Referendum serb në Kosovë? Arifi: E patolerueshme! Lëshimet dëmtojnë pavarësinë

para një jave - Syri.net Kosova

Profesori universitar Dritëro Arifi, në një intervistë me Skype në Edicionin e Pasdites në Syri Tv, ka komentuar referendumin serb, që pritet të mbahet në veriun e Kosovës. Arifi theksoi se referendumi...

Lista Serbe shpreson në mbajtjen e referendumit

para një jave - Syri.net Kosova

Kryetari i Listës Serbe, Goran Rakiq u ka thënë të premten gazetarëve në Beograd se ende shpreson dhe i beson Bashkimit Evropian se do të mundësojë mbajtjen e referendumit për ndryshimet në Kushtetutën...

Lista Serbe ende shpreson në mbajtjen e referendumit serb në Kosovë

para një jave - Telegrafi

Kryetari i Listës Serbe, Goran Rakiq u ka thënë të premten gazetarëve në Beograd se ende shpreson dhe i beson Bashkimit Evropian se do të mundësojë mbajtjen e referendumit për ndryshimet në Kushtetutën...

Lista Serbe shpreson në mbajtjen e referendumit serb në Kosovë

para një jave - GazetaBlic

Kryetari i Listës Serbe, Goran Rakiq u ka thënë të premten gazetarëve në Beograd se ende shpreson dhe i beson Bashkimit Evropian se do të mundësojë mbajtjen e referendumit për ndryshimet në Kushtetutën...

Lista Serbe ende shpreson në mbajtjen e referendumit

para një jave - Evropa e Lirë

Kryetari i Listës Serbe, Goran Rakiq u ka thënë të premten gazetarëve në Beograd se ende shpreson dhe i beson Bashkimit Evropian se do të mundësojë mbajtjen e referendumit për ndryshimet në Kushtetutën...

Përfaqësuesit e serbëve të Kosovës takohen me Vuçiqin: BE-ja të kalojë nga fjalët në vepra

para një jave - Koha.net

Edhe përfaqësuesit e serbëve të Kosovës kanë reaguar për çështjen e mbajtjes së referendumit serb në Kosovë. Kryetari i Listës Serbe, Goran Rakiq, ka thënë se mbetet të shihet të dielën nëse shtetet e...

Rakiq: QUINT-i dhe BE po kërkojnë mbajtjen e referendumit, ta shohim a do ta mbajnë fjalën të dielën

para një jave - Syri.net Kosova

Kryetari i Listës Serbe, Goran Rakiq, ka folur për media pas takimit me presidentin Aleksander Vuçiq ku ka thënë se beson që BE-ja do ta përmbushë premtimin e saj të dielën që referendumi i Serbisë të...

Lista Serbe ende shpreson në mbajtjen e referendumit

para një jave - Tetova Sot

Kryetari i Listës Serbe, Goran Rakiq u ka thënë të premten gazetarëve në Beograd se ende shpreson dhe i beson Bashkimit Evropian se do të mundësojë mbajtjen e referendumit për ndryshimet në Kushtetutën...

Referendumi serb, Rakiq: BE do ta tregojë fytyrën e vërtetë të dielën

para një jave - RTK

Kryetari i Listës Serbe, Goran Rakiq, i cili është edhe ministër për Kthim dhe Komunitete në Qeverinë e Kosovës, ka deklaruar se BE do të tregojë “fytyrën e vërtetë” të dielën lidhur me mbajtjen e referendumit...

Rakiq: QUINT-i dhe BE-ja po kërkojnë mbajtje referendumi, ta shohim a do ta mbajnë fjalën të dielën

para një jave - Zeri

Kryetari i Listës Serbe, Goran Rakiq, ka folur për media pas takimit me presidentin Aleksandar Vuçiq, ku ka thënë se beson që BE-ja do ta përmbushë premtimin e saj të dielën që referendumi i Serbisë të...

Rakiq: QUINT'i dhe BE po kërkojnë mbajtjen e referendumit, ta shohim a do ta mbajnë fjalën të dielën

para një jave - Gazeta Express

Kryetari i Listës Serbe, Goran Rakiq, ka folur për media pas takimit me presidentin Aleksander Vuçiq ku ka thënë se beson që BE-ja do ta përmbushë premtimin e saj të dielën që referendumi i Serbisë të...

Çka po kërkon i sanksionuari i Amerikës Radoiciq, në takim me Aleksandar Vuçiqin?

para një jave - Syri.net Kosova

Presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiq, ka takuar përfaqësuesit e Listës Serbe në Beograd. Nga pamjet brenda takimit është parë edhe Milan Radoiciq nënkryetar i këtij subjekti që është futur së fundi në...

Ky është reagimi i Rakiq, pasi QUINT-i kërkoi mbajtjen e referendumit serb në Kosovë

para një jave - OraInfo

Rakiq flet për referendumin. Kryetari i Listës Serbe, Goran Rakiq, ka folur për media pas takimit me presidentin Aleksander Vuçiq ku ka thënë se beson që BE-ja do ta përmbushë premtimin e saj të dielën...

Referendumi serb në Kosovë, Vuçiq thirr në takim drejtuesit e Listës Serbe

para një jave - Syri.net Kosova

Presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiq, është duke mbajtur një takim me drejtuesit e Listës Serbe për mbajtjen e referendumit kushtetues në Kosovë. Siç raporton Tanjug, në takim marrin pjesë kryetari i...

Vjen deklarata e Goran Rakiq: QUINT-i dhe BE po kërkojnë mbajtjen e referendumit, ta shohim a do ta mbajnë fjalën të dielën

para një jave - GazetaBlic

Kryetari i Listës Serbe, Goran Rakiq, ka folur për media pas takimit me presidentin Aleksander Vuçiq ku ka thënë se beson që BE-ja do ta përmbushë premtimin e saj të dielën që referendumi i Serbisë të...

Kryetari i Listës Serbe, Goran Rakiq flet për referendumin serb në Kosovë: Të dielën EULEX-i do ta shfaq fytyrën e tij

para një jave - GazetaBlic

Kryetari i Listës Serbe, Goran Rakiq, ka folur për media pas takimit me presidentin Aleksander Vuçiq ku ka thënë se beson që BE-ja do ta përmbushë premtimin e saj të dielën që referendumi i Serbisë të...

Rakiq: Ta shohim a do ta mbajnë fjalën të dielën QUINT-i dhe BE-ja për referendumin

para një jave - Bota Sot

Kryetari i Listës Serbe, Goran Rakiq, ka folur për media pas takimit me presidentin Aleksander Vuçiq ku ka thënë se beson që BE-ja do ta përmbushë premtimin e saj të dielën që referendumi i Serbisë të...

Vuçiç pret në Beograd krerët e “Srpskas”, afër Rakiçit ulet i sanksionuari Radojiçiç

para një jave - ABC News

Presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiç, ka takuar përfaqësuesit e Listës Serbe në Beograd. Nga pamjet brenda takimit është parë edhe Milan Radojciç nënkryetar i këtij subjekti që është futur së fundi në...

Vuçiq pret në Beograd krerët e "Srpskas", afër Rakiqit ulet i sanksionuari Radojiçiq

para një jave - Gazeta Express

Presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiq, ka takuar përfaqësuesit e Listës Serbe në Beograd. Nga pamjet brenda takimit është parë edhe Milan Radojciq nënkryetar i këtij subjekti që është futur së fundi në...

Referendumi serb në Kosovë, Vuçiq thirr në takim drejtuesit e Listës Serbe

para një jave - GazetaBlic

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, është duke mbajtur një takim me drejtuesit e Listës Serbe për mbajtjen e referendumit kushtetues në Kosovë. Siç raporton Tanjug, në takim marrin pjesë kryetari i...

Vuçiq pret në Beograd përfaqësuesit Listës Serbe, bashkë me ta edhe i sanksionuari Radojiçiq

para një jave - OraInfo

Vuçiq pret në Beograd përfaqësuesit Listës Serbe. Ndërkohë që në Kosovë po zhvillohej takimi mes ambasadorëve të QUINT-it dhe liderëve shtetëror, Aleksander Vuçiq, në Serbi ka takuar përfaqësuesit e Listës...

Lista Serbe deklarohet pas takimit që mbajti me Vucic

para një jave - Gazeta Metro

Kryetari i Listës Serbe, Goran Rakiq u ka thënë të premten gazetarëve në Beograd se ende shpreson dhe i beson Bashkimit Evropian se do të mundësojë mbajtjen e referendumit për ndryshimet në Kushtetutën...

Lista Serbe ende shpreson në mbajtjen e referendumit

para një jave - Press Online

Kryetari i Listës Serbe, Goran Rakiq u ka thënë të premten gazetarëve në Beograd se ende shpreson dhe i beson Bashkimit Evropian se do të mundësojë mbajtjen e referendumit për ndryshimet në Kushtetutën...

Lista Serbe ende shpreson në mbajtjen e referendumit

para një jave - Arbresh

Kryetari i Listës Serbe, Goran Rakiq u ka thënë të premten gazetarëve në Beograd se ende shpreson dhe i beson Bashkimit Evropian se do të mundësojë mbajtjen e referendumit për ndryshimet në Kushtetutën...

Lista Serbe ende shpreson në mbajtjen e referendumit serb në Kosovë

para një jave - Realiteti

Kryetari i Listës Serbe, Goran Rakiq u ka thënë të premten gazetarëve në Beograd se ende shpreson dhe i beson Bashkimit Evropian se do të mundësojë mbajtjen e referendumit për ndryshimet në Kushtetutën...

Ministri i Qeverisë Kurti pro mbajtjes së referendumit në Kosovë, thotë se do t’i mbajë për fjale BE-në dhe QUINT-in

para një jave - Lajmi.net

“Ne besojmë në BE, por do ta shohim të dielën nëse do t’i përmbushë premtimet e saj. BE-ja dhe pesë shtetet e QUINT-it kanë dalë me deklaratë dhe qartë u thanë autoriteteve në Prishtinë që referendumi...

Zhvillime edhe në Serbi: Vuçiq takon Listën Serbe, aty është edhe Milan Radojiçiq

para një jave - Lajmi.net

Takimi i tij me LS-në vjen pas situatës së krijuar për mbajtjen e referendumit serb në Kosovë, transmeton lajmi.net. Siç shihet në pamjet e publikuara, prezent në takim ishte edhe i konsideruar “bos” i...

Rakiq: QUINT’i dhe BE po kërkojnë mbajtjen e referendumit, ta shohim a do ta mbajnë fjalën të dielën

para një jave - Infokusi

Kryetari i Listës Serbe, Goran Rakiq, ka folur për media pas takimit me presidentin Aleksander Vuçiq ku ka thënë se beson që BE-ja do ta përmbushë premtimin e saj të dielën që referendumi i Serbisë të...

Rakiq: QUINT’i dhe BE po kërkojnë mbajtjen e referendumit, ta shohim a do ta mbajnë fjalën të dielën

para një jave - Fakti Ditor

Kryetari i Listës Serbe, Goran Rakiq, ka folur për media pas takimit me presidentin Aleksander Vuçiq ku ka thënë se beson që BE-ja do ta përmbushë premtimin e saj të dielën që referendumi i Serbisë të...

Ministri i Qeverisë Kurti pro mbajtjes së referendumit në Kosovë, thotë se do t’i mbajë për fjale BE-në dhe QUINT-in

para një jave - Realiteti

Kryetari i Listës Serbe, Goran Rakiq, ka folur për media pas takimit me presidentin Aleksander Vuçiq ku ka thënë se beson që BE-ja do ta përmbushë premtimin e saj të dielën që referendumi i Serbisë të...

Vuçiq pret në Beograd krerët e “Srpskas”, afër Rakiqit ulet i sanksionuari Radojiçiq

para një jave - Informatat

Presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiq, ka takuar përfaqësuesit e Listës Serbe në Beograd. Nga pamjet brenda takimit është parë edhe Milan Radojciq nënkryetar i këtij subjekti që është futur së fundi në...

Rakiq: QUINT’i dhe BE po kërkojnë mbajtjen e referendumit, ta shohim a do ta mbajnë fjalën të dielën

para një jave - Informatat

Kryetari i Listës Serbe, Goran Rakiq, ka folur për media pas takimit me presidentin Aleksander Vuçiq ku ka thënë se beson që BE-ja do ta përmbushë premtimin e saj të dielën që referendumi i Serbisë të...

Zhvillime edhe në Serbi: Vuçiqi takon Listën Serbe, aty është edhe Milan Radojiçiq

para një jave - Epoka e Re

Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiq është takuar sot me përfaqësuesit e Listës Serbe. Takimi i tij me Listën Serbe vjen pas situatës së krijuar për mbajtjen e referendumit serb në Kosovë. Siç shihet...

Zhvillime edhe në Serbi: Vuçiq takon Listën Serbe, aty është edhe Milan Radojiçiq

para një jave - Realiteti

Presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiq është takuar sot me përfaqësuesit e Listës Serbe. Takimi i tij me LS-në vjen pas situatës së krijuar për mbajtjen e referendumit serb në Kosovë, transmeton lajmi.net....

Ministër Rakiqi: Ta shohim të dielën a po e mban fjalën QUINT’i

para një jave - Gazeta Metro

Kryetari i Listës Serbe, Goran Rakiq, ka folur për media pas takimit me presidentin Aleksander Vuçiq ku ka thënë se beson që BE-ja do ta përmbushë premtimin e saj të dielën që referendumi i Serbisë të...

Ministër Rakiqi: Ta shohim të dielën a po e mban fjalën QUINT-i

para një jave - Periskopi

Kryetari i Listës Serbe, Goran Rakiq, ka folur për media pas takimit me presidentin Aleksander Vuçiq ku ka thënë se beson që BE-ja do ta përmbushë premtimin e saj të dielën që referendumi i Serbisë të...

Rakiqi: Quint-i dhe BE-ja po kërkojnë mbajtjen e referendumit, ta shohim a do ta mbajnë fjalën të dielën

para një jave - Epoka e Re

Kryetari i Listës Serbe, Goran Rakiq, ka folur për media pas takimit me presidentin Aleksandër Vuçiq ku ka thënë se beson që BE-ja do ta përmbushë premtimin e saj të dielën që referendumi i Serbisë të...

Rakiq: QUINT’i dhe BE po kërkojnë mbajtjen e referendumit, ta shohim a do ta mbajnë fjalën të dielën

para një jave - Arbresh

Kryetari i Listës Serbe, Goran Rakiq, ka folur për media pas takimit me presidentin Aleksander Vuçiq ku ka thënë se beson që BE-ja do ta përmbushë premtimin e saj të dielën që referendumi i Serbisë të...

Rakiq: QUINT’i dhe BE po kërkojnë mbajtjen e referendumit, ta shohim a do ta mbajnë fjalën të dielën

para një jave - Ekonomia Online

Kryetari i Listës Serbe, Goran Rakiq, ka folur për media pas takimit me presidentin Aleksander Vuçiq ku ka thënë se beson që BE-ja do ta përmbushë premtimin e saj të dielën që referendumi i Serbisë të...

Edhe Vucic e mbledh Listën Serbe, arsyeja referendumi

para një jave - Gazeta Metro

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vucic, është duke mbajtur një takim me drejtuesit e Listës Serbe për mbajtjen e referendumit kushtetues në Kosovë. Siç raporton Tanjug, në takim marrin pjesë kryetari i...

Referendumi serb në Kosovë, Vuçiq thirr në takim drejtuesit e Listës Serbe

para një jave - Periskopi

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, është duke mbajtur një takim me drejtuesit e Listës Serbe për mbajtjen e referendumit kushtetues në Kosovë. Siç raporton Tanjug, në takim marrin pjesë kryetari i...

Mbajtja e referendumit të Serbisë në Kosovë, Vuçiq takon krerët e Listës Serbe

para një jave - Arbresh

Presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiq, ka takuar përfaqësuesit e Listës Serbe në Beograd. Nga pamjet brenda takimit është parë edhe Milan Radojciq nënkryetar i këtij subjekti që është futur së fundi në...

Vuçiq pret në Beograd krerët e Listës Serbe, afër Rakiqit ulet i sanksionuari Radojiçiq

para një jave - Ekonomia Online

Presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiq, ka takuar përfaqësuesit e Listës Serbe në Beograd. Nga pamjet brenda takimit është parë edhe Milan Radojciq nënkryetar i këtij subjekti që është futur së fundi në...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK