Nderohen të rënët e luftës edhe në rrethe, nuk mungojnë as nostalgjiket e komunizmit

para një muaji - Vizion Plus

Edhe në rrethe u zhvilluan homazhe për 77-vjetorin e çlirimit. Në Fier, përfaqësues të pushtetit vendor, deputetë, veteranë, familjarë të dëshmorëve, por dhe qytetare nderuan të rënët e luftës. Gjatë ceremonisë,...

Uroi 28 nëntorin me foton e Enver Hoxhës, Balla: Kam marrë një sqarim nga deputeti Çela, pasi të përfundojë verifikimi do të…

para një muaji - Top Channel

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla nga Fieri ka komentuar ngjarjen që gëloi dje në media, atë të urimit të deputetit socialist Bujar Çela të 28 Nëntorit me foton e Enver...

Skandali/ Deputeti uron pavarësinë me foton e Enverit: Më rruani leshtë…

para një muaji - Mapo

Deputeti i Partisë Socialiste, Bujar Çela ka uruar në grupin e WhatsApp të komisionit parlamentar ku bën pjesë Ditën e Pavarësisë me një flamur ku shihet dhe portreti i ish-diktatorit Enver Hoxha. Deputetët...

Urimi me Enver Hoxhën, qyfyre rilindasish: Bujar Çela e pranon publikisht, Balla thotë se i morën celularin (VIDEO)

para një muaji - Albeu

Urimi i deputetit Bujar Çela për festat e Nëntorit me portretin e diktatorit Enver Hoxha bëri bujë të madhe në media dhe shkaktoi reagime të ashpra. Por pavarësisht se u tha se telefoni i tij ishte vjedhur...

“Më rr*an l*shtë kush s’më njeh …! Balla gjen alibinë për mesazhet e ndyra të deputetit Çela: Telefonin ia kishin përdorur të tjerët

para një muaji - Shekulli

Publikuar më 29.11.2021 nga Shekulli Kryetari i grupit parlamentar të PS-së Taulant Balla u përpoq sot të lehtësonte pozitën e deputetin socialist Bujar Çela i cili dje uroi në grupin e Whatsapp të komisionit...

Deputeti enverist nxjerr blof Ballën, i qendroj asaj që kam thënë

para një muaji - Mapo

Deputeti socialist i qarkut të Fierit, ka krijuar një tollovi, teksa në komunikimin në chatin e komisionit të sigurisë, ai ka postuar foton e diktatorit Hoxha. Kjo ka sjellë reagimin e deputetëve të PD,...

Dje bëri skandal, Bujar Çela këmbëngul tek e tija: U mërzitën nipërit i Isa Toskës

para një muaji - ABC News

Edhe pse u përfshi në një skandal ditën e djeshme, deputeti Bujar Çela duket se nuk është penduar për veprimin që bëri, duke uruar festën e Pavarësisë me foton e Enver Hoxhës. Deputeti socialist i qarkut...

Uroi 28 nëntorin me foton e diktatorit Enver Hoxha/ Balla: Deputeti Çela me tha se i kanë marrë telefonin

para një muaji - Vizion Plus

Një ditë më parë, në grupin e “Whatsapp” të Komisionit të Sigurisë, deputeti i PS, Bujar Çela ka uruar 28 nëntorin  me një foto ku krahas flamurit shqiptar, ishte edhe figura e ish-diktatorit Enver Hoxha....

Çela pranon urimin me foton e Enver Hoxhës, Balla: I morën telefonin

para një muaji - ABC News

Kreu i grupit Parlamentar socialist, Taulant Balla ka reaguar pasi, një ditë më parë deputeti Bujar Çela uroi Pavarësisë me foton e diktatorit Enver Hoxha. Deputeti e dërgoi foortn në grupin e “Whatsapp”...

Dje bëri skandal, Bujar Çela këmbëngul tek e tija: Enveri duhet rehabilituar

para një muaji - ABC News

Edhe pse u përfshi në një skandal ditën e djeshme, deputeti Bujar Çela duket se nuk është penduar për veprimin që bëri, duke uruar festën e Pavarësisë me foton e Enver Hoxhës. Deputeti socialist i qarkut...

Uroi 28 Nëntorin me foton e diktatorit Enver Hoxha/ Deputeti Çela nuk tërhiqet: Ai udhëhoqi luftën!

para një muaji - Vizion Plus

Deputeti i PS, Bujar Çela nuk është tërhequr as sot nga deklarata e bërë ditën e djeshme kur uroi 28 Nëntorin me një foto ku krahas flamurit shqiptar, ishte edhe figura e ish-diktatorit Enver Hoxha. Nga...

‘Kush s’më njeh të më rruajë le***’/ Taulant Balla i del në mbrojtje deputetit socialist: I përdorën telefonin!

para një muaji - NOA

Urimi i pazakonte në grupin e “Whatsapp” të Komisionit të Sigurisë, me portretin e Enver Hoxhës nga ana e deputetit socialist, Bujar Çela ka sjellë reagime të shumta nga radhët e politikës. Kryetari i...

Nuk heq dorë nga diktatori deputeti i PS Bujar Çela: E kemi bërë padrejtësisht armik Enverin!

para një muaji - NOA

Një ditë më parë deputeti socialist Bujar Çela, u komentua në media për urimin që kishte bërë për Ditën e Flamurit, Shpalljes së Pavarësisë. Krahas flamurit ai kishte vendosur edhe portretin e ish-diktatorit...

Uroi festat me foton e Enver Hoxhës/ Balla: Kam marrë një sqarim nga deputeti Çela

para një muaji - Lexo

Një ditë më parë, në grupin e “Whatsapp” të Komisionit të Sigurisë, deputeti i PS, Bujar Çela ka uruar 28 vjetorin me një foto ku krahas flamurit shqiptar, ishte edhe figura e ish-diktatorit Enver Hoxha....

Uroi 28 nëntorin me foton e diktatorit Enver Hoxha/ Balla: Kam marrë një sqarim nga deputeti Çela

para një muaji - Vizion Plus

Një ditë më parë, në grupin e “Ëhatsapp” të Komisionit të Sigurisë, deputeti i PS, Bujar Çela ka uruar 28 vjetorin me një foto ku krahas flamurit shqiptar, ishte stampuar edhe figura e ish-diktatorit Enver...

Uroi festat me foton e Enver Hoxhës/ Balla: Kam marrë një sqarim nga deputeti Çela

para një muaji - Java News

Një ditë më parë, në grupin e “Whatsapp” të Komisionit të Sigurisë, deputeti i PS, Bujar Çela ka uruar 28 vjetorin me një foto ku krahas flamurit shqiptar, ishte edhe figura e ish-diktatorit Enver Hoxha....

Dje bëri skandal, Bujar Çela këmbëngul tek e tija: Enveri duhet rehabilituar

para një muaji - Bota Press

Edhe pse u përfshi në një skandal ditën e djeshme, deputeti Bujar Çela duket se nuk është penduar për veprimin që bëri, duke uruar festën e Pavarësisë me foton e Enver Hoxhës. Deputeti socialist i qarkut...

Fotoja e Enver Hoxhës në një urim të deputetit të Qarkut të Fierit, Bujar Çela, ka skandalizuar “demokratët” e Berishës

para një muaji - Radio Kosova e Lire

Gazeta “Dita” ka bërë të ditur se paska skandal i madh denoncuar sot në Parlamentin shqiptar, një institucion që gëzon respektin dhe mbështetjen maksimale të popullit shqiptar për nivelin e spikatur intelektual,...

Deputeti i PS-së, Bujar Çela nga Lushnja, sërish doli në mbrojtje të Enver Hoxhës, pasi uroi festat kombëtare me foton e tij

para një muaji - Radio Kosova e Lire

Deputetit socialist, Bujar Çela deklaron se Enver Hoxha ka kontribut të madh, për kombin e Atdheun dhe është bërë padrejtësisht armik. “Jemi mësuar t’i themi muaji i festave të nëntorit. Disa festa i festojmë,...

Taulant Balla flet për deputetin që nderoi Enver Hoxhën: Ia kanë përdorur telefonin të tjerët, kemi nisur verifikimet (Vetë Çela s’e mohon mesazhin)

para një muaji - FaxWeb

Kreu i grupit parlamentar të PS-së Taulant Balla ka folur në lidhje me skandalin që shkaktoi deputeti i Lushnjes Bujar Çela, i cili uronte ditën e Pavarësisë me një foto të diktatorit Enver Hoxha. Si të...

Ia huq deputeti shqiptar, uron ditën e flamurit me foton e diktatorit Enver Hoxha

para një muaji - Bota Press

Një ditë më parë, në grupin e “Whatsapp” të Komisionit të Sigurisë, deputeti i PS, Bujar Çela ka uruar 28 vjetorin me një foto ku krahas flamurit shqiptar, ishte edhe figura e ish-diktatorit Enver Hoxha....

Ia huq deputeti shqiptar, uron ditën e flamurit me foton e diktatorit Enver Hoxha

para një muaji - Gazeta Metro

Një ditë më parë, në grupin e “Whatsapp” të Komisionit të Sigurisë, deputeti i PS, Bujar Çela ka uruar 28 vjetorin me një foto ku krahas flamurit shqiptar, ishte edhe figura e ish-diktatorit Enver Hoxha....

“Mos më rr**ni leshtë!”, pas deklaratave të djeshme, shokon sërish deputeti i PS: Enver Hoxhën e kemi bërë armik padrejtësisht (VIDEO)

para një muaji - FaxWeb

Deputeti i PS, Bujar Çela: Jemi mësuar t’i themi muaji i festave të nëntorit. Disa festa i festa i festojmë, disa të tjera i kemi harruar. Por në themel të kujtesës tonë kanë ngelur 3 festa, 27 nëntori...

Reagon deputeti i Edi Ramës pasi uroi 28 Nëntorin me fotografinë e Enver Hoxhës: Mos më rruni leshte

para një muaji - Periskopi

Deputeti i Partisë Sociaiste Bujar Çela ka uruar Ditën e Pavarësisë me foton e diktatorit Enver Hoxha. Nënkryetari i Partisë Demokratike, Enkelejd Aalibeaj, ka publikuar mesazhet nga grupi i Komisionit...

Deputeti i PS uron pavarësinë me foton e Enver Hoxhës: “Më rruani le**** kush s’më njeh” (MESAZHET)

para një muaji - NOA

Deputetit socialist Bujar Çela ka bërë një urim të veçantë për festën e Pavarësisë. Në grupin e Whatsapp të komisionit ku bën pjesë ai ka uruar këtë ditë të shënuar me një flamur shqiptar dhe krahas tij,...

Postoi FOTO me Enver Hoxhën, deputeti i PS-së-kolegëve: Më rr*ani l*shtë

para një muaji - Syri.net Kosova

Nuk ndalet deputeti socialist i Lushnjes Bujar Çela. Pasi uroi me një foto të Enver Hoxhës dhe flamurit kombëtar, ditën e Pavarësisë, deputeti Çela jo vetëm që nuk ka kërkuar ndjesë, por ka vazhduar komunikimin...

SKANDALI/ Uroi Pavarësinë me fotografinë e Enver Hoxhës, socialisti Bujar Çela reagon ndaj kritikëve: Mos më rruani les*të! (FOTO LAJM)

para një muaji - Albeu

Deputeti i PS, Bujar Çela ka uruar ditën e Pavarësisë me foton e diktatorit Enver Hoxha mbi flamur. Nënkryetari i PD, Alibeaj, publikon foton dhe shpërthen ndaj Çelës duke shkruar se kjo farë e keqe i...

Skandaloze! Postoi foto me Enver Hoxhën, deputeti i PS-së-kolegëve: Më rr*ani l*shtë

para një muaji - Shekulli

Publikuar më 28.11.2021 nga Shekulli Online Nuk ndalet deputeti socialist i Lushnjes Bujar Çela. Pasi uroi me një foto të Enver Hoxhës dhe flamurit kombëtar, ditën e Pavarësisë, deputeti Çela jo vetëm...

SKANDALI/ Uroi Pavarësinë me fotografinë e Enver Hoxhës, socialisti Bujar Çela “shpërthen” ndaj kritikëve: Mos më rruani leshtë! (FOTO LAJM)

para një muaji - Albeu

Deputeti i PS, Bujar Çela ka uruar ditën e Pavarësisë me foton e diktatorit Enver Hoxha mbi flamur. Nënkryetari i PD, Alibeaj, publikon foton dhe shpërthen ndaj Çelës duke shkruar se kjo farë e keqe i...

Skandali! Deputeti i PS-së uron Pavarësinë me foton e diktatorit mbi flamur, shpërthen Alibeaj: Kjo farë e keqe i ka rrënjët thellë!

para një muaji - Shekulli

Publikuar më 28.11.2021 nga Shekulli Online Sot është dita e Pavarësisë, ku qytetarë dhe politikën kanë bërë urimet e tyre në forma të ndryshme. Por, deputeti i Partisë Socialiste, Bujar Çela ka zgjedhur...

Alibeaj “zbardh” mesazhet, deputeti i PS uron Pavarësinë me fotografinë e Enver Hoxhës (FOTO LAJM)

para një muaji - Albeu

Deputeti i Partisë Sociaiste Bujar Çela ka uruar Ditën e Pavarësisë me fotografinë e diktatorit Enver Hoxha. Nga ana tjetër, nënkryetari i Partisë Demokratike, Enkelejd Aalibeaj, ka publikuar mesazhet...

Deputeti uron kolegët për festa me foton e Enver Hoxhës, reagojnë ashpër deputetët e PD! (Debatet në Whatsapp)

para një muaji - Java News

Në grupin e numrave telefonikë të Komisionit Parlamentar të Sigurisë, deputeti i Lushnjes, Bujar Çela ka uruar sot festat e nëntorit. Ai i ka uruar kolegët e tij për festën e 109-vjetorit të Pavarësisë...

Deputeti i PS uron Pavarësinë me foton e Enver Hoxhës, Alibeaj publikon mesazhet

para një muaji - ABC News

Deputeti i Partisë Sociaiste Bujar Çela ka uruar Ditën e Pavarësisë me foton e diktatorit Enver Hoxha. Nënkryetari i Partisë Demokratike, Enkelejd Aalibeaj, ka publikuar mesazhet nga grupi i Komisionit...

Skandaloze! Pasi uroi Pavarësinë me foton e Enver Hoxhës, socialisti Bujar Çela: Mos më rr**ni leshtë!

para një muaji - FaxWeb

Deputeti i PS, Bujar Çela ka uruar ditën e Pavarësisë me foton e diktatorit mbi flamur. Nënkryetari i PD, Alibeaj, publikon foton dhe shpërthen ndaj Çelës duke shkruar se kjo farë e keqe i ka rrënjët e...

FOTO/ Plas skandali! Deputeti i PS-së uron Pavarësinë me foton e diktatorit mbi flamur, shpërthen Alibeaj: Kjo farë e keqe i ka rrënjët thellë!

para një muaji - FaxWeb

Deputeti i PS, uron ditën e Pavarësisë me foton e diktatorit mbi flamur, Nënkryetari i PD, Alibeaj, publikon foton. Ja se cfare poston Bujar Cela, deputet i PS, si urim per diten e pavaresise se shqiptareve:...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK