Deklaratat e Metës, PD: Qëndrimi i tij nuk fshehu aleancën me Berishën kundër PD

para një jave - Top Channel

Partia Demokratike ka reaguar në lidhje me deklaratën e presidentit Ilir Meta ditën e sotme, ndërsa ky i fundit konfirmoi mbështetjen e tij për ish-kryeministrin Sali Berisha. PD thotë se Meta me deklaratën...

Deklaratat e Metës/PD:Se fshehu aleancën me Berishën,rol aktiv në sulmin ndaj PD

para një jave - Indeks online

Partia Demokratike ka reaguar pas deklaratave të presidentit Ilir Meta sot në konferencën për shtyp. PD deklaron se Meta nuk e fshehu aleancën me Berishën dhe rolin e tij aktiv në sulmin ndaj selisë blu....

Protesta e 8 janarit/ Basha: Autorët të vihen para drejtësisë! Berisha organizoi një tentativë vrasjeje mes demokratëve

para një jave - Top Channel

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha të premten për dy orë e tridhjetë minuta është marrë në pyetje nga Prokuroria e Tiranës në lidhje me protestën e 8 janarit, të thirrur nga ish-kryeministri...

PD i përgjigjet Presidentit Meta: Je në aleancë me Berishën për të shkatërruar Partinë Demokratike

para një jave - Klan

PD i përgjigjet Presidentit Meta: Je në aleancë me Berishën për të shkatërruar Partinë Demokratike Partia Demokratike: Qëndrimi i sotëm i Ilir Metës, ku nuk fshehu aleancën me Sali Berishën kundër Partisë...

“Trekëndëshi ka një hall”, PD-Metës: Sot vërtetove aleancën me Berishën për të shkatërruar selinë

para një jave - ABC News

PD i përgjigjet deklaratave të presidentit Ilir Meta, i cili tha se nuk ka pasur njerëz të tij në oborrin e PD-së gjatë protestës së 8 janarit siç është akuzuar, madje sipas tij ai ka kërkuar nga mbështetësit...

Pse Meta po njeh 30 qershorin?

para një jave - Java News

Nga Mero Baze Ilir Meta ka vendosur të përfshihet dhe institucionalisht në konfliktin e brendshëm në Partinë Demokratike në krah të Sali Berishës. Njeriu që prodhoi një datë të paligjshme për zgjedhjet...

Basha: Autorët të vihen para drejtësisë! Berisha organizoi një tentativë vrasjeje mes demokratëve

para një jave - Zhurnal

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha të premten për dy orë e tridhjetë minuta është marrë në pyetje nga Prokuroria e Tiranës në lidhje me protestën e 8 janarit, të thirrur nga ish-kryeministri...

‘Ilir Meta nuk e fshehu aleancën me Berishën’! PD reagon ndaj deklaratës së presidentit

para një jave - NOA

"Sali Berisha dhe Ilir Meta janë në një aleancë për të shkatërruar Partinë Demokratike’. Partia Demokratike ka reaguar ndaj qëndrimeve nga presidenti Ilir Meta i cili në një konferencë për shtyp theksoi...

“Trekëndëshi ka një hall”, PD-Metës: Sot vërtetoi aleancën me Berishën për të shkatërruar selinë

para një jave - ABC News

PD i përgjigjet deklaratave të presidentit Ilir Meta, i cili tha se nuk ka patur njerëz të tij në oborrin e PD-së gjatë protestës së 8 janarit siç është akuzuar, madje sipas tij ai ka kërkuar nga mbështetësit...

PD i përgjigjet Metës: Reagimi i sotëm nuk e fshehu aleancën tuaj me Berishën

para një jave - Albeu

Pas deklaratave që bëri sot presidenti Ilir Meta ka ardhur dhe reagimi nga ana e Partisë Demokratike. Në reagimin zyrtar, PD thotë se Meta nuk e fshehu dot aleancën me ish-kryeministrin Sali Berisha për...

PD i përgjigjet Metës: Nuk e fshehu aleancën me Berishën për të shkatërruar PD

para një jave - Vizion Plus

Partia Demokratike i është përgjigjur deklaratave të presidentit Ilir Meta. Në reagimin e PD, thuhet se Sali Berisha dhe Ilir Meta janë në një aleancë për të shkatërruar Partinë Demokratike “Qëndrimi i...

PD i përgjigjet Metës: Nuk e fshehu aleancën me Berishën për të shkatërruar PD

para një jave - ABC News

REAGIM I PARTISË DEMOKRATIKE TË SHQIPËRISË Qëndrimi i sotëm i Ilir Metës, ku nuk fshehu aleancën me Sali Berishën kundër Partisë Demokratike dhe rolin e tij aktiv në sulmin ndaj selisë qendrore të Partisë...

Pse Meta po njeh 30 qershorin?

para një jave - Lexo

Nga Mero Baze/ Ilir Meta ka vendosur të përfshihet dhe institucionalisht në konfliktin e brendshëm në Partinë Demokratike në krah të Sali Berishës. Njeriu që prodhoi një datë të paligjshme për zgjedhjet...

8 Janari, Meta: Dënoj dhunën nga jashtë e nga brenda PD

para një jave - Klan

8 Janari, Meta: Dënoj dhunën nga jashtë e nga brenda PD “Basha të japë dorëheqjen si roja e derës. Të lejojë zgjedhjet” Tha se nuk do të përfshihet në punët e brendshme të PD, por Presidenti në konferencën...

“Vija e kuqe është kaluar prej kohësh”, Basha – Berishën: Nuk mund të sulmosh shtëpinë tënde

para një jave - Albeu

Kreu i PD-së, Lulzim Basha është shprehur pas daljes nga Prokuroria se nuk ka mundur të identifikojë personat që dolën nga ballkoni i selisë blu në protestën e 8 janarit. Për këtë pjesë, shtoi ai, duhet...

Gjashtë bashkitë, nje test i mundshëm elektoral Basha-Berisha

para një jave - Java News

Nga Eduard Zaloshnja Me një letër zyrtare drejtuar KQZ-së, Presidenti Meta ka kërkuar informacion mbi bashkitë ku duhen zhvilluar zgjedhje të parakohëshme për vendet vakante të kryebashkiakëve, duke filluar...

“Basha do bëhet President!”/ Lesi: Kam burime përtej oqeanit, Berisha me Metën do marrin Opozitën

para një jave - Java News

Nikollë Lesi thotë se kryedemokrati Lulzim Basha do të bëhet president i Shqipërisë. Gazetari siguron se ka ca burime që e njoftojnë nga Shtetet e Bashkuara dhe sipas tij Basha do të bëhet kreu i ri i...

Basha: Meta pranoi rolin në sulmin ndaj selisë! Është në aleancë me Berishën për të shkatërruar PD-në

para një jave - Lexo

Partia Demokratike thotë se presidenti Ilir Meta është në aleancë me Sali Berishën. Sipas PD-së, Meta e tregoi hapur sot në një deklaratë për mediat, se pati edhe rol aktiv në sulmin ndaj selisë qendrore...

PD reagon ndaj deklaratës së presidentit: Ilir Meta nuk e fshehu aleancën me Berishës, me Ramën i bashkon një hall i madh

para një jave - Java News

Partia Demokratike ka reaguar ndaj qëndrimeve nga presidenti Ilir Meta i cili në një konferencë për shtyp theksoi se u ushtrua dhunë nga brenda PD-së në selinë e 8 janarit. PD-ja në një reagim zyrtar e...

Flet Nikollë Lesi: Amerikanët tashmë e kanë vendosur, Lulzim Basha do bëhet President ndërsa Berisha dhe Meta do të marrin opozitën

para një jave - Zyrtare

Shkruan Nikoll Lesi: Miqtë përtej Oqeanit, ata që po mbajnë Bashën në këmbë edhe kur elektoratin demokrat po e merr ish-kryeministri Berisha, kanë vendosur që Lulzim Basha të jetë President Republike,...

“Miqtë përtej oqeanit kanë vendosur”, flet Nikollë Lesi: Lulzim Basha president i ardhshëm, dyshja Berisha-Meta marrin opozitën

para një jave - FaxWeb

Shkruan Nikoll Lesi: Miqtë përtej Oqeanit, ata që po mbajnë Bashën në këmbë edhe kur elektoratin demokrat po e merr ish-kryeministri Berisha, kanë vendosur që Lulzim Basha të jetë President Republike,...

“Berisha dhe Meta janë në aleancë për të shkatërruar PD-në”, reagimi i fortë nga selia blu pas deklaratave të Presidentit: Kanë një hall të përbashkët!

para një jave - FaxWeb

Pas deklaratave të presidentit Ilir Meta , i cili dënoi dhunën gjatë protestës së 8 janarit, vjen një reagim i fortë nga Partia Demokratike. Përmes një deklarate për mediat, selia blu pohon se qëndrimi...

Akuzat e Metës, PD:Ka aleancë me Berishën, presidenti rol aktiv në sulmin e dhunshëm

para një jave - Dosja.al

TIRANË – Partia Demokratike reagoi për deklaratat e presidentit të Shqipërisë Ilir Meta, i cili konfirmoi mbështetjen e tij për ish-kryeministrin Sali Berisha. Nëpërmjet një qëndrimi zyrtar, PD shprehet...

Vija e kuqe ndaj Sali Berishës, Basha: Është kaluar prej kohësh

para një jave - Dosja.al

TIRANË – Kryetari i Partisë Demokratike u përgjigj se “vija e kuqe” ndaj ish-kryeministrit Sali Berisha është tejkaluar prej kohësh. Pasi dha dëshminë në Prokurorinë e Tiranës për protestën e 8 janarit,...

Piciri: PD identifikohet me Berishën, demokratët të marrin selinë e tyre

para një jave - Syri.net Kosova

Deputeti Erion Piciri, në një intervistë me Skype në emisionin Çim Peka Live, deklaroi se PD identifikohet me Sali Berishën. Piciri thekson se demokratët, që janë shumicë, duhet të marrin selinë e tyre....

SALI BERISHA – SHKËLQIMI DHE RËNIA

para një jave - Tetova Sot

Sali Berisha (1944 – ) shërbeu si presidenti i dytë i Shqipërisë në vitet 1992 – 1997, dhe presidenti i parë i zgjedhur nga një parlament i dalë nga zgjedhjet të lira demokratike pas rënies së regjimit...

Një ultimatum i Uashingtonit dhe 3 goditje fatale që i dhanë fund Berishizimit në Shqipëri

para 2 jave - Java News

Nga Adriatik Doçi Tre goditje të ndërlidhura me njëra-tjetrën kanë shënjuar fundin e palavdishëm politik të Sali Berishës dhe berishizimit në Shqipëri. Tre goditjet lidhen me datat 19 maj 2021, 9 shtator...

Mbi ‘përmbaruesit’ dhe përfituesit e betejës në PD

para 2 jave - Java News

Nga Mero Baze Pas dështimit të 8 Janarit, mbështetësit e Berishës, madje ata që mendonin se ai do ta merrte selinë me dhunë për 10 minuta, kanë ndryshuar tërësisht qasjen e tyre ndaj të ardhmes së Partisë...

Pse Berisha dhe Basha s’kanë këllqe të krijojnë parti të re pa logon e PD?

para 2 jave - Java News

Nga Kreshnik Spahiu Sali Berisha nuk ka asnjë shanc teorik, praktik, juridik apo diplomatik që ta rimarr Partinë Demokratike. Këtë gjë e kupton Berisha dhe çdo profesionist i politikës por sigurisht nuk...

Të çuditur nga përjashtimi i Berishës, po Bashën a nuk e konsideronin pakicë?

para 2 jave - Java News

Nga Ylli Pata Kryesia e Partisë Demokratike ka shpallur vendimin e marrë në orët e para të mëngjesit për të përjashtuar nga Partia Demokratike Sali Berishën dhe të gjithë grupin e tij që kanë qenë organizator...

Në prehrin e Ramës ka vend për dy B-të e PD-së

para 2 jave - Telegrafi

Basha: “Rama e Berisha, dy vëllezër siamezë!”. Berisha: “Binomi i pandashëm Rama-Basha!”. Edhe kryetari, edhe ish-kryetari i Partisë Demokratike, të shtunën në mbrëmje arritën kulmin në përpjekjet e tyre...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK