Nga Amerika me pistoletë drejt Shqipërisë, kush është shqiptari që u arrestuar në Rinas

para një jave - NOA

Kaloi tre aeroporte me pistoletë deri sa mbërriti në Rinas. Në foto çshtë Renato Hajmeli, i cili u hap dje në aeroportin e Rinasit, pasi kishte ardhur nga ShBA me armë e fishekë. Mësohet se Hajmeli ka...

Kaloi dy aeroporte pa u pikasur, kush është Renato Hajmeli, u kap në Rinas me pistoletën më të njohur në botë

para një jave - Shekulli

Publikuar më 14.01.2022 nga Shekulli Online Gjatë ditës së djeshme policia e Tiranës njoftoi arrestimin në Rinas të një personi nën akuzën e armëmbajtjes pa leje. Lajmi u trajtua si një komunikatë e zakonshme...

Nga Texasi në Rinas me pistoletën më të njohur në botë, Artan Hoxha “zbardh” të pathënat (FOTO LAJM)

para një jave - Albeu

Gazetari i njohur Artan Hoxha ka nxjerrë të pathënat e personit të kapur në Rinas me një pistoletë mjaft të njohur e të veçantë. Hoxha tregon gjithë detajet e udhëtimit të 51 vjeçarit dhe zbulon më shumë...

Erdhi nga SHBA, kush është shqiptari që kaloi tre aeroporte me pistoletën më të njohur në botë (FOTO)

para një jave - NOA

Renato Hajmeli është 51-vjeçari, i cili u kap dje në aeroportin e Rinasit, pasi kishte ardhur nga SHBA me valixhe ku kishte fshehur armë e fishekë. Gazetari Artan Hoxha ka bërë publike fotografinë e tij...

Erdhi nga SHBA, kush është shqiptari që kaloi tre aeroporte me pistoletë (FOTO)

para një jave - Java News

Renato Hajmeli është 51-vjeçari, i cili u kap dje në aeroportin e Rinasit, pasi kishte ardhur nga SHBA me valixhe ku kishte fshehur armë e fishekë. Gazetari Artan Hoxha ka bërë publike fotografinë e tij...

“Me preçizion perfekt”/ 51 vjecari erdhi nga SHBA me armë në valixhe dhe u kap në Rinas!

para një jave - Almakos

Gazetari investigativ Artan Hoxha ka reaguar përmes një postimi në facebook lidhur me arrestimin e një dite më parë të 51 vjecarit, Renato Hajmeli, i cili u arrestua në Rinas ndërsa ishte nisur nga SHBA...

Kaloi dy aeroporte pa u pikasur, kush është Renato Hajmeli, u kap në Rinas me pistoletën më të njohur në botë. Pak metra e ndanin nga…

para një jave - FaxWeb

Gjatë ditës së djeshme policia e Tiranës njoftoi arrestimin në Rinas të një personi nën akuzën e armëmbajtjes pa leje. Lajmi u trajtua si një komunikatë e zakonshme policie, por ka qenë gazetari Artan...

Vihet në pranga 23-vjeçari që mbante me vete pistoletë

para një jave - Klan

Vihet në pranga 23-vjeçari që mbante me vete pistoletë Në zbatim të planit të masave për parandalimin, evidentimin dhe goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e armëmbajtjes pa leje, si rezultat i...

Fishekët në makinë, pistoletën në shtëpi, arrestohet 23-vjeçari në Tiranë

para një jave - Bota Sot

Një 23-vjeçar është arrestuar për armëmbajtje pa leje. Në pranga ka rënë shtetasi M. G, banues në Tiranë. "Pas lokalizimit dhe ndalimit të mjetit me të cilin po qarkullonte ky shtetas, shërbimet e Policisë...

Arrestohet i riu/ Ja çfarë iu gjet në makinë dhe në banesë

para një jave - NOA

Shërbimet e komisariatit të policisë nr. 4 në Tiranë arrestuan në flagrancë shtetasi M. G., 23 vjeç, banues në Tiranë. Shërbimet e policisë kanë ushtruar kontroll në mjet dhe kontroll fizik nga drejtuesit,...

Armë, maskë dhe municion në banesë, arrestohet 23-vjeçari në Tiranë

para një jave - ABC News

Policia e Tiranës ka arrestuar një 23-vjeçar, pasi është kapur duke lëvizuar me armë, ndërsa mbante edhe në banesë. Sipas bluve të kryeqytetit është vënë në pranga M. G., 23 vjeç, banues në Tiranë. Pas...

Hoxha ngre dyshime: Nga Teksasi me pistoletën më të njohur,kapet rastësisht në Rinas

para një jave - Dosja.al

TIRANË – Gazetari Artan Hoxha ka publikuar në profilin e tij në Facebook detaje në lidhje me ndalimin e një 51-vjeçari shqiptar, Renato Hajmeli në Rinas, pasi në valixhe iu gjet një pistoletë e markës...

EMRI/Kontrolle në Tiranë, arrestohet 23-vjeçari, policia i gjen armë, maskë e thikë

para një jave - Dosja.al

TIRANË – Një 23-vjeçar ka rënë në prangat e Policisë së Tiranës, pasi gjatë një kontrolli të ushtruar ndaj tij, atij i janë gjetur një armë zjarri pistoletë dhe disa fishekë. Në prangat e policisë ka rënë...

Tiranë/ Kontroll i beftë në makinë, të riut i gjenden armë, maskë, shkop bejzbolli dhe…

para një jave - FaxWeb

Një 23-vjeçar është vënë në prangat e policisë së Tiranës, pasi i ështe gjetur armë në makinë dhe një sërë sendesh të tjera të kundraligjshme. Burime bëjnë me dije se personi i arrestuar nga policia është...

Nga Amerika për në Shqipëri me armë me vete, arrestohet tiranasi

para një jave - Telegrafi

Një 51-vjeçar është arrestuar në Rinas pasi iu gjet një armë pistoletë dhe disa fishekë, teksa po futej në vendin tonë. Sipas Policisë Kufitare të Rinasit, pasi kanë kaluar për kontroll më të imtësishëm...

Kishte futur në valixhe pistoletë dhe fishekë, arrestohet 51-vjeçari në Rinas. Udhëtonte nga SHBA në Shqipëri

para një jave - Top Channel

Një 51-vjeçar është vënë në prangat e policisë pasi tentoi të fuste armë zjarri në Shqipëri. Shërbimet e Policisë Kufitare të Rinasit, si rezultat i shtimit të kontrolleve, si në hyrje dhe në dalje, më...

Rinas, parandalohet tentativa për futjen e armëve të zjarrit në vend

para një jave - RTK

Policia Kufitare njoftoi sot se parandaloi dhe goditi një rast të tentativës për të futur armë zjarri në Shqipëri dhe se arrestoi në flagrancë 51-vjeçarin që udhëtoi drejt vendit tonë, me armë zjarri pistoletë...

Nga Amerika për në Shqipëri me armë me vete, arrestohet tiranasi

para një jave - Bota Sot

Një 51-vjeçar është arrestuar në Rinas pasi iu gjet një armë pistoletë dhe disa fishekë, teksa po futej në vendin tonë. Sipas Policisë Kufitare të Rinasit, pasi kanë kaluar për kontroll më të imtësishëm...

Ishte duke ardhur nga SHBA, policia i gjen 51-vjeçarit armë dhe fishekë në valixhe

para një jave - Klan

Ishte duke ardhur nga SHBA, policia i gjen 51-vjeçarit armë dhe fishekë në valixhe Policia Kufitare ka parandaluar një rast të tentativës për të futur armë zjarri në Shqipëri. Në një njoftim për mediat...

Me armë zjarri në valixhe nga SHBA në Shqipëri, arrestohet në Rinas 51-vjeçari

para një jave - Shekulli

Publikuar më 13.01.2022 nga Shekulli Online Policia Kufitare ka arrestuar në flagrancë një 51-vjeçar që udhëtoi drejt vendit tonë, me armë zjarri pistoletë dhe municion luftarak me vete. Shërbimet e Policisë...

Vinte nga SHBA/ Kapet me armë dhe fishekë në valixhe në aeroportin e Rinasit, 51-vjeçari

para një jave - Vizion Plus

Policia kufitare në Rinas ka arrestuar një 51-vjeçar është arrestuar pasi është kapur me armë zjarri pistoletë dhe municion luftarak me vete. Policia njofton se kanë kaluar për kontroll më të imtësishëm,...

51-vjeçari arrestohet në Rinas

para një jave - Bota Sot

Policia Kufitare parandalon dhe godet një rast të tentativës për të futur armë zjarri në Shqipëri. Arrestohet në flagrancë 51-vjeçari që udhëtoi drejt vendit tonë, me armë zjarri pistoletë dhe municion...

E FUNDIT/ Tronditëse, me armë në avionin që vinte nga SHBA-të, arrestohet Renato Hajmeli

para një jave - ABC News

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Rinas. Gjatë kontrollit të valixhes, policia i ka gjetur aty një 51-vjeçar që vinte nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës një pistoletë tip “Colt” si edhe 125 fishekë....

Vinte nga SHBA/ Kapet me armë me vete dhe fishekë në valixhe në aeroportin e Rinasit, 51-vjeçari

para një jave - Vizion Plus

Policia kufitare në Rinas ka arrestuar një 51-vjeçar është arrestuar pasi është kapur me armë zjarri pistoletë dhe municion luftarak me vete. Policia njofton se kanë kaluar për kontroll më të imtësishëm,...

E FUNDIT/ Nga SHBA në Rinas me armë dhe municion luftarak në valixhe, arrestohet 51-vjeçari

para një jave - Albeu

Policia Kufitare parandalon dhe godet një rast të tentativës për të futur armë zjarri në Shqipëri. Arrestohet në flagrancë 51-vjeçari që udhëtoi drejt vendit tonë, me armë zjarri pistoletë dhe municion...

E FUNDIT/ Tronditëse, me armë në avion, arrestohet në Rinas 51-vjeçari

para një jave - ABC News

Policia Kufitare parandalon dhe godet një rast të tentativës për të futur armë zjarri në Shqipëri. Arrestohet në flagrancë 51-vjeçari që udhëtoi drejt vendit tonë, me armë zjarri pistoletë dhe municion...

Nga Amerika për në Shqipëri me armë me vete, arrestohet tiranasi

para një jave - Tetova Sot

Një 51-vjeçar është arrestuar në Rinas pasi iu gjet një armë pistoletë dhe disa fishekë, teksa po futej në vendin tonë. Sipas Policisë Kufitare të Rinasit, pasi kanë kaluar për kontroll më të imtësishëm...

Nga SHBA në Rinas me armë dhe municion luftarak në valixhe, arrestohet 51-vjeçari

para një jave - Tetova Sot

Policia Kufitare ka vënë në pranga një 51-vjeçar në Rinas i identifikuar si Renato Hajmeli, i cili kishte ardhur nga SHBA dhe në valixhe kishte një armë zjarri dhe municion luftarak. Njoftimi i policisë:...

Në valixhe i gjenden një pistoletë e municione, arrestohet në Rinas 51-vjeçari! Kishte ardhur nga SHBA drejt vendit tonë

para një jave - Java News

Një 51-vjeçar është arrestuar në aeroportin e Rinasit pasi në valixhen e tij është gjetur një pistoletë dhe 125 fishekë. Njoftimi i policisë: Policia Kufitare parandalon dhe godet një rast të tentativës...

FOTO/ Tentoi të fuste armë në vend, arrestohet 51-vjeçari në Rinas

para një jave - Dosja.al

Njoftimi i Policisë: Rinas /Policia Kufitare parandalon dhe godet një rast të tentativës për të futur armë zjarri në Shqipëri. Arrestohet në flagrancë 51-vjeçari që udhëtoi drejt vendit tonë, me armë zjarri...

Arrestohet një 51-vjeçar në Rinas, po fuste armë zjarri në Shqipëri

para një jave - FaxWeb

Rinas Policia Kufitare parandalon dhe godet një rast të tentativës për të futur armë zjarri në Shqipëri. Arrestohet në flagrancë 51-vjeçari që udhëtoi drejt vendit tonë, me armë zjarri pistoletë dhe municion...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK