Festë në Dibër! Hapet provizorisht Rruga e Arbrit, e kalueshme që sot!

para një muaji - Top Channel

Është hapur provizorisht sot Rruga e Arbrit. Rruga kalohet me bajpas në Tunelin e Murrizit, pasi për shkak të formacioneve gjeologjike komplekse, puna ka ecur më ngadalë dhe përfundon në pranverë. Rruga...

Hapet zyrtarisht Rruga e Arbërit, Rama ngre traun

para një muaji - Gazeta Express

Sot hapet provizorisht rruga e Arbrit, me kalim bypass tek tuneli i Qafë-Murrizit. Kryeministri Edi Rama është pritur ditën e sotme me daulle dhe në ritmet e festës, në ceremoninë e ngritjes së traut....

Këngë e valle në Rrugën e Arbrit/ Rama njofton hapjen e qarkullimit

para një muaji - Vizion Plus

Ditën e sotme është hapur për qarkullim Rruga e Arbërit. Pak më parë atje ka mbërritur kryeministri Edi Rama, i cili është pritur me këngë e valle të zonës. Më pas, disa makina kanë kaluar në mënyrë simbolike...

E FUNDIT/ Rama “ngre” traun, hapet zyrtarisht Rruga e Arbërit (VIDEO)

para një muaji - Albeu

Rruga e Arbërit është hapur zyrtarisht për qarkullimin e automjeteve. Lajmin e ka bërë të ditur kryeministri Rama përmes një njoftimi në Facebook. Rama shton gjithashtu se punimet në rrugë do të mbyllen...

E FUNDIT/ Rama “ngre” traun, hapet zyrtarisht Rruga e Arbërit

para një muaji - ABC News

Hapet për qarkullim Rruga e Arbërit: “*provizorisht kalohet me bajpas në Tunelin e Murrizit, ku për shkak të formacioneve gjeologjike komplekse, puna ka ecur më ngadalë dhe përfundon në pranverë, kur rruga...

VIDEO / Hapet zyrtarisht ‘Rruga e Arbërit’, MIE: E kalueshme nga sot për të gjitha mjetet

para një muaji - Java News

Hapet zyrtarisht për qarkullim Rruga e Arbërit. Kjo rrugë e shumë pritur prej vitesh është inaguruar sot nga kryeministri Edi Rama bashkë me ministren e infrastrukturës, Belinda Balluku. Rama njofton se...

VD-LIVE/ Me tupana e muzikë! Rama hap provizorisht Rrugën e Arbrit, ngre traun

para një muaji - Dosja.al

Hapet për qarkullim Rruga e Arbërit. Provizorisht kalohet me bajpas në Tunelin e Murrizit, ku për shkak të formacioneve gjeologjike komplekse, puna ka ecur më ngadalë dhe përfundon në pranverë, kur rruga...

VIDEO/ Rama poston pamjet e “Rrugës së Arbërit”: Gëzuar 29 Nëntorin

para një muaji - Gazeta Express

Kryeministri Edi Rama ka uruar festën e “29 Nëntorit”, me një video ku shihet rruga Arëbrit”. Rama ka njoftuar prej disa kohësh që ky aks tepër i rëndësishëm do të hapej me 29 Nëntor. “Rruga e Arbërit”...

VIDEO/ “Gëzuar 29 Nëntorin”, Rama poston pamjet e “Rrugës së Arbërit”

para një muaji - ABC News

Kryeministri Edi Rama ka uruar festën e “29 Nëntorit”, me një video ku shihet rruga Arëbrit”. Rama ka njoftuar prej disa kohësh që ky aks tepër i rëndësishëm do të hapej me 29 Nëntor. “Rruga e Arbërit”...

“Gëzuar 29 Nëntorin”, Rama poston pamjet e “Rrugës së Arbërit” (VIDEO)

para një muaji - InfoShqip

Kryeministri Edi Rama ka uruar festën e “ 29 Nëntorit”, me një video ku shihet rruga Arëbrit ”. Rama ka njoftuar prej disa kohësh që ky aks tepër i rëndësishëm do të hapej me 29 Nëntor. “Rruga e Arbërit”...

“Gëzuar”/ Rama poston VIDEO nga “Rruga e Arbërit” dhe uron 29 Nëntorin

para një muaji - Java News

Kryeministri Edi Rama ka uruar festën e “29 Nëntorit”, me një video ku shihet rruga Arëbrit”. Rama ka njoftuar prej disa kohësh që ky aks tepër i rëndësishëm do të hapej me 29 Nëntor. “Rruga e Arbërit”...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK