Ndryshime në Kodin Zgjedhor, Mariçiq: Jemi të gatshëm për diskutim

para 7 muajve - TV21

Ministri i Drejtësisë, Bojan Mariçiq, deklaroi se Qeveria është e gatshme të diskutojë për ndryshimin e Kodit zgjedhor. Mariçiq vlerëson se ndryshimi duhet të bëhet me konsensus dhe dialog të hapur mes...

Partitë e vogla e kushtëzojnë Qeverinë e re – një njësi zgjedhore ose zgjedhje të parakohshme!

para 7 muajve - TV21

Deputetët e pesë partitë më të vogla në koalicionin qeverisës kushtëzojnë mbështetjen e tyre për qeverinë e re. Kërkojnë ndryshime në Kodin Zgjedhor apo më saktë një njësi zgjedhore dhe e njëjta të realizohet...

Pritet fundjavë “e nxehtë” në Kuvend! Opozita paralajmëron debat, do të votojnë kundër Qeverisë së re

para 7 muajve - TV21

Debat i nxehtë pritet këtë fundjavë në seancën e caktuar për zgjedhjen e qeverisë së re. Opozita paralajmëron se do të votojnë kundër. Nga VMRO-DPMNE thonë se gjatë debatit do të dëshmojnë se edhe kjo...

Qeveria e gatshme për dialogun për Kodin Zgjedhor

para 7 muajve - Flaka

Qeveria është e gatshme të diskutojë për propozimet e partive më të vogla politike rreth ndryshimit të Kodit zgjedhor ose modelit zgjedhor. Megjithatë, ministri i Drejtësisë në largim Bojan Mariçiq vlerëson...

Pritet fundjavë “e nxehtë” në Kuvend, votohet Qeveria e re

para 7 muajve - Ina

Debat i nxehtë pritet këtë fundjavë në seancën e caktuar për zgjedhjen e qeverisë së re. Opozita paralajmëron se do të votojnë kundër. Nga VMRO-DPMNE thonë se gjatë debatit do të dëshmojnë se edhe kjo...

Qeveria e gatshme për dialogun për Kodin Zgjedhor

para 7 muajve - Alsat-M

Gazetare: Fatlume Dervishi Qeveria është e gatshme të diskutojë për propozimet e partive më të vogla politike rreth ndryshimit të Kodit zgjedhor ose modelit zgjedhor. Megjithatë, ministri i Drejtësisë...

Votimi i Qeverisë së Re/ 5 partnerë të shumicës -përkrahje me kusht

para 7 muajve - Aktuale

Përbërja e re qeveritare dhe propozim programi qeveritar, të shtunën, do të jenë para deputetëve për shqyrtim, ndërsa votimi do të ndodh më së voni të dielën para mesnate. VMRO DPMNE thotë se do të shfrytëzojë...

Pritet fundjavë “e nxehtë” në Kuvend, votohet Qeveria e re

para 7 muajve - Tetova1

Debat i nxehtë pritet këtë fundjavë në seancën e caktuar për zgjedhjen e qeverisë së re. Opozita paralajmëron se do të votojnë kundër. Nga VMRO-DPMNE thonë se gjatë debatit do të dëshmojnë se edhe kjo...

Qeveria e gatshme për dialogun për Kodin Zgjedhor

para 7 muajve - in7

Qeveria është e gatshme të diskutojë për propozimet e partive më të vogla politike rreth ndryshimit të Kodit zgjedhor ose modelit zgjedhor. Megjithatë, ministri i Drejtësisë në largim Bojan Mariçiq vlerëson...

(VIDEO) Partitë e vogla ultimatum Qeverisë: Një njësi zgjedhore ose e braktisim koalicioni

para 7 muajve - Shenja

Partitë e vogla të koalicionit të LSDM-së, Partia Liberal Demokrate, Ripërtrirja Demokratike e Maqedonisë, Lidhja Demokratike dhe Partia Demokratike Turke i kanë dhënë ultimatum Qeverisë që deri në prill...

Mariçiq: Procesi i ndryshimeve të Kodit zgjedhor duhet të hapet sa më parë

para 7 muajve - Press Online

Ka edhe shumë çështje të tjera të cilat janë të hapura lidhur me ndryshimet e Kodit zgjedhor dhe ky proces duhet të hapet sa më parë, që të jetë një mundësi për t’u dhënë të gjitha argumentet prej të gjitha...

Qeveria e gatshme për dialogun për Kodin ZgjedhorQeveria e gatshme për dialogun për Kodin Zgjedhor

para 7 muajve - Tetova Sot

Qeveria është e gatshme të diskutojë për propozimet e partive më të vogla politike rreth ndryshimit të Kodit zgjedhor ose modelit zgjedhor. Megjithatë, ministri i Drejtësisë në largim Bojan Mariçiq vlerëson...

Pritet fundjavë “e nxehtë” në Kuvend, votohet Qeveria e re

para 7 muajve - Almakos

Debat i nxehtë pritet këtë fundjavë në seancën e caktuar për zgjedhjen e qeverisë së re. Opozita paralajmëron se do të votojnë kundër. Nga VMRO-DPMNE thonë se gjatë debatit do të dëshmojnë se edhe kjo...

Qeveria e gatshme të diskutojë për propozimet e partive më të vogla politike

para 7 muajve - Nistori

Qeveria është e gatshme të diskutojë për propozimet e partive më të vogla politike rreth ndryshimit të Kodit zgjedhor ose modelit zgjedhor. Megjithatë, ministri i Drejtësisë në largim Bojan Mariçiq vlerëson...

Pritet fundjavë “e nxehtë” në Kuvend, votohet Qeveria e re

para 7 muajve - Zyrtare

Debat i nxehtë pritet këtë fundjavë në seancën e caktuar për zgjedhjen e qeverisë së re. Opozita paralajmëron se do të votojnë kundër. Nga VMRO-DPMNE thonë se gjatë debatit do të dëshmojnë se edhe kjo...

PESË PARTI TË VOGLA KUSHTËZOJNË MBËSHTETJEN PËR QEVERINË

para 7 muajve - Klan Macedonia

PËR TRE MUAJ TË MIRATOHEN NDRYSHIMET NË KODIN ZGJEDHOR Lidhja Demokratike, DOM-i, Partia Liberal-Demokrate, VMRO-Popullore dhe Partia Demokratike e Turqve kërkojnë që të caktohet seanca parlamentare ku...

Pritet fundjavë “e nxehtë” në Kuvend, votohet Qeveria e re

para 7 muajve - Lajm

Debat i nxehtë pritet këtë fundjavë në seancën e caktuar për zgjedhjen e qeverisë së re. Opozita paralajmëron se do të votojnë kundër. Nga VMRO-DPMNE thonë se gjatë debatit do të dëshmojnë se edhe kjo...

RMV, partitë e vogla në pushtet kërkojnë një njësi zgjedhore ose kërcënojnë zgjedhje të parakohshme

para 7 muajve - Portalb

Pesë deputetë të koalicionit qeverisës të udhëhequr nga LSDM-ja e kushtëzojnë mbështetjen e qeverisë së re të udhëhequr nga Dimitar Kovaçevski me kërkesë që brenda tre muajve të miratohen ndryshimet në...

Qeveria e gatshme për dialogun për Kodin Zgjedhor

para 7 muajve - Almakos

Qeveria është e gatshme të diskutojë për propozimet e partive më të vogla politike rreth ndryshimit të Kodit zgjedhor ose modelit zgjedhor. Megjithatë, ministri i Drejtësisë në largim Bojan Mariçiq vlerëson...

Maqedoni, partitë e vogla në afat sa më të shkurtë kërkojnë seancë kuvendare për ndryshimet e Kodit zgjedhor

para 7 muajve - Telegrafi

Partitë e vogla politike kërkojnë në afat sa më të shkurtë të caktohet seancë plenare dhe të fillojë debati për ndryshimet në Kodin zgjedhor. I parashtruan edhe letër kryetarit të Kuvendit, Talat Xhaferi....

Nesër nis debati për Qeverinë e re – Gazeta.mk

para 7 muajve - Tokasot

Të shtunën më 15 janar Kuvendi do të diskutojë për Qeverinë e re dhe programin qeveritar të propozuar nga mandatari për kryeministër Dimitar Kovaçevski. Kuvendi tashmë ka caktuar seancën e 60-të me pikë...

Pesë parti kushtëzojnë mbështetjen e tyre për qeverinë

para 7 muajve - InfoShqip

Nëse brenda tre muajve nuk miratohen ndryshimet në Kodin Zgjedhor, pesë partitë e vogla me deputetët e tyre paralajmërojnë se do të anulojnë mbështetjen e Qeverisë. Me këtë paralajmërim, Qeveria e Kovaçevskit...

Koment: Partitë e vogla “sherrin” e madh, haptas kërcënojnë se do ta rrëzojnë qeverinë pas tre muajve?!

para 7 muajve - Zhurnal

Shkup, 14 janar – Pesë parti të vogla parlamentare kushtëzojnë mbështetjen e tyre të mëtutjeshme për qeverinë e re të DImitar Kovaçevskit, duke kërkuar që në afat prej tre muajve të miratohen ndryshimet...

Tre muaj afat për Kovaçevskin, pesë parti kushtëzojnë mbështetjen e tyre për qeverinë

para 7 muajve - Ina

Nëse brenda tre muajve nuk miratohen ndryshimet në Kodin Zgjedhor, pesë partitë e vogla me deputetët e tyre paralajmërojnë se do të anulojnë mbështetjen e Qeverisë. Me këtë paralajmërim, Qeveria e Kovaçevskit...

Maqedoni, partitë e vogla në afat sa më të shkurtër kërkojnë seancë kuvendare për ndryshimet e Kodit zgjedhor

para 7 muajve - Bota Sot

Partitë e vogla politike kërkojnë në afat sa më të shkurtë të caktohet seancë plenare dhe të fillojë debati për ndryshimet në Kodin zgjedhor. I parashtruan edhe letër kryetarit të Kuvendit, Talat Xhaferi....

Maqedoni, partitë e vogla në afat sa më të shkurtë kërkojnë seancë kuvendare për ndryshimet e Kodit zgjedhor

para 7 muajve - Ina

Partitë e vogla politike kërkojnë në afat sa më të shkurtë të caktohet seancë plenare dhe të fillojë debati për ndryshimet në Kodin zgjedhor. I parashtruan edhe letër kryetarit të Kuvendit, Talat Xhaferi....

Maqedoni, partitë e vogla në afat sa më të shkurtë kërkojnë seancë kuvendare për ndryshimet e Kodit zgjedhor

para 7 muajve - Bota Sot

Partitë e vogla politike kërkojnë në afat sa më të shkurtë të caktohet seancë plenare dhe të fillojë debati për ndryshimet në Kodin zgjedhor. I parashtruan edhe letër kryetarit të Kuvendit, Talat Xhaferi....

Nesër nis debati për Qeverinë e re

para 7 muajve - Aktuale

Të shtunën më 15 janar Kuvendi do të diskutojë për Qeverinë e re dhe programin qeveritar të propozuar nga mandatari për kryeministër Dimitar Kovaçevski. Kuvendi tashmë ka caktuar seancën e 60-të me pikë...

Të shtunën nis debati për Qeverinë e re

para 7 muajve - Tetova Sot

Të shtunën më 15 janar Kuvendi do të diskutojë për Qeverinë e re dhe programin qeveritar të propozuar nga mandatari për kryeministër Dimitar Kovaçevski. Kuvendi tashmë ka caktuar seancën e 60-të me pikë...

Pesë parti kushtëzojnë mbështetjen e tyre për qeverinë

para 7 muajve - Almakos

Nëse brenda tre muajve nuk miratohen ndryshimet në Kodin Zgjedhor, pesë partitë e vogla me deputetët e tyre paralajmërojnë se do të anulojnë mbështetjen e Qeverisë. Me këtë paralajmërim, Qeveria e Kovaçevskit...

Pesë parti kushtëzojnë mbështetjen e tyre për qeverinë

para 7 muajve - Almakos

Nëse brenda tre muajve nuk miratohen ndryshimet në Kodin Zgjedhor, pesë partitë e vogla me deputetët e tyre paralajmërojnë se do të anulojnë mbështetjen e Qeverisë. Me këtë paralajmërim, Qeveria e Kovaçevskit...

Partitë e vogla në pushtet kërkojnë një njësi zgjedhore ose kërcënojnë zgjedhje të parakohshme

para 7 muajve - Pa censure

Pesë deputetë të koalicionit qeverisës të udhëhequr nga LSDM-ja e kushtëzojnë mbështetjen e qeverisë së re të udhëhequr nga Dimitar Kovaçevski me kërkesë që brenda tre muajve të miratohen ndryshimet në...

Tre muaj afat për Kovaçevskin, pesë parti kushtëzojnë mbështetjen e tyre për qeverinë

para 7 muajve - Tetova Sot

Nëse brenda tre muajve nuk miratohen ndryshimet në Kodin Zgjedhor, pesë partitë e vogla me deputetët e tyre paralajmërojnë se do të anulojnë mbështetjen e Qeverisë. Me këtë paralajmërim, Qeveria e Kovaçevskit...

Pesë parti kushtëzojnë mbështetjen e tyre për qeverinë

para 7 muajve - Lajm

Nëse brenda tre muajve nuk miratohen ndryshimet në Kodin Zgjedhor, pesë partitë e vogla me deputetët e tyre paralajmërojnë se do të anulojnë mbështetjen e Qeverisë. Me këtë paralajmërim, Qeveria e Kovaçevskit...

Tre muaj afat për Kovaçevskin, pesë parti kushtëzojnë mbështetjen e tyre për qeverinë

para 7 muajve - Fakti Ditor

Nëse brenda tre muajve nuk miratohen ndryshimet në Kodin Zgjedhor, pesë partitë e vogla me deputetët e tyre paralajmërojnë se do të anulojnë mbështetjen e Qeverisë. Me këtë paralajmërim, Qeveria e Kovaçevskit...

Nesër nis debati për Qeverinë e re

para 7 muajve - Top24

Të shtunën më 15 janar Kuvendi do të diskutojë për Qeverinë e re dhe programin qeveritar të propozuar nga mandatari për kryeministër Dimitar Kovaçevski. Kuvendi tashmë ka caktuar seancën e 60-të me pikë...

Të shtunën nis debati për Qeverinë e re

para 7 muajve - Shenja

Të shtunën më 15 janar Kuvendi do të diskutojë për Qeverinë e re dhe programin qeveritar të propozuar nga mandatari për kryeministër Dimitar Kovaçevski. Kuvendi tashmë ka caktuar seancën e 60-të me pikë...

Maqedonia Veriore, partitë e vogla në afat sa më të shkurtë kërkojnë seancë kuvendare për ndryshimet e Kodit zgjedhor

para 7 muajve - Arbresh

Partitë e vogla politike kërkojnë në afat sa më të shkurtë të caktohet seancë plenare dhe të fillojë debati për ndryshimet në Kodin zgjedhor. I parashtruan edhe letër kryetarit të Kuvendit, Talat Xhaferi....

Të shtunën nis debati për Qeverinë e re

para 7 muajve - Press Online

Të shtunën më 15 janar Kuvendi do të diskutojë për Qeverinë e re dhe programin qeveritar të propozuar nga mandatari për kryeministër Dimitar Kovaçevski. Kuvendi tashmë ka caktuar seancën e 60-të me pikë...

Debati për qeverinë e re nis nesër

para 7 muajve - Info7

Diskutimi mund të zgjasë më së shumti 3 ditë dhe përfundon me votim. Për tu zyrtarizuar Qeveria e re duhen të paktin 61 vota deputetësh, ndërsa koalicioni qeveritar për momentin ka mbështetjen e 64 deputetëve,...

Integrimi në BE, Lefkov: Të ulet optimizmi, qytetarët janë të zhgënjyer

para 7 muajve - Alsat-M

Kandidati i ri për kryeministër Kovaçevski nuk ndërton qëndrime për bashkimin e shtetit, thotë deputeti i opozitës VMRO-DPMNE, Mile Lefkov. Siç tha ai, sonte në emisionin “Rruga drejt…” në Alsat, për një...

Lefkov për qeverinë e re: Ofenduese dhe me afat të shkurtër

para 7 muajve - Alsat-M

Qeveria e re është ofenduese dhe do të ketë afat të shkurtër, këto janë vlerësimet e Mile Lefkov nga VMRO-DPMNE, i ftuar sonte në emisionin “Rruga Drejt” në Alsat. Siç shton ai, përbërja e qeverisë është...

Partitë e vogla në afat sa më të shkurtë kërkojnë seancë plenare për ndryshimet e Kodit zgjedhor

para 7 muajve - Koha.mk

Partitë e vogla politike kërkojnë në afat sa më të shkurtë të caktohet seancë plenare dhe të fillojë debati për ndryshimet në Kodin zgjedhor. I parashtruan edhe letër kryetarit të Kuvendit, Talat Xhaferi....

Partitë e vogla në afat sa më të shkurtë kërkojnë seancë plenare për ndryshimet e Kodit zgjedhor

para 7 muajve - Zhurnal

Shkup, 13 janar – Partitë e vogla politike kërkojnë në afat sa më të shkurtë të caktohet seancë plenare dhe të fillojë debati për ndryshimet në Kodin zgjedhor. I parashtruan edhe letër kryetarit të Kuvendit,...

Të shtunën nis debati për Qeverinë e re

para 7 muajve - Derveni

Të shtunën më 15 janar Kuvendi do të diskutojë për Qeverinë e re dhe programin qeveritar të propozuar nga mandatari për kryeministër Dimitar Kovaçevski. Kuvendi tashmë ka caktuar seancën e 60-të me pikë...

Deputetët në Maqedoni gjatë gjithë fundjavës do të debatojnë për zgjedhjen e Qeverisë së re

para 7 muajve - Zhurnal

Shkup, 13 janar – Debati parlamentar për zgjedhjen e qeverisë së re do të zgjasë gjithë fundjavën dhe opozita njofton se do të shfrytëzojë mundësitë e saj institucionale, të cilat parashikojnë që debati...

Deputetët në Maqedoni gjatë gjithë fundjavës do të debatojnë për zgjedhjen e Qeverisë së re

para 7 muajve - Telegrafi

Debati parlamentar për zgjedhjen e qeverisë së re do të zgjasë gjithë fundjavën dhe opozita njofton se do të shfrytëzojë mundësitë e saj institucionale, të cilat parashikojnë që debati të zgjasë dy ditë,...

“Qeveria e re, ofenduese dhe me afat të shkurtër”

para 7 muajve - Nistori

Qeveria e re është ofenduese dhe do të ketë afat të shkurtër, këto janë vlerësimet e Mile Lefkov nga VMRO-DPMNE, i ftuar mbrëmë në emisionin “Rruga drejt” në Alsat. Siç shton ai, përbërja e qeverisë është...

Të shtunën nis debati për Qeverinë e re

para 7 muajve - Albeu

Të shtunën më 15 janar Kuvendi do të diskutojë për Qeverinë e re dhe programin qeveritar të propozuar nga mandatari për kryeministër Dimitar Kovaçevski. Kuvendi tashmë ka caktuar seancën e 60-të me pikë...

Integrimi në BE, Lefkov: Të ulet optimizmi, qytetarët janë të zhgënjyer

para 7 muajve - Almakos

Kandidati i ri për kryeministër Kovaçevski nuk ndërton qëndrime për bashkimin e shtetit, thotë deputeti i opozitës VMRO-DPMNE, Mile Lefkov. Siç tha ai, sonte në emisionin “Rruga drejt…” në Alsat, për një...

Deputetët në Maqedoni gjatë gjithë fundjavës do të debatojnë për zgjedhjen e Qeverisë së re

para 7 muajve - Flaka

Debati parlamentar për zgjedhjen e qeverisë së re do të zgjasë gjithë fundjavën dhe opozita njofton se do të shfrytëzojë mundësitë e saj institucionale, të cilat parashikojnë që debati të zgjasë dy ditë,...

Deputetët në Maqedoni gjatë gjithë fundjavës do të debatojnë për zgjedhjen e Qeverisë së re

para 7 muajve - Arbresh

Debati parlamentar për zgjedhjen e qeverisë së re do të zgjasë gjithë fundjavën dhe opozita njofton se do të shfrytëzojë mundësitë e saj institucionale, të cilat parashikojnë që debati të zgjasë dy ditë,...

Milevski: Qeveria dështoi në gjyqësor! Vazhdojnë kritikat ndaj Qeverisë nga partnerët e koalicionit

para 7 muajve - TV21

Pas zëvendëskryeministrit Dimitrovi, kritika përbrenda qeverisë vijnë edhe nga kryetari i PLD-së Goran Milevski, që mban postin e ministrit për Vetëqeverisje Lokale. Milevski në emisionin “Click Plus”...

Partitë e vogla kërkojnë seancë parlamentare për ndryshimet e Kodit zgjedhor

para 7 muajve - Press Online

Partitë e vogla politike kërkojnë në afat sa më të shkurtë të caktohet seancë plenare dhe të fillojë debati për ndryshimet në Kodin zgjedhor. I parashtruan edhe letër kryetarit të Kuvendit, Talat Xhaferi....

(VIDEO) Të shtunën nis debati për Qeverinë e re

para 7 muajve - Shenja

Të shtunën më 15 janar Kuvendi do të diskutojë për Qeverinë e re dhe programin qeveritar të propozuar nga mandatari për kryeministër Dimitar Kovaçevski. Kuvendi tashmë ka caktuar seancën e 60-të me pikë...

Të shtunën nis debati për Qeverinë e re

para 7 muajve - in7

Të shtunën më 15 janar Kuvendi do të diskutojë për Qeverinë e re dhe programin qeveritar të propozuar nga mandatari për kryeministër Dimitar Kovaçevski. Kuvendi tashmë ka caktuar seancën e 60-të me pikë...

Të shtunën nis debati për Qeverinë e re

para 7 muajve - Zyrtare

Të shtunën më 15 janar Kuvendi do të diskutojë për Qeverinë e re dhe programin qeveritar të propozuar nga mandatari për kryeministër Dimitar Kovaçevski. Kuvendi tashmë ka caktuar seancën e 60-të me pikë...

Qeveria e Kovaçevskit do të numëroj 21 zyrtarë

para 7 muajve - Telegrafi

Qeveria e re që do të udhëhiqet nga Dimitar Kovaçevski do të ketë 21 anëtarë. LSDM dhe koalicioni do të kenë 12 ministra, BDI gjashtë dhe Alternativa tre ministra. Kabineti i ri qeveritar do të ketë edhe...

Të shtunën nis debati për Qeverinë e re

para 7 muajve - Lajm

Të shtunën më 15 janar Kuvendi do të diskutojë për Qeverinë e re dhe programin qeveritar të propozuar nga mandatari për kryeministër Dimitar Kovaçevski. Kuvendi tashmë ka caktuar seancën e 60-të me pikë...

BDI me 6 anëtarë, Alternativa me 3! Kjo do të jetë përbërja e Qeverisë së re të Maqedonisë së Veriut

para 7 muajve - Albeu

Në Maqedoninë e Veriut pritet të krijohet qeveria e re e udhëhequr nga Dimitar Kovaçevski. Qeveria do të numërojë 21 anëtarë në kabinetin e saj qeveritar. LSDM dhe koalicioni do të kenë 12, BDI gjashtë,...

Kabineti i Kovaçevskit do t`i ketë 21 anëtarë

para 7 muajve - RTK

Qeveria e re që do të udhëhiqet nga Dimitar Kovaçevski do të ketë 21 anëtarë. LSDM dhe koalicioni do të kenë 12 ministra, BDI gjashtë dhe Alternativa tre ministra. Kabineti i ri qeveritar do të ketë edhe...

Qeveria e Kovaçevskit do të numëroj 21 anëtarë

para 7 muajve - Koha.mk

Shkup, 13 dhjetor – Qeveria e re që do të udhëhiqet nga Dimitar Kovaçevski do të ketë 21 anëtarë. LSDM dhe koalicioni do të kenë 12 ministra, BDI gjashtë dhe Alternativa tre ministra. Kabineti i ri qeveritar...

Qeveria e Kovaçevskit do të përbëhet nga 21 anëtarë

para 7 muajve - Portalb

Nikolla Dimitrov nuk do të jetë më zëvendëskryeministër për çështje evropiane, Radmilla Shekerinska largohet nga Ministria e Mbrojtjes, ndërsa anëtarë të Qeverisë nuk do të jenë ministri aktual i Shëndetësisë...

Qeveria e Kovaçevskit do të numëroj 21 anëtarë

para 7 muajve - Ina

Qeveria e re që do të udhëhiqet nga Dimitar Kovaçevski do të ketë 21 anëtarë. LSDM dhe koalicioni do të kenë 12 ministra, BDI gjashtë dhe Alternativa tre ministra. Kabineti i ri qeveritar do të ketë edhe...

Qeveria e Kovaçevskit do të numëroj 21 anëtarë

para 7 muajve - Alsat-M

Qeveria e re që do të udhëhiqet nga Dimitar Kovaçevski do të ketë 21 anëtarë. LSDM dhe koalicioni do të kenë 12 ministra, BDI gjashtë dhe Alternativa tre ministra. Kabineti i ri qeveritar do të ketë edhe...

BDI me 6 anëtarë, Alternativa me 3! Kjo pritet të jetë përbërja e re e Qeverisë në krye me Kovaçevskin

para 7 muajve - Ina

Qeveria e re të cilën duhet ta udhëheqë Dimitar Kovaçevski do të numërojë 21 anëtarë, LSDM dhe koalicioni do të kenë 12, BDI gjashtë, ndërsa Alternativa tre ministra. Kabineti i ri qeveritar do të ketë...

Qeveria e Kovaçevskit do të numërojë 21 anëtarë

para 7 muajve - Zhurnal

Shkup, 13 janar – Qeveria e re të cilën duhet ta udhëheqë Dimitar Kovaçevski do të numërojë 21 anëtarë, LSDM dhe koalicioni do të kenë 12, BDI gjashtë, ndërsa Alternativa tre ministra. Kabineti i ri qeveritar...

Kjo pritet të jetë përbërja e re e Qeverisë në krye me Kovaçevskin

para 7 muajve - Aktuale

Qeveria e re të cilën duhet ta udhëheqë Dimitar Kovaçevski do të numërojë 21 anëtarë, LSDM dhe koalicioni do të kenë 12, BDI gjashtë, ndërsa Alternativa tre ministra. Marketing Kabineti i ri qeveritar...

BDI me 6 anëtarë, Alternativa me 3! Kjo pritet të jetë përbërja e re e Qeverisë në krye me Kovaçevskin

para 7 muajve - RTV 21

Qeveria e re, të cilën duhet ta udhëheqë Dimitar Kovaçevski do të numërojë 21 anëtarë, LSDM dhe koalicioni do të kenë 12, BDI gjashtë, ndërsa Alternativa tre ministra. Kabineti i ri qeveritar do të ketë...

BDI me 6 anëtarë, Alternativa me 3! Kjo pritet të jetë përbërja e re e Qeverisë në krye me Kovaçevskin

para 7 muajve - TV21

Qeveria e re të cilën duhet ta udhëheqë Dimitar Kovaçevski do të numërojë 21 anëtarë, LSDM dhe koalicioni do të kenë 12, BDI gjashtë, ndërsa Alternativa tre ministra. Kabineti i ri qeveritar do të ketë...

Lëvizje rrënjësore në qeverinë e re, BDI merr 6 anëtarë dhe Alternativa mjaftohet me 3 ministra

para 7 muajve - News33

Qeveria e re të cilën duhet ta udhëheqë Dimitar Kovaçevski do të numërojë 21 anëtarë, LSDM dhe koalicioni do të kenë 12, BDI gjashtë, ndërsa Alternativa tre ministra. Kabineti i ri qeveritar do të ketë...

Qeveria e Kovaçevskit do të numëroj 21 zyrtarë

para 7 muajve - Arbresh

Qeveria e re që do të udhëhiqet nga Dimitar Kovaçevski do të ketë 21 anëtarë. LSDM dhe koalicioni do të kenë 12 ministra, BDI gjashtë dhe Alternativa tre ministra. Kabineti i ri qeveritar do të ketë edhe...

BDI me 6 anëtarë, Alternativa me 3! Kjo pritet të jetë përbërja e re e Qeverisë në krye me Kovaçevskin

para 7 muajve - Tetova Sot

Qeveria e re të cilën duhet ta udhëheqë Dimitar Kovaçevski do të numërojë 21 anëtarë, LSDM dhe koalicioni do të kenë 12, BDI gjashtë, ndërsa Alternativa tre ministra. Kabineti i ri qeveritar do të ketë...

BDI-ja me 6 ministra, Alternativa me 3! Kjo pritet të jetë përbërja e re e Qeverisë së Maqedonisë

para 7 muajve - Epoka e Re

Qeveria e re të cilën duhet ta udhëheqë Dimitar Kovaçevski do të numërojë 21 anëtarë, LSDM dhe koalicioni do të kenë 12, BDI gjashtë, ndërsa Alternativa tre ministra. Kabineti i ri qeveritar do të ketë...

Kjo pritet të jetë përbërja e re e Qeverisë në krye me Kovaçevskin

para 7 muajve - Flaka

Qeveria e re, të cilën duhet ta udhëheqë Dimitar Kovaçevski do të numërojë 21 anëtarë, LSDM dhe koalicioni do të kenë 12, BDI gjashtë, ndërsa Alternativa tre ministra. Kabineti i ri qeveritar do të ketë...

BDI me 6 ministra, Alternativa me 3! Kjo pritet të jetë përbërja e re e Qeverisë

para 7 muajve - Tetova1

Qeveria e re, të cilën duhet ta udhëheqë Dimitar Kovaçevski do të numërojë 21 anëtarë, LSDM dhe koalicioni do të kenë 12, BDI gjashtë, ndërsa Alternativa tre ministra. Kabineti i ri qeveritar do të ketë...

SEANCA PËR QEVERINË E RE – TË SHTUNËN

para 7 muajve - KDPolitik

Kryetari i Kuvendit, Talat Xhaferi ka thirrur për të shtunën seancën parlamentare në të cilën pritet zgjedhja e Qeverisë së re të Maqedonisë së Veriut e propozuar nga Dimitar Kovaçevski. Konform, Rregullores...

Qeveria e Kovaçevskit do të numëroj 21 anëtarë

para 7 muajve - Almakos

Qeveria e re që do të udhëhiqet nga Dimitar Kovaçevski do të ketë 21 anëtarë. LSDM dhe koalicioni do të kenë 12 ministra, BDI gjashtë dhe Alternativa tre ministra. – Advertisements – Kabineti i ri qeveritar...

Qeveria e Kovaçevskit do të numëroj 21 anëtarë

para 7 muajve - Fakti Ditor

Qeveria e re që do të udhëhiqet nga Dimitar Kovaçevski do të ketë 21 anëtarë. LSDM dhe koalicioni do të kenë 12 ministra, BDI gjashtë dhe Alternativa tre ministra. Kabineti i ri qeveritar do të ketë edhe...

BDI me 6 anëtarë, Alternativa me 3! Kjo pritet të jetë përbërja e re e Qeverisë në krye me Kovaçevskin

para 7 muajve - Zyrtare

Qeveria e re të cilën duhet ta udhëheqë Dimitar Kovaçevski do të numërojë 21 anëtarë, LSDM dhe koalicioni do të kenë 12, BDI gjashtë, ndërsa Alternativa tre ministra. Kabineti i ri qeveritar do të ketë...

BDI me 6 anëtarë, Alternativa me 3! Kjo pritet të jetë përbërja e re e Qeverisë në krye me Kovaçevskin

para 7 muajve - Pa censure

Qeveria e re të cilën duhet ta udhëheqë Dimitar Kovaçevski do të numërojë 21 anëtarë, LSDM dhe koalicioni do të kenë 12, BDI gjashtë, ndërsa Alternativa tre ministra. Kabineti i ri qeveritar do të ketë...

Qeveria e Kovaçevskit do të numërojë 21 anëtarë

para 7 muajve - Press Online

Qeveria e re të cilën duhet ta udhëheqë Dimitar Kovaçevski do të numërojë 21 anëtarë, LSDM dhe koalicioni do të kenë 12, BDI gjashtë, ndërsa Alternativa tre ministra. Kabineti i ri qeveritar do të ketë...

BDI me 6 anëtarë, Alternativa me 3! Kjo pritet të jetë përbërja e re e Qeverisë në krye me Kovaçevskin

para 7 muajve - Lajm

Qeveria e re të cilën duhet ta udhëheqë Dimitar Kovaçevski do të numërojë 21 anëtarë, LSDM dhe koalicioni do të kenë 12, BDI gjashtë, ndërsa Alternativa tre ministra. Kabineti i ri qeveritar do të ketë...

BDI me 6 ministra, Alternativa me 3

para 7 muajve - Info7

Qeveria e re të cilën duhet ta udhëheqë Dimitar Kovaçevski do të numërojë 21 anëtarë, LSDM dhe koalicioni do të kenë 12, BDI gjashtë, ndërsa Alternativa tre ministra. Kabineti i ri qeveritar do të ketë...

OBRM-PDUKM: LSDM, Zaev dhe Dimitrov e çuan vendin në qorrsokak

para 7 muajve - Telegrafi

OBRM-PDUKM ka reaguar ndaj deklaratave të ish-ministrit të Punëve të Jashtme dhe ish-zv. kryeministrit për Çështje Evropiane, Nikolla Dimitrov, i cili tha se nuk ka besim të plotë te ministri aktual i...

OBRM-PDUKM: LSDM, Zaev dhe Dimitrov e çuan vendin në qorrsokak

para 7 muajve - Bota Sot

OBRM-PDUKM ka reaguar ndaj deklaratave të ish-ministrit të Punëve të Jashtme dhe ish-zv. kryeministrit për Çështje Evropiane, Nikolla Dimitrov, i cili tha se nuk ka besim të plotë te ministri aktual i...

VMRO-DPMNE: LSDM, Zaev dhe Dimitrov e çuan vendin në qorrsokak

para 7 muajve - Flaka

VMRO-DPMNEka reaguar ndaj deklaratave të ish-ministrit të Punëve të Jashtme dhe ish-zv. kryeministrit për Çështje Evropiane, Nikolla Dimitrov, i cili tha se nuk ka besim të plotë te ministri aktual i Jashtëm,...

Qeveria e re, Grubi: Pr/programin e kemi hartuar bashkë

para 7 muajve - Flaka

Pr/përbërja e re qeveritare dhe pr/program qeverisë do të jenë para deputetëve më 15 janar. Kryeparlamentari Xhaferi edhe zyrtarisht caktoi seancë të re për zgjedhjen e Qeverisë së RMV-së, e 60-ta me rradhë....

VMRO-DPMNE: LSDM, Zaev dhe Dimitrov e çuan vendin në qorrsokak

para 7 muajve - in7

VMRO-DPMNEka reaguar ndaj deklaratave të ish-ministrit të Punëve të Jashtme dhe ish-zv. kryeministrit për Çështje Evropiane, Nikolla Dimitrov, i cili tha se nuk ka besim të plotë te ministri aktual i Jashtëm,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK