TikTok thyen rekorde, aplikacioni më i përdorur gjatë vitit 2021

para 7 muajve - RTK

Aplikacioni më i shkarkuar në botë gjatë vitit 2021, sipas raportit të AppAnnie është TikTok. Ky raport thekson se njerëzit shpenzojnë mesatarisht 4.8 orë në ditë duke përdorur këtë aplikacion. “Televizioni...

TikTok thyen rekorde, aplikacioni më i përdorur gjatë vitit 2021

para 7 muajve - Indeks online

Aplikacioni më i shkarkuar në botë gjatë vitit 2021, sipas raportit të AppAnnie është TikTok. Ky raport thekson se njerëzit shpenzojnë mesatarisht 4.8 orë në ditë duke përdorur këtë aplikacion. “Televizioni...

TikTok thyen rekorde, aplikacioni më i përdorur gjatë vitit 2021

para 7 muajve - Top24

Aplikacioni më i shkarkuar në botë gjatë vitit 2021, sipas raportit të AppAnnie është TikTok. Ky raport thekson se njerëzit shpenzojnë mesatarisht 4.8 orë në ditë duke përdorur këtë aplikacion. “Televizioni...

Fituan miliona, këta janë yjet më të paguar të Tik Tok

para 7 muajve - ABC News

Ata po përgatiten për t’u bërë emrat e ardhshëm të Amerikës dhe tashmë po përfitojnë kryesisht nga fama e tyre në rrjetet sociale. Bëhet fjalë për personazhet më të njohur të TikTok. Askush në listën e...

Fituan miliona/ Këta janë yjet më të paguar të Tik Tok

para 7 muajve - Java News

Ata po përgatiten për t’u bërë emrat e ardhshëm të Amerikës dhe tashmë po përfitojnë kryesisht nga fama e tyre në rrjetet sociale. Bëhet fjalë për personazhet më të njohur të TikTok. Askush në listën e...

Njerëzit ia kushtojnë një të tretën e kohës së zgjimit aplikacioneve celulare

para 7 muajve - Indeks.mk

Njerëzit shpenzojnë mesatarisht 4.8 orë në ditë në celularët e tyre sipas firmës së monitorimit të aplikacioneve App Annie. Në vitin 2020 rregullatori në Mbretërinë e Bashkuar Ofcom gjeti sasi të ngjashme...

Njerëzit ia kushtojnë një të tretën e kohës së zgjimit aplikacioneve celulare

para 7 muajve - Ina

Njerëzit shpenzojnë mesatarisht 4.8 orë në ditë në celularët e tyre sipas firmës së monitorimit të aplikacioneve App Annie. Në vitin 2020 rregullatori në Mbretërinë e Bashkuar Ofcom gjeti sasi të ngjashme...

Njerëzit ia kushtojnë një të tretën e kohës së zgjimit aplikacioneve celulare

para 7 muajve - Bota Sot

Njerëzit shpenzojnë mesatarisht 4.8 orë në ditë në celularët e tyre sipas firmës së monitorimit të aplikacioneve App Annie. Në vitin 2020 rregullatori në Mbretërinë e Bashkuar Ofcom gjeti sasi të ngjashme...

Njerëzit ia kushtojnë një të tretën e kohës së zgjimit aplikacioneve celulare

para 7 muajve - ABC News

Njerëzit shpenzojnë mesatarisht 4.8 orë në ditë në celularët e tyre sipas firmës së monitorimit të aplikacioneve App Annie. Në vitin 2020 rregullatori në Mbretërinë e Bashkuar Ofcom gjeti sasi të ngjashme...

Studimi: Njerëzit shpenzojnë 5 orë në ditë në telefon, TikTok lideri i aplikacioneve në 2021

para 7 muajve - Koha.mk

Njerëzit shpenzojnë mesatarisht 4.8 orë në ditë në celularët e tyre, sipas firmës së monitorimit të aplikacioneve App Annie. Raporti i App Annie tregon se aplikacionet janë shkarkuar 230 miliardë herë...

Ka thyer rekorde, kush është rrjeti social më i përdorur gjatë vitit 2021?

para 7 muajve - Albeu

TikTok është aplikacioni më i shkarkuar në botë gjatë vitit 2021. Sipas raportit të App Annie, njerëzit shpenzojnë mesatarisht 4.8 orë në ditë në telefonat e tyre. “Televizioni po vdes ngadalë pasi celulari...

Kush është rrjeti social më i përdorur gjatë vitit 2021

para 7 muajve - Aktuale

TikTok është aplikacioni më i shkarkuar në botë, pasi 90 për qind e përdoruesve e kanë kaluar kohën me të. Marketing Sipas raportit të App Annie, njerëzit shpenzojnë mesatarisht 4.8 orë në ditë në telefonat...

Sa kohë po shpenzojnë njerëzit në telefon

para 7 muajve - RTV 21

Njerëzit shpenzojnë mesatarisht 4.8 orë në ditë në celularët e tyre, sipas firmës së monitorimit të aplikacioneve “App Annie”. Në vitin 2020, rregullatori në Mbretërinë e Bashkuar “Ofcom” gjeti sasi të...

Kush është rrjeti social më i përdorur gjatë vitit 2021

para 7 muajve - ABC News

TikTok është aplikacioni më i shkarkuar në botë, pasi 90 për qind e përdoruesve e kanë kaluar kohën me të. Sipas raportit të App Annie, njerëzit shpenzojnë mesatarisht 4.8 orë në ditë në telefonat e tyre....

Ka thyer rekorde, kush është rrjeti social më i përdorur gjatë vitit 2021?

para 7 muajve - Press Online

TikTok është aplikacioni më i shkarkuar në botë gjatë vitit 2021. Sipas raportit të App Annie, njerëzit shpenzojnë mesatarisht 4.8 orë në ditë në telefonat e tyre. “Televizioni po vdes ngadalë pasi celulari...

TikToku, rrjeti social më i përdorur gjatë 2021-tës

para 7 muajve - Koha.net

Sipas monitorimit të App Annie, njerëzit shpenzojnë mesatarisht 4.8 orë në ditë në telefonat e tyre. Sipas raportit të publikuar, gjatë vitit 2021 aplikacione telefonike janë shkarkuar 230 miliardë herë,...

TikToku, rrjeti social më i përdorur gjatë 2021-tës

para 7 muajve - Indeks.mk

Sipas monitorimit të App Annie, njerëzit shpenzojnë mesatarisht 4.8 orë në ditë në telefonat e tyre. Sipas raportit të publikuar, gjatë vitit 2021 aplikacione telefonike janë shkarkuar 230 miliardë herë,...

TikToku, rrjeti social më i përdoruri gjatë 2021-tës

para 7 muajve - Koha.net

Sipas monitorimit të App Annie, njerëzit shpenzojnë mesatarisht 4.8 orë në ditë në telefonat e tyre. Sipas raportit të publikuar, gjatë vitit 2021 aplikacione telefonike janë shkarkuar 230 miliardë herë,...

Ka thyer rekorde, kush është rrjeti social më i përdorur gjatë vitit 2021?

para 7 muajve - Tetova Sot

TikTok është aplikacioni më i shkarkuar në botë gjatë vitit 2021. Sipas raportit të App Annie, njerëzit shpenzojnë mesatarisht 4.8 orë në ditë në telefonat e tyre. “Televizioni po vdes ngadalë pasi celulari...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK