Dushku për Kallxo flet për Ligën Unike dhe planet për vitin 2022

para 4 muajve - Kallxo

Liga Unike e Basketbollit që përfshinë klubet nga Superliga e Kosovës dhe Superliga e Shqipërisë në Basketboll nisi së funksionalizuari me 10 shtator të vitit 2020 pas një marrëveshje midis dy federatave....

Ligë unike me “rregulla” të ndryshme

para 4 muajve - Koha.net

Basketbollistët e Pejës shënuan fitore të vështirë në Ligën Unike. Peja triumfoi ndaj Teutës së Durrësit në ndeshjen e xhiros së tetë në të cilën u shënuan mbi 200 pikë. Dueli i luajtur të martën mbrëma...

Mbledhja e Ligës Unike, diskutohet për Raportet e Vitit 2021 dhe Planet për Vitin 2022

para 4 muajve - Bota Sot

Të martën në Tiranë është mbajtur mbledhja e Bordit të Ligës Unike, ku pjesëmarrës ishin edhe Kryetari i Federatës së Basketbollit të Kosovës, Arben Fetahu dhe Presidenti i Federatës së Basketbollit të...

Mbledhja e Ligës Unike, diskutohet për Raportet e Vitit 2021 dhe Planet për Vitin 2022

para 4 muajve - Epoka e Re

Të martën në Tiranë është mbajtur mbledhja e Bordit të Ligës Unike, ku pjesëmarrës ishin edhe Kryetari i Federatës së Basketbollit të Kosovës, Arben Fetahu dhe Presidenti i Federatës së Basketbollit të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK