Derviçani prej 24 orësh pa drita, i tronditur nga tragjedia në familjen Ndriço

para një muaji - Bota Sot

Banorët e fshatit Derviçan janë të tronditur nga ngjarja tragjike në familjen Ndriço. Vajza vetëm 12 vjeçe humbi jetën pasi banesa u përfshi nga flakët, ndërsa i ati i cili tentoi ta shpëtonte ndodhet...

‘U fut në banjo, iu zu fryma dhe vdiq’, banorët flasin për vdekjen e 12-vjeçares

para një muaji - NOA

Banorët e zonës kanë folur për ngjarjen e rëndë që ndodhi mbrëmë në Derviçan të Gjirokastrës, ku humbi jetën një 12-vjeçare sepse banesa u dogj nga flakët. Banorët thonë se nuk kishin pasur drita dhe nga...

“Është turp të digjet një vajzë kaq e vogël!” Derviçani prej 24 orësh pa drita, i tronditur nga vdekja e 12-vjeçares

para një muaji - Shekulli

Publikuar më 29.11.2021 nga Shekulli Banorët e fshatit Derviçan janë të tronditur nga ngjarja tragjike në familjen Ndriço. Vajza vetëm 12 vjeçe humbi jetën pasi banesa u përfshi nga flakët, ndërsa i ati...

Zjarri u shkaktua nga qiriri, detaje të reja nga vdekja e 12-vjeçares në Gjirokastër, vajza hyri në tualet për të shpëtuar

para një muaji - News33

Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me ngjarjen e rëndë që u shënua mbrëmjen e djeshme, ku një 12 vjeçare humbi jetën pasi banesa e saj u përfshi nga flakët. Bëhet me dije se shkak i zjarrit që shkrumboi...

Korçë/ Flakët ‘përpijnë’ pallatin, zjarri doli nga oxhaku. Shpëtojnë për mrekulli 3 familje

para një muaji - Top Channel

Një pallat është përfshirë nga flakët gjatë orëve të natës në fshatin Shtyllë. Dëmet materiale janë të mëdha, por fatmirësisht kanë shpëtuar pa dëmtime banorët. Mësohet se në këtë pallat jetonin 3 familje,...

Korçë/ Flakët ‘përpijnë’ pallatin, zjarri doli nga oxhaku

para një muaji - Top Channel

Një pallat është përfshirë nga flakët gjatë orëve të natës në fshatin Shtyllë. Dëmet materiale janë të mëdha, por fatmirësisht kanë shpëtuar pa dëmtime banorët. Mësohet se në këtë pallat jetonin 3 familje,...

Digjet gjatë natës një banesë në Korçë, shpëtojnë mrekullisht 3 familje

para një muaji - Klan

Digjet gjatë natës një banesë në Korçë, shpëtojnë mrekullisht 3 familje Një banesë kolektive është përfshirë nga flakët gjatë mbrëmjes të së dielës në fshatin Shtyllë të Korçës. Klan News raporton se anëtarët...

Merr flakë pallati në Korçë, 3 familje përfundojnë në qiell të hapur

para një muaji - Albeu

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Korçë mëngjesin e sotëm ku një pallat është përshirë nga flakët duke nxjerrë në qiell të hapur 3 familje. Sipas informacioneve të para mësohet se zjarri ka rënë aksidentalisht...

Vdes 12 vjeçarja shqiptare, nuk arriti t’i mbijetonte plagëve që mori nga zjarri që doli në banesën e saj

para një muaji - GazetaBlic

Një 12-vjeçare ka humbur jetën tragjikisht të dielën në mbrëmje në Dropull, pasi shtëpia e familjes Ndriço u përfshi nga flakët. Zjarri dyshohet se ka nisur në kuzhinën e katit të parë të banesës dhe më...

Shkrumbohet pallati në Korçë, shpëtojnë në çastet e fundit tre familje

para një muaji - NOA

Një pallat është përfshirë nga flakët gjatë orëve të natës në fshatin Shtyllë të Korçës. Mësohet se në këtë pallat jetonin 3 familje, të cilët kanë dalë menjëherë jashtë në momentin e rënies së zjarrit,...

Bie zjarr në një pallat në Korçë, digjen 3 banesa

para një muaji - ABC News

Në një pallat në Korçë ka rënë zjarr mbrëmjen e djeshme. Policia bën me dije se janë djegur tre banesa. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Shtyllë. Fatmirësisht nuk raportohet për të lënduar në njerëz, por...

Humbi jetën pasi iu dogj shtëpia, 12-vjeçarja nga Dropulli ishte autike (çfarë thoshte nëna e saj një vit më parë)

para një muaji - Top Channel

Një 12-vjeçare humbi jetën tragjikisht mbrëmjen e së dielës në Dropull, pasi shtëpia e familjes Ndriço u përfshi nga flakët. Zjarri dyshohet se ka nisur në kuzhinën e katit të parë të banesës dhe më pas...

U fut në tualet t'i shpëtonte flakëve, si humbi jetën vajza 12 vjeçe

para një muaji - Syri.net Kosova

Të tjera detaje janë bërë të ditura në lidhje me vdekjen e 12-vjeçares në Derviçan të Gjirokastrës, banesa e të cilës u përfshi nga flakët. Shkak i zjarri në banesë është bërë një qiri, i cili përdorej...

Ndezën qiri pasi nuk kishte energji elektrike! Si ndodhi zjarri në Dropull që i mori jetën 12-vjeçares (VIDEO)

para një muaji - Albeu

Janë zbardhur detaje nga vdekja e 12-vjeçares në Derviçan të Gjirokastrës. Ngjarja e rëndë ndodhi mbrëmjen e djeshme ku 12-vjeçarja humbi jetën pasi banesa e saj u përfshi nga flakët. Dyshohet se shkak...

Pallati përfshihet nga flakët, shpëtojnë mrekullisht anëtarët e tre familjeve në Korçë

para një muaji - Java News

Banorët e një pallati kanë shpëtuar mrekullisht pasi banesat e tyre janë përfshirë nga flakët. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Shtyllë në Korçë, gjatë orëve të mbrëmjes së kaluar. Mësohet se në këtë pallat...

VIDEO/ “Vajza hyri në banjo e iu mor fryma”, banorët e lagjes në Derviçan flasin për vdekjen e 12-vjeçares: I ati shkoi ta ndihmonte…

para një muaji - FaxWeb

Pas ngjarjes së rëndë mbrëmjen e djeshme në Derviçian të Gjirokastrës ku një e mitur humbi jetën pasi banesa e saj u dogj nga flakët, banorë të zonës janë shprehur për Fax News se nuk kishin pasur drita...

Detaje tronditëse nga vdekja e së miturës: Shtëpia mori flakë nga një qiri. Mungonte energjia

para një muaji - NOA

Dalin detaje tronditëse lidhur me ngjarjen e djeshme ku një 12 vjeçare në fshatin Dropull të Gjirokastër humbi jetën si pasjë e flakëve që përfshinë banesën e saj. Për të shpëtuar nga flakët që u shpërndanë...

U fut në tualet për t’i shpëtuar flakëve, detaje nga vdekja e 12-vjeçares në Derviçan/ Zona ishte pa energji elektrike, familja po ndriçohej me qiri

para një muaji - Java News

Të tjera detaje janë bërë të ditura në lidhje me vdekjen e 12-vjeçares në Derviçan të Gjirokastrës, banesa e të cilës u përfshi nga flakët mbrëmjen e djeshme. Sipas News24, shkak i zjarri në banesë është...

Shkrumbohet nga flakët pallati në Korçë, digjen 3 banesa

para një muaji - FaxWeb

Një pallat është përfshirë nga flakët gjatë orëve të natës në fshatin Shtyllë të Korçës. Mësohet se në këtë pallat jetonin 3 familje, të cilët kanë dalë menjëherë jashtë në momentin e rënies së zjarrit,...

Detaje tronditëse nga vdekja e së miturës: Shtëpia mori flakë nga një qiri. Mungonte energjia

para një muaji - in7

Detaje tronditëse nga vdekja e së miturës: Shtëpia mori flakë nga një qiri. Mungonte energjia Dalin detaje tronditëse lidhur me ngjarjen e djeshme ku një 12 vjeçare në fshatin Dropull të Gjirokastër humbi...

Kur mungesa e energjisë elektrike të merr jetën, detaje nga vdekja e 12 vjeçares në Gjirokastër: Shtëpia mori flakë nga një qiri

para një muaji - FaxWeb

Detaje të reja janë zbardhur lidhur me ngjarjen e djeshme ku një 12 vjeçare në fshatin Dropull të Gjirokastër humbi jetën si pasjë e flakëve që përfshinë banesën e saj. Për të shpëtuar nga flakët e mitura...

E rëndë në Gjirokastër/ Përfshihet nga zjarri banesa, humb jetën 12-vjeçarja

para një muaji - Mapo

Një vazjë 12-vjeçarja ka humbur jetën mbrëmjen e sotme në Gjirokastër, pas zjarrit që ra në banesën ku jetonte. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Dervician, Dropull ndërsa vajza ndodhej në shtëpi me...

Banesa u dogj nga qiri, 12-vjeçarja u asfiksua nga tymi

para një muaji - RTV 21

Detaje të reja kanë dalë në lidhje me ngjarjen në Gjirokastër, ku një 12-vjeçare humbi jetën pasi banesa ku jetonte u përfshi nga flakët. Mësohet se fshati Derviçan gjatë ditës së sotme ka qenë pa energji...

Përfshihet nga zjarri një banesë në Gjirokastër, vdes 12 vjeçarja (VIDEO)

para një muaji - Desku

Një vajzë 12 vjeçare ka vdekur pasi një zjarr e ka përfshirë banesën e saj ku jetonte. Ngjarja tragjike ka ndodhur në fshatin Dervician të Gjirokastrës. Në momentin e zjarrit vajza gjendej në shtëpi me...

12-vjeçarja humb jetën nga zjarri në Dropull të Gjirokastrës

para një muaji - Medial

Një 12-vjeçare ka humbur jetën tragjikisht këtë mbrëmje në Dropull, pasi shtëpia e familjes Ndriço u përfshi nga flakët. Zjarri dyshohet se ka nisur në kuzhinën e katit të parë të banesës dhe më pas flakët...

Humb jetën 12-vjeçarja/ Flakët shkrumbojnë banesën dykatëshe në Dropull

para një muaji - Top Channel

Një 12-vjeçare ka humbur jetën tragjikisht këtë mbrëmje në Dropull, pasi shtëpia e familjes Ndriço u përfshi nga flakët. Zjarri dyshohet se ka nisur në kuzhinën e katit të parë të banesës dhe më pas flakët...

Një 12-vjeçare vdes në Gjirokastër pasi shtëpia u përfshi nga zjarri

para një muaji - Koha.net

Një 12-vjeçare ka humbur jetën tragjikisht këtë mbrëmje në Dropull, pasi një shtëpi u përfshi nga flakët. Zjarri dyshohet se ka nisur në kuzhinën e katit të parë të banesës dhe më pas flakët janë përhapur...

12-vjeçarja humb jetën nga zjarri në Dropull të Gjirokastrës

para një muaji - Telegrafi

Një 12-vjeçare ka humbur jetën tragjikisht këtë mbrëmje në Dropull, pasi shtëpia e familjes Ndriço u përfshi nga flakët. Zjarri dyshohet se ka nisur në kuzhinën e katit të parë të banesës dhe më pas flakët...

12-vjeçarja humb jetën nga zjarri në një banesë

para një muaji - RTV 21

Një ngjarje e rëndë është regjistruar mbrëmjen e sotme në Derviçan të Gjirokastrës, ku një 12-vjeçare ka humbur jetën, pasi banesa ku jetonte është përfshirë nga flakët. E mitura ka ndërruar jetë në spital...

12-vjeçarja humb jetën nga zjarri në Dropull të Gjirokastrës

para një muaji - Zhurnal

Një 12-vjeçare ka humbur jetën tragjikisht këtë mbrëmje në Dropull, pasi shtëpia e familjes Ndriço u përfshi nga flakët. Zjarri dyshohet se ka nisur në kuzhinën e katit të parë të banesës dhe më pas flakët...

Humb jetën 12-vjeçarja/ Flakët shkrumbojnë banesën dykatëshe në Dropull

para një muaji - Top Channel

Një 12-vjeçare ka humbur jetën tragjikisht këtë mbrëmje në Dropull, pasi shtëpia e familjes Ndriço u përfshi nga flakët. Zjarri dyshohet se ka nisur në kuzhinën e katit të parë të banesës dhe më pas flakët...

Përfshihet nga zjarri një banesë në Gjirokastër, vdes 12 vjeçarja (VIDEO)

para një muaji - Alsat-M

Një vajzë 12 vjeçare ka vdekur pasi një zjarr e ka përfshirë banesën e saj ku jetonte. Ngjarja tragjike ka ndodhur në fshatin Dervician të Gjirokastrës. Në momentin e zjarrit vajza gjendej në shtëpi me...

Përfshihet nga flakët banesa në Gjirokastër, humb jetën vajza 12-vjeçare

para një muaji - Klan

Përfshihet nga flakët banesa në Gjirokastër, humb jetën vajza 12-vjeçare Një ngjarje e rëndë është shënuar në Gjirokastër mbrëmjen e dielës, ku një vajzë e mitur ka humbur jetën si pasojë e flakëve të...

PAMJET/ Kush është vajza e mitur që humbi jetën nga zjarri në Dervician, babai i saj u fut mes flakëve ta shpëtonte

para një muaji - NOA

Krisanthi Ndriço, është 12 vjeçarja që humbi jetën për shkak se banesa e saj në Dervician u përfshi nga flakët mbrëmjen e kësaj të diele. Burime bëjnë me dije për noa.al se vajza ka humbur jetën në reanimacionin...

Përfshihet nga zjarri një banesë në Gjirokastër, vdes 12 vjeçarja (VIDEO)

para një muaji - Klan Kosova

Një vajzë 12 vjeçare ka vdekur pasi një zjarr e ka përfshirë banesën e saj ku jetonte. Ngjarja tragjike ka ndodhur në fshatin Dervician të Gjirokastrës. Në momentin e zjarrit vajza gjendej në shtëpi me...

Humb jetën 12-vjeçarja/ Flakët shkrumbojnë banesën dykatëshe në Shqipëri

para një muaji - Indeks online

Një 12-vjeçare ka humbur jetën tragjikisht këtë mbrëmje në Dropull, pasi shtëpia e familjes Ndriço u përfshi nga flakët. Zjarri dyshohet se ka nisur në kuzhinën e katit të parë të banesës dhe më pas flakët...

E RËNDË/ Banesa u përfshi nga flakët, ndërron jetë 12-vjeçarja në Gjirokastër

para një muaji - Syri.net Kosova

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sonte në Dervician të Gjirokastrës. Mësohet se si pasojë e zjarrit që ka përfshirë një banesë, ka ndërruar jetë një shtetase e mitur, 12 vjeçe. Banesa është përfshirë thuajse...

Digjet tërësisht shtëpia dykatëshe, humb jetën 12-vjeçarja

para një muaji - GazetaBlic

Një 12-vjeçare ka humbur jetën tragjikisht këtë mbrëmje në Dropull, pasi shtëpia është përfshirë nga flakët në Derviçan të Dropullit. Shtëpia e Irakli Ndriços është djegur plotësisht, ndërsa e lënduar...

Zjarri në banesën në Gjirokastër, ndërron jetë një 12-vjeçare

para një muaji - Albeu

Zjarri që ra në një banesë në Gjirokastër i ka marrë jetën një 12-vjeçareje që ndodhej në banesë. Ajo deri para pak momenteve, ndodhej në gjendje të rëndë shëndetësore, por fatkeqësisht nuk ka mundur të...

Përfshihet nga zjarri një banesë në Gjirokaster, ndërron jetë 12-vjeçarja

para një muaji - Gazeta Express

Është përfshirë nga zjarri një banesë në fshatin Dervician të Gjirokastrës. Mësohet se një vajzë 12- vjeçare e cila ndodhej në banesë së bashku me babain e saj në momentin e zjarrit ka humbur jetën. Për...

Tragjedia në Gjirokastër/ Vdes vajza 12-vjeçe që u dogj në banesë

para një muaji - Vizion Plus

Një vajzë e mitur, 12 vjeçe ka humbur jetën si pasojë e zjarrit në banesë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Derviçan të Gjirokastrës, mbrëmjen e kësaj të diele.Vajza e cila ka humbur jetën është Krisanthi...

Zjarri në banesën në Gjirokastër, ndërron jetë 12-vjeçarja

para një muaji - ABC News

12-vjeçarja që ndodhej në gjendje të rëndë shëndetësore pas një zjarri që ra në banesën ku jetonte ka ndërruar jetë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Dervician, Dropull ndërsa vajza ndodhej në shtëpi...

Digjet shtëpia në Gjirokastër, lëndohen rëndë babai dhe vajza 12-vjeçe

para një muaji - Vizion Plus

Përfshihet nga zjarri një banesë në fshatin Dervician të Gjirokastrës. NJë vajzë rreth 12 vjeçe ka mbetur e dëmtuar dhe u dergua ne spitalin e ketij qyteti bashke me babain e saj 49-vjecar. Mësohet se...

E RËNDË/ Banesa u përfshi nga flakët, humb jetën 16-vjeçarja, i lënduar dhe babai i saj që hyri ta shpëtonte

para një muaji - NOA

Ka humbur jetën 16-vjeçarja që mbeti e lënduar pasi banesa e saj në Dervician u përfshi nga flakët. Burime bëjnë me dije për noa.al se vajza ka humbur jetën në reanimacionin e spitalit të Gjirokastër,...

Përfshihet nga zjarri një banesë në Gjirokaster, ndërron jetë 12-vjeçarja

para një muaji - Tetova Sot

Është përfshirë nga zjarri një banesë në fshatin Dervician të Gjirokastrës. Mësohet se një vajzë 12- vjeçare e cila ndodhej në banesë së bashku me babain e saj në momentin e zjarrit ka humbur jetën. Për...

E rëndë: Zjarri përfshin banesën, vdes 12-vjeçarja

para një muaji - Infokusi

Në një banesë në Derviçan të Gjirokastrës ka rënë zjarr. Në momentin kur banesa është përfshirë nga flakët, brenda saj kanë qënë shtetasi I. N., 49 vjeç dhe vajza e tij 12 vjeçare. Mësohet se kjo e fundit...

Zjarr në një banesë në Gjirokastër, një 18-vjeçare në gjendje të rëndë

para një muaji - ABC News

Në një banesë në Derviçan të Gjirokastrës ka rënë zjarr. Në banesë në momentin që janë shfaqur flakët kanë qenë dy persona. Kryefamiljari dhe e bija. Vajza është 18 vjeç dhe momentalisht është në gjendje...

12-vjeçarja humb jetën nga zjarri në Dropull të Gjirokastrës

para një muaji - Periskopi

Një 12-vjeçare ka humbur jetën tragjikisht këtë mbrëmje në Dropull, pasi shtëpia e familjes Ndriço u përfshi nga flakët. Zjarri dyshohet se ka nisur në kuzhinën e katit të parë të banesës dhe më pas flakët...

12-vjeçarja humb jetën nga zjarri në Gjirokastër

para një muaji - Lajmi.net

Zjarri dyshohet se ka nisur në kuzhinën e katit të parë të banesës dhe më pas flakët janë përhapur me shpejtësi në të gjithë godinën. Mësohet se në shtëpi ka qenë 49-vjeçari Irakli Ndriço me vajzën e tij....

Shkrumbohet banesa, lëndohen babai dhe vajza. Njëri prej tyre në gjendje të rëndë

para një muaji - NOA

Një banesë është përshirë nga flakët këtë të dielë në Dervician. Burime bëjnë me dije për noa.al se si pasojë e rënies së zjarrit kanë mbetur të lënduar dy persona. Babai dhe vajza janë dërguar me urgjencë...

Zjarri në banesën në Gjirokastër, humb jetën 12-vjeçarja

para një muaji - Tetova Sot

Një 12-vjeçare ka humbur jetën mbrëmjen e sotme si pasojë e plagëve të marra nga zjarri që përfshiu banesën e saj në Derviçian të Gjirokastrës. Mësohet se e mitura Krisanthi Ndriço nuk u mbijetoi dot plagëve...

12-vjeçarja humb jetën nga zjarri në Dropull të Gjirokastrës

para një muaji - Arbresh

Një 12-vjeçare ka humbur jetën tragjikisht këtë mbrëmje në Dropull, pasi shtëpia e familjes Ndriço u përfshi nga flakët. Zjarri dyshohet se ka nisur në kuzhinën e katit të parë të banesës dhe më pas flakët...

Zjarr në një banesë në Gjirokastër, dyshohet për viktima

para një muaji - ABC News

Në një banesë në Derviçan të Gjirokastrës ka rënë zjarr. Dyshohet se si pasojë e zjarrit ka viktima. Lajmi në përditësim…

12-vjeçarja humb jetën nga zjarri në Gjirokastër

para një muaji - Realiteti

Një 12-vjeçare ka humbur jetën tragjikisht këtë mbrëmje në Dropull, pasi shtëpia e familjes Ndriço u përfshi nga flakët. Zjarri dyshohet se ka nisur në kuzhinën e katit të parë të banesës dhe më pas flakët...

12-vjeçarja humb jetën nga zjarri në Dropull të Gjirokastrës

para një muaji - ATV Live

Një 12-vjeçare ka humbur jetën tragjikisht këtë mbrëmje në Dropull, pasi shtëpia e familjes Ndriço u përfshi nga flakët. Zjarri dyshohet se ka nisur në kuzhinën e katit të parë të banesës dhe më pas flakët...

12-vjeçarja humb jetën nga zjarri në Dropull të Gjirokastrës

para një muaji - KosovaPress

Një 12-vjeçare ka humbur jetën tragjikisht këtë mbrëmje në Dropull, pasi shtëpia e familjes Ndriço u përfshi nga flakët. Zjarri dyshohet se ka nisur në kuzhinën e katit të parë të banesës dhe më pas flakët...

Gjirokastër/ Shtëpia i mori flakë nga ngrohësja, humb jetën 12-vjeçarja

para një muaji - FaxWeb

Një 12-vjeçare ka ndërruar jetë mbrëmjen e sotme si pasojë e plagëve të marra nga zjarri banesën e saj në Dervician të Gjirokastrës. E mitura, Krisanthi Ndriço nuk u mbijetoi dot plagëve të marra nga flakët....

Zjarr në një banesë në Gjirokastër, një 18-vjeçare në gjendje të rëndë

para një muaji - in7

Në një banesë në Derviçan të Gjirokastrës ka rënë zjarr. Në banesë në momentin që janë shfaqur flakët kanë qenë dy persona. Kryefamiljari dhe e bija. Vajza është 18 vjeç dhe momentalisht është në gjendje...

Zjarri në banesën në Gjirokastër, humb jetën 12-vjeçarja

para një muaji - FaxWeb

Një 12-vjeçare ka ndërruar jetë mbrëmjen e sotme si pasojë e plagëve të marra nga zjarri banesën e saj në Dervician të Gjirokastrës. E mitura, Krisanthi Ndriço nuk u mbijetoi dot plagëve të marra nga flakët....

LAJM I FUNDIT/ Zjarri në banesën në Gjirokastër, humb jetën 16-vjeçarja

para një muaji - FaxWeb

Mori flakë banesa në Gjirokastër, humb jetën 16-vjeçarja vijon…

LAJM I FUNDIT/ Zjarr në një banesë në Dervician të Gjirokastrës, merr plagë të rënda vajza e familjes

para një muaji - FaxWeb

Zjarr në një banesë në Gjirokastër, dyshohet se janë lënduar familjarët vijon…

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK