Sërish tensione në Ballsh/ Naftëtarët dalin në protestë pasi një kompani private ka nisur punë në uzinë: Kemi mbi 8 milionë euro pa marrë

para një muaji - Shekulli

Publikuar më 29.11.2021 nga Shekulli Naftëtarët e rafinerisë së Ballshit sërish janë mbledhur për të protestuar, para rafinerisë së naftës. Ata kanë tentuar që futen me forcë në ambientet e uzinës, duke...

Naftëtarët e Ballshit në protestë: Po e mbyllin uzinën pa asnjë njoftim, duam lekët tona

para një muaji - Top Channel

Naftëtarët në uzinën e Ballshit kanë dalë sërish në protestë këtë të hënë, pasi pretendojnë se uzina do të demontohet. Futja e disa automjeteve trailer dhe një autobus me punëtore në orët e para të mëngjesit...

Naftëtarët e Ballshit në protestë: Po e mbyllin uzinën pa asnjë njoftim, duam lekët tona

para një muaji - Top Channel

Naftëtarët në uzinën e Ballshit kanë dalë sërish në protestë këtë të hënë, pasi pretendojnë se uzina do të demontohet. Në uzinë janë mobilizuar forca të shumta policie “ Rifillimi i punës në rafineri,...

Naftëtarët e Ballshit në protestë: Po e mbyllin uzinën pa asnjë njoftim, duam lekët tona

para një muaji - Top Channel

Naftëtarët në uzinën e Ballshit kanë dalë sërish në protestë këtë të hënë, pasi pretendojnë se uzina do të demontohet. Në uzinë janë mobilizuar forca të shumta policie “Rifillimi i punës në rafineri, në...

Naftëtarët e Ballshit sërish në protestë: Një kompani private ka nisur punë në uzinë

para një muaji - ABC News

Naftëtarët e Ballshit edhe sot janë bërë bashkë për të protestuar, para rafinerisë së naftës. Ashtu siç pretenduan një javë më parë, naftëtarët dyshojnë se uzina do të shitet për skrap. Naftëtarët e rafinerisë...

Naftëtarët e Ballashti sërish në protestë: Një kompani private ka nisur punë në uzinë

para një muaji - ABC News

Naftëtarët e Ballshit edhe sot janë bërë bashkë për të protestuar, para rafinerisë së naftës. Ashtu siç pretenduan një javë më parë, naftëtarët dyshojnë se uzina do të shitet për skrap. Naftëtarët e rafinerisë...

Tensione në Ballsh/ Naftëtarët sërish në protestë para rafinerisë, përplasen me policinë

para një muaji - Java News

Naftëtarët e Rafinerisë së Ballshit po protestojnë sërish përpara uzinës, ku kërkojnë shlyerjen e plotë të pagave të prapambetura. Sipas kreut të Sindikatës, Sokol Dautaj, tha se naftëtarët kërkojnë që...

“Nuk jemi as grabitës as hajdutë, nuk duam lëmoshë”, naftëtarët kundër ç’montimit të rafinerisë: Të vihet në punë, kanë vdekur njerëz pa marrë rrogën

para një muaji - FaxWeb

Naftëtarët e Ballshit janë mbledhur sërish në një protestë përpara rafinerisë që sipas tyre është panifikuar për t’u ç’monutar. Ata kanë kërkuar që kjo të mos ndodhë por përkundrazi, rafineria të vihet...

Balla takim me sindikatën e naftëtarëve: Do vazhdojmë të mbrojmë të drejtat e naftëtarëve nga detyrimet e prapambetura

para një muaji - Top Channel

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla zhvilloi një takim me drejtuesit e sindikatës së naftëtarëve të Ballshit. Përmes një postimi në rrjetin social facebook Balla deklaron...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK