Musk mbështet Trump? Miliarderi sqaron të vërtetën

para një jave - Albeu

Trump ka thënë se nuk dëshiron të kthehet në Twitter, por përkundrazi dëshiron të ndërtojë platformën e tij “Truth Social”. Miliarderi Elon Musk e bëri të qartë të enjten se ndërsa ai dëshiron që Twitter...

Musk mbështet Trump? Miliarderi sqaron të vërtetën

para një jave - Tetova Sot

Trump ka thënë se nuk dëshiron të kthehet në Twitter, por përkundrazi dëshiron të ndërtojë platformën e tij “Truth Social”. Miliarderi Elon Musk e bëri të qartë të enjten se ndërsa ai dëshiron që Twitter...

Musk mbështet Trump? Miliarderi sqaron të vërtetën

para një jave - Pa censure

Trump ka thënë se nuk dëshiron të kthehet në Twitter, por përkundrazi dëshiron të ndërtojë platformën e tij “Truth Social”. Miliarderi Elon Musk e bëri të qartë të enjten se ndërsa ai dëshiron që Twitter...

Elon Musk trondit tregjet, çfarë vendosi për Twitter-in

para një jave - ABC News

Elon Musk tha se po e vendos në pritje ofertën e tij për të blerë Twitter (TËTR), disa javë pasi ra dakord për ta marrë kompaninë private në një marrëveshje prej 44 miliardë dollarësh. Elon Musk ka bërë...

“Ndalimi i Donald Trump ishte një gabim”- Deklaratat e Elon Musk për rikthimin e ish-presidentit amerikan në Twitter

para një jave - Panorama

Elon Musk tha të martën se do t’i rikthente llogarinë e bllokuar të ish-presidentit Donald Trump në Twitter nëse marrëveshja e tij për të blerë kompaninë përfundon. Deklaratat e Musk në konferencën e Future...

A do ia rikthente Musk ish-presidentit amerikan llogarinë në Twitter?

para një jave - Ina

Elon Musk ka thënë se nëse oferta e tij për blerje të Twitter do të jetë e suksesshme, ai do ta heqë bllokimin që platforma ia bëri llogarisë së ish presidentit amerikan, Donald Trump. Oferta 44 miliardë...

A do ia rikthente Musk ish-presidentit amerikan llogarinë në Twitter?

para një jave - RTV 21

Elon Musk ka thënë se nëse oferta e tij për blerje të Twitter do të jetë e suksesshme, ai do ta heqë bllokimin që platforma ia bëri llogarisë së ish presidentit amerikan, Donald Trump. Oferta 44 miliardë...

Elon Musk: Do të rihap llogarinë e Trump në Twitter

para një jave - TV21

Elon Musk ka zbuluar se do të rihapë llogarinë e Donald Trump në Twitter nëse blerja e rrjetit social për 44 miliardë dollarë do të përfundojë me sukses. Gjatë fjalimit virtual në një konferencë në Londër,...

Musk dëshiron që Trump të kthehet në Twitter: Gabim ta hiqni atë

para një jave - GazetaMax

14:59 11/05/2022Ish-presidenti amerikan është i vendosur të përdorë rrjetin e tij social Truth SocialShefi ekzekutiv i Tesla, Elon Musk planifikon të rikthejë ish-presidentin amerikan Donald Trump sërish...

Musk dëshiron që Trump të kthehet në Twitter: Gabim ta hiqni atë

para një jave - Klan

Musk dëshiron që Trump të kthehet në Twitter: Gabim ta hiqni atë Ish-presidenti amerikan është i vendosur të përdorë rrjetin e tij social Truth Social Shefi ekzekutiv i Tesla, Elon Musk planifikon të rikthejë...

Elon Musk mund të anulojë ndalimin e Donald Trump nga Twitter

para një jave - Zhurnal

Elon Musk thotë se nëse oferta e tij për ta blerë Twitter-in është e suksesshme, ai do të anulojë ndalimin e Donald Trump nga platforma. Sipas BBC, njeriu më i pasur në botë ra dakord për një ofertë 44...

Çfarë është produkti i ri në Twitter i quajtur ‘X’, i paralajmëruar nga Elon Musk?

para një jave - Zhurnal

Aspiratat e Elon Musk për Twitter përfshijnë një produkt të ri misterioz të quajtur “X”. Sipas Business Insider, produkti “X” pritet të lansohet në vitin 2023 dhe do të sillte 9 milionë përdorues brenda...

Çfarë është produkti i ri në Twitter i quajtur ‘X’, i paralajmëruar nga Elon Musk?

para një jave - Ina

Aspiratat e Elon Musk për Twitter përfshijnë një produkt të ri misterioz të quajtur “X”. Aspiratat e Elon Musk për Twitter përfshijnë një produkt të ri misterioz të quajtur “X”. Sipas Business Insider,...

Çfarë është produkti i ri në Twitter i quajtur ‘X’, i paralajmëruar nga Elon Musk?

para një jave - Press Online

Aspiratat e Elon Musk për Twitter përfshijnë një produkt të ri misterioz të quajtur “X”. Sipas Business Insider, përcjell Telegrafi, produkti “X” pritet të lansohet në vitin 2023 dhe do të sillte 9 milionë...

Musk thotë se do ta kthente Trumpin në Twitter

para një jave - Koha.net

Pronari i kompanisë Tesla, Elon Musk, thotë se nëse oferta e tij për të blerë rrjetin social Twitter është e suksesshme, ai do të anulojë suspendimin e ish-presidentit amerikan, Donald Trump nga kjo platformë....

Ishte suspenduar, Musk thotë se do ta kthente Trumpin në Twitter

para një jave - Reporteri

Pronari i kompanisë Tesla, Elon Musk, thotë se nëse oferta e tij për të blerë rrjetin social Twitter është e suksesshme, ai do të anulojë suspendimin e ish-presidentit amerikan, Donald Trump nga kjo platformë....

Elon Musk thotë se do ta kthente Trumpin në Twitter

para një jave - Zeri

Pronari i kompanisë Tesla, Elon Musk, thotë se nëse oferta e tij për të blerë rrjetin social Twitter është e suksesshme, ai do të anulojë suspendimin e ish-presidentit amerikan, Donald Trump nga kjo platformë....

Musk thotë se do ta kthente Trumpin në Twitter

para një jave - Zeri

Pronari i kompanisë Tesla, Elon Musk, thotë se nëse oferta e tij për të blerë rrjetin social Twitter është e suksesshme, ai do të anulojë suspendimin e ish-presidentit amerikan, Donald Trump nga kjo platformë....

Elon Musk do të rikthejë në Twitter ish-Presidentin Trump

para një jave - Bota Sot

Drejtori ekzekutiv i kompanisë Tesla, Elon Musk, tha të martën se do të heqë ndalimin e vendosur në Twitter ndaj ish-Presidentit Donald Trump. Ai e bëri deklaratën gjatë konferencës "E ardhmja e makinave",...

Elon Musk mund të riktheje ish-presidentin Trump në Twitter

para një jave - Aktuale

Elon Musk është shprehur të martën se mund të rikthejë llogarinë e pezulluar të ish-presidentit amerikan Donald Trump në Twitter. Kjo mund të bëhet nëse marrëveshja e tij për të blerë kompaninë mbyllet...

Elon Musk mund të riktheje ish-presidentin Trump në Twitter

para një jave - Indeks online

Elon Musk është shprehur të martën se mund të rikthejë llogarinë e pezulluar të ish-presidentit amerikan Donald Trump në Twitter. Kjo mund të bëhet nëse marrëveshja e tij për të blerë kompaninë mbyllet...

Çfarë është produkti i ri në Twitter i quajtur ‘X’, i paralajmëruar nga Elon Musk?

para një jave - Bota Sot

Aspiratat e Elon Musk për Twitter përfshijnë një produkt të ri misterioz të quajtur “X”. Sipas Business Insider, përcjell Telegrafi, produkti “X” pritet të lansohet në vitin 2023 dhe do të sillte 9 milionë...

Elon Musk ka një plan “X” për të pesëfishuar fitimet e Twitter

para një jave - Klan

Elon Musk ka një plan “X” për të pesëfishuar fitimet e Twitter Elon Musk planifikon të pesëfishojë të ardhurat vjetore të Twitter deri në vitin 2028. Biznesmeni ka zbuluar planin e tij ambicioz për të...

Ditë të vështira për miliarderët, Musk humbet 18.5 miliardë brenda dite

para një jave - Ina

regjet globale të aksioneve vazhdojnë të rëndohen. Një shitje e aksioneve të teknologjisë po ndodh aktualisht në bursat amerikane. Kjo po zvogëlon pasurinë e gjigantëve të teknologjisë si Mark Zuckerberg...

Ditë të vështira për miliarderët, Musk humbet 18.5 miliardë brenda dite

para një jave - Indeks online

Tregjet globale të aksioneve vazhdojnë të rëndohen. Një shitje e aksioneve të teknologjisë po ndodh aktualisht në bursat amerikane. Kjo po zvogëlon pasurinë e gjigantëve të teknologjisë si Mark Zuckerberg...

Elon Musk ka një plan “X” për të pesëfishuar fitimet e Twitter

para një jave - Java News

Elon Musk planifikon të pesëfishojë të ardhurat vjetore të Twitter deri në vitin 2028. Biznesmeni ka zbuluar planin e tij ambicioz për të rritur fitimet e platformës nga 5 miliardë Dollarë gjatë 2021 në...

Elon Musk ka një plan “X” për të pesëfishuar fitimet e Twitter

para një jave - GazetaMax

12:37 10/05/2022Elon Musk planifikon të pesëfishojë të ardhurat vjetore të Twitter deri në vitin 2028. Biznesmeni ka zbuluar planin e tij ambicioz për të rritur fitimet e platformës nga 5 miliardë Dollarë...

Ditë të vështira për miliarderët, Musk humbet 18.5 miliardë brenda dite

para një jave - Top24

Tregjet globale të aksioneve vazhdojnë të rëndohen. Një shitje e aksioneve të teknologjisë po ndodh aktualisht në bursat amerikane. Kjo po zvogëlon pasurinë e gjigantëve të teknologjisë si Mark Zuckerberg...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK