Abazoviq: Nesër do të shihet nëse do të bie apo jo qeveria e Malit të Zi

para 7 muajve - Telegrafi

Nuk kam dyshim se nesër në mëngjes do të mësojmë nëse qeveria ka mbështetjen e Kuvendit apo jo, tha zëvendëskryeministri i Malit të Zi, Dritan Abazoviq. Ai u tha gazetarëve në Ulqin se ka pasur bisedime...

Abazoviç: Nesër do të shihet nëse do të bjerë qeveria e Malit të Zi

para 7 muajve - Syri.net Kosova

Nuk kam dyshim se nesër në mëngjes do të mësojmë nëse qeveria ka mbështetjen e Kuvendit apo jo, tha zëvendëskryeministri i Malit të Zi, Dritan Abazoviç. Ai u tha gazetarëve në Ulqin se ka pasur bisedime...

Abazoviq: Nesër do të shihet nëse do të bie apo jo qeveria e Malit të Zi

para 7 muajve - Alsat-M

Nuk kam dyshim se nesër në mëngjes do të mësojmë nëse qeveria ka mbështetjen e Kuvendit apo jo, tha zëvendëskryeministri i Malit të Zi, Dritan Abazoviq. Ai u tha gazetarëve në Ulqin se ka pasur bisedime...

Abazoviç: Nesër do të shihet nëse do të bie apo jo qeveria e Malit të Zi

para 7 muajve - News33

Zëvendëskryeministri i Malit të Zi, Dritan Abazoviç këtë të premte ka deklaruar se të shtunën do të zbulohet dhe nëse qeveria e ka apo jo mbështetjen e Kuvendit. Në një deklaratë për mediat ai është shprehur...

Abazoviq: Nesër do të shihet nëse do të bie apo jo qeveria e Malit të Zi

para 7 muajve - Zeri

Nuk kam dyshim se nesër në mëngjes do të mësojmë nëse qeveria ka mbështetjen e Kuvendit apo jo, tha zëvendëskryeministri i Malit të Zi, Dritan Abazoviq. Ai u tha gazetarëve në Ulqin se ka pasur bisedime...

Abazoviç: Nesër do të shihet nëse do të bie apo jo qeveria e Malit të Zi

para 7 muajve - ABC News

Zëvendëskryeministri i Malit të Zi, Dritan Abazoviç këtë të premte ka deklaruar se të shtunën do të zbulohet dhe nëse qeveria e ka apo jo mbështetjen e Kuvendit. Në një deklaratë për media t ai është shprehur...

Abazoviq: Nesër do të shihet nëse do të bie apo jo qeveria e Malit të Zi

para 7 muajve - Bota Sot

Nuk kam dyshim se nesër në mëngjes do të mësojmë nëse qeveria ka mbështetjen e Kuvendit apo jo, tha zëvendëskryeministri i Malit të Zi, Dritan Abazoviq. Ai u tha gazetarëve në Ulqin se ka pasur bisedime...

Abazoviq: Nesër do të shihet nëse do të bie apo jo qeveria e Malit të Zi

para 7 muajve - InfoShqip

Nuk kam dyshim se nesër në mëngjes do të mësojmë nëse qeveria ka mbështetjen e Kuvendit apo jo, tha zëvendëskryeministri i Malit të Zi, Dritan Abazoviq. Ai u tha gazetarëve në Ulqin se ka pasur bisedime...

Dritan Abazoviç: Nesër do të mësojmë nëse qeveria e Malit të Zi do të bjerë

para 7 muajve - Java News

Nuk kam dyshim se nesër në mëngjes do të mësojmë nëse qeveria ka mbështetjen e Kuvendit apo jo, tha zëvendëskryeministri i Malit të Zi, Dritan Abazoviç. Ai u tha gazetarëve në Ulqin se ka pasur bisedime...

A do të bie nesër qeveria në Malin e Zi, flet Abazoviq

para 7 muajve - Infokusi

Nuk kam dyshim se nesër në mëngjes do të mësojmë nëse qeveria ka mbështetjen e Kuvendit apo jo, tha zëvendëskryeministri i Malit të Zi, Dritan Abazoviq. Ai u tha gazetarëve në Ulqin se ka pasur bisedime...

A do të bie nesër qeveria në Malin e Zi, flet Abazoviq

para 7 muajve - ATV Live

Nuk kam dyshim se nesër në mëngjes do të mësojmë nëse qeveria ka mbështetjen e Kuvendit apo jo, tha zëvendëskryeministri i Malit të Zi, Dritan Abazoviq. Ai u tha gazetarëve në Ulqin se ka pasur bisedime...

A do të bie nesër qeveria në Malin e Zi, flet Dritan Abazoviq

para 7 muajve - Epoka e Re

Nuk kam dyshim se nesër në mëngjes do të mësojmë nëse qeveria ka mbështetjen e Kuvendit apo jo, tha zëvendëskryeministri i Malit të Zi, Dritan Abazoviq. Ai u tha gazetarëve në Ulqin se ka pasur bisedime...

A do të bie nesër qeveria në Malin e Zi, flet Abazoviq

para 7 muajve - Bota Press

Nuk kam dyshim se nesër në mëngjes do të mësojmë nëse qeveria ka mbështetjen e Kuvendit apo jo, tha zëvendëskryeministri i Malit të Zi, Dritan Abazoviq. Ai u tha gazetarëve në Ulqin se ka pasur bisedime...

Abazoviç: Nesër do të shihet nëse do të bjer apo jo qeveria e Malit të Zi

para 7 muajve - Dosja.al

MALI I ZI- Zëvendëskryeministri i Malit të Zi, Dritan Abazoviç këtë të premte ka deklaruar se të shtunën do të zbulohet, nëse qeveria e ka apo jo mbështetjen e Kuvendit. Mediat e huaja raportojnë se Abazoviç...

A do të bie nesër qeveria në Malin e Zi, flet Abazoviq

para 7 muajve - Ekonomia Online

Nuk kam dyshim se nesër në mëngjes do të mësojmë nëse qeveria ka mbështetjen e Kuvendit apo jo, tha zëvendëskryeministri i Malit të Zi, Dritan Abazoviq. Ai u tha gazetarëve në Ulqin se ka pasur bisedime...

A do të bie nesër qeveria në Malin e Zi, flet Abazoviq

para 7 muajve - Arbresh

Nuk kam dyshim se nesër në mëngjes do të mësojmë nëse qeveria ka mbështetjen e Kuvendit apo jo, tha zëvendëskryeministri i Malit të Zi, Dritan Abazoviq. Ai u tha gazetarëve në Ulqin se ka pasur bisedime...

Abazoviq: Nesër do të shihet nëse do të bie apo jo qeveria e Malit të Zi

para 7 muajve - in7

Nuk kam dyshim se nesër në mëngjes do të mësojmë nëse qeveria ka mbështetjen e Kuvendit apo jo, tha zëvendëskryeministri i Malit të Zi, Dritan Abazoviq. Ai u tha gazetarëve në Ulqin se ka pasur bisedime...

Dritan Abazoviç: Nesër do të mësojmë nëse qeveria e Malit të Zi do të bjerë

para 7 muajve - FaxWeb

Nuk kam dyshim se nesër në mëngjes do të mësojmë nëse qeveria ka mbështetjen e Kuvendit apo jo, tha zëvendëskryeministri i Malit të Zi, Dritan Abazoviç. Ai u tha gazetarëve në Ulqin se ka pasur bisedime...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK