Mbante hapur lokalin me muzikë, gjatë orës policore/ E pëson keq pronarja në Durrës

para 6 muajve - Vizion Plus

Policia e Durrësit ka proceduar penalisht dhe administrativisht një shtetase që mbante hapur lokalin e saj, me muzikë, gjatë orës policore. Shtetasja E. S., nuk i është bindur urdhrit të punonjësve të...

Gjobitet dhe procedohet penalisht pronarja “trime” në Durrës

para 6 muajve - Albeu

Policia ka gjobitur një pronare në Durrës e cila mbante hapur lokalin e saj me muzike gjatë orës policore. Nga specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Durrës u procedua penalisht për...

Mbante hapur lokalin me muzikë, gjatë orës policore/ E pëson keq pronarja në Durrës

para 6 muajve - Java News

Policia e Durrësit ka proceduar penalisht dhe administrativisht një shtetase që mbante hapur lokalin e saj, me muzikë, gjatë orës policore. Shtetasja E. S., nuk i është bindur urdhrit të punonjësve të...

Mbante lokalin hapur gjatë orës policore, procedohet një person në Durrës

para 6 muajve - Dosja.al

Mbante lokalin hapur gjatë orës policore, procedohet një person në Durrës

Nuk u bindej rregullave të orës policore, ndëshkohet pronarja e lokalit në Durrës

para 6 muajve - FaxWeb

Njoftimi i Plotë: DVP Durrës Procedohet penalisht dhe administrativisht një shtetase që mbante hapur lokalin e saj, me muzikë, gjatë orës policore, dhe nuk iu bind urdhrit të punonjësve të Policisë. Nga...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK