Mesazhet e fshehura të Berishës me “Foltoren në SHBA”

para një muaji - Lexo

Nga Ylli Pata Pas shpalljes së Sali Berishës se do të zhvillojë një foltore në SHBA, konkretisht në një nga hotelet luksoze të New Yersey-t, ka pasur mjaft variacione mbi temën nga mbështetësit e tij në...

Mesazhet e fshehura të Berishës me “Foltoren në SHBA”

para një muaji - Java News

Nga Ylli Pata Pas shpalljes së Sali Berishës se do të zhvillojë një foltore në SHBA, konkretisht në një nga hotelet luksoze të New Yersey-t, ka pasur mjaft variacione mbi temën nga mbështetësit e tij në...

Berisha po reagon si njeri i pasur, kundër SHBA

para një muaji - Lexo

Nga Mero Baze Një nga përgjigjet që mund të merrni përse Sali Berisha është në listë të zezë së SHBA, familjarisht mes të tjerash si hajdut i fondeve publike në kohën që ka qenë kryeministër, është tek...

Berisha po reagon si njeri i pasur, kundër SHBA

para një muaji - Java News

Nga Mero Baze Një nga përgjigjet që mund të merrni përse Sali Berisha është në listë të zezë së SHBA, familjarisht mes të tjerash si hajdut i fondeve publike në kohën që ka qenë kryeministër, është tek...

Foltorja në SHBA/ Si do e “kapërcejë” Sali Berisha, oqeanin për në Amerikë

para një muaji - Zyrtare

Tiranë- Ditën e djeshme Sali Berisha me anë të një njoftimi në facebook, lajmëroi se do të mbajë foltore në SHBA, shteti i cili e shpalli non-grata. Në postimin e tij Berisha fton demokratët shqiptar nga...

Ish-kryeministri Berisha do të zhvillojë “Foltore” me shqiptarët e Amerikës, zbulohet data

para një muaji - InfoShqip

Të dielën e 5 dhjetorit ora 12:00 me orën lokale, do të zhvillohet “Foltorja” e ish-kryeministrit Sali Berisha me shqiptarët e Amerikës, për të rikthyer sovranitetin Partisë Demokratike. Njoftimin e ka...

“Non grata” nga DASH/ Berisha sfidon SHBA-në, foltorja “zhvendoset” në mes të Amerikës!

para një muaji - News33

Sali Berisha sfidon hapur Shtetet e Bashkuara të Amerikës, pasi ka njoftuar se në datën 5 Dhjetor do të zhvillohet Foltorja me demokratët shqiptarë që jetojnë në SHBA. News33 përcjell se përmes një postimi...

Sali Berisha njofton “Foltoren” me shqiptarët e Amerikës

para një muaji - Aktuale

Ish-kryeministri Sali Berisha do të mbajë “Foltoren” e radhës ditën e diel. Këtë herë në foltore janë ftuar shqiptarët e Shteteve të Bashkuara të Amerikës . Në një postim në rrjetet sociale, Berisha shkruan...

Berisha mbledh demokratët shqiptarë në SHBA

para një muaji - TV21

Sali Berisha vazhdon të shfrytëzojë çdo hapësirë që e lidh me grupe të ndryshme me demokratët. Veç forumeve tç PD-së në Shqipëri dhe takimeve me bazën, lideri historik i PD-së, ka vendosur të organizojë...

Berisha mbledh demokratët shqiptarë në SHBA

para një muaji - Koha.mk

Sali Berisha vazhdon të shfrytëzojë çdo hapësirë që e lidh me grupe të ndryshme me demokratët. Veç forumeve tç PD-së në Shqipëri dhe takimeve me bazën, lideri historik i PD-së, ka vendosur të organizojë...

Berisha 'Foltore' me shqiptarët e Amerikës, zbulohet data

para një muaji - Syri.net Kosova

Të dielën e 5 dhjetorit ora 12:00 me orën lokale, do të zhvillohet 'Foltorja' e ish-kryeministrit Sali Berisha me shqiptarët e Amerikës. Njoftimin e ka bërë publik lideri historik i PD përmes një postimi...

Sali Berisha ‘Foltore’ me shqiptarët e Amerikës, zbulohet data

para një muaji - GazetaBlic

Të dielën e 5 dhjetorit ora 12:00 me orën lokale, do të zhvillohet ‘Foltorja’ e ish-kryeministrit Sali Berisha me shqiptarët e Amerikës. Njoftimin e ka bërë publik lideri historik i PD përmes një postimi...

Më 5 Dhjetor, Berisha njofton “Foltoren” me shqiptarët e Amerikës

para një muaji - Klan

Më 5 Dhjetor, Berisha njofton “Foltoren” me shqiptarët e Amerikës Foltorja e radhës e ish-Kryeministrit Sali Berisha do të jetë me shqiptarët e Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Në një postim në rrjetet...

Berisha mbledh demokratët shqiptarë në SHBA

para një muaji - Vizion Plus

Sali Berisha vazhdon te shfrytezoje cdo hapesire qe e lidh me grupe te ndryshme demokratet. Vec forumeve te PD ne Shqiperi dhe takimeve me bazën, lideri historik i PD , ka vendosur te organizoje nje takim...

“Non grata” nga DASH/ Deliri i Sali Berishës nuk ndalet: Thërret via-scype foltoren e radhës… në SHBA!

para një muaji - Java News

Foltoren e radhës ish-kryeministri Sali Berisha do ta zhvillojë më 5 dhjetor me demokratët shqiptarë në SHBA. Përmes një postimi në “Facebook” Berisha fton në takim demokratët shqiptarë në shtetet New...

E raportoi albeu.com, Berisha e konfirmon: Në 5 dhjetor “Foltore” në SHBA (FOTO LAJM)

para një muaji - Albeu

Pak ditë më parë, albeu.com, raportoi se ish-kryeministri Sali Berisha do të mbante një foltore virtuale në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Para pak minutave, këtë gjë e ka konfirmuar vetë Berisha përmes...

Non-grata nga SHBA, Berisha “kalon” oqeanin virtualisht për “Foltoren” në New York

para një muaji - ABC News

I shpallur “non grata” nga SHBA, ish-kryeministri Sali Berisha në datë 5 Dhjetor do të “kapërcejë” oqeanin në mënyrë virtuale për të zhvilluar “Foltoren” e radhës. Takimi do zhvillohet me “Zoom” me grupin...

Berisha njofton foltoren me demokratët që jetojnë në SHBA

para një muaji - Zyrtare

Ish kryeministri, Sali Berisha njofton mbajtjen e foltores me demorkatët shqiptarë që jetojnë në SHBA, përkatësisht në: New Yeresey, New York, Pensylvania, Connecticut etj.

Berisha njofton foltoren me demokratët që jetojnë në SHBA

para një muaji - FaxWeb

Pas përfundimit të foltoreve në Shipëri ku atë të fundit e mbajti në Kurbin ditën e djeshme, Berisha ka publikuar ditën e sotme datën dhe orën e takimit që do të mbajë me demokratët shqiptarë që jetojnë...

Dilemat që nuk zgjidh 11 dhjetori

para një muaji - Lexo

Nga Alban Daci/ Në një vend demokratik, një, dy apo disa persona kanë të drejtën e tyre të mblidhen ku të duan, në formë paqësore, kanë të drejtë të quhen si të duan, apo edhe të themelojnë partinë e radhës,...

Reflektim mbi një foto, nga ne “tradhtarët” e “Foltores” së Berishës

para një muaji - Java News

Nga Namir Lapardhaja Unë nuk e di ku kanë qenë një pjesë e atyre që mbështesin sot “Foltoren” dhe që ne të tjerëve na quajnë tradhtarë dhe të shitur më 1 qershor 2001, por unë isha aty, pas Doktorit, në...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK