Momenti kur 25-vjeçari kapet në flagrancë duke vjedhur në një supermarket në Vlorë

para një jave - Telegrafi

Specialistët e Hetimit të Krimit në Komisariatin e Policisë Vlorë arrestuan në flagrancë për veprën penale “Vjedhja”, shtetasin A. C.(K)., 25 vjeç, banues në lagjen “10 Korriku”, pasi ka vjedhur disa produkte...

Momenti kur 25-vjeçari kapet në flagrancë duke vjedhur në një supermarket në Vlorë

para një jave - Alsat-M

Specialistët e Hetimit të Krimit në Komisariatin e Policisë Vlorë arrestuan në flagrancë për veprën penale “Vjedhja”, shtetasin A. C.(K)., 25 vjeç, banues në lagjen “10 Korriku”, pasi ka vjedhur disa produkte...

Kapet në flagrancë 25-vjeçari duke vjedhur në një supermarket në Vlorë

para një jave - Arbresh

Specialistët e Hetimit të Krimit në Komisariatin e Policisë Vlorë arrestuan në flagrancë për veprën penale “Vjedhja”, shtetasin A. C.(K)., 25 vjeç, banues në lagjen “10 Korriku”, pasi ka vjedhur disa produkte...

Momenti kur 25-vjeçari kapet “mat” në një supermarket në Vlorë

para një jave - Klan

Momenti kur 25-vjeçari kapet “mat” në një supermarket në Vlorë Specialistët e Hetimit të Krimit në Komisariatin e Policisë Vlorë arrestuan në flagrancë për veprën penale “Vjedhja”, shtetasin A. C.(K).,...

Momenti kur 25 vjeçari kapet në flagrancë duke vjedhur në një supermarket në Vlorë

para një jave - Ekonomia Online

Specialistët e Hetimit të Krimit në Komisariatin e Policisë Vlorë arrestuan në flagrancë për veprën penale “Vjedhja”, shtetasin A. C.(K)., 25 vjeç, banues në lagjen “10 Korriku”, pasi ka vjedhur disa produkte...

Vidhte ushqim dhe rroba në dyqane, arrestohet një 25 vjeçar

para një jave - RTV 21

Një 25-vjeçar në Vlorë është arrestuar, pasi dyshohet se ka vjedhur disa produkte ushqimore në një market në lagjen “Pavarësia 2”. 25-vjerçari është identifikuar me inicialet A.C banues në lagjen “10 Korriku”....

Vidhte ushqime dhe rroba nga dyqanet e Vlorës, arrestohet 25-vjeçari

para një jave - Bota Sot

Një 25-vjeçar në Vlorë është arrestuar, pasi dyshohet se ka vjedhur disa produkte ushqimore në një market në lagjen "Pavarësia 2". 25-vjerçari është identifikuar me inicialet A.C(K) banues në lagjen "10...

VIDEO / Momenti kur 25-vjeçari kapet “mat” në një supermarket në Vlorë

para një jave - Java News

Specialistët e Hetimit të Krimit në Komisariatin e Policisë Vlorë arrestuan në flagrancë për veprën penale “Vjedhja”, shtetasin A. C.(K)., 25 vjeç, banues në lagjen “10 Korriku”, pasi ka vjedhur disa produkte...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK