PD: Rama propagandë me Rrugën e Arbrit, pse nuk thotë do të paguajnë dibranët deri në 8 euro për vajtje - ardhje

para një muaji - Bota Sot

Deputetja e PD-së së qarkut të Dibrës Dhurata Çupi denoncon atë që e quan propagandë të qeverisë për rrugën e Arbit. Në një postim në facebook Çupi thotë se Rama tallet me dibranët dhe në vend të mashtrimeve,...

Dhurata Çupi: Hapja para kohe e Rrugës së Arbrit, tallje me dibranët, do paguhet 8 euro për të kaluar

para një muaji - Vizion Plus

Deputetja e Qarkut te Dibres, Dhurata Çupi akuzoi qeverinë se e hapi Rrugën e Arbrit vetëm për propaganda pasi ajo nuk ka mbaruar. Nxitimi për të shpallur, në ditën e ndarjes së shqiptarëve, hapjen e Rrugës...

PD diskrediton propagandën e Ramës me video: Ja gjendja reale e Rrugës së Arbrit!

para një muaji - NOA

Kryeministri Edi Rama ka uruar sot përvjetorin e Çlirimit të Shqipërisë me një video nga Rruga e Arbrit, e cila ka marrë formë. Në fakt, mjaft komentues kanë debatuar me kreun e ekzekutivit në Facebook,...

“Do paguhet 8 euro për të kaluar”, PD: Hapja para kohe e Rrugës së Arbrit, tallje me dibranët

para një muaji - Java News

Deputetja e Qarkut te Dibres, Dhurata Çupi akuzoi qeverinë se e hapi Rrugën e Arbrit vetëm për propaganda pasi ajo nuk ka mbaruar. Nxitimi për të shpallur, në ditën e ndarjes së shqiptarëve, hapjen e Rrugës...

Përurimi i ‘Rrugës së Arbërit’/ Donte të filmonte Ramën, truproja largon të miturën me çadër

para një muaji - FaxWeb

Kryeministri Edi Rama ka qenë sot në Dibër për të njoftuar lejimin e qarkullimit të mjeteve në Rrugën e Arbërit, edhe pse ky aks nuk është përfunduar ende plotësisht. Siç shihet dhe në pamjet e mëposhtme,...

“8 euro për një udhëtim vajtje-ardhje në Rrugën e Arbrit”, PD: Qeveria bën propagandë, punimet nuk kanë përfunduar ende

para një muaji - Almakos

Dhurata Çupi, deputetja e PD për qarkun e Dibrës, Dhurata Çupi, ka treguar se Rruga e Arbrit nuk ka përfunduar ende dhe se ajo u hap sot vetëm për propagandë. Sipas saj, nxitimi për të shpallur, në ditën...

‘Pse nuk u thotë shqiptarëve që do të paguajnë 8 euro’, PD reagon për ‘Rrugën e Arbërit’: U hap për propagandë në ditën e ndarjes së shqiptarëve

para një muaji - FaxWeb

Deputetja e PD-së në Qarkun e Dibrës, Dhurata Çupi e ka quajtur hapje për propagandë atë që po ndodh sot me Rrugën e Arbërit. Çupi shprehet se rruga ka ende shumë segmente të papërfundura plotësisht dhe...

PD nxjerr foton me asfaltin e çarë: Rruga e Arbrit s’ka mbaruar, 8 euro taksë

para një muaji - Dosja.al

Dhurata Çupi: Nxitimi për të shpallur, në ditën e ndarjes së shqiptarëve, hapjen e Rrugës së Arbrit, kur rruga akoma nuk ka mbaruar sipas kontratës, është, më e pakta, tallje me dibranët. Dështimi i qeverisë...

Hapet “Rruga e Arbërit”, Rama poston videot me pamjet e aksit rrugor që lidh verilindjen e Shqipërisë me Tiranën

para një muaji - FaxWeb

Ashtu siç e pati lajmëruar më parë, kryeministri, Edi Rama me anë të një videoje në rrjetin social Facebook ka njoftuar se tashmë Rruga e Arbërit është hapur dhe të gjithë qytetarët mund të udhëtojnë drejt...

Dibranët do të festojnë dy festa

para një muaji - Koha.mk

Kryetari i Dibrës, Hekuran Duka në një prononcim për gazetën KOHA në prag të festave të nëntorit, përkatësisht festës së flamurit, ka vlerësuar se lëvizja e lirshme në këtë rrugë ka një domethënie shumë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK