Malazezët kapin makinën me targa shqiptare plotë me “të bardhë”

para një muaji - Indeks online

Policia malazeze ka kapur 37 kilogram kokainë në një makinë me targa shqiptare. “Abcnews.al” mëson se automjeti ishte tip “Volkswagen” dhe u kap në pikën e kalimit kufitar të Debeli Brijeg. Makina u kap...

E FUNDIT/ Malazezët kapin makinën me targa shqiptare plotë me “të bardhë”

para një muaji - ABC News

Policia malazeze ka kapur 37 kilogram kokainë në një makinë me targa shqiptare. “ Abcnews.al” mëson se automjeti ishte tip “Volkswagen” dhe u kap në pikën e kalimit kufitar të Debeli Brijeg. Makina u kap...

Kapen 35 pako me kokainë brenda një makine me targa shqiptare në kufirin mes Malit të Zi dhe Kroacisë

para një muaji - Vizion Plus

Në pikën kufitare Debeli Brijeg, mes Malit të Zi dhe Kroacisë, policia ka sekuestruar rreth 35 pako kokainë në një automjet me targa shqiptare. Pas kontrollit të mjetit është konstatuar në sasinë e konsiderueshme...

Sekuestrohet 37 kg kokainë në Kroaci, ishte mbushur në Shqipëri

para një muaji - Dosja.al

KROACI- Në pikën kufitare të Debeli Brijeg, policia malazeze ka sekuestruar 37 kilogram kokainë në një makinë me targa shqiptare. Mediat vendase raportojnë se në pranga është vënë personi i cili drejtonte...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK