Kosova regjistron 585 raste të reja me koronavirus

para 7 muajve - Alsat-M

Ministria e Shëndetësisë në Kosovë, ka njoftuar se të premten, më 14 janar, janë regjistruar 585 raste të reja me koronavirus, pas testimit të 6.589 mostrave. Shkalla e pozitivitetit nga mostrat e marra...

Kaq persona u vaksinuan për 24 orë në Kosovë

para 7 muajve - Syri.net Kosova

Nga kjo ministri kanë bërë të ditur se gjatë 24 orëve janë dhënë 3 mijë e 830 doza të vaksinës kundër COVID-19. Ndërkaq, që nga fillimi i vaksinimit, në Kosovë janë dhënë 1.708.466 doza. “Deri më sot 794.496...

Rastet e reja me coronavirus sipas komunave

para 7 muajve - Telegrafi

Është duke vazhduar rritja e rasteve me coronavirus në Kosovë, ku vetëm në 24 orët e fundit janë konfirmuar 585 raste të reja. Më së shumti raste janë konfirmuar në Prishtinë, gjithsej 262 raste. Pastaj,...

Konfirmohen 585 raste të reja me coronavirus

para 7 muajve - Telegrafi

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon se nga 6.589 testime, 585 qytetarë kanë rezultuar pozitiv me virusin COVID-19. Gjatë 24 orëve...

Rastet e reja me coronavirus sipas komunave

para 7 muajve - Tokasot

Është duke vazhduar rritja e rasteve me coronavirus në Kosovë, ku vetëm në 24 orët e fundit janë konfirmuar 585 raste të reja. Më së shumti raste janë konfirmuar në Prishtinë, gjithsej 262 raste. Pastaj,...

585 raste pozitive me COVID-19 në Kosovë

para 7 muajve - Koha.net

Gjatë 24 orëve të fundit, në Kosovë janë regjistruar 585 raste pozitive me COVID-19, nga testimi i 6,589 të dyshuarve për koronavirus. Sipas njoftimit të Ministrisë së Shëndetësisë, në 24 orët e fundit...

585 raste pozitive me COVID-19 në Kosovë

para 7 muajve - Syri.net Kosova

Gjatë 24 orëve të fundit, në Kosovë janë regjistruar 585 raste pozitive me COVID-19, nga testimi i 6,589 të dyshuarve për koronavirus. Sipas njoftimit të Ministrisë së Shëndetësisë, në 24 orët e fundit...

585 raste të reja me Covid-19 në Kosovë

para 7 muajve - RTV 21

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, sot ka informuar se gjatë 24 orëve të fundit janë shënuar edhe 585 raste pozitive me COVID-19. Nga 6...

Rritet edhe më shumë numri i rasteve të reja me COVID-19, publikohet raporti 24 orësh

para 7 muajve - Gazeta Express

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se në 24 orët e fundit janë konfirmuar 585 raste të reja me COVID-19, raporton Express. Konfirmimi i këtyre rasteve vjen pas testimit të rreth 7 mijë mostrave. Lexo...

Rastet e reja me Covid-19 sipas komunave

para 7 muajve - Bota Sot

Është duke vazhduar rritja e rasteve me coronavirus në Kosovë, ku vetëm në 24 orët e fundit janë konfirmuar 585 raste të reja. Më së shumti raste janë konfirmuar në Prishtinë, gjithsej 262 raste. Pastaj,...

585 raste të reja me COVID-19 në Kosovë

para 7 muajve - Klan Kosova

Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar 585 raste të reja me COVID-19 në vend. Gjithashtu, gjatë 24 orëve të fundit janë shëruar 57 pacientë, transmeton Klankosova.tv.

Vijojnë të rriten rastet e reja me Covid-19 në Kosovë, bilanci i 24 orëve të fundit

para 7 muajve - Albeu

Gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë janë regjistruar 585 raste të reja me Covid-19. Ministria e Shëndetësisë bën me dije se nuk është regjistruar asnjë rast i vdekjes, ndërsa janë shëruar 57 qytetarë. Në...

Kosova regjistron 585 raste të reja me koronavirus dhe asnjë vdekje

para 7 muajve - Shekulli

Publikuar më 14.01.2022 nga Shekulli Online Ministria e Shëndetësisë në Kosovë, ka njoftuar se të premten, më 14 janar, janë regjistruar 585 raste të reja me koronavirus, pas testimit të 6.589 mostrave....

Kaq persona u vaksinuan për 24 orë në Kosovë

para 7 muajve - Bota Sot

Ministria e Shëndetësisë ka publikuar raportin e fundit lidhur me vaksinimin kundër koronavirusit në Kosovë. Nga kjo ministri kanë bërë të ditur se gjatë 24 orëve janë dhënë 3 mijë e 830 doza të vaksinës...

Rastet e reja me koronavirus sipas komunave

para 7 muajve - RTK

Është duke vazhduar rritja e rasteve me coronavirus në Kosovë, ku vetëm në 24 orët e fundit janë konfirmuar 585 raste të reja. Më së shumti raste janë konfirmuar në Prishtinë, gjithsej 262 raste. Pastaj,...

Kosova regjistroi 585 të infektuar dhe asnjë rast fatal në 24 orët e fundit

para 7 muajve - ABC News

Në Kosovë në 24 orët e fundit janë regjistruar 585 raste pozitive me koronavirus nga 6,589 testime të kryera. Kurse, sipas raportimit të autoriteteve të shëndetit në vend nuk është regjistruar asnjë rast...

585 raste të reja me COVID-19 në Kosovë

para 7 muajve - Kallxo

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, ka njoftuar se në 24 orët e fundit, nga 6 mijë e 589 testime, 585 qytetarë kanë rezultuar pozitiv me...

Alarmante: Rreth 600 raste të reja me CoVID-19 në Kosovë

para 7 muajve - Bota Sot

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informoi se në 24 orët e fundit janë shënuar edhe 585 raste të reja me CoVID-19 në Kosovë. Sipas raportit,...

Kosova regjistron 585 raste të reja me koronavirus

para 7 muajve - Evropa e Lirë

Ministria e Shëndetësisë në Kosovë, ka njoftuar se të premten, më 14 janar, janë regjistruar 585 raste të reja me koronavirus, pas testimit të 6.589 mostrave. Shkalla e pozitivitetit nga mostrat e marra...

Rriten rastet me COVID/ 585 të infektuar brenda 24 orëve

para 7 muajve - Indeks online

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon: Në 24 orët e fundit janë dhënë 3.830 doza të vaksinës kundër COVID-19. Prej fillimit të vaksinimit...

Konfirmohen 585 raste të reja me Covid-19

para 7 muajve - RTK

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon se nga 6.589 testime, 585 qytetarë kanë rezultuar pozitiv me virusin COVID-19. Gjatë 24 orëve...

Publikohet raporti – Rritje alarmante e rasteve me COVID-19

para 7 muajve - OraInfo

Gjatë 24 orëve të fundit, në Kosovë janë regjistruar 585 raste pozitive me COVID-19, nga testimi i 6,589 të dyshuarve për koronavirus. Sipas njoftimit të Ministrisë së Shëndetësisë, në 24 orët e fundit...

‘Eskalon’ situata me Covid: 585 raste të reja në 24 orët e fundit

para 7 muajve - GazetaBlic

Gjatë 24 orëve të fundit kanë rezultuar pozitivë me Covid-19, 585 persona raporton Gazeta Blic. Në këtë interval kohor nuk është regjistruar asnjë arst i vdekjes. Sot janë shëruar 57 qytetarë, derisa numri...

Kaq persona u vaksinuan për 24 orë në Kosovë

para 7 muajve - Infokusi

Ministria e Shëndetësisë ka publikuar raportin e fundit lidhur me vaksinimin kundër koronavirusit në Kosovë, shkruan Gazeta Infokus. Nga kjo ministri kanë bërë të ditur se gjatë 24 orëve janë dhënë 3 mijë...

Kosova regjistroi 585 të infektuar dhe asnjë rast fatal në 24 orët e fundit

para 7 muajve - Lexo

Në Kosovë në 24 orët e fundit janë regjistruar 585 raste pozitive me koronavirus nga 6,589 testime të kryera. Kurse, sipas raportimit të autoriteteve të shëndetit në vend nuk është regjistruar asnjë rast...

Publikohet raporti i fundit: Sërish rritje alarmante e rasteve me COVID-19 në Kosovë

para 7 muajve - Lajmi.net

Prej fillimit të vaksinimit në të gjitha qytetet e Kosovës janë dhënë 1.708.466 doza të vaksinës. Deri më sot 794.496 qytetarë janë vaksinuar me dozën e dytë. Deri më sot janë dhënë 27.183 doza përforëcuese...

Shifër alarmante e të infektuarëve me COVID-19 për një ditë

para 7 muajve - Infokusi

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se janë regjistruar 585 raste të reja me koronavirus, shkruan Gazeta inFokus. Gjatë 24 orëve të fundit nuk është shënuar asnjë rast i vdekjes, ndërsa janë shëruar 57...

Komuna e Mitrovicës nga e hëna me aksion kundër ‘uzurpuesve’

para 7 muajve - Realiteti

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, ka njoftuar se në 24 orët e fundit, nga 6 mijë e 589 testime, 585 qytetarë kanë rezultuar pozitiv me...

Sot nuk ka vdekur asnjë i infektuar me virusin korona, janë paraqitur 585 raste të reja, janë shëruar 57 të infektuar

para 7 muajve - Radio Kosova e Lire

Ministria e Shëndetësisë, duke u mbështetur në të dhënat zyrtare të Institutit Kombëtar të Shëndetësisë Publike të Kosovës, ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit nga 7 mijë e 258 testime sa janë bërë...

585 raste të reja me COVID-19 në Kosovë

para 7 muajve - Informatat

Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar 285 raste të reja me COVID-19 në vend. Gjithashtu, gjatë 24 orëve të fundit janë shëruar 57 pacientë. Në 24 orët e...

585 raste të reja me COVID-19 në Kosovë

para 7 muajve - Revista Kosovarja

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se në 24 orët e fundit janë konfirmuar 585 raste të reja me COVID-19. Konfirmimi i këtyre rasteve vjen pas testimit të mbi mijë mostrave. Në 24 orët e fundit janë shëruar...

Rastet e reja me coronavirus sipas komunave

para 7 muajve - Realiteti

Është duke vazhduar rritja e rasteve me coronavirus në Kosovë, ku vetëm në 24 orët e fundit janë konfirmuar 585 raste të reja. Më së shumti raste janë konfirmuar në Prishtinë, gjithsej 262 raste. Pastaj,...

Bilanci në Kosovë: Rritje e frikshme e rasteve të reja me Covid gjatë 24 orëve të fundit

para 7 muajve - FaxWeb

Në Kosovë në 24 orët e fundit janë regjistruar 585 raste pozitive me koronavirus nga 6,589 testime të kryera. Kurse, sipas raportimit të autoriteteve të shëndetit në vend nuk është regjistruar asnjë rast...

Rastet e reja me coronavirus sipas komunave

para 7 muajve - Ekonomia Online

Është duke vazhduar rritja e rasteve me coronavirus në Kosovë, ku vetëm në 24 orët e fundit janë konfirmuar 585 raste të reja. Më së shumti raste janë konfirmuar në Prishtinë, gjithsej 262 raste. Pastaj,...

Mbi 27 mijë qytetarë të Kosovës vaksinohen me dozën përforcuese kundër koronavirusit

para 7 muajve - ATV Live

Ministria e Shëndetësisë së Kosovës, njoftoi se gjatë 24 orëve të fundit, janë dhënë 3.830 doza të vaksinës kundër COVID-19. Derisa prej fillimit të vaksinimit në të gjitha qytetet e Kosovës janë dhënë...

Mbi 3 mijë e 300 raste aktive me Covid në Kosovë

para 7 muajve - Epoka e Re

Ministria e Shëndetësisë (MSh) ka njoftuar se në Kosovë janë mbi 3 mijë e 300 raste aktive me Covid. Ndërkohe, kjo ministri ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar 585 raste të reja me...

Vijon rritja e rasteve me COVID

para 7 muajve - KosovaPress

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informoi se nga 6.589 testime, 585 qytetarë kanë rezultuar pozitivë me virusin COVID-19. Gjatë 24 orëve...

Rritet edhe më shumë numri i rasteve të reja me COVID-19, publikohet raporti

para 7 muajve - Bota Press

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se në 24 orët e fundit janë konfirmuar 585 raste të reja me COVID-19, raporton Botapress. Konfirmimi i këtyre rasteve vjen pas testimit të mbi mijë mostrave. Në 24...

Publikohet raporti nga IKSHPK’së shifra alarmante

para 7 muajve - Gazeta Metro

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se në 24 orët e fundit janë konfirmuar 585 raste të reja me COVID-19, shkruan Gazeta Metro. Konfirmimi i këtyre rasteve vjen pas testimit të mbi mijë mostrave. Në 24...

Rritet numri i rasteve me Covid-19 në Kosovë, 585 të infektuar në 24 orët e fundit

para 7 muajve - Dosja.al

KOSOVË – Ministria e Shëndetësisë në Kosovë ka njoftuar se në 24 orët e fundit janë konfirmuar 585 raste të reja me COVID-19. Konfirmimi i këtyre rasteve vjen pas testimit të rreth 7 mijë mostrave. Në...

Publikohet raporti i fundit: Sërish rritje alarmante e rasteve me COVID-19 në Kosovë

para 7 muajve - Realiteti

Në 24 orët e fundit janë dhënë 3.830 doza të vaksinës kundër COVID-19. Prej fillimit të vaksinimit në të gjitha qytetet e Kosovës janë dhënë 1.708.466 doza të vaksinës. Deri më sot 794.496 qytetarë janë...

Konfirmohen 585 raste të reja me coronavirus

para 7 muajve - Realiteti

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon se nga 6.589 testime, 585 qytetarë kanë rezultuar pozitiv me virusin COVID-19. Gjatë 24 orëve...

Rritet edhe më shumë numri i rasteve të reja me Covid-19 në Kosovë

para 7 muajve - Ekonomia Online

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se në 24 orët e fundit janë konfirmuar 585 raste të reja me COVID-19. Konfirmimi i këtyre rasteve vjen pas testimit të mbi mijë mostrave. Në 24 orët e fundit janë shëruar...

Shifra shqetësuese: 585 raste të reja me COVID-19 brenda 24 orëve

para 7 muajve - Periskopi

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se në 24 orët e fundit janë konfirmuar 585 raste të reja me COVID-19. Konfirmimi i këtyre rasteve vjen pas testimit të mbi mijë mostrave. Në 24 orët e fundit janë shëruar...

585 raste të reja në 24 orët e fundit me COVID-19 në Kosovë

para 7 muajve - Arbresh

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se në 24 orët e fundit janë konfirmuar 585 raste të reja me COVID-19. Konfirmimi i këtyre rasteve vjen pas testimit të mbi mijë mostrave./arbresh.info/

585 raste të reja me Covid dhe rreth 4 mijë të vaksinuar

para 7 muajve - Epoka e Re

Ministria e Shëndetësisë (MSh) ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar 585 raste të reja me Covid. Po ashtu, kjo ministri ka njoftuar se gjatë kësaj periudhe kohore janë dhënë 3 mijë e...

Vazhdon të rritet numri i rasteve aktive me COVID-19 në Kosovë

para 7 muajve - Syri.net Kosova

Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se dje, gjatë 24 orëve të fundit dy persona kanë vdekur dhe janë shënuar 427 raste pozitive me COVID-19, nga 5 mijë e 881 raste të marra. Me 427 rastet e reja,...

Në 24 orët e fundit konfirmohen 585 raste të reja me COVID-19

para 7 muajve - ATV Live

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, njoftoi se janë regjistruar 585 raste të reja me koronavirus nga 6 mijë e 589 testime. Gjatë kësaj kohe...

Deri tani janë dhënë mbi 2 mijë doza të treta të vaksinës antiCOVID

para 7 muajve - RTV 21

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, ka bërë të ditur se në 24 orët e fundit janë dhënë 3.541 doza të vaksinës kundër COVID-19. Prej fillimit...

Deri tash afro 25 mijë qytetarë morëm dozën përforcuese, raste aktive gati tre mijë

para 7 muajve - Zeri

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon se gjatë 24 orëve të fundit janë dhënë 3.541 doza të vaksinës kundër COVID-19. Prej fillimit...

Mbi 2,800 numri i rasteve aktive me COVID-19 në Kosovë

para 7 muajve - Koha.net

Ka shkuar në 2,811 numri i rasteve aktive me COVID-19 në Kosovë. Kjo rritje është shënuar si pasojë e rritjes së rasteve ditore me COVID-19. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë, vetëm në 24 orët e fundit...

Rreth 60 mijë të shëruar nga COVID-19 në Kosovë

para 7 muajve - Klan Kosova

Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë konfirmuar 427 raste pozitive me COVID-19, nga 5 mijë e 881 testime. Gjatë kësaj periudhe janë shëruar edhe 31 persona, përcjell Klankosova.tv. Ndërkaq, që nga fillimi...

Afër 160 mijë të shëruar nga COVID-19 në Kosovë

para 7 muajve - OraInfo

Rreth 160 mijë të shëruar nga COVID-19 në Kosovë. Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë konfirmuar 427 raste pozitive me COVID-19, nga 5 mijë e 881 testime. Gjatë kësaj periudhe janë shëruar edhe 31...

Deri tani janë dhënë 24.841 doza përforcuese dhe 2.137 doza të treta të vaksinës antiCOVID

para 7 muajve - Telegrafi

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon 24 orët e fundit janë dhënë 3.541 doza të vaksinës kundër COVID-19. Prej fillimit të vaksinimit...

2,811 rasteve aktive me Covid-19

para 7 muajve - RTK

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon 24 orët e fundit janë dhënë 3.541 doza të vaksinës kundër COVID-19. Prej fillimit të vaksinimit...

Deri tash afro 25 mijë qytetarë morëm dozën përforcuese, rastet aktive gati 3 mijë

para 7 muajve - Zeri

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon 24 orët e fundit janë dhënë 3.541 doza të vaksinës kundër COVID-19. Prej fillimit të vaksinimit...

Rreth tre mijë raste aktive me Covid-19 në Kosovë

para 7 muajve - GazetaBlic

Gjatë 24 orëve të fundit kanë humbur jetën nga Covid, 2 persona si dhe kanë rezultuar pozitivë 427 të tjerë, raporton Gazeta Blic. Në këtë interval kohor janë shëruar 31 qytetarë, derisa numri i përgjithshëm...

Deri tani janë dhënë 24.841 doza përforcuese dhe 2.137 doza të treta të vaksinës antiCOVID

para 7 muajve - Bota Sot

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon 24 orët e fundit janë dhënë 3.541 doza të vaksinës kundër COVID-19. Prej fillimit të vaksinimit...

Deri tani janë dhënë mbi 2 mijë doza të treta të vaksinës antiCOVID

para 7 muajve - Indeks online

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon 24 orët e fundit janë dhënë 3.541 doza të vaksinës kundër COVID-19. Prej fillimit të vaksinimit...

Deri tani janë dhënë 24.841 doza përforcuese dhe 2.137 doza të treta të vaksinës antiCOVID

para 7 muajve - Infokusi

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon 24 orët e fundit janë dhënë 3.541 doza të vaksinës kundër COVID-19. Prej fillimit të vaksinimit...

2,811 rasteve aktive me Covid-19

para 7 muajve - Infokusi

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon 24 orët e fundit janë dhënë 3.541 doza të vaksinës kundër COVID-19. Prej fillimit të vaksinimit...

2 mijë e 811 raste aktive me COVID-19 në Kosovë

para 7 muajve - Informatat

Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se dje, gjatë 24 orëve të fundit dy persona kanë vdekur dhe janë shënuar 427 raste pozitive me COVID-19, nga 5 mijë e 881 raste të marra. Me 427 rastet e reja,...

Rreth 18 mijë raste aktive me COVID 19 në Shqipëri

para 7 muajve - Gazeta Metro

Aktualisht në Shqipëri raportohet të jenë 17 mijë e 783 raste aktive me COVID-19. Në 24 orët e fundit janë konfirmuar 2 mijë e 29 raste të reja, derisa numri i përgjithshëm i rasteve positive është 226...

Rreth 18 mijë raste aktive me Covid-19 në Shqipëri

para 7 muajve - Ekonomia Online

Aktualisht në Shqipëri janë 17 mijë e 783 raste aktive me COVID-19. Në 24 orët e fundit janë konfirmuar 2 mijë e 29 raste të reja, derisa numri i përgjithshëm i rasteve positive është 226 mijë e 598. Gjatë...

Afër 18 mijë raste aktive me COVID-19 në Shqipëri

para 7 muajve - Arbresh

Aktualisht në Shqipëri janë 17 mijë e 783 raste aktive me COVID-19. Në 24 orët e fundit janë konfirmuar 2 mijë e 29 raste të reja, derisa numri i përgjithshëm i rasteve positive është 226 mijë e 598. Gjatë...

Mbi 150 mijë të shëruar nga COVID-19 në Kosovë

para 7 muajve - Arbresh

Sipas njoftimit të Ministrisë së Shëndetësisë  që nga fillimi i pandemisë, numri i përgjithshëm i të shëruarve ka shkuar në 158 mijë e 315. Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë konfirmuar 427 raste...

Rreth 160 mijë të shëruar nga Covid-19 në Kosovë

para 7 muajve - Ekonomia Online

Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë konfirmuar 427 raste pozitive me COVID-19, nga 5 mijë e 881 testime. Gjatë kësaj periudhe janë shëruar edhe 31 persona. Ndërkaq, që nga fillimi i pandemisë, numri...

2 mijë e 811 raste aktive me COVID-19 në Kosovë

para 7 muajve - ATV Live

Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se dje, gjatë 24 orëve të fundit dy persona kanë vdekur dhe janë shënuar 427 raste të reja me COVID-19, nga 5 mijë e 881 testime. Me 427 rastet e reja, numri i...

2 mijë e 811 raste aktive me Covid-19 në Kosovë

para 7 muajve - Ekonomia Online

Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se dje, gjatë 24 orëve të fundit dy persona kanë vdekur dhe janë shënuar 427 raste pozitive me COVID-19, nga 5 mijë e 881 raste të marra. Me 427 rastet e reja,...

Deri tani janë dhënë 24.841 doza përforcuese dhe 2.137 doza të treta të vaksinës antiCOVID

para 7 muajve - Realiteti

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon 24 orët e fundit janë dhënë 3.541 doza të vaksinës kundër COVID-19. Prej fillimit të vaksinimit...

Deri tani janë dhënë 24.841 doza përforcuese dhe 2.137 doza të treta të vaksinës anti-Covid

para 7 muajve - Ekonomia Online

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon 24 orët e fundit janë dhënë 3.541 doza të vaksinës kundër COVID-19. Prej fillimit të vaksinimit...

Deri tani janë dhënë mbi 2 mijë doza të treta të vaksinës antiCOVID

para 7 muajve - Arbresh

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon 24 orët e fundit janë dhënë 3.541 doza të vaksinës kundër COVID-19. Prej fillimit të vaksinimit...

Afër 3 mijë persona vdiqën nga Covid-19 që nga fillimi i pandemisë në Kosovë

para 7 muajve - RTV 21

Nga fillimi i pandemisë në Kosovë si rezultat i infektimit me Covid-19 kanë humbur jetën gjithsej 2 mijë e 994 persona, shkruan rtv21.tv Që nga marsi i vitit 2020, numri total i personave që kanë rezultuar...

2 mijë e 811 raste aktive me Covid-19

para 7 muajve - RTV 21

Fillimi i vitit 2022 ka sjellë rritje të dukshme të rasteve me COVID-19 në Kosovë. Aktualisht në Kosovë janë 2 mijë e 811 raste aktive. Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar...

Kosova regjistron dy viktima dhe 427 raste të reja me koronavirus

para 7 muajve - Zhurnal

Ministria e Shëndetësisë në Kosovë, ka njoftuar se të enjten, më 13 janar, janë regjistruar 427 raste të reja me koronavirus, pas testimit të 5.881 mostrave. Shkalla e pozitivitetit nga mostrat e marra...

Kosova regjistron dy viktima dhe 427 raste të reja me koronavirus

para 7 muajve - Alsat-M

Ministria e Shëndetësisë në Kosovë, ka njoftuar se të enjten, më 13 janar, janë regjistruar 427 raste të reja me koronavirus, pas testimit të 5.881 mostrave. Shkalla e pozitivitetit nga mostrat e marra...

Koronavirusi në Kosovë/ 427 infektime të reja, 2.811 raste aktive në vend

para 7 muajve - Top Channel

427 raste të reja me koronavirus, pas 5.881 testimeve janë konfirmuar sot në Kosovë. Shkalla e pozitivitetit nga mostrat e marra është 7.26 për qind. Në 24 orët e fundit nuk janë regjistruar dy viktima....

Dy të vdekur, 427 raste të reja me Covid-19

para 7 muajve - RTV 21

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, sot ka informuar se gjatë 24 orëve të fundit kanë vdekur dy persona që kanë qenë të prekur me Covid-19,...

3 mijë e 541 doza të vaksinës Anti-COVID u administruan në 24 orët e fundit në Kosovë

para 7 muajve - Syri.net Kosova

3 mijë e 541 doza të vaksinave Anti-COVID janë administruar në 24 orët e fundit në Kosovë. Kështu është bërë e ditur nga Ministria e Shëndetësisë. Sipas kësaj ministrie, numri i vaksinave të administruara...

Këtyre moshave u takojnë dy viktimat e sotme të COVID-19

para 7 muajve - Syri.net Kosova

Dy viktima janë regjistruar në 24 orët e fundit në Kosovë si pasojë e COVID-19. Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se viktima janë dy gra të moshës mbi 80 vjeç. Njëra nga gratë është nga Prishtina,...

Dy të vdekur dhe 427 raste me COVID-19 në Kosovë

para 7 muajve - Telegrafi

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon se 427 qytetarë kanë rezultuar pozitiv me virusin COVID-19. Gjatë 24 orëve të fundit, janë...

2 viktima nga COVID-19 në Kosovë, ja sa raste pozitive u shënuan

para 7 muajve - Syri.net Kosova

Në 24 orët e fundit në Kosovë janë regjistruar dy viktima nga COVID-19. Gjatë kësaj kohe janë raportuar edhe 427 raste të reja të infektuara me këtë virus. Kështu është bërë e ditur nga Ministria e Shëndetësisë....

Dy të vdekur e 427 raste të reja me COVID-19

para 7 muajve - Koha.net

Dy persona kanë vdekur brenda 24 orëve të fundit në Kosovë si pasojë e infektimit me koronavirus. Sipas njoftimit të së enjtes të Ministrisë së Shëndetësisë, janë shënuar edhe 427 infektime të reja gjatë...

2 viktima dhe mbi 400 raste të reja me COVID-19 në Kosovë

para 7 muajve - Gazeta Express

Në 24 orët e fundit në Kosovë janë regjistruar dy viktima nga COVID-19, raporton Gazeta Express. Gjatë kësaj kohe janë raportuar edhe 427 raste të reja të infektuara me këtë virus. Lexo Edhe: Kështu është...

Dy të vdekur dhe 427 raste pozitive me COVID-19 në Kosovës

para 7 muajve - Klan Kosova

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se dy persona kanë vdekur si pasojë e virusit korona. Derisa nga 5 mijë e 881 testime kanë rezultuar 427 raste pozitive me COVID-19, njofton Klankosova.tv. Ndërsa 31...

Kosova regjistron dy viktima dhe 427 raste të reja me koronavirus

para 7 muajve - Shekulli

Publikuar më 13.01.2022 nga Shekulli Online Ministria e Shëndetësisë në Kosovë, ka njoftuar se të enjten, më 13 janar, janë regjistruar 427 raste të reja me koronavirus, pas testimit të 5.881 mostrave....

Mbi 3 mijë doza të vaksinës antiCOVID u dhanë në 24 orët e fundit

para 7 muajve - RTK

3 mijë e 541 doza të vaksinave Anti-COVID janë administruar në 24 orët e fundit në Kosovë, njofton Ministria e Shëndetësisë. Sipas kësaj ministrie, numri i vaksinave të administruara deri tani ka shkuar...

Afër 4 mijë kosovarë u vaksinuan brenda 24 orëve kundër Covid

para 7 muajve - GazetaBlic

3 mijë e 541 doza të vaksinave Anti-COVID janë administruar në 24 orët e fundit në Kosovë. Kështu është bërë e ditur nga Ministria e Shëndetësisë. Sipas kësaj ministrie, numri i vaksinave të administruara...

Dy të vdekur e 427 raste të reja me COVID-19 në Kosovë

para 7 muajve - OraInfo

Rritje e madhe e rasteve me Covid-19 në Kosovë Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon: Në 24 orët e fundit janë dhënë 3.541 doza të...

Mbi 400 raste të reja me Covid-19 në Kosovë dhe 2 humbje jete

para 7 muajve - Albeu

Gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë janë regjistruar 427 raste të reja me Covid-19 dhe 2 humbje jete. Ministria e Shëndetësisë bën me dije se gjithashtu janë shëruar 158 qytetarë ndërsa numri i rasteve...

Kosova regjistron dy viktima dhe 427 raste të reja me koronavirus

para 7 muajve - Evropa e Lirë

Ministria e Shëndetësisë në Kosovë, ka njoftuar se të enjten, më 13 janar, janë regjistruar 427 raste të reja me koronavirus, pas testimit të 5.881 mostrave. Shkalla e pozitivitetit nga mostrat e marra...

2 viktima dhe 427 raste të reja me Covid-19

para 7 muajve - RTK

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon se nga 5.881 testime, 427 qytetarë kanë rezultuar pozitiv me virusin COVID-19. Kurse, gjatë...

Sot, dy të vdekur nga COVID-19 dhe 427 të infektuar

para 7 muajve - Zeri

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, ka njoftuar se sot janë shënuar dy raste të vdekjes nga COVID-i. Ndërsa nga 5.881 testime, 427 qytetarë...

Dy viktima dhe mbi 400 raste të reja me Covid në Kosovë

para 7 muajve - ABC News

Në 24 orët e fundit në Kosovë janë regjistruar dy viktima nga COVID-19. Gjatë kësaj kohe janë raportuar edhe 427 raste të reja të infektuara me këtë virus. Ministria e Shëndetësisë bën me dije se sot janë...

Dy të vdekur e 427 raste të reja me COVID-19 për 24 orë

para 7 muajve - Kallxo

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se në 24 orët e fundit kanë vdekur dy qytetarë si pasojë e infektimit me COVID-19. Gjithashtu në 24 orët e fundit janë konfirmuar edhe 427 raste të reja pozitive me...

Dy të vdekur dhe 427 raste të reja me Covid-19

para 7 muajve - GazetaBlic

Gjatë 24 orëve të fundit kanë rezultuar pozitivë me Covid-19, 427 persona raporton Gazeta Blic. Në këtë interval kohor janë shënuar edhe dy raste të vdekjes. Sot janë shëruar 31 qytetarë, derisa numri...

2 të vdekur nga Covid, vazhdojnë shifrat e larta të rasteve pozitive

para 7 muajve - Bota Sot

13 Janar 2022: Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon: Në 24 orët e fundit janë dhënë 3.541 doza të vaksinës kundër COVID-19. Prej...

Raporti i fundit/ Rritje e madhe e rasteve me Covid-19 në Kosovë

para 7 muajve - Indeks online

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon: Në 24 orët e fundit janë dhënë 3.541 doza të vaksinës kundër COVID-19. Prej fillimit të vaksinimit...

Kjo është mosha e dy viktimave të sotme nga Covid-19

para 7 muajve - Infokusi

Dy viktima nga COVID-19 janë regjistruar në këto 24 orët e fundit në Kosovë, shkruan Gazeta Infokus. Dy viktimat i takojnë gjinisë femërore të moshës mbi 80 vjeçare, njëra është nga Komuna e Prishtinës,...

Dy viktima dhe mbi 400 raste të reja me Covid në Kosovë

para 7 muajve - Lexo

Në 24 orët e fundit në Kosovë janë regjistruar dy viktima nga COVID-19. Gjatë kësaj kohe janë raportuar edhe 427 raste të reja të infektuara me këtë virus. Ministria e Shëndetësisë bën me dije se sot janë...

Rreth 1 mijë raste aktive me COVID-19 në Prishtinë

para 7 muajve - Syri.net Kosova

Së fundmi ka filluar të rritet numri i personave të infektuar me COVID-19 në Kosovë, si rrjedhojë, numri i rasteve aktive me këtë virus ka shkuar në 2 mijë e 417. Komuna e Prishtinës prinë me numrin më...

Ky është numri i rasteve aktive me COVID për secilin komunë

para 7 muajve - Syri.net Kosova

Kohëve të fundit është rritur ndjeshëm numri i të infektuarëve me COVID-19 në Kosovë. Numri ka shkuar në 2 mijë e 417 të infektuar. Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik ka paralajmëruar edhe më tej rritje...

Raporti i fundit, ka të vdekur dhe rritet numri i rasteve me COVID-19

para 7 muajve - Lajmi.net

Në 24 orët e fundit janë dhënë 3.541 doza të vaksinës kundër COVID-19. Prej fillimit të vaksinimit në të gjitha qytetet e Kosovës janë dhënë 1.704.633 doza të vaksinës. Deri më sot 793.574 qytetarë janë...

3 mijë e 500 qytetarë u vaksinuan për një ditë në Kosovë

para 7 muajve - Infokusi

Ministria e Shëndetësisë ka publikuar raportin e fundit lidhur me vaksinimin kundër koronavirusit në Kosovë, shkruan Gazeta Infokus. Nga kjo ministri kanë bërë të ditur se gjatë 24 orëve janë dhënë 3 mijë...

Sot kanë vdekur dy të infektuar me virusin korona, janë paraqitur 427 raste të reja, ndërsa janë shëruar 31 të infektuar

para 7 muajve - Radio Kosova e Lire

Ministria e Shëndetësisë, duke u mbështetur në të dhënat zyrtare të Institutit Kombëtar të Shëndetësisë Publike të Kosovës, ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit nga 5 mijë e 881 testime sa janë bërë...

2 viktima dhe mbi 400 raste të reja me Covid-19 në Kosovë

para 7 muajve - Shenja

Në 24 orët e fundit në Kosovë janë regjistruar dy viktima nga COVID-19. Gjatë kësaj kohe janë raportuar edhe 427 raste të reja të infektuara me këtë virus. Kështu është bërë e ditur nga Ministria e Shëndetësisë....

Dy raste të vdekjes dhe 427 raste të reja me Covid-19 në Kosovë

para 7 muajve - Infokusi

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se janë regjistruar 427 raste të reja me koronavirus, shkruan Gazeta inFokus. Gjatë 24 orëve të fundit janë shënuar dy raste të vdekjes, ndërsa janë shëruar 31 persona...

Dy të vdekur dhe 427 raste me COVID-19 në Kosovë

para 7 muajve - in7

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon se 427 qytetarë kanë rezultuar pozitiv me virusin COVID-19. Gjatë 24 orëve të fundit, janë...

Këtyre moshave u takojnë dy viktimat e sotme të COVID-19

para 7 muajve - Bota Press

Dy viktima janë regjistruar në 24 orët e fundit në Kosovë si pasojë e COVID-19, raporton Gazeta Botapress.info Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se viktima janë dy gra të moshës mbi 80 vjeç. Njëra...

Shokuese: 2 viktima dhe kaq shumë raste të reja me COVID-19 në Kosovë

para 7 muajve - Bota Press

Në 24 orët e fundit në Kosovë janë regjistruar dy viktima nga COVID-19. Gjatë kësaj kohe janë raportuar edhe 427 raste të reja të infektuara me këtë virus. Kështu është bërë e ditur nga Ministria e Shëndetësisë....

Dy viktima në Kosovë nga Covid, vijon rritja e infektimeve të reja gjatë 24 orëve të fundit

para 7 muajve - FaxWeb

Në 24 orët e fundit në Kosovë janë regjistruar dy viktima nga COVID-19. Gjatë kësaj kohe janë raportuar edhe 427 raste të reja të infektuara me këtë virus. Ministria e Shëndetësisë bën me dije se sot janë...

Këtyre moshave u takojnë dy viktimat e sotme të COVID-19

para 7 muajve - Ekonomia Online

Dy viktima janë regjistruar në 24 orët e fundit në Kosovë si pasojë e COVID-19, raporton Gazeta Express. Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se viktima janë dy gra të moshës mbi 80 vjeç. Njëra nga...

Mbi 2 mijë raste aktive me COVID-19 në Kosovë

para 7 muajve - Bota Sot

Së fundmi ka filluar të rritet numri i personave të infektuar me COVID-19 në Kosovë, si rrjedhojë, numri i rasteve aktive me këtë virus ka shkuar në 2 mijë e 417. Komuna e Prishtinës prinë me numrin më...

Rreth 1 mijë raste aktive me COVID-19 në Prishtinë

para 7 muajve - RTK

Së fundmi ka filluar të rritet numri i personave të infektuar me COVID-19 në Kosovë, si rrjedhojë, numri i rasteve aktive me këtë virus ka shkuar në 2 mijë e 417. Komuna e Prishtinës prinë me numrin më...

Dy të vdekur dhe 427 raste të reja me COVID-19 në Kosovë

para 7 muajve - Revista Kosovarja

3 Janar 2022: Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon: ℹ️Në 24 orët e fundit janë dhënë 3.541 doza të vaksinës kundër COVID-19. ℹ️Prej...

Bilanci në Kosovë/ 2 viktima dhe mbi 400 raste të reja me COVID-19 në 24 orë

para 7 muajve - Dosja.al

KOSOVË- Në 24 orët e fundit në Kosovë janë regjistruar dy viktima nga COVID-19. Ministria e shëndetësisë ka njoftuar se janë regjistruar 400 raste të reja me COVID-19 në Kosovë. vijon…

Mbi 3 mijë doza të vaksinës anti-COVID u administruan në 24 orët e fundit në Kosovë

para 7 muajve - Arbresh

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se gjatë 24 orëve janë administruar 3 mijë e 541 doza të vaksinave anti-COVID-19, në Kosovë, Sipas njoftimit, numri i vaksinave të administruara deri tani ka shkuar...

2 viktima e mbi 400 të infektuar me COVID në Kosovë

para 7 muajve - Gazeta Metro

Në 24 orët e fundit në vend janë regjistruar dy viktima nga COVID-19, shkruan Gazeta Metro Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit në vend janë regjistruar edhe 427 raste të reja...

Dy të vdekur dhe 427 raste me COVID-19 në Kosovë

para 7 muajve - Realiteti

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon se 427 qytetarë kanë rezultuar pozitiv me virusin COVID-19. Gjatë 24 orëve të fundit, janë...

2 të vdekur dhe 427 raste të reja me COVID-19 në Kosovë

para 7 muajve - Arbresh

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se gjatë  24 orëve e fundit në Kosovë janë regjistruar dy viktima nga COVID-19, dhe 427 raste të reja. Në 24 orët e fundit janë dhënë 3.541 doza të vaksinës kundër...

Mbi 2 mijë e 800 raste aktive me Covid në Kosovë

para 7 muajve - Epoka e Re

Ministria e Shëndetësisë (MSh) ka njoftuar se në Kosovë janë mbi 2 mijë e 800 raste aktive me Covid. Sipas kësaj ministrie, gjatë 24 orëve të fundit kanë ndërruar jetë dy persona nga Covidi dhe janë paraqitur...

Ja sa doza të vaksinës janë dhënë gjatë 24 orëve të fundit

para 7 muajve - Epoka e Re

Ministria e Shëndetësisë (MSh) ka njoftuar se gjatë 24 orëve të janë dhënë 3 mijë e  541 doza të vaksinës kundër Covid-19. “Prej fillimit të vaksinimit në të gjitha qytetet e Kosovës janë dhënë 1 704 633...

Dy të vdekur dhe mbi 400 raste të reja me Covid

para 7 muajve - Epoka e Re

Ministria e Shëndetësisë (MSh) ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit kanë ndërruar jetë dy persona nga Covidi. Po ashtu, kjo ministri ka njoftuar se gjatë kësaj periudhe kohore janë paraqitur 427 raste...

Dy të vdekur nga COVID-19 sot në Kosovë dhe 427 raste të reja

para 7 muajve - KosovaPress

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon se në 24 orët e fundit janë shënuar dy raste të vdekjes dhe 427 qytetarë kanë rezultuar pozitiv...

Prishtina prin me COVID-19, gjashtëfish më shumë raste se komuna e dytë

para 7 muajve - Koha.net

176 raste të reja të infektimit kanë rezultuar vetëm në Prishtinë, nga gjithsej 424 raste pozitive brenda 24 orëve të fundit në tërë Kosovën. Në të dhënat e bëra publike së fundmi nga Ministria e Shëndetësisë,...

Dy të vdekur dhe 427 raste pozitive me COVID-19 në Kosovës

para 7 muajve - Informatat

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se dy persona kanë vdekur si pasojë e virusit korona. Derisa nga 5 mijë e 881 testime kanë rezultuar 427 raste pozitive m eCOVID-19. Ndërsa 31 persona janë shëruar...

Vdesin dy persona ndërsa regjistrohen 427 raste të reja me koronavirus

para 7 muajve - ATV Live

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, njoftoi se në 24 orët e fundit dy persona kanë humbur jetën si pasojë e infektimit me COVID-19. Derisa...

Në 24 orët e fundit janë dhënë mbi 3000 mijë doza të vaksinës kundër COVID-19

para 7 muajve - ATV Live

3541 qytetarë janë vaksinuar kundër Coronavirusit gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë. Ministria e Shëndetësisë në raportin e fundit për gjendjen me COVID-19 në Kosovë, bëri të ditur se deri tani në të...

Raporti i fundit, ka të vdekur dhe rritet numri i rasteve me COVID-19

para 7 muajve - Realiteti

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon: Në 24 orët e fundit janë dhënë 3.541 doza të vaksinës kundër COVID-19. Prej fillimit të vaksinimit...

2 viktima dhe mbi 400 raste të reja me Covid-19 në Kosovë

para 7 muajve - Ekonomia Online

Në 24 orët e fundit në Kosovë janë regjistruar dy viktima nga COVID-19. Gjatë kësaj kohe janë raportuar edhe 427 raste të reja të infektuara me këtë virus. Kështu është bërë e ditur nga Ministria e Shëndetësisë....

Rritje e shpejtë e rasteve aktive me COVID-19 në Kosovë

para 7 muajve - OraInfo

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon në total numri i rasteve aktive me coronavirus është 2,417 raste. Numri i përgjithshëm i të...

Afro 3 mijë raste aktive me koronavirus në Kosovë

para 7 muajve - RTV 21

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, ka njoftuar se në total numri i rasteve aktive me koronavirus në vendin tonë është 2 mijë e 992. Nga...

Rritet numri, mbi 2 mijë raste aktive me koronavirus në Kosovë

para 7 muajve - Indeks online

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon në total numri i rasteve aktive me coronavirus është 2,417 raste. Numri i përgjithshëm i të...

Rriten e shpejtë e rasteve aktive me COPVID-19 në Kosovë

para 7 muajve - OraInfo

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon në total numri i rasteve aktive me coronavirus është 2,417 raste. Numri i përgjithshëm i të...

2 mijë e 417 raste aktive me COVID-19 në Kosovë

para 7 muajve - Syri.net Kosova

Ministria e Shëndetësisë në të dhënat e fundit ka njoftuar se 2 mijë e 417 persona vazhdojnë të jenë të infektuar me koronavirus në Kosovë. Në ndërkohë 89 pacientë tashmë ia kanë dalë betejës me virusin...

Numrat në rritje, afro tre mijë raste aktive me COVID-19

para 7 muajve - Zeri

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon në total numri i rasteve aktive me COVID-19 është 2.992 raste. Numri i përgjithshëm i të shëruarve...

Afër 3 mijë raste aktive me coronavirus në Kosovë

para 7 muajve - Telegrafi

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon në total numri i rasteve aktive me coronavirus është 2,992 raste. Numri i përgjithshëm i të...

2 mijë e 417 raste aktive me COVID-19 në Kosovë

para 7 muajve - RTK

Ministria e Shëndetësisë në të dhënat e fundit ka njoftuar se 2 mijë e 417 persona vazhdojnë të jenë të infektuar me koronavirus në Kosovë. Në ndërkohë 89 pacientë tashmë ia kanë dalë betejës me virusin...

Rreth 1 mijë raste aktive me COVID-19 në Prishtinë

para 7 muajve - Infokusi

Së fundmi ka filluar të rritet numri i personave të infektuar me COVID-19 në Kosovë, si rrjedhojë, numri i rasteve aktive me këtë virus ka shkuar në 2 mijë e 417. Komuna e Prishtinës prinë me numrin më...

Numrat në rritje, afro 3 mijë raste aktive me COVID-19

para 7 muajve - Zeri

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon në total numri i rasteve aktive me COVID-19 është 2,992 raste. Numri i përgjithshëm i të shëruarve...

2 mijë e 417 raste aktive me COVID-19 në Kosovë

para 7 muajve - Klan Kosova

Ministria e Shëndetësisë në të dhënat e fundit ka njoftuar se 2 mijë e 417 persona vazhdojnë të jenë të infektuar me koronavirus në Kosovë. Në ndërkohë 89 pacientë tashmë ia kanë dalë betejës me virusin...

Rreth 3 mijë raste aktive me Covid-19 në Kosovë

para 7 muajve - GazetaBlic

Gjatë 24 orëve të fundit kanë rezultuar pozitivë me Covid-19, 424 persona raporton Gazeta Blic. Në këtë interval kohor është shënuar fatkeqësisht edhe një rast i vdekjes. Në total numri i rasteve aktive është 2.992.

2 mijë e 417 raste aktive me COVID-19 në Kosovë

para 7 muajve - Bota Sot

Ministria e Shëndetësisë në të dhënat e fundit ka njoftuar se 2 mijë e 417 persona vazhdojnë të jenë të infektuar me koronavirus në Kosovë. Në ndërkohë 89 pacientë tashmë ia kanë dalë betejës me virusin...

Ja numri i rasteve aktive me COVID për secilin komunë

para 7 muajve - Gazeta Metro

Kohëve të fundit është rritur ndjeshëm numri i të infektuarëve me COVID-19 në Kosovë, shkruan Gazeta Metro. Numri ka shkuar në 2 mijë e 417 të infektuar. Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik ka paralajmëruar...

Ja numri i rasteve aktive me COVID për secilin komunë

para 7 muajve - Bota Press

Kohëve të fundit është rritur ndjeshëm numri i të infektuarëve me COVID-19 në Kosovë, shkruan Gazeta Botapress.info. Numri ka shkuar në 2 mijë e 417 të infektuar.Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik ka...

Rreth 1 mijë raste aktive me COVID-19 në Prishtinë

para 7 muajve - Informatat

Së fundmi ka filluar të rritet numri i personave të infektuar me COVID-19 në Kosovë, si rrjedhojë, numri i rasteve aktive me këtë virus ka shkuar në 2 mijë e 417. Komuna e Prishtinës prinë me numrin më...

2 mijë e 417 raste aktive me COVID-19 në Kosovë

para 7 muajve - Lajmi.net

Në ndërkohë 89 pacientë tashmë ia kanë dalë betejës me virusin vdekjeprurës dhe 424 kanë rezultuar pozitiv. Derisa janë bërë 6 mijë e 360 testime dhe janë vaksinuar 3 mijë e 189 persona. Njoftimi i plotë:...

2 mijë e 417 raste aktive me COVID-19 në Kosovë

para 7 muajve - Infokusi

Ministria e Shëndetësisë në të dhënat e fundit ka njoftuar se 2 mijë e 417 persona vazhdojnë të jenë të infektuar me koronavirus në Kosovë. Në ndërkohë 89 pacientë tashmë ia kanë dalë betejës me virusin...

Rritet numri, kaq raste aktive me koronavirus në Kosovë

para 7 muajve - Bota Press

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon në total numri i rasteve aktive me coronavirus është 2,417 raste . Numri i përgjithshëm i të...

Afër 3 mijë raste aktive me coronavirus në Kosovë

para 7 muajve - Ekonomia Online

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon në total numri i rasteve aktive me coronavirus është 2,992 raste. Numri i përgjithshëm i të...

Afro 3 mijë raste aktive me Coronavirus në Kosovë

para 7 muajve - Revista Kosovarja

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon në total numri i rasteve aktive me coronavirus është 2,992 raste. Numri i përgjithshëm i të...

Afër 3 mijë raste aktive me koronavirus në Kosovë

para 7 muajve - Gazeta Metro

Ministria e Shëndetësisë në të dhënat e fundit ka njoftuar se 2 mijë e 417 persona vazhdojnë të jenë të infektuar me koronavirus në Kosovë. Numri i përgjithshëm i të shëruarve është 158.284, ndërkaq nga...

2 mijë e 417 raste aktive me COVID-19 në Kosovë

para 7 muajve - Realiteti

Covid-19-coronavirusi-koronavirusi-qkuk-paciente-600×360-1 Ministria e Shëndetësisë në të dhënat e fundit ka njoftuar se 2 mijë e 417 persona vazhdojnë të jenë të infektuar me koronavirus në Kosovë. Në...

Afër 3 mijë raste aktive me coronavirus në Kosovë

para 7 muajve - Realiteti

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon në total numri i rasteve aktive me coronavirus është 2,992 raste. Numri i përgjithshëm i të...

Mbi dy mijë raste aktive me COVID-19 në Kosovë

para 7 muajve - ATV Live

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, njoftoi në total numri i rasteve aktive me koronavirus është 2 mijë e417 raste. Derisa vetëm në 24 orët...

Rritet numri, mbi 2 mijë raste aktive me Coronavirus në Kosovë

para 7 muajve - Ekonomia Online

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon në total numri i rasteve aktive me coronavirus është 2,417 raste. Numri i përgjithshëm i të...

Rreth 3 mijë raste aktive me coronavirus në Kosovë

para 7 muajve - Arbresh

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon në total numri i rasteve aktive me coronavirus është 2,992 raste. Numri i përgjithshëm i të...

2 mijë e 417 raste aktive me COVID-19 në Kosovë

para 7 muajve - Periskopi

Ministria e Shëndetësisë në të dhënat e fundit ka njoftuar se 2 mijë e 417 persona vazhdojnë të jenë të infektuar me koronavirus në Kosovë. Në ndërkohë 89 pacientë tashmë ia kanë dalë betejës me virusin...

Kësaj moshe i takon viktima e sotme e COVID-19 në Kosovë

para 7 muajve - Syri.net Kosova

Një viktimë e COVID-19 është regjistruar sot në Kosovë. Viktimë është një grua e moshës 70-79 vjeçare nga Komuna e Gjakovës. Kjo edhe është viktima e parë e regjistruar gjatë këtij viti nga COVID-19. Gjatë...

Rreth 23 mijë persona kanë marrë dozën përforcuese të vaksinës Anti-COVID në Kosovë

para 7 muajve - Syri.net Kosova

22 mijë e 871 doza përforcuese të vaksinës Anti-COVID dhe 2 mijë e 127 doza të treta janë administruar deri tani në Kosovë. Kështu është bërë e ditur nga kjo Ministria e Shëndetësisë. Nga MSH po ashtu...

Mbi tre mijë persona u vaksinuan gjatë 24 orëve të fundit

para 7 muajve - RTV 21

Ministria e Shëndetësisë(MSh), sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, ka njoftuar se në 24 orët e fundit janë dhënë 3 mijë e 189 doza të vaksinës kundër COVID-19. MSh...

Një i vdekur e 424 raste pozitive me koronavirus

para 7 muajve - RTV 21

Gjatë 24 orëve të fundit, është shënuar një rast i vdekjes nga koronavirusi, ndërsa nga 6 mijë e 360 testime, 424 qytetarë kanë rezultuar pozitiv me virusin COVID-19. Ministria e Shëndetësisë, sipas të...

Përshkallëzon situata me numrin e të infektuarëve me Covid-19

para 7 muajve - Syri.net Kosova

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon se në 24 orët e fundit 424 qytetarë kanë rezultuar pozitiv me virusin COVID-19, ndërkaq një...

Rreth 23 mijë persona marrin dozën përforcuese të vaksinës në Kosovë

para 7 muajve - RTK

22 mijë e 871 doza përforcuese të vaksinës anti-COVID dhe 2 mijë e 127 doza të treta janë administruar deri tani në Kosovë. Kështu është bërë e ditur nga kjo Ministria e Shëndetësisë. Nga MSH po ashtu...

Kësaj moshe i takon viktima e sotme me COVID-19 në Kosovë

para 7 muajve - Ekonomia Online

Një viktimë e COVID-19 është regjistruar sot në Kosovë, raporton Gazeta Express. Viktimë është një grua e moshës 70-79 vjeçare nga Komuna e Gjakovës. Kjo edhe është viktima e parë e regjistruar gjatë këtij...

Rreth 23 mijë persona kanë marrë dozën përforcuese të vaksinës Anti-Covid në Kosovë

para 7 muajve - Ekonomia Online

22 mijë e 871 doza përforcuese të vaksinës Anti-COVID dhe 2 mijë e 127 doza të treta janë administruar deri tani në Kosovë. Kështu është bërë e ditur nga kjo Ministria e Shëndetësisë. Nga MSH po ashtu...

Një i vdekur dhe 424 raste të reja me COVID-19

para 7 muajve - KosovaPress

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, ka njoftuar se nga 6.360 testime, 424 qytetarë kanë rezultuar pozitiv me virusin COVID-19. Sipas njoftimit,...

Mbi 22 mijë qytetarë marrin dozën përforëcuese të vaksinës antiCOVID-19

para 7 muajve - ATV Live

22,871 mijë qytetarë kanë marrur dozën perforëcuese vaksinës antiCOVID-19 Gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë, gjithsej 3189 qytetarë janë vaksinuar kundër Coronavirusit. Ministria e Shëndetësisë në raportin...

Një i vdekur ndërsa konfirmohen 424 raste të reja me COVID-19 në Kosovë

para 7 muajve - ATV Live

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, njoftoi se në 24 orët e fundit një person ka vdekur, si pasojë e infektimit me COVID-19. MSh-ja po ashtu...

Mbi 400 raste të reja dhe 1 viktimë nga Covid-19 në Kosovë

para 7 muajve - Ekonomia Online

Në 24 orët e fundit në Kosovë është regjistruar një viktimë nga COVID-19. Gjatë kësaj kohe janë raportuar edhe 424 raste të reja të infektuara me këtë virus. Kështu është bërë e ditur nga Ministria e Shëndetësisë....

424 raste të reja dhe një viktimë nga COVID-19 në Kosovë

para 7 muajve - Arbresh

Në 24 orët e fundit në Kosovë është regjistruar një viktimë nga COVID-19. Gjatë kësaj kohe janë raportuar edhe 424 raste të reja të infektuara me këtë virus. Kështu është bërë e ditur nga Ministria e Shëndetësisë./arbresh.info/

Mbi 2 mijë raste aktive me koronavirus në Kosovë

para 7 muajve - Syri.net Kosova

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon se në total numri i rasteve aktive me coronavirus është 2,083. Numri i përgjithshëm i të shëruarve...

2,083 raste aktive me COVID në vend

para 7 muajve - Arbresh

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon se në total numri i rasteve aktive me coronavirus është 2,083. Numri i përgjithshëm i të shëruarve...

176 me Coovid-19 u konfirmuan vetëm në Prishtinë

para 7 muajve - Syri.net Kosova

Është duke vazhduar rritja e rasteve me coronavirus në Kosovë, ku vetëm në 24 orët e fundit janë konfirmuar 356 raste të reja. Nga rastet e reja më së shumti janë konfirmuar në Prishtinë, gjithsej 176...

356 raste të reja me COVID-19

para 7 muajve - Insajderi

356 raste të reja me Coronavirus janë regjistruar të martën në Kosovë, njofton Shqip.com. Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se gjatë kësaj periudhe, nuk është shënuar asnjë rast i vdekjes nga ky virus,...

4 mijë e 232 vaksina anti-COVID u administrun në 24 orët e fundit në Kosovë

para 7 muajve - Syri.net Kosova

4 mijë e 232 vaksina Anti-COVID janë administruar në 24 orët e fundit në Kosovë. Kështu është bërë e ditur nga Ministria e Shëndetësisë. Nga kjo ministri kanë treguar se numri i vaksinave të administruara...

Rastet e reja me koronavirus, 176 u konfirmuan vetëm në Prishtinë

para 7 muajve - Arbresh

Është duke vazhduar rritja e rasteve me coronavirus në Kosovë, ku vetëm në 24 orët e fundit janë konfirmuar 356 raste të reja. Nga rastet e reja më së shumti janë konfirmuar në Prishtinë, gjithsej 176...

Në 24 orët e fundit janë dhënë mbi 4000 mijë doza të vaksinës kundër COVID-19

para 7 muajve - ATV Live

4232 qytetarë janë vaksinuar kundër Coronavirusit gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë. Ministria e Shëndetësisë në raportin e fundit për gjendjen me COVID-19 në Kosovë, bëri të ditur se deri tani në të...

Sërish rritje e rasteve me COVID

para 7 muajve - KosovaPress

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informoi se nga 7.258 testime, 356 qytetarë kanë rezultuar pozitivë me virusin COVID-19, ose 120 raste...

4 mijë e 232 vaksina Anti-COVID u administrun në 24 orët e fundit në Kosovë

para 7 muajve - Ekonomia Online

4 mijë e 232 vaksina Anti-COVID janë administruar në 24 orët e fundit në Kosovë, raporton Gazeta Express. Kështu është bërë e ditur nga Ministria e Shëndetësisë. Nga kjo ministri kanë treguar se numri...

356 raste të reja me Covid-19 në Kosovë

para 7 muajve - Ekonomia Online

Në 24 orët e fundit në Kosovë nuk është regjistruar asjnë viktimë nga COVID-19. Gjatë kësaj kohe janë raportuar edhe 356 raste të reja të infektuara me këtë virus. Kështu është bërë e ditur nga Ministria...

356 raste të reja me Covid-19 në 24 orët e fundit

para 7 muajve - Arbresh

Në 24 orët e fundit në Kosovë nuk është regjistruar asjnë viktimë nga COVID-19. Gjatë kësaj kohe janë raportuar edhe356 raste të reja të infektuara me këtë virus./arbresh.info/

Kosova regjistron edhe 356 raste të reja me COVID-19

para 7 muajve - ATV Live

356 raste të reja me koronavirus, janë konfirmuar gjatë 24 orëve të fundit nga 7 mijë e 258 testime , njoftoi Ministria e Shëndetësisë. Derisa gjatë kësaj kohe nuk është regjistruar asnjë rast i vdekjes....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK