‘105 gjoba dhe 60 patenta të pezulluara në 2 orë’/ Makina inteligjente ‘këput’ shoferët

para 6 dite - Syri.net Kosova

Gjatë 2 orëve monitorim, makina inteligjente në Rrugën e Kombit ka pezulluar 60 leje drejtimi, si dhe janë vendosur 105 masa administrative. Sipas njoftimit të policisë, makina inteligjente, për dy orë,...

60 shoferë humbën patentën brenda 2 orëve në ‘Rrugën e Kombit’

para 6 dite - Tetova Sot

Policia ka ushtruar një kontroll të befasishëm në Rrugën e Kombit për shoferët që shkelin rregullat e qarkullimit rrugor. Gjatë 2 orëve monitorim njoftohet se janë pezulluar 60 leje drejtim si dhe janë...

Me shpejtësi deri në 192 km/h në Rrugën e Kombit/ Pezullohen 60 patenta brenda dy orësh, policia bën “kërdinë” me gjoba

para 6 dite - Bota Sot

Policia ka ushtruar një kontroll të befasishëm në Rrugën e Kombit për shoferët që shkelin rregullat e qarkullimit rrugor. Blutë bëjnë me dije se janë pezulluar 60 leje drejtim si dhe janë vendosur 105...

Makina inteligjente ‘zbarkon’ në Rrugën e Kombit

para 6 dite - Klan

Makina inteligjente ‘zbarkon’ në Rrugën e Kombit Policia e Shtetit | Vijon monitorimi i qarkullimit me makinën inteligjente, kësaj here në Rrugën e Kombit. Gjatë 2 orëve monitorim, i cili do të vijojë...

Makina inteligjente në Rrugën e Kombit, qindra gjoba dhe 60 patenta të pezulluara (VIDEO)

para 6 dite - Albeu

Policia e Shtetit ka vijuar me kontrollet me makinën inteligjente, këtë herë Rrugën e Kombit. Sipas policisë,gjatë 2 orëve monitorim, i cili do të vijojë edhe përgjatë orëve të vona të mbrëmjes, janë pezulluar...

Me shpejtësi deri në 192 km/h në Rrugën e Kombit/ Pezullohen 60 patenta brenda dy orësh, policia bën “kërdinë” me gjoba

para 6 dite - Panorama

Policia ka ushtruar një kontroll të befasishëm në Rrugën e Kombit për shoferët që shkelin rregullat e qarkullimit rrugor. Blutë bëjnë me dije se janë pezulluar 60 leje drejtim si dhe janë vendosur 105...

Makina inteligjente bën “namin”/ Pezullohen 60 patenta, qindra gjoba për shoferët

para 6 dite - Vizion Plus

Vijon monitorimi i qarkullimit me makinën inteligjente, kësaj here në Rrugën e Kombit. Gjatë 2 orëve monitorim, i cili do të vijojë edhe përgjatë orëve të vona të mbrëmjes, janë pezulluar 60 leje drejtimi,...

Makina inteligjente në Rrugën e Kombit, qindra gjoba dhe 60 patenta të pezulluara

para 6 dite - ABC News

Vijon monitorimi i qarkullimit me makinën inteligjente, kësaj here në Rrugën e Kombit. Gjatë 2 orëve monitorim, i cili do të vijojë edhe përgjatë orëve të vona të mbrëmjes, janë pezulluar 60 leje drejtimi,...

Me shpejtësi deri në 192 km/h në Rrugën e Kombit/ Makina inteligjente e policisë kap 60 shoferë brenda dy orësh!

para 6 dite - Java News

Policia ka ushtruar një kontroll të befasishëm në Rrugën e Kombit për shoferët që shkelin rregullat e qarkullimit rrugor. Blutë bëjnë me dije se janë pezulluar 60 leje drejtim si dhe janë vendosur 105...

60 shoferë humbën patentën brenda 2 orëve në ‘Rrugën e Kombit’

para 6 dite - Periskopi

Policia ka ushtruar një kontroll të befasishëm në Rrugën e Kombit për shoferët që shkelin rregullat e qarkullimit rrugor. Gjatë 2 orëve monitorim njoftohet se janë pezulluar 60 leje drejtim si dhe janë...

Makina inteligjente 2 orë monitorim në “Rrugën e Kombit”/ “Nami” me gjobat, ja sa patenta janë pezulluar (VIDEO)

para 6 dite - FaxWeb

Policia e Shtetit Vijon monitorimi i qarkullimit me makinën inteligjente, kësaj here në Rrugën e Kombit. Gjatë 2 orëve monitorim, i cili do të vijojë edhe përgjatë orëve të vona të mbrëmjes, janë pezulluar...

Urbanët e taksitë me shkelje, Rrugorja shënjestrën mjetet e transportit publik

para 6 dite - Bota Sot

Urbanët dhe taksitë vazhdojnë të shkelin rregullat e qarkullimit rrugor pavarësisht numrit të aksidenteve në të cilat janë përfshirë javët e fundit. Monitorimi i policisë rrugore me makinën inteligjente,...

Qytetarët nuk zënë mend, Policia e Shtetit: 185 patenta të pezulluara, për shpejtësi nga 80 km/h deri në 132 km/h

para 6 dite - Top Channel

185 patenta janë pezulluar për shpejtësi nga 80 km/h deri në 132 km/h në vetëm 12 orë në kryeqytet. Makina inteligjente dhe flota e re e automjeteve, të pajisura me radarë dhe lexues automatikë të targave...

Qytetarët nuk zënë mend, Policia e Shtetit: 185 patenta të pezulluara, për shpejtësi nga 80 km/h deri në 132 km/h

para 6 dite - Bota Sot

185 patenta janë pezulluar për shpejtësi nga 80 km/h deri në 132 km/h në vetëm 12 orë në kryeqytet. Makina inteligjente dhe flota e re e automjeteve, të pajisura me radarë dhe lexues automatikë të targave...

Me shpejtësi 132 km/h në rrugët e Tiranës, policia pezullon 185 patenta

para 6 dite - Klan

Me shpejtësi 132 km/h në rrugët e Tiranës, policia pezullon 185 patenta Makina inteligjente dhe flota e re e automjeteve të Policisë Rrugore, të pajisura me radarë dhe lexues automatikë të targave që funksionojnë...

Edhe “Taxi-të” nuk e heqin këmbën nga gazi/ Policia me “dorë të hekurt”: Pezullohen 185 leje drejtimi

para 6 dite - Panorama

Makinës inteligjente e përdorur nga policia për të ndëshkuar shkelësit e rregullave të qarkullimit nuk i kanë shpëtuar as mjetet “Taxi” apo minibuset, të cilët janë kapur duke lëvizur me shpejtësi tej...

Me shpejtësi 132 km/h në rrugët e Tiranës, policia pezullon 185 patenta

para 6 dite - Java News

Makina inteligjente dhe flota e re e automjeteve të Policisë Rrugore, të pajisura me radarë dhe lexues automatikë të targave që funksionojnë ne lëvizje, gjatë mbrëmjes së djeshme dhe orëve të para të mëngjesit...

Gjoba për 149 shoferë për vozitje të shpejtë

para 6 dite - Koha.mk

Gjobiten 149 shoferë gjatë ditës së djeshme në kontrollin e zbatuar në territorin e Republikës së Maqedonisë së Veriut për sanksionimin e automjeteve të cilat lëvizin me shpejtësi më të madhe nga e lejuara....

Policia Rrugore me ‘dorë të hekurt’ në Durrës: Pezullon 162 leje drejtimi në disa orë

para 7 dite - Vizion Plus

Policia Rrugore ka pezulluar 162 leje drejtimi brenda disa orëve në qytetin e Durrësit. Kontrollet intensive kanë vijuar duke përdorur makinën inteligjente dhe radarët të cilët i identifikojnë shkeljet...

MPB me kontrolle të shtuara, gjobiten 216 drejtues mjetesh që tejkaluan shpejtësinë e lejuar

para 7 dite - Telegrafi

Ministria e Punëve të Brendshme gjatë ditës së djeshme, më datë 11 Maj 2022 ka kryer kontroll të përforcuar aksionar në të gjithë territorin e Maqedonisë së Veriut për sanksionimin e automjeteve që lëvizin...

Makinat inteligjente të policisë pezullojnë 162 patenta në Durrës

para 7 dite - Klan

Makinat inteligjente të policisë pezullojnë 162 patenta në Durrës Nga pasditja e djeshme deri në orët e para të mëngjesit të sotëm, makina inteligjente dhe automjetet e paloguara, të cilat janë të pajisura...

Me mbi 100 km/h brenda në qytet, policia “godet” me makina inteligjente dhe radarë shkelësit e rregullave në rrugë

para 7 dite - Panorama

Plot 162 leje drejtimi janë pezulluara, gjatë disa orëve kontroll në rrugët e qytetit të Durrësit. Policia Rrugore ka vijuar kontrollet intensive duke përdorur makinën inteligjente dhe makinat me radarë,...

Makina del në anën tjetër të rrugës dhe bëhet copash në autostradën Tiranë-Durrës

para 7 dite - ABC News

Në orët e para të mëngjesit të sotëm në autostradën nga Durrësi në drejtim të Tiranës pranë “QTU”, një makinë ka humbur kontrollin dhe ka dalë në krahun tjetër të karrexhatës ku si pasojë janë dëmtuar...

216 sanksione për tejkalim të shpejtësisë

para 7 dite - Fakte

Shkup, 12 maj – Gjatë ditës së djeshme Ministria e Punëve të Brendshme realizoi kontrollim të përforcuar aksional në tërë terrirorin e Republikës së Maqedonisë së Veriut për sanksionimin e shoferëve të...

216 sanksione për tejkalim të shpejtësisë

para një jave - Zhurnal

Shkup, 12 maj – Gjatë ditës së djeshme Ministria e Punëve të Brendshme realizoi kontrollim të përforcuar aksional në tërë terrirorin e Republikës së Maqedonisë së Veriut për sanksionimin e shoferëve të...

Shqiptohen 216 sanksione për tejkalim të shpejtësisë së lejuar në të gjithë vendin

para një jave - Koha.mk

Gjatë ditës së djeshme Ministria e Punëve të Brendshme realizoi kontrollim të përforcuar aksional në tërë terrirorin e Republikës së Maqedonisë së Veriut për sanksionimin e shoferëve të cilët qarkullojnë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK