FiBank ngatërroi Klodian Zoton e inceneratorëve, publikoi llogaritë e një tjetër personi

para një muaji - FaxWeb

Banka e nivelit të dytë, FiBank, i ka dorëzuar deputetëve të Komisionit Hetimor për inceneratorët të dhënat e një shtetasi, duke qenë kështu në shkelje ligjore. Përmbi këtë fakt, të dhënat e dorëzuara,...

Investigimi/ SKANDALI me bankën: Publikon llogaritë personale të klientëve, të dhënat rrjedhin nga Komisioni Hetimor

para një muaji - Java News

FiBank ka shkelur një sërë ligjesh, vendimesh të Bankës së Shqipërisë dhe të Gjykatës Kushtetuese duke dorëzuar në Komisionin Hetimor parlamentar të ngritur për incineratorët të dhënat personale të qytetarëve....

Superskandal me FiBank/ Shkelet ligji, publikohen llogaritë personale të klientëve, të dhënat e rrjedhura nga Komisioni Hetimor

para një muaji - FaxWeb

FiBank ka shkelur një sërë ligjesh, vendimesh të Bankës së Shqipërisë dhe të Gjykatës Kushtetuese duke dorëzuar në Komisionin Hetimor parlamentar të ngritur për incineratorët të dhënat personale të qytetarëve....

Superskandal me FiBank/ Shkel ligjin, publikohen llogaritë personale të klientëve, të dhënat e rrjedhura nga Komisioni Hetimor

para një muaji - FaxWeb

FiBank ka shkelur një sërë ligjesh, vendimesh të Bankës së Shqipërisë dhe të Gjykatës Kushtetuese duke dorëzuar në Komisionin Hetimor parlamentar të ngritur për incineratorët të dhënat personale të qytetarëve....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK