Basha akuzon Berishën për nxitjen e dhunës në betejën partiake

para 7 muajve - Telegrafi

Kreu i Partisë Demokratike (PD) të Shqipërisë, Lulzim Basha, është paraqitur të premten, 14 janar, para Prokurorisë së Shtetit, për të dëshmuar mbi ngjarjet e dhunshme të javës së shkuar në selinë e kësaj...

Basha: Organizatorët e dhunës të vihen para përgjegjësisë

para 7 muajve - TV21

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha pas dëshmisë që ka dhënë në prokurori, në një dalje për mediat është shprehur se kërkon zbardhjen e plotë dhe vendosjen para përgjegjësisë të autorëve dhe organizatorëve...

VOA: Basha dëshmon në prokurori për dhunën e 8 janarit, Meta propozon ballafaqim me vota

para 7 muajve - ABC News

Zoti Basha ka kërkuar hetimin e plotë dhe të gjithanshëm të ngjarjeve të dhunshme dhe përgjegjësitë për secilin person pjesëmarrës dhe protagonist. Në Tiranë, kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha,...

Basha dëshmon në prokurori për dhunën e 8 janarit, ndërsa Meta propozon ballafaqim me vota mes palëve

para 7 muajve - Zëri i Amerikës

Zoti Basha ka kërkuar hetimin e plotë dhe të gjithanshëm të ngjarjeve të dhunshme dhe përgjegjësitë për secilin person pjesëmarrës dhe protagonist. Në Tiranë, kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha,...

Basha akuzon Berishën për nxitjen e dhunës në betejën partiake

para 7 muajve - Kallxo

Kreu i Partisë Demokratike (PD) të Shqipërisë, Lulzim Basha, është paraqitur të premten, 14 janar, para Prokurorisë së Shtetit, për të dëshmuar mbi ngjarjet e dhunshme të javës së shkuar në selinë e kësaj...

Basha: Organizatorët e dhunës të vihen para përgjegjësisë

para 7 muajve - RTV 21

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha pas dëshmisë që ka dhënë në prokurori, në një dalje për mediat është shprehur se kërkon zbardhjen e plotë dhe vendosjen para përgjegjësisë të autorëve dhe organizatorëve...

Basha dëshmon në Prokurori: Berisha organizoi një tentativë vrasjeje mes demokratëve

para 7 muajve - Koha.net

Kryetari Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka thënë se më 8 janar Sali Berisha organizoi një tentativë vrasjeje mes demokratëve. Në një deklaratë për mediat pas daljes nga Prokuroria ku dëshmoi lidhur...

Basha akuzon Berishën për nxitjen e dhunës në betejën partiake

para 7 muajve - Evropa e Lirë

Kreu i Partisë Demokratike (PD) të Shqipërisë, Lulzim Basha, është paraqitur të premten, 14 janar, para Prokurorisë së Shtetit, për të dëshmuar mbi ngjarjet e dhunshme të javës së shkuar në selinë e kësaj...

Berisha nis “revolucionin” nga Shkodra/ Basha: Demokratët ia dhanë përgjigjen, strukturat e PD-së do jenë në terren

para 7 muajve - Top Channel

Pas përfundimit të dëshmisë së tij lidhur me ngjarjet e dhunshme të protestës së 8 janarit, kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka kërkuar “zbardhjen e plotë dhe vendosjen para drejtësisë të...

Basha: Autorët e dhunës së 8 janarit të vihen para drejtësisë! Berisha organizoi një tentativë vrasjeje mes demokratëve

para 7 muajve - Top Channel

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha të premten për dy orë e tridhjetë minuta është marrë në pyetje nga Prokuroria e Tiranës. Me të dalë nga institucioni i akuzës së kryeqytetit, kryedemokrati...

VOA: Basha dëshmon në prokurori për dhunën e 8 janarit, Meta propozon ballafaqim me vota

para 7 muajve - Java News

Zoti Basha ka kërkuar hetimin e plotë dhe të gjithanshëm të ngjarjeve të dhunshme dhe përgjegjësitë për secilin person pjesëmarrës dhe protagonist. Në Tiranë, kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha,...

Basha pas dëshmisë në prokurori: Kërkoj zbardhjen e ngjarjes, t’i japim fund valles së tranzicionit

para 7 muajve - Indeks online

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, tha se ka kërkuar zbardhjen e ngjarjes, pasi u thërrit të dëshmojë mbi atë që ndodhi më 8 janar në selinë e PD. “Demokratët u thërritën për t’u përdorur si...

Basha dëshmon në Prokurori: Berisha organizoi një tentativë vrasjeje mes demokratëve

para 7 muajve - GazetaBlic

Kryetari Partisë Demokratike, Lulzim Basha tha se më 8 janar Sali Berisha organizoi një tentativë vrasjeje mes demokratëve. Në një deklaratë për mediat pas daljes nga Prokuroria ku dëshmoi lidhur me protestën...

Bardhi dëshmon për rreth 3 orë në prokurori për 8 Janarin

para 7 muajve - Klan

Bardhi dëshmon për rreth 3 orë në prokurori për 8 Janarin Sekretari i Përgjithshëm i PD: Berisha është personi që nxit dhunë mes demokratëve Për rreth tre orë Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi...

8 Janari, Basha përfundon dëshminë në Prokurori: Dhuna u urdhërua nga Berisha

para 7 muajve - Klan

8 Janari, Basha përfundon dëshminë në Prokurori: Dhuna u urdhërua nga Berisha Lulzim Basha dëshmoi në Prokurorinë e Tiranës në lidhje me protestën e 8 Janarit. Kreu i PD tha se dhuna u orkestrua dhe organizua...

Përfundon marrja në pyetje në Prokurori, Basha: Kam dy thirrje

para 7 muajve - Bota Sot

Përfundon seanca e marrjes në pyetje nga prokuroria të Lulzim Bashës, lidhur me protestën e 8 Janarit. Basha ka hedhur akuza ndaj Sali Berishës duke thënë se orkestroi dhunën para PD. Ndërsa ka shtuar...

Basha del nga Prokuroria: Berisha nuk ia ka dalë të imponohet me aktet e dhunës

para 7 muajve - Albeu

Kreu i PD-së Lulzim Basha ka dëshmuar në Prokurori në lidhje me protëstën e 8 janarit. Ai ka dalë në një konferencë për media pas dëshmisë ku u shpreh se, autorët e dhunës të vihen para drejtësisë dhe...

Basha pas dëshmisë në prokurori: Kërkoj zbardhjen e ngjarjes

para 7 muajve - RTK

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, tha se ka kërkuar zbardhjen e ngjarjes, pasi u thërrit të dëshmojë mbi atë që ndodhi më 8 janar në selinë e PD. “Demokratët u thërritën për t’u përdorur si...

Protesta e 8 janarit, Basha mbërrin në prokurori disa orë me vonesë

para 7 muajve - Top Channel

Kryedemokrati Lulzim Basha mbërriti disa orë me vonesë në Prokurorinë e Tiranës, ndonëse ishte thirrur që në orën 12:00 për të dëshmuar mbi protestën e 8 janarit, që demokratët zhvilluan para selisë blu...

Gazment Bardhi dëshmon në prokurori: Ka pasur vetëm akte vetëmbrojtëse ndaj protestuesve të dhunshëm

para 7 muajve - Top Channel

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike iu përgjigj sot pyetjeve të prokurorëve për protestën e 8 janarit në selinë blu. Pasi dëshmoi në prokurori për përplasjet e dhunshme të 8 janarit, Bardhi...

Basha pas dëshmisë në Prokurori: Autorët e dhunës së 8 janarit të vihen para drejtësisë

para 7 muajve - Vizion Plus

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha përfundon dëshminë në Prokurori, ku u mor në pyetje lidhur me protestën e 8 janarit. Në një komunikim për mediat, kryedemokrati u shpreh se ka kërkuar që të vihen...

Partinë Demokratike të Shqipërisë dhe liderin e saj historik, Dr. Sali Berishën, nuk ka forcë që mund ta eliminojë dhe shkatërrojë..!

para 7 muajve - Bota Sot

Një analizë kritike, bazuar në emisionin e TV Syrit dhe televizioneve tjera të shfaqura me datën 08. 01. 2022 rreth protestës së qetë dhe paqësore brenda dhe jashtë selisë së PD-së, e organizuar nga Komisioni...

Përfundon marrja në pyetje në Prokurori, Basha: Dy thirrjet që kam

para 7 muajve - ABC News

Përfundon seanca e marrjes në pyetje nga prokuroria të Lulzim Bashës, lidhur me protestën e 8 Janarit. Basha ka hedhur akuza ndaj Sali Berishës duke thënë se orkestroi dhunën para PD. Ndërsa ka shtuar...

Basha del nga Prokuria: Berisha nuk ia ka dalë të imponohet me aktet e dhunës

para 7 muajve - Albeu

Kreu i PD-së Lulzim Basha ka dëshmuar në Prokurori në lidhje me protëstën e 8 janarit. Ai ka dalë në një konferencë për media pas dëshmisë ku u shpreh se, autorët e dhunës të vihen para drejtësisë dhe...

Gazment Bardhi dëshmon në prokurori: Ka pasur vetëm akte vetëmbrojtëse ndaj protestuesve të dhunshëm

para 7 muajve - Top Channel

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike iu përgjigj sot pyetjeve të prokurorëve për protestën e 8 janarit në selinë blu. Pasi dëshmoi në prokurori për përplasjet e dhunshme të 8 janarit, Bardhi...

“Lufta” në PD/ Merret në pyetje në Prokurori edhe Lulzim Basha

para 7 muajve - Vizion Plus

Pas dëshmisë së dhënë nga ish-kryeministri Sali Berisha dhe deputeti Flmaur Noka, kreydemokrati Lulzim Basha ishte  ai që u paraqit pranë organit të akuzës për të dëshmuar mbi protestën e dhunshme të 8...

Bardhi: Nuk ka pasur sulm nga brenda selisë, por akte vetëmbrojtjeje. Nuk është gjetur asnjë send i paligjshëm

para 7 muajve - Klan

Bardhi: Nuk ka pasur sulm nga brenda selisë, por akte vetëmbrojtjeje. Nuk është gjetur asnjë send i paligjshëm Sekretari i Përgjitshëm, Gazment Bardhi, shkoi në Prokurorinë e Tiranës këtë të premte për...

Basha në Prokurori, VOA: Meta propozon ballafaqim me vota mes palëve

para 7 muajve - Dosja.al

TIRANË- Zoti Basha ka kërkuar hetimin e plotë dhe të gjithanshëm të ngjarjeve të dhunshme dhe përgjegjësitë për secilin person pjesëmarrës dhe protagonist. Në Tiranë, kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim...

Basha dëshmon në Prokurori: Berisha organizoi një tentativë vrasjeje mes demokratëve

para 7 muajve - Infokusi

Kryetari Partisë Demokratike, Lulzim Basha tha se më 8 janar Sali Berisha organizoi një tentativë vrasjeje mes demokratëve. Në një deklaratë për mediat pas daljes nga Prokuroria ku dëshmoi lidhur me protestën...

Lulzim Basha mbërrin në prokurori

para 7 muajve - Klan

Lulzim Basha mbërrin në prokurori Lulzim Basha mbërriti në orën 13:43 minuta në Prokuroinë e Tiranës, ku do të japë dëshminë e tij për protestën e 8 Janarit. Ai nuk pati asnjë koment për gazetarët. Ndërsa...

I gatshëm të dëshmojë për 21 janarin? Basha shmanget: Të fokusohemi te çështjet kryesore, dosja është proceduar

para 7 muajve - Java News

Gjatë prononcimit për mediat pas daljes nga prokuroria, kryedemokrati Lulzim Basha ka akuzuar dyshen Berisha-Rama se janë të bashkuar për një interes, dobësimin e opozitës. Gjatë fjalës së tij Basha u...

Protesta e 8 janarit, momenti kur Basha paraqitet në prokurori

para 7 muajve - NOA

Kryetari i PD, Lulzim Basha ka mbërritur në prokurori për të dhënë dëshminë e tij për protestën e 8 janarit. Në pamje duket se Basha është serioz teksa futet në prokurori. Pak çaste më parë, nga prokuroria...

Kryedemokrati Basha mbërrin në Prokurori

para 7 muajve - NOA

Kryetari i PD Lulzim Basha ka mbërritur në Prokurorinë e Tiranës. Basha është thirrur për të dëshmuar pë protestën e 8 janarit te selia e PD. Pak çaste më parë ka përfunduar dëshmia e Sekretarit të Përgjithshëm Gazment Bardhi,

Sekretari i Përgjithshëm Gazment Bardhi po dëshmon për protestën e 8 janarit, prokurorët presin dhe Lulzim Bashën

para 7 muajve - Top Channel

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi ka mbërritur sot në orën 11:00 në prokurori, ku po dëshmon mbi protestën e demokratëve, që u zhvillua në 8 janar në selinë blu. Bardhi po...

Bardhi del nga Prokuroria: Ne u vetëmbrojtëm nga sulmi i Berishës, 7 herë e telefonova policinë

para 7 muajve - Albeu

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi u paraqit sot në Prokurorinë e Tiranës për të dhënë dëshminë e tij rreth ngjarjeve të dhunshme të 8 janarit në selinë e Partisë Demokratike....

Lulzim Basha arrin në prokurori

para 7 muajve - RTK

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha është paraqitet në Prokurorinë e Tiranës për të dëshmuar atë që ndodhi në protestën e 8 janarit, të thirrur nga ish-kryeministri, Sali Berisha, para selisë...

Gazmend Bardhi sërish përplasje me policinë: ‘Erdhën pasi i telefonova 7 herë’!

para 7 muajve - NOA

Sekretari i Përgjithshëm i PD-së Gazmend Bardhi ka përfunduar marrjen në pyetje nga Prokuroria. Në deklaratën për mediat pas dëshmisë ai ka insistuar në qëndrimin e tij të një dite më parë se Policia e...

Një ditë pas Berishës, mbërrin në prokurori edhe Lulzim Basha

para 7 muajve - Bota Sot

Një ditë pas Sali Berishës, kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha është paraqitet në Prokurorinë e Tiranës për të dëshmuar atë që ndodhi në protestën e thirrur prej ish-kryeministrit, më 8 janar...

Basha mbërrin në Prokurori

para 7 muajve - Indeks online

Ka mbërritur në Prokurori, ku do të japë dëshminë e tij lidhur me protestën e 8 Janarit, kreu i PD, Lulzim Basha. Ai do të pyetet për protestën e 8 Janarit si dhe për akuzat se brenda selisë blu ka pasur...

A është i gatshëm të dëshmojë për 21 janarin? Basha shmanget: Të fokusohemi te çështjet kryesore, dosja është proceduar plotësisht

para 7 muajve - Java News

Gjatë prononcimit për mediat pas daljes nga prokuroria, kryedemokrati Lulzim Basha ka akuzuar dyshen Berisha-Rama se janë të bashkuar për një interes, dobësimin e opozitës. Gjatë fjalës së tij Basha u...

“Ishim pre e një sulmi të dhunshëm”/ Basha del nga prokuroria: Nuk lëshojmë pe në betejën kundër tranzicionit!

para 7 muajve - Java News

Për rreth dy orë kryetari i PD-së, Lulzim Basha u mor në pyetje në Prokurorinë e Tiranës. Basha dha detaje nga dëshmia e tij në prokurori, ndërsa shtoi se në fokus është fakti që organizatorët dhe dhunuesit...

Pas 3 orësh, Bardhi del nga Prokuroria: Autorët e protestës së 8 janarit nuk fshihen

para 7 muajve - Vizion Plus

Pasi përfundoi dëshminë në prokurori, sekretari i përgjithshëm i PD-së, Gazment Bardhi, dha një prononcim për mediat, ku deklaroi se dha shpjegime për gjithçka ka ndodhur brenda selisë së PD-së, ndërsa...

Bardhi përfundon dëshminë në prokurori: U përgjigja për çdo çështje!

para 7 muajve - NOA

Pas thuajse 3 orësh, Sekretari i Përgjithshëm i PD-së Gazment Bardhi ka përfunduar dëshminë e tij para prokurorëve Elio Mazreku dhe Elisabeta Imeraj. Në fjalën e tij para medieve u shpreh se është përgjigjur...

“Policinë e telefonova 7 herë”, Bardhi: Nuk pati sulm nga brenda, por vetëmbrojtje

para 7 muajve - ABC News

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi dha sot dëshminë e tij në Prokurorinë e Tiranës. Bardhi është marrë në pyetje nga prokurorët lidhur me protestën e 8 janarit. Në një prononcim...

Basha pas dëshmisë në prokurori: Kërkoj zbardhjen e ngjarjes, t’i japim fund valles së tranzicionit

para 7 muajve - Infokusi

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, tha se ka kërkuar zbardhjen e ngjarjes, pasi u thërrit të dëshmojë mbi atë që ndodhi më 8 janar në selinë e PD. “Demokratët u thërritën për t’u përdorur si...

Endri Hasa: Demokratët i kanë ndarë duart nga Berisha, PD nuk gënjehet

para 7 muajve - Dosja.al

TIRANË- Ish-deputeti i Partisë Demokratike Endri Hasa është shprehur se PD-ja nuk do të shëndrohet në ‘kokë dashi’ për betejën personale të ish-kryeministrit Sali Berisha. Me anë të një postimi në Facebook,...

Një ditë pas Berishës, mbërrin në Prokurori për të dëshmuar edhe Lulzim Basha

para 7 muajve - Vizion Plus

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka mbërritur në Prokurorinë e Tiranë, për t’u marrë në pyetje lidhur me protestën e 8 janarit. Lideri demokrat do të japë qëndrimet e tij lidhur dhe me akuzat e...

Një ditë pas Berishës, mbërrin në prokurori edhe Lulzim Basha

para 7 muajve - ABC News

Një ditë pas Sali Berishës, kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha është paraqitet në Prokurorinë e Tiranës për të dëshmuar atë që ndodhi në protestën e thirrur prej ish-kryeministrit, më 8 janar...

Basha: Organizatorët e dhunës të vihen para përgjegjësisë

para 7 muajve - in7

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha pas dëshmisë që ka dhënë në prokurori, në një dalje për mediat është shprehur se kërkon zbardhjen e plotë dhe vendosjen para përgjegjësisë të autorëve dhe organizatorëve...

Një ditë pas Berishës, mbërrin në prokurori edhe Lulzim Basha

para 7 muajve - ABC News

Një ditë pas Sali Berishës, kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha është paraqitet në Prokurorinë e Tiranës për të dëshmuar atë që ndodhi në protestën e thirrur prej ish-kryeministrit, më 8 janar...

Basha flet pas daljes nga prokuroria: Autorët e dhunës së 8 janarit të vihen para drejtësisë

para 7 muajve - Lexo

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha pas dëshmisë së tij në prokurori, tha se autorët e dhunës së 8 janarit duhet të vihen para drejtësisë. ‘U thirrën për tu përdorur si fasadë një pjesë shumë e...

“Brava” e Luzim Bashës dhe “non grata” amerikane kundër korrupsionit

para 7 muajve - Tetova Sot

Nga Skënder Sadri KAPITI Si hyrje: po mirë more si e rreni dhe mashtroni veten ju protestuesit kundër korrupsionin dhe kundër non gratës amerikane, se ju do ta fitoni betejën antiamerikane dhe kundër korrupsionit?!...

Gazment Bardhi dëshmon në prokurori: Ka pasur vetëm akte vetëmbrojtëse ndaj protestuesve të dhunshëm

para 7 muajve - Shenja

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike iu përgjigj sot pyetjeve të prokurorëve për protestën e 8 janarit në selinë blu. Pasi dëshmoi në prokurori për përplasjet e dhunshme të 8 janarit, Bardhi...

Protesta e 8 Janarit, Gazment Bardhi shkon në Prokurorinë e Tiranës. Pas tij pritet Basha

para 7 muajve - Klan

Protesta e 8 Janarit, Gazment Bardhi shkon në Prokurorinë e Tiranës. Pas tij pritet Basha Sekretari i Përgjithshëm, Gazment Bardhi, ka shkuar në Prokurorinë e Tiranës për të dëshmuar në lidhje me protestën...

Basha dëshmon në Prokurori: Berisha organizoi një tentativë vrasjeje mes demokratëve

para 7 muajve - Gazeta Metro

Kryetari Partisë Demokratike, Lulzim Basha tha se më 8 janar Sali Berisha organizoi një tentativë vrasjeje mes demokratëve. Në një deklaratë për mediat pas daljes nga Prokuroria ku dëshmoi lidhur me protestën...

Basha dëshmon në Prokurori: Berisha organizoi një tentativë vrasjeje mes demokratëve

para 7 muajve - KosovaPress

Kryetari Partisë Demokratike, Lulzim Basha tha se më 8 janar Sali Berisha organizoi një tentativë vrasjeje mes demokratëve. Në një deklaratë për mediat pas daljes nga Prokuroria ku dëshmoi lidhur me protestën...

Basha pas dëshmisë për protestën: T’i japim fund valles së tranzicionit

para 7 muajve - Periskopi

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, tha se ka kërkuar zbardhjen e ngjarjes, pasi u thërrit të dëshmojë mbi atë që ndodhi më 8 janar në selinë e PD. “Demokratët u thërritën për t’u përdorur si...

Lulzim Basha mbërrin në Prokurori

para 7 muajve - Infokusi

Ka mbërritur në Prokurori, ku do të japë dëshminë e tij lidhur me protestën e 8 Janarit, kreu i PD, Lulzim Basha. Ai do të pyetet për protestën e 8 Janarit si dhe për akuzat se brenda selisë blu ka pasur...

Basha dëshmon në Prokurori: Berisha organizoi një tentativë vrasjeje mes demokratëve

para 7 muajve - ATV Live

Kryetari Partisë Demokratike, Lulzim Basha tha se më 8 janar Sali Berisha organizoi një tentativë vrasjeje mes demokratëve. Në një deklaratë për mediat pas daljes nga Prokuroria ku dëshmoi lidhur me protestën...

“Brenda në PD kishte kriminele e fondamentalistë”/ Basha dhe Gaz Bardhi përgjigjen në Prokurori

para 7 muajve - Vizion Plus

Pas dëshmisë së dhënë nga ish-kryeministri Sali Berisha dhe deputeti Flamur Noka një ditë më parë, ka qenë Gazment Bardhi ai që është paraqitur pranë organit të akuzës për të dëshmuar mbi protestën e dhunshme...

Mbërrin Bardhi. Pas Berishës, sot shkon në prokurori edhe Lulzim Basha

para 7 muajve - ABC News

Një ditë pas Sali Berishës, kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha do të paraqitet në Prokurorinë e Tiranës për të dëshmuar atë që ndodhi në protestën e thirrur prej ish-kryeministrit, më 8 janar...

Basha pas dëshmisë në prokurori: Kërkoj zbardhjen e ngjarjes, t’i japim fund valles së tranzicionit

para 7 muajve - Lajm

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, tha se ka kërkuar zbardhjen e ngjarjes, pasi u thërrit të dëshmojë mbi atë që ndodhi më 8 janar në selinë e PD. “Demokratët u thërritën për t’u përdorur si...

“Nuk ka pasur sulm nga brenda selisë, por akte vetëmbrojtjeje. Nuk është gjetur asnjë send i paligjshëm”

para 7 muajve - Java News

Sekretari i Përgjitshëm, Gazment Bardhi, shkoi në Prokurorinë e Tiranës këtë të premte për të dëshmuar në lidhje me protestën e 8 Janarit. Ai u shpreh se asnjë person brenda selisë nuk ka sulmuar, por...

FT/ U thirrën në Prokurorinë e Tiranës, Basha i shoqëruar, Bardhi vetëm

para 7 muajve - Dosja.al

TIRANË – Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha dhe sekretari i PD Gazment Bardhi dhanë sot dëshmitë e tyrë në lidhje me protestën e 8 janarit në Prokurorinë e Tiranës. Ishte sekretari Bardhi ai që...

Takimi i Berishës në Shkodër! Basha: E ka marrë përgjigjen nga demokratët

para 7 muajve - Dosja.al

TIRANË – Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha tha se ai dhe strukturat e PD-së do jenë në terren për të takuar nga afër qytetarët dhe për të forcuar aleancën me ta. Basha tha se demokratët i kanë...

Basha pas dëshmisë në prokurori: Kërkoj zbardhjen e ngjarjes, t’i japim fund valles së tranzicionit

para 7 muajve - Ekonomia Online

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, tha se ka kërkuar zbardhjen e ngjarjes, pasi u thërrit të dëshmojë mbi atë që ndodhi më 8 janar në selinë e PD. “Demokratët u thërritën për t’u përdorur si...

Rreth 3 orë në Prokurori, Bardhi përfundon dëshminë për “8 janarin”: Kam dhënë shpjegime të plota për gjithçka

para 7 muajve - Lexo

Sekretari i Përgjithshëm i PD-së Gazment Bardhi ka përfunduar dëshminë e tij para prokurorëve Elio Mazreku dhe Elisabeta Imeraj, kjo e fundit drejtuese e Prokurorisë së kryeqytetit. Përreth tri orë, Bardhi...

Çfarë u hodh nga brenda selisë blu? Bardhi dëshmon sot para prokurorisë

para 7 muajve - NOA

Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazment Bardhi ka mbërritur në Prokurorinë e Tiranës, ku do të japë dëshminë para prokurorëve Elio Mazreku dhe Elisabeta Imeraj për protestën e 8 janarit. Bardhi do të...

Dje dëshmoi Berisha, sot merret në pyetje Basha dhe sekretari i Përgjithshëm Gazment Bardhi

para 7 muajve - Ina

Kryedemokrati Lulzim Basha është thirrur sot nga prokuroria për të dëshmuar mbi protestën e 8 janarit, që demokratët zhvilluan para selisë blu e që u shoqërua me tensione dhe përplasje fizike. Basha, që...

Bardhi flet pas dëshmisë në Prokurori: Pres që Berisha të vendoset para përgjegjësisë penale

para 7 muajve - Java News

Sekretari i Përgjithshëm i PD-së Gazment Bardhi ka përfunduar dëshminë e tij para prokurorëve Elio Mazreku dhe Elisabeta Imeraj, kjo e fundit drejtuese e Prokurorisë së kryeqytetit. Përreth tri orë, Bardhi...

Dje dëshmoi Berisha, sot merret në pyetje Basha dhe sekretari i Përgjithshëm Gazment Bardhi

para 7 muajve - Zhurnal

Kryedemokrati Lulzim Basha është thirrur sot nga prokuroria për të dëshmuar mbi protestën e 8 janarit, që demokratët zhvilluan para selisë blu e që u shoqërua me tensione dhe përplasje fizike. Basha, që...

Basha del nga Prokuroria: Autorët dhe organizatorët e “8 janarit” të dalin para drejtësisë

para 7 muajve - Ekonomia Online

Për rreth dy orë kryetari i PD-së, Lulzim Basha u mor në pyetje në Prokurorinë e Tiranës. Basha dha detaje nga dëshmia e tij në prokurori, ndërsa shtoi se në fokus është fakti që organizatorët dhe dhunuesit...

Basha del nga prokuroria: Autorët dhe organizatorët e “8 janarit” të dalin para drejtësisë

para 7 muajve - Epoka e Re

Për rreth dy orë, kryetari i PD-së, Lulzim Basha  është marrë në pyetje në Prokurorinë e Tiranës. Basha ka dhënë detaje nga dëshmia e tij në prokurori, ndërsa ka shtuar se në fokus është fakti që organizatorët...

Përfundon marrja në pyetje, Basha: Autorët e dhunës të vihen para drejtësisë

para 7 muajve - Dosja.al

Basha : Kurth! Autorët e dhunës të vihen para drejtësisë. Duhet të jemi në krye të betejës për ta çliruar Shqipërinë nga ky makth. Dua të theksoj se Berisha nuk ia ka dalë të imponohet me aktet e dhunës....

PD nxjerr videon e 8 janarit: Protestë paqësore e Berishës?! Ishte ideatori dhe urdhëruesi i dhunës dhe terrorit

para 7 muajve - Shekulli

Publikuar më 14.01.2022 nga Shekulli Partia Demokratike ka vijuar fushatën e saj duke denoncuar dhunën që u përdor në 8 janar, pavarësisht pretendimeve të Sali Berishës dhe Flamur Nokës që e quajnë një...

Dje dëshmoi Berisha, sot merret në pyetje kryedemokrati Basha dhe Sekretari i Përgjithshëm Gazment Bardhi

para 7 muajve - Top Channel

Kryedemokrati Lulzim Basha është thirrur sot nga prokuroria për të dëshmuar mbi protestën e 8 janarit, që demokratët zhvilluan para selisë blu e që u shoqërua me tensione dhe përplasje fizike. Basha, që...

Dje dëshmoi Berisha, sot merret në pyetje Basha dhe sekretari i Përgjithshëm Gazment Bardhi

para 7 muajve - Telegrafi

Kryedemokrati Lulzim Basha është thirrur sot nga prokuroria për të dëshmuar mbi protestën e 8 janarit, që demokratët zhvilluan para selisë blu e që u shoqërua me tensione dhe përplasje fizike. Basha, që...

Dje dëshmoi Berisha, sot merret në pyetje kryedemokrati Basha dhe sekretari i Përgjithshëm Gazment Bardhi

para 7 muajve - Top Channel

Kryedemokrati Lulzim Basha është thirrur sot nga prokuroria për të dëshmuar mbi protestën e 8 janarit, që demokratët zhvilluan para selisë blu e që u shoqërua me tensione dhe përplasje fizike. Basha, që...

Basha dëshmon sot për 8 janarin, ja kur pritet të paraqitet në Prokurori

para 7 muajve - Gazeta Express

Kryedemorkati Basha është thirrur të dëshmojë sot në prokurori, si person që ka dijeni për atë çka ka ndodhur brenda selisë së PD-së më 8 janar. Ai është ftuar që të shkojë në prokurori në orën 12:00....

Bardhi pas dëshmisë në prokurori: Ditën e protestës, policinë e telefonova 7 herë

para 7 muajve - Arbresh

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike iu përgjigj sot pyetjeve të prokurorëve për protestën e 8 janarit në selinë blu. Pasi dëshmoi në prokurori për përplasjet e dhunshme të 8 janarit, Bardhi...

Basha shkon sot në Prokurori për të dëshmuar për protestën e 8 janarit

para 7 muajve - Alsat-M

Një ditë pasi ish-kryeministri Sali Berisha dhe deputeti Flamur Noka dëshmuan në Prokurorinë e Tiranës për protestën e 8 janarit në selinë e Partisë Demokratike, radhën për ta bërë një gjë të tillë e ka...

8 Janari, Basha e Bardhi shkojnë sot në prokurori

para 7 muajve - Klan

8 Janari, Basha e Bardhi shkojnë sot në prokurori Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha dhe Sekretari i Përgjithshëm i kësaj force, Gazment Bardhi janë thirrur këtë të premte për të dëshmuar në...

Pas Berishës, sot shkon në prokurori edhe Lulzim Basha

para 7 muajve - Infokusi

Një ditë pas Sali Berishës, kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha do të paraqitet në Prokurorinë e Tiranës për të dëshmuar atë që ndodhi në protestën e thirrur prej ish-kryeministrit, më 8 janar...

Lulzim Basha arrin në prokurori

para 7 muajve - Ekonomia Online

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha është paraqitet në Prokurorinë e Tiranës për të dëshmuar atë që ndodhi në protestën e 8 janarit, të thirrur nga ish-kryeministri, Sali Berisha, para selisë...

“Erdhën pasi i telefonova 7 herë “, Gazmend Bardhi sërish në përplasje me policinë: Fikset e zjarrit i përdorëm si mjete rrethanore

para 7 muajve - FaxWeb

Sekretari i Përgjithshëm i PD-së Gazmend Bardhi në deklaratën për mediat pas dëshmisë prej më shumë se 2 orësh në prokurorinë e Tiranës ka insistuar në qëndrimin e tij të një dite më parë se Policia e...

A ka PD listë të personave që kanë hyrë në seli në 8 Janar? Bardhi zbulon detaje nga dëshmia në prokurori: Nga brenda ka pasur vetëm akte vetëmbrojtje

para 7 muajve - FaxWeb

Pas dy orës e 40 minutash në Prokurorinë e Tiranës, Gazment Bardhi ka bërë një deklaratë për mediat, ku ka dhënë detaje nga dëshmia në lidhje me protestën e datës 8 Janar, në selinë e PD. Bardhi ka përsëritur...

Përfundoi dëshminë në Prokurori, Bardhi: Autorët e dhunës as nuk skuqen, as nuk fshihen! Pres që të hetohet pa hezitim…

para 7 muajve - FaxWeb

Sekretari i Përgjithshëm i PD-së Gazment Bardhi pas dëshmisë së tij në Prokurori tha se kërkon hetimin rrënjësor të autorëve të dhunës së përdorur në 8 janar. Ai theksoi se autorët e akteve të dhunshme...

Basha mbërrin në Prokurori

para 7 muajve - Arbresh

Ka mbërritur në Prokurori, ku do të japë dëshminë e tij lidhur me protestën e 8 Janarit, kreu i PD, Lulzim Basha. Ai do të pyetet për protestën e 8 Janarit si dhe për akuzat se brenda selisë blu ka pasur...

Bardhi del nga Prokuroria: Dhashë shpjegime, autorët e 8 Janarit nuk fshihen

para 7 muajve - Dosja.al

Bardhi: Kam dhënë shpjegimet e plota, ka vijuar ky bashkëpunim që në momentin e ngjarjes. Duke nisur që nga mësyrja në PD, kontaktet me policinë. Kam kërkuar dhe kërkoj zbardhjen e plotë të cështjes. Autorët...

Basha shkon sot në Prokurori për të dëshmuar për protestën e 8 janarit

para 7 muajve - Indeks online

Një ditë pasi ish-kryeministri Sali Berisha dhe deputeti Flamur Noka dëshmuan në Prokurorinë e Tiranës për protestën e 8 janarit në selinë e Partisë Demokratike, radhën për ta bërë një gjë të tillë e ka...

Çfarë ndodhi më 8 Janar? Basha mbërrin në Prokurorinë e Tiranës

para 7 muajve - Dosja.al

TIRANË – Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka mbërritur në Prokurorinë e Tiranës për të dëshmuar në lidhje me protestën e 8 Janarit. vijon.. (a.b)/dosja.al

Gazment Bardhi ‘i ngujuar’ në organin e akuzës për 2 orë e 40 minuta, mbërrin në prokurori edhe Lulzim Basha

para 7 muajve - FaxWeb

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka mbërritur në prokurorinë e Tiranës, ku do të pyetet në lidhje me protestën e datës 8 Janar, thirrur nga ish-kryeministri Sali Berisha. Basha nuk pranoi që...

Protesta e dhunshme në PD, Basha shkon sot në Prokurori për të dëshmuar

para 7 muajve - Vizion Plus

Kryedemokrati Lulzim Basha do të shkojë sot në Prokurorinë e Tiranës për tu marrë në pyetje lidhur me protestën e 8 janarit. Ai do të paraqitet në orën 11:00, ku do të japë dëshminë e tij. Po ashtu, këtë...

Pas Berishës, radhën për në Prokurori e ka Basha dhe Bardhi

para 7 muajve - RTK

Një ditë pas ish-kryeministrit Sali Berisha dhe deputetit Flamur Noka radhën për të dëshmuar në Prokurorinë e Tiranës e ka sot Lulzim Basha dhe Gazment Bardhi Kryetari i PD dhe Sekretari i Përgjithshëm...

Pas Berishës, sot në prokurori Lulzim Basha dhe Gazment Bardhi

para 7 muajve - GazetaBlic

Një ditë pas ish-kryeministrit Sali Berisha dhe deputetit Flamur Noka radhën për të dëshmuar në Prokurorinë e Tiranës e ka sot Lulzim Basha dhe Gazment Bardhi. Kryetari i PD-së dhe Sekretari i Përgjithshëm...

Pas Berishës, sot paraqiten në prokurori Lulzim Basha dhe Gazment Bardhi

para 7 muajve - Albeu

Ditën e sotme pritet të paraqiten në Prokurori për të dëshmuar rreth protestës së 8 janarit kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha dhe sekretari i përgjithshëm i kësaj force politike Gazment Bardhi....

Protesta e 8 janarit/ Pas Berishës, në Prokurori edhe Basha. Kur pritet të merret në pyetje. I pari paraqitet Bardhi

para 7 muajve - Java News

Një ditë pas Sali Berishës, kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha dhe Sekretari i Përgjithshëm i kësaj partie Gazmend Bardhi, do të paraqitet në Prokurorinë e Tiranës për të dëshmuar atë që ndodhi...

Pas Berishës, sot në prokurori Lulzim Basha dhe Gazment Bardhi

para 7 muajve - ABC News

Një ditë pas ish-kryeministrit Sali Berisha dhe deputetit Flamur Noka radhën për të dëshmuar në Prokurorinë e Tiranës e ka sot Lulzim Basha dhe Gazment Bardhi. Kryetari i PD dhe Sekretari i Përgjithshëm...

Lulzim Basha dhe Gazment Bardhi sot në Prokurori

para 7 muajve - NOA

Kryetari i PD, Lulzim Basha, dhe Sekretari i Përgjithshëm, Gazment Bardhi, sot do të paraqiten në Prokurori. Një ditë më parë ish-kryeministrit Sali Berisha dhe deputetit Flamur Noka u morën në pyetje...

Pas Berishës, sot në prokurori Lulzim Basha dhe Gazment Bardhi

para 7 muajve - Bota Sot

Një ditë pas ish-kryeministrit Sali Berisha dhe deputetit Flamur Noka radhën për të dëshmuar në prokurori e Tiranës e ka sot Lulzim Basha dhe Gazment Bardhi. Kryetari i PD dhe Sekretari i Përgjithshëm...

Protesta e 8 Janarit, Gazment Bardhi shkon në Prokurorinë e Tiranës, pas tij pritet Basha

para 7 muajve - Arbresh

Sekretari i Përgjithshëm, Gazment Bardhi, ka shkuar në Prokurorinë e Tiranës për të dëshmuar në lidhje me protestën e 8 Janarit. Bardhi i tha gazetarëve në hyrje të organit të akuzës se do të flasë pasi...

Dje dëshmoi Berisha, sot merret në pyetje kryedemokrati Lulzim Basha

para 7 muajve - ATV Live

Kryedemokrati Lulzim Basha është thirrur sot nga prokuroria për të dëshmuar mbi protestën e 8 janarit, që demokratët zhvilluan para selisë blu e që u shoqërua me tensione dhe përplasje fizike. Basha, që...

Pas Berishës, sot në prokurori Lulzim Basha dhe Gazment Bardhi

para 7 muajve - Lexo

Një ditë pas ish-kryeministrit Sali Berisha dhe deputetit Flamur Noka radhën për të dëshmuar në Prokurorinë e Tiranës e ka sot Lulzim Basha dhe Gazment Bardhi. Kryetari i PD dhe Sekretari i Përgjithshëm...

Basha sot në Prokurori për të dëshmuar për protestën e 8 janarit

para 7 muajve - Periskopi

Një ditë pasi ish-kryeministri Sali Berisha dhe deputeti Flamur Noka dëshmuan në Prokurorinë e Tiranës për protestën e 8 janarit në selinë e Partisë Demokratike, radhën për ta bërë një gjë të tillë e ka...

Dje dëshmoi Berisha, sot merret në pyetje Basha dhe sekretari i Përgjithshëm Gazment Bardhi

para 7 muajve - Lajm

Kryedemokrati Lulzim Basha është thirrur sot nga prokuroria për të dëshmuar mbi protestën e 8 janarit, që demokratët zhvilluan para selisë blu e që u shoqërua me tensione dhe përplasje fizike. Basha, që...

Pas Berishës, sot në prokurori Lulzim Basha dhe Gazment Bardhi

para 7 muajve - Java News

Një ditë pas ish-kryeministrit Sali Berisha dhe deputetit Flamur Noka radhën për të dëshmuar në Prokurorinë e Tiranës e ka sot Lulzim Basha dhe Gazment Bardhi. Kryetari i PD dhe Sekretari i Përgjithshëm...

Basha në Prokurori! DETAJET, kur pritet të merret në pyetje, Bardhi 1 orë para tij

para 7 muajve - Dosja.al

TIRANË – Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha është thirrur të dëshmojë ditën e sotme në prokurori, si person që ka dijeni për atë çka ka ndodhur brenda selisë së PD-së më 8 janar. Ai është ftuar...

Akuza të forta ka hedhur ish-kryeministri Sali Berisha ndaj kryedemokratit Lulzim Basha, pas dhënies së dëshmisë në Prokurorinë e Tiranës

para 7 muajve - Sovrani

Akuza të forta ka hedhur ish-kryeministri Sali Berisha ndaj kryedemokratit Lulzim Basha, pas dhënies së dëshmisë në Prokurorinë e Tiranës për më shumë se dy orë. I pyetur nga gazetarët nëse ka dhënë prova...

Një ditë pas Berishës, ja në cilën orë do të dëshmojnë në Prokurori Basha dhe Bardhi

para 7 muajve - FaxWeb

Një ditë pas ish-kryeministrit Sali Berisha, do të paraqitet në Prokurorinë e Tiranës edhe kryedemokrati Lulzim Basha. Burime brenda PD-së thonë se Sekretari i Përgjithshëm GazmenT Bardhi do të mbërrijë...

Basha shkon sot në Prokurori për të dëshmuar për protestën e 8 janarit

para 7 muajve - Gazeta Metro

Një ditë pasi ish-kryeministri Sali Berisha dhe deputeti Flamur Noka dëshmuan në Prokurorinë e Tiranës për protestën e 8 janarit në selinë e Partisë Demokratike, radhën për ta bërë një gjë të tillë e ka...

Dhuna në PD, Basha sot në Prokurori

para 7 muajve - Ekonomia Online

Sot në Prokurorinë e Tiranës, për protestën e 8 janarit, do të dëshmojnë Lulzim Basha dhe Gazment Bardhi. Kjo dëshmi e tyre, vjen një ditë pas asaj të ish-kryeministrit, Sali Berisha dhe deputetit Flamur...

Basha shkon sot në Prokurori për të dëshmuar për protestën e 8 janarit

para 7 muajve - KosovaPress

Një ditë pasi ish-kryeministri Sali Berisha dhe deputeti Flamur Noka dëshmuan në Prokurorinë e Tiranës për protestën e 8 janarit në selinë e Partisë Demokratike, radhën për ta bërë një gjë të tillë e ka...

Basha shkon sot në Prokurori për të dëshmuar për protestën e 8 janarit

para 7 muajve - ATV Live

Një ditë pasi ish-kryeministri Sali Berisha dhe deputeti Flamur Noka dëshmuan në Prokurorinë e Tiranës për protestën e 8 janarit në selinë e Partisë Demokratike, radhën për ta bërë një gjë të tillë e ka...

Një ditë pas Berishës, sot në prokurori Lulzim Basha dhe Gazment Bardhi

para 7 muajve - Arbresh

Një ditë pas ish-kryeministrit Sali Berisha dhe deputetit Flamur Noka radhën për të dëshmuar në Prokurorinë e Tiranës e ka sot Lulzim Basha dhe Gazment Bardhi. Kryetari i PD-së dhe Sekretari i Përgjithshëm...

Protesta e 8 Janarit/Pas Berishës e Nokës, dëshmojnë sot në Prokurori Basha e Bardhi

para 7 muajve - Dosja.al

TIRANË – Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha dhe Sekretari i Përgjitshëm i kësaj force politike, Gazmend Bardhi pritet sot të paraqiten në Prokurorinë e Tiranës, ku do të merren në pyetje në lidhje...

Berisha: 8 janari faktoi lidhjen e Bashës me bandën e mercenarëve vrasës e trafikantë

para 7 muajve - Syri.net Kosova

Ish-kryeministri Sali Berisha ka deklaruar se tashmë asnjë vendim i Lulzim Bashës nuk ka asnjë efekt në Partinë Demokratike. Në një lidhje të drejtpërdrejtë në emisionin Debat Plus, Berisha është shprehur...

Gazment Bardhi: Kishim informacione se godina e PD do të përfshihej nga flakët në 8 Janar

para 7 muajve - Klan

Gazment Bardhi: Kishim informacione se godina e PD do të përfshihej nga flakët në 8 Janar Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi, ka deklaruar mbrëmjen e sotme në emisionin “Opinion”...

Berisha dëshmoi në Prokurorinë e Tiranës

para 7 muajve - TV21

Sali Berisha dëshmoi sot në Prokurorinë e Tiranës në lidhje me protestën e 8 janarit. Berisha u tha gazetarëve se Garda e Republikës pranoi të mbronte përkrahësit e Lulzim Bashës. Sipas tij, brenda selisë...

Gazment Bardhi: Kishim informacione se godina e PD do të digjej më 8 Janar

para 7 muajve - ABC News

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi, ka deklaruar mbrëmjen e sotme se ditën e protestës së 8 Janarit ka pasur informacion se godina mund të përfshihej në flakë. “ Ka pasur një...

"Kishim informacione se selia do përfshihej nga flakët në 8 janar", Bardhi: Nuk ishte plan i menduar përdorimi i zjarrfikëseve

para 7 muajve - Bota Sot

Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazment Bardhi natën e sotme deklaroi se nuk kishin plan të përdornin zjarrfikëset në protestën e 8 janarit. Ai tha se zjarrfikëset ndodheshin në seli pasi kishin informacione...

Berisha dëshmoi në Prokurorinë e Tiranës

para 7 muajve - RTV 21

Sali Berisha dëshmoi sot në Prokurorinë e Tiranës në lidhje me protestën e 8 janarit. Berisha u tha gazetarëve se Garda e Republikës pranoi të mbronte përkrahësit e Lulzim Bashës. Sipas tij, brenda selisë...

Sali Berisha dëshmon në Prokurori për protestën e 8 janarit

para 7 muajve - Zhurnal

Ish-kryeministri i Shqipërisë dhe ish-kryetari i Partisë Demokratike (PD), Sali Berisha, është paraqitur të enjten, 13 janar, në Prokurorinë e Shtetit për të dhënë dëshminë e tij për protestat e fundjavës...

Berisha merret në pyetje/ Ish kryeministri në prokurori: Basha përdori mercenarë me armë

para 7 muajve - Top Channel

Në orarin kur i ishte dërguar ftesa e prokurorëve ish kryeministri Sali Berisha u paraqit jo vetëm për të deklaruar mbi tetë janarin, por edhe për të akuzuar. Demokrati historic qëndroi 2 orë e 40 minuta...

Protesta e 8 Janarit, Noka dëshmon në Prokurori

para 7 muajve - Klan

Protesta e 8 Janarit, Noka dëshmon në Prokurori “Të hetohen veprimet e policisë, Basha dhe Braho” Deputeti dhe anëtari i Komisionit të Rithemelimit të Partisë Demokratike, Flamur Noka, dëshmoi në Prokurorinë...

Noka: Protesta e 8 Janarit ishte paqësore

para 7 muajve - Klan

Noka: Protesta e 8 Janarit ishte paqësore Deputeti: I kërkova prokurorisë që të hetojë sjelljen e policisë I akuzuar nga policia si organizator i protestës së 8 Janarit, deputeti Flamur Noka ishte i dyti...

Gazment Bardhi: Kishim informacione se godinës së PD do t’i vihej flaka në 8 Janar

para 7 muajve - Java News

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi, ka deklaruar mbrëmjen e sotme në emisionin “Opinion” se ditën e protestës së 8 Janarit ka pasur informacion se godina mund të përfshihej...

VOA: Ish kryeministri Sali Berisha merret në pyetje nga prokuroria për dhunën gjatë protestës në fundjavë

para 7 muajve - Bota Sot

Prokuroria e Tiranës mori sot në pyetje organizatorin e protestës së 8 janarit, ish kryeministrin Sali Berisha, mbi ngjarjet e dhunshme në selinë e Partisë Demokratike. Ish kryeministri Sali Berisha u...

Berisha mbi dy orë dëshmoi në Prokurori për protestën e 8 janarit

para 7 muajve - Telegrafi

Ish-kryeministri i Shqipërisë dhe ish-kryetari i Partisë Demokratike (PD), Sali Berisha, është paraqitur të enjten, 13 janar, në Prokurorinë e Shtetit për të dhënë dëshminë e tij për protestat e fundjavës...

Sali Berisha dëshmon në Prokurori për protestën e 8 janarit

para 7 muajve - Zeri

Ish-kryeministri i Shqipërisë dhe ish-kryetari i Partisë Demokratike (PD), Sali Berisha, është paraqitur të enjten, 13 janar, në Prokurorinë e Shtetit për të dhënë dëshminë e tij për protestat e fundjavës...

Sali Berisha dëshmoi në Prokurori për protestën e 8 janarit

para 7 muajve - Portalb

Ish-kryeministri i Shqipërisë dhe ish-kryetari i Partisë Demokratike (PD), Sali Berisha, është paraqitur të enjten, 13 janar, në Prokurorinë e Shtetit për të dhënë dëshminë e tij për protestat e fundjavës para...

VOA: Berisha merret në pyetje nga prokuroria për dhunën gjatë protestës, replika me Escobar

para 7 muajve - ABC News

Prokuroria e Tiranës mori sot në pyetje organizatorin e protestës së 8 janarit, ish kryeministrin Sali Berisha, mbi ngjarjet e dhunshme në selinë e Partisë Demokratike. Ish kryeministri Sali Berisha u...

Bardhi: Kam emra, 3 persona të dhunshëm në 21 janar 2011, krah Berishës në 8 janar

para 7 muajve - Dosja.al

BARDHI: 21 janar, kemi identifikuar 3 që kanë sulmuar Kryeministrinë. Ata ishin në krah të Sali Berishës në 8 janar kur sulmuan PD. I kam me emra. Kjo është e rëndë. Vijon…

Sali Berisha dëshmon në Prokurori për protestën e 8 janarit

para 7 muajve - Tetova Sot

Ish-kryeministri i Shqipërisë dhe ish-kryetari i Partisë Demokratike (PD), Sali Berisha, është paraqitur të enjten, 13 janar, në Prokurorinë e Shtetit për të dhënë dëshminë e tij për protestat e fundjavës...

Ish kryeministri Sali Berisha merret në pyetje nga prokuroria për dhunën gjatë protestës në fundjavë

para 7 muajve - Zëri i Amerikës

Prokuroria e Tiranës mori sot në pyetje organizatorin e protestës së 8 janarit, ish kryeministrin Sali Berisha, mbi ngjarjet e dhunshme në selinë e Partisë Demokratike. Ish kryeministri Sali Berisha u...

Bardhi: Kishim informacion se mund të binte zjarr në PD në 8 janar

para 7 muajve - Dosja.al

BARDHI: Ka patur një rast pa ardhur policia pa ardhur një lëndë irrituese e bënte të pamundur qëndrimibn Lënda që është përdorur nga brenda. Nuk ka patur plan për fikëse zjarri. Ka patur informacion mund...

BERISHA: ARMË NË SELINË E PD, BASHA I RRETHUAR NGA MERCENARË

para 7 muajve - Klan Macedonia

ISH-KRYEMINISTRI: NGA E DIELA TAKIM ME QYTETARET, DO KETE PROTESTA TE MEDHA Ka zgjatur 2 orë e 40 minuta marrja në pyetje e Sali Berishës në Prokurorinë e Tiranës. Në një prononcim për mediat ai tregoi...

Sali Berisha dëshmon në Prokurori për protestën e 8 janarit

para 7 muajve - Evropa e Lirë

Ish-kryeministri i Shqipërisë dhe ish-kryetari i Partisë Demokratike (PD), Sali Berisha, është paraqitur të enjten, 13 janar, në Prokurorinë e Shtetit për të dhënë dëshminë e tij për protestat e fundjavës...

Basha e Bardhi nesër në Prokurori

para 7 muajve - Klan

Basha e Bardhi nesër në Prokurori Dhe pas ish-kryeministrit Sali Berisha dhe deputetit Flamur Noka, ditën e premte janë thirrur për të dëshmuar edhe kryetari i PD Lulzim Basha dhe sekretari i Përgjithshëm...

Flamur Noka jep dëshminë për protestën e 8 Janarit: Prokuroria të hetojë dhunën e policisë ndaj demokratëve

para 7 muajve - Klan

Flamur Noka jep dëshminë për protestën e 8 Janarit: Prokuroria të hetojë dhunën e policisë ndaj demokratëve Deputeti Flamur Noka dha dëshminë e tij në Prokurorinë e Tiranës në lidhje me protestën e 8 Janarit....

Berisha: “Basha ishte i gatshëm të shuante selinë për ngritjen e kullave”

para 7 muajve - InfoShqip

I ashpër ka qenë reagimi i Sali Berishës ndaj Lulzim Bashës, pas daljes nga Prokuroria, ku foli përpara prokurorëve për trazirat e regjistruara në protestën përpara selisë së PD-së, më 8 janar. Pasi e...

Flamur Noka jep dëshminë për protestën e 8 Janarit

para 7 muajve - Klan

Flamur Noka jep dëshminë për protestën e 8 Janarit Deputeti Flamur Noka dha dëshminë e tij në Prokurorinë e Tiranës në lidhje me protestën e 8 Janarit. Noka tha për gazetarët se i ka bërë thirrje prokurorisë...

Dy janarët e Sali Berishës

para 7 muajve - Lexo

Nga Mero Baze/ Ka shumë njerëz që janë të fyer pse Sali Berisha nuk është thirrur në Prokurori si organizator i dhunës, por si dëshmitar i saj. Dhe kanë të drejtë. Ka të tjerë që janë të xhindosur, pse...

Protesta e dhunshme e 8 janarit/ Berisha pas dëshmisë në Prokurori: Garda pranoi vrasësit e Lul Bravës

para 7 muajve - Top Channel

Ish-kryeministri Sali Berisha këtë të enjte kritikoi ashpër Gardën e Republikës, pasi dëshmoi në Prokurorinë e Tiranës në lidhje me protestën e 8 janarit. Sipas tij, Garda pranoi të mbronte vrasësit e...

Pasi u mor në pyetje nga Prokuroria, Flamur Noka deklaron: Të hetohet ‘zjarrvënësi’ Spartak Braho dhe Sokol Bizhga

para 7 muajve - NOA

Menjëherë pas daljes nga Prokuroria, Flamur Noka ka kërkuar që organi i akuzës të nisë hetimet për Spartak Brahon, teksa e konsideron ‘zjarrvënës’ dhe Sokol Bizhgën që sipas tij ka ushtruar dhunë. Flamur...

Dy janarët e Sali Berishës

para 7 muajve - Java News

Nga Mero Baze Ka shumë njerëz që janë të fyer pse Sali Berisha nuk është thirrur në prokurori si organizator i dhunës por si dëshmitar i saj. Dhe kanë të drejt. Ka të tjerë që janë të xhindosur, pse e...

“Lulzim Brava nxori armët nga selia”, Berisha: Do zbuloj emrat e vrasësve që e mbrojnë

para 7 muajve - Syri.net Kosova

Akuza të forta ka hedhur ish-kryeministri Sali Berisha ndaj kryedemokratit Lulzim Basha, pas dhënies së dëshmisë në Prokurorinë e Tiranës për më shumë se dy orë. I pyetur nga gazetarët nëse ka dhënë prova...

Noka: Rama dhe pengu nuk e mbajnë dot peng shtëpinë e demokratëve

para 7 muajve - Bota Sot

Deputeti demokrat Flamur Noka ka përfunduar dëshminë e tij në prokurori, në lidhje me protestën e 8 janarit. Gjatë një deklarate për mediat, Noka është shprehur se arma e vetme që kanë pasur demokratët...

“Protesta ishte paqësore”, Noka: Të hetohen Spartak Braho dhe Sokol Bizhga

para 7 muajve - ABC News

Deputeti Flamur Noka është marrë sot në pyetje për rreth dy orë nga hetusit në Prokurorinë e Tirans. Në një prononcim për mediat, Noka tha se i ka bërë thirrje prokurorisë të hetojë dhunën e ushtruar nga...

Berisha: Basha ishte i gatshëm të shuante selinë për ngritjen e kullave

para 7 muajve - Telegrafi

I ashpër ka qenë reagimi i Sali Berishës ndaj Lulzim Bashës, pas daljes nga Prokuroria, ku foli përpara prokurorëve për trazirat e regjistruara në protestën përpara selisë së PD-së, më 8 janar. Pasi e...

Protesta e dhunshme e 8 janarit/ Berisha pas dëshmisë në Prokurori: Garda pranoi vrasësit e Lul Bravës

para 7 muajve - Top Channel

Ish-kryeministri Sali Berisha foli me një gjuhë të ashpër ndaj Gardës së Shqipërisë, pasi dëshmoi në Prokurorinë e Tiranës këtë të enjte për protestën e dhunshme të 8 janarit. Sipas tij, Garda pranoi të...

Berisha: Basha ishte i gatshëm ta shuante selinë për ngritjen e kullave

para 7 muajve - Koha.net

I ashpër ka qenë reagimi i Sali Berishës ndaj Lulzim Bashës, pas daljes nga Prokuroria, ku foli përpara prokurorëve për trazirat e regjistruara në protestën përpara selisë së PD-së, më 8 janar. Pasi e...

Berisha pas dëshmisë në Prokurori: Garda pranoi vrasësit e Lul Bravës

para 7 muajve - Top Channel

Ish-kryeministri Sali Berisha hodhi foli me një gjuhë të ashpër ndaj Gardës së Shqipërisë, pasi dëshmoi në Prokurorinë e Tiranës këtë të enjte për protestën e dhunshme të 8 janarit. Sipas tij, Garda pranoi...

Kullat te PD/ Berisha: Pronarët janë marrë vesh me Lulzim Bravën

para 7 muajve - Syri.net Kosova

I ashpër ka qenë reagimi i Sali Berishës ndaj Lulzim Bashës pas daljes nga Prokuroria e Tiranës. Pasi e akuzoi Bashën se është i lidhur me narko-shtetin dhe me grupe kriminelësh e fondamentalistësh, Berisha...

Skandali/ Berisha: Garda qëndroi bashkë me kriminelët përkrah Bashës

para 7 muajve - Syri.net Kosova

Lideri historik i demokratëve, Sali Berisha, tha përpara gazetarëve pasi doli nga Prokuroria e Tiranës, se një nga gjërat më skandaloze më 8 janar, ishte qëndrimi i njerëzve të Gardës së Republikës me...

Berisha: Mercenarët e Lulzim “Bravës” me të njëjtat armë si policia

para 7 muajve - Alsat-M

Sali Berisha foli pas dëshmisë së sotme të dhënë në prokurori për ngjarjet e 8 janarit në selinë e Partisë Demokratike. Ai u shpreh se Basha dhe Rama janë shkrirë në një dhe këtu akuzoi se të njëjtat armë...

“Berisha tha se protesta ishte paqësore”,VOA: Escobar u bëri thirrje autoriteteve të ndjekin penalisht çdo person që është i përfshirë në dhunë politike

para 7 muajve - Almakos

Prokuroria e Tiranës mori sot në pyetje organizatorin e protestës së 8 janarit, ish-kryeministrin Sali Berisha, mbi ngjarjet e dhunshme në selinë e Partisë Demokratike. Ish-kryeministri Sali Berisha u...

Sali Berisha në Prokurori: Basha u mbrojt nga fondamentalistë

para 7 muajve - RTK

Prokuroria e Tiranës mori dëshminë e ish-kryeministrit Sali Berisha për protestën e dhunshme të 8 janarit te selia e Partisë Demokratike. Zoti Berisha tha se kryetari sipas tij i shkarkuar i partisë, Lulzim...

Berisha: Basha, i rrethuar me fondamentalistë të kthyer nga Siria

para 7 muajve - Klan

Berisha: Basha, i rrethuar me fondamentalistë të kthyer nga Siria Ish-Kryeministri Sali Berisha tha se ditën e protestës në selinë e PD-së, Lulzim Basha ishte i rrethuar nga fondamentalistë, mercenarë...

Protesta e 8 Janarit, Berisha: Basha i largoi me makinën e tij sendet e paligjshme nga selia e PD

para 7 muajve - Klan

Protesta e 8 Janarit, Berisha: Basha i largoi me makinën e tij sendet e paligjshme nga selia e PD Sali Berisha tha se e besonte prokurorinë që nuk kishte gjetur sende të paligjshme në selinë e Partisë...

Berisha zbardh çfarë deklaroi në Prokurori: Ka dëshmi flagrante të pranisë së njerëzve të armatosur në seli

para 7 muajve - Klan

Berisha zbardh çfarë deklaroi në Prokurori: Ka dëshmi flagrante të pranisë së njerëzve të armatosur në seli Ka zgjatur 2 orë e 40 minuta marrja në pyetje e Sali Berishës në Prokurorinë e Tiranës. Në një...

“Lulzim Brava nxori armët nga selia”, Berisha: Do zbuloj emrat e vrasësve që e mbrojnë

para 7 muajve - Gazeta Express

Akuza të forta ka hedhur ish-kryeministri Sali Berisha ndaj kryedemokratit Lulzim Basha, pas dhënies së dëshmisë në Prokurorinë e Tiranës për më shumë se dy orë. I pyetur nga gazetarët nëse ka dhënë prova...

Pasi dëshmoi në prokurori, Berisha: Mercenarët e Lulzim “Bravës” me të njëjtat armë si policia

para 7 muajve - Klan Kosova

Sali Berisha foli pas dëshmisë së sotme të dhënë në prokurori për ngjarjet e 8 janarit në selinë e Partisë Demokratike. Ai u shpreh se Basha dhe Rama janë shkrirë në një dhe këtu akuzoi se të njëjtat armë...

Berisha: Emrat e mercenarëve të Lulzim Bravës i kam publik në Facebook, garda shkeli ligjin

para 7 muajve - ABC News

Ish kreu i Partisë Demokratike, Sali Berisha këtë të enjte është paraqitur në prokurori ku ka dëshmuar në lidhje me akuzat për dhunën e ushtruar m 8 janar në selinë blu në protestën e thirrur prej tij....

Berisha në prokurori, VOA: Merret në pyetje për dhunën gjatë protestës së 8 Janarit

para 7 muajve - Dosja.al

TIRANË- Prokuroria e Tiranës mori sot në pyetje organizatorin e protestës së 8 janarit, ish kryeministrin Sali Berisha, mbi ngjarjet e dhunshme në selinë e Partisë Demokratike. Ish kryeministri Sali Berisha...

Berisha del nga Prokuroria e Tiranës pas më shumë se 2 orësh

para 7 muajve - Klan

Sali Berisha në hyrje të Prokurorisë Berisha del nga Prokuroria e Tiranës pas më shumë se 2 orësh Ka zgjatur 2 orë e 40 minuta marrja në pyetje e Sali Berishës në Prokurorinë e Tiranës. Ish-kryeministri...

Kë prisni të arrestohet? Berisha: Gati të dëshmoj në prokurori çdo herë, Basha i rrethuar nga vrasës

para 7 muajve - ABC News

Nga prokuroria e Tiranës, pas rreth 3 orësh dëshmi për protestën e 8 janarit në selinë blu, ish-kryeministri Sali Berisha i pyetur nga gazetarët se kë pret që të arrestojë drejtësia, nuk ka dhënë një emër,...

“Nxori armët nga selia”/ Berisha shpërthen ndaj Bashës: Simbol i politikanit të pabesë

para 7 muajve - Vizion Plus

Në komunikim për mediat pas dëshmisë që dha në Prokurori, ish-kryeministri Sali Berisha hodhi akuza ndaj edhe ndaj Gardës së Republikës, për të cilën tha se mori në mbrojtje Lulzim Bashën gjatë protestës...

Pasi dëshmoi në prokurori, Berisha: Mercenarët e Lulzim “Bravës” me të njëjtat armë si policia

para 7 muajve - GazetaBlic

Sali Berisha foli pas dëshmisë së sotme të dhënë në prokurori për ngjarjet e 8 janarit në selinë e Partisë Demokratike. Ai u shpreh se Basha dhe Rama janë shkrirë në një dhe këtu akuzoi se të njëjtat armë...

Berisha del nga Prokuroria e Tiranës pas 2 orë e 40 minutash

para 7 muajve - RTK

Ka zgjatur 2 orë e 40 minuta marrja në pyetje e Sali Berishës në Prokurorinë e Tiranës. Ish-kryeministri u thirr për të dëshmuar në lidhje me protestën e 8 Janarit në selinë e PD-së. Ish-kryeministri shkoi...

“Garda nuk e mbronte dot Bashën”/ Berisha flet për individët që ishin në selinë e PD: Kishte persona të ardhur nga Siria, ky është krim shtetëror

para 7 muajve - Shekulli

Publikuar më 13.01.2022 nga Shekulli Online Ish-kryeministri Sali Berisha pas dëshmisë së tij në Prokurori në lidhje me protestën e organizuar në selinë e PD-së foli për persona fondamentalistë, të cilët...

Kë prisni të arrestohet? Berisha: Gati të dëshmoj në prokurori çdo herë, Basha i rrethuar nga vrarës

para 7 muajve - ABC News

Nga prokuroria e Tiranës, pas rreth 3 orësh dëshmi për protestën e 8 janarit në selinë blu, Sali Berisha i pyetur nga gazetarët se kë pret që të arrestojë drejtësia, nuk ka dhënë një emër, duke hedhur...

Berisha pas dëshmisë në Prokurori: Këtu më thirri Rama! Basha ishte i rrethuar nga vrasës më 8 janar

para 7 muajve - Vizion Plus

Ish-kryeministri Sali Berisha përfundon pas gati 2 orë e gjysmë dëshminë në Prokurorinë e Tiranës në lidhje me protestën e 8 janarit para selisë blu. Pas marrjes në pyetje ga organi i akuzës, ish-lideri...

Sali Berisha flet pas dëshmisë në prokurori: Lulzim Basha është i pabesë, shkoni pyeteni Erion Veliajn për pazarin

para 7 muajve - Shekulli

Publikuar më 13.01.2022 nga Shekulli Online Pas 2 orësh e 40 minuta, ish-kryeministri Sali Berisha ka lënë ambientet e prokurorisë së Tiranës, ku u mor në pyetje nga drejtuesja e akuzës Elisabeta Imeraj...

Berisha për Bashën: Simbol i politikanit të pabesë që s’njeh principe

para 7 muajve - Bota Sot

I ashpër është treguar ish-kryeministri Sali Berisha me liderin PD-së Lulzim Basha, për të cilin tha se është në kryetar i shkarkuar nga Kryesia. Pasi dha dëshminë e tij në prokurori, Berisha u ndal për...

Berisha del nga prokuroria, fjalët e para për dëshminë

para 7 muajve - Bota Sot

Pas mbi dy orësh në Prokurorinë e Tiranës, Sali Berisha ka dëshmuar para dy prokurorëve Elisabeta Imeraj dhe Eljon Mazrekut në lidhje me protestën e 8 janarit të zhvilluar para selisë blu. “Ajo që dua...

E mbajtën mbi 2 orë në Prokurori, flet Berisha: Po ju tregoj çfarë dëshmova, Lul Brava i rrethuar nga vrasës

para 7 muajve - Albeu

Sali Berisha ka dalë nga ambientet e Prokurorisë së Tiranës, ku dëshmoi për më shumë se dy orë mbi dhunën në protestën e 8 janarit. Ashtu siç edhe paralajmëroi, Berisha ka ndarë edhe një opinion për mediat,...

Berisha: Emrat e mercenarëve të Lulzim Brava i kam publik në Facebook, garda shkeli ligjin

para 7 muajve - ABC News

Ish kreu i Partisë Demokratike, Sali Berisha këtë të enjte është paraqitur në prokurori ku ka dëshmuar në lidhje me akuzat për dhunën e ushtruar m 8 janar në selinë blu në protestën e thirrur prej tij....

Kë prisni të arrestohet? Berisha: Gati të dëshmoj në prokurori sa herë të më thërrasin

para 7 muajve - ABC News

Nga prokuroria e Tiranës, pas 3 orësh dëshmi për protestës e 8 janarit, Sali Berisha i pyetur se kë pret që të arrestojë drejtësia, nuk ka dhënë një emër. “E bën me shaka ti këtë pyetje, këta janë në kontroll...

“Protesta ishte paqësore”/ Noka flet pas pyetjes në prokurori: Të hetohen Spartak Braho dhe Sokol Bizhga

para 7 muajve - Java News

Deputeti Flamur Noka është marrë sot në pyetje për rreth dy orë nga hetuesit në Prokurorinë e Tiranës. Në një prononcim për mediat, Noka tha se i ka bërë thirrje prokurorisë të hetojë dhunën e ushtruar...

Protesta e 8 janarit/ Berisha përfundon dëshminë, zbulon çfarë tha para prokurorëve

para 7 muajve - NOA

Sali Berisha ka përfunduar dëshminë e tij në Prokurorinë e Tiranës për protestën e 8 janarit. Ish-kryeministri Sali Berisha ka dëshmuar para dy prokurorëve Elisabeta Imeraj dhe Eljon Mazrekut në lidhje...

Berisha pas dëshmisë në Prokurori: Këtu më thirri Rama! Basha ishte i rrethuar nga vrasës

para 7 muajve - Vizion Plus

Ish-kryeministri Sali Berisha përfundon pas gati 2 orë e gjysmë dëshminë në Prokurorinë e Tiranës në lidhje me protestën e 8 janarit para selisë blu. Pas marrjes në pyetje ga organi i akuzës, ish-lideri...

Berisha del nga prokuroria: Basha ishte i rrethuar në 8 janar nga një bandë vrasësish

para 7 muajve - ABC News

Për më shumë se tre orë ish-kryeministri Sali Berisha dha dëshminë e tij para hetuesve në Prokurorinë e Tiranës ditën e sotme. Në një dkelaratë për mediat, Berisha hodhi akuza të forta ndaj Edi Ramës dhe...

Berisha dy orë në Prokurori, ja çfarë tha ai në lidhje me protestën e 8 janarit

para 7 muajve - Gazeta Express

Për gati dy orë në Prokurorinë e Tiranës, ish-kryeministri Sali Berisha ka dëshmuar para dy prokurorëve Elisabeta Imeraj dhe Eljon Mazrekut në lidhje me protestën e 8 janarit të zhvilluar para selisë blu....

“Basha, vegël e Ramës”, Berisha tregon çfarë do të dëshmojë në Prokurori për 8 Janarin

para 7 muajve - RTV 21

Në një prononcim nga shtëpia e tij para se të merrte rrugën drejt prokurorisë së Tiranës, Sali Berisha sot tha se para organit të akuzës do të dëshmojë bashkëpunimin në shkallën më të lartë të krimit në...

Sali Berisha dëshmon në Prokurori për protestën e 8 janarit

para 7 muajve - in7

Ish-kryeministri i Shqipërisë dhe ish-kryetari i Partisë Demokratike (PD), Sali Berisha, është paraqitur të enjten, 13 janar, në Prokurorinë e Shtetit për të dhënë dëshminë e tij për protestat e fundjavës...

Protesta e dhunshme e 8 janarit, Berisha mbërrin në Prokurori

para 7 muajve - Top Channel

Ish kryeministri Sali Berisha ndodhet në Prokurorinë e Tiranës që të dëshmojë për protestën e thirrur prej tij më 8 janar. Hetimet po kryhen nga kryeprokurorja Elizabeta Imeraj dhe prokurori Elio Mazreku....

Mbërrin në prokurori edhe Flamur Noka, përshëndet me dy gishtat lart

para 7 muajve - Klan

Mbërrin në prokurori edhe Flamur Noka, përshëndet me dy gishtat lart Deputeti Flamur Noka ka mbërritur në Prokurorinë e Tiranës, ku pritet të merret në pyetje për protestën e së shtunës tek selia e Partisë...

Pas Berishës, Flamur Noka mbërrin në prokurorinë e Tiranës

para 7 muajve - Gazeta Express

Deputeti demokrat, Flamur Noka ka mbërritur në prokurori, ku do të merret në pyetje në lidhje me protestën e 8 janarit, të thirrur nga ish-kryeministri Sali Berisha. Teksa ende Berisha vijon të dëshmojë...

Protesta e dhunshme e 8 janarit, Berisha mbërrin në Prokurori

para 7 muajve - Top Channel

Ish kryeministri Sali Berisha ndodhet në Prokurorinë e Tiranës që të dëshmojë për protestën e thirrur prej tij më 8 janar. Hetimet po kryhen nga kryeprokurorja Elizabeta Imeraj dhe prokurori Elio Mazreku....

Berisha shkon në Prokurorinë e Tiranës: Aty thirrem nga Rama

para 7 muajve - RTK

“Basha është vegël e qeverisë, aty thirrem nga Rama”. Kështu u shpreh këtë të enjte Sali Berisha teksa doli nga shtëpia e tij për të shkuar në Prokurorinë e Tiranës ku do të pyetet në lidhje me protestën...

Berisha dy orë në Prokurori, ja çfarë tha ai në lidhje me protestën e 8 janarit

para 7 muajve - Zeri

Për gati dy orë në Prokurorinë e Tiranës, ish-kryeministri Sali Berisha ka dëshmuar para dy prokurorëve Elisabeta Imeraj dhe Eljon Mazrekut në lidhje me protestën e 8 janarit të zhvilluar para selisë blu....

Protesta e dhunshme e 8 janarit, Berisha mbërrin në Prokurori

para 7 muajve - Top Channel

Ish kryeministri Sali Berisha është thirrur në orën 11:00 në Prokurorinë e Tiranës për t’u marrë në pyetje për protestën e thirrur prej tij më 8 janar, nga prokurorët Elizabeta Imeraj dhe Elio Mazreku....

Protesta e dhunshme e 8 janarit/ Pas Berishës, mbërrin në Prokurori edhe Flamur Noka

para 7 muajve - Vizion Plus

Edhe deputeti Flamur Noka ka mbërritur në prokurori, ku do të merret në pyetje për rolin e tij në organizimin e protestës së 8 janarit në selinë blu, të thirrur nga ish-kryeministri Sali Berisha. Ndërkohë,...

Berisha: Mercenarët e Lulzim “Bravës” me të njëjtat armë si policia

para 7 muajve - Tetova Sot

Sali Berisha foli pas dëshmisë së sotme të dhënë në prokurori për ngjarjet e 8 janarit në selinë e Partisë Demokratike. Ai u shpreh se Basha dhe Rama janë shkrirë në një dhe këtu akuzoi se të njëjtat armë...

Me dy gishtat lart, Flamur Noka mbërrin në Prokurori

para 7 muajve - NOA

Flamur Noka, mbështetës i Sali Berishës ka mbërritur në Prokurorinë e Tiranës për të dëshmuar për protestën e 8 janarit. Në pamje duket se Noka është i qetë dhe hyn brenda ambienteve të Prokurorisë me...

Sali Berisha ende duke u marrë në pyetje nga Prokurorët, mbërrin për të dëshmuar edhe Flamur Noka

para 7 muajve - Bota Sot

Me dy gishtat lart para kamerave, deputeti Flamur Noka mbërriti në Prokurorinë e Tiranës rreth orës 12:00 për të dëshmuar për protestën e dhunshme të datës 8 Janar në selinë blu. Noka u fut në ambientet...

Berisha mbërrin në Prokurori: Po thirrem nga Rama, jo nga Basha

para 7 muajve - Shekulli

Publikuar më 13.01.2022 nga Shekulli Online Me dy gishtat lart, ish-kryeministri Sali Berisha ka mbërritur në Prokurorinë e Tiranës. Ka qenë ky institucion i drejtësisë që ka dërguar një thirrje për ish...

Protesta/ Pas Berishës, shkon në japë “llogari” në Prokurori edhe Flamur Noka

para 7 muajve - ABC News

Në një kohë që ish-kryeministri Sali Berisha ndodhet në prokurorinë e Tiranës ku po pyetet në lidhje me protestën e dhunshme të 8 janarit në selinë blu, pas tij ka mbërritur edhe deputeti Flamur Noka. lajmi në përditësim…

Berisha: Basha ishte i gatshëm të shuante selinë për ngritjen e kullave

para 7 muajve - Shenja

I ashpër ka qenë reagimi i Sali Berishës ndaj Lulzim Bashës, pas daljes nga Prokuroria, ku foli përpara prokurorëve për trazirat e regjistruara në protestën përpara selisë së PD-së, më 8 janar. Pasi e...

Sali Berisha: Basha ishte i gatshëm të shuante selinë për ngritjen e kullave

para 7 muajve - Infokusi

I ashpër ka qenë reagimi i Sali Berishës ndaj Lulzim Bashës, pas daljes nga Prokuroria, ku foli përpara prokurorëve për trazirat e regjistruara në protestën përpara selisë së PD-së, më 8 janar. Pasi e...

Protesta e 8 janarit, Berisha mbërrin në prokurori për të dhënë dëshminë

para 7 muajve - Alsat-M

Sali Berisha ka mbërritur në Prokurorinë e Tiranës, i thërritur për të dhënë dëshminë e tij për ngjarjet e 8 janarit në selinë e Partisë Demokratike. Bashkë me Berishën është thirrur edhe Flamur Noka për...

Berisha shkon në Prokurorinë e Tiranës: Aty thirrem nga Rama. Basha, vegël e qeverisë

para 7 muajve - Klan

Berisha shkon në Prokurorinë e Tiranës: Aty thirrem nga Rama. Basha, vegël e qeverisë “Basha është vegël e qeveri, aty thirrem nga Rama” . Kështu u shpreh këtë të enjte Sali Berisha teksa doli nga shtëpia...

Berisha publikon pamjet: Dhuna e mercenarëve të Lul Kimikut dhe narkobanditëve të Edvin Krimit!

para 7 muajve - Syri.net Kosova

Lideri historik i PD ka publikuar një video domethënëse sot ku pamjet flasin vetë dhe nuk ka nevojë për shumë fjalë. "Kjo ishte dhuna më 8 janar e mercenarëve të Lul Kimikut dhe narkobanditëve të Edvin...

Berisha mbërrin tek Prokuroria e Tiranës

para 7 muajve - Gazeta Express

Ish-kryeministri Sali Berisha sapo ka mbërritur në Prokurorinë e Tiranës, ku do të merret në pyetje për protestën e dhunshme të 8 janarit te selia e PD. Në një mesazh të parë për gazetarët, Berisha u shpreh...

Përplasjet dhe kaosi në PD/ Elizabeta Imeraj merr në pyetje Sali Berishën

para 7 muajve - Vizion Plus

Ish-kryeministri Sali berisha u paraqit këtë të enjte në prokurorinë e Tiranës për të dëshmuar për protestën e dhunshme të 8 janarit në selinë e PD. Ai mbërriti në ambientet e jashtme të organit të akuzës...

Berisha: Basha ishte i gatshëm të shuante selinë për ngritjen e kullave

para 7 muajve - Lajmi.net

Pasi e akuzoi Bashën se është i lidhur me narko-shtetin dhe me grupe kriminelësh e fondamentalistësh, Berisha u shpreh se ai është i gatshëm për interesin personal të shembë selinë e PD-së për ndërtimin...

“Më 8 janar brenda në seli kishte njerëz të armatosur”/ Berisha: Armët i nxorri Basha me makinën e tij

para 7 muajve - Java News

Ish-Kryeministri Sali Berisha deklaroi sot se dëshmoi në Prokurori se brenda Selisë së PD kishte njerëz të armatosur në mbrojtje të Lulzim Bashës ndërkohë që armët sipas tij i largoi Basha me makinën e...

Berisha akuza Gardës: Mbrojtën Bashën kur ishte i rrethuar nga vrasës dhe heshtën

para 7 muajve - Java News

Sali Berisha ka sulmuar edhe Gardën e Republikës që mori në mbrojtje Lulzim Bashën gjatë prostatës së 8 janarit, duke thënë se ato e dinin se kryedemokrati ishte rrethuar nga vrasës dhe trafikantë dhe...

Berisha flet pasi dha “llogari” mbi dy orë në Prokurori: Lulzim brava i rrethuar nga një bandë vrasësish trafikantësh, fundamentalistësh

para 7 muajve - Java News

Për më shumë se dy orë në Prokurorinë e Tiranës, ish-kryeministri Sali Berisha ka dëshmuar para dy prokurorëve Elisabeta Imeraj dhe Eljon Mazrekut në lidhje me protestën e 8 janarit të zhvilluar para selisë...

Protesta e 8 janarit, Sali Berisha dëshmon në Prokurori

para 7 muajve - GazetaBlic

Ish-kryeministri Sali Berisha ka mbërritur në Prokurori paraditen e së enjtes për t’u marrë në pyetje lidhur me protestën e 8 janarit në selinë e PD. Në orën 12:00 pritet të paraqitet në prokurori edhe...

“Një kryetar i shkarkuar”, Berisha sulmon Bashën: Simbol i politikanit të pabesë që s’njeh principe

para 7 muajve - Lexo

I ashpër është treguar ish-kryeministri Sali Berisha me liderin PD-së Lulzim Basha, për të cilin tha se është në kryetar i shkarkuar nga Kryesia. Pasi dha dëshminë e tij në prokurori, Berisha u ndal për...

Berisha zbardh dëshminë në Prokurori: Lulzim Brava ishte rrethuar nga një bandë vrasësish e trafikantësh më 8 janar, momenti më kriminal i 30 viteve

para 7 muajve - Lexo

Pas më shumë se dy orësh në Prokurorinë e Tiranës, ish-kryeministri Sali Berisha ka zbuluar një pjesë të dëshmisë së tij dhënë para prokurorëve. Duke folur për media, Berisha hodhi akuza të forta ndaj...

Berisha zbardh dëshminë në Prokurori: Lulzim Brava ishte i rrethuar në 8 janar nga një bandë vrasësish

para 7 muajve - Infokusi

Pas më shumë se dy orësh në Prokurorinë e Tiranës, ish-kryeministri Sali Berisha ka zbuluar një pjesë të dëshmisë së tij dhënë para prokurorëve. Duke folur për media, Berisha hodhi akuza të forta ndaj...

Si do futen në selinë e PD? Noka: Do gjendet mënyra

para 7 muajve - Dosja.al

NOKA: Akuza si organizator i një grupi gjatë protestës në selinë e PD?si do e marrin? Ne po flasim për demokracinë, vullneti i shumicës prevalon gjithçka. Nuk njeh votën? Atëherë si mund të pretendosh...

“Prokuroria të hetojë Sokol Bizhgën dhe Spartak Brahon”, Flamur Noka del nga Prokuroria e Tiranës: Jam thirrur me urdhër të Edi Ramës…

para 7 muajve - FaxWeb

Pas rreth dy orësh dëshmi në Prokurorinë e Tiranës, deputeti i Partisë Demokratike Flamur Noka në dalje të këtij institucioni nuk ka nguruar të sulmojë dyshen, Rama-Basha, të cilët sipas tij kanë marrë...

‘Thirrem nga Rama, jo nga Basha’, Berisha tregon çfarë do të dëshmojë në Prokurori

para 7 muajve - NOA

Sali Berisha është paraqitur në prokurori për të dëshmuar për protestën në selinë e PD. Në një prononcim nga shtëpia e tij para se të merrte rrugën drejt prokurorisë së Tiranës, Berisha tha se para organit...

Berisha mbërrin në Prokurori: Më ka sjellë Rama këtu, jo vegla e tij

para 7 muajve - Albeu

Ish-kryeministri Sali Berisha ka mbërritur tek Prokuroria e Tiranës para pak minutave. Ai është thirrur në Prokurori për të dëshmuar mbi protestën e 8 janarit, e cila përshkallëzoi në ngjarje të dhunshme....

Berisha futet në prokurori: Këtu më solli Rama, Basha është vegël

para 7 muajve - Indeks online

Ish-kryeministri Sali Berisha tashmë ka hyrë në prokurori dhe po jep dëhsminë e tij lidhur me ngjarjet e rënda të 8 janarit në selinë e PD. Në një prononcim nga shtëpia e tij kur doli për në prokurori,...

Berisha mbërrin tek Prokuroria e Tiranës: Po thirrem nga Rama unë, jo nga Basha

para 7 muajve - Zeri

Ish-kryeministri Sali Berisha ka mbërritur tek Prokuroria e Tiranës. Ka qenë ky institucion i drejtësisë që ka dërguar një thirrje për ish liderin historik të PD-së, për ta marrë në pyetje lidhur me protestën...

“Jam thirrur me urdhër të Edi Ramës, demokratët nuk e njohin frikën”, Flamur Noka del nga Prokuroria e Tiranës: Ja çfarë dëshmova…

para 7 muajve - FaxWeb

Flamur Noka: “Jam thirrur këtu për të denoncuar pengmarrësin dhe pengun si dy persona minues për demokracinë në Shqipëri. Data 8 janar e dëshmoi këtë qartazi, shqiptarë dhe ndërkombëtarët panë që bunkeri...

Protesta e 8 janarit, Berisha do të japë dëshminë në Prokurori

para 7 muajve - Zhurnal

Prokuroria e Tiranës ka thirrur sot paradite ish-kryeministrin Sali Berisha për të dhënë dëshminë e tij për ngjarjet e 8 janarit në selinë e Partisë Demokratike. Bashkë me Berishën është thirrur edhe Flamur...

Protesta e dhunshme e 8 janarit, Berisha sot në Prokurori

para 7 muajve - Top Channel

Ish kryeministri Sali Berisha është thirrur në Prokurorinë e Tiranës për t’u marrë në pyetje për protestën e thirrur prej tij më 8 janar. Ish lideri demokrat do të merret në pyetje këtë të enjte së bashku...

Del nga Prokuroria e Tiranës, Noka: Të hetohen Spartak Braho dhe Sokol Bizhga

para 7 muajve - Dosja.al

NOKA: Isha i thirrur në prokoruri për një protestë legjitime dhe më paqësorja ndonjëherë.Për cilësinë që thirrem pyesni udhëruesin Ramën e me radhës. I bëra thirrje Prokrurosë për mashtrimin që pengu u...

Berisha niset nga shtëpia drejt prokurorisë

para 7 muajve - NOA

Ish-Kryeministri Sali Berisha është nisur drejt Prokurorisë. Para se të merrte rrugën drejt prokurorisë së Tiranës, Berisha tha se para organit të akuzës do të dëshmojë bashkëpunimin në shkallën më të...

Berisha shkon në Prokurori, do të dëshmojë për protestën e 8 janarit: Basha, vegël e Ramës

para 7 muajve - Vizion Plus

Ish-kryeministri Sali Berisha niset drejt Prokurorisë, ku do të merret në pyetjet për protestën e 8 janarit në selinë blu, ku u shënuan akte të dhunshme. Pak para së të futej në Prokurori, ish-lideri historik...

Sali Berisha niset drejt Prokurorisë dhe jep mesazhin e parë

para 7 muajve - Bota Sot

Ish-kryeministri Sali Berisha ka folur para se ai të shkojë sot në Prokurori për të dëshmuar në lidhje me protestën e zhvilluar para selisë së PD në 8 janar. Për gazetarët ai u shpreh se është thirrur...

Berisha mbërrin tek Prokuroria e Tiranës

para 7 muajve - ABC News

Ish-kryeministri Sali Berisha ka mbërritur tek Prokuroria e Tiranës. Ka qenë ky institucion i drejtësisë që ka dërguar një thirrje për ish liderin historik të PD-së, për ta marrë në pyetje lidhur me protestën...

Berisha dhe Noka paraqiten në Prokurori, zbulohen detajet

para 7 muajve - Ina

Ish-kryeministri Sali Berisha mësohet se do të paraqitet në Prokurorinë e Tiranës ditën e sotme në orën 11:00. Ndaj tij prokuroria ka dërguar një thirrje për ta marrë në pyetje lidhur me protestën e organizuar...

Berisha: Basha ishte i gatshëm të shuante selinë për ngritjen e kullave

para 7 muajve - Lajm

I ashpër ka qenë reagimi i Sali Berishës ndaj Lulzim Bashës, pas daljes nga Prokuroria, ku foli përpara prokurorëve për trazirat e regjistruara në protestën përpara selisë së PD-së, më 8 janar. Pasi e...

“Lulzim Brava nxori armët nga selia”, Berisha: Do zbuloj emrat e vrasësve që e mbrojnë

para 7 muajve - Arbresh

Akuza të forta ka hedhur ish-kryeministri Sali Berisha ndaj kryedemokratit Lulzim Basha, pas dhënies së dëshmisë në Prokurorinë e Tiranës për më shumë se dy orë. I pyetur nga gazetarët nëse ka dhënë prova...

Protesta e dhunshme e 8 janarit, Berisha sot në Prokurori

para 7 muajve - Indeks.mk

Ish lideri demokrat do të merret në pyetje këtë të enjte së bashku me Flamur Nokën. Ndërsa nesër, në Prokurorinë e Tiranës do të paraqitet Lulzim Basha dhe Gazment Bardhi. Protesta e thirrur nga Seli Berisha...

Protesta e 8 janarit, Berisha do të japë dëshminë në Prokurori

para 7 muajve - Telegrafi

Prokuroria e Tiranës ka thirrur sot paradite ish-kryeministrin Sali Berisha për të dhënë dëshminë e tij për ngjarjet e 8 janarit në selinë e Partisë Demokratike. Bashkë me Berishën është thirrur edhe Flamur...

Protesta e 8 janarit, Berisha do të japë dëshmi në Prokurori

para 7 muajve - RTV 21

Prokuroria e Tiranës ka thirrur sot paradite ish-kryeministrin Sali Berisha për të dhënë dëshmi për ngjarjet e 8 janarit në selinë e Partisë Demokratike. Bashkë me Berishën është thirrur edhe Flamur Noka...

Me dy gishtat lart, Flamur Noka mbërrin në Prokurori, Berisha e pret prej dy orësh brenda

para 7 muajve - Java News

Flamur Noka, mbështetës i Sali Berishës ka mbërritur në Prokurorinë e Tiranës për të dëshmuar për protestën e 8 janarit. Në pamje duket se Noka është i qetë dhe hyn brenda ambienteve të Prokurorisë me...

I ashpër ka qenë reagimi i Sali Berishës ndaj Lulzim Bashës, pas daljes nga Prokuroria

para 7 muajve - Sovrani

Pasi e akuzoi Bashën se është i lidhur me narko-shtetin dhe me grupe kriminelësh e fondamentalistësh, Berisha u shpreh se ai është i gatshëm për interesin personal të shembë selinë e PD-së për ndërtimin...

Sali Berisha u mor në pyetje nga Prokuroria për protestën e 8 janarit, para selisë së PD-së, në Tiranë

para 7 muajve - Radio Kosova e Lire

Pasi qëndroi më shumë se dy orë në ambientet e prokurorisë së Tiranës, ku u mor në pyetje për protestën e 8 janarit, Berisha është ndalur në një prononcim për mediat, ku dha detaje nga ajo çka dëshmoi...

Protesta e 8 janarit/ Berisha do të paraqitet sot në Prokurori, ja në cilën orë do të mbërrijë

para 7 muajve - NOA

Sali Berisha ka konfirmuar se do të paraqitet në Prokurorinë e Tiranës në orën 11:00 të ditës së sotme për protestën e 8 janarit. Ndërsa Flamur Noka do të paraqitet në Prokurori rreth orës 12:00. Protesta...

Protesta e 8 janarit, Berisha do të japë dëshminë në Prokurori

para 7 muajve - Ina

Prokuroria e Tiranës ka thirrur sot paradite ish-kryeministrin Sali Berisha për të dhënë dëshminë e tij për ngjarjet e 8 janarit në selinë e Partisë Demokratike. Bashkë me Berishën është thirrur edhe Flamur...

Protesta e dhunshme e 8 janarit, Berisha sot në Prokurori! Ja kur është radha e Bashës

para 7 muajve - Top Channel

Ish kryeministri Sali Berisha është thirrur në Prokurorinë e Tiranës për t’u marrë në pyetje për protestën e thirrur prej tij më 8 janar. Ish lideri demokrat do të merret në pyetje këtë të enjte së bashku...

Berisha: “Basha ishte i gatshëm të shuante selinë për ngritjen e kullave”

para 7 muajve - Pa censure

Ish kryeministri Sali Berisha dhe kryetari i PD Lulzim Basha, gjate homazheve ne Pallatin e Kongreseve, per nder te Heroit te Demokracise, Azem Hajdari, me rastin e 15 vjetorit te vdekjes dhe rivarrimit...

Protesta/ Pas Berishës, shkon në japë “llogari” në Prokurori edhe Flamur Noka

para 7 muajve - Lexo

Në një kohë që ish-kryeministri Sali Berisha ndodhet në prokurorinë e Tiranës ku po pyetet në lidhje me protestën e dhunshme të 8 janarit në selinë blu, pas tij ka mbërritur edhe deputeti Flamur Noka....

Berisha dhe Noka paraqiten në Prokurori, zbulohen detajet

para 7 muajve - ABC News

Ish-kryeministri Sali Berisha mësohet se do të paraqitet në Prokurorinë e Tiranës ditën e sotme në orën 11:00. Ndaj tij prokuroria ka dërguar një thirrje për ta marrë në pyetje lidhur me protestën e organizuar...

Protesta e dhunshme e 8 janarit, Berishën sot në Prokurori! Ja kur është radha e Bashës

para 7 muajve - Top Channel

Ish kryeministri Sali Berisha është thirrur në Prokurorinë e Tiranës për t’u marrë në pyetje për protestën e thirrur prej tij më 8 janar. Ish lideri demokrat do të merret në pyetje këtë të enjte së bashku...

“Ata që rrethuan Bashën kishin ardhur nga Siria”, Berisha: Qëndrimi i gardës është krim shtetëror, lejuan vrasës e trafikantë…

para 7 muajve - FaxWeb

Në deklaratën e tij pas daljes nga Prokuroria ish-kryeministri Berisha tha se garda kreu një krim shtetëror shumë të rëndë në protestën e 8 janarit pasi sipas tij nuk reagoi aspak kur Basha u fut në seli...

Berisha do të merret sot në pyetje nga Prokuroria lidhur me protestën e 8 janarit

para 7 muajve - Insajderi

Ish-kryeministri Sali Berisha do të merret në pyetje të enjten në Prokurorinë e Tiranës për protestën e thirrur nga ai më 8 janar, përcjell Insajderi.com. Berisha do të dalë para Prokurorisë të enjten...

Berisha: Basha ishte i gatshëm të shuante selinë për ngritjen e kullave

para 7 muajve - Realiteti

I ashpër ka qenë reagimi i Sali Berishës ndaj Lulzim Bashës, pas daljes nga Prokuroria, ku foli përpara prokurorëve për trazirat e regjistruara në protestën përpara selisë së PD-së, më 8 janar. Pasi e...

Pasi dëshmoi në prokurori, Berisha: Mercenarët e Lulzim “Bravës” me të njëjtat armë si policia

para 7 muajve - Lajm

Sali Berisha foli pas dëshmisë së sotme të dhënë në prokurori për ngjarjet e 8 janarit në selinë e Partisë Demokratike. Ai u shpreh se Basha dhe Rama janë shkrirë në një dhe këtu akuzoi se të njëjtat armë...

Berisha: Basha ishte i gatshëm të shuante selinë për ngritjen e kullave

para 7 muajve - KosovaPress

I ashpër ka qenë reagimi i Sali Berishës ndaj Lulzim Bashës, pas daljes nga Prokuroria, ku foli përpara prokurorëve për trazirat e regjistruara në protestën përpara selisë së PD-së, më 8 janar. Pasi e...

Protesta e 8 Janarit, Berisha sot në prokurori

para 7 muajve - Klan

Protesta e 8 Janarit, Berisha sot në prokurori Pyetet edhe Flamur Noka, nesër merret dëshmia e Bashës dhe Bardhit Prokuroria e Tiranës ka thirrur sot në orën 11:00 për ta pyetur për protestën e 8 Janarit...

Sali Berisha zbardh dëshminë në Prokurori: Lulzim Brava ishte i rrethuar në 8 janar nga një bandë vrasësish

para 7 muajve - Arbresh

Pas më shumë se dy orësh në Prokurorinë e Tiranës, ish-kryeministri Sali Berisha ka zbuluar një pjesë të dëshmisë së tij dhënë para prokurorëve. Duke folur për media, Berisha hodhi akuza të forta ndaj...

Berisha zbardh dëshminë në Prokurori: Lulzim Brava ishte i rrethuar në 8 janar nga një bandë vrasësish

para 7 muajve - Fakti Ditor

Pas më shumë se dy orësh në Prokurorinë e Tiranës, ish-kryeministri Sali Berisha ka zbuluar një pjesë të dëshmisë së tij dhënë para prokurorëve. Duke folur për media, Berisha hodhi akuza të forta ndaj...

Berisha: Garda nuk duhet të qëndronte në krah të Bashës

para 7 muajve - Dosja.al

Berisha: Si ka mundësi që të njëjtat armë që përdorte Rama përdori dhe Basha? Kjo ishte një dëshmi tjetër, e grupit të mercenarëve. Pyetja: Ia thatë prokurorisë? Emrat e tyre, një pjesë janë ndaluar, prpoblemi...

Pasi dëshmoi në prokurori, Berisha: Mercenarët e Lulzim “Bravës” me të njëjtat armë si policia

para 7 muajve - Informatat

Sali Berisha foli pas dëshmisë së sotme të dhënë në prokurori për ngjarjet e 8 janarit në selinë e Partisë Demokratike. Ai u shpreh se Basha dhe Rama janë shkrirë në një dhe këtu akuzoi se të njëjtat armë...

VD-DËSHMIA, Berisha: Lulzim Brava i rrethuar nga një bandë vrasësish më 8 Janar

para 7 muajve - Dosja.al

Berisha: Nuk duhet të injoroni një moment, atë me flagrant, është se sot njeriu që është shkarkuar nga cdo funksion është simbol i pabesisë ekstreme politike. Së dyti, besë nuk ka çka kërkon ai që nuk...

Berisha mbërrin në Prokurori: Më ka sjellë Rama këtu, jo vegla e tij

para 7 muajve - Tetova Sot

Ish-kryeministri Sali Berisha ka mbërritur tek Prokuroria e Tiranës para pak minutave. Ai është thirrur në Prokurori për të dëshmuar mbi protestën e 8 janarit, e cila përshkallëzoi në ngjarje të dhunshme....

Protesta e 8 janarit, ja çka e pret sot Sali Berishën

para 7 muajve - OraInfo

Ish kryeministri Sali Berisha është thirrur në Prokurorinë e Tiranës për t’u marrë në pyetje për protestën e thirrur prej tij më 8 janar. Ish lideri demokrat do të merret në pyetje këtë të enjte së bashku...

Berisha futet në Prokurori: Këtu më solli Rama, Basha është vegël

para 7 muajve - Shenja

Ish-kryeministri Sali Berisha tashmë ka hyrë në prokurori dhe po jep dëshminë e tij lidhur me ngjarjet e rënda të 8 janarit në selinë e PD. Në një prononcim nga shtëpia e tij kur doli për në prokurori,...

Kullat te PD/ Sali Berisha flet pas dëshmisë në prokurori: Lulzim Basha është i pabesë, shkoni pyeteni Erion Veliajn për pazarin…

para 7 muajve - FaxWeb

Pas 2 orësh e 40 minuta, ish-kryeministri Sali Berisha ka lënë ambientet e prokurorisë së Tiranës, ku u mor në pyetje nga drejtuesja e akuzës Elisabeta Imeraj dhe prokurori Elio Mazreku. Sali Berisha flet...

Dhuna në selinë e PD-së, Sali Berisha paraqitet sot në prokurori

para 7 muajve - Alsat-M

Prokuroria e Tiranës ka thirrur sot paradite ish-kryeministrin Sali Berisha për të dhënë dëshminë e tij për ngjarjet e 8 janarit në selinë e Partisë Demokratike. Bashkë me Berishën është thirrur edhe Flamur...

VIDEO / PD denoncon me emra: Ja pesë mercenarët nga Kosova që dështuan të derdhin gjak!

para 7 muajve - Java News

Partia Demokratike vijon të publikojë emra që sipas saj janë mercenarë dhe persona me precedent penal që Sali Berisha i kishte mbledhur rreth vetës për të sulmuar selinë blu më 8 janar. Sipas PD, Berisha...

Dhuna në selinë e PD-së, Sali Berisha shkon sot në prokurori

para 7 muajve - Klan Kosova

Prokuroria e Tiranës ka thirrur sot paradite ish-kryeministrin Sali Berisha për të dhënë dëshminë e tij për ngjarjet e 8 janarit në selinë e Partisë Demokratike. Bashkë me Berishën është thirrur edhe Flamur...

Protesta e 8 janarit, Berisha mbërrin në prokurori për të dhënë dëshminë

para 7 muajve - Tetova Sot

Sali Berisha ka mbërritur në Prokurorinë e Tiranës, i thërritur për të dhënë dëshminë e tij për ngjarjet e 8 janarit në selinë e Partisë Demokratike. Bashkë me Berishën është thirrur edhe Flamur Noka për...

Berisha futet në prokurori: Këtu më solli Rama, Basha është vegël

para 7 muajve - Lajmi.net

Në një prononcim nga shtëpia e tij kur doli për në prokurori, Berisha tha se Berisha tha se para organit të akuzës do të dëshmojë bashkëpunimin në shkallën më të lartë të krimit në narkoshtetin shqiptar...

Berisha dy orë në Prokurori, ja çfarë tha ai në lidhje me protestën e 8 janarit

para 7 muajve - Bota Press

Për gati dy orë në Prokurorinë e Tiranës, ish-kryeministri Sali Berisha ka dëshmuar para dy prokurorëve Elisabeta Imeraj dhe Eljon Mazrekut në lidhje me protestën e 8 janarit të zhvilluar para selisë blu....

Berisha mbërrin tek Prokuroria e Tiranës

para 7 muajve - Infokusi

Ish-kryeministri Sali Berisha sapo ka mbërritur në Prokurorinë e Tiranës, ku do të merret në pyetje për protestën e dhunshme të 8 janarit te selia e PD. Në një mesazh të parë për gazetarët, Berisha u shpreh...

Protesta e 8 janarit, Berisha sot në Prokurori!

para 7 muajve - Indeks online

Ish kryeministri Sali Berisha është thirrur në Prokurorinë e Tiranës për t’u marrë në pyetje për protestën e thirrur prej tij më 8 janar. Ish lideri demokrat do të merret në pyetje këtë të enjte së bashku...

Berisha dy orë në Prokurori, ja çfarë tha ai në lidhje me protestën e 8 janarit

para 7 muajve - ATV Live

Për gati dy orë në Prokurorinë e Tiranës, ish-kryeministri Sali Berisha ka dëshmuar para dy prokurorëve Elisabeta Imeraj dhe Eljon Mazrekut në lidhje me protestën e 8 janarit të zhvilluar para selisë blu....

Protesta e dhunshme e 8 janarit në PD, Berisha dhe Noka sot në Prokurori

para 7 muajve - Vizion Plus

Ish-kryeministri Sali Berisha është thirrur këtë të enjte në Prokurorinë e Tiranës për t’u marrë në pyetje për protestën e 8 janarit në selinë e Partisë e Demokratike, ku u shënuan incidente të dhunshme....

Protesta e 8 janarit, Berisha do të japë dëshminë në Prokurori

para 7 muajve - Bota Sot

Prokuroria e Tiranës ka thirrur sot paradite ish-kryeministrin Sali Berisha për të dhënë dëshminë e tij për ngjarjet e 8 janarit në selinë e Partisë Demokratike. Bashkë me Berishën është thirrur edhe Flamur...

Sali Berisha niset drejt Prokurorisë dhe jep mesazhin e parë: Basha është vegël e qeverisë

para 7 muajve - Lexo

Ish-kryeministri Sali Berisha ka folur para se ai të shkojë sot në Prokurori për të dëshmuar në lidhje me protestën e zhvilluar para selisë së PD në 8 janar. Për gazetarët ai u shpreh se është thirrur...

Sali Berisha dhe Flamur Noka pyeten sot në Prokurori

para 7 muajve - RTK

Dy protagonistët e protestës së dhunshme të 8 janarit në selinë e Partisë Demokratike, Sali Berisha dhe Flamur Noka, do të pyeten sot nga prokurori i çështjes, Elio Mazreku. I pari që do të merret në pyetje...

Berisha dy orë në Prokurori, ja çfarë tha ai në lidhje me protestën e 8 janarit

para 7 muajve - Gazeta Metro

Për gati dy orë në Prokurorinë e Tiranës, ish-kryeministri Sali Berisha ka dëshmuar para dy prokurorëve Elisabeta Imeraj dhe Eljon Mazrekut në lidhje me protestën e 8 janarit të zhvilluar para selisë blu....

Berisha dy orë në Prokurori, ja çfarë tha ai në lidhje me protestën e 8 janarit

para 7 muajve - Ekonomia Online

Për gati dy orë në Prokurorinë e Tiranës, ish-kryeministri Sali Berisha ka dëshmuar para dy prokurorëve Elisabeta Imeraj dhe Eljon Mazrekut në lidhje me protestën e 8 janarit të zhvilluar para selisë blu....

Për herë të parë në 31 vite, Berisha shkon në Prokurori: Basha është vegël e qeverisë!

para 7 muajve - Java News

Sali Berisha ka mbërritur në Prokurorinë e Tiranës ku do të pyetet në lidhje me protestën e 8 Janarit, Më parë, nga hyrja e pallatit të tij, Berisha ka patur një prononcim për mediat ku tha se Basha është...

Protesta para PD, Sali Berisha duhet të shkojnë sot në prokurori

para 7 muajve - Albeu

Pas ngjarjeve të dhunshme të 8 janarit përpara selisë së Partisë Demokratike, Sot Sali Berisha do duhet të paraqitet në Prokurorinë e Tiranës për të dëshmuar atë që ndodhi në protestën e thirrur prej tij....

Dhuna me 8 janar/ Sali Berisha duhet të shkojnë sot në prokurori

para 7 muajve - ABC News

Sot Sali Berisha do duhet të paraqitet në Prokurorinë e Tiranës për të dëshmuar atë që ndodhi në protestën e thirrur prej tij më 8 janar para selisë blu. Në kuadër te hetimeve të nisur mbi ngjarjet e dhunshme...

Pas Berishës, Flamur Noka mbërrin në prokurorinë e Tiranës

para 7 muajve - Ekonomia Online

Deputeti demokrat, Flamur Noka ka mbërritur në prokurori, ku do të merret në pyetje në lidhje me protestën e 8 janarit, të thirrur nga ish-kryeministri Sali Berisha. Teksa ende Berisha vijon të dëshmojë...

Si Berisha! Me 2 gishta lart, Noka futet në Prokurorinë e Tiranës (FOTOT)

para 7 muajve - Dosja.al

TIRANË – Me dy gishtat, deputeti Flamur Noka mbërriti ditën e sotme në Prokurorinë e Tiranës për të dëshmuar për protestën e dhunshme të datës 8 Janar në selinë blu. Ish-kryeministri Sali Berisha po dëshmon...

Pas Berishës, Flamur Noka mbërrin në prokurorinë e Tiranës

para 7 muajve - Arbresh

Deputeti demokrat, Flamur Noka ka mbërritur në prokurori, ku do të merret në pyetje në lidhje me protestën e 8 janarit, të thirrur nga ish-kryeministri Sali Berisha. Teksa ende Berisha vijon të dëshmojë...

Sali Berisha ende duke u marrë në pyetje, mbërrin në prokurorinë e Tiranës Flamur Noka

para 7 muajve - FaxWeb

Ka mbërritur në prokurorinë e Tiranës deputeti Flamur Noka, i cili do të merret në pyetje në cilësinë e personit që ka dijeni për protestën e 8 Janarit. Ndërkohë që për më shumë se 60 minuta vijon marrja...

Dhuna në protestën para PD-së, Berisha i përpiktë, mbërrin në Prokurori para orarit. Çfarë pritet të ndodhë

para 7 muajve - Almakos

Ashtu siç u paralajmërua dje, ish-kryeministri Sali Berisha është paraqitur sot në Prokurorinë e Tiranës, ku do të japë shpjegime në lidhje me protestën që u zhvillua më 8 janar në selinë e PD-së. Protesta...

LAJM I FUNDIT / Pas Berishës, Flamur Noka mbërrin në Prokurori

para 7 muajve - Dosja.al

LAJM I FUNDIT / Pas Berishës, Flamur Noka mbërrin në Prokurori Vijon…

Berisha futet në prokurori: Këtu më solli Rama, Basha është vegël

para 7 muajve - Lajm

Në një prononcim nga shtëpia e tij kur doli për në prokurori, Berisha tha se Berisha tha se para organit të akuzës do të dëshmojë bashkëpunimin në shkallën më të lartë të krimit në narkoshtetin shqiptar...

Berisha futet në Prokurori: “Këtu më solli Rama, Basha është vegël”

para 7 muajve - Pa censure

Ish-kryeministri Sali Berisha tashmë ka hyrë në prokurori dhe po jep dëshminë e tij lidhur me ngjarjet e rënda të 8 janarit në selinë e PD. Në një prononcim nga shtëpia e tij kur doli për në prokurori,...

VIDEO/ Berisha mbërrin në prokurori, cilët janë prokurorët që do e marrin në pyetje, çfarë ka brenda makinës së ish kryeministrit

para 7 muajve - FaxWeb

Ish kryeministri Sali Berisha ka mbërritur në prokurorinë e Tiranës ku do japë dëshminë në lidhje me protestën e organizuar në datën 8 janar përpara selisë së PD. Seanca për të marrë deklaratën e Berishës...

Berisha futet në prokurori: Këtu më solli Rama, Basha është vegël

para 7 muajve - Realiteti

Ish-kryeministri Sali Berisha tashmë ka hyrë në prokurori dhe po jep dëshminë e tij lidhur me ngjarjet e rënda të 8 janarit në selinë e PD. Në një prononcim nga shtëpia e tij kur doli për në prokurori,...

Protesta e dhunshme e 8 janarit, Berisha sot në Prokurori

para 7 muajve - in7

Ish kryeministri Sali Berisha është thirrur në Prokurorinë e Tiranës për t’u marrë në pyetje për protestën e thirrur prej tij më 8 janar. Ish lideri demokrat do të merret në pyetje këtë të enjte së bashku...

PAMJET/Berisha drejt Prokurorisë së Tiranës i buzëqeshur dhe me dy gishtat lart

para 7 muajve - Dosja.al

TIRANË – Ish-Kryeministri Sali Berisha është parë i buqëqeshur dhe me dy gishta lart sot teksa është futur në Prokurorinë e Tiranës për të dëshmuar në lidhje me protestën e 8 janarit të thirrur nga vetë...

Berisha futet në Prokurori: Këtu më solli Rama, Basha është vegël

para 7 muajve - Arbresh

Ish-kryeministri Sali Berisha tashmë ka hyrë në prokurori dhe po jep dëshminë e tij lidhur me ngjarjet e rënda të 8 janarit në selinë e PD. Në një prononcim nga shtëpia e tij kur doli për në prokurori,...

Protesta e 8 janarit, Berisha do të japë dëshminë në Prokurori

para 7 muajve - Infokusi

Prokuroria e Tiranës ka thirrur sot paradite ish-kryeministrin Sali Berisha për të dhënë dëshminë e tij për ngjarjet e 8 janarit në selinë e Partisë Demokratike. Bashkë me Berishën është thirrur edhe Flamur...

Protesta e 8 janarit, Berisha do të japë dëshminë në Prokurori

para 7 muajve - Informatat

Prokuroria e Tiranës ka thirrur sot paradite ish-kryeministrin Sali Berisha për të dhënë dëshminë e tij për ngjarjet e 8 janarit në selinë e Partisë Demokratike. Bashkë me Berishën është thirrur edhe Flamur...

Berisha mbërrin në Prokurori, pritet intervistimi për protestën e dhunshme

para 7 muajve - Periskopi

Ish-kryeministri Sali Berisha sapo ka mbërritur në Prokurorinë e Tiranës, ku do të merret në pyetje për protestën e dhunshme të 8 janarit te selia e PD. Në një mesazh të parë për gazetarët, Berisha u shpreh...

Berisha mbërrin tek Prokuroria e Tiranës

para 7 muajve - Arbresh

Ish-kryeministri Sali Berisha sapo ka mbërritur në Prokurorinë e Tiranës, ku do të merret në pyetje për protestën e dhunshme të 8 janarit te selia e PD. Në një mesazh të parë për gazetarët, Berisha u shpreh...

Berisha mbërrin tek Prokuroria e Tiranës

para 7 muajve - Bota Press

Ish-kryeministri Sali Berisha sapo ka mbërritur në Prokurorinë e Tiranës, ku do të merret në pyetje për protestën e dhunshme të 8 janarit te selia e PD. Në një mesazh të parë për gazetarët, Berisha u shpreh...

VIDEO / 8 janari, Berisha në Prokurori, pas tij do të shkojë edhe Flamur Noka

para 7 muajve - Dosja.al

TIRANË – Ish-Kryeministri Sali Berisha ka mbërritur në Prokurorisë, ku pritet të merret në pyetje në lidhje me protestën e dhunshme të thirrur nga vetë ai në 8 janar te selia e Partisë Demokratike. Pas...

Dhuna në selinë e PD-së, Sali Berisha shkon sot në prokurori

para 7 muajve - Lajmi.net

Bashkë me Berishën është thirrur edhe Flamur Noka për t’u pyetur për rolin e tyre në organizimin e protestës para selisë së PD-së e cila përfundoi në akte dhune dhe u shpërnda vetëm pas ndërhyrjes së policisë...

Protesta e 8 janarit, Berisha do të japë dëshminë në Prokurori

para 7 muajve - Lajmi.net

Bashkë me Berishën është thirrur edhe Flamur Noka për t’u pyetur për rolin e tyre në organizimin e protestës para selisë së PD e cila përfundoi në akte dhune dhe u shpërnda vetëm pas ndërhyrjes së policisë...

Protesta e 8 Janarit / Berisha dhe Noka sot në Prokurori

para 7 muajve - Java News

Prokuroria e Tiranës ka thirrur sot në orën 11:00 për ta pyetur për protestën e 8 Janarit ish-kryeministrin Sali Berisha. Një orë më pas, në prokurorinë e kryeqytetit do të paraqitet edhe deputeti Flamur...

Niset drejt Prokurorisë, Berisha: Aty po thirrem nga Rama jo nga Basha

para 7 muajve - Dosja.al

Berisha: Ju ftoj se sapo të dal nga dera e Prokurorisë do tju informoj ju hollësisht. Basha është një vegël i qeverisë, aty thirrem nga Rama unë jo nga Basha. Unë mendoj se duhet tu kërkonte të falur dhe...

8 janari/Berisha drejt Prokurorisë:Do dëshmoj bashkëpunimin e krimit me narkoshtetin

para 7 muajve - Dosja.al

TIRANË – Ish-Kryeministri Sali Berisha është nisur drejt Prokurorisë, ku pritet të merret në pyetje në lidhje me protestën e dhunshme të thirrur nga vetë ai në 8 janar te selia e Partisë Demokratike. Duke...

Berisha niset nga shtëpia drejt prokurorisë: Ja çfarë do të dëshmoj atje

para 7 muajve - FaxWeb

Ish-kryeministri Sali Berisha i është përgjigjur pozitivisht ftesës së prokurorisë oër të dëshuar në lidhje me protestën e datës 8 Janar, e cila u thirr prej tij jashtë ambienteve të selisë së Partisë...

LAJM I FUNDIT / Berisha niset drejt Prokurorisë

para 7 muajve - Dosja.al

LAJM I FUNDIT / Berisha niset drejt Prokurorisë.. Vijon…

LAJM I FUNDIT/ Berisha niset nga shtëpia drejt prokurorisë: Ja çfarë do të dëshmoj atje

para 7 muajve - FaxWeb

Sali Berisha: Çfarë do të dëshmoj unë në prokurori, do të dëshmoj bashkëpunimin në shkallën më të lartë të krimit me narkoshtetin shqiptar, që doli qartë si drita e diellit në datën 8 Janar. Për më shumë...

Berisha nxjerr videon: Kjo është dhuna e mercenarëve të Lul Kimikut më 8 janar

para 7 muajve - Dosja.al

TIRANË – Ish-Kryeministri Sali Berisha ka publikuar në profilin e tij në rrjetin social Facebook një video ku paraqet të gjithë atë se çfarë ka ndodhur më 8 janar gjatë protestës së thirrur nga ai vetë...

Protesta e 8 janarit, Berisha sot në Prokurori

para 7 muajve - Epoka e Re

Ish kryeministri Sali Berisha është thirrur në Prokurorinë e Tiranës për t’u marrë në pyetje për protestën e thirrur prej tij më 8 janar. Ish lideri demokrat do të merret në pyetje këtë të enjte së bashku...

Berisha dhe Noka paraqiten në prokurori, zbulohen detajet, për çfarë pritet të deklarojnë

para 7 muajve - FaxWeb

Ish kryeministri, Sali Berisha është thirrur ditën e sotme në prokurorinë e Tiranës, për të dëshmuar lidhur me protestën e zhvilluar në datën 8 janar ku pati edhe shfaqje të tepruara dhune. Ndërsa sot...

DETAJET/ Berisha shkon sot në Prokurori, konfirmon prezencën e tij

para 7 muajve - Dosja.al

Ish-kryeministri Sali Berisha mësohet se do të paraqitet në Prokurorinë e Tiranës ditën e sotme në orën 11:00. Ndaj tij prokuroria ka dërguar një thirrje për ta marrë në pyetje lidhur me protestën e organizuar...

Protesta e 8 janarit, Berisha do të japë dëshminë në Prokurori

para 7 muajve - Lajm

Prokuroria e Tiranës ka thirrur sot paradite ish-kryeministrin Sali Berisha për të dhënë dëshminë e tij për ngjarjet e 8 janarit në selinë e Partisë Demokratike. Bashkë me Berishën është thirrur edhe Flamur...

Protesta e 8 janarit, Berisha do të japë dëshminë në Prokurori

para 7 muajve - KosovaPress

Prokuroria e Tiranës ka thirrur sot paradite ish-kryeministrin Sali Berisha për të dhënë dëshminë e tij për ngjarjet e 8 janarit në selinë e Partisë Demokratike. Bashkë me Berishën është thirrur edhe Flamur...

Dhuna në selinë e PD-së, Sali Berisha shkon sot në prokurori

para 7 muajve - Realiteti

Prokuroria e Tiranës ka thirrur sot paradite ish-kryeministrin Sali Berisha për të dhënë dëshminë e tij për ngjarjet e 8 janarit në selinë e Partisë Demokratike. Bashkë me Berishën është thirrur edhe Flamur...

Protesta e 8 janarit, Berisha duhet të paraqitet sot në prokurori

para 7 muajve - Bota Press

Sot Sali Berisha do duhet të paraqitet në Prokurorinë e Tiranës për të dëshmuar atë që ndodhi në protestën e thirrur prej tij më 8 janar para selisë blu. Në kuadër te hetimeve të nisur mbi ngjarjet e dhunshme...

Çfarë po ndodh: Sali Berisha thirret për në Prokurori

para 7 muajve - Zyrtare

Prokuroria e Tiranës ka thirrur sot paradite ish-kryeministrin Sali Berisha për të dhënë dëshminë e tij për ngjarjet e 8 janarit në selinë e Partisë Demokratike. Bashkë me liderin historik të demokratëve...

Protesta e 8 janarit, Berisha do të japë dëshminë në Prokurori

para 7 muajve - Periskopi

Prokuroria e Tiranës ka thirrur sot paradite ish-kryeministrin Sali Berisha për të dhënë dëshminë e tij për ngjarjet e 8 janarit në selinë e Partisë Demokratike. Bashkë me Berishën është thirrur edhe Flamur...

Sali Berisha shkon sot në prokurori

para 7 muajve - Arbresh

Prokuroria e Tiranës ka thirrur sot paradite ish-kryeministrin Sali Berisha për të dhënë dëshminë e tij për ngjarjet e 8 janarit në selinë e Partisë Demokratike. Bashkë me Berishën është thirrur edhe Flamur...

Protesta e 8 janarit, Berisha do të japë dëshminë në Prokurori

para 7 muajve - ATV Live

Prokuroria e Tiranës ka thirrur sot paradite ish-kryeministrin Sali Berisha për të dhënë dëshminë e tij për ngjarjet e 8 janarit në selinë e Partisë Demokratike. Bashkë me Berishën është thirrur edhe Flamur...

Protesta e 8 janarit, Berisha do të japë dëshminë në Prokurori

para 7 muajve - Realiteti

Prokuroria e Tiranës ka thirrur sot paradite ish-kryeministrin Sali Berisha për të dhënë dëshminë e tij për ngjarjet e 8 janarit në selinë e Partisë Demokratike. Bashkë me Berishën është thirrur edhe Flamur...

Dhuna në selinë e PD-së, Berisha shkon sot në Prokurori

para 7 muajve - Ekonomia Online

Prokuroria e Tiranës ka thirrur sot paradite ish-kryeministrin Sali Berisha për të dhënë dëshminë e tij për ngjarjet e 8 janarit në selinë e Partisë Demokratike. Bashkë me Berishën është thirrur edhe Flamur...

Protesta e 8 Janarit! Prokuroria thërret sot Berishën, Basha pyetet nesër

para 7 muajve - Dosja.al

TIRANË – Ish-kryeministri Sali Berisha është thirrur ditën e sotme në Prokurorinë e Tiranës për t’u marrë në pyetje për protestën e thirrur prej tij më 8 janar. Së bashku me deputetin Flamur Noka, Berisha...

Protesta e 8 janarit, Zëri i Amerikës: Berisha dhe Noka nesër në Prokurori

para 7 muajve - Albeu

Në Shqipëri, Prokuroria e Tiranës mësohet se në kuadër të hetimeve të nisura mbi ngjarjet e dhunshme në selinë e Partisë Demokratike më 8 Janar, i ka dërguar thirrje për t’u paraqitur dhe marrë në pyetje...

Zëri i Amerikës: Berisha dhe Noka nesër duhet të shkojnë në prokurori

para 7 muajve - ABC News

Prokuroria e Tiranës mësohet se në kuadër të hetimeve të nisura mbi ngjarjet e dhunshme në selinë e Partisë Demokratike më 8 Janar, i ka dërguar thirrje për t’u paraqitur dhe marrë në pyetje ish kryeministrit...

Protesta e dhunshme e 8 janarit/ VOA: Berisha dhe Noka nesër duhet të paraqiten në Prokurori

para 7 muajve - Java News

Në Shqipëri, Prokuroria e Tiranës mësohet se në kuadër të hetimeve të nisura mbi ngjarjet e dhunshme në selinë e Partisë Demokratike më 8 Janar, i ka dërguar thirrje për t’u paraqitur dhe marrë në pyetje...

Protesta e dhunshme e 8 janirit/ VOA: Berisha dhe Noka nesër duhet të paraqiten në Prokurori

para 7 muajve - Java News

Në Shqipëri, Prokuroria e Tiranës mësohet se në kuadër të hetimeve të nisura mbi ngjarjet e dhunshme në selinë e Partisë Demokratike më 8 Janar, i ka dërguar thirrje për t’u paraqitur dhe marrë në pyetje...

Protesta e 8 janarit, Berisha thirret nesër në Prokurori, pasnesër Basha

para 7 muajve - Flaka

Ish-kryeministri Sali Berisha dhe deputeti demokrat Flamur Noka do të thirren nesër në Prokurori, në lidhje me protestën e 8 janarit në selinë e PD-së. Burime për A2 CNN bëjnë të ditur se një ditë më pas,...

Protesta e 8 janarit, Prokuroria merr Berishën nesër në pyetje, pasnesër Bashën

para 7 muajve - InfoShqip

Ish-kryeministri Sali Berisha nesër në orën 10:30 pritet që të ngjisë shkallët e Prokurorisë së Tiranës për t’u marrë në pyetje në lidhje me protestën e datës 8 Janar në selinë e PD-së që përfundoi në...

Argumente: Ja pse Lulzim Basha dhe Kryesia e Partisë Demokratike bënë veprimin e duhur me perjashtimet

para 7 muajve - Bota Sot

Përjashtimet dhe pezullimet që bëri Basha dhe Kryesia e Partisë Demokratike të organizatorëve të protestës së dhunshme të 8 Janarit 2022 është mëse e duhur dhe politikish, ligjërisht e moralisht e justifikueshme,...

Argumente: Ja pse Lulzim Basha dhe Kryesia e Partisë Demokratike bënë veprimin e duhur me perjashtimet

para 7 muajve - Tetova Sot

Nga Skënder Sadri KAPITI Përjashtimet dhe pezullimet që bëri Basha dhe Kryesia e Partisë Demokratike të organizatorëve të protestës së dhunshme të 8 Janarit 2022 është mëse e duhur dhe politikish, ligjërisht...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK