Nuk ishte mirë, avokati ndërron jetë jashtë sallës së gjyqit

para 6 dite - Albeu

Një avokat grek ka ndërruar jetë ditën e sotme papritur në moshën 62-vjeçare ndërsa ndodhej në gjykatë. Mediat greke raportojnë se ai fillimisht kishte deklaruar se nuk ndihej mirë dhe kishte dalë nga...

U ndje keq papritur, avokati humb jetën në ambientet e gjykatës

para 6 dite - Panorama

Ka humbur jetën papritur në ambientet e gjykatës një avokat grek. Sipas Protothema, viktima është 62-vjeçari Tassos Telonis. Siç shkruajnë mediat vendase, avokati u shemb papritur në tokë teksa ndodhej...

Tronditet bota juridike, avokati ndërron jetë në mes të rrugës

para 6 dite - ABC News

Një avokat i njohur grek është ndarë nga jeta në mënyrë të papritur në mes të rrugës në afërsi të Gjykatës. Sipas informacioneve nga thebest.gr, më herët avokatit i kishin rënë të fikët teksa ndodhej në...

Tha se nuk po ndihej mirë, avokati “shembet” papritur në gjykatë dhe vdes

para 6 dite - FaxWeb

Një avokat grek ka ndërruar jetë papritur në moshën 62-vjeçare ndërsa ndodhej në gjykatë. Mediat greke raportojnë se ai fillimisht kishte deklaruar se nuk ndihej mirë dhe kishte dalë nga salla e Gjykatës...

Nuk u ndje mirë brenda në Gjykatë, avokati “shembet” papritur dhe ndërron jetë

para 6 dite - Insajderi.org

Një avokat grek ka ndërruar jetë papritur në moshën 62-vjeçare ndërsa ndodhej në gjykatë. Mediat greke raportojnë se ai fillimisht kishte deklaruar se nuk ndihej mirë dhe kishte dalë nga salla e Gjykatës...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK