Vëllai i deputetes vdiq pas aksidentit me “Ferrari”, dyshimet për konfliktin me ish-gruan, sot kishin përballjen

para 7 muajve - ABC News

George Monoggiou, vëllai i deputetes greke u shua një natë më parë në një aksident rrugor pas “Ferrari” me të cilin po udhëtonte u përplas me një pemë dhe shpërtheu në flakë. Mediat greke bëjnë me dije...

FOTO/ U shkrumbua nga përplasja, ky është Ferrari ku humbi jetën biznesmeni grek

para 7 muajve - Dosja.al

GREQI- Makina me të cilën u aksidentua biznesmeni grek George Monoggiou, është një nga modelet më të veçanta që Ferrari ka prezantuar vitet e fundit. Sipas cnn.gr , makina është versioni Pista 488 , i...

Aksidenti me Ferreri, avokati i biznesmenit kërkon hetime të tjera:Do shohim kamerat

para 7 muajve - Dosja.al

GREQI- Avokati i biznesmeni George Monogyios, i cili humbi jetën ditën e djeshme në një aksident me Ferreri Alexis Kougias, ka kërkuar një hetim të mëtejshëm për aksidentin automobilistik. Protothema shkruan...

“Ferrari” përplaset me pemën dhe shkrumbohet nga flakët, humb jetën vëllai i deputetes greke

para 7 muajve - Klan

“Ferrari” përplaset me pemën dhe shkrumbohet nga flakët, humb jetën vëllai i deputetes greke Opinioni publik grek është tronditur nga një aksident i rëndë që ka ndodhur në Athinë dhe viktimë ka mbetur...

“O vëllai im!” Thirrjet e dëshpëruara teksa “Ferrari” digjej, si vdiq i afërmi i deputetes

para 7 muajve - ABC News

“O vëllai im! O vëllai im!”. Këto janë thirrjet e dëshpëruara të shokut të 45-vjeçarit George Monogio, vëllai i një deputeteje greke, i cili humbi jetën në mënyrë tragjike mbrëmjen e djeshme pasi makina...

‘Ishte si tërmet’, dëshmitarja rrëfen si u përplas Ferrari me pemën. Vdiq vëllai i deputetes greke

para 7 muajve - NOA

Detaje të reja kanë dalë në dritë nga aksidenti tragjik në Greqi ku humbi jetën vëllai i deputetes Katerina Monogyiou. George, 45 vjeç po udhëtonte me automjetin tip ‘Ferrari’ kur u përplas me pemën. Në...

Vëllai i deputetes greke humb jetën në një aksident tragjik, në makinë ishte me gruan

para 7 muajve - Vizion Plus

Vëllai i deputetes greke, Katerina Monogyiou, ka ndërruar jetë në një aksident automobilistik mbrëmjen e të enjtes në Greqi. Ai po udhëtonte së bashku me bashkëshorten e tij me mjetin tip “Ferrari”, kur...

E rëndë! Momenti i përplasjes së ferrarit ku humbi jetën vëllai i deputetes (VIDEO)

para 7 muajve - Albeu

Kanë dalë pajmet e aksidentit tragjik të ndodhur mbrëmjen e djeshme në Greqi, ku humbi jetën vëllai i deputetes Katerina Monogyiou, George, 45 vjeç, i cili drejtonte makinën për herë të parë sot. Aksidenti...

VIDEO/ Pas aksidentit “Ferrari” shpërthen në flakë, ndërron jetë vëllai i deputetes

para 7 muajve - ABC News

Një aksident tragjik i ka marrë jetën një 45-vjeçari në Greqi. Bëhet fjalë për George Monogio, i cili mbeti i bllokuar në makinë pas aksidentit, ndërsa Ferrari i tij u shkrumbua nga flakët. Në momentin...

Xhiroja e parë dhe e fundit me "Ferrari"/ Makina përplaset me pemën, ndërron jetë vëllai i deputetes

para 7 muajve - Bota Sot

Një aksident i rëndë me pasojë vdekje ka ndodhur mbrëmjen e 13 janarit në qytetin e Athinës, Greqi. Vëllai i deputetes së partisë Demokracia e Re, Katerina Monogyou ka ndërruar jetë, pasi makina me të...

Xhiroja e parë me Ferrarin, aksidenti tragjik i merr jetën vëllait të deputetes

para 7 muajve - News33

Një aksident i rëndë me pasojë vdekje ka ndodhur mbrëmjen e 13 janarit në qytetin e Athinës, Greqi. Vëllai i deputetes së partisë Demokracia e Re, Katerina Monogyou ka ndërruar jetë, pasi makina me të...

‘Ishte si tërmet’, dëshmitarja rrëfen si u përplas Ferrari me pemën. Vdiq vëllai i deputetes greke

para 7 muajve - Java News

Detaje të reja kanë dalë në dritë nga aksidenti tragjik në Greqi ku humbi jetën vëllai i deputetes Katerina Monogyiou. George, 45 vjeç po udhëtonte me automjetin tip ‘Ferrari’ kur u përplas me pemën. Në...

“O vëllai im!” Thirrjet e dëshpëruara teksa “Ferrari” digjej, si vdiq i afërmi i deputetes (VIDEO)

para 7 muajve - Pa censure

“O vëllai im! O vëllai im!”. Këto janë thirrjet e dëshpëruara të shokut të 45-vjeçarit George Monogio, vëllai i një deputeteje greke, i cili humbi jetën në mënyrë tragjike mbrëmjen e djeshme pasi makina...

“Ferrari” përplaset me pemën dhe shkrumbohet nga flakët, humb jetën vëllai i deputetes greke

para 7 muajve - in7

“Ferrari” përplaset me pemën dhe shkrumbohet nga flakët, humb jetën vëllai i deputetes greke Opinioni publik grek është tronditur nga një aksident i rëndë që ka ndodhur në Athinë dhe viktimë ka mbetur...

Video/ Dalin pamjet, momentet e fundit të vëllait të deputetes, Ferrari i tij u përplas me pemën dhe shpërtheu në flakë

para 7 muajve - FaxWeb

Mediat greke kanë nxjerrë momentet e fundit të George Monogyios, vëllai i deputetes së PD- së në Greqi, Katerina Monogyou. Ai humbi jetën mbrëmjen e djeshme në një aksident automobilistik, pasi mjeti doli...

Aksidenti TRAGJIK me Ferrari, momentet para vdekjes së vëllait të deputetes greke

para 7 muajve - Dosja.al

GREQI -Këto janë momentet e fundit të George Monogyios , vëllai i deputetes së PD- së në Greqi, Katerina Monogyou. I riu humbi jetën mbrëmjen e djeshme në një aksident automobilistik, pasi mjeti doli nga...

‘Ferrari’ përplaset me pemën, ndërron jetë vëllai i deputetes

para 7 muajve - NOA

Aksident tragjik në Greqi. Vëllai i deputetes greke Katerina Monogyiou, George, 45 vjeç ka ndërruar jetë mbrëmjen e sotme në një aksident automobilistik. Ai ka qenë duke udhëtuar me një automjet tip “Ferrari”...

VIDEO/ Ndërron jetë vëllai i deputetes. “Ferrari” përplaset me pemën dhe shpërthen në flakë

para 7 muajve - Java News

Vëllai i deputetes greke Katerina Monogyiou, George, 45 vjeç ka ndërruar jetë mbrëmjen e sotme në një aksident automobilistik. Ai ka qenë duke udhëtuar me një automjet tip “Ferrari” kur është përplasur...

Aksidenti tragjik me Ferrari! Vdes vëllai i deputetes greke

para 7 muajve - Dosja.al

GREQI – Një aksident i rëndë me makinë ka ndodhur në Greqi, ku ka humbur jetën një 45-vjeçar pasi mjeti i tij Ferrari ka shpërthyer në flakë. George Monogyou mbeti i bllokuar në makinë pas aksidentit,...

Aksident fatal/ Ishte në drejtimin e Ferrarit, vdes vëllai i deputetes. Makina shpërtheu në flakë pas përplasjes me pemën

para 7 muajve - FaxWeb

Një aksident i rëndë me makinë ka ndodhur në Greqi, ku ka humbur jetën një 45-vjeçar pasi mjeti i tij Ferrari ka shpërthyer në flakë. George Monogyou mbeti i bllokuar në makinë pas aksidentit, ndërkohë...

Aksidentohet me “Ferrari” vëllai i deputetes, humb jetën

para 7 muajve - Albeu

Një aksident automobilistik ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Greqi, në zonën e Pigadakias. Një makinë luksoze “Ferrari” është përplasur me një pemë, për pasojë ka marrë flakë. Sipas mediave greke, ka vdekur...

VIDEO/ “Ferrari” përplaset me pemën dhe shpërthen në flakë, ndërron jetë vëllai i deputetes

para 7 muajve - ABC News

Vëllai i deputetes greke Katerina Monogyiou, George, 45 vjeç ka ndërruar jetë mbrëmjen e sotme në një aksident automobilistik. Ai ka qenë duke udhëtuar me një automjet tip “Ferrari” kur është përplasur...

Aksidentohet me “Ferrari” djali i deputetes, humb jetën

para 7 muajve - Albeu

Një aksident automobilistik ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Greqi, në zonën e Pigadakias. Një makinë luksoze “Ferrari” është përplasur me një pemë, për pasojë ka marrë flakë. Sipas mediave greke, ka vdekur...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK