Hapet rruga e Arbrit, Balluku: Punimet mbarojnë Pranverën e vitit të ardhshëm

para një muaji - Klan

Hapet rruga e Arbrit, Balluku: Punimet mbarojnë Pranverën e vitit të ardhshëm Është hapur sot rruga e Arbrit, e cila lidh Tiranën me Dibrën. Kjo rrugë do të shkurtojnë kohën nga 4 në 1 orë për këtë destinacion....

VIDEO/ Rama uron 29 nëntorin me Rrugën e Arbrit: Gëzuar!

para një muaji - Zhurnal

Kryeministri Edi Rama, ka postuar një video segmentit të përfunduar të Rrugës së Arbrit dhe në këtë formë, i uron shqiptarëve gëzuar 29 nëntorin, festën e Çlirimit të Shqipërisë. “MIRËMËNGJES GËZUAR 29...

Sot, hapet për qarkullim Rruga e Arbrit në Shqipëri

para një muaji - OraInfo

Hapet sot për qarkullim Rruga e Arbrit në Shqipëri. Në ditën e Çlirimit, kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama përcolli pamje nga Rruga e Arbrit, që hapet sot për qarkullim. Rruga e Arbrit ka 7 tunele me...

Rama publikon pamjet nga Rruga e Arbrit

para një muaji - TV21

Kryeministri Edi Rama ka uruar 29 Nëntorin me një video që tregon pamjet nga Rruga e Arbrit, pjesa e Shqipërisë. 29 Nëntori i sotëm shënon 77-vjetorin e Çlirimit të Shqipërisë nga forcat fashiste italiane...

Hapet sot për qarkullim Rruga e Arbrit në Shqipëri

para një muaji - Koha.net

Në ditën e Çlirimit, kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama përcolli pamje nga Rruga e Arbrit, një zhvillim i rëndësishëm infrastrukturor që i shtohet natyrës së mrekullueshme dhe që hapet sot për qarkullim....

Rama nxjerr pamjet nga Rruga e Arbrit

para një muaji - Alsat-M

Kryeministri Edi Rama ka uruar 29 Nëntorin me një video që tregon pamjet nga Rruga e Arbrit. “MIRËMËNGJES

Sot hapet për qarkullim Rruga e Arbrit në Shqipëri

para një muaji - Syri.net Kosova

Në ditën e Çlirimit, kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama përcolli pamje nga Rruga e Arbrit, një zhvillim i rëndësishëm infrastrukturor që i shtohet natyrës së mrekullueshme dhe që hapet sot për qarkullim....

Hapet sot për qarkullim Rruga e Arbrit në Shqipëri

para një muaji - RTK

Në ditën e Çlirimit, kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama përcolli pamje nga Rruga e Arbrit, një zhvillim i rëndësishëm infrastrukturor që i shtohet natyrës së mrekullueshme dhe që hapet sot për qarkullim....

Projektet e mëdha të Pavarësisë: Nga hapja e Rrugës së Arbrit, tek aeroporti i Vlorës dhe abetarja unike

para një muaji - Scan TV

Festat e Nëntorit janë pritur edhe si ogur për fillime të reja të projekteve infrastrukturore për vendin tonë dhe jo vetëm, por edhe për inaugurimin e veprave të rendësishme, për të cilat është punuar...

Rama publikon pamjet nga Rruga e Arbrit (video)

para një muaji - Tetova1

Kryeministri Edi Rama ka uruar 29 Nëntorin me një video që tregon pamjet nga Rruga e Arbrit. “MIRËMËNGJES GËZUAR 29 NËNTORIN”, ka shkruar kryeministri shqiptar.

Hapet sot Rruga e Arbrit

para një muaji - Klan

Hapet sot Rruga e Arbrit Shkurton ndjeshëm udhëtimin drejt Peshkopisë Hapet sot për udhëtarët Rruga e Arbrit që lidh Tiranën me Dibrën. Me pamjet e këtij projekti Kryeministri Edi Rama ka uruar shqiptarët...

Sot hapet ‘Rruga e Arbërit’

para një muaji - RTV 21

Sot, (29 nëntor), pritet të hapet ‘Rruga e Arbërit’. Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka deklaruar se e gjithë rruga është gati përveç një problemi gjeologjik në Qafën e Murrizit që ka vonuar projektin....

Hapet sot për qarkullim Rruga e Arbrit në Shqipëri

para një muaji - Lajmi.net

Rruga e Arbrit ka 7 tunele me gjatësi totale 8.5 km. Me një gjatësi rreth 74 km, ajo do të bëhet një korridor lidhës i rëndësishëm Lindje-Perëndim. Ky investim i strategjik, jo vetëm do të afrojë qytetarët...

Hapet sot për qarkullim Rruga e Arbrit në Shqipëri

para një muaji - KosovaPress

Në ditën e Çlirimit, kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama përcolli pamje nga Rruga e Arbrit, një zhvillim i rëndësishëm infrastrukturor që i shtohet natyrës së mrekullueshme dhe që hapet sot për qarkullim....

Hapet “Rruga e Arbërit”, Rama poston videot me pamjet e aksit rrugor që lidh verilindjen e Shqipërisë me Tiranën

para një muaji - FaxWeb

Ashtu siç e pati lajmëruar më parë, kryeministri, Edi Rama me anë të një videoje në rrjetin social Facebook ka njoftuar se tashmë Rruga e Arbërit është hapur dhe të gjithë qytetarët mund të udhëtojnë drejt...

Hapet sot për qarkullim Rruga e Arbrit në Shqipëri

para një muaji - Realiteti

Në ditën e Çlirimit, kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama përcolli pamje nga Rruga e Arbrit, një zhvillim i rëndësishëm infrastrukturor që i shtohet natyrës së mrekullueshme dhe që hapet sot për qarkullim....

Rama njofton hapjen e rrugës së Arbrit – Pritet të jetë një arterie e zhvillimit ekonomik dhe turizmit

para një muaji - Scan TV

Nëpërmjet një njoftimi të publikuar në faqen zyrtare, kryeministri Edi Rama ka njoftuar hapjen e rrugës së Arbrit. Rruga e Arbrit është një nga investimet më të rëndësishme për modernizimin e infrastrukturës...

“Gëzuar 29 Nëntorin”, Rama uron ditën e Çlirimit me pamjet e “Rrugës së Arbërit”

para një muaji - Fakti Ditor

Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur t’i uroj ndryshe qytetarët shqiptarë për 29 nëntorin, datë e cila shënon 77-vjetorin e çlirimit. Nëpërmjet një postimi në faqen e tij zyrtare në “Facebook”, Rama ka njofton...

VIDEO SYRI/ Bllokohen 300 makina në 'Qafë Murriz', nuk lejohen të kalojnë në 'Rrugën e Arbrit'

para një muaji - Syri.net Kosova

Mes shiut dhe të ftohtit, rreth 300 makina janë bllokuar nga policia në Qafë Murriz pjesë e Rrugës së Arbrit. Sipas raportimeve për SYRI TV dhe Syri.net , rruga është bllokuar pasi kompania ndërtuese po...

Balluku inspekton punimet në Rrugën e Arbrit: Aksi do të hapet më 29 nëntor

para një muaji - Zhurnal

Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku ka inspektuar këtë të shtunë Rrugën e Arbrit, ku po kryhen punimet e fundit para hapjes së këtij aksi rrugor për qarkullimin e automjeteve. Aksi...

Të hënën hapet Rruga e Arbrit në Shqipëri, thirrje për kujdes drejtuesve të automjeteve

para një muaji - Telegrafi

Të hënën më datë 29 nëntor Rruga e Arbrit në Shqipëri do të hapet për qarkullim. Kryeqyteti tashmë do të lidhet më shpejt me zonën verilindore dhe qarkun e Dibrës përmes aksit prej 70 kilometrash, që përbëhet...

Të hënën hapet Rruga e Arbrit, thirrje për kujdes drejtuesve të automjeteve (VIDEO)

para një muaji - InfoShqip

Të hënën më datë 29 nëntor Rruga e Arbrit do të hapet për qarkullim. Kryeqyteti tashmë do të lidhet më shpejt me zonën verilindore dhe qarkun e Dibrës përmes aksit prej 70 kilometrash, që përbëhet nga...

Një ditë para hapjes/ Balluku inspekton punimet në rrugën e Arbrit

para një muaji - Vizion Plus

Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku ka inspektuar ditën e sotme Rrugën e Arbrit, para hapjes së këtij aksi rrugor për qarkullimin e automjeteve. Balluku thekson se ky segment do...

Balluku inspekton punimet në Rrugën e Arbrit: Aksi do të hapet më 29 nëntor

para një muaji - Top Channel

Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku ka inspektuar këtë të shtunë Rrugën e Arbrit, ku po kryhen punimet e fundit para hapjes së këtij aksi rrugor për qarkullimin e automjeteve, i...

Të hënën hapet Rruga e Arbrit, thirrje për kujdes drejtuesve të automjeteve

para një muaji - InfoShqip

Të hënën më datë 29 nëntor Rruga e Arbrit do të hapet për qarkullim. Kryeqyteti tashmë do të lidhet më shpejt me zonën verilindore dhe qarkun e Dibrës përmes aksit prej 70 kilometrash, që përbëhet nga...

Të hënën hapet Rruga e Arbrit në Shqipëri, thirrje për kujdes drejtuesve të automjeteve

para një muaji - Indeks online

Të hënën më datë 29 nëntor Rruga e Arbrit në Shqipëri do të hapet për qarkullim. Kryeqyteti tashmë do të lidhet më shpejt me zonën verilindore dhe qarkun e Dibrës përmes aksit prej 70 kilometrash, që përbëhet...

Balluku inspekton punimet në Rrugën e Arbrit: Aksi do të hapet më 29 nëntor

para një muaji - Top Channel

Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku ka inspektuar këtë të shtunë Rrugën e Arbrit, ku po kryhen punimet e fundit para hapjes së këtij aksi rrugor për qarkullimin e automjeteve. Aksi...

Të hënën hapet Rruga e Arbrit në Shqipëri

para një muaji - Nistori

Të hënën më datë 29 nëntor Rruga e Arbrit në Shqipëri do të hapet për qarkullim. Kryeqyteti tashmë do të lidhet më shpejt me zonën verilindore dhe qarkun e Dibrës përmes aksit prej 70 kilometrash, që përbëhet...

Dalin pamjet! Mbi 200 makina bllokohen në by-passin e Rrugës së Arbrit (FOTO LAJM)

para një muaji - Albeu

200 makina kanë bllokuar totalisht Qafë Murrizën, në by-passin e Rrugës së Arbërit që lidh Zall Bastarin në Tiranë me Xibrin në Klos. Shkak për të këtë bllokim të pazakontë janë bërë vetë qytetarët të...

Balluku inspekton punimet në Rrugën e Arbrit: Aksi do të hapet më 29 nëntor

para një muaji - Lexo

Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku ka inspektuar këtë të shtunë Rrugën e Arbrit, ku po kryhen punimet e fundit para hapjes së këtij aksi rrugor për qarkullimin e automjeteve. Aksi...

Të hënën hapet Rruga e Arbrit

para një muaji - Infokusi

Të hënën më datë 29 nëntor Rruga e Arbrit do të hapet për qarkullim. Kryeqyteti tashmë do të lidhet më shpejt me zonën verilindore dhe qarkun e Dibrës përmes aksit prej 70 kilometrash, që përbëhet nga...

Të hënën hapet Rruga e Arbrit, thirrje për kujdes drejtuesve të automjeteve

para një muaji - Tetova1

Të hënën më datë 29 nëntor Rruga e Arbrit do të hapet për qarkullim. Kryeqyteti tashmë do të lidhet më shpejt me zonën verilindore dhe qarkun e Dibrës përmes aksit prej 70 kilometrash, që përbëhet nga...

Të hënën hapet Rruga e Arbrit në Shqipëri, thirrje për kujdes drejtuesve të automjeteve

para një muaji - Arbresh

Të hënën më datë 29 nëntor Rruga e Arbrit në Shqipëri do të hapet për qarkullim. Kryeqyteti tashmë do të lidhet më shpejt me zonën verilindore dhe qarkun e Dibrës përmes aksit prej 70 kilometrash, që përbëhet...

TË HËNËN LËSHOHET “RRUGA E ARBRIT” NË SHQIPËRI, RMV ENDE NUK KA FILLUAR ME PUNË

para një muaji - KDPolitik

Të hënën më datë 29 nëntor Rruga e Arbrit do të hapet për qarkullim, përcjell KDP. Siç raporton Euronews Albania, Tirana tashmë do të lidhet më shpejt me zonën verilindore dhe qarkun e Dibrës përmes aksit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK