Viberi është aplikacioni që më së shumti përdoret në Kosovë dhe kryesisht në vendet e Ballkanit Perëndimor

para 7 muajve - Fakte

Aplikacioni për komunikim, Viber, po dominon për nga përdorimi në vendet e Ballkanit Perëndimor, bazuar në të dhënat e vitit 2021 nga SimilarWeb.com. Në mesin e këtyre vendeve të Ballkanit Perëndimor që...

Viberi është aplikacioni që më së shumti përdoret në vendet e Ballkanit Perëndimor

para 7 muajve - Press Online

Aplikacioni për komunikim, Viber, po dominon për nga përdorimi në vendet e Ballkanit Perëndimor, bazuar në të dhënat e vitit 2021 nga SimilarWeb.com. Në mesin e këtyre vendeve të Ballkanit Perëndimor është...

Viberi është aplikacioni që më së shumti përdoret në Kosovë dhe kryesisht në vendet e Ballkanit Perëndimor

para 7 muajve - Zhurnal

Aplikacioni për komunikim, Viber, po dominon për nga përdorimi në vendet e Ballkanit Perëndimor, bazuar në të dhënat e vitit 2021 nga SimilarWeb.com. Në mesin e këtyre vendeve të Ballkanit Perëndimor që...

Viberi është aplikacioni që më së shumti përdoret në Kosovë dhe kryesisht në vendet e Ballkanit Perëndimor

para 7 muajve - Telegrafi

Aplikacioni për komunikim, Viber, po dominon për nga përdorimi në vendet e Ballkanit Perëndimor, bazuar në të dhënat e vitit 2021 nga SimilarWeb.com. Në mesin e këtyre vendeve të Ballkanit Perëndimor që...

Viberi është aplikacioni që më së shumti përdoret në Kosovë dhe kryesisht në vendet e Ballkanit Perëndimor

para 7 muajve - Top24

Aplikacioni për komunikim, Viber, po dominon për nga përdorimi në vendet e Ballkanit Perëndimor, bazuar në të dhënat e vitit 2021 nga SimilarWeb.com. Në mesin e këtyre vendeve të Ballkanit Perëndimor që...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK