxënësve të vrarë në Deçan

para një muaji - ABC News

KOSOVË -Kjo fotografi është shkrepur para se sulmi me armë t’u merrte jetën 2 nxënësve dhe shoferit në Glloçan. Në këtë foto janë Genta Mustafa dhe Ledion Hamzaj, 2 nxënësit që humbën jetën tragjikisht....

Fotografia e nxënësve të vrarë qe e kishin shkrepur pak para se të vriteshin

para një muaji - Indeks online

Një ngjarje tragjike ka ndodhur dje në fshatin Gllogjan të Deçanit, ku një person me maskë sulmoi një autobus me nxënës. Të vrarë mbetën tre persona, shoferi dhe dy nxënës – Genta Mustafa dhe Ledion Hamzaj....

24 orë pas vrasjes së trefishtë në Gllogjan, asnjë arrestim

para një muaji - Syri.net Kosova

Edhe 24 orë pas vrasjes së trefishtë në Gllogjan ende nuk është arrestuar asnjë person i dyshuar, ndërsa sipas raportimit të ekipit të KALLXO.com, që po qëndron në vendin e ngjarjes, dy ekipe ende po qëndrojnë...

Ende pa autor dhe pa prova – afër 30 orë nga vrasja e trefishtë në Gllogjan që tronditi Kosovën

para një muaji - Realiteti

Mbrëmë, pak para orës 19:00, në fshatin Gllogjan të komunës së Deçanit një autobus i cili po barte tetë nxënës është sulmuar nga një person i cili ende gjendet në arrati me armë zjarri që dyshohet të jetë...

Sveçla: Qytetarë, nëse keni informata për rastin në Gllogjan, bashkëpunoni me institucionet

para një muaji - Gazeta Express

Ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla i ka bërë thirrje dorasit të vrasjes makabre në Gllogjan të dorëzohet në Polici. Sveçla po ashtu tha se kushdo që e ndihmon autorin e krimit, bëhet bashkëkryes...

Vrasja e trefishtë në Gllogjan - nesër varrosen dy nxënësit

para një muaji - Syri.net Kosova

Dy nxënësit që mbetën të vdekur mbrëmë në Gllogjan të Decanit do të varrosen nesër. Kështu ka njoftuar kryetari i kësja komune, Bashkim Ramosaj, i cili ka treguar se ceremonia e varrimit do të fillojë...

Dorasi i tragjedisë në Gllogjan gjendet në arrati, Policia e Kosovës po vazhdon ekzaminimin e provave

para një muaji - Tetova Sot

Tre persona kanë vdekur si pasojë e plagëve të marra nga plumbat në tragjedinë e djeshme që ndodhi në Gllogjan të Deçanit. Dorasi gjendet në arrati, ndërsa Policia e Kosovës po vazhdon ekzaminimin e provave....

Xhelal Sveçla iu thirrje edhe njëherë qytetarëve të bashkëpunojnë me policinë nëse kanë informata për ngjarjen në Deçan

para një muaji - GazetaBlic

Ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla, përmes një shkrimi në Facebook iu ka bërë edhe një herë thirrje qytetarëve të bashkëpunojnë me organet përkatëse nëse kanë ndonjë informatë në lidhje me ngjarjen...

Sveçla: Jemi mobilizuar si asnjëherë më parë për zbardhjen e rastit

para një muaji - RTK

Ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla, përsëri i ka bërë thirrje dorasit të tragjedisë në Gllogjan të dorëzohet. Ai i ftoj, nëse ka pasur, edhe bashkëpunëtorët e tij të dorëzohen në Polici. Sveçla...

Sveçla u bën thirrje qytetarëve që nëse kanë informata për rastin në Gllogjan, të bashkëpunojnë me institucionet

para një muaji - OraInfo

Sveçla: Qytetarë, nëse keni informata për rastin në Gllogjan, bashkëpunoni me institucionet. Ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla i ka bërë thirrje dorasit të vrasjes makabre në Gllogjan të dorëzohet...

Sveçla fton qytetarët të bashkëpunojnë dhe sërish i bën thirrje autorit të krimit në Gllogjan që të dorëzohet

para një muaji - Argument

Ministri i Brendshëm, Xhelal Sveçla edhe një herë i ka bërë thirrje autorit të krimit në Gllogjan që të dorëzohet, derisa thirrje për dorëzim u ka bërë edhe bashkëpunëtorëve të mundshëm. Njëkohësisht ai...

Më shumë se 24 orë nga vrasja e trefishtë në Gllogjan, autori i krimit vazhdon të jetë në arrati

para një muaji - Realiteti

Kanë kaluar më shumë se 24 orë nga momenti kur një person ka shtënë me armë zjarri në një autobus në Gllogjan të Deçanit, duke lënë të vdekur shoferin e autobusit, Gani Gjokaj dhe dy nxënësit pasagjerë...

Sveçla fton dorasin e krimit në Gllogjan të dorëzohet: Jemi mobilizuar si asnjëherë më parë për zbardhjen e rastit

para një muaji - Indeks online

Ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla, përsëri i ka bërë thirrje dorasit të tragjedisë në Gllogjan të dorëzohet. Ai i ftoj, nëse ka pasur, edhe bashkëpunëtorët e tij të dorëzohen në Polici, shkruan...

E trishtë/ Të lumtur në praninë e njëri-tjetrit, publikohet fotoja e fundit e 2 nxënësve pak para se të ndërronin jetë nga të shtënat me armë

para një muaji - FaxWeb

Një ngjarje tragjike ka ndodhur dje në fshatin Gllogjan të Deçanit, ku një person me maskë sulmoi një autobus me nxënës. Të vrarë mbetën tre persona, shoferi dhe dy nxënës – Genta Mustafa dhe Ledion Hamzaj....

Familjet e nxënësve të vrarë ndajnë dhimbjen bashkë (VIDEO)

para një muaji - Klan Kosova

Familjet Mustafaj dhe Hamzaj nga Gllogjani i Deçanit të shtunën e hapën të pamen e përbashkët për kryeshëndosh. Familjarët e dy nxënësve që nuk i mbijetuan plagëve të marra me armë zjarri gjatë kohës sa...

Sveçla fton qytetarët të bashkëpunojnë dhe sërish i bën thirrje autorit të krimit në Gllogjan që të dorëzohet

para një muaji - Daily News

Ministri i Brendshëm, Xhelal Sveçla edhe një herë i ka bërë thirrje autorit të krimit në Gllogjan që të dorëzohet, derisa thirrje për dorëzim u ka bërë edhe bashkëpunëtorëve të mundshëm. Njëkohësisht ai...

Sveçla fton qytetarët të bashkëpunojnë dhe sërish i bën thirrje autorit të krimit në Gllogjan që të dorëzohet

para një muaji - InFokus

Ministri i Brendshëm, Xhelal Sveçla edhe një herë i ka bërë thirrje autorit të krimit në Gllogjan që të dorëzohet, derisa thirrje për dorëzim u ka bërë edhe bashkëpunëtorëve të mundshëm. Njëkohësisht ai...

Publikohen mesazhe të brendshme të misioneve të huaja për sulme terroriste në Kosovë, Policia fillon trajtimin e informatës

para një muaji - Realiteti

Ministri i Punëve të Brendshme të Kosovës, Xhelal Sveçla përsëri u ka bërë thirrje qytetarëve që kanë ndonjë informacion lidhur me vrasjen e trefishtë në Gllogjan të bashkëpunojnë me institucionet relevante....

Pistat e dyshimit/ Çfarë të rejash ka deri tani për sulmin makabër në Deçan ndaj një autobusi që po transportonte nxënës

para një muaji - Java News

Një sulm makabër është kryer mbrëmë ndaj një autobusi që po transportonte nxënës nga Gjakova për në Deçan. Tre persona mbetën të vrarë dhe një person është plagosur. Të vrarë kanë mbetur dy nxënës dhe...

Sveçla sërish i bën thirrje dorasit të dorëzohet: Kushdo që ndihmon vrasësin, bëhet bashkëkryes i veprës

para një muaji - Lajmi.net

Ai nëpërmjet një postimi në Facebook ka thënë se është i vetëdijshëm për ankthin që po e përjetojnë familjarët e viktimave të cilët po presin kapjen e vrasësit, shkruan lajmi.net. Sveçla sërish i ka bërë...

Asnjë i arrestuar në tragjedinë e Gllogjanit në 24 orë nga vrasja e trefishtë

para një muaji - OraInfo

Tragjedia në Gllogjan: 24 orë nga vrasja e trefishtë, asnjë i arrestuar nga Policia Tragjedia e mbrëmshme në Gllogjan la të vrarë tre persona dhe një të plagosur. Policia ka bërë me dije se ka të pista...

Vrasja e trefishtë në Gllogjan - nesër varrosen dy nxënësit

para një muaji - Kallxo

Dy nxënësit që mbetën të vdekur mbrëmë në Gllogjan të Decanit do të varrosen nesër. Kështu ka njoftuar kryetari i kësja komune, Bashkim Ramosaj, i cili ka treguar se ceremonia e varrimit do të fillojë...

Fotografia e nxënësve të vrarë qe e kishin shkrepur pak para se të vriteshin

para një muaji - Fakti Ditor

Një ngjarje tragjike ka ndodhur dje në fshatin Gllogjan të Deçanit, ku një person me maskë sulmoi një autobus me nxënës. Të vrarë mbetën tre persona, shoferi dhe dy nxënës – Genta Mustafa dhe Ledion Hamzaj....

Vrasja e trefishtë në Gllogjan – nesër varrosen dy nxënësit

para një muaji - in7

Vrasja e trefishtë në Gllogjan – nesër varrosen dy nxënësit Dy nxënësit që mbetën të vdekur mbrëmë në Gllogjan të Decanit do të varrosen nesër. Kështu ka njoftuar kryetari i kësja komune, Bashkim Ramosaj,...

Tragjedia në Gllogjan: 24 orë nga vrasja e trefishtë, asnjë i arrestuar nga Policia

para një muaji - Gazeta Express

Tragjedia e mbrëmshme në Gllogjan la të vrarë tre persona dhe një të plagosur. Policia ka bërë me dije se ka të pista të hetimeve dhe se potencialisht në rast janë të përfshirë më shumë se dy persona....

Asnjë i arrestuar në tragjedinë në Gllogjan në 24 orë nga vrasja e trefishtë

para një muaji - OraInfo

Tragjedia në Gllogjan: 24 orë nga vrasja e trefishtë, asnjë i arrestuar nga Policia Tragjedia e mbrëmshme në Gllogjan la të vrarë tre persona dhe një të plagosur. Policia ka bërë me dije se ka të pista...

Pamje nga Gllogjani ku Njësia Speciale po kërkon të dyshuarin për vrasjen e trefishtë

para një muaji - Realiteti

Njësia Speciale Operative e Policisë së Kosovës po vazhdon të kërkojë në Gllogjan e rrethinë, autorin e vrasjes së trefishtë që ndodhi mbrëmë në këtë fshat. Në pamjet që ka siguruar Telegrafi, shihet se...

Sveçla fton qytetarët të bashkëpunojnë dhe sërish i bën thirrje autorit të krimit në Gllogjan që të dorëzohet

para një muaji - Realiteti

Ministri i Brendshëm, Xhelal Sveçla edhe një herë i ka bërë thirrje autorit të krimit në Gllogjan që të dorëzohet, derisa thirrje për dorëzim u ka bërë edhe bashkëpunëtorëve të mundshëm. Njëkohësisht ai...

Sveçla: Vrasësit i jap ultimatum të dorëzohet, po koordinohemi edhe me AKI për rastin e Gllogjanit

para një muaji - Zhurnal

Ministri i Punëve të Brendshme të Kosovës, Xhelal Sveçla i ka dhënë ultimatum vrasësit të tre personave në Gllogjan të Deçanit që të dorëzohet sa më shpejtë në Polici. Sveçla në një konferencë për media...

Në kërkim të autorit të vrasjes së trefishtë, Njësia Speciale nis patrullimin në Gllogjan

para një muaji - Zhurnal

Një numër i madh i pjesëtarëve të Njësisë Speciale me armë të gjata sapo kanë arritur në fshatin Gllogjan të Deçanit, ku do të patrullojnë në kërkim të autorit të vrasjes së trefishtë. Këta pjesëtarë janë...

Osmani ngushëllon familjet e të vrarëve në Gllogjan: Vrasja e Gentianës, Ledionit dhe Ganiut është akt mizor dhe ngjarje e trishtë

para një muaji - Zhurnal

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani i ka dërguar sot telegrame ngushëllimi familjeve Mustafaj, Hamzaj e Gjokaj, anëtarë të të cilëve janë vrarë një ditë më parë në një sulm të armatosur në...

Dorasi i krimit në Gllogjan ende në arrati, Policia po vazhdon ekzaminimin e provave

para një muaji - Periskopi

Tre persona kanë vdekur si pasojë e plagëve të marra nga plumbat në tragjedinë e djeshme që ndodhi në Gllogjan të Deçanit. Dorasi gjendet në arrati, ndërsa Policia e Kosovës po vazhdon ekzaminimin e provave....

Sveçla sërish i bën thirrje dorasit të krimit në Gllogjan që të dorëzohet

para një muaji - KosovaPress

Ministri i Brendshëm, Xhelal Sveçla edhe një herë i ka bërë thirrje dorasit të krimit në Gllogjan që të dorëzohet, derisa thirrje për dorëzim u ka bërë edhe bashkëpunëtorëve të mundshëm. Sveçla ka shkruar...

Osmani ngushëllon familjet e të vrarëve në Gllogjan: Vrasja e Gentianës, Ledionit dhe Ganiut është akt mizor dhe ngjarje e trishtë

para një muaji - Telegrafi

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani i ka dërguar sot telegrame ngushëllimi familjeve Mustafaj, Hamzaj e Gjokaj, anëtarë të të cilëve janë vrarë një ditë më parë në një sulm të armatosur në...

Ndizen qirinj në Deçan në nderim të viktimave të sulmit të mbrëmshëm (Video)

para një muaji - Bota Press

Në Deçan sonte janë ndezur qirinj në shenjë proteste dhe solidarizimi me familjet që humbën mbrëmë familjarët e tyre. Nga sulmi i mbrëmshëm me armë, mbetën të vrarë nxënësit Ledion Hamzaj dhe Genta Mustafaj,...

Pistat e hetimit për krimin makabër në Gllogjan, vrasësi ende në arrati

para një muaji - Syri.net Kosova

Drejtori i Policisë së Kosovës, Samedin Mehmeti sot se tha se kanë dy apo tri pista që po hetohen lidhur me vrasjen e trefishtë që ndodhi mbrëmë në Gllogjan të Deçanit, ku pas sulmit ndaj një auotbusi,...

Osmani ngushëllon familjet e të vrarëve në Gllogjan

para një muaji - Syri.net Kosova

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani i ka dërguar sot telegrame ngushëllimi familjeve Mustafaj, Hamzaj e Gjokaj, anëtarë të të cilëve janë vrarë një ditë më parë në një sulm të armatosur në...

Familjet e nxënësve të vrarë ndajnë dhimbjen bashkë (VIDEO)

para një muaji - Lajm

Familjet Mustafaj dhe Hamzaj nga Gllogjani i Deçanit të shtunën e hapën të pamen e përbashkët për kryeshëndosh. Familjarët e dy nxënësve që nuk i mbijetuan plagëve të marra me armë zjarri gjatë kohës sa...

Presidentja Osmani u shkruan telegram ngushëllimi familjeve të të vrarëve në Gllogjan

para një muaji - OraInfo

Presidentja Osmani ju dërgon telegrame ngushëllimi familjeve të të vrarëve në Gllogjan. Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani i ka dërguar sot telegrame ngushëllimi familjeve: Mustafaj, Hamzaj...

Kështu duket sot Gllogjani një ditë pas tragjedisë

para një muaji - Desku

Autobusi i sulmuar mbrëmë në Gllogjan ku u vranë tre persona, dy prej të cilëve nxënës, është ende në vendin e ngjarjes. Policia ka vendosur perimetrin e sigurisë, teksa ende nuk është raportuar për të...

Presidentja Osmani ju dërgon telegrame ngushëllimi familjeve të të vrarëve në Gllogjan

para një muaji - GazetaBlic

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani i ka dërguar sot telegrame ngushëllimi familjeve: Mustafaj, Hamzaj e Gjokaj, anëtarë të të cilëve janë vrarë një ditë më parë në një sulm të armatosur...

Osmani u dërgon telegrame ngushëllimi familjeve të të vrarëve në Gllogjan

para një muaji - RTV 21

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani i ka dërguar sot telegrame ngushëllimi familjeve: Mustafaj, Hamzaj e Gjokaj, anëtarë të të cilëve janë vrarë një ditë më parë në një sulm të armatosur në Gllogjan. “Lajmin...

Vazhdon kërkimi i provave në Gllogjan, autobusi ruhet nga policia

para një muaji - RTK

Autobusi i cili u sulmua me armë automatike, edhe pas një dite, është në vendin e ngjarjes. Në Gllogjan të Deçanit, deri para pak minutave ka patrulluar Njësia Speciale e Kosovës. Ndërkaq, pjesëtarë të...

24 orë pas vrasjes së trefishtë në Gllogjan, asnjë arrestim, policia në vendngjarje

para një muaji - Kallxo

Edhe 24 orë pas vrasjes së trefishtë në Gllogjan ende nuk është arrestuar asnjë person i dyshuar, ndërsa sipas raportimit të ekipit të KALLXO.com, që po qëndron në vendin e ngjarjes, dy ekipe ende po qëndrojnë...

Ramosaj: Ndezjen e qirinjëve në shenjë solidarizimi me familjet që pësuan mbrëmë tragjikisht, e kemi filluar me shokët e Gentës dhe Ledianit

para një muaji - Indeks online

Në Deçan u ndezën qirinj në shenjë proteste dhe solidarizimi me familjet që humbën mbrëmë familjarët. Nga sulmi i mbrëmshëm me armë, mbetën të vrarë nxënësit Ledion Hamzaj dhe Genta Mustafaj, si dhe shoferi...

Presidentja Osmani u dërgon telegram ngushëllimi familjeve të të vrarëve në Gllogjan

para një muaji - Koha.net

Presidentja e vendit, Vjosa Osmani, u ka dërguar telegram ngushëllimi familjeve të të vrarëve në Gllogjan të Deçanit. Në telegramin drejtuar familjeve Mustafaj, Hamzaj e Gjokaj, thuhet se Osmani lajmin...

Vazhdon hetimi për vrasjen e trefishtë në Deçan

para një muaji - Portalb

Autoritetet në Kosovë thonë se kanë dy apo tri pista që po hetohen lidhur me vrasjen e trefishtë që ndodhi më 26 nëntor në Gllogjan të Deçanit, trasmeton REL . Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës,...

Vazhdon kërkimi i provave në Gllogjan

para një muaji - Koha.mk

Autobusi i cili u sulmua me armë automatike, edhe pas një dite, është në vendin e ngjarjes. Në Gllogjan të Deçanit, deri para pak minutave ka patrulluar Njësia Speciale e Kosovës. Ndërkaq, pjesëtarë të...

Osmani ju dërgon telegrame ngushëllimi familjeve të të vrarëve në Gllogjan

para një muaji - Klan Kosova

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, i ka dërguar sot telegrame ngushëllimi familjeve të të vrarëve në Gllogjan të Deçanit. Telegrami ishte për anëtarët e familjeve Mustafaj, Hamzaj e Gjokaj, që u vranë...

Vazhdon kërkimi i provave në Gllogjan, autobusi ruhet nga policia

para një muaji - GazetaBlic

Autobusi i cili u sulmua me armë automatike, edhe pas një dite, është në vendin e ngjarjes. Në Gllogjan të Deçanit, deri para pak minutave ka patrulluar Njësia Speciale e Kosovës. Ndërkaq, pjesëtarë të...

Ramosaj: Ndezjen e qirinjëve në shenjë solidarizimi me familjet që pësuan mbrëmë tragjikisht, e kemi filluar me shokët e Gentës dhe Ledianit

para një muaji - Zeri

Në Deçan u ndezën qirinj në shenjë proteste dhe solidarizimi me familjet që humbën mbrëmë familjarët. Nga sulmi i mbrëmshëm me armë, mbetën të vrarë nxënësit Ledion Hamzaj dhe Genta Mustafaj, si dhe shoferi...

Osmani ju dërgon telegrame ngushëllimi familjeve të të vrarëve në Gllogjan

para një muaji - RTK

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani i ka dërguar sot telegrame ngushëllimi familjeve: Mustafaj, Hamzaj e Gjokaj, anëtarë të të cilëve janë vrarë një ditë më parë në një sulm të armatosur...

Policia në kërkim të provave dhe autorit pas vrasjes së trefishtë në Gllogjan

para një muaji - Syri.net Kosova

Autobusi i cili u sulmua me armë automatike, edhe pas një dite, është në vendin e ngjarjes. Në Gllogjan të Deçanit, deri para pak minutave ka patrulluar Njësia Speciale e Kosovës. Ndërkaq, pjesëtarë të...

Sveçla sërish i bën thirrje dorasit të krimit në Gllogjan që të dorëzohet

para një muaji - Gazeta Metro

Ministri i Brendshëm, Xhelal Sveçla edhe një herë i ka bërë thirrje dorasit të krimit në Gllogjan që të dorëzohet, derisa thirrje për dorëzim u ka bërë edhe bashkëpunëtorëve të mundshëm. Sveçla ka shkruar...

Sveçla sërish i bën thirrje dorasit të krimit në Gllogjan që të dorëzohet

para një muaji - ATV Live

Ministri i Brendshëm, Xhelal Sveçla edhe një herë i ka bërë thirrje dorasit të krimit në Gllogjan që të dorëzohet, derisa thirrje për dorëzim u ka bërë edhe bashkëpunëtorëve të mundshëm. Sveçla ka shkruar...

Bashkim Ramosaj njofton se kur do të jetë ceremonia e varrimit të Gentës dhe Ledianit

para një muaji - ATV Live

Kryetari i Komunës së Deçanit përmes një postimi në facebook ka njoftuar se nesër do të jetë ceremonia e varrimit të dy nxënësve të vrarë mbrëmë në Gllogjan. Mbrëmë nga sulmi i mbrëmshëm me armë, mbetën...

Sveçla sërish i bën thirrje dorasit të dorëzohet: Kushdo që ndihmon vrasësin, bëhet bashkëkryes i veprës

para një muaji - Realiteti

Ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla edhe njëherë i ka bërë thirrje dorasit të vrasjes së trefishtë që ndodhi mbrëmë në Gllogjan të dorëzohet në Polici. Ai nëpërmjet një postimi në Facebook ka...

Vazhdojnë hetimet për vrasjen e trefishtë në Deçan

para një muaji - Gazeta Metro

Autoritetet në Kosovë thonë se kanë dy apo tri pista që po hetohen lidhur me vrasjen e trefishtë që ndodhi më 26 nëntor në Gllogjan të Deçanit. Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës, Samedin Mehmeti,...

Sveçla fton dorasin e krimit në Gllogjan të dorëzohet: Jemi mobilizuar si asnjëherë më parë për zbardhjen e rastit

para një muaji - Arbresh

Ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla, përsëri i ka bërë thirrje dorasit të tragjedisë në Gllogjan të dorëzohet. Sveçla shkruan se institucionet janë mobilizuar si asnjëherë më parë në zbardhjen...

Vazhdon kërkimi i provave në Gllogjan

para një muaji - RTV 21

Autobusi i cili u sulmua me armë automatike, edhe pas një dite, është në vendin e ngjarjes. Në Gllogjan të Deçanit, deri para pak minutave ka patrulluar Njësia Speciale e Kosovës. Ndërkaq, pjesëtarë të...

Presidentja Osmani ju dërgon telegrame ngushëllimi familjeve të të vrarëve në Gllogjan

para një muaji - Indeks online

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani i ka dërguar sot telegrame ngushëllimi familjeve: Mustafaj, Hamzaj e Gjokaj, anëtarë të të cilëve janë vrarë një ditë më parë në një sulm të armatosur...

U asfiksuan nga gazi në shtëpi, dy persona humbën jetën një ditë më parë në Kavajë, u gjetën sot

para një muaji - Realiteti

Dy nxënësit që mbetën të vdekur mbrëmë në Gllogjan të Decanit do të varrosen nesër. Kështu ka njoftuar kryetari i kësja komune, Bashkim Ramosaj, i cili ka treguar se ceremonia e varrimit do të fillojë...

Vazhdon kërkimi i provave në Gllogjan, autobusi ruhet nga policia

para një muaji - Indeks online

Autobusi i cili u sulmua me armë automatike, edhe pas një dite, është në vendin e ngjarjes. Në Gllogjan të Deçanit, deri para pak minutave ka patrulluar Njësia Speciale e Kosovës. Ndërkaq, pjesëtarë të...

Policia e ruan autobusin në Gllogjan, vazhdon kërkimi i provave

para një muaji - OraInfo

Vazhdon kërkimi i provave në Gllogjan, autobusi ruhet nga policia. Autobusi i cili u sulmua me armë automatike, edhe pas një dite, është në vendin e ngjarjes. Në Gllogjan të Deçanit, deri para pak minutave...

Osmani ju dërgon telegrame ngushëllimi familjeve të të vrarëve në Gllogjan

para një muaji - Lajmi.net

Në telegramet e ngushëllimit të Osmanit thuhet se lajmin e ka pranuar më dhimbje të madhe dhe ndan dhimbjen e thellë me familjet e viktimave, shkruan lajmi.net “Presidentja Osmani ka uruar që ngjarje të...

Haradinaj shkon për ngushëllime tek familjet Mustafaj e Hamzaj në Gllogjan

para një muaji - Desku

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka shkuar për ngushëllime tek familjet që mbrëmë humbën familjarët e tyre në sulmin që ndodhi në Gllogjan të Deçanit. Haradinaj vizitoi familjen...

Pistat e dyshimit, ultimatumi dhe vrasësi në arrati - gjithçka që dihet deri tash për krimin në Gllogjan

para një muaji - Gazeta Express

Një sulm makabër është kryer mbrëmë ndaj një autobusi që po transportonte nxënës nga Gjakova për në Deçan. Tre persona mbetën të vrarë dhe një person është plagosur. Të vrarë kanë mbetur dy nxënës dhe...

Daut Haradinaj apelon tek organet e rendit që sa më shpejt t’i zbulojnë autorët e krimit në Gllogjan

para një muaji - Zeri

Ish-deputeti i AAK-së që vjen nga rajoni i Deçanit, Daut Haradinaj, ua ka shprehur ngushëllimet më të thella familjarëve që humbën të afërmit e tyre në këtë tragjedi. Ai përmes një postimi në facebook...

Gjithçka që dihet deri tash për krimin në Gllogjan

para një muaji - OraInfo

Pistat e dyshimit, ultimatumi dhe vrasësi në arrati – gjithçka që dihet deri tash për krimin në Gllogjan. Një sulm makabër është kryer mbrëmë ndaj një autobusi që po transportonte nxënës nga Gjakova për...

Presidentja Osmani ju dërgon telegrame ngushëllimi familjeve të të vrarëve në Gllogjan

para një muaji - Infokusi

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani i ka dërguar sot telegrame ngushëllimi familjeve: Mustafaj, Hamzaj e Gjokaj, anëtarë të të cilëve janë vrarë një ditë më parë në një sulm të armatosur...

24 orë nga vrasja e trefishtë në Gllogjan, asnjë i arrestuar nga Policia

para një muaji - Revista Kosovarja

Tragjedia e mbrëmshme në Gllogjan la të vrarë tre persona dhe një të plagosur. Policia ka bërë me dije se ka të pista të hetimeve dhe se potencialisht në rast janë të përfshirë më shumë se dy persona....

Daut Haradinaj apelon te organet e rendit që sa më shpejtë të zbulojnë autorët e krimit në Gllogjan

para një muaji - Zeri

Ish-deputeti i AAK-së që vjen nga rajoni i Deçanit, Daut Haradinaj, iu ka shprehur ngushëllimet më të thella familjarëve që humbën të afërmit e tyre në këtë tragjedi. Ai përmes një postimi në facebook...

Nderim dhe protestë për të vrarët në Gllogjan

para një muaji - RTK

Para komunës në Deçan po ndizen qirinjë për tre personat që vdiqën mbrëmë pas një sulmi me armë automatike ndaj një autobusi që po barte nxënës. Në nderim të tri viktimave, qirinjë po ndezin shumë qytetarë,...

Vrasja e trefishtë në Gllogjan, Haradinaj ka një kërkesë për policinë

para një muaji - OraInfo

Vrasja e trefishtë në Gllogjan, Haradinaj kërkon zbardhjen sa më të shpejtë të rastit. Zyrtari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Daut Haradinaj nëpërmjet një postimi në Facebook ka shprehur ngushëllime...

Pistat e dyshimit, ultimatumi dhe vrasësi në arrati – gjithçka që dihet deri tash për krimin në Gllogjan

para një muaji - News33

Një sulm makabër është kryer mbrëmë ndaj një autobusi që po transportonte nxënës nga Gjakova për në Deçan. Tre persona mbetën të vrarë dhe një person është plagosur. Të vrarë kanë mbetur dy nxënës dhe...

Ndizen qirinj në Deçan në nderim të viktimave të sulmit të mbrëmshëm në Gllogjan

para një muaji - Desku

Ndizen qirinj në Deçan në nderim të viktimave të sulmit të mbrëmshëm në Gllogjan Sot në Deçan janë ndezur qirinj në shenjë proteste dhe solidarizimi me familjet që humbën mbrëmë familjarët e tyre, në rastin...

Ndizen qirinj në Deçan në nderim të viktimave të sulmit me armë

para një muaji - ABC News

KOSOVË- Sot në Deçan janë ndezur qirinj në shenjë solidarizimi me familjet që humbën mbrëmë familjarët e tyre, në sulmin tragjik në Gllogjan, ku një person qëlloi me armë zjarri autobusin që po transportonte...

Masakra me tre të vdekur në Kosovë, drejtori i policisë dhe ministri japin detajet: Po hetohen disa pista

para një muaji - Top Channel

Pas ngjarjes të rëndë të ndodhur mbrëmjen e djeshme në Kosovë, ku pas një sulmi ndaj një autobusi humbën jetën shoferi dhe dy nxënës, ministri Sveçla dhe drejtori i Policisë kanë dalë në një deklaratë...

Ndizen qirinj në nderim të tri viktimave në Gllogjan

para një muaji - RTV 21

Para Komunës në Deçan, po ndizen qirinjë për tre personat që vdiqën mbrëmë pas një sulmi me armë automatike ndaj një autobusi që po barte nxënës. Në nderim të tri viktimave, qirinjë po ndezin shumë qytetarë,...

Sveçla: Po hetohen disa pista për vrasjen në Gllogjan të Deçanit

para një muaji - TV21

Në më shumë se dy pista janë duke u kryer hetimet nga ana e Policisë së Kosovës për rastin e vrasjes së trefishtë që ka ndodhur mbrëmë në Gllogjan të Deçanit. Ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla,...

Vrasja e trefishtë në Gllogjan, Haradinaj kërkon zbardhjen sa më të shpejtë të rastit

para një muaji - Syri.net Kosova

Zyrtari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Daut Haradinaj nëpërmjet një postimi në Facebook ka shprehur ngushëllime për familjarët e të vrarëve në ngjarjen makabre që ndodhi mbrëmë në Gllogjan të Deçanit....

Ndizen qirinj në nderim të tri viktimave në Gllogjan

para një muaji - Telegrafi

Në Deçan, qytetarë të shumtë kanë ndezur qirinj në nderim të dy nxënësve dhe shoferit të autobusit, të cilët u vranë mbrëmë në një sulm me armë zjarri ndaj një autobusi në Gllogjan. Deri më tani, në lidhje...

Në kërkim të autorit të vrasjes së trefishtë, Njësia Speciale nis patrullimin në Gllogjan

para një muaji - Telegrafi

Një numër i madh i pjesëtarëve të Njësisë Speciale me armë të gjata sapo kanë arritur në fshatin Gllogjan të Deçanit, ku do të patrullojnë në kërkim të autorit të vrasjes së trefishtë. Këta pjesëtarë janë...

Ndizen qirinj në Deçan në nderim të viktimave të sulmit të mbrëmshëm në Gllogjan

para një muaji - Syri.net Kosova

Sot në Deçan janë ndezur qirinj në shenjë proteste dhe solidarizimi me familjet që humbën mbrëmë familjarët e tyre, në rastin tragjik që ka ndodhur mbrëmë në Gllogjan, e ku një person sulmoi me armë zjarri...

Të pajisur me armë të gjata, Njësia Speciale nis patrullimin në Gllogjan

para një muaji - Indeks online

Një numër i madh i pjesëtarëve të Njësisë Speciale me armë të gjata sapo kanë arritur në fshatin Gllogjan të Deçanit. Këta pjesëtarë janë në afërsi të vendit të ngjarjes, ku ndodhi sulmi i mbrëmshëm me...

Në nderim të viktimave ndizen qirinj në Deçan

para një muaji - Kallxo

Në nderim të tre personave që u vranë mbrëmë në Gllogjan të Deçanit, sot janë ndezur qirinj në qendër të këtij qyteti. Të pranishëm në këtë ceremoni shihen shumë qytetarë po ashtu edhe kryetari i kësaj...

Ndizen qirinj në Deçan në nderim të viktimave të sulmit të mbrëmshëm në Gllogjan

para një muaji - Gazeta Express

Sot në Deçan janë ndezur qirinj në shenjë proteste dhe solidarizimi me familjet që humbën mbrëmë familjarët e tyre, në rastin tragjik që ka ndodhur mbrëmë në Gllogjan, e ku një person sulmoi me armë zjarri...

Ndizen qirinj në nderim të tri viktimave në Gllogjan

para një muaji - Tokasot

Në Deçan, qytetarë të shumtë kanë ndezur qirinj në nderim të dy nxënësve dhe shoferit të autobusit, të cilët u vranë mbrëmë në një sulm me armë zjarri ndaj një autobusi në Gllogjan. Deri më tani, në lidhje...

Sveçla: Vrasësit i jap ultimatum të dorëzohet, po koordinohemi edhe me AKI për rastin e Gllogjanit!

para një muaji - Albeu

Ministri i Punëve të Brendshme të Kosovës, Xhelal Sveçla i ka dhënë ultimatum vrasësit të tre personave në Gllogjan të Deçanit që të dorëzohet sa më shpejtë në Polici. Sveçla në një konferencë për media...

Nesër varrosen dy nxënësit e vrarë mbrëmë në Gllogjan

para një muaji - Zeri

Nesër (e diel) do të varrosen dy nxënësit e vrarë mbrëmë në sulmin që ndodhi në Gllogjan të Deçanit e ku të vrarë gjithsej mbetën tre persona. Varrimi i të ndjerëve do të bëhet në ora 14:00 në varrezat...

Ndizen qirinj në Deçan në nderim të viktimave të sulmit të mbrëmshëm

para një muaji - Zeri

Në Deçan sonte janë ndezur qirinj në shenjë proteste dhe solidarizimi me familjet që humbën mbrëmë familjarët e tyre, njofton klankosova.tv Nga sulmi i mbrëmshëm me armë, mbetën të vrarë nxënësit Ledion...

Ndizen qirinj në Deçan në nderim të viktimave të sulmit të mbrëmshëm

para një muaji - Aktuale

Në Deçan sonte janë ndezur qirinj në shenjë proteste dhe solidarizimi me familjet që humbën mbrëmë familjarët e tyre. Nga sulmi i mbrëmshëm me armë, mbetën të vrarë nxënësit Ledion Hamzaj dhe Genta Mustafaj,...

Sveçla: Po hetohen disa pista për vrasjen në Gllogjan të Deçanit

para një muaji - RTV 21

Në më shumë se dy pista janë duke u kryer hetimet nga ana e Policisë së Kosovës për rastin e vrasjes së trefishtë që ka ndodhur mbrëmë në Gllogjan të Deçanit. Ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla,...

Autobusi ende në vendngjarje, policia në kërkim të provave dhe autorit pas vrasjes së trefishtë në Gllogjan

para një muaji - Lajmi.net

Për rastin e vrasjes së trefishtë, ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla ka deklaruar se kanë marrë informacione të ndryshme, shkruan lajmi.net. “Mund të deklarojë se tashmë kemi informacione të...

Në kërkim të autorit të vrasjes së trefishtë, Njësia Speciale nis patrullimin në Gllogjan

para një muaji - Albeu

Një numër i madh i pjesëtarëve të Njësisë Speciale me armë të gjata sapo kanë arritur në fshatin Gllogjan të Deçanit, ku do të patrullojnë në kërkim të autorit të vrasjes së trefishtë.Këta pjesëtarë janë...

Vrasja e nxënësve dhe e shoferit të autobuzit, Ministri i Brendshëm i drejtohet autorit: Dorëzohu! Njësia Speciale nis patrullimin

para një muaji - NOA

Vrasja e shoferit të autobuzit dhe dy nxënësve ka shkaktuar një reagim të fortë në Kosovë. Vetë ministri ka apeluar për vrasësin: Dorëzohu! Një numër i madh i pjesëtarëve të Njësisë Speciale kanë arritur...

Daut Haradinaj: Autorët e ngjarjes në Gllogjan meritojnë ndëshkimin më të ashpër ligjor!

para një muaji - GazetaBlic

Ish-deputeti i AAK-së që vjen nga rajoni i Deçanit, Daut Haradinaj, iu ka shprehur ngushëllimet më të thella familjarëve që humbën të afërmit e tyre në këtë tragjedi, raporton Gazeta Blic. Ai ka apeluar...

Vrasja e trefishtë në Deçan, Prokurorja Gashi: Është zbrazur një karikator i kallashnikovit

para një muaji - Kallxo

Prokuroria Themelore në Pejë ka njoftuar se janë duke vazhduar hetimet për zbardhjen e vrasjes së trefishtë në Gllogjan të Deçanit natën e mbrëmshme. Në një konferencë për media, prokurorja e rastit Sahide...

Mehmeti: Kemi 2-3 pista hetimi dhe informacione të shumta, nuk kemi asnjë të dhënë që na çon në një akt terrorist

para një muaji - Telegrafi

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës, Samedin Mehmeti ka thënë se janë duke marrë shumë informacione të ndryshme dhe kanë rreth tri pista hetimi në lidhje me ngjarjen tragjike që ndodhi të premten...

Sveçla: Vrasësit i bëj ultimatum të dorëzohet, po koordinohemi edhe me AKI për rastin e Gllogjanit

para një muaji - Telegrafi

Ministri i Punëve të Brendshme të Kosovës, Xhelal Sveçla i ka dhënë ultimatum vrasësit të tre personave në Gllogjan të Deçanit që të dorëzohet sa më shpejtë në Polici. Sveçla në një konferencë për media...

Sulmi me armë në Deçan, ministri i Brendshëm: I bëj thirrje vrasësit të dorëzohet

para një muaji - ABC News

Kanë kaluar disa orë nga sulmi me armë në Gllogjan ku humbën jetën 2 nxënës e shoferi i autobusit dhe ende nuk ka një autor të ngjarjes së rëndë. Ministri i Brendshëm i Kosovës Xhelal Sveçla në një konferencë...

Dyshimet për akt terrorist në Gllogjan, flet drejtori i policisë

para një muaji - Syri.net Kosova

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës, Samedin Mehmeti ka thënë se janë duke marrë shumë informacione të ndryshme dhe kanë rreth tri pista hetimi në lidhje me ngjarjen tragjike që ndodhi të premten...

Njësia Speciale e Policisë së Kosovës nis patrullimin në Gllogjan

para një muaji - Syri.net Kosova

Një numër i madh i pjesëtarëve të Njësisë Speciale me armë të gjata sapo kanë arritur në fshatin Gllogjan të Deçanit. Këta pjesëtarë janë në afërsi të vendit të ngjarjes, ku ndodhi sulmi i mbrëmshëm me...

Njësia Speciale e Policisë së Kosovës nis patrullimin në Gllogjan

para një muaji - Syri.net Kosova

Një numër i madh i pjesëtarëve të Njësisë Speciale me armë të gjata sapo kanë arritur në fshatin Gllogjan të Deçanit. Këta pjesëtarë janë në afërsi të vendit të ngjarjes, ku ndodhi sulmi i mbrëmshëm me...

Samedin Mehmeti: Mund të ketë më tepër se një person të përfshirë në rastin e mbrëmshëm

para një muaji - Indeks online

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës, Samedin Mehmeti ka thënë se janë duke e bërë ekzamiinimin e terrenit, teksa shtoi se rreth personave të dyshuar mund të jetë një, me mundësi të ndërlidhjes...

Sveçla: I bëj ultimatum vrasësit që të dorëzohet

para një muaji - Indeks online

Ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla, deklaron se i bën ultimatum vrasësit të sulmit të mbrëmshëm në Gllogjan të Deçanit ku mbetën të vrarë tre persona që të dorëzohet. “Unë nuk po i bëj ftesë...

Samedin Mehmeti: Mund të ketë më tepër se një person të përfshirë në rastin e mbrëmshëm

para një muaji - Zeri

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës, Samedin Mehmeti ka thënë se janë duke e bërë ekzamiinimin e terrenit, teksa shtoi se rreth personave të dyshuar mund të jetë një, me mundësi të ndërlidhjes...

Haradinaj shkon për ngushëllime tek familjet Mustafaj e Hamzaj në Gllogjan

para një muaji - Zeri

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka shkuar për ngushëllime tek familjet që mbrëmë humbën familjarët e tyre në sulmin që ndodhi në Gllogjan të Deçanit. Haradinaj vizitoi familjen...

Autobusi i sulmuar mbrëmë akoma është në vendin e ngjarjes, Policia vazhdon hetimet

para një muaji - Zeri

Autobusi drejt të cilit ishte shtënë mbrëmë me armë zjarri është akoma në vendin e ngjarjes. Perimetri ku ka ndodhur ngjarja është i rrethuar m shirit të policisë, njofton Klankosova.tv. Nga ngjarja e...

Ngjarja makabre në Gllogjan, mund të jenë të përfshirë më shumë se një person

para një muaji - OraInfo

Ende nuk është kapur autori i vrasjes së trefishtë në Deçan. Drejtori i Policisë, Samedin Mehmeti ka dhënë detaje rreth pistës së hetimeve për vrasjen e trefishtë që ndodhi mbrëmë në Gllogjan. Mehmeti...

Sveçla kërkon nga qytetarët ta ndihmojnë policinë me informata

para një muaji - OraInfo

Sveçla po kërkon ndihmën e qytetarëve për kapen e autorit të vrasjes në Deçan. Ministri i Brendshëm, Xhelal Sveçla në një konferencë për media i ka bërë thirrje qytetarëve që kushdo që ka informacione...

Njësia Speciale e Policisë së Kosovës nis patrullimin në Gllogjan

para një muaji - OraInfo

Gllogjani sot duket i qetë. Një numër i madh i pjesëtarëve të Njësisë Speciale me armë të gjata sapo kanë arritur në fshatin Gllogjan të Deçanit. Këta pjesëtarë janë në afërsi të vendit të ngjarjes, ku...

Rasti tragjik, Haradinaj shkon për ngushëllime tek familjet Mustafaj e Hamzaj në Gllogjan

para një muaji - OraInfo

Gllogjani po vazhdon të presë qytetarë për ngushëllime. Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka shkuar për ngushëllime tek familjet që mbrëmë humbën familjarët e tyre në sulmin...

Sveçla: I bëj ultimatum vrasësit që të dorëzohet sa ma parë

para një muaji - RTV 21

Ministri i Punëve të Brendshme të Kosovës, Xhelal Sveçla u ka bërë thirrje qytetarëve që kanë ndonjë informacion lidhur me vrasjen e trefishtë në Gllogjanë të bashkëpunojnë me institucionet relevante....

Po hetohen dy-tri pista për rastin në Gllogjan, Policia thotë se s’bëhet fjalë për akt terrorist

para një muaji - Koha.net

Në dy ose tri pista janë duke u kryer hetime për rastin e vrasjeve që ndodhën të premten në Gllogjan, ka bërë të ditur Policia e Kosovës. Të premten rreth orës 19:00, si pasojë e disa të shtënave me armë...

Drejtori i Policisë: Mund të jenë të përfshirë më shumë se një person në rastin e Gllogjanit

para një muaji - Syri.net Kosova

Drejtori i Policisë, Samedin Mehmeti ka dhënë detaje rreth pistës së hetimeve për vrasjen e trefishtë që ndodhi mbrëmë në Gllogjan. Mehmeti tha se hetuesit policorë janë duke e ekzaminuar ende terrenin...

Sveçla thotë se po hetohen disa pista për vrasjen në Gllogjan të Deçanit

para një muaji - ATV Live

Në më shumë se dy pista janë duke u kryer hetimet nga ana e Policisë së Kosovës për rastin e vrasjes së trefishtë që ka ndodhur mbrëmë në Gllogjan të Deçanit. Ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla,...

Samedin Mehmeti: Mund të ketë më tepër se një person të përfshirë në rastin e mbrëmshëm

para një muaji - Klan Kosova

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës, Samedin Mehmeti ka thënë se janë duke e bërë ekzamiinimin e terrenit, teksa shtoi se rreth personave të dyshuar mund të jetë një, me mundësi të ndërlidhjes...

Bashkim Ramosaj njofton se nesër në ora 13:30 do të filloj ceremonia e varrimit të Gentës dhe Ledianit

para një muaji - Ekonomia Online

Kryetari i Komunës së Deçanit përmes një postimi në facebook ka njoftuar se nesër do të jetë ceremonia e varrimit të dy nxënësve të vrarë mbrëmë në Gllogjan. Mbrëmë nga sulmi i mbrëmshëm me armë, mbetën...

Njësia Speciale vazhdon hetimet për zbardhjen e vrasjes së trefishtë në Gllogjan

para një muaji - Arbresh

Njësia Speciale është duke vazhduar hetimet për zbardhjen e vrasjes së trefishtë në Gllogjan të Deçanit natën e mbrëmshme. Në foto e publikuar në web-faqen “Njësia ROSU Fit”, shihet patrullimi i këtij...

Mehmeti: Potencialisht ka më shumë se një të dyshuar për rastin në Gllogjan

para një muaji - RTK

Drejtori i Policisë, Samedin Mehmeti ka thënë se janë ende janë duke bërë ekzaminime në vendin ku ka ndodhur ngjarja tragjike në Gllogjan, ku një person i armatosur ka shtënë me armë zjarrti në drejtim...

Njësia Speciale e Policisë së Kosovës nis patrullimin në Gllogjan

para një muaji - RTK

Një numër i madh i pjesëtarëve të Njësisë Speciale me armë të gjata sapo kanë arritur në fshatin Gllogjan të Deçanit. Këta pjesëtarë janë në afërsi të vendit të ngjarjes, ku ndodhi sulmi i mbrëmshëm me...

Sveçla: I bëj ultimatum vrasësit që të dorëzohet

para një muaji - Aktuale

Ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla, deklaron se i bën ultimatum vrasësit të sulmit të mbrëmshëm në Gllogjan të Deçanit ku mbetën të vrarë tre persona që të dorëzohet. “Unë nuk po i bëj ftesë...

Ministri Sveçla ultimatum vrasësit që të dorëzohet

para një muaji - Syri.net Kosova

Ministri i Brendshëm, Xhelal Sveçla në një konferencë për media i ka bërë thirrje qytetarëve që kushdo që ka informacione për krimin që ka ndodhur mbrëmë në Gllogjan të bashkëpunojë me policinë. Sveçla...

Presidentja Osmani u dërgon telegrame ngushëllimi familjeve të të vrarëve në Gllogjan

para një muaji - Gazeta Metro

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani i ka dërguar sot telegrame ngushëllimi familjeve: Mustafaj, Hamzaj e Gjokaj, anëtarë të të cilëve janë vrarë një ditë më parë në një sulm të armatosur...

Osmani ju dërgon telegrame ngushëllimi familjeve të të vrarëve në Gllogjan

para një muaji - Realiteti

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani ka dërguar telegrame ngushëllimi për familjet e të vrarëve në ngjarjen makabre që ndodhi mbrëmë në Gllogjan të Deçanit. Në telegramet e ngushëllimit të Osmanit thuhet...

Osmani ngushëllon familjet e të vrarëve në Gllogjan: Vrasja e Gentianës, Ledionit dhe Ganiut është akt mizor dhe ngjarje e trishtë

para një muaji - Realiteti

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani i ka dërguar sot telegrame ngushëllimi familjeve Mustafaj, Hamzaj e Gjokaj, anëtarë të të cilëve janë vrarë një ditë më parë në një sulm të armatosur në...

Mehmeti: Potencialisht ka më shumë se një të dyshuar për rastin në Gllogjan

para një muaji - Gazeta Express

Drejtori i Policisë, Samedin Mehmeti ka thënë se janë ende janë duke bërë ekzaminime në vendin ku ka ndodhur ngjarja tragjike në Gllogjan, ku një person i armatosur ka shtënë me armë zjarrti në drejtim...

Të dielën varrosen dy nxënësit e vrarë mbrëmë në Gllogjan

para një muaji - Klan Kosova

Nesër (e diel) do të varrosen dy nxënësit e vrarë mbrëmë në sulmin që ndodhi në Gllogjan të Deçanit e ku të vrarë gjithsej mbetën tre persona. Varrimi i të ndjerëve do të bëhet në ora 14:00 në varrezat...

Autobusi i tragjedisë në Gllogjan po ruhet nga policia

para një muaji - Ekonomia Online

Autobusi që u sulmua me kallashnikov mbrëmë në Gllogjan, ku u vranë 3 persona, ende është në vendin e ngjarjes dhe po ruhet nga Policia, ndërkohë që edhe Njësia Speciale po patrullon në atë pjesë. Ministri...

Ramosaj: Ndezjen e qirinjëve në shenjë solidarizimi me familjet që pësuan mbrëmë tragjikisht, e kemi filluar me shokët e Gëntës dhe Ledianit

para një muaji - Ekonomia Online

Në Deçan u ndezën qirinj në shenjë proteste dhe solidarizimi me familjet që humbën mbrëmë familjarët. Nga sulmi i mbrëmshëm me armë, mbetën të vrarë nxënësit Ledion Hamzaj dhe Genta Mustafaj, si dhe shoferi...

Presidentja Osmani ju dërgon telegrame ngushëllimi familjeve të të vrarëve në Gllogjan

para një muaji - Arbresh

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani i ka dërguar sot telegrame ngushëllimi familjeve: Mustafaj, Hamzaj e Gjokaj, anëtarë të të cilëve janë vrarë një ditë më parë në një sulm të armatosur...

Sveçla: I bëj ultimatum vrasësit që të dorëzohet sa ma parë

para një muaji - Kallxo

Ministri i Punëve të Brendshme të Kosovës, Xhelal Sveçla u ka bërë thirrje qytetarëve që kanë ndonjë informacion lidhur me vrasjen e trefishtë në Gllogjanë të bashkëpunojnë me institucionet relevante....

Presidentja Osmani u dërgon telegrame ngushëllimi familjeve të të vrarëve në Gllogjan

para një muaji - KosovaPress

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani i ka dërguar sot telegrame ngushëllimi familjeve: Mustafaj, Hamzaj e Gjokaj, anëtarë të të cilëve janë vrarë një ditë më parë në një sulm të armatosur...

Prokuroria jep detaje të reja për ngjarjen tragjike në Gllogjan

para një muaji - Syri.net Kosova

Prokurorja e rastit në Gllogjan të Deçanit, Sahide Gashi, ka thënë se lidhur me rastin e vrasjes së tre personave dhe plagosjes së një tjetri mbrëmjen e së premtes në Gllogjan, janë intervistuar shumë...

Vrasja e trefishtë në Gllogjan, Haradinaj kërkon zbardhjen sa më të shpejtë të rastit

para një muaji - Lajmi.net

Haradinaj ka apeluar tek organet e rendit që sa më shpejtë të zbulojnë autorët, shkruan lajmi.net. “Rasti i mbrëmshëm në Gllogjan na ka tronditur thellësisht të gjithëve. Familjarëve të të vrarëve ju shpreh...

Vrasja makabre në Gllogjan, urdhërohen përgjime të shumë personave

para një muaji - Syri.net Kosova

Prokuroria e Pejës ka urdhëruar përgjimin e shumë personave në vazhdën e hetimeve për zbardhjen e vrasjes së trefshitë në Gllogjan të Deçanit. Kjo u bë e ditur në një konferencë për media nga prokurorija...

Ministri Sveçla: Qytetarët ta ndihmojnë policinë me informata, i bëj ultimatum vrasësit të dorëzohet

para një muaji - Gazeta Express

Ministri i Brendshëm, Xhelal Sveçla në një konferencë për media i ka bërë thirrje qytetarëve që kushdo që ka informacione për krimin që ka ndodhur mbrëmë në Gllogjan të bashkëpunojë me policinë , raporton...

Kështu duket sot Gllogjani një ditë pas tragjedisë

para një muaji - Gazeta Express

Autobusi i sulmuar mbrëmë në Gllogjan ku u vranë tre persona, dy prej të cilëve nxënës, është ende në vendin e ngjarjes. Policia ka vendosur perimetrin e sigurisë, teksa ende nuk është raportuar për të...

Presidentja Osmani ju dërgon telegrame ngushëllimi familjeve të të vrarëve në Gllogjan

para një muaji - Ekonomia Online

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani i ka dërguar sot telegrame ngushëllimi familjeve: Mustafaj, Hamzaj e Gjokaj, anëtarë të të cilëve janë vrarë një ditë më parë në një sulm të armatosur...

Xhelal Sveçla pas vrasjes së trefishtë në Gllogjan: I bëj ultimatum vrasësit të dorëzohet sa më parë!

para një muaji - GazetaBlic

Ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla ka thënë se kanë informacione të ndryshme lidhur me vrasjen e tre personave gjatë mbrëmjes së kaluar në Deçan. Në një konferencë për media, ai i ka bërë thirrje...

Drejtori i Policisë për vrasjen në Deçan: Mund të ketë më shumë se një të dyshuar!

para një muaji - GazetaBlic

Drejtori i Policisë së Kosovës, Samedin Mehmetaj ka dalë në një konferencë për media, ku ka shpalosur detaje rreth hetimeve që po bëhen për vrasjen e tre personave në Gllogjan të Deçanit. Mehmetaj ka bërë...

Haradinaj shkon për ngushëllime tek familjet Mustafaj e Hamzaj në Gllogjan

para një muaji - GazetaBlic

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka shkuar për ngushëllime tek familjet që mbrëmë humbën familjarët e tyre në sulmin që ndodhi në Gllogjan të Deçanit. Haradinaj vizitoi familjen...

Prokurorja:Drejt autobusit n’Gllogjan pothuajse është zbrazur një karikator

para një muaji - RTK

Prokurorja për rastin e vrasjes që ka ndodhur në Gllogjan të Deçanit, Sahide Gashi, ka thënë se sulmuesi në Gllogjan të Deçanit e ka zbrazur pothuajse një karikator të AK-47 mbrëmë drejt autobusit. "Është...

Deçani ndezë qirinjë në nderim të viktimave të sulmit në Gllogjan

para një muaji - Infokusi

Sot në Deçan janë ndezur qirinj në shenjë proteste dhe solidarizimi me familjet që humbën mbrëmë familjarët e tyre, në rastin tragjik që ka ndodhur mbrëmë në Gllogjan, e ku një person sulmoi me armë zjarri...

Sveçla ultimatum vrasësit që të dorëzohet

para një muaji - Zeri

Ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla në një konferencë për media ka folur në lidhje me rastin e djeshëm në Gllogjan të Deçanit, ku mbetën të vrarë tre persona dhe një i plagosur, raporton Zeri.info...

Vrasja e mbrëmshme, Prokurorja njofton se janë kryer bastisje në Gllogjan

para një muaji - RTK

Prokurorja e rastit të mbrëmshëm në Gllogjan, Sahide Gashi ka thënë se janë duke intervistuar shumë persona në lidhje me këtë rast. Ajo gjithashtu para mediave bëri të ditur se pas rastit të mbrëmshëm...

Nesër varrosen dy nxënësit e vrarë në Gllogjan

para një muaji - RTK

Nesër në orën 14:00 do të bëhet varrimi i viktimave që humbën jetën mbrëmë nga të shtënat me armë nga një person i maskuar. Ata do të varrosen në vazrrezat e fshatit Gllogjan. “Varrimi i dy viktimave të...

Sveçla: Qytetarët ta ndihmojnë policinë me informata

para një muaji - RTK

Ministri i Brendshëm, Xhelal Sveçla në një konferencë për media i ka bërë thirrje qytetarëve që kushdo që ka informacione për krimin që ka ndodhur mbrëmë në Gllogjan të bashkëpunojë me policinë “Unë jam...

Njësia Speciale e Policisë së Kosovës nis patrullimin në Gllogjan

para një muaji - Kallxo

Një numër i madh i pjesëtarëve të Njësisë Speciale me armë të gjata sapo kanë arritur në fshatin Gllogjan të Deçanit. Këta pjesëtarë janë në afërsi të vendit të ngjarjes, ku ndodhi sulmi i mbrëmshëm me...

Ambasadori Rhode: I shokuar nga ky sulm i dhunshëm në autobusin e nxënësve në Deçan

para një muaji - Telegrafi

Ambasadori gjerman në Prishtinë, Jorn Rhode, ka reaguar pas vrasjes së trefishtë që ka ndodhur të premten në Gllogjan të Deçanit, ku të vrarë kanë mbetur tre persona, shoferi i një autobusi dhe dy nxënës....

Sveçla dhe Mehmeti thërrasin konferencë për media pas vrasjes në Gllogjan të Deçanit

para një muaji - Telegrafi

Ministri i Punëve të Brendshme të Kosovës, Xhelal Sveçla dhe drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës, Samedin Mehmeti pritet të mbajnë sot një konferencë për media pas rastit tragjik në Gllogjan...

Haradinaj shkon në vizitë ngushëlluese te familjet e viktimave në Gllogjan

para një muaji - RTV 21

Kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj sot ka vizituar familjarët e viktimave që u vranë dje pas një sulmi me armë zjarri në Deçan. “Homazhe në Kompleksin Memorial të ZO të Dukagjinit dhe vizitë ngushëlluese...

Familjet e nxënësve të vrarë hapin të pame të përbashkët, nesër varrimi

para një muaji - RTV 21

Familjarët e dy nxënësve të vrarë nga sulmi me armë zjarri në Gllogjan të Deçanit kanë hapur të pame të përbashkët. Këtë e kanë konfirmuar familjarët e viktimave duke thënë se çdo minutë është i rëndë...

Presidentja Osmani u dërgon telegrame ngushëllimi familjeve të të vrarëve në Gllogjan

para një muaji - ATV Live

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani i ka dërguar sot telegrame ngushëllimi familjeve: Mustafaj, Hamzaj e Gjokaj, anëtarë të të cilëve janë vrarë një ditë më parë në një sulm të armatosur...

Autobusi ende në vendngjarje, policia në kërkim të provave dhe autorit pas vrasjes së trefishtë në Gllogjan

para një muaji - Realiteti

Autobusi i cili u sulmua me armë automatike, edhe pas një dite, është në vendin e ngjarjes. Në Gllogjan të Deçanit, deri para pak minutave ka patrulluar Njësia Speciale e Kosovës. Ndërkaq, pjesëtarë të...

Gllogjani një ditë pas sulmit me 3 të vdekur, autobusi ende në vendngjarje

para një muaji - ABC News

KOSOVË -Autobusi i sulmuar mbrëmë në Gllogjan ku u vranë tre persona, dy nxënës dhe shoferi, është ende në vendin e ngjarjes. Policia ka vendosur perimetrin e sigurisë. Ndërkaq Prokuroria para pak momentesh...

Sveçla e Mehmeti thërrasin konferencë për media, ka të bëjë me ngjarjen në Deçan

para një muaji - Syri.net Kosova

Ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla dhe drejtori i Policisë së Kosovës, Samedin Mehmeti do të mbajnë sot konferencë për media lidhur me ngjarjen që ka ndodhur mbrëmë në Deçan, e ku pas sulmit...

Është zbrazur një karikator, gjatë sulmit drejt autobusit në Gllogjan

para një muaji - Syri.net Kosova

Prokurorja Sahide Gashi ka thënë se prokuroria deri më tani ka bërë intervistimin e shumë personave dhe ekipet hetuese janë në terren duke e ekzaminuar vendin e ngjarjes ku është kryer krimi në Gllogjan....

Haradinaj shkon për ngushëllime tek familjet e të vrarëve në Gllogjan

para një muaji - Syri.net Kosova

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka shkuar për ngushëllime tek familjet që mbrëmë humbën familjarët e tyre në sulmin që ndodhi në Gllogjan të Deçanit. Haradinaj vizitoi familjen...

Autobusi ende aty, kështu duket sot vendi i krimit në Gllogjan

para një muaji - Syri.net Kosova

Autobusi i sulmuar mbrëmë në Gllogjan ku u vranë tre persona, dy prej të cilëve nxënës, është ende në vendin e ngjarjes. Policia ka vendosur perimetrin e sigurisë, teksa ende nuk është raportuar për të...

Vazhdon kërkimi i provave në Gllogjan, autobusi ruhet nga policia

para një muaji - Gazeta Metro

Autobusi i cili u sulmua me armë automatike, edhe pas një dite, është në vendin e ngjarjes. Në Gllogjan të Deçanit, deri para pak minutave ka patrulluar Njësia Speciale e Kosovës. Ndërkaq, pjesëtarë të...

Vazhdojnë hetimet për vrasjen e trefishtë në Deçan

para një muaji - Epoka e Re

Autoritetet në Kosovë kanë bërë me dije se kanë dy apo tri pista që po hetohen lidhur me vrasjen e trefishtë që ndodhi më 26 nëntor në Gllogjan të Deçanit. Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës,...

Haradinaj shkon në vizitë ngushëlluese te familjet e viktimave në Gllogjan

para një muaji - Indeks online

Kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj sot ka vizituar familjarët e viktimave që u vranë dje pas një sulmi me armë zjarri në Deçan. Haradinaj u ka shprehur ngushëllime familjeve Mustafaj e Hamzaj në Gllogjan....

Vrasja e trefishtë në Deçan - Autobusi vazhdon të jetë në vend të ngjarjes, Policia po patrullon me qen

para një muaji - Kallxo

Sulmi me kallashnikovë ndaj një autobusi me udhëtarë në ditën e djeshme në Gllogjan të Deçanit la të vrarë 3 persona dhe 1 tjetër të plagosur. Autobusi ndaj të cilit u krye sulmi vazhdon të rri në vendin...

Pistat e hetimit për krimin makabër në Gllogjan, vrasësi ende në arrati

para një muaji - Ekonomia Online

Drejtori i Policisë së Kosovës, Samedin Mehmeti sot se tha se kanë dy apo tri pista që po hetohen lidhur me vrasjen e trefishtë që ndodhi mbrëmë në Gllogjan të Deçanit, ku pas sulmit ndaj një auotbusi,...

Prokurorja e rastit në Gllogjan: Ka pasur bastisje dhe janë intervistuar shumë persona, në sulm është zbrazur një karikator!

para një muaji - GazetaBlic

Prokurorja e rastit në Gllogjan të Deçanit, Sahide Gashi, ka thënë se lidhur me rastin e vrasjes së tre personave dhe plagosjes së një tjetri mbrëmjen e së premtes në Gllogjan, janë intervistuar shumë...

Deçani nderon viktimat e sulmit në Gllogjan

para një muaji - Epoka e Re

Qindra qytetarë ndezën qirinj sot për të kujtuar tri viktimat e sulmit me armë zjarri ndaj një autobusi që po transportonte nxënës. Më 26 nëntor, shoferi i autobusit dhe dy nxënës u vranë, teksa po udhëtonin...

Vazhdon kërkimi i provave në Gllogjan, autobusi ruhet nga policia (Foto)

para një muaji - KosovaPress

Autobusi i cili u sulmua me armë automatike, edhe pas një dite, është në vendin e ngjarjes. Në Gllogjan të Deçanit, deri para pak minutave ka patrulluar Njësia Speciale e Kosovës. Ndërkaq, pjesëtarë të...

Nesër varrosën dy nxënësit e vrarë në Deçan

para një muaji - Indeks online

Nesër në ora 14:00 do t’u jipet lamtumira e fundit dy nxënësve të vdekur nga sulmi i mbrëmshëm në Gllogjan, raporton Indeksonline. Varrimi i të dyve do të bëhet në varrezat e fshatit Gllogjan të Deçanit....

Vrasja e mbrëmshme, Prokuroria njofton se janë kryer bastisje në Gllogjan

para një muaji - Indeks online

Prokurorja e rastit të mbrëmshëm në Gllogjan, Sahide Gashi ka thënë se janë duke intervistuar shumë persona në lidhje me këtë rast. Ajo gjithashtu para mediave bëri të ditur se pas rastit të mbrëmshëm...

Haradinaj shkon për ngushëllime tek familjet Mustafaj e Hamzaj në Gllogjan

para një muaji - RTK

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka shkuar për ngushëllime tek familjet që mbrëmë humbën familjarët e tyre në sulmin që ndodhi në Gllogjan të Deçanit. Haradinaj vizitoi familjen...

Sveçla e Mehmeti thërrasin konferencë për media për vrasjen në Gllogjan

para një muaji - RTK

Ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla dhe drejtori i Policisë së Kosovës, Samedin Mehmeti do të mbajnë sot konferencë për media lidhur me ngjarjen që ka ndodhur mbrëmë në Deçan, e ku pas sulmit...

Të pajisur me armë të gjata, Njësia Speciale nis patrullimin në Gllogjan

para një muaji - Lajmi.net

Këta pjesëtarë janë në afërsi të vendit të ngjarjes, ku ndodhi sulmi i mbrëmshëm me armë ndaj një autobusi me udhëtuar, ku mbetën 3 persona të vrarë e 1 i plagosur rëndë. Autobusi ndaj të cilit u krye...

Samedin Mehmeti: Mund të ketë më tepër se një person të përfshirë në rastin e mbrëmshëm

para një muaji - Infokusi

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës, Samedin Mehmeti ka thënë se janë duke e bërë ekzamiinimin e terrenit, teksa shtoi se rreth personave të dyshuar mund të jetë një, me mundësi të ndërlidhjes...

Vazhdon kërkimi i provave në Gllogjan, autobusi ruhet nga policia

para një muaji - ATV Live

Autobusi i cili u sulmua me armë automatike, edhe pas një dite, është në vendin e ngjarjes. Në Gllogjan të Deçanit, deri para pak minutave ka patrulluar Njësia Speciale e Kosovës. Ndërkaq, pjesëtarë të...

Nesër varrosen dy nxënësit e vrarë në Gllogjan

para një muaji - Gazeta Express

Nesër në orën 14:00 do të bëhet varrimi i viktimave që humbën jetën mbrëmë nga të shtënat me armë nga një person i maskuar , shkruan Gazeta Express. Ata do të varrosen në vazrrezat e fshatit Gllogjan....

Sveçla: I bëj ultimatum vrasësit që të dorëzohet

para një muaji - Tetova Sot

Ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla, deklaron se i bën ultimatum vrasësit të sulmit të mbrëmshëm në Gllogjan të Deçanit ku mbetën të vrarë tre persona që të dorëzohet. “Unë nuk po i bëj ftesë...

Informatat e fundit të Prokurorisë: Po e intervistojmë secilin, është zbrazur pothuajse një karikator

para një muaji - Zeri

Prokurorja Sahide Gashi ka thënë se prokuroria deri më tani ka bërë intervistimin e shumë personave dhe ekipet hetuese janë në terren duke e ekzaminuar vendin e ngjarjes ku është kryer krimi në Gllogjan....

Ja kur do të varrosen dy nxënësit e vrarë në Gllogjan

para një muaji - OraInfo

Dy nxënësit e vrarë në Gllogjan do të varrosen nesër. Nesër në orën 14:00 do të bëhet varrimi i viktimave që humbën jetën mbrëmë nga të shtënat me armë nga një person i maskuar, shkruan Gazeta Express....

Një ditë pas krimit, kështu duket sot Gllogjani

para një muaji - OraInfo

Në vendin e ngjarjes vazhdon të jetë autobusi që u sulmua mbrëmë në Gllogjan. Autobusi i sulmuar mbrëmë në Gllogjan ku u vranë tre persona, dy prej të cilëve nxënës, është ende në vendin e ngjarjes. Policia...

Në kërkim të autorit të vrasjes së trefishtë, Njësia Speciale nis patrullimin në Gllogjan

para një muaji - Info7

Një numër i madh i pjesëtarëve të Njësisë Speciale me armë të gjata sapo kanë arritur në fshatin Gllogjan të Deçanit, ku do të patrullojnë në kërkim të autorit të vrasjes së trefishtë. Këta pjesëtarë janë...

Vrasja e trefishtë në Gllogjan, Haradinaj kërkon zbardhjen sa më të shpejtë të rastit

para një muaji - Realiteti

Zyrtari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Daut Haradinaj nëpërmjet një postimi në Facebook ka shprehur ngushëllime për familjarët e të vrarëve në ngjarjen makabre që ndodhi mbrëmë në Gllogjan të Deçanit....

Haradinaj shkon për ngushëllime tek familjet Mustafaj e Hamzaj në Gllogjan

para një muaji - Klan Kosova

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka shkuar për ngushëllime tek familjet që mbrëmë humbën familjarët e tyre në sulmin që ndodhi në Gllogjan të Deçanit. Haradinaj vizitoi familjen...

Vrasja e tre personave në Deçan, Sveçla e Mehmeti thërrasin konferencë për media

para një muaji - GazetaBlic

Ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla dhe drejtori i Policisë së Kosovës, Samedin Mehmeti do të mbajnë sot konferencë për media lidhur me ngjarjen që ka ndodhur mbrëmë në Deçan, e ku pas sulmit...

Flet dëshmitarit: Pasi vrau tre persona, sulmuesi u largua me qetësi nga vendi i ngjarjes

para një muaji - Tetova Sot

Ende autori i ngjarjes së mbrëmshme në Deçan nuk është kapur nga policia. Familjari i nxënëses që ka vdekur mbrëmë nga sulmi me armë, Binak Mustafa, ka thënë se ngjarja ka ndodhur derisa autobusi ishte...

Vrasjet në Gllogjan, prokurorja: Deri tani janë intervistuar shumë persona, është bastisur një shtëpi

para një muaji - Shekulli

Publikuar më 27.11.2021 nga Shekulli Sahide Gashi, prokurore e rastit të mbrëmshëm në Gllogjan ku u vranë tre persona, në mesin e të cilëve edhe dy nxënës tha se deri tani nuk ka informata të reja për...

Sveçla për krimin në Gllogjan: Vrasësi të dorëzohet sa më shpejtë, për çdo vonim ai rëndon të tjerët

para një muaji - Lajmi.net

Ai ka thënë se për zbulimin e rastit janë vënë në dispozicion të gjitha aparaturat shtetërore, shkruan lajmi.net. “Si pasojë e këtij sulmi na u vranë dy nxënës, Gentiana Mustafa dhe Ledian Hamzaj dhe shoferi...

Drejtori i Policisë për rastin në Gllogjan: Mund të jenë të përfshirë më shumë se një person

para një muaji - Infokusi

Drejtori i Policisë, Samedin Mehmeti ka dhënë detaje rreth pistës së hetimeve për vrasjen e trefishtë që ndodhi mbrëmë në Gllogjan. Mehmeti tha se hetuesit policorë janë duke e ekzaminuar ende terrenin...

Krimi në Gllogjan/ Konferencë nga Sveçla dhe drejtori i Policisë

para një muaji - Indeks online

Ministria e Punëve të Brendshme përmes një njoftimi zyrtar ka ftuar mediat të marrin pjesë në një konferencë. I pranishëm do të jetë ministri i MPB-së, Xhelal Sveçla dhe drejtori i Përgjithshëm i PK-së,...

Është zbrazur pothuajse një karikator, gjatë sulmit drejt autobusit në Gllogjan

para një muaji - Syri.net Kosova

Prokurorja Sahide Gashi ka thënë se prokuroria deri më tani ka bërë intervistimin e shumë personave dhe ekipet hetuese janë në terren duke e ekzaminuar vendin e ngjarjes ku është kryer krimi në Gllogjan....

Ndizen qirinj në nderim të tri viktimave në Gllogjan

para një muaji - Revista Kosovarja

Në Deçan, qytetarë të shumtë kanë ndezur qirinj në nderim të dy nxënësve dhe shoferit të autobusit, të cilët u vranë mbrëmë në një sulm me armë zjarri ndaj një autobusi në Gllogjan. Deri më tani, në lidhje...

Ministri Sveçla: Qytetarët ta ndihmojnë policinë me informata, i bëj ultimatum vrasësit të dorëzohet

para një muaji - Infokusi

Ministri i Brendshëm, Xhelal Sveçla në një konferencë për media i ka bërë thirrje qytetarëve që kushdo që ka informacione për krimin që ka ndodhur mbrëmë në Gllogjan të bashkëpunojë me policinë. Sveçla...

Vrasja e mbrëmshme, Prokurorja njofton se janë kryer bastisje në Gllogjan

para një muaji - Infokusi

Prokurorja e rastit të mbrëmshëm në Gllogjan, Sahide Gashi ka thënë se janë duke intervistuar shumë persona në lidhje me këtë rast. Ajo gjithashtu para mediave bëri të ditur se pas rastit të mbrëmshëm...

Kështu duket sot Gllogjani një ditë pas tragjedisë

para një muaji - Infokusi

Autobusi i sulmuar mbrëmë në Gllogjan ku u vranë tre persona, dy prej të cilëve nxënës, është ende në vendin e ngjarjes. Policia ka vendosur perimetrin e sigurisë, teksa ende nuk është raportuar për të...

Haradinaj shkon për ngushëllime tek familjet Mustafaj e Hamzaj në Gllogjan

para një muaji - Infokusi

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka shkuar për ngushëllime tek familjet që mbrëmë humbën familjarët e tyre në sulmin që ndodhi në Gllogjan të Deçanit. Haradinaj vizitoi familjen...

Prokurorja e rastit në Gllogjan: Shumë të intervistuar, ka pasur edhe bastisje

para një muaji - Koha.net

Prokurorja e rastit në Deçan, Sahide Gashi, ka thënë shkurt në një deklarim për media se janë intervistuar shumë persona duke mos treguar numrin e tyre, sa i përket vrasjes së tre personave dhe një të...

Homazhe të përbashkëta për dy nxënësit që u vranë me armë zjarri në Deçan, flet i afërmi

para një muaji - ABC News

Familjarët e dy nxënësve të vrarë nga sulmi me armë zjarri në Gllogjan të Deçanit kanë pritur homazhe të përbashkëta për dy fëmijët e tyre. I afërmi i të ndjerës që mbeti viktimë e sulmit Binak Mustafa...

Ministri Sveçla i jep ultimatum vrasësit të dorëzohet

para një muaji - Fakti Ditor

Ministri i Brendshëm, Xhelal Sveçla në një konferencë për media i ka bërë thirrje qytetarëve që kushdo që ka informacione për krimin që ka ndodhur mbrëmë në Gllogjan të bashkëpunojë me policinë , raporton...

Njësia Speciale e Policisë së Kosovës nis patrullimin në Gllogjan

para një muaji - Fakti Ditor

Një numër i madh i pjesëtarëve të Njësisë Speciale me armë të gjata sapo kanë arritur në fshatin Gllogjan të Deçanit. Këta pjesëtarë janë në afërsi të vendit të ngjarjes, ku ndodhi sulmi i mbrëmshëm me...

Detaje të reja nga Prokuroria: Autori ka përdorur kallashnikov dhe është zbrazur pothuajse një karikator

para një muaji - OraInfo

Kanë dalë detaje të reja mbi krimin në Gllogjan. Prokurorja Sahide Gashi ka thënë se prokuroria deri më tani ka bërë intervistimin e shumë personave dhe ekipet hetuese janë në terren duke e ekzaminuar...

Vrasja e trefishtë në Deçan, Prokurorja Gashi: Kemi urdhëruar përgjimin e shumë personave

para një muaji - Kallxo

Prokuroria Themelore në Pejë ka njoftuar se janë duke vazhduar hetimet për zbardhjen e vrasjes së trefishtë në Gllogjan të Deçanit natën e mbrëmshme. Në një konferencë për media, prokurorja e rastit Sahide...

Ndizen qirinj në Deçan në nderim të viktimave të sulmit të mbrëmshëm

para një muaji - Gazeta Metro

Në Deçan sonte janë ndezur qirinj në shenjë proteste dhe solidarizimi me familjet që humbën mbrëmë familjarët e tyre. Nga sulmi i mbrëmshëm me armë, mbetën të vrarë nxënësit Ledion Hamzaj dhe Genta Mustafaj,...

Daut Haradinaj për tragjedinë në Gllogjan: Apeloj tek organet e rendit që në kohë sa më të shpejtë të zbulojnë autorët

para një muaji - Ekonomia Online

Ish-deputeti i AAK-së që vjen nga rajoni i Deçanit, Daut Haradinaj, iu ka shprehur ngushëllimet më të thella familjarëve që humbën të afërmit e tyre në këtë tragjedi. Ai përmes një postimi në facebook...

“Jemi të tronditur”, familjet e nxënësve të vrarë hapin të pame të përbashkët

para një muaji - GazetaBlic

Familjarët e dy nxënësve të vrarë nga sulmi me armë zjarri në Gllogjan të Deçanit kanë hapur të pame të përbashkët. Familjari i nxënëses që ka vdekur mbrëmë nga sulmi me armë, Binak Mustafa, për Klan Kosovën...

Sveçla: Vrasësit i jap ultimatum të dorëzohet, po koordinohemi edhe me AKI për rastin e Gllogjanit

para një muaji - in7

Sveçla: Vrasësit i jap ultimatum të dorëzohet, po koordinohemi edhe me AKI për rastin e Gllogjanit Ministri i Punëve të Brendshme të Kosovës, Xhelal Sveçla i ka dhënë ultimatum vrasësit të tre personave...

Pamje nga vendi i ngjarjes / Krimi në Gllogjan!

para një muaji - Indeks online

3 persona janë vrarë dhe 1 tjetër ka mbetur i plagosur si pasojë e të shtënave me armë zjarri në drejtim të një autobusi në Gllogjan të Deçanit, dje rreth orës 19:00 të së premtes. Shoferi i autobusit...

Familjet e nxënësve të vrarë hapin të pame të përbashkët

para një muaji - Syri.net Kosova

Familjarët e dy nxënësve të vrarë nga sulmi me armë zjarri në Gllogjan të Deçanit kanë hapur të pame të përbashkët. Familjari i nxënëses që ka vdekur mbrëmë nga sulmi me armë, Binak Mustafa, për Klan Kosovën...

Informatat e fundit të Prokurorisë: Po e intervistojmë secilin, është zbrazur pothuajse një karikator

para një muaji - Gazeta Express

Prokurorja Sahide Gashi ka thënë se prokuroria deri më tani ka bërë intervistimin e shumë personave dhe ekipet hetuese janë në terren duke e ekzaminuar vendin e ngjarjes ku është kryer krimi në Gllogjan,...

“Jemi të tronditur”, familjet e nxënësve të vrarë hapin të pame të përbashkët

para një muaji - Gazeta Express

Familjarët e dy nxënësve të vrarë nga sulmi me armë zjarri në Gllogjan të Deçanit kanë hapur të pame të përbashkët. Familjari i nxënëses që ka vdekur mbrëmë nga sulmi me armë, Binak Mustafa, për Klan Kosovën...

Ndizen qirinj në Deçan në nderim të viktimave të sulmit të mbrëmshëm

para një muaji - Ekonomia Online

Në Deçan u ndezën qirinj në shenjë proteste dhe solidarizimi me familjet që humbën mbrëmë familjarët. Nga sulmi i mbrëmshëm me armë, mbetën të vrarë nxënësit Ledion Hamzaj dhe Genta Mustafaj, si dhe shoferi...

Vrasja e mbrëmshme, Prokurorja njofton se janë kryer bastisje në Gllogjan

para një muaji - Tetova Sot

Prokurorja e rastit të mbrëmshëm në Gllogjan, Sahide Gashi ka thënë se janë duke intervistuar shumë persona në lidhje me këtë rast. Ajo gjithashtu para mediave bëri të ditur se pas rastit të mbrëmshëm...

Prokuroria publikon informatat e fundit për rastin në Gllogjan

para një muaji - GazetaBlic

Prokurorja Sahide Gashi ka thënë se prokuroria deri më tani ka bërë intervistimin e shumë personave dhe ekipet hetuese janë në terren duke e ekzaminuar vendin e ngjarjes ku është kryer krimi në Gllogjan....

Familjet e nxënësve të vrarë hapin të pame të përbashkët [video]

para një muaji - Zeri

Familjarët e dy nxënësve të vrarë nga sulmi me armë zjarri në Gllogjan të Deçanit kanë hapur të pame të përbashkët. Familjari i nxënëses që ka vdekur mbrëmë nga sulmi me armë, Binak Mustafa, për Klan Kosovën...

Familjet e nxënësve të vrarë hapin të pame të përbashkët

para një muaji - OraInfo

Deçani mbrëmë ka pasur një ngjarje të rëndë. Familjarët e dy nxënësve të vrarë nga sulmi me armë zjarri në Gllogjan të Deçanit kanë hapur të pame të përbashkët. Familjari i nxënëses që ka vdekur mbrëmë...

Haradinaj shkon për ngushëllime tek familjet e nxënësve të vrarë në Gllogjan

para një muaji - Lajmi.net

Haradinaj vizitoi familjen Mustafaj dhe Hamzaj në Gllogjan teksa u shprehu ngushëllime familjarëve. “Është e padrejtë kjo që ka ndodh dhe shumë e dhimbshme. Biseduam që nuk kemi me u ndalë duke punuar...

Tragjedia në Gllogjan: Sveçla e drejtori i Policisë thërrasin konferencë për media

para një muaji - Lajmi.net

Temë e kësaj konference do të jetë tragjedia e djeshme në Gllogjan të Deçanit ku mbetën të vrarë tre persona, dy prej të cilëve nxënës, shkruan lajmi.net. Konferenca do të mbahet në orën 15:00 në stacionin...

Vrasja e trefishtë në Gllogjan, urdhërohen përgjime të shumë personave

para një muaji - Lajmi.net

Kjo u bë e ditur në një konferencë për media nga prokurorija e rastit, Sahide Gashi, shkruan lajmi.net. “Jemi në sigurimin e urdhëresave të Gjykatës për masa shumta të fshehta teknike dhe të vëzhgimit”,...

Nesër varrosen dy nxënësit e vrarë në Gllogjan

para një muaji - Infokusi

Nesër në orën 14:00 do të bëhet varrimi i viktimave që humbën jetën mbrëmë nga të shtënat me armë nga një person i maskuar. “Varrimi i dy viktimave të sulmit makabër, që ndodhi mbrëmë në Gllogjan, bëhët...

Sahide Gashi: Prokuroria deri më tani ka bërë intervistimin e shumë personave lidhur me vrasjen e djeshme në Gllogjan

para një muaji - Radio Kosova e Lire

Prokurorja, Sahide Gashi, ka thënë se prokuroria deri më tani ka bërë intervistimin e shumë personave dhe ekipet hetuese janë në terren duke e ekzaminuar vendin e ngjarjes ku është kryer krimi në Gllogjan....

Nderim dhe protestë për të vrarët në Gllogjan

para një muaji - ATV Live

Para komunës në Deçan po ndizen qirinjë për tre personat që vdiqën mbrëmë pas një sulmi me armë automatike ndaj një autobusi që po barte nxënës. Në nderim të tri viktimave, qirinjë po ndezin shumë qytetarë,...

Në nderim të viktimave të sulmit të mbrëmshëm ndizen qirinj në Deçan

para një muaji - Arbresh

Në Deçan sonte janë ndezur qirinj në shenjë proteste dhe solidarizimi me familjet që humbën mbrëmë familjarët e tyre. Nga sulmi i mbrëmshëm me armë, mbetën të vrarë nxënësit Ledion Hamzaj dhe Genta Mustafaj,...

Daut Haradinaj kërkon zbulimin e autorëve të vrasjes së trefishtë në Deçan

para një muaji - Periskopi

Zyrtari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Daut Haradinaj ka reaguar pas ngjarjes tragjike në Gllogjan ku tre persona mbetën të vdekur, pasi autobusi që po transportonte nxënës u sulmua me armë zjarri...

Hapen dyert për ngushëllime për shoferin që u vra në Gllogjan, flasin familjarët e tij

para një muaji - OraInfo

Mbrëmë ka ndodhur një rast tragjik në Deçan. Në shtëpinë e Gani Gjokajt në Skivjan të Gjakovës është hapur dera për ngushëllime. I ati dhe anëtarët e tjerë të familjes po presin njerëz për ngushëllime...

Autobusi i sulmuar mbrëmë akoma është në vendin e ngjarjes, policia vazhdon hetimet

para një muaji - Tetova Sot

Autobusi drejt të cilit ishte shtënë mbrëmë me armë zjarri është akoma në vendin e ngjarjes. Perimetri ku ka ndodhur ngjarja është i rrethuar m shirit të policisë. Nga ngjarja e mbrëmshme ka mbetur i vdekur...

Ndizen qirinj në Deçan në nderim të viktimave të sulmit të mbrëmshëm

para një muaji - Periskopi

Në Deçan sonte janë ndezur qirinj në shenjë proteste dhe solidarizimi me familjet që humbën mbrëmë familjarët e tyre. Nga sulmi i mbrëmshëm me armë, mbetën të vrarë nxënësit Ledion Hamzaj dhe Genta Mustafaj,...

Sveçla: Vrasësit i jap ultimatum të dorëzohet, po koordinohemi edhe me AKI për rastin e Gllogjanit

para një muaji - Epoka e Re

Ministri i Punëve të Brendshme të Kosovës, Xhelal Sveçla i ka dhënë ultimatum vrasësit të tre personave në Gllogjan të Deçanit që të dorëzohet sa më shpejtë në Polici. Sveçla në një konferencë për media...

Njësia Speciale e Policisë së Kosovës nis patrullimin në Gllogjan

para një muaji - Epoka e Re

Një numër i madh i pjesëtarëve të Njësisë Speciale me armë të gjata sapo kanë arritur në fshatin Gllogjan të Deçanit. Këta pjesëtarë janë në afërsi të vendit të ngjarjes, ku ndodhi sulmi i mbrëmshëm me...

Vrasja e tre personave në Deçan, Sveçla e Mehmeti thërrasin konferencë për media

para një muaji - Infokusi

Ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla dhe drejtori i Policisë së Kosovës, Samedin Mehmeti do të mbajnë sot konferencë për media lidhur me ngjarjen që ka ndodhur mbrëmë në Deçan, e ku pas sulmit...

Familjet e nxënësve të vrarë hapin të pame të përbashkët

para një muaji - Indeks online

Familjarët e dy nxënësve të vrarë nga sulmi me armë zjarri në Gllogjan të Deçanit kanë hapur të pame të përbashkët. Familjari i nxënëses që ka vdekur mbrëmë nga sulmi me armë, Binak Mustafa, për Klan Kosovën...

Sveçla: Vrasësit i bëj ultimatum të dorëzohet, po koordinohemi edhe me AKI për rastin e Gllogjanit

para një muaji - Lajm

Ministri i Punëve të Brendshme të Kosovës, Xhelal Sveçla i ka dhënë ultimatum vrasësit të tre personave në Gllogjan të Deçanit që të dorëzohet sa më shpejtë në Polici. Sveçla në një konferencë për media...

Nderim dhe protestë për të vrarët në Gllogjan (Foto-Video)

para një muaji - KosovaPress

Para komunës në Deçan po ndizen qirinjë për tre personat që vdiqën mbrëmë pas një sulmi me armë automatike ndaj një autobusi që po barte nxënës. Në nderim të tri viktimave, qirinjë po ndezin shumë qytetarë,...

Sveçla thotë se po hetohen disa pista për vrasjen në Gllogjan të Deçanit

para një muaji - KosovaPress

Në më shumë se dy pista janë duke u kryer hetimet nga ana e Policisë së Kosovës për rastin e vrasjes së trefishtë që ka ndodhur mbrëmë në Gllogjan të Deçanit. Ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla,...

Ndizen qirinj në nderim të tri viktimave në Gllogjan

para një muaji - Realiteti

Në qytetin e Deçanit, qytetarë të shumtë kanë ndezur qirinj në nderim të dy nxënësve dhe shoferit të autobusit që mbrëmë u vranë nga arma e zjarrit gjatë sulmit në Gllogjan. Deri më tani, në lidhje me...

Të pajisur me armë të gjata, Njësia Speciale nis patrullimin në Gllogjan

para një muaji - Realiteti

Një numër i madh i pjesëtarëve të Njësisë Speciale me armë të gjata sapo kanë arritur në fshatin Gllogjan të Deçanit. Këta pjesëtarë janë në afërsi të vendit të ngjarjes, ku ndodhi sulmi i mbrëmshëm me...

Hapen dyert e mortit për shoferin që u vra në Gllogjan, flasin familjarët e tij

para një muaji - Iliria News

Në shtëpinë e Gani Gjokajt në Skivjan të Gjakovës është hapur dera për ngushëllime. I ati dhe anëtarët e tjerë të familjes po presin njerëz për ngushëllime pas vrasjes së mbrëmshme në Gllogjan të Deçanit,...

Haradinaj shkon për ngushëllime tek familjet Mustafaj e Hamzaj në Gllogjan

para një muaji - Tetova Sot

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka shkuar për ngushëllime tek familjet që mbrëmë humbën familjarët e tyre në sulmin që ndodhi në Gllogjan të Deçanit. Haradinaj vizitoi familjen...

Nesër varrosën dy nxënësit e vrarë në Deçan

para një muaji - Epoka e Re

Nesër në ora 14:00 do t’u jipet lamtumira e fundit dy nxënësve të vdekur nga sulmi i mbrëmshëm në Gllogjan. Varrimi i të dyve do të bëhet në varrezat e fshatit Gllogjan të Deçanit. Ndërkohë, familjarët...

SHBA-ja dhe BE-ja dënojnë vrasjet në Deçan

para një muaji - Top Channel

Përfaqësues të Shteteve të Bashkuara të Amerikës dhe Bashkimit Evropian kanë dënuar sulmin që ndodhi më 26 nëntor në Deçan, ku si pasojë e të shtënave me armë zjarri u vranë tri persona dhe u plagos edhe...

Haradinaj shkon në vizitë ngushëlluese te familjet e viktimave në Gllogjan

para një muaji - Revista Kosovarja

Kreu i Aleqancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj sot ka vizituar familjarët e viktimave që u vranë dje pas një sulmi me armë zjarri në Deçan. Haradinaj u ka shprehur ngushëllime familjeve Mustafaj...

Sveçla: Vrasësit i bëj ultimatum të dorëzohet, po koordinohemi edhe me AKI për rastin e Gllogjanit

para një muaji - Realiteti

Ministri i Punëve të Brendshme të Kosovës, Xhelal Sveçla i ka dhënë ultimatum vrasësit të tre personave në Gllogjan të Deçanit që të dorëzohet sa më shpejtë në Polici. Sveçla në një konferencë për media...

Mehmeti: Kemi 2-3 pista hetimi dhe informacione të shumta, nuk kemi asnjë të dhënë që na çon në një akt terrorist

para një muaji - Realiteti

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës, Samedin Mehmeti ka thënë se janë duke marrë shumë informacione të ndryshme dhe kanë rreth tri pista hetimi në lidhje me ngjarjen tragjike që ndodhi të premten...

Zyra e BE-së në Kosovë dënon ashpër vrasjen e trefishtë në Gllogjan të Deçanit

para një muaji - Telegrafi

Zyra e Bashkimit Evropian në Kosovë, ka reaguar pas vrasjes së trefishtë që ka ndodhur të premten në Gllogjan të Deçanit, ku të vrarë kanë mbetur tre persona, shoferi i një autobusi dhe dy nxënës. Në reagimin...

Autobusi ende aty, kështu duket sot vendi i krimit në Gllogjan

para një muaji - Lajmi.net

Policia ka vendosur perimetrin e sigurisë, teksa ende nuk është raportuar për të arrestuar, shkruan lajmi.net. Prokuroria ndërkaq para pak momentesh ka bërë ditur se në lidhje me rastin janë kryer bastisje,...

SHBA dhe BE dënojnë vrasjet në Deçan

para një muaji - Lexo

Përfaqësues të Shteteve të Bashkuara të Amerikës dhe Bashkimit Evropian kanë dënuar sulmin që ndodhi më 26 nëntor në Deçan, ku si pasojë e të shtënave me armë zjarri u vranë tri persona dhe u plagos edhe...

Sveçla: I bëjë ultimatum vrasësit të dorëzohet, kushdo që e ndihmon implikohet në vepër

para një muaji - ATV Live

Ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla, ka deklaruar se janë duke u hetuar disa pista për vrasjen e trefishtë që ka ndodhur mbrëmë në Gllogjan të Deçanit. Ai u ka bërë thirrje qytetarëve të Deçanit...

Xhelal Sveçla pas vrasjes së trefishtë në Gllogjan: I bëj ultimatum vrasësit të dorëzohet sa më parë!

para një muaji - Ekonomia Online

Ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla ka thënë se kanë informacione të ndryshme lidhur me vrasjen e tre personave gjatë mbrëmjes së kaluar në Deçan. Në një konferencë për media, ai i ka bërë thirrje...

Drejtori i policisë: Mund të ketë më shumë se një person të përfshirë në vrasjen e trefishtë, jemi duke hetuar 2-3 pista

para një muaji - Ekonomia Online

Vrasja e trefishtë në Gllogjan të Deçanit dyshohet se është kryer nga një person, i cili nuk është identifikuar ende nga organet e sigurisë dhe i njëjti gjendet në arrati, por ka mundësi që është ndihmuar...

Mehmeti: Mund të ketë më tepër se një person të përfshirë në rastin e mbrëmshëm

para një muaji - Epoka e Re

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës, Samedin Mehmeti ka thënë se janë duke e bërë ekzamiinimin e terrenit, teksa shtoi se rreth personave të dyshuar mund të jetë një, me mundësi të ndërlidhjes...

Mehmeti: Potencialisht ka më shumë se një të dyshuar për rastin në Gllogjan

para një muaji - Bota Press

Drejtori i Policisë, Samedin Mehmeti ka thënë se janë ende janë duke bërë ekzaminime në vendin ku ka ndodhur ngjarja tragjike në Gllogjan, ku një person i armatosur ka shtënë me armë zjarrti në drejtim...

Njësia Speciale e Policisë së Kosovës nis patrullimin në Gllogjan

para një muaji - Bota Press

Një numër i madh i pjesëtarëve të Njësisë Speciale me armë të gjata sapo kanë arritur në fshatin Gllogjan të Deçanit. Këta pjesëtarë janë në afërsi të vendit të ngjarjes, ku ndodhi sulmi i mbrëmshëm me...

Ministri Sveçla ka një thirrje për qytetarët në lidhje me rastin tragjik

para një muaji - Bota Press

Ministri i Brendshëm, Xhelal Sveçla në një konferencë për media i ka bërë thirrje qytetarëve që kushdo që ka informacione për krimin që ka ndodhur mbrëmë në Gllogjan të bashkëpunojë me policinë . “Unë...

Familjarët e shoferit të vrarë hapin të pamen, nuk kanë dijeni për ndonjë konflikt

para një muaji - Syri.net Kosova

Në shtëpinë e G.Gj. në Skivjan të Gjakovës është hapur dera për ngushëllime. I ati dhe anëtarët e tjerë të familjes po presin njerëz për ngushëllime pas vrasjes së mbrëmshme në Gllogjan të Deçanit, ngjarje...

Familja e shoferit të vrarë në Gllogjan, nuk ka dijeni për ndonjë konflikt të djalit

para një muaji - Alsat-M

Në shtëpinë e Gani Gjokajt në Skivjan të Gjakovës është hapur dera për ngushëllime. I ati dhe anëtarët e tjerë të familjes po presin njerëz për ngushëllime pas vrasjes së mbrëmshme në Gllogjan të Deçanit,...

Tre pista për vrasjen e nxënësve në Kosovë/ Policia: Autori i maskuar qëlloi me breshëri kallashnikovi

para një muaji - Vizion Plus

Autoritetet kosovare vijojnë hetimet mbi sulmin me armë që tronditi fshatin Gllogjan të komunës së Deçanit, mbrëmjen e së premtes. Rreth orës 19:00 një autobus që transportonte nxënës të një gjimnazi nga...

Hapen dyert e mortit për shoferin që u vra në Gllogjan, flasin familjarët e tij

para një muaji - GazetaBlic

Në shtëpinë e Gani Gjokajt në Skivjan të Gjakovës është hapur dera për ngushëllime. I ati dhe anëtarët e tjerë të familjes po presin njerëz për ngushëllime pas vrasjes së mbrëmshme në Gllogjan të Deçanit,...

Mehmeti: Potencialisht ka më shumë se një të dyshuar për rastin në Gllogjan

para një muaji - Periskopi

Drejtori i Policisë, Samedin Mehmeti ka thënë se janë ende janë duke bërë ekzaminime në vendin ku ka ndodhur ngjarja tragjike në Gllogjan, ku një person i armatosur ka shtënë me armë zjarrti në drejtim...

Njësia Speciale nis patrullimin në Gllogjan

para një muaji - Periskopi

Një numër i madh i pjesëtarëve të Njësisë Speciale me armë të gjata sapo kanë arritur në fshatin Gllogjan të Deçanit. Këta pjesëtarë janë në afërsi të vendit të ngjarjes, ku ndodhi sulmi i mbrëmshëm me...

Të dielën u jepet lamtumira e fundit dy nxënësve të vrarë mbrëmë në Gllogjan

para një muaji - Arbresh

Nesër (e diel) do të varrosen dy nxënësit e vrarë mbrëmë në sulmin që ndodhi në Gllogjan të Deçanit e ku të vrarë gjithsej mbetën tre persona. Varrimi i të ndjerëve do të bëhet në ora 14:00 në varrezat...

Mehmeti: Mund të ketë më tepër se një person të përfshirë në rastin e mbrëmshëm

para një muaji - Arbresh

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës, Samedin Mehmeti ka thënë se janë duke e bërë ekzamiinimin e terrenit, teksa shtoi se rreth personave të dyshuar mund të jetë një, me mundësi të ndërlidhjes...

Familja e shoferit të vrarë në Gllogjan hap dyert e mortit, nuk ka dijeni për ndonjë konflikt të djalit

para një muaji - Top Channel

Në shtëpinë e Gani Gjokajt në Skivjan të Gjakovës është hapur dera për ngushëllime. I ati dhe anëtarët e tjerë të familjes po presin njerëz për ngushëllime pas vrasjes së mbrëmshme në Gllogjan të Deçanit,...

Prokuroria jep detajet e fundit: Kemi kryer bastisje, në sulm është zbrazur një karikator

para një muaji - Lajmi.net

Ajo ka thënë shkurt në një deklarim për media se janë intervistuar shumë persona, mirëpo pa treguar numrin e tyre, shkruan lajmi.net. Gjithashtu, ajo ka bërë të ditur se është kryer edhe një bastisje,...

Informatat e fundit të Prokurorisë: Po e intervistojmë secilin, është zbrazur pothuajse një karikator

para një muaji - Infokusi

Prokurorja Sahide Gashi ka thënë se prokuroria deri më tani ka bërë intervistimin e shumë personave dhe ekipet hetuese janë në terren duke e ekzaminuar vendin e ngjarjes ku është kryer krimi në Gllogjan....

“Jemi të tronditur”, familjet e nxënësve të vrarë hapin të pame të përbashkët

para një muaji - Infokusi

Familjarët e dy nxënësve të vrarë nga sulmi me armë zjarri në Gllogjan të Deçanit kanë hapur të pame të përbashkët. Familjari i nxënëses që ka vdekur mbrëmë nga sulmi me armë, Binak Mustafa, për Klan Kosovën...

Sveçla: I bëjë ultimatum vrasësit të dorëzohet, kushdo që e ndihmon implikohet në vepër

para një muaji - KosovaPress

Ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla, ka deklaruar se janë duke u hetuar disa pista për vrasjen e trefishtë që ka ndodhur mbrëmë në Gllogjan të Deçanit. Ai u ka bërë thirrje qytetarëve të Deçanit...

Familjarët e shoferit të vrarë hapin të pamen, nuk kanë dijeni për ndonjë konflikt

para një muaji - Zeri

Në shtëpinë e G.Gj. në Skivjan të Gjakovës është hapur dera për ngushëllime. I ati dhe anëtarët e tjerë të familjes po presin njerëz për ngushëllime pas vrasjes së mbrëmshme në Gllogjan të Deçanit, ngjarje...

Drejtori i Policisë për rastin në Gllogjan: Mund të jenë të përfshirë më shumë se një person

para një muaji - Revista Kosovarja

Drejtori i Policisë, Samedin Mehmeti ka dhënë detaje rreth pistës së hetimeve për vrasjen e trefishtë që ndodhi mbrëmë në Gllogjan. Mehmeti tha se hetuesit policorë janë duke e ekzaminuar ende terrenin...

Sveçla: Vrasësit i bëj ultimatum të dorëzohet

para një muaji - Revista Kosovarja

Ministri i Punëve të Brendshme të Kosovës, Xhelal Sveçla i ka dhënë ultimatum vrasësit të tre personave në Gllogjan të Deçanit që të dorëzohet sa më shpejtë në Polici. Sveçla në një konferencë për media...

Haradinaj shkon në vizitë ngushëlluese te familjet e viktimave në Gllogjan

para një muaji - ATV Live

Kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj sot ka vizituar familjarët e viktimave që u vranë dje pas një sulmi me armë zjarri në Deçan. Haradinaj u ka shprehur ngushëllime familjeve Mustafaj e Hamzaj në Gllogjan....

Sveçla për krimin në Gllogjan: Vrasësi të dorëzohet sa më shpejtë, për çdo vonim ai rëndon të tjerët

para një muaji - Realiteti

Ministri i Brendshëm i Kosovës, Xhelal Sveçla dhe drejtori i Policisë së Kosovës, Samedin Mehmeti kanë mbajtur një konferencë për media për tragjedinë në Gllogjan. Ai ka thënë se për zbulimin e rastit...

Familjarët e shoferit të vrarë hapin të pamen, nuk kanë dijeni për ndonjë konflikt

para një muaji - Gazeta Express

Në shtëpinë e G.Gj. në Skivjan të Gjakovës është hapur dera për ngushëllime. I ati dhe anëtarët e tjerë të familjes po presin njerëz për ngushëllime pas vrasjes së mbrëmshme në Gllogjan të Deçanit, ngjarje...

Ministri i Brendshëm thotë janë hapur disa pista hetimi, i jep ultimatum vrasësit që të dorëzohet

para një muaji - Arbresh

Ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla, deklaron se i bën ultimatum vrasësit të sulmit të mbrëmshëm në Gllogjan të Deçanit ku mbetën të vrarë tre persona që të dorëzohet. “Unë nuk po i bëj ftesë...

Ambasadori Rhode: I shokuar nga ky sulm i dhunshëm në autobusin e nxënësve në Deçan

para një muaji - Lajm

Ambasadori gjerman në Prishtinë, Jorn Rhode, ka reaguar pas vrasjes së trefishtë që ka ndodhur të premten në Gllogjan të Deçanit, ku të vrarë kanë mbetur tre persona, shoferi i një autobusi dhe dy nxënës....

Drejtori i Policisë për krimin makabër në Deçan: Nuk kemi të bëjmë me akt terrorist

para një muaji - Gazeta Metro

Ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla dhe drejtori i Policisë së Kosovës, Samedin Mehmeti, kanë mbajtur konferencë të përbashkët për media për rastin tragjik të Deçanit, ku humbën jetën tre persona,...

Haradinaj shkon për ngushëllime tek familjet e nxënësve të vrarë në Gllogjan

para një muaji - Realiteti

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka shkuar për ngushëllime tek familjet që mbrëmë humbën familjarët e tyre në sulmin që ndodhi në Gllogjan të Deçanit. Haradinaj vizitoi familjen...

Ambasadori Rhode: I shokuar nga ky sulm i dhunshëm në autobusin e nxënësve në Deçan

para një muaji - Realiteti

Ambasadori gjerman në Prishtinë, Jorn Rhode, ka reaguar pas vrasjes së trefishtë që ka ndodhur të premten në Gllogjan të Deçanit, ku të vrarë kanë mbetur tre persona, shoferi i një autobusi dhe dy nxënës....

Vrasësi i 3 personave në Gllogjan akoma në arrati, policia nuk gjeti asgjë nga bastisjet

para një muaji - Gazeta Express

Një sulm makabër është kryer mbrëmë ndaj një autobusi që po transportonte nxënës nga Gjakova për në Deçan. Tre persona janë vrarë dhe një person është plagosur. Të vrarë kanë mbetur dy nxënës dhe shoferi...

Pas tragjedisë në Gllogjan, familja hap dyert për të pame

para një muaji - Ekonomia Online

Ende po qëndron në vendin e  ngjarjes autobusi ndaj të cilit është shtënë mbrëmë nga një person I maskuar ku 3 peronba mbetën të vdekur e 1 I plagosur. Ndërkaq Prokuroria e Policia ka vazhduar hetimet...

Sveçla ultimatum vrasësit që të dorëzohet, ka edhe një kërkesë për qytetarët

para një muaji - Periskopi

Ministri i Brendshëm, Xhelal Sveçla në një konferencë për media i ka bërë thirrje qytetarëve që kushdo që ka informacione për krimin që ka ndodhur mbrëmë në Gllogjan të bashkëpunojë me policinë . Sveçla...

Haradinaj shkon për ngushëllime në familjet e viktimave që u vranë mbrëmë në Gllogjan

para një muaji - Arbresh

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj, ka shkuar për ngushëllime tek familjet që mbrëmë humbën familjarët e tyre në sulmin që ndodhi në Gllogjan të Deçanit. Haradinaj vizitoi...

Haradinaj shkon për ngushëllime tek familjet Mustafaj e Hamzaj në Gllogjan

para një muaji - Periskopi

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka shkuar për ngushëllime tek familjet që mbrëmë humbën familjarët e tyre në sulmin që ndodhi në Gllogjan të Deçanit. Haradinaj vizitoi familjen...

Familjet e nxënësve të vrarë në Gllogjan hapin të pame të përbashkët

para një muaji - Lajmi.net

Familjari i nxënëses që ka vdekur mbrëmë nga sulmi me armë, Binak Mustafa, për Klan Kosovën ka thënë se çdo minutë është i rëndë për ata derisa nuk kapet personi i cili e kreu vrasjen në Gllogjan të Deçanit....

Sveçla me ultimatum për dorasin e ngjarjes në Deçan: Sa më parë që dorëzohesh më mirë për qytetarët

para një muaji - Gazeta Metro

Ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla dhe drejtori i Policisë së Kosovës, Samedin Mehmeti, kanë mbajtur konferencë të përbashkët për media për rastin tragjik të Deçanit, ku humbën jetën tre persona,...

Prokuroria njofton se janë kryer bastisje në Gllogjan

para një muaji - Gazeta Metro

Prokurorja e rastit të mbrëmshëm në Gllogjan, Sahide Gashi ka thënë se janë duke intervistuar shumë persona në lidhje me këtë rast. Ajo gjithashtu para mediave bëri të ditur se pas rastit të mbrëmshëm...

Familja e shoferit të vrarë në Gllogjan, nuk ka dijeni për ndonjë konflikt të djalit

para një muaji - Tetova Sot

Në shtëpinë e Gani Gjokajt në Skivjan të Gjakovës është hapur dera për ngushëllime. I ati dhe anëtarët e tjerë të familjes po presin njerëz për ngushëllime pas vrasjes së mbrëmshme në Gllogjan të Deçanit,...

Hapen dyert e mortit për shoferin që u vra në Gllogjan, flasin familjarët e tij

para një muaji - Lajmi.net

As babai i viktimës dhe as familjarët e tjerë nuk zbuluan asnjë detaj rreth shkaqeve apo motiveve të vrasjes. Ata nuk kanë dashur të flasin para kamerave, por pa praninë e tyre kanë treguar se Ganiu nuk...

Policia nuk gjen asgjë nga bastisjet, vrasësi i 3 personave në Gllogjan akoma në arrati

para një muaji - OraInfo

Personi që ka kryer krimin mbrëmë në Deçan është ende në arrati. Një sulm makabër është kryer mbrëmë ndaj një autobusi që po transportonte nxënës nga Gjakova për në Deçan. Tre persona janë vrarë dhe një...

Vrasja e trefishtë në Gllogjan, urdhërohen përgjime të shumë personave

para një muaji - Gazeta Metro

Prokuroria e Pejës ka urdhëruar përgjimin e shumë personave në vazhdën e hetimeve për zbardhjen e vrasjes së trefshitë në Gllogjan të Deçanit, shkruan Gazeta Metro. Lajmin e ka bërë të ditur prokurorija...

Sveçla e drejtori i Policisë thërrasin konferencë për media lidhur me tragjedinë në Gllogjan

para një muaji - Ekonomia Online

Ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla dhe drejtori i Policisë së Kosovës, Samedin Mehmeti kanë thirrur një konferencë për media. Temë e kësaj konference do të jetë tragjedia e djeshme në Gllogjan...

Prokuroria njofton se janë kryer bastisje në Gllogjan

para një muaji - Periskopi

Prokurorja e rastit të mbrëmshëm në Gllogjan, Sahide Gashi ka thënë se janë duke intervistuar shumë persona në lidhje me këtë rast. Ajo gjithashtu para mediave bëri të ditur se pas rastit të mbrëmshëm...

Haradinaj shkon në vizitë ngushëlluese te familjet e viktimave në Gllogjan

para një muaji - Ekonomia Online

Kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj sot ka vizituar familjarët e viktimave që u vranë dje pas një sulmi me armë zjarri në Deçan. Haradinaj u ka shprehur ngushëllime familjeve Mustafaj e Hamzaj në Gllogjan....

Kosovë: Vazhdojnë hetimet dhe reagimet për vrasjen e trefishtë në Deçan

para një muaji - Zëri i Amerikës

Policia e Kosovës tha të shtunën se po kryen hetime të ngjeshura për të gjetur autorët e incidentit të së premtes mbrëma që la pas vetes tre të vrarë dhe një të plagosur. Të tre personat u vranë nga të...

SHBA-ja dhe BE-ja dënojnë vrasjet në Deçan

para një muaji - Vizion Plus

Përfaqësues të Shteteve të Bashkuara të Amerikës dhe Bashkimit Evropian kanë dënuar sulmin që ndodhi më 26 nëntor në Deçan, ku si pasojë e të shtënave me armë zjarri u vranë tri persona dhe u plagos edhe...

Nesër varrosen dy nxënësit e vrarë në Gllogjan

para një muaji - Bota Press

Nesër në orën 14:00 do të bëhet varrimi i viktimave që humbën jetën mbrëmë nga të shtënat me armë nga një person i maskuar. Ata do të varrosen në vazrrezat e fshatit Gllogjan. “Varrimi i dy viktimave të...

Autobusi ende aty, kështu duket sot vendi i krimit në Gllogjan

para një muaji - Bota Press

Autobusi i sulmuar mbrëmë në Gllogjan ku u vranë tre persona, dy prej të cilëve nxënës, është ende në vendin e ngjarjes. Policia ka vendosur perimetrin e sigurisë, teksa ende nuk është raportuar për të...

Nesër varrosën dy nxënësit e vrarë në Deçan

para një muaji - Revista Kosovarja

Nesër në ora 14:00 do t’u jipet lamtumira e fundit dy nxënësve të vdekur nga sulmi i mbrëmshëm në Gllogjan. Varrimi i të dyve do të bëhet në varrezat e fshatit Gllogjan të Deçanit. Ndërkohë, familjarët...

Tragjedia në Gllogjan: Sveçla e drejtori i Policisë thërrasin konferencë për media

para një muaji - Realiteti

Ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla dhe drejtori i Policisë së Kosovës, Samedin Mehmeti kanë thirrur një konferencë për media. Temë e kësaj konference do të jetë tragjedia e djeshme në Gllogjan...

Vrasja e trefishtë në Gllogjan, urdhërohen përgjime të shumë personave

para një muaji - Realiteti

Prokuroria e Pejës ka urdhëruar përgjimin e shumë personave në vazhdën e hetimeve për zbardhjen e vrasjes së trefshitë në Gllogjan të Deçanit. Kjo u bë e ditur në një konferencë për media nga prokurorija...

Nesër varrosen dy nxënësit e vrarë në Gllogjan

para një muaji - Periskopi

Nesër në orën 14:00 do të bëhet varrimi i viktimave që humbën jetën mbrëmë nga të shtënat me armë nga një person i maskuar. Ata do të varrosen në vazrrezat e fshatit Gllogjan. “Varrimi i dy viktimave të...

Sulmi me kallashnikov mbi autobusin me nxënës në Deçan, reagon SHBA: Jemi të shokuar!

para një muaji - Albeu

Masakra në Deçan ka shkaktuar reagime të forta edhe nga ndërkombëtarët të cilët kanë dënuar sulmin me armë që u mori jetën 3 personave dhe u plagos një tjetër. Rreth kësaj ngjarje të rëndë ka reaguar edhe...

Kështu duket sot vendi ku ndodhi krimi në Gllogjan, autobusi ende në vendngjarje

para një muaji - Gazeta Metro

Autobusi i sulmuar mbrëmë në Gllogjan ku tre persona mbetën pa shenja jete, dy prej të cilëve nxënës, është ende në vendin e ngjarjes, shkruan Gazeta Metro. Policia ka vendosur perimetrin e sigurisë, teksa...

Sveçla dhe Mehmeti thërrasin konferencë për media pas vrasjes në Gllogjan të Deçanit

para një muaji - Realiteti

Ministri i Punëve të Brendshme të Kosovës, Xhelal Sveçla dhe drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës, Samedin Mehmeti pritet të mbajnë sot një konferencë për media pas rastit tragjik në Gllogjan...

Prokuroria jep detajet e fundit: Kemi kryer bastisje, në sulm është zbrazur një karikator

para një muaji - Realiteti

Prokurorja e rastit të tragjedisë në Deçan, Sahide Gashi ka folur për veprimet hetimore në drejtim të zbardhjes së rastit dhe arrestimit të autorëve. Ajo ka thënë shkurt në një deklarim për media se janë...

Familjarët e shoferit të vrarë hapin të pamen, nuk kanë dijeni për ndonjë konflikt

para një muaji - Ditapost

Në shtëpinë e G.Gj. në Skivjan të Gjakovës është hapur dera për ngushëllime. I ati dhe anëtarët e tjerë të familjes po presin njerëz për ngushëllime pas vrasjes së mbrëmshme në Gllogjan të Deçanit, ngjarje...

Autobusi ende aty, kështu duket sot vendi i krimit në Gllogjan

para një muaji - Realiteti

Autobusi i sulmuar mbrëmë në Gllogjan ku u vranë tre persona, dy prej të cilëve nxënës, është ende në vendin e ngjarjes. Policia ka vendosur perimetrin e sigurisë, teksa ende nuk është raportuar për të...

Rasti në Gllogjan, prokurorja Gashi: Deri tani janë intervistuar shumë persona, është bastisur një shtëpi

para një muaji - Realiteti

Sahide Gashi, prokurore e rastit të mbrëmshëm në Gllogjan ku u vranë tre persona, në mesin e të cilëve edhe dy nxënës tha se deri tani nuk ka informata të reja për rastin, por bëri të ditur se janë duke...

Vrasja e trefishtë në Gllogjan| Sveçla dhe Mehmeti thërrasin konferencë

para një muaji - Arbresh

Ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla dhe drejtori i Policisë së Kosovës, Samedin Mehmeti do të mbajnë sot konferencë për media lidhur me ngjarjen që ka ndodhur mbrëmë në Gllogjan të Deçanit, ku...

Krimi në Deçan, Sveçla e Mehmeti thërrasin konferencë për media

para një muaji - Periskopi

Ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla dhe drejtori i Policisë së Kosovës, Samedin Mehmeti do të mbajnë sot konferencë për media lidhur me ngjarjen që ka ndodhur mbrëmë në Deçan, e ku pas sulmit...

Ngjarja tragjike në Deçan, Sveçla e Mehmeti thërrasin konferencë për media

para një muaji - Gazeta Metro

Ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla dhe drejtori i Policisë së Kosovës, Samedin Mehmeti do të mbajnë sot konferencë për media lidhur me ngjarjen që ka ndodhur mbrëmë në Deçan, e ku pas sulmit...

Haradinaj shkon për ngushëllime tek familjet Mustafaj e Hamzaj në Gllogjan

para një muaji - Gazeta Metro

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka shkuar për ngushëllime tek familjet që mbrëmë humbën familjarët e tyre në sulmin që ndodhi në Gllogjan të Deçanit. Haradinaj vizitoi familjen...

Prokuroria jep detajet e fundit për rastin në Gllogjan

para një muaji - Ekonomia Online

Prokurorja Sahide Gashi në një deklarim për media ka dhënë detaje rreth pistës së hetimeve për vrasjen e trefishtë gjatë natës së mbrëmshme në Gllogjan. Ajo ka thënë se janë intervistuar disa dëshmitarë...

Familjarët e shoferit të vrarë hapin të pamen, nuk kanë dijeni për ndonjë konflikt

para një muaji - Infokusi

Në shtëpinë e G.Gj. në Skivjan të Gjakovës është hapur dera për ngushëllime. I ati dhe anëtarët e tjerë të familjes po presin njerëz për ngushëllime pas vrasjes së mbrëmshme në Gllogjan të Deçanit, ngjarje...

Vrasja e trefishtë në Gllogjan| Prokurorja e rastit konfirmon për Arbresh.info, që rasti ende nuk ka kaluar në Prokurorinë Speciale

para një muaji - Arbresh

Prokurorja e rastit në vrasjen e trefishtë në Gllogjan, Sahide Gashi për arbresh.info ka thënë se nuk është kërkuar deri më tani që Prokuroria Speciale të marr kompetencat në lidhje me rastin, raporton...

Prokuroria jep detajet e fundit nga vrasja makaber

para një muaji - Bota Press

Prokurorja e rastit të tragjedisë në Deçan, Sahide Gashi ka folur për veprimet hetimore në drejtim të zbardhjes së rastit dhe arrestimit të autorëve. Ajo ka thënë shkurt në një deklarim për media se janë...

“Jemi të tronditur”, familjet e nxënësve të vrarë hapin të pame të përbashkët

para një muaji - Ditapost

Familjarët e dy nxënësve të vrarë nga sulmi me armë zjarri në Gllogjan të Deçanit kanë hapur të pame të përbashkët. Familjari i nxënëses që ka vdekur mbrëmë nga sulmi me armë, Binak Mustafa, për Klan Kosovën...

Informatat e fundit të Prokurorisë: Po e intervistojmë secilin, është zbrazur pothuajse një karikator

para një muaji - Ditapost

Prokurorja Sahide Gashi ka thënë se prokuroria deri më tani ka bërë intervistimin e shumë personave dhe ekipet hetuese janë në terren duke e ekzaminuar vendin e ngjarjes ku është kryer krimi në Gllogjan...

Familjari i nxënëses që u vra në Gllogjan: I dyshuari kishte maskë e kapelë, ishte larguar me qetësi pas aktit

para një muaji - Arbresh

Familjari i nxënëses që ka vdekur mbrëmë nga sulmi me armë, Binak Mustafa, ka thënë se ngjarja ka ndodhur derisa autobusi ishte në mes të fshatit Gllogjan të Deçanit. Ai ka thënë se djali i axhës së tij...

Familjet e nxënësve të vrarë hapin të pame të përbashkët

para një muaji - Periskopi

Familjarët e dy nxënësve të vrarë nga sulmi me armë zjarri në Gllogjan të Deçanit kanë hapur të pame të përbashkët. Familjari i nxënëses që ka vdekur mbrëmë nga sulmi me armë, Binak Mustafa, për Klan Kosovën...

Krimi makabër në Gllogjan, Prokuroria: Po e intervistojmë secilin, është zbrazur pothuajse një karikator

para një muaji - Gazeta Metro

Prokurorja Sahide Gashi ka thënë detaje të reja për rastin tragjik në Gllogjan. Ajo ka thënë se prokuroria deri më tani ka bërë intervistimin e shumë personave dhe ekipet hetuese janë në terren duke e...

Prokuroria jep detaje: Po e intervistojmë secilin, është zbrazur pothuajse një karikator

para një muaji - Periskopi

Prokurorja Sahide Gashi ka thënë se prokuroria deri më tani ka bërë intervistimin e shumë personave dhe ekipet hetuese janë në terren duke e ekzaminuar vendin e ngjarjes ku është kryer krimi në Gllogjan....

Nesër i jepet lamtumira e fundit viktimave të rastit tragjik të Gllogjanit

para një muaji - Gazeta Metro

Nesër në orën 14:00 do të bëhet varrimi i viktimave që humbën jetën mbrëmë nga të shtënat me armë nga një person i maskuar në Gllogjan, shkruan Gazeta Metro. Kështu ka bërë të ditur familjari i njërës...

Familjet e nxënësve që u vranë dje në Gllogjan, hapin të pame të përbashkët

para një muaji - Gazeta Metro

Familjarët e dy nxënësve që mbeten pa shenja jete nga sulmi me armë zjarri në Gllogjan të Deçanit kanë hapur të pame të përbashkët, shkruan Gazeta Metro. Familjari i nxënëses që ka humbur jetën mbrëmë...

Familjet e nxënësve të vrarë në Gllogjan hapin të pame të përbashkët

para një muaji - Realiteti

Familjarët e dy nxënësve të vrarë nga sulmi me armë zjarri në Gllogjan të Deçanit kanë hapur të pame të përbashkët. Familjari i nxënëses që ka vdekur mbrëmë nga sulmi me armë, Binak Mustafa, për Klan Kosovën...

Familjet e nxënësve të vrarë hapin të pame të përbashkët

para një muaji - Fakti Ditor

Familjarët e dy nxënësve të vrarë nga sulmi me armë zjarri në Gllogjan të Deçanit kanë hapur të pame të përbashkët. Familjari i nxënëses që ka vdekur mbrëmë nga sulmi me armë, Binak Mustafa, për Klan Kosovën...

I plagosuri në Gllogjan është në gjendje stabile

para një muaji - Informatat

Zëdhënësi i Spitalit Rajonal të Pejës, Naim Sahiti ka thënë se gjendja e të plagosurit të mbrëmshëm në Gllogjan të Deçanit është stabile. Sahiti ka thënë për Telegrafin se viktima është operuar mbrëmë....

Familjarët e shoferit të vrarë hapin të pamen, nuk kanë dijeni për ndonjë konflikt

para një muaji - Arbresh

Në shtëpinë e G.Gj. në Skivjan të Gjakovës është hapur dera për ngushëllime. I ati dhe anëtarët e tjerë të familjes po presin njerëz për ngushëllime pas vrasjes së mbrëmshme në Gllogjan të Deçanit, ngjarje...

Familjarët e shoferit të vrarë hapin të pamen, nuk kanë dijeni për ndonjë konflikt

para një muaji - Bota Press

Në shtëpinë e G.Gj. në Skivjan të Gjakovës është hapur dera për ngushëllime. I ati dhe anëtarët e tjerë të familjes po presin njerëz për ngushëllime pas vrasjes së mbrëmshme në Gllogjan të Deçanit, ngjarje...

Zyra e BE-së në Kosovë: Të tronditur me rastin në Deçan, autori i krimit të sillet para drejtësisë

para një muaji - Informatat

Zyra e Bashkimit Evropian në Kosovë, ka reaguar pas vrasjes së trefishtë që ka ndodhur të premten në Gllogjan të Deçanit, ku të vrarë kanë mbetur tre persona, shoferi i një autobusi dhe dy nxënës. Në reagimin...

Zyra e BE-së në Kosovë dënon ashpër vrasjen e trefishtë në Gllogjan të Deçanit

para një muaji - Top24

Zyra e Bashkimit Evropian në Kosovë, ka reaguar pas vrasjes së trefishtë që ka ndodhur të premten në Gllogjan të Deçanit, ku të vrarë kanë mbetur tre persona, shoferi i një autobusi dhe dy nxënës. Në reagimin...

Zyra e BE-së në Kosovë dënon ashpër vrasjen e trefishtë në Gllogjan të Deçanit

para një muaji - Realiteti

Zyra e Bashkimit Evropian në Kosovë, ka reaguar pas vrasjes së trefishtë që ka ndodhur të premten në Gllogjan të Deçanit, ku të vrarë kanë mbetur tre persona, shoferi i një autobusi dhe dy nxënës. Në reagimin...

Kurti: Ushtarët e FSK-së janë vazhdimësi e UÇK-së

para një muaji - Realiteti

Në nderim të tre personave që u vranë mbrëmë në Gllogjan të Deçanit, sot do të ndizen qirinj në qendër të këtij qyteti. Kështu ka njoftuar kryetari i kësaj komunë, Bashkim Ramosaj, përmes një publikimi...

Hapen dyert e mortit për shoferin që u vra në Gllogjan, flasin familjarët e tij

para një muaji - Realiteti

Në shtëpinë e Gani Gjokajt në Skivjan të Gjakovës është hapur dera për ngushëllime. I ati dhe anëtarët e tjerë të familjes po presin njerëz për ngushëllime pas vrasjes së mbrëmshme në Gllogjan të Deçanit,...

Familjarët e shoferit të vrarë hapin të pamen, nuk kanë dijeni për ndonjë konflikt

para një muaji - Arbresh

Në shtëpinë e G.Gj. në Skivjan të Gjakovës është hapur dera për ngushëllime. I ati dhe anëtarët e tjerë të familjes po presin njerëz për ngushëllime pas vrasjes së mbrëmshme në Gllogjan të Deçanit, ngjarje...

I plagosuri në Gllogjan, në gjendje stabile pas operimit

para një muaji - Epoka e Re

Një nxënës që mbeti i plagosur nga të shtënat në drejtim të një autobusi në Deçan më 26 nëntor, është në gjendje stabile. Nga të shtënat me armë zjarri, në këtë ngjarje mbetën të vdekur shoferi i autobusit...

Familjarët e shoferit të vrarë hapin të pamen

para një muaji - Revista Kosovarja

Në shtëpinë e G.Gj. në Skivjan të Gjakovës është hapur dera për ngushëllime. I ati dhe anëtarët e tjerë të familjes po presin njerëz për ngushëllime pas vrasjes së mbrëmshme në Gllogjan të Deçanit, ngjarje...

I dyshuari për vrasjen e 3 personave në Gllogjan akoma në arrati

para një muaji - Arbresh

Një sulm makabër është kryer mbrëmë ndaj një autobusi që po transportonte nxënës nga Gjakova për në Deçan, ku tre persona janë vrarë dhe një person është plagosur. Të vrarë kanë mbetur dy nxënës dhe shoferi...

Kryeinfermierja e spitalit të Pejës flet për gjendjet e të plagosurit: Gjendja e tij është stabile

para një muaji - Realiteti

Një nxënës ka mbetur i plagosur në sulmin me armë ndaj një autobusi në Gllogjan të Deçanit, ndërsa tre të tjerë kanë vdekur. Personi i plagosur është një nxënës 17 vjeçar, që po trajtohet në Spitalin e...

Dorasi i 3 personave në Gllogjan akoma në arrati, policia nuk gjeti asgjë nga bastisjet

para një muaji - Gazeta Metro

Një sulm makabër është kryer mbrëmë ndaj një autobusi që po transportonte nxënës nga Gjakova për në Deçan. Tre persona janë vrarë dhe një person është plagosur. Të vrarë kanë mbetur dy nxënës dhe shoferi...

SHBA-ja dhe BE-ja dënojnë vrasjet në Deçan

para një muaji - Fakti Ditor

Përfaqësues të Shteteve të Bashkuara të Amerikës dhe Bashkimit Evropian kanë dënuar sulmin që ndodhi më 26 nëntor në Deçan, ku si pasojë e të shtënave me armë zjarri u vranë tri persona dhe u plagos edhe...

Kjo është gjendja e nxënësit të plagosur në Spitalin e Pejës

para një muaji - Gazeta Metro

Një nxënës që mbeti i plagosur nga të shtënat në drejtim të një autobusi në Deçan më 26 nëntor, është në gjendje stabile. Nga të shtënat me armë zjarri, në këtë ngjarje mbetën të vdekur shoferi i autobusit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK