Rama merr rolin e kapitenit në aeroplanmbajtësen e ushtrisë amerikane: Një ditë mbresëlënëse

para një jave - Top Channel

Kryeministri Edi Rama ka ndarë me ndjekësit e tij në rrjete sociale pamjet nga vizita në aeroplanmbajtësen amerikane, e cila po kryen një stërvitje intensive në ujërat tona territoriale. Rama shfaqet i...

Rama: Ditë mbresëlënëse në aeroplanmbajtësen “Harry S. Truman”

para një jave - RTK

Kryeministri Edi Rama ka kaluar një ditë në aeroplanmbajtësen “Harry S. Truman”, e cila po kryen stërvitje në ujërat territoriale shqiptare. Rama ndau pamje nga aeroplanmbajtësja i pozicionuar në vendin...

Aeroplanmbajtësja amerikane, stërvitje në ujërat shqiptare

para një jave - Zeri

Kryeministri, Edi Rama në faqen e tij në Facebook, ka publikuar disa foto dhe video nga aeroplanmbajtësja amerikane “Harry S. Truman”. Kjo aeroplanmbajtëse po kryen një stërvitje intensive në ujërat tona...

Peleshi nxjerr pamjet nga stërvitja në “përbindëshin” amerikan: Marrin pjesë edhe forcat tona detare

para një jave - ABC News

Ministri i Mbrojtjes Niko Peleshi ka nxjerrë pamje nga stërvitja në ujërat territoriale shqiptare në aeroplanmbajtësen amerikane “Harry S. Truman”. Peleshi shkruan se në stërvitjen e NATO-s në detin Adriatik...

Rama ‘merr’ rolin e kapitenit në aeroplanmbajtësen e ushtrisë amerikane: Një ditë mbresëlënëse

para një jave - Klan

Rama ‘merr’ rolin e kapitenit në aeroplanmbajtësen e ushtrisë amerikane: Një ditë mbresëlënëse Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar sot një vizitë në aeroplanmbajtësen amerikane është duke kryer stërvitje...

Rama publikon foto nga stërvitja ushtarake në ujërat shqiptare, merr në dorë timonin e aeroplanmbajtësen

para një jave - Albeu

Kryeministri Edi Rama ka marrë pjesë këtë të premte në stërvitjen e përbashkët mes marinsave amerikanë se bashku me forcat e marinës shqiptare, në ujërat tona territoriale. Rama ka përfituar për t’u ulur...

Rama merr rolin e kapitenit: Një ditë mbresëlënëse

para një jave - Vizion Plus

Kryeministri Edi Rama, ka qenë sot në aeroplanmbajtësen “Harry S. Truman, që po bën stërvitje në ujërat tona territoriale, bashkë me forcat e marinës shqiptare. Rama shfaqet i ulur në vendin e kapitenit...

Rama në aeroplanmbajtësen amerikane, publikon pamje nga stërvitja dhe merr “timonin” e anijes

para një jave - ABC News

Kryeministri Edi Rama ka kaluar një ditë në aeroplanmbajtësen “Harry S. Truman”, e cila po kryen stërvitje në ujërat territoriale shqiptare. Ai ka ndarë disa foto në rrjetet sociale ku është pozicionuar...

Peleshi nxjerr pamjet nga stërvitja në ‘përbindëshin’ amerikan: Marrin pjesë edhe forcat tona detare!

para një jave - Java News

Ministri i Mbrojtjes Niko Peleshi ka nxjerrë pamje nga stërvitja në ujërat territoriale shqiptare në aeroplanmbajtësen amerikane “Harry S. Truman”. Peleshi shkruan se në stërvitjen e NATO-s në detin Adriatik...

Rama në aeroplanmbajtësen amerikane, publikon pamje nga stërvitja dhe merr “timonin” e anijes

para një jave - Lexo

Kryeministri Edi Rama ka kaluar një ditë në aeroplanmbajtësen “Harry S. Truman”, e cila po kryen stërvitje në ujërat territoriale shqiptare. Ai ka ndarë disa foto në rrjetet sociale ku është pozicionuar...

“Ditë mbresëlënëse në aeroplanmbajtësen ‘Harry S. Truman’“/ Rama publikon pamjet nga stërvitja në ujërat e Shqipërisë

para një jave - Java News

Kryeministri Edi Rama ka publikuar disa pamje në rrjetet sociale, ndërsa ndodhet në aeroplanmbajtësen “Harry S. Truman”. Kjo e fundit po kryen stërvitje në ujërat e Shqipërisë, së bashku me forcat e marinës...

Kryeministri Rama në rolin e kapitenit të marinsave amerikanë, ndjek stërvitjen intensive në ujërat shqiptarë (VIDEO)

para një jave - FaxWeb

Kryeministri Edi Rama ka marrë pjesë këtë të premte në stërvitjen e përbashkët mes marinsave amerikanë se bashku me forcat e marinës shqiptare, në ujërat tona territoriale. Kryeministri shqiptar ka përfituar...

Kapiten ‘Rama’! Kryeministri ndan pamjet nga aeroplanmbajtës “Harry S. Truman”

para një jave - Dosja.al

POSTIMI: Një ditë mbresëlënëse në aeroplanmbajtësen “Harry S. Truman”, e cila po kryen një stërvitje intensive në ujërat tona territoriale, së bashku me forcat e marinës shqiptare

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK