Gjermania futi Maqedoninë e Veriut dhe Shqipërinë në listën e vendeve me rrezik

para një jave - Portalb

Në të njëjtën kohë me Shqipërinë, Gjermania ka futur edhe Maqedoninë e Veriut në listën e vendeve me rrezik të lartë nga COVID, raporton ABC . Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme në vendin fqinj...

“Me rrezik të lartë nga COVID”, Gjermania fut edhe Maqedoninë e Veriut në listë

para një jave - ABC News

Në të njëjtën kohë me Shqipërinë, Gjermania ka futur edhe Maqedoninë e Veriut në listën e vendeve me rrezik të lartë nga COVID. Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme në vendin fqinj njofton se duke...

Gjermania e ktheu RMV-në në listën e vendeve me rrezik të lartë

para një jave - Koha.mk

Gjermania e kthehu Maqedoninë e Veriut në listën e vendeve me rrezik të lartë, dhe nga e diela do të jetë më rëndë të hyhet në këtë vend, gjegjësisht personat e pavaksinuar dhe personat të cilët nuk e...

Jo vetëm Shqipërinë, Gjermania fut dhe Maqedoninë e Veriut në listën e vendeve me rrezik të lartë nga Covid-19

para një jave - Albeu

Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme njofton se Gjermania e ka përfshirë Maqedoninë e Veriut dhe Shqipërinë në listën e vendeve me rrezik të lartë nga Covid19. Duke filluar nga data 16 janar 2022,...

Doni të udhëtoni drejt Gjermanisë? Ja kushtet që duhet të plotësoni

para një jave - Top Channel

Gjermania e ka përfshirë Shqipërinë në listën e vendeve me rrezik të lartë nga Covid-19. Për këtë arsye, duke filluar nga data 16 janar 2022, shqiptarët që udhëtojnë drejt Gjermanisë do të duhet që para...

‘Vend me rrezik të lartë’/ Ndryshojnë rregullat për të shkuar në Gjermani nga Shqipëria

para një jave - Syri.net Kosova

Nga dita e diel, 16 janar 2022, Shqipëria do të konsiderohet sërish si një vend me rrezik të lartë nga Covid-19, sipas ambasadës gjermane në Shqipëri. Në njoftimin e ambasadës, theksohet se si pasojë e...

Gjermania fut Maqedoninë e Shqipërinë në listë si vende me rrezik të lartë

para një jave - RTK

Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme njofton se Gjermania e ka përfshirë Maqedoninë e Veriut dhe Shqipërinë në listën e vendeve me rrezik të lartë nga Covid-19. Duke filluar nga data 16 janar 2022,...

Gjermania fut Maqedoninë dhe Shqipërinë në listën e vendeve me rrezik të lartë

para një jave - Alsat-M

Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme njofton se Gjermania e ka përfshirë Maqedoninë e Veriut dhe Shqipërinë në listën e vendeve me rrezik të lartë nga Covid19. Duke filluar nga data 16 janar 2022,...

Gjermania fut Shqipërinë në listën e vendeve me rrezik të lartë

para një jave - NOA

Ministria për Europën dhe Punët e Jashtme në vendin tonë bën me dije se nga data 16 janar, shqiptarët që udhëtojnë drejt Gjermanisë duhet të jenë të pajisur me dëshmi shërimi nga COVID, certifikatë vaksinimi...

Gjermania përfshin Shqipërinë në listën e vendeve me rrezik të lartë nga Covid

para një jave - Klan

Gjermania përfshin Shqipërinë në listën e vendeve me rrezik të lartë nga Covid Gjermania e ka përfshirë Shqipërinë në listën e vendeve me rrezik të lartë nga koronavirusit Covid-19. Lajmi është bërë i...

Gjermania fut Maqedoninë dhe Shqipërinë në listën e vendeve me rrezik të lartë

para një jave - Flaka

Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme njofton se Gjermania e ka përfshirë Maqedoninë e Veriut dhe Shqipërinë në listën e vendeve me rrezik të lartë nga Covid19. Duke filluar nga data 16 janar 2022,...

Situata nga Covid/ Gjermania fut Shqipërinë në listën e vendeve me rrezik të lartë

para një jave - Vizion Plus

Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme njofton se Gjermania e ka përfshirë Shqipërinë në listën e vendeve me rrezik të lartë nga Covid19. Duke filluar nga data 16 janar 2022, shqiptarët që udhëtojnë...

Ky shtet sapo futi Shqipërinë me listën e vendeve me rrezik të lartë nga Covid-19

para një jave - Albeu

Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme njofton se Gjermania e ka përfshirë Shqipërinë në listën e vendeve me rrezik të lartë nga Covid19. Duke filluar nga data 16 janar 2022, shqiptarët që udhëtojnë...

Pandemia e COVID, Gjermania fut Shqipërinë në listën e vendeve me rrezik të lartë

para një jave - ABC News

Gjermania e ka kategorizuar Shqipërinë në listën e vendeve me rrezik të lartë sa i përket situatës së krijuar nga pandemia e COVID. Ministria për Europën dhe Punët e Jashtme në vendin tonë bën me dije...

Pandemia e COVID, Gjermania fut RMV-në në listën e vendeve me rrezik të lartë

para një jave - Aktuale

Maqedonia e Veriut sërish është një zonë me rrezik të lartë për Gjermaninë. Marketing Këtë e ka bërë të ditur Ambasada Gjermane në faqen e saj në rrjetet sociale. Lidhur me këtë, autoritetet gjermane nga...

Gjermania e ktheu RMV-në në listën e vendeve me rrezik të lartë

para një jave - Shenja

Gjermania e kthehu Maqedoninë e Veriut në listën e vendeve me rrezik të lartë, dhe nga e diela do të jetë më rëndë të hyhet në këtë vend, gjegjësisht personat e pavaksinuar dhe personat të cilët nuk e...

Shqipëria sërish në listën e kuqe për shkak të Covid-19, ndryshojnë rregullat për të udhëtuar drejt Gjermanisë, ja çfarë duhet të keni me vete

para një jave - News33

Ambasada gjermane në Shqipëri ka bërë me dije se vendi ynë duke filluar që nga 16 janari do të futet sërish në listën e vendeve me rrezikshmëri të lartë për shkak të Covid-19. Sipas ambasadës do të ndryshojnë...

Ndryshojnë rregullat për të shkuar në Gjermani, Shqipëria futet në vendet me rrezikshmëri të lartë (Ja çfarë duhet të dini)

para një jave - Shekulli

Publikuar më 14.01.2022 nga Shekulli Online Ambasada gjermane në Shqipëri tha se nga dita e diel, 16 janar 2022, Shqipëria do të konsiderohet sërish si një vend me rrezik të lartë nga Covid-19. Si pasojë,...

Gjermania nga 16 janari vendos masa të reja për shtetasit e Maqedonisë

para një jave - Ina

Maqedonia e Veriut sërish është një zonë me rrezik të lartë për Gjermaninë. Këtë e ka bërë të ditur Ambasada Gjermane në faqen e saj në rrjetet sociale. Lidhur me këtë, autoritetet gjermane nga 16 janari...

Covid: Gjermania fut Shqipërinë në listën e vendeve me rrezik të lartë

para një jave - Arbresh

Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme njofton se Gjermania e ka përfshirë Shqipërinë në listën e vendeve me rrezik të lartë nga Covid19. Duke filluar nga data 16 janar 2022, shqiptarët që udhëtojnë...

Gjermania fut në listën e vendeve me rrezik të lartë Maqedoninë dhe Shqipërinë

para një jave - Tetova Sot

Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme njofton se Gjermania e ka përfshirë Maqedoninë e Veriut dhe Shqipërinë në listën e vendeve me rrezik të lartë nga Covid19. Duke filluar nga data 16 janar 2022,...

Ministria e Jashtme njofton qytetarët: Ja çfarë duhet të keni parasysh nga 16 janari nëse udhëtoni në Gjermani

para një jave - Lexo

Gjermania përfshin Shqipërinë në listën e vendeve me rrezik të lartë nga Covid-19. Ky fakt është bërë i ditur nga Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme. NJOFTIMI-‼️Ministria për Evropën dhe Punët e...

Ndryshojnë rregullat për të shkuar në Gjermani/ Shqipëria si vend me rrezikshmëri të lartë, ja çfarë duhet të dini

para një jave - Java News

Ambasada gjermane në Shqipëri tha se nga dita e diel, 16 janar 2022, Shqipëria do të konsiderohet sërish si një vend me rrezik të lartë nga Covid-19. Si pasojë, ndryshojnë kushtet për hyrjen në Gjermani,...

Gjermania masa të reja për shtetasit e Maqedonisë nga 16 janari

para një jave - Tetova1

Maqedonia e Veriut sërish është një zonë me rrezik të lartë për Gjermaninë. Këtë e ka bërë të ditur Ambasada Gjermane në faqen e saj në rrjetet sociale. Lidhur me këtë, autoritetet gjermane nga 16 janari...

Gjermania: Maqedonia dhe Shqipëria në listën e vendeve me rrezik të lartë nga Covid-19

para një jave - Nistori

Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme njofton se Gjermania e ka përfshirë Maqedoninë e Veriut dhe Shqipërinë në listën e vendeve me rrezik të lartë nga Covid19. Duke filluar nga data 16 janar 2022,...

Gjermania fut Maqedoninë dhe Shqipërinë në listën e vendeve me rrezik të lartë

para një jave - in7

Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme njofton se Gjermania e ka përfshirë Maqedoninë e Veriut dhe Shqipërinë në listën e vendeve me rrezik të lartë nga Covid19. Duke filluar nga data 16 janar 2022,...

Gjermania fut në listën e vendeve me rrezik të lartë Maqedoninë dhe Shqipërinë

para një jave - Pa censure

Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme njofton se Gjermania e ka përfshirë Maqedoninë e Veriut dhe Shqipërinë në listën e vendeve me rrezik të lartë nga Covid19. Duke filluar nga data 16 janar 2022,...

Gjermania fut Maqedoninë dhe Shqipërinë në listën e vendeve me rrezik të lartë

para një jave - Ekonomia Online

Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme njofton se Gjermania e ka përfshirë Maqedoninë e Veriut dhe Shqipërinë në listën e vendeve me rrezik të lartë nga Covid-19. Duke filluar nga data 16 janar 2022,...

Gjermania fut Maqedoninë dhe Shqipërinë në listën e vendeve me rrezik të lartë

para një jave - Fakti Ditor

Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme njofton se Gjermania e ka përfshirë Maqedoninë e Veriut dhe Shqipërinë në listën e vendeve me rrezik të lartë nga Covid19. Duke filluar nga data 16 janar 2022,...

Gjermania fut Maqedoninë dhe Shqipërinë në listën e vendeve me rrezik të lartë

para një jave - Almakos

Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme njofton se Gjermania e ka përfshirë Maqedoninë e Veriut dhe Shqipërinë në listën e vendeve me rrezik të lartë nga Covid19. – Advertisements – Duke filluar nga...

Gjermania përfshin Shqipërinë në listën e vendeve me rrezik të lartë nga Covid-19

para një jave - Almakos

Gjermania përfshin Shqipërinë në listën e vendeve me rrezik të lartë nga Covid-19. Ky fakt është bërë i ditur nga Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme. NJOFTIMI ‼️Ministria për Evropën dhe Punët e...

MEPJ: Shqipëria në listën e vendeve me rrezik të lartë COVID-i për Gjermaninë

para një jave - Dosja.al

TIRANË – Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme konfirmoi vendimin e Gjermanisë, e cila e ka përfshirë vendin tonë në listën e shteteve me rrezikshmëri të lartë nga COVID-19. NJOFTIMI I MINISTRISË PËR...

Gjermania masa të reja për shtetasit e Maqedonisë nga 16 janari

para një jave - Almakos

Këtë e ka bërë të ditur Ambasada Gjermane në faqen e saj në rrjetet sociale. Lidhur me këtë, autoritetet gjermane nga 16 janari i këtij viti do të vendosin rregullat e reja për hyrjen e qytetarëve të Maqedonisë...

Gjermania masa të reja për shtetasit e Maqedonisë nga 16 janari

para një jave - Zyrtare

Maqedonia e Veriut sërish është një zonë me rrezik të lartë për Gjermaninë. Këtë e ka bërë të ditur Ambasada Gjermane në faqen e saj në rrjetet sociale. Lidhur me këtë, autoritetet gjermane nga 16 janari...

Gjermania masa të reja për shtetasit e Maqedonisë nga 16 janari

para një jave - Press Online

Maqedonia e Veriut sërish është një zonë me rrezik të lartë për Gjermaninë. Këtë e ka bërë të ditur Ambasada Gjermane në faqen e saj në rrjetet sociale. Reklame Lidhur me këtë, autoritetet gjermane nga...

Gjermania masa të reja për shtetasit e Maqedonisë nga 16 janari

para një jave - Lajm

Maqedonia e Veriut sërish është një zonë me rrezik të lartë për Gjermaninë. Këtë e ka bërë të ditur Ambasada Gjermane në faqen e saj në rrjetet sociale. Lidhur me këtë, autoritetet gjermane nga 16 janari...

Ndryshojnë rregullat për të shkuar në Gjermani, Shqipëria futet në vendet me rrezikshmëri të lartë (Kujdes! Ja çfarë duhet të dini)

para një jave - FaxWeb

Ambasada gjermane në Shqipëri tha se nga dita e diel, 16 janar 2022, Shqipëria do të konsiderohet sërish si një vend me rrezik të lartë nga Covid-19. Si pasojë, ndryshojnë kushtet për hyrjen në Gjermani,...

COVID-i në Shqipëri, Ambasada gjermane njoftim për shtetasit e saj

para një jave - Dosja.al

TIRANË – Ambasada e Gjermanisë në vendin tonë njofton qytetarët e saj që ndodhen në Shqipëri se nga data 16 janar të gjithë shtetasit gjerman duhet regjistrohen në website-n www.einreiseanmeldung.de ku...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK