PASDITE MBËRRIJNË EDHE TRE PACIENTË TË LËNDUAR

para një muaji - Klan Macedonia

Sot pasdite pritet që nga Spitali I Sofjes “Pirogov” në Shhkup të mbërrijnë edhe tre pacientë që ishin lënduar nga aksidentin tragjik në autostradën “Struma” më 23 Nëntor. Bëhet fjalë për një burrë, vbashkëshortja...

Edhe tre të mbijetuar të aksidentit të autobusit në Bullgari pritet të kthehen në Shkup

para një muaji - Telegrafi

Edhe tre shtetas të Republikës së Maqedonisë së Veriut, të lënduar në aksidentin tragjik të autobusit në autostradën “Struma” të Bullgarisë, pritet të lëshohen sot nga spitali “Pirogov” dhe të transferohen...

Edhe tre të mbijetuar të aksidentit, pritet të kthehen sot në Shkup

para një muaji - Zhurnal

Shkup, 29 nëntor – Edhe tre shtetas të Republikës së Maqedonisë së Veriut, të lënduar në aksidentin tragjik të autobusit në autostradën “Struma” të Bullgarisë, pritet të lëshohen sot nga spitali “Pirogov”...

Aksidenti në Bullgari, edhe tre të mbijetuar pritet të kthehen në Shkup

para një muaji - Gazeta Express

Edhe tre të mbijetuar nga aksidenti tragjik në “Struma” të Bullgarisë pritet të lëshohen nga spitali “Pirgov”. Ata do të transferohen në Qendrën Klinike të Shkupit ku do t’ju ofrohet ndihmë mjekësore dhe...

Tre të lënduar në aksidentin në autostradën “Struma” pritet që sot të transferohen në Shkup

para një muaji - Ina

Disa shtetas të Maqedonisë së Veriut, të lënduar në aksidentin tragjik të autobusit në autostradën “Struma” të Bullgarisë, pritet të lëshohen sot nga spitali, përcjell TV21. Ata janë mjekuar në spitalin...

Aksidenti në Bullgari, edhe tre të mbijetuar pritet të kthehen në Shkup

para një muaji - RTK

Edhe tre të mbijetuar nga aksidenti tragjik në “Struma” të Bullgarisë pritet të lëshohen nga spitali “Pirgov”. Ata do të transferohen në Qendrën Klinike të Shkupit ku do t’ju ofrohet ndihmë mjekësore dhe...

Edhe tre të mbijetuar pritet të kthehen në Shkup, nga aksidenti në Bullgari

para një muaji - Syri.net Kosova

Edhe tre të mbijetuar nga aksidenti tragjik në “Struma” të Bullgarisë pritet të lëshohen nga spitali “Pirgov”. Ata do të transferohen në Qendrën Klinike të Shkupit ku do t’ju ofrohet ndihmë mjekësore dhe...

Edhe tre të mbijetuar të aksidentit, pritet të kthehen në Shkup

para një muaji - Koha.mk

Shkup, 29 nëntor – Edhe tre shtetas të Republikës së Maqedonisë së Veriut, të lënduar në aksidentin tragjik të autobusit në autostradën “Struma” të Bullgarisë, pritet të lëshohen sot nga spitali “Pirogov”...

Aksidenti në Bullgari, edhe tre të mbijetuar pritet të kthehen në Shkup

para një muaji - GazetaBlic

Edhe tre të mbijetuar nga aksidenti tragjik në “Struma” të Bullgarisë pritet të lëshohen nga spitali “Pirgov”. Ata do të transferohen në Qendrën Klinike të Shkupit ku do t’ju ofrohet ndihmë mjekësore dhe...

Pronari i Besa Trans ka shprehur ngushëllimet e tij për familjet e viktimave

para një muaji - Iliria News

Pronari i Besa Trans ka shprehur ngushëllimet e tij për familjet e viktimave Prokuroria po heton se si ka funksionuar kompania “Besa Trans”. Pas bisedës informative në prokurorinë bullgare, pronari i kësaj...

Edhe tre të mbijetuar të aksidentit, pritet të kthehen në Shkup

para një muaji - Iliria News

Edhe tre shtetas të Republikës së Maqedonisë së Veriut, të lënduar në aksidentin tragjik të autobusit në autostradën “Struma” të Bullgarisë, pritet të lëshohen sot nga spitali “Pirogov” dhe të transferohen...

Tre të lënduar në aksidentin në Bullgari pritet të transferohen sot në Shkup

para një muaji - Aktuale

Disa shtetas të Maqedonisë së Veriut, të lënduar në aksidentin tragjik të autobusit në autostradën “Struma” të Bullgarisë, pritet të lëshohen sot nga spitali. Ata janë mjekuar në spitalin “Pirogov” në...

Tre të lënduar në aksidentin tragjik sot pasdite do të lëshohen nga spitali në Sofje

para një muaji - Press Online

Pritet që sot pasdite nga spitali “Piragov” në Sofje të lëshohen edhe tre pacientë që u lënduan në aksidentin tragjikë të autobusit në autostradën “Struma” më 23 nëntor. Bëhet fjalë për burr e grua edhe...

Tre të lënduar në aksidentin në autostradën “Struma” pritet që sot të transferohen në Shkup

para një muaji - TV21

Disa shtetas të Maqedonisë së Veriut, të lënduar në aksidentin tragjik të autobusit në autostradën “Struma” të Bullgarisë, pritet të lëshohen sot nga spitali, përcjell TV21. Ata janë mjekuar në spitalin...

Aksidenti në Bullgari, edhe tre të mbijetuar pritet të kthehen në Shkup

para një muaji - Infokusi

Edhe tre të mbijetuar nga aksidenti tragjik në “Struma” të Bullgarisë pritet të lëshohen nga spitali “Pirgov”. Ata do të transferohen në Qendrën Klinike të Shkupit ku do t’ju ofrohet ndihmë mjekësore dhe...

Edhe tre të mbijetuar të aksidentit, pritet të kthehen në Shkup

para një muaji - Alsat-M

Edhe tre shtetas të Republikës së Maqedonisë së Veriut, të lënduar në aksidentin tragjik të autobusit në autostradën “Struma” të Bullgarisë, pritet të lëshohen sot nga spitali “Pirogov” dhe të transferohen...

Aksidenti në Bullgari, edhe tre të mbijetuar pritet të kthehen në Shkup

para një muaji - Lajmi.net

Ata do të transferohen në Qendrën Klinike të Shkupit ku do t’ju ofrohet ndihmë mjekësore dhe psikologjike. Ndërkaq dy të tjerë janë transferuar të shtunën dhe janë në gjendje stabile shëndetësore, shkruan...

Aksidenti në Bullgari, edhe tre të mbijetuar pritet të kthehen në Shkup

para një muaji - Arbresh

Aksidenti në Bullgari, edhe tre të mbijetuar pritet të kthehen në Shkup Edhe tre të mbijetuar nga aksidenti tragjik në “Struma” të Bullgarisë pritet të lëshohen nga spitali “Pirgov”. Ata do të transferohen...

Tre të lënduar në aksidentin në autostradën “Struma” pritet që sot të transferohen në Shkup

para një muaji - Tetova Sot

Disa shtetas të Maqedonisë së Veriut, të lënduar në aksidentin tragjik të autobusit në autostradën “Struma” të Bullgarisë, pritet të lëshohen sot nga spitali, përcjell TV21. Ata janë mjekuar në spitalin...

Tre të lënduar në aksidentin në autostradën “Struma” pritet që sot të transferohen në Shkup

para një muaji - News Tv

Disa shtetas të Maqedonisë së Veriut, të lënduar në aksidentin tragjik të autobusit në autostradën “Struma” të Bullgarisë, pritet të lëshohen sot nga spitali, përcjell TV21. Ata janë mjekuar në spitalin...

Tre të lënduar nga ak sidentin në Bullgari sot do të transferohen në Shkup

para një muaji - Tetova1

Disa shtetas të Maqedonisë së Veriut, të lënduar në ak sidentin tragjik të autobusit në autostradën “Struma” të Bullgarisë, pritet të lëshohen sot nga spitali, përcjell TV21. Ata janë mjekuar në spitalin...

Detaje të reja nga aksidenti në Bullgari

para një muaji - Bota Press

Edhe tre të mbijetuar nga aksidenti tragjik në “Struma” të Bullgarisë pritet të lëshohen nga spitali “Pirgov”. Ata do të transferohen në Qendrën Klinike të Shkupit ku do t’ju ofrohet ndihmë mjekësore dhe...

Aksidenti tragjik në Bullgari, edhe tre të mbijetuar pritet të kthehen në Shkup

para një muaji - Periskopi

Edhe tre të mbijetuar nga aksidenti tragjik në “Struma” të Bullgarisë pritet të lëshohen nga spitali “Pirgov”. Ata do të transferohen në Qendrën Klinike të Shkupit ku do t’ju ofrohet ndihmë mjekësore dhe...

Aksidenti në Bullgari, edhe tre të mbijetuar pritet të kthehen në Shkup

para një muaji - Realiteti

Edhe tre të mbijetuar nga aksidenti tragjik në “Struma” të Bullgarisë pritet të lëshohen nga spitali “Pirgov”. Ata do të transferohen në Qendrën Klinike të Shkupit ku do t’ju ofrohet ndihmë mjekësore dhe...

Aksidenti në Bullgari, edhe tre të mbijetuar pritet të kthehen në Shkup

para një muaji - ATV Live

Edhe tre të mbijetuar nga aksidenti tragjik në “Struma” të Bullgarisë pritet të lëshohen nga spitali “Pirgov”. Ata do të transferohen në Qendrën Klinike të Shkupit ku do t’ju ofrohet ndihmë mjekësore dhe...

Aksidenti në Bullgari, edhe tre të mbijetuar pritet të kthehen në Shkup

para një muaji - Ekonomia Online

Edhe tre të mbijetuar nga aksidenti tragjik në “Struma” të Bullgarisë pritet të lëshohen nga spitali “Pirgov”. Ata do të transferohen në Qendrën Klinike të Shkupit ku do t’ju ofrohet ndihmë mjekësore dhe...

Edhe tre të mbijetuar të aksidentit, pritet të kthehen në Shkup

para një muaji - Almakos

Edhe tre shtetas të Republikës së Maqedonisë së Veriut, të lënduar në aksidentin tragjik të autobusit në autostradën “Struma” të Bullgarisë, pritet të lëshohen sot nga spitali “Pirogov” dhe të transferohen...

Tre të lënduar në aksidentin në autostradën “Struma” pritet që sot të transferohen në Shkup

para një muaji - Lajm

Disa shtetas të Maqedonisë së Veriut, të lënduar në aksidentin tragjik të autobusit në autostradën “Struma” të Bullgarisë, pritet të lëshohen sot nga spitali, përcjell TV21. Ata janë mjekuar në spitalin...

Edhe tre të mbijetuar të aksidentit, pritet të kthehen në Shkup

para një muaji - in7

Edhe tre të mbijetuar të aksidentit, pritet të kthehen në Shkup Edhe tre shtetas të Republikës së Maqedonisë së Veriut, të lënduar në aksidentin tragjik të autobusit në autostradën “Struma” të Bullgarisë,...

Pronari i Besa Trans ka shprehur ngushëllimet e tij për familjet e viktimave

para një muaji - in7

Pronari i Besa Trans ka shprehur ngushëllimet e tij për familjet e viktimave Gazetar: Igor Stefanovski/Alsat Prokuroria po heton se si ka funksionuar kompania “Besa Trans”. Pas bisedës informative në prokurorinë...

Tre të lënduar në aksidentin në autostradën “Struma” pritet që sot të transferohen në Shkup

para një muaji - Info7

Disa shtetas të Maqedonisë së Veriut, të lënduar në aksidentin tragjik të autobusit në autostradën “Struma” të Bullgarisë, pritet të lëshohen sot nga spitali, përcjell TV21. Ata janë mjekuar në spitalin...

Edhe tre të mbijetuar të aksidentit, pritet të kthehen në Shkup

para një muaji - Fakti Ditor

Edhe tre shtetas të Republikës së Maqedonisë së Veriut, të lënduar në aksidentin tragjik të autobusit në autostradën “Struma” të Bullgarisë, pritet të lëshohen sot nga spitali “Pirogov” dhe të transferohen...

Nuk dihet kur do të sillen 45 kufomat e aksidentit në Bullgari

para një muaji - Tetova1

Kanë kaluar gjashtë ditë nga aksidenti tragjik në autostradën “Struma”, ndërsa kufomat e 45 viktimave ende nuk u janë dorëzuar familjarëve. Se kur do të ndodh kjo ende nuk dihet pasi që në Bullgari ende...

Pronari i Besa Trans ka shprehur ngushëllimet e tij për familjet e viktimave

para një muaji - Alsat-M

Gazetar: Igor Stefanovski Prokuroria po heton se si ka funksionuar kompania “Besa Trans”. Pas bisedës informative në prokurorinë bullgare, pronari i kësaj kompanie Bekim Haxhiu, për herë të parë pas tragjedisë...

Nuk dihet kur do të sillen 45 kufomat e aksidentit në Bullgari

para një muaji - Zhurnal

Shkup, 28 nëntor – Kanë kaluar gjashtë ditë nga aksidenti tragjik në autostradën “Struma”, ndërsa kufomat e 45 viktimave ende nuk u janë dorëzuar familjarëve. Se kur do të ndodh kjo ende nuk dihet pasi...

Aksidenti në Bullgari, flet pronari i “Besa Trans”: Këto sprova janë nga Allahu

para një muaji - GazetaBlic

Si pasojë e një aksidenti tragjik që ndodhi para pesë ditësh në Bullgari, mbetën të vdekur 46 persona shumica nga ta ishin shqiptarë e në mesin e tyre ishin 12 të mitur. E tek të dielën lidhur me aksidentin...

Nuk dihet kur do të sillen 45 kufomat e aksidentit në Bullgari

para një muaji - Telegrafi

Kanë kaluar gjashtë ditë nga aksidenti tragjik në autostradën “Struma”, ndërsa kufomat e 45 viktimave ende nuk u janë dorëzuar familjarëve. Se kur do të ndodh kjo ende nuk dihet pasi që në Bullgari ende...

Osmani do të kontaktojë me familjet e viktimave në aksidentin me autobus në Bullgari

para një muaji - Zhurnal

Shkup, 28 nëntor – Ministri i Punëve të Jashtme, Bujar Osmani, sot deklaroi se planifikon të kontaktojë me familjet e viktimave në aksidentin me autobus që ndodhi në Bullgari. “Sot planifikoj të kontaktoj...

Javën e ardhshme arrijnë në Maqedoni trupat e viktimave në tragjedinë në Bullgari

para një muaji - Indeks online

Trupat e 45 viktimave në tragjedinë e rëndë në Bullgari do të transportohen në vend javën e ardhshme. Pasi prokuroria e Maqedonisë së Veriut ia dorëzoi Prokurorisë bullgare të gjitha provat, përfshirë...

Flet për herë të parë pronari i “Besa Trans”: Këto sprova janë nga Allahu, vullneti i tij nuk mund të ndryshohet

para një muaji - Indeks online

Prokuroria po heton se si ka funksionuar kompania “Besa Trans”. Pas bisedës informative në prokurorinë bullgare, pronari i kësaj kompanie Bekim Haxhiu, për herë të parë pas tragjedisë ka komentuar në Facebook...

Javën e ardhshme arrijnë në Shkup trupat e viktimave nga aksidenti në Bullgari

para një muaji - Zeri

Trupat e 45 viktimave në tragjedinë e rëndë në Bullgari do të transportohen në Maqedoninë e Veriut javën e ardhshme. Pasi prokuroria e Maqedonisë së Veriut ia dorëzoi Prokurorisë bullgare të gjitha provat,...

Aksidenti në Bullgari, flet pronari i “Besa Trans”: Këto sprova janë nga Allahu

para një muaji - Infokusi

Si pasojë e një aksidenti tragjik që ndodhi para pesë ditësh në Bullgari, mbetën të vdekur 46 persona shumica nga ta ishin shqiptarë e në mesin e tyre ishin 12 të mitur. E tek të dielën lidhur me aksidentin...

Pas pesë ditësh nga aksidenti, flet pronari i kompanisë “Besa Trans”

para një muaji - OraInfo

Javën që lamë pas ndodhi një aksident i rëndë në Bullgari. Prokuroria po heton se si ka funksionuar kompania “Besa Trans”. Pas bisedës informative në prokurorinë bullgare, pronari i kësaj kompanie Bekim...

Aksidenti në Bullgari, flet pronari i Besa Trans: Këto sprova janë nga Allahu

para një muaji - Lajmi.net

E tek të dielën lidhur me aksidentin ka folur pronari i “Besa Trans” autobusi i së cilës u aksidentua. Bekim Haxhiu iu ka shprehur ngushëllime familjeve të viktimave. Ai tha se kjo është sprovë nga allahu,...

Pronari i Besa Trans ka shprehur ngushëllimet e tij për familjet e viktimave

para një muaji - Almakos

Gazetar: Igor Stefanovski – Advertisements – Prokuroria po heton se si ka funksionuar kompania “Besa Trans”. Pas bisedës informative në prokurorinë bullgare, pronari i kësaj kompanie Bekim Haxhiu, për...

Aksidenti në Bullgari, flet pronari i ‘Besa Trans’: Këto sprova janë nga Allahu

para një muaji - Gazeta Metro

Si pasojë e një aksidenti tragjik që ndodhi para pesë ditësh në Bullgari, mbetën të vdekur 46 persona shumica nga ta ishin shqiptarë e në mesin e tyre ishin 12 të mitur. E tek të dielën lidhur me aksidentin...

Nuk dihet kur do të sillen 45 kufomat e aksidentit

para një muaji - Gostivari Sot

Kanë kaluargjashtë ditë nga aksidenti tragjik në autostradën “Struma”, ndërsa kufomat e 45 viktimave ende nuk u janë dorëzuar familjarëve. Se kur do të ndodh kjo ende nuk dihet pasi që në Bullgari ende...

Nuk dihet kur do të sillen 45 kufomat e aksidentit

para një muaji - TV21

Kanë kaluargjashtë ditë nga aksidenti tragjik në autostradën “Struma”, ndërsa kufomat e 45 viktimave ende nuk u janë dorëzuar familjarëve. Se kur do të ndodh kjo ende nuk dihet pasi që në Bullgari ende...

Aksidenti në Bullgari, flet pronari i “Besa Trans”: Këto sprova janë nga Allahu

para një muaji - Epoka e Re

Si pasojë e një aksidenti tragjik që ndodhi para pesë ditësh në Bullgari, mbetën të vdekur 46 persona shumica nga ta ishin shqiptarë e në mesin e tyre ishin 12 të mitur. E tek të dielën lidhur me aksidentin...

Aksidenti në Bullgari, flet pronari i “Besa Trans”: Këto sprova janë nga Allahu

para një muaji - Periskopi

Si pasojë e një aksidenti tragjik që ndodhi para pesë ditësh në Bullgari, mbetën të vdekur 46 persona shumica nga ta ishin shqiptarë e në mesin e tyre ishin 12 të mitur. E tek të dielën lidhur me aksidentin...

Aksidenti në Bullgari, flet pronari i Besa Trans: Këto sprova janë nga Allahu

para një muaji - Realiteti

Si pasojë e një aksidenti tragjik që ndodhi para pesë ditësh në Bullgari, mbetën të vdekur 46 persona shumica nga ta ishin shqiptarë e në mesin e tyre ishin 12 të mitur. E tek të dielën lidhur me aksidentin...

PRONARI I KOMPANISË “BESA TRANS”: SPROVË NGA ZOTI

para një muaji - Klan Macedonia

Pronari i kompanisë “Besa Trans”, Bekim Haxhiu, për herë të parë mbrëmë ka reaguar pas aksidentit tragjik në Bullgari dhe u ka shprehur ngushëllime familjarëve të 45 viktimave të aksidenit, që humbën jetën...

Aksidenti në Bullgari, flet pronari i “Besa Trans”: Këto sprova janë nga Allahu, vullneti i tij nuk mund të ndryshohet

para një muaji - Periskopi

Si pasojë e një aksidenti tragjik që ndodhi para pesë ditësh në Bullgari, mbetën të vdekur 46 persona shumica nga ta ishin shqiptarë e në mesin e tyre ishin 12 të mitur. E tek të dielën lidhur me aksidentin...

Rikthimi i trupave në RMV varet nga identifikimi

para një muaji - Klan

Rikthimi i trupave në RMV varet nga identifikimi Osmani: Do të kontaktojmë me familjarët Akoma nuk ka një datë të saktë se kur do të sillen trupat e viktimave të aksidentit të autobusit nga Bullgaria në...

Javën e ardhshme dërgohen në Shkup trupat e viktimave nga aksidenti në Bullgari

para një muaji - Koha.net

Trupat e 45 viktimave në tragjedinë e rëndë në Bullgari do të transportohen në vend javën e ardhshme. Pasi prokuroria e Maqedonisë së Veriut ia dorëzoi Prokurorisë bullgare të gjitha provat, përfshirë...

AKSIDENTI TRAGJIK: TRUPAT E PAJETË TË VIKTIMAVE PRITET TË MBËRRIJNË JAVËN QË VJEN

para një muaji - Klan Macedonia

OSMANI: DO TË KONTAKTOJ FAMILJARËT E VIKTIMAVE Akoma nuk ka një datë të saktë se kur do të sillen trupat e viktimave të aksidentit të autobusit nga Bullgaria në Maqedoninë e Veriut. Ministri I Punëve të...

Javën e ardhshme arrijnë trupat e viktimave të aksidentit në Bullgari

para një muaji - Syri.net Kosova

Trupat e 45 viktimave në tragjedinë e rëndë në Bullgari do të transportohen në vend javën e ardhshme. Pasi prokuroria e Maqedonisë së Veriut ia dorëzoi Prokurorisë bullgare të gjitha provat, përfshirë...

Akoma vazhdojnë hetimet për punën e agjencisë “Besa Trans”

para një muaji - Syri.net Kosova

Prokuroria po heton se si ka funksionuar kompania “Besa Trans”. Pas bisedës informative në prokurorinë bullgare, pronari i kësaj kompanie Bekim Haxhiu, për herë të parë pas tragjedisë ka postuar mbrëmë...

“Vullneti i Allahut nuk mund të ndryshohet asnjë minutë”, flet pas 5 ditësh pronari i kompanisë “Besa Trans”

para një muaji - Arbresh

Prokuroria po heton se si ka funksionuar kompania “Besa Trans”. Pas bisedës informative në prokurorinë bullgare, pronari i kësaj kompanie Bekim Haxhiu, për herë të parë pas tragjedisë ka komentuar në Facebook...

Javën e ardhshme pritet të sillen në RMV trupat e viktimave nga aksidenti i autobusit në Bullgari

para një muaji - Portalb

Trupat e 45 të vdekurve në aksidentin tragjik të autobusit nga RMV i cili ndodhi më 23 nëntor në autostradën bullgare “Struma” pritet që gjatë javës së ardhshme të sillen në RMV. Ministri i Punëve të Jashtme,...

Ja se kur do të vijnë trupat e viktimave që humbën jetën në aksidentin tragjik

para një muaji - News33

Trupat e 45 viktimave në tragjedinë e rëndë në Bullgari do të transportohen në vend javën e ardhshme. Pasi prokuroria e Maqedonisë së Veriut ia dorëzoi Prokurorisë bullgare të gjitha provat, përfshirë...

Vazhdojnë hetimet për punën e agjencisë “Besa Trans”

para një muaji - Alsat-M

Igor Stefanovski Prokuroria po heton se si ka funksionuar kompania “Besa Trans”. Pas bisedës informative në prokurorinë bullgare, pronari i kësaj kompanie Bekim Haxhiu, për herë të parë pas tragjedisë...

Javën e ardhshme arrijnë trupat e viktimave të aksidentit në Bullgari

para një muaji - GazetaBlic

Trupat e 45 viktimave në tragjedinë e rëndë në Bullgari do të transportohen në vend javën e ardhshme. Pasi prokuroria e Maqedonisë së Veriut ia dorëzoi Prokurorisë bullgare të gjitha provat, përfshirë...

Javën e ardhshme arrijnë trupat e viktimave, transporti në koordinim me familjarët

para një muaji - Aktuale

Trupat e 45 viktimave në tragjedinë e rëndë në Bullgari do të transportohen në vend javën e ardhshme. Pasi prokuroria e Maqedonisë së Veriut ia dorëzoi Prokurorisë bullgare të gjitha provat, përfshirë...

Javën e ardhshme arrijnë trupat e viktimave, transporti në koordinim me familjarët

para një muaji - Alsat-M

Igor Stefanovski Trupat e 45 viktimave në tragjedinë e rëndë në Bullgari do të transportohen në vend javën e ardhshme. Pasi prokuroria e Maqedonisë së Veriut ia dorëzoi Prokurorisë bullgare të gjitha provat,...

Vazhdojnë hetimet për punën e agjencisë “Besa Trans”

para një muaji - InfoShqip

Prokuroria po heton se si ka funksionuar kompania “Besa Trans”. Pas bisedës informative në prokurorinë bullgare, pronari i kësaj kompanie Bekim Haxhiu, për herë të parë pas trag jedisë ka komentuar në...

Osmani tha se sot do të kontaktojë me familjet e viktimave që vdiqën në aksidentin në Bullgari

para një muaji - RTV 21

Ministri i Punëve të Jashtme i Maqedonisë së Veriut, Bujar Osmani, në një dalje për media bëri të ditur se sot do të kontaktojë me familjet e viktimave që humbën jetën në aksidentin e 23 nëntorit në Bullgari....

Javën e ardhshme arrijnë trupat e viktimave të aksidentit në Bullgari, transporti në koordinim me familjarët

para një muaji - Lajmi.net

Pasi prokuroria e Maqedonisë së Veriut ia dorëzoi Prokurorisë bullgare të gjitha provat, përfshirë analizat e ADN-së nga familjarët e të ndjerëve, identifikimi duhet të kryhet sa më shpejt në Bullgari....

Pronari i “Besa Trans” për tragjedinë: Ky është një test nga Allahu

para një muaji - Iliria News

Në një mesazh në Facebook, shefi i Besa Transit, Bekim Haxhiu, i ka dhënë lamtumirën e fundit të vdekurve dhe i ka shprehur ngushëllimet e tij familjarëve. Në aksidentin tragjik në autostradën “Struma”...

Pas gjashtë ditëve flet pronari i Besa Transit: Kjo është sprovë prej Allahut

para një muaji - Fakti Ditor

Disa ditë pas aksidenti tragjik ku u shuan jetët e 45 personave që po ktheheshin nga Turqia për në Shkup me autobusin e agjencisë Besa Trans, pronari Bekim Haxhiu është bërë i gjallë mbrëmë në fejsbukut....

Nuk dihet kur do të sillen 45 kufomat e aksidentit

para një muaji - Press Online

Kanë kaluargjashtë ditë nga aksidenti tragjik në autostradën “Struma”, ndërsa kufomat e 45 viktimave ende nuk u janë dorëzuar familjarëve. Se kur do të ndodh kjo ende nuk dihet pasi që në Bullgari ende...

Nuk dihet kur do të sillen 45 kufomat e aksidentit

para një muaji - Lajm

Kanë kaluargjashtë ditë nga aksidenti tragjik në autostradën “Struma”, ndërsa kufomat e 45 viktimave ende nuk u janë dorëzuar familjarëve. Se kur do të ndodh kjo ende nuk dihet pasi që në Bullgari ende...

Javën e ardhshme arrijnë trupat e viktimave, transporti në koordinim me familjarët

para një muaji - Tetova Sot

Trupat e 45 viktimave në tragjedinë e rëndë në Bullgari do të transportohen në vend javën e ardhshme. Pasi prokuroria e Maqedonisë së Veriut ia dorëzoi Prokurorisë bullgare të gjitha provat, përfshirë...

Pronari i “Besa Trans” për tragjedinë: Ky është një test nga Allahu

para një muaji - Ina

Në një mesazh në Facebook, shefi i Besa Transit, Bekim Haxhiu, i ka dhënë lamtumirën e fundit të vdekurve dhe i ka shprehur ngushëllimet e tij familjarëve. Në aksidentin tragjik në autostradën “Struma”...

Aksidenti fatal, çka thotë drejtori i Besa Trans

para një muaji - Gostivari Sot

Në një mesazh në Facebook, shefi i Besa Transit, Bekim Haxhiu, i ka dhënë lamtumirën e fundit të vdekurve dhe i ka shprehur ngushëllimet e tij familjarëve. Në aksidentin tragjik në autostradën “Struma”...

Prokuroria heton veprimtarinë e kompanisë “Besa Trans” | “Ata ishin edhe familjarët tanë”

para një muaji - Nistori

Prokuroria po heton se si ka funksionuar kompania “Besa Trans”. Pas bisedës informative në prokurorinë bullgare, pronari i kësaj kompanie Bekim Haxhiu, për herë të parë pas tragjedisë ka komentuar në Facebook...

Bujar Osmani do të kontaktojë me familjarët e viktimave të autobusit në Bulllgari

para një muaji - Telegrafi

Ministri i Punëve të Jashtme, Bujar Osmani sot bëri të ditur se ka në plan të kontaktojë familjarët e viktimave të autobusit në BUllgari. “Sot planifikoj të kontaktoj familjet për shkak se dëshiroj ta...

Akoma s'dihet se kur do vijnë në Maqedoninë e Veriut viktimat e aksidentit në Bullgari

para një muaji - Syri.net Kosova

Pasi Prokuroria e Maqedonisë së Veriut dorëzoi dje në prokurorinë bullgare analizat e ADN-së nga familjarët e viktimave, procesi i identifikimit të trupave është në proces e sipër. Varësisht nga kjo do...

Pronari i “Besa Trans” për tragjedinë: Ky është një test nga Allahu

para një muaji - Derveni

Në një mesazh në Facebook, shefi i Besa Transit, Bekim Haxhiu, i ka dhënë lamtumirën e fundit të vdekurve dhe i ka shprehur ngushëllimet e tij familjarëve. Në aksidentin tragjik në autostradën “Struma”...

Shumicë ka, presim që të rritet edhe më shumë, thotë Osmani

para një muaji - Fakte

Shkup, 28 nëntor – Ministri i Punëve të Jashtme Bujar Osmani, në një dalje për media ka folur edhe për shumicën në Kuvend. Osmani siguroi se shumicë ka, duke shtuar se pret që kjo shumicë të rritet edhe...

Nga spitali i Sofjes “Pirogov”, flasin për gjendjen e të mbijetuarve të tragjedisë në Bullgari

para një muaji - Zhurnal

Sofje, 28 nëntor – Pacientët e akomoduar për trajtim në spitalin e Sofjes, “Pirogov” pas aksidentit tragjik në autostradën “Struma” në Bullgari, përgjithësisht janë në gjendje stabile dhe të mirë, kanë...

Javën e ardhshme arrijnë trupat e viktimave, transporti në koordinim me familjarët

para një muaji - in7

Trupat e 45 viktimave në tragjedinë e rëndë në Bullgari do të transportohen në vend javën e ardhshme. Pasi prokuroria e Maqedonisë së Veriut ia dorëzoi Prokurorisë bullgare të gjitha provat, përfshirë...

Javën e ardhshme arrijnë trupat e viktimave të aksidentit në Bullgari, transporti në koordinim me familjarët

para një muaji - Realiteti

Trupat e 45 viktimave në tragjedinë e rëndë në Bullgari do të transportohen në vend javën e ardhshme. Pasi prokuroria e Maqedonisë së Veriut ia dorëzoi Prokurorisë bullgare të gjitha provat, përfshirë...

Vazhdojnë hetimet për punën e agjencisë “Besa Trans”

para një muaji - Realiteti

Prokuroria po heton se si ka funksionuar kompania “Besa Trans”. . Pas bisedës informative në prokurorinë bullgare, pronari i kësaj kompanie Bekim Haxhiu, për herë të parë pas tragjedisë ka postuar mbrëmë...

Vazhdojnë hetimet për punën e agjencisë “Besa Trans”

para një muaji - Almakos

Igor Stefanovski – Advertisements – Prokuroria po heton se si ka funksionuar kompania “Besa Trans”. Pas bisedës informative në prokurorinë bullgare, pronari i kësaj kompanie Bekim Haxhiu, për herë të parë...

Ende nuk dihet se kur do të transportohen trupat e viktimave në Maqedoni të Veriut

para një muaji - GazetaBlic

Pasi Prokuroria e Maqedonisë së Veriut dorëzoi dje në prokurorinë bullgare analizat e ADN-së nga familjarët e viktimave, procesi i identifikimit të trupave është në proces e sipër. Varësisht nga kjo do...

Javën e ardhshme arrijnë trupat e viktimave të aksidentit në Bullgari, transporti në koordinim me familjarët

para një muaji - Arbresh

Trupat e 45 viktimave në tragjedinë e rëndë në Bullgari do të transportohen në vend javën e ardhshme. Pasi prokuroria e Maqedonisë së Veriut ia dorëzoi Prokurorisë bullgare të gjitha provat, përfshirë...

Vazhdojnë hetimet për punën e agjencisë “Besa Trans”

para një muaji - Fakti Ditor

Prokuroria po heton se si ka funksionuar kompania “Besa Trans”. Pas bisedës informative në prokurorinë bullgare, pronari i kësaj kompanie Bekim Haxhiu, për herë të parë pas tragjedisë ka postuar mbrëmë...

Javën e ardhshme arrijnë trupat e viktimave të aksidentit në Bullgari

para një muaji - Bota Press

Trupat e 45 viktimave në tragjedinë e rëndë në Bullgari do të transportohen në vend javën e ardhshme. Pasi prokuroria e Maqedonisë së Veriut ia dorëzoi Prokurorisë bullgare të gjitha provat, përfshirë...

Vazhdojnë hetimet për punën e agjencisë “Besa Trans”

para një muaji - Bota Press

Prokuroria po heton se si ka funksionuar kompania “Besa Trans”.. Pas bisedës informative në prokurorinë bullgare, pronari i kësaj kompanie Bekim Haxhiu, për herë të parë pas tragjedisë ka postuar mbrëmë...

Osmani: Sot do t’i kontaktoj familjet e viktimave të aksidentit në Bullgari

para një muaji - Portalb

Ministri i Punëve të Jashtme, Bujar Osmani, në konferencën e sotme për shtyp tha se sot do të kontaktojë me familjarët e 45 të vdekurve në aksidentin tragjik të autobusit nga RMV i cili ndodhi më 23 nëntor...

Pronari i “Besa Trans” shpreh ngushëllimet e tij për familjarët e të ndjerit

para një muaji - Ekonomia Online

Prokuroria po heton se si ka funksionuar kompania “Besa Trans”. Pas bisedës informative në prokurorinë bullgare, pronari i kësaj kompanie Bekim Haxhiu, për herë të parë pas tragjedisë ka postuar mbrëmë...

Ende nuk dihet se kur do të transportohen trupat e viktimave në Maqedoni të Veriut

para një muaji - Indeks online

Pasi Prokuroria e Maqedonisë së Veriut dorëzoi dje në prokurorinë bullgare analizat e ADN-së nga familjarët e viktimave, procesi i identifikimit të trupave është në proces e sipër. Varësisht nga kjo do...

Shumicë ka, presim që të rritet edhe më shumë, thotë Osmani

para një muaji - Medial

Shkup, 28 nëntor – Ministri i Punëve të Jashtme Bujar Osmani, në një dalje për media ka folur edhe për shumicën në Kuvend. Osmani siguroi se shumicë ka, duke shtuar se pret që kjo shumicë të rritet edhe...

Pronari i “Besa Trans” shpreh ngushëllimet e tij për familjarët e të ndjerit

para një muaji - ATV Live

Prokuroria po heton se si ka funksionuar kompania “Besa Trans”. Pas bisedës informative në prokurorinë bullgare, pronari i kësaj kompanie Bekim Haxhiu, për herë të parë pas tragjedisë ka postuar mbrëmë...

Pronari i “Besa Trans” për tragjedinë: Ky është një test nga Allahu

para një muaji - Aktuale

Në një mesazh në Facebook, shefi i Besa Transit, Bekim Haxhiu, i ka dhënë lamtumirën e fundit të vdekurve dhe i ka shprehur ngushëllimet e tij familjarëve. Në aksidentin tragjik në autostradën “Struma”...

Osmani: Sot do të kontaktoj me familjet e viktimave

para një muaji - Koha.mk

Ministri i Punëve të Jashtme Bujar Osmani në një dalje për media bëri të ditur se sot do të kontaktoj me familjet e viktimave që humbën jetën në aksidentin e 23 nëntorit në Bullgari. “Sot do të kontaktoj...

Osmani: Shumicë ka, presim që të rritet edhe më shumë

para një muaji - Tetova1

Ministri i Punëve të Jashtme Bujar Osmani, në një dalje për media ka folur edhe për shumicën në Kuvend. Osmani siguroi se shumicë ka, duke shtuar se pret që kjo shumicë të rritet edhe më shumë, transmeton...

Osmani: Sot do të kontaktoj me familjet e viktimave

para një muaji - TV21

Ministri i Punëve të Jashtme Bujar Osmani në një dalje për media bëri të ditur se sot do të kontaktoj me familjet e viktimave që humbën jetën në aksidentin e 23 nëntorit në Bullgari. “Sot do të kontaktoj...

Akoma nuk dihet se kur do të transportohen trupat e viktimave në Maqedoni

para një muaji - Alsat-M

Pasi Prokuroria dorëzoi dje në prokurorinë bullgare analizat e ADN-së nga familjarët e viktimave, procesi i identifikimit të trupave është në proces e sipër. Varësisht nga kjo do të dihet se kur do të...

Shumicë ka, presim që të rritet edhe më shumë, thotë Osmani

para një muaji - Ina

Ministri i Punëve të Jashtme Bujar Osmani, në një dalje për media ka folur edhe për shumicën në Kuvend. Osmani siguroi se shumicë ka, duke shtuar se pret që kjo shumicë të rritet edhe më shumë, transmeton...

Osmani: Shumicë ka, presim që të rritet edhe më shumë

para një muaji - Aktuale

Ministri i Punëve të Jashtme Bujar Osmani, në një dalje për media ka folur edhe për shumicën në Kuvend. Osmani siguroi se shumicë ka, duke shtuar se pret që kjo shumicë të rritet edhe më shumë. “Shumicë...

Akoma nuk dihet se kur do të transportohen trupat e viktimave nga Bullgaria në Maqedoni të Veriut

para një muaji - Lajmi.net

Varësisht nga kjo do të dihet se kur do të transportohen trupat e viktimave të aksidentit të 23 nëntorit. Ministri i Punëve të Jashtme, Bujar Osmani ka deklaruar sot se është në komunikim të vazhdueshëm...

Nga spitali i Sofjes flasin për gjendjen e të mbijetuarve të tragjedisë në Bullgari

para një muaji - Gazeta Express

Pacientët e akomoduar për trajtim në spitalin e Sofjes, “Pirogov” pas aksidentit tragjik në autostradën “Struma” në Bullgari, përgjithësisht janë në gjendje stabile dhe të mirë, kanë njoftuar nga ky institucion...

45 shqiptarë humbën jetë, flet pronari i “Besa Trans” për tragjedinë, ja çfarë thotë

para një muaji - Bota Press

Në një mesazh në Facebook, shefi i Besa Transit, Bekim Haxhiu, i ka dhënë lamtumirën e fundit të vdekurve dhe i ka shprehur ngushëllimet e tij familjarëve. Në aksidentin tragjik në autostradën “Struma”...

Pronari i “Besa Trans” për tr agjedinë: Ky është një test nga Allahu

para një muaji - Tetova1

Në një mesazh në Facebook, shefi i Besa Transit, Bekim Haxhiu, i ka dhënë lamtumirën e fundit të vdekurve dhe i ka shprehur ngushëllimet e tij familjarëve. Në aksidentin tragjik në autostradën “Struma”...

Nga spitali i Sofjes flasin për gjendjen e të mbijetuarve të tragjedisë në Bullgari

para një muaji - Syri.net Kosova

Pacientët e akomoduar për trajtim në spitalin e Sofjes, “Pirogov” pas aksidentit tragjik në autostradën “Struma” në Bullgari, përgjithësisht janë në gjendje stabile dhe të mirë, kanë njoftuar nga ky institucion...

Shumicë ka, presim që të rritet edhe më shumë, thotë Osmani

para një muaji - TV21

Ministri i Punëve të Jashtme Bujar Osmani, në një dalje për media ka folur edhe për shumicën në Kuvend. Osmani siguroi se shumicë ka, duke shtuar se pret që kjo shumicë të rritet edhe më shumë, transmeton...

Aksidenti fatal, çka thotë drejtori i Besa Trans

para një muaji - Lobi

Në një mesazh në Facebook, shefi i Besa Transit, Bekim Haxhiu, i ka dhënë lamtumirën e fundit të vdekurve dhe i ka shprehur ngushëllimet e tij familjarëve. Në aksidentin tragjik në autostradën “Struma”...

Shumicë ka, presim që të rritet edhe më shumë, thotë Osmani

para një muaji - Zhurnal

Shkup, 28 nëntor – Ministri i Punëve të Jashtme Bujar Osmani, në një dalje për media ka folur edhe për shumicën në Kuvend. Osmani siguroi se shumicë ka, duke shtuar se pret që kjo shumicë të rritet edhe...

Pronari i “Besa Trans” për tragjedinë: Ky është një test nga Allahu

para një muaji - Tetova Sot

Në një mesazh në Facebook, shefi i Besa Transit, Bekim Haxhiu, i ka dhënë lamtumirën e fundit të vdekurve dhe i ka shprehur ngushëllimet e tij familjarëve. Në aksidentin tragjik në autostradën “Struma”...

Pronari i “Besa Trans” për tragjedinë: Ky është një test nga Allahu

para një muaji - Almakos

Në një mesazh në Facebook, shefi i Besa Transit, Bekim Haxhiu, i ka dhënë lamtumirën e fundit të vdekurve dhe i ka shprehur ngushëllimet e tij familjarëve. Në aksidentin tragjik në autostradën “Struma”...

Pronari i “Besa Trans” për tragjedinë: Ky është një test nga Allahu

para një muaji - in7

Në një mesazh në Facebook, shefi i Besa Transit, Bekim Haxhiu, i ka dhënë lamtumirën e fundit të vdekurve dhe i ka shprehur ngushëllimet e tij familjarëve. Në aksidentin tragjik në autostradën “Struma”...

Materialet e hetimit për aksidentin e autobusit në Bullgari u dorëzuan te prokurorët bullgarë, hospitalizohen në Shkup dy të lënduar

para një muaji - Telegrafi

ADN profilet për identifikimin e viktimave në aksidentin e autobusit në Bullgari bashkë me deklaratat e tetë dëshmitarëve dhe dokumentacioni i autobusit nga “Besa Trans” dhe Ministria e Transportit, dje...

Spitali i Sofjes del me njoftim për gjendjen e të mbijetuarve të tragjedisë në Bullgari

para një muaji - OraInfo

Nga spitali i Sofjes flasin për gjendjen e të mbijetuarve të tragjedisë në Bullgari. Pacientët e akomoduar për trajtim në spitalin e Sofjes, “Pirogov” pas aksidentit tragjik në autostradën “Struma” në...

Osmani: Sot do të kontaktoj me familjet e viktimave

para një muaji - Tetova Sot

Ministri i Punëve të Jashtme Bujar Osmani në një dalje për media bëri të ditur se sot do të kontaktoj me familjet e viktimave që humbën jetën në aksidentin e 23 nëntorit në Bullgari. “Sot do të kontaktoj...

Nga spitali i Sofjes flasin për gjendjen e të mbijetuarve të tragjedisë në Bullgari

para një muaji - Tetova Sot

Pacientët e akomoduar për trajtim në spitalin e Sofjes, “Pirogov” pas aksidentit tragjik në autostradën “Struma” në Bullgari, përgjithësisht janë në gjendje stabile dhe të mirë, kanë njoftuar nga ky institucion...

Pronari i “Besa Trans” për tragjedinë: Ky është një test nga Allahu

para një muaji - Lajm

Në një mesazh në Facebook, shefi i Besa Transit, Bekim Haxhiu, i ka dhënë lamtumirën e fundit të vdekurve dhe i ka shprehur ngushëllimet e tij familjarëve. Në aksidentin tragjik në autostradën “Struma”...

Nga spitali i Sofjes flasin për gjendjen e të mbijetuarve të tragjedisë në Bullgari

para një muaji - in7

Pacientët e akomoduar për trajtim në spitalin e Sofjes, “Pirogov” pas aksidentit tragjik në autostradën “Struma” në Bullgari, përgjithësisht janë në gjendje stabile dhe të mirë, kanë njoftuar nga ky institucion...

Akoma nuk dihet se kur do të transportohen trupat e viktimave në Maqedoni

para një muaji - in7

Pasi Prokuroria dorëzoi dje në prokurorinë bullgare analizat e ADN-së nga familjarët e viktimave, procesi i identifikimit të trupave është në proces e sipër. Varësisht nga kjo do të dihet se kur do të...

Shumicë ka, presim që të rritet edhe më shumë, thotë Osmani

para një muaji - Daily News

Shkup, 28 nëntor – Ministri i Punëve të Jashtme Bujar Osmani, në një dalje për media ka folur edhe për shumicën në Kuvend. Osmani siguroi se shumicë ka, duke shtuar se pret që kjo shumicë të rritet edhe...

Aksidenti, janë marrë në pyetje 8 persona, mes tyre dhe pronari i “Besa Transit”

para një muaji - Derveni

Materialet për hetimin e aksidentit të autobusit iu dorëzuan prokurorëve bullgarë. Janë dorëzuar monstrat e ADN-së për identifikimin e 45 viktimave të aksidentit tragjik në Bullgari, procesverbali i tetë...

Shumicë ka, presim që të rritet edhe më shumë, thotë Osmani

para një muaji - Argument

Shkup, 28 nëntor – Ministri i Punëve të Jashtme Bujar Osmani, në një dalje për media ka folur edhe për shumicën në Kuvend. Osmani siguroi se shumicë ka, duke shtuar se pret që kjo shumicë të rritet edhe...

Shumicë ka, presim që të rritet edhe më shumë, thotë Osmani

para një muaji - InFokus

Shkup, 28 nëntor – Ministri i Punëve të Jashtme Bujar Osmani, në një dalje për media ka folur edhe për shumicën në Kuvend. Osmani siguroi se shumicë ka, duke shtuar se pret që kjo shumicë të rritet edhe...

Osmani: Shumicë ka, presim që të rritet edhe më shumë

para një muaji - Tetova Sot

Ministri i Punëve të Jashtme Bujar Osmani, në një dalje për media ka folur edhe për shumicën në Kuvend. Osmani siguroi se shumicë ka, duke shtuar se pret që kjo shumicë të rritet edhe më shumë. “Shumicë...

Akoma nuk dihet se kur do të transportohen trupat e viktimave në Maqedoni të Veriut

para një muaji - Periskopi

Pasi Prokuroria e Maqedonisë së Veriut dorëzoi dje në prokurorinë bullgare analizat e ADN-së nga familjarët e viktimave, procesi i identifikimit të trupave është në proces e sipër. Varësisht nga kjo do...

Nga spitali i Sofjes flasin për gjendjen e të mbijetuarve të tragjedisë në Bullgari

para një muaji - Zyrtare

Pacientët e akomoduar për trajtim në spitalin e Sofjes, “Pirogov” pas aksidentit tragjik në autostradën “Struma” në Bullgari, përgjithësisht janë në gjendje stabile dhe të mirë, kanë njoftuar nga ky institucion...

Akoma nuk dihet se kur do të transportohen trupat e viktimave nga Bullgaria në Maqedoni të Veriut

para një muaji - Realiteti

Pasi Prokuroria e Maqedonisë së Veriut dorëzoi dje në prokurorinë bullgare analizat e ADN-së nga familjarët e viktimave, procesi i identifikimit të trupave është në proces e sipër. Varësisht nga kjo do...

Aksidenti, janë marrë në pyetje 8 persona, mes tyre dhe pronari i “Besa Trans”

para një muaji - Tetova1

Село Боснек (23 ноември 2021) При тежък пътен инцидент с автобус загинаха 46 човека. Произшествието е станало на магистрала "Струма" малко след 2.00 ч. тази нощ, близо до село Боснек. Жертвите са чужди...

Aksidenti, janë marrë në pyetje 8 persona, mes tyre dhe pronari i “Besa Trans”

para një muaji - Tetova Sot

Materialet për hetimin e aksidentit të autobusit iu dorëzuan prokurorëve bullgarë. Janë dorëzuar monstrat e ADN-së për identifikimin e 45 viktimave të aksidentit tragjik në Bullgari, procesverbali i tetë...

Nga spitali i Sofjes flasin për gjendjen e të mbijetuarve të tragjedisë në Bullgari

para një muaji - Almakos

Pacientët e akomoduar për trajtim në spitalin e Sofjes, “Pirogov” pas aksidentit tragjik në autostradën “Struma” në Bullgari, përgjithësisht janë në gjendje stabile dhe të mirë, kanë njoftuar nga ky institucion...

Osmani: Sot do të kontaktoj me familjet e viktimave

para një muaji - Almakos

Ministri i Punëve të Jashtme Bujar Osmani në një dalje për media bëri të ditur se sot do të kontaktoj me familjet e viktimave që humbën jetën në aksidentin e 23 nëntorit në Bullgari. “Sot do të kontaktoj...

Akoma nuk dihet se kur do të transportohen trupat e viktimave në Maqedoni

para një muaji - Fakti Ditor

Pasi Prokuroria dorëzoi dje në prokurorinë bullgare analizat e ADN-së nga familjarët e viktimave, procesi i identifikimit të trupave është në proces e sipër. Varësisht nga kjo do të dihet se kur do të...

Nga spitali i Sofjes flasin për gjendjen e të mbijetuarve të tragjedisë në Bullgari

para një muaji - Press Online

Pacientët e akomoduar për trajtim në spitalin e Sofjes, “Pirogov” pas aksidentit tragjik në autostradën “Struma” në Bullgari, përgjithësisht janë në gjendje stabile dhe të mirë, kanë njoftuar nga ky institucion...

Osmani: Shumicë ka, presim që të rritet edhe më shumë

para një muaji - Press Online

Ministri i Punëve të Jashtme Bujar Osmani, në një dalje për media ka folur edhe për shumicën në Kuvend. Osmani siguroi se shumicë ka, duke shtuar se pret që kjo shumicë të rritet edhe më shumë. “Shumicë...

Akoma nuk dihet se kur do të transportohen trupat e viktimave në Maqedoni

para një muaji - Almakos

Pasi Prokuroria dorëzoi dje në prokurorinë bullgare analizat e ADN-së nga familjarët e viktimave, procesi i identifikimit të trupave është në proces e sipër. Varësisht nga kjo do të dihet se kur do të...

Osmani: Sot do të kontaktoj me familjet e viktimave

para një muaji - Lajm

Ministri i Punëve të Jashtme Bujar Osmani në një dalje për media bëri të ditur se sot do të kontaktoj me familjet e viktimave që humbën jetën në aksidentin e 23 nëntorit në Bullgari. “Sot do të kontaktoj...

Osmani: Shumicë ka, presim që të rritet edhe më shumë

para një muaji - Nistori

Ministri i Punëve të Jashtme Bujar Osmani, në një dalje për media ka folur edhe për shumicën në Kuvend. Osmani siguroi se shumicë ka, duke shtuar se pret që kjo shumicë të rritet edhe më shumë. “Shumicë...

Shumicë ka, presim që të rritet edhe më shumë, thotë Osmani

para një muaji - Lajm

Ministri i Punëve të Jashtme Bujar Osmani, në një dalje për media ka folur edhe për shumicën në Kuvend. Osmani siguroi se shumicë ka, duke shtuar se pret që kjo shumicë të rritet edhe më shumë, transmeton...

Spitali i Sofjes flet për gjendjen e të mbijetuarve të tragjedisë në Bullgari

para një muaji - Ekonomia Online

Pacientët e akomoduar për trajtim në spitalin e Sofjes, “Pirogov” pas aksidentit tragjik në autostradën “Struma” në Bullgari, përgjithësisht janë në gjendje stabile dhe të mirë, kanë njoftuar nga ky institucion...

Aksidenti, janë marrë në pyetje 8 persona, mes tyre dhe pronari i Agjencisë

para një muaji - Info7

Materialet për hetimin e aksidentit të autobusit iu dorëzuan prokurorëve bullgarë. Janë dorëzuar monstrat e ADN-së për identifikimin e 45 viktimave të aksidentit tragjik në Bullgari, procesverbali i tetë...

Aksidenti në Bullgari, janë marrë në pyetje 8 persona, mes tyre dhe pronari i “Besa Transit”

para një muaji - in7

Materialet për hetimin e aksidentit të autobusit iu dorëzuan prokurorëve bullgarë. Janë dorëzuar monstrat e ADN-së për identifikimin e 45 viktimave të aksidentit tragjik në Bullgari, procesverbali i tetë...

Aksidenti, janë marrë në pyetje 8 persona, mes tyre dhe pronari i “Besa Transit”

para një muaji - Almakos

Materialet për hetimin e aksidentit të autobusit iu dorëzuan prokurorëve bullgarë. Janë dorëzuar monstrat e ADN-së për identifikimin e 45 viktimave të aksidentit tragjik në Bullgari, procesverbali i tetë...

Detaje të reja nga aksidenti në Bullgari

para një muaji - Bota Press

ADN profilet për identifikimin e viktimave në aksidentin e autobusit në Bullgari bashkë me deklaratat e tetë dëshmitarëve dhe dokumentacioni i autobusit nga “Besa Trans” dhe Ministria e Transportit, dje...

Aksidenti, janë marrë në pyetje 8 persona, mes tyre dhe pronari i “Besa Transit”

para një muaji - Lajm

Materialet për hetimin e aksidentit të autobusit iu dorëzuan prokurorëve bullgarë. Janë dorëzuar monstrat e ADN-së për identifikimin e 45 viktimave të aksidentit tragjik në Bullgari, procesverbali i tetë...

Dy të mbijetuarit e tragjedisë arrijnë në Shkup

para një muaji - RTV 21

Në Spitalin e Shkupit arritën dy nga shtatë të lënduarit në aksidentin e 23 nëntorit në Bullgari. Bëhet fjalë për një 17 vjeçare dhe një 49 vjeçar. (Raport i TV21 nga Shkupi)

Profilet e ADN-së u dorëzohen prokurorëve bullgarë, merren në pyetje 8 persona

para një muaji - RTV 21

Edhe pas pesë ditëve nga aksidenti tragjik në Bullgari, Prokuroria Publike në Maqedoninë e Veriut ende nuk ka kërkuar as paraburgim, e as ndonjë masë tjetër për pronarin e kompanisë “Besa Trans”. Kryeprokurori...

Profilet e ADN-së u dorëzohen prokurorëve bullgarë, 8 persona përfshi pronarin e “Besa Trans” do të merren në pyetje

para një muaji - Albeu

Edhe pas pesë ditëve nga aksidenti tragjik në Bullgari, Prokuroria Publike ende nuk ka kërkuar as paraburgim, e as ndonjë masë tjetër për pronarin e kompanisë “Besa Trans”. Kryeprokurori Lubomir Joveski,...

Dy prej të mbijetuarve të tragjedisë arrijnë në Shkup, me shëndet janë mirë, do t’u ofrohet mbështetje psikologjike

para një muaji - Koha.mk

Përpara Qendrës së Urgjencës familjarët po presin me padurim që të arrijnë të afërmit që i mbijetuan aksidentit të autobusit në Bullgari. Kah mesdita në Qendrën Klinike të Shkupit arritën dy autoambulanca...

Profilet e ADN-së u dorëzohen prokurorëve bullgarë, merren në pyetje 8 persona, mes tyre edhe pronari i “Besa Trans”

para një muaji - TV21

Edhe pas pesë ditëve nga aksidenti tragjik në Bullgari, Prokuroria Publike ende nuk ka kërkuar as paraburgim, e as ndonjë masë tjetër për pronarin e kompanisë “Besa Trans”. Kryeprokurori Lubomir Joveski,...

Dy prej të mbijetuarve të tragjedisë arrijnë në Shkup, me shëndet janë mirë, do t’u ofrohet mbështetje psikologjike

para një muaji - TV21

Përpara Qendrës së Urgjencës familjarët po presin me padurim që të arrijnë të afërmit që i mbijetuan aksidentit të autobusit në Bullgari. Kah mesdita në Qendrën Klinike të Shkupit arritën dy autoambulanca...

Tragjedia e Bullgarisë, hetim kompanisë

para një muaji - Klan

Tragjedia e Bullgarisë, hetim kompanisë Trupat e viktimave do mbërrijnë pas disa ditësh Dy prokurorëve bullgarë dot në Shkup u është dorëzuar materiali i ADN-së nga familjarët e viktimave në fatkeqësinë...

Tragjedia në Bullgari, 2 të mbijetuarit transferohen në Shkup

para një muaji - ABC News

Dy prej të plagosurve të aksidentit tragjik në autostradën e Strumës Bullgari ku humbën jetën 45 persona, shumica shqiptarë të Maqedonisë së Veriut, janë transferuar për trajtim në spitalin “Nënë Tereza”...

Aksidenti në Bullgari, Joveski: Të gjithë të përfshirët do të përgjigjen në përputhje me ligjin

para një muaji - Aktuale

Të gjithë të përfshirët në lëshimet sa I përket kalimit të autobusit Besa Trans do të japin përgjegjësi, tha kryeprokurori Ljubomir Jovevski. “Ju siguroj se për cilindo person që bëhet fjalë, në qoftë...

Prokuroria Publike e Maqedonisë së Veriut ka hapur disa hetime për tragjedinë në Bullgari

para një muaji - Zeri

Të gjithë ata që mundësuan lëshimet për kalimin pa leje të autobusit Besa Trans në kufi, si dhe funksionimin e kësaj kompanie transporti, do të mbajnë përgjegjësi. Kështu tha kreu i Prokurorisë, Ljubomir...

Tragjedia në Bullgari, kryeprokurori maqedonas flet për pistat e hetimeve

para një muaji - ATV Live

Të gjithë ata që mundësuan lëshimet për kalimin pa leje të autobusit Besa Trans në kufi, si dhe funksionimin e kësaj kompanie transporti, do të mbajnë përgjegjësi. Kështu tha kreu i Prokurorisë, Ljubomir...

Prokuroria Publike e Maqedonisë së Veriut ka hapur disa hetime për tragjedinë në Bullgari

para një muaji - Indeks online

Të gjithë ata që mundësuan lëshimet për kalimin pa leje të autobusit Besa Trans në kufi, si dhe funksionimin e kësaj kompanie transporti, do të mbajnë përgjegjësi. Kështu tha kreu i Prokurorisë, Ljubomir...

Prokuroria Publike e Maqedonisë së Veriut ka hapur disa hetime për tragjedinë në Bullgari

para një muaji - GazetaBlic

Të gjithë ata që mundësuan lëshimet për kalimin pa leje të autobusit Besa Trans në kufi, si dhe funksionimin e kësaj kompanie transporti, do të mbajnë përgjegjësi. Kështu tha kreu i Prokurorisë, Ljubomir...

Tragjedia në Bullgari, Joveski: Të gjithë të përfshirët do të përgjigjen në përputhje me ligjin

para një muaji - Top24

Të gjithë të përfshirët në lëshimet sa I përket kalimit të autobusit Besa Trans do të japin përgjegjësi, tha kryeprokurori Ljubomir Jovevski.“Ju siguroj se për cilindo person që bëhet fjalë, në qoftë se...

DY NGA SHTATË PACIENTËT E LËNDUAR TRANSFEROHEN NË SHKUP

para një muaji - Klan Macedonia

PESË TË TJERËT DERI TË MËRKURËN PRITET TË ARRIJNË NË RMV Dy nga shtatë udhëtarët e mbijetuar në fatkeqësinë e autobusit në Bullgari, sot nga spitali i Sofjes “Pirogov” janë tranferuar në Shkup, në Qendrën...

HAPET LËNDË PËR “BESA TRANS” – MATERIALET DORËZOHEN NË BULLGARI

para një muaji - Klan Macedonia

TRUPAT E VIKTIMAVE TË AKSIDENTIT PËR DISA DITË MBËRRIJNË NË RMV Dy prokurorëve bullgarë dot në Shkup  u është dorëzuar materiali i ADN-së nga famijarët e viktimave në fatkeqësinë e autobusit në Bullgari,...

Prokuroria Publike në vend ka hapur disa hetime për tragjedinë në Bullgari

para një muaji - Alsat-M

Igor Stefanovski Të gjithë ata që mundësuan lëshimet për kalimin pa leje të autobusit Besa Trans në kufi, si dhe funksionimin e kësaj kompanie transporti, do të mbajnë përgjegjësi. Kështu tha kreu i Prokurorisë...

Prokuroria Publike në vend ka hapur disa hetime për tragjedinë në Bullgari

para një muaji - Alsat-M

Igor Stefanovski Të gjithë ata që mundësuan lëshimet për kalimin pa leje të autobusit Besa Trans në kufi, si dhe funksionimin e kësaj kompanie transporti, do të mbajnë përgjegjësi. Kështu tha kreu i Prokurorisë...

Dy persona të cilët i mbijetuan tragjedisë së rëndë në Bullgari mbërritën në Shkup

para një muaji - Alsat-M

Vjollca Aliti Nga spitali i Sofjes mbërritën në Shkup të mbijetuarit e parë të tragjedisë së rëndë që ndodhi në 23 nëntor. Bëhet fjalë për dy persona, të moshës 17 dhe 49 vjeçar. Pasi mbërritën në Qendrën...

Tragjedia në Bullgari, kryeprokurori maqedonas flet për pistat e hetimeve

para një muaji - Ekonomia Online

Të gjithë ata që mundësuan lëshimet për kalimin pa leje të autobusit Besa Trans në kufi, si dhe funksionimin e kësaj kompanie transporti, do të mbajnë përgjegjësi. Kështu tha kreu i Prokurorisë, Ljubomir...

Dy ekspertë të mjekësisë ligjore do të udhëtojnë për në Sofje

para një muaji - Tetova Sot

Prokurori publik, Lubomir Joveski në një dalje për media bëri të ditur se dy ekspertë nga Instituti i Mjekësisë Ligjore do të udhëtojnë për në Bullgari në mënyrë që të përshpejtohet procesi i identifikimit...

Joveski nuk përjashton hetimin për aksidentin e autobusit edhe në Maqedoninë e Veriut

para një muaji - Portalb

Në një intervistë për “ 360 Shkallë ”, prokurori publik i RMV-së, Ljumobir Joveski, tha se është e mundur hapja e procedurës për krime të mundshme në vend, lidhur me aksidentin e trafikut në Bullgari të...

Tragjedia në Bullgari/ Prokuroria Publike e Maqedonisë së Veriut ka hapur disa hetime

para një muaji - Arbresh

Të gjithë ata që mundësuan lëshimet për kalimin pa leje të autobusit Besa Trans në kufi, si dhe funksionimin e kësaj kompanie transporti, do të mbajnë përgjegjësi. Kështu tha kreu i Prokurorisë, Ljubomir...

RMV, arritën dy nga të mbijetuarit e aksidentit në Bullgari

para një muaji - Portalb

Alsat raporton se dy te mbijetuarit e tragjedisë se 23 nëntorit do te pranohen ne Qendrën Urgjente ne Shkup, për te kaluar n Kliniken për Kirurgji Plastike. “Këtu jam për mbesën time, e cila ka 16 vjet,...

Arrijnë në Shkup dy nga shtatë të mbijetuarit e aksidentit në Bullgari

para një muaji - Zeri

Dy te mbijetuarit e tragjedisë se 23 nëntorit do te pranohen ne Qendrën Urgjente në Shkup për të kaluar në Klinikën për Kirurgji Plastike. Ministri Shëndetësisë, Venko Filipqe, tha se të mbijetuarit e...

Mbërrijnë në Shkup dy nga shtatë të lënduarit në aksidentin e autobusit

para një muaji - OraInfo

Ditë më parë 46 persona humbën jetën në një aksident të rëndë në Bullgari. Dy te mbijetuarit e tragjedisë se 23 nëntorit do te pranohen ne Qendrën Urgjente ne Shkup, për te kaluar në Kliniken për Kirurgji...

Joveski: Kemi dëgjuar 8 dëshmitarë, ditët në vijim do të dëgjojmë dhe shumë të tjerë

para një muaji - Iliria News

Kryeprokurori i republikës së Maqedonisë së Veriut, deklaroi sot se prokuroria ka mare në pyetje 8 persona dhe se ditët në vijim do të merren në pyetje edhe shumë të tjerë. Megjithatë nën arsyetimin që...

Arrijnë në Shkup dy nga shtatë të lënduarit në aksidentin e autobusit

para një muaji - Iliria News

Arrijnë në Spitalin e Shkupit dy nga shtatë të lënduarit nga aksidenti i autobusit më 23 nëntor në Bullgari. Bëhet fjalë për një paciente 17 vjeçare dhe një pacient tjetër të moshuar, shkruan TV21. Ministri...

Arrijnë në Shkup 2 nga 7 të mbijetuarit e aksidentit në Bullgari

para një muaji - Kallxo

Dy te mbijetuarit e tragjedisë se 23 nëntorit do të pranohen në Qendrën Urgjente në Shkup, për të kaluar në Klinikën për Kirurgji Plastike. Ministri Shëndetësisë, Venko Filipce tha se të mbijetuarit e...

Arritën në Shkup dy nga 7 të mbijetuarit e aksidentit në Bullgari

para një muaji - News33

Dy te mbijetuarit e tragjedisë se 23 nëntorit do te pranohen ne Qendrën Urgjente ne Shkup, për te kaluar n Kliniken për Kirurgji Plastike. Ministri Shëndetësisë Venko Filipce tha se te mbijetuarit e tjerë...

Mbërrijnë në spitalin e Shkupit dy nga 7 të mbijetuarit e aksidentit tragjik në Bullgari

para një muaji - NOA

Kanë mbërritur në Shkup, dy nga të mbijetuarit e tragjedisë së autobusit në Bullgari. Ata do të trajtohen në Qendrën Urgjente, për të kaluar në Klinikën për Kirurgji Plastike. Ministri Shëndetësisë Venko...

Arrijnë në Shkup dy nga shtatë të lënduarit në aksidentin e autobusit

para një muaji - Telegrafi

Arrijnë në Spitalin e Shkupit dy nga shtatë të lënduarit nga aksidenti i autobusit më 23 nëntor në Bullgari. Bëhet fjalë për një paciente 17 vjeçare dhe një pacient tjetër. Ministri i Shëndetësisë, Venko...

Joveski: Kemi dëgjuar 8 dëshmitarë, ditët në vijim do të dëgjojmë dhe shumë të tjerë

para një muaji - Aktuale

Kryeprokurori i republikës së Maqedonisë së Veriut, deklaroi sot se prokuroria ka mare në pyetje 8 persona dhe se ditët në vijim do të merren në pyetje edhe shumë të tjerë. Megjithatë nën arsyetimin që...

Arrijnë në Shkup dy nga shtatë të lënduarit në aksidentin e autobusit

para një muaji - Indeks.mk

Arrijnë në Spitalin e Shkupit dy nga shtatë të lënduarit nga aksidenti i autobusit më 23 nëntor në Bullgari. Bëhet fjalë për një paciente 17 vjeçare dhe një pacient tjetër të moshuar. Ministri i Shëndetësisë,...

Arrijnë në Shkup dy nga shtatë të mbijetuarit e aksidentit në Bullgari

para një muaji - RTK

Dy te mbijetuarit e tragjedisë se 23 nëntorit do te pranohen ne Qendrën Urgjente në Shkup për të kaluar në Klinikën për Kirurgji Plastike. Ministri Shëndetësisë, Venko Filipqe, tha se të mbijetuarit e...

Arrijnë në Shkup dy nga shtatë të lënduarit në aksidentin e autobusit

para një muaji - Zhurnal

Shkup, 27 nëntor – Arrijnë në Shkup dy nga shtatë të lënduarit në aksidentin e autobusit Arrijnë në Spitalin e Shkupit dy nga shtatë të lënduarit nga aksidenti i autobusit më 23 nëntor në Bullgari. Bëhet...

Ministri i Shëndetësisë, Filipçe: Jemi të gatshëm t’i pranojmë pacientët nga Sofja

para një muaji - Zhurnal

Shkup, 27 nëntor – Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe deklaroi sot se janë të përgatitur për të pritur dy të mbijetuarit e parë të cilët pritet të arrijnë në Shkup. Sipas tij bëhet fjalë për një vajzë...

Arrijnë në Shkup dy nga shtatë të mbijetuarit e aksidentit në Bullgari

para një muaji - Klan Kosova

Dy te mbijetuarit e tragjedisë se 23 nëntorit do te pranohen ne Qendrën Urgjente në Shkup për të kaluar në Klinikën për Kirurgji Plastike. Ministri Shëndetësisë, Venko Filipqe, tha se të mbijetuarit e...

Arrijnë në Shkup dy nga shtatë të lënduarit në aksidentin e autobusit

para një muaji - Ina

Kanë arritur në spitalin e Shkupit du nga shtatë të lënduarit nga aksidenti i autobusit në Bullgari. Bëhet fjalë për një paciente 17 vjeçare dhe një pacient tjetër. Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe...

Prokuroria Publike në vend ka hapur disa hetime për tragjedinë në Bullgari

para një muaji - Almakos

Igor Stefanovski – Advertisements – Të gjithë ata që mundësuan lëshimet për kalimin pa leje të autobusit Besa Trans në kufi, si dhe funksionimin e kësaj kompanie transporti, do të mbajnë përgjegjësi. Kështu...

Arrijnë në Shkup dy nga shtatë të lënduarit në aksidentin e autobusit

para një muaji - TV21

Arrijnë në Spitalin e Shkupit dy nga shtatë të lënduarit nga aksidenti i autobusit më 23 nëntor në Bullgari. Bëhet fjalë për një paciente 17 vjeçare dhe një pacient tjetër të moshuar, shkruan TV21. Ministri...

Dy ekspertë të mjekësisë ligjore do të udhëtojnë për në Sofje

para një muaji - TV21

Prokurori publik, Lubomir Joveski në një dalje për media bëri të ditur se dy ekspertë nga Instituti i Mjekësisë Ligjore do të udhëtojnë për në Bullgari në mënyrë që të përshpejtohet procesi i identifikimit...

Arritën në Shkup dy nga 7 të mbijetuarit e aksidentit në Bullgari

para një muaji - Aktuale

Dy të mbijetuarit e tragjedisë se 23 nëntorit do te pranohen në Qendrën Urgjente ne Shkup, për të kaluar në Kliniken për Kirurgji Plastike. Ministri Shëndetësisë Venko Filipce tha se të mbijetuarit e tjerë...

Dëgjohen tetë dëshmitarë për aksidentin tragjik në Bullgari

para një muaji - Tetova1

Kryeprokurori i republikës së Maqedonisë së Veriut, Ljubomir Joveski deklaroi sot se prokuroria ka marrë në pyetje 8 persona dhe se ditët në vijim do të merren në pyetje edhe shumë të tjerë. Megjithatë...

Aksidenti tragjik në Bullgari, prokuroria merr në pyetje tetë dëshmitarë

para një muaji - OraInfo

Ditë më parë në Bullgari ndodhi një aksident të rëndë. Kryeprokurori i republikës së Maqedonisë së Veriut, Ljubomir Joveski deklaroi sot se prokuroria ka marrë në pyetje 8 persona dhe se ditët në vijim...

Arritën në Shkup dy nga 7 të mbijetuarit e aksidentit në Bullgari

para një muaji - Alsat-M

Dy te mbijetuarit e tragjedisë se 23 nëntorit do te pranohen ne Qendrën Urgjente ne Shkup, për te kaluar n Kliniken për Kirurgji Plastike. Ministri Shëndetësisë Venko Filipce tha se te mbijetuarit e tjerë...

Arrijnë në Shkup dy nga shtatë të lënduarit në aksidentin e autobusit

para një muaji - GazetaBlic

Arrijnë në Spitalin e Shkupit dy nga shtatë të lënduarit nga aksidenti i autobusit më 23 nëntor në Bullgari. Bëhet fjalë për një paciente 17 vjeçare dhe një pacient tjetër. Ministri i Shëndetësisë, Venko...

Dëgjohen tetë dëshmitarë për aksidentin tragjik në Bullgari

para një muaji - GazetaBlic

Kryeprokurori i republikës së Maqedonisë së Veriut, Ljubomir Joveski deklaroi sot se prokuroria ka marrë në pyetje 8 persona dhe se ditët në vijim do të merren në pyetje edhe shumë të tjerë. Megjithatë...

Aksidenti tragjik në Bullgari, sot kthehen dy të mbijetuar në Shkup

para një muaji - RTK

Ministri i Shëndetësisë në Maqedoninë e Veriut, Venko Filipçe, deklaroi sot se janë të përgatitur për të pritur dy të mbijetuarit e parë të cilët pritet të arrijnë në Shkup. Sipas tij bëhet fjalë për një...

Dëgjohen tetë dëshmitarë për aksidentin tragjik në Bullgari

para një muaji - RTK

Kryeprokurori i Maqedonisë së Veriut, deklaroi sot se prokuroria ka marrë në pyetje tetë persona dhe se ditët në vijim do të merren në pyetje edhe shumë të tjerë. Megjithatë nën arsyetimin që të mos dëmtohet...

Arrijnë në Shkup dy nga shtatë të lënduarit në aksidentin e autobusit

para një muaji - Infokusi

Dy te mbijetuarit e tragjedisë se 23 nëntorit do te pranohen ne Qendrën Urgjente ne Shkup, për te kaluar në Kliniken për Kirurgji Plastike. Ministri Shëndetësisë Venko Filipce tha se te mbijetuarit e tjerë...

Tragjedia në Bullgari, Joveski: Materialet ua dorëzuam prokurorëve bullgarë

para një muaji - Albeu

Kryeprokurori i Maqedonisë së Veriut, Ljubomir Joveski, njoftoi sot se të gjitha materialet metë cilat posedon prokuroria publike e RMV-së ua ka dorëzuar kolegëve të tyre bullgarë. “Sot ua dorëzuam ADN...

Dy nga të mbijetuarit e tragjedisë në Bullgari transferohen sot në Shkup, ministri jep detaje

para një muaji - ABC News

Ministri i Shëndetësisë në Maqedoninë e Veriut Venko Filipçe deklaroi sot se janë të përgatitur për të pritur dy të mbijetuarit e parë nga tragjedia në Bullgari, të cilët pritet të arrijnë në Shkup. Sipas...

Arrijnë në Shkup dy nga shtatë të lënduarit në aksidentin e autobusit

para një muaji - Ditapost

Dy te mbijetuarit e tragjedisë se 23 nëntorit do te pranohen ne Qendrën Urgjente ne Shkup, për te kaluar në Kliniken për Kirurgji Plastike. Ministri Shëndetësisë Venko Filipce tha se te mbijetuarit e tjerë...

Vrasja e trefishtë në Deçan, Prokurorja Gashi: Kemi urdhëruar përgjimin e shumë personave

para një muaji - Realiteti

Dy te mbijetuarit e tragjedisë se 23 nëntorit do të pranohen në Qendrën Urgjente në Shkup, për të kaluar në Klinikën për Kirurgji Plastike. Ministri Shëndetësisë, Venko Filipce tha se të mbijetuarit e...

E futi drogën në atlete dhe tentoi ta dërgonte në burg, kapet nga gardianët

para një muaji - Realiteti

Dy te mbijetuarit e tragjedisë se 23 nëntorit do të pranohen në Qendrën Urgjente në Shkup, për të kaluar në Klinikën për Kirurgji Plastike. Ministri Shëndetësisë, Venko Filipce tha se të mbijetuarit e...

Dy persona të cilët i mbijetuan tragjedisë së rëndë në Bullgari mbërritën në Shkup

para një muaji - Almakos

Vjollca Aliti – Advertisements – Nga spitali i Sofjes mbërritën në Shkup të mbijetuarit e parë të tragjedisë së rëndë që ndodhi në 23 nëntor. Bëhet fjalë për dy persona, të moshës 17 dhe 49 vjeçar. Pasi...

Arrijnë në Shkup dy nga shtatë të lënduarit në aksidentin e autobusit

para një muaji - Tetova1

Arrijnë në Spitalin e Shkupit dy nga shtatë të lënduarit nga aksidenti i autobusit më 23 nëntor në Bullgari. Bëhet fjalë për një paciente 17 vjeçare dhe një pacient tjetër të moshuar. Ministri i Shëndetësisë,...

Arrijnë në Shkup dy nga shtatë të lënduarit në aksidentin e autobusit

para një muaji - Tetova Sot

Arrijnë në Spitalin e Shkupit dy nga shtatë të lënduarit nga aksidenti i autobusit më 23 nëntor në Bullgari. Bëhet fjalë për një paciente 17 vjeçare dhe një pacient tjetër të moshuar. Ministri i Shëndetësisë,...

Joveski: Kemi dëgjuar 8 dëshmitarë, ditët në vijim do të dëgjojmë dhe shumë të tjerë

para një muaji - Tetova Sot

Kryeprokurori i republikës së Maqedonisë së Veriut, deklaroi sot se prokuroria ka mare në pyetje 8 persona dhe se ditët në vijim do të merren në pyetje edhe shumë të tjerë. Megjithatë nën arsyetimin që...

Dëgjohen tetë dëshmitarë për aksidentin tragjik në Bullgari

para një muaji - Lajmi.net

Megjithatë nën arsyetimin që të mos dëmtohet procesi i hetimit, nuk dha detaje më të thella. “Organeve kompetente do tu japim 8 procesverbale nga personat e marrë në pyetje të cilët do të mund të ndihmojnë...

Dëgjohen tetë dëshmitarë për aksidentin tragjik në Bullgari

para një muaji - Infokusi

Kryeprokurori i Maqedonisë së Veriut, deklaroi sot se prokuroria ka marrë në pyetje tetë persona dhe se ditët në vijim do të merren në pyetje edhe shumë të tjerë. Megjithatë nën arsyetimin që të mos dëmtohet...

Filipçe: Jemi të gatshëm t’i pranojmë pacientët nga Sofja

para një muaji - Tetova Sot

Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe deklaroi sot se janë të përgatitur për të pritur dy të mbijetuarit e parë të cilët pritet të arrijnë në Shkup. Sipas tij bëhet fjalë për një vajzë të moshës 17 vjeçe...

Arritën në Shkup dy nga 7 të mbijetuarit e aksidentit në Bullgari

para një muaji - Fakti Ditor

Dy te mbijetuarit e tragjedisë se 23 nëntorit do te pranohen ne Qendrën Urgjente ne Shkup, për te kaluar n Kliniken për Kirurgji Plastike. Ministri Shëndetësisë Venko Filipce tha se te mbijetuarit e tjerë...

Filipçe: Jemi të gatshëm t’i pranojmë pacientët nga Sofja

para një muaji - News Tv

Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe deklaroi sot se janë të përgatitur për të pritur dy të mbijetuarit e parë të cilët pritet të arrijnë në Shkup. Sipas tij bëhet fjalë për një vajzë të moshës 17 vjeçe...

Arrijnë në Shkup dy nga shtatë të lënduarit në aksidentin e autobusit

para një muaji - Gazeta Metro

Dy te mbijetuarit e tragjedisë se 23 nëntorit do te pranohen ne Qendrën Urgjente ne Shkup, për te kaluar në Kliniken për Kirurgji Plastike. Ministri Shëndetësisë Venko Filipce tha se te mbijetuarit e tjerë...

Arrijnë në Shkup dy nga shtatë të lënduarit në aksidentin e autobusit

para një muaji - News Tv

Dy te mbijetuarit e tragjedisë se 23 nëntorit do te pranohen ne Qendrën Urgjente ne Shkup, për te kaluar në Kliniken për Kirurgji Plastike. Ministri Shëndetësisë Venko Filipce tha se te mbijetuarit e tjerë...

Arrijnë në Shkup dy nga shtatë të lënduarit në aksidentin e autobusit

para një muaji - Arbresh

Dy te mbijetuarit e tragjedisë se 23 nëntorit do te pranohen ne Qendrën Urgjente ne Shkup, për te kaluar në Kliniken për Kirurgji Plastike. Ministri Shëndetësisë Venko Filipce tha se te mbijetuarit e tjerë...

Arrijnë në Shkup dy nga shtatë të lënduarit në aksidentin e autobusit

para një muaji - Lajm

Arrijnë në Spitalin e Shkupit dy nga shtatë të lënduarit nga aksidenti i autobusit më 23 nëntor në Bullgari. Bëhet fjalë për një paciente 17 vjeçare dhe një pacient tjetër të moshuar, shkruan TV21. Ministri...

Arrijnë në Shkup dy nga shtatë të lënduarit në aksidentin e autobusit

para një muaji - Revista Kosovarja

Dy te mbijetuarit e tragjedisë se 23 nëntorit do te pranohen ne Qendrën Urgjente ne Shkup, për te kaluar në Kliniken për Kirurgji Plastike. Ministri Shëndetësisë Venko Filipce tha se te mbijetuarit e tjerë...

Prokurorëve bullgarë u dorëzohen materialet për hetimin e aksidentit me autobus

para një muaji - Press Online

Profilet e ADN-së për identifikimin e viktimave në aksidentin e rëndë me autobus në Bullgari, së bashku me procesverbalin për marrjen në pyetje të tetë dëshmitarëve, si dhe gjithë dokumentacionin për autobusin...

Arrijnë në Shkup dy nga shtatë të lënduarit në aksidentin e autobusit

para një muaji - in7

Arrijnë në Shkup dy nga shtatë të lënduarit në aksidentin e autobusit Arrijnë në Spitalin e Shkupit dy nga shtatë të lënduarit nga aksidenti i autobusit më 23 nëntor në Bullgari. Bëhet fjalë për një paciente...

Dëgjohen tetë dëshmitarë për aksidentin tragjik në Bullgari

para një muaji - Gazeta Metro

Kryeprokurori i Maqedonisë së Veriut, deklaroi sot se prokuroria ka marrë në pyetje tetë persona dhe se ditët në vijim do të merren në pyetje edhe shumë të tjerë. Megjithatë nën arsyetimin që të mos dëmtohet...

Arritën në Shkup dy nga 7 të mbijetuarit e aksidentit në Bullgari

para një muaji - Almakos

Dy te mbijetuarit e tragjedisë se 23 nëntorit do te pranohen ne Qendrën Urgjente ne Shkup, për te kaluar n Kliniken për Kirurgji Plastike. Ministri Shëndetësisë Venko Filipce tha se te mbijetuarit e tjerë...

Dëgjohen tetë dëshmitarë për aksidentin tragjik në Bullgari

para një muaji - Bota Press

Kryeprokurori i republikës së Maqedonisë së Veriut, Ljubomir Joveski deklaroi sot se prokuroria ka marrë në pyetje 8 persona dhe se ditët në vijim do të merren në pyetje edhe shumë të tjerë. Megjithatë...

Filipçe: Jemi të gatshëm t’i pranojmë pacientët nga Sofja

para një muaji - Info7

Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe deklaroi sot se janë të përgatitur për të pritur dy të mbijetuarit e parë të cilët pritet të arrijnë në Shkup. Sipas tij bëhet fjalë për një vajzë të moshës 17 vjeçe...

Prokuroria Publike i dorëzoi materialet për hetimin e aksidentit të autobusit

para një muaji - Info7

Prokurori Publik Lubomir Joveski në një dalje për media bëri të ditur se materialet për hetimin e aksidentit të autobusit i janë dorëzuar zëvendës prokurorit publik i qarkut të Prokurorisë publike të qarkut...

Dëgjohen tetë dëshmitarë për aksidentin tragjik në Bullgari

para një muaji - Arbresh

Kryeprokurori i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Ljubomir Joveski deklaroi sot se prokuroria ka marrë në pyetje 8 persona dhe se ditët në vijim do të merren në pyetje edhe shumë të tjerë. Megjithatë...

Prokuroria Publike i dorëzoi materialet për hetimin e aksidentit të autobusit

para një muaji - TV Festa

Prokurori Publik Lubomir Joveski në një dalje për media bëri të ditur se materialet për hetimin e aksidentit të autobusit i janë dorëzuar zëvendës prokurorit publik i qarkut të Prokurorisë publike të qarkut...

Dëgjohen tetë dëshmitarë për aksidentin tragjik në Bullgari

para një muaji - Realiteti

Kryeprokurori i republikës së Maqedonisë së Veriut, Ljubomir Joveski deklaroi sot se prokuroria ka marrë në pyetje 8 persona dhe se ditët në vijim do të merren në pyetje edhe shumë të tjerë. Megjithatë...

Filipçe: Jemi të gatshëm t’i pranojmë pacientët nga Sofja

para një muaji - Almakos

Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe deklaroi sot se janë të përgatitur për të pritur dy të mbijetuarit e parë të cilët pritet të arrijnë në Shkup. Sipas tij bëhet fjalë për një vajzë të moshës 17 vjeçe...

Joveski: Kemi dëgjuar 8 dëshmitarë, ditët në vijim do të dëgjojmë dhe shumë të tjerë

para një muaji - Almakos

Kryeprokurori i republikës së Maqedonisë së Veriut, deklaroi sot se prokuroia ka mare në pyetje 8 persona dhe se ditët në vijim do të merren në pyetje edhe shumë të tjerë. Megjithatë nën arsyetimin që...

Dy ekspertë të mjekësisë ligjore do të udhëtojnë për në Sofje, në mënyrë që të përshpejtohet procedura e identifikimit të viktimave

para një muaji - Nistori

Prokurori publik, Lubomir Joveski në një dalje për media bëri të ditur se dy ekspertë nga Instituti i Mjekësisë Ligjore do të udhëtojnë për në Bullgari në mënyrë që të përshpejtohet procesi i identifikimit...

A është i sigurt udhëtimi me autobus?

para një muaji - KDPolitik

Aksidentet e tilla kanë ngritur dilemën tek opinioni në Maqedoninë e Veriut nëse transporti me autobusë është i sigurt dhe sa po bëjnë institucionet për kontrollin e tyre teknik dhe sa prej tyre janë të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK