Rrahu burrin, kunatin dhe vjehrrit, flet nusja nga Librazhdi: Doja të merrja dhi e pula në shtëpi

para një jave - Tetova Sot

Etleva Korra është nusja nga Librazhdi e cila brenda pak ditësh ka dhunuar vjehrrin, vjehrrën, bashkëshortin dhe kunatin. Etleva është nënë e dy fëmijëve dhe debatet e saj në familje kanë nisur që në momentin...

Kush është nusja shqiptare që rrahu vjehrrin, vjehrrën, burrin dhe kunatin

para një jave - Flaka

Etleva Korra është denoncuar për dhunë në familje me 11 maj nga kunati, bashkëshorti, vjehrri dhe vjehrra pasi sipas tyre i ka rrahur të gjithë. Ajo është nënë e dy fëmijëve dhe e gjitha nisi kur vjehrri...

Rrëfehet nusja shqiptare që rrahu vjehrrin, vjehrrën, burrin dhe kunatin

para një jave - News33

Etleva Korra është denoncuar për dhunë në familje me 11 maj nga kunati, bashkëshorti, vjehrri dhe vjehrra pasi sipas tyre i ka rrahur të gjithë. Ajo është nënë e dy fëmijëve dhe e gjitha nisi kur vjehrri...

Rrahu burrin, kunatin dhe vjehrrin, nusja tregon për herë të parë arsyen e veprimit

para një jave - Albeu

Etleva Korra është denoncuar për dhunë në familje me 11 maj nga kunati, bashkëshorti, vjehrri dhe vjehrra pasi sipas tyre i ka rrahur të gjithë. Ajo është nënë e dy fëmijëve dhe e gjitha nisi kur vjehrri...

Rrahu vjehrrin, vjehrrën, kunatin dhe bashkëshortin, flet nusja: Doja të merrja dhi e pula

para një jave - ABC News

Etleva Korra është denoncuar për dhunë në familje me 11 maj nga kunati, bashkëshorti, vjehrri dhe vjehrra pasi sipas tyre i ka rrahur të gjithë. Ajo është nënë e dy fëmijëve dhe e gjitha nisi kur vjehrri...

Flet nusja shqiptare që rrahu vjehrrin, vjehrrën, burrin dhe kunatin

para një jave - Reporteri

Etleva Korra është denoncuar për dhunë në familje me 11 maj nga kunati, bashkëshorti, vjehrri dhe vjehrra pasi sipas tyre i ka rrahur të gjithë. Ajo është nënë e dy fëmijëve dhe e gjitha nisi kur vjehrri...

U akuzua se rrahu vjehrrin, vjehrrën, burrin dhe kunatin, flet nusja nga Librazhdi: Ata më dhunuan! Pse nisi sherri! E kam vështirë të ndahem se…

para një jave - Panorama

Policia e Elbasanit bëri të ditur dy ditë më parë se një grua kishte dhunuar fizikisht bashkëshortin e saj, vjehrrin, vjehrrën dhe kunatin në një fshat të Librazhdit. Nusja quhej Etleva Korra dhe ka folur...

Kjo është nusja shqiptare që rrahu vjehrrin, vjehrrën, burrin dhe kunatin

para një jave - Aktuale

Etleva Korra është denoncuar për dhunë në familje me 11 maj nga kunati, bashkëshorti, vjehrri dhe vjehrra pasi sipas tyre i ka rrahur të gjithë. Ajo është nënë e dy fëmijëve dhe e gjitha nisi kur vjehrri...

Rrahu vjehrri, vjehrrën, kunatin dhe bashkëshortin, flet nusja: Doja të merrja dhi e pula

para një jave - ABC News

Etleva Korra është denoncuar për dhunë në familje me 11 maj nga kunati, bashkëshorti, vjehrri dhe vjehrra pasi sipas tyre i ka rrahur të gjithë. Ajo është nënë e dy fëmijëve dhe e gjitha nisi kur vjehrri...

Flet nusja shqiptare që rrahu vjehrrin, vjehrrën, burrin dhe kunatin

para një jave - Syri.net Kosova

Etleva Korra është denoncuar për dhunë në familje me 11 maj nga kunati, bashkëshorti, vjehrri dhe vjehrra pasi sipas tyre i ka rrahur të gjithë. Ajo është nënë e dy fëmijëve dhe e gjitha nisi kur vjehrri...

Kush është nusja shqiptare që rrahu vjehrrin, vjehrrën, burrin dhe kunatin

para një jave - Alsat-M

Etleva Korra është denoncuar për dhunë në familje me 11 maj nga kunati, bashkëshorti, vjehrri dhe vjehrra pasi sipas tyre i ka rrahur të gjithë. Ajo është nënë e dy fëmijëve dhe e gjitha nisi kur vjehrri...

Nusja nga Librazhdi që rrahu vjehrrin, vjehrrën, burrin dhe kunatin: Doja të merrja dhi dhe pula, nuk më lanë

para një jave - Shekulli

Publikuar më 13.05.2022 nga Shekulli Etleva Korra është denoncuar për dhunë në familje me 11 maj nga kunati, bashkëshorti, vjehrri dhe vjehrra pasi sipas tyre i ka rrahur të gjithë. Ajo është nënë e dy...

Flet nusja shqiptare që rrahu vjehrrin, vjehrrën, burrin dhe kunatin

para një jave - Gazeta Express

Etleva Korra është denoncuar për dhunë në familje me 11 maj nga kunati, bashkëshorti, vjehrri dhe vjehrra pasi sipas tyre i ka rrahur të gjithë. Ajo është nënë e dy fëmijëve dhe e gjitha nisi kur vjehrri...

Flet për herë të parë nusja që rrahu burrin, kunatin dhe vjehrrit: Doja të merrja dhi dhe pula

para një jave - Bota Sot

Etleva Korra është denoncuar për dhunë në familje me 11 maj nga kunati, bashkëshorti, vjehrri dhe vjehrra pasi sipas tyre i ka rrahur të gjithë. Ajo është nënë e dy fëmijëve dhe e gjitha nisi kur vjehrri...

Flet nusja shqiptare që rrahu vjehrrin, vjehrrën, burrin dhe kunatin

para një jave - Tetova1

Etleva Korra është denoncuar për dhunë në familje me 11 maj nga kunati, bashkëshorti, vjehrri dhe vjehrra pasi sipas tyre i ka rrahur të gjithë. Ajo është nënë e dy fëmijëve dhe e gjitha nisi kur vjehrri...

Rrëfehet nusja shqiptare që rrahu vjehrrin, vjehrrën, burrin dhe kunatin

para një jave - OraInfo

Flet nusja shqiptare që rrahu vjehrrin, vjehrrën, burrin dhe kunatin. Etleva Korra është denoncuar për dhunë në familje me 11 maj nga kunati, bashkëshorti, vjehrri dhe vjehrra pasi sipas tyre i ka rrahur...

Flet gruaja që u akuzua se rrahu burrin, kunatin, vjehrrën dhe vjehrrin!

para një jave - NOA

Librazhd- Lajmi i një gruaje nga Librazhdi që u akuzua se rrahu burrin, kunatin, vjehrrën dhe vjehrrin ishte në vëmendjen e mjaft mediave. Kjo për faktin se si një grua dhunonte një familje të tërë. Etleva...

Flet nusja shqiptare që rrahu vjehrrin, vjehrrën, burrin dhe kunatin

para një jave - Lajmi.net

Etleva Korra është denoncuar për dhunë në familje me 11 maj nga kunati, bashkëshorti, vjehrri dhe vjehrra pasi sipas tyre i ka rrahur të gjithë. Ajo është nënë e dy fëmijëve dhe e gjitha nisi kur vjehrri...

Flet nusja shqiptare që rrahu vjehrrin, vjehrrën, burrin dhe kunatin

para një jave - Almakos

Etleva Korra është denoncuar për dhunë në familje me 11 maj nga kunati, bashkëshorti, vjehrri dhe vjehrra pasi sipas tyre i ka rrahur të gjithë. Ajo është nënë e dy fëmijëve dhe e gjitha nisi kur vjehrri...

Flet gruaja që u akuzua se rrahu burrin, kunatin, vjehrrën dhe vjehrrin: Ata më kanë dhunuar mua jo unë…

para një jave - Java News

Lajmi i një gruaje nga Librazhdi që u akuzua se rrahu burrin, kunatin, vjehrrën dhe vjehrrin ishte në vëmendjen e mjaft mediave. Kjo për faktin se si një grua dhunonte një familje të tërë. Etleva Korra...

Flet nusja shqiptare që rrahu vjehrrin, vjehrrën, burrin dhe kunatin

para një jave - Pa censure

Etleva Korra është denoncuar për dhunë në familje me 11 maj nga kunati, bashkëshorti, vjehrri dhe vjehrra pasi sipas tyre i ka rrahur të gjithë. Ajo është nënë e dy fëmijëve dhe e gjitha nisi kur vjehrri...

Flet nusja shqiptare që rrahu vjehrrin, vjehrrën, burrin dhe kunatinFlet nusja shqiptare që rrahu vjehrrin, vjehrrën, burrin dhe kunatin

para një jave - in7

Flet nusja shqiptare që rrahu vjehrrin, vjehrrën, burrin dhe kunatin Etleva Korra është denoncuar për dhunë në familje me 11 maj nga kunati, bashkëshorti, vjehrri dhe vjehrra pasi sipas tyre i ka rrahur...

Rrëfehet nusja shqiptare që rrahu vjehrrin, vjehrrën, burrin dhe kunatin

para një jave - Almakos

Flet nusja shqiptare që rrahu vjehrrin, vjehrrën, burrin dhe kunatin. Etleva Korra është denoncuar për dhunë në familje me 11 maj nga kunati, bashkëshorti, vjehrri dhe vjehrra pasi sipas tyre i ka rrahur...

Flet nusja shqiptare që rrahu vjehrrin, vjehrrën, burrin dhe kunatin

para një jave - Bota Press

Etleva Korra është denoncuar për dhunë në familje me 11 maj nga kunati, bashkëshorti, vjehrri dhe vjehrra pasi sipas tyre i ka rrahur të gjithë. Ajo është nënë e dy fëmijëve dhe e gjitha nisi kur vjehrri...

Flet nusja shqiptare që rrahu vjehrrin, vjehrrën, burrin dhe kunatin

para një jave - Press Online

Etleva Korra është denoncuar për dhunë në familje me 11 maj nga kunati, bashkëshorti, vjehrri dhe vjehrra pasi sipas tyre i ka rrahur të gjithë. Ajo është nënë e dy fëmijëve dhe e gjitha nisi kur vjehrri...

Flet nusja shqiptare që rrahu vjehrrin, vjehrrën, burrin dhe kunatin

para një jave - Revista Kosovarja

Etleva Korra është denoncuar për dhunë në familje me 11 maj nga kunati, bashkëshorti, vjehrri dhe vjehrra pasi sipas tyre i ka rrahur të gjithë. Ajo është nënë e dy fëmijëve dhe e gjitha nisi kur vjehrri...

Kush është nusja shqiptare që rrahu vjehrrin, vjehrrën, burrin dhe kunatin

para një jave - Fakti Ditor

Etleva Korra është denoncuar për dhunë në familje me 11 maj nga kunati, bashkëshorti, vjehrri dhe vjehrra pasi sipas tyre i ka rrahur të gjithë. Ajo është nënë e dy fëmijëve dhe e gjitha nisi kur vjehrri...

Flet nusja shqiptare që rrahu vjehrrin, vjehrrën, burrin dhe kunatin

para një jave - Periskopi

Etleva Korra është denoncuar për dhunë në familje me 11 maj nga kunati, bashkëshorti, vjehrri dhe vjehrra pasi sipas tyre i ka rrahur të gjithë. Ajo është nënë e dy fëmijëve dhe e gjitha nisi kur vjehrri...

Flet për herë të parë nusja që rrahu burrin, kunatin dhe vjehrrit: Doja të merrja dhi dhe pula

para një jave - Insajderi.org

Etleva Korra është denoncuar për dhunë në familje me 11 maj nga kunati, bashkëshorti, vjehrri dhe vjehrra pasi sipas tyre i ka rrahur të gjithë. Konflikti para 2 ditësh degradoi në dhunë kur ajo bleu një...

Rrahu burrin, kunatin dhe vjehrrit, flet për herë të parë nëna e dy fëmijëve: Doja të merrja dhi dhe pula…

para një jave - FaxWeb

Etleva Korra është denoncuar për dhunë në familje me 11 maj nga kunati, bashkëshorti, vjehrri dhe vjehrra pasi sipas tyre i ka rrahur të gjithë. Ajo është nënë e dy fëmijëve dhe e gjitha nisi kur vjehrri...

S’përmbahet nusja shqiptare: Dje rrahu vjehrrin dhe vjehrrën, sot rrah burrin dhe kunatin

para një jave - Reporteri

28-vjeçarja nga Librazhdi, e cila dje rrahu vjehrrin dhe vjehrrën sot ka ushtruar dhunë edhe ndaj bashkëshortit e kunatit të saj, raportojnë mediat në Shqipëri. “Mësohet se E. K., 28 vjeçe dhe A. K., 29...

S’përmbahet nusja shqiptare: Dje rrahu vjehrrin dhe vjehrrën, sot rrah burrin dhe kunatin

para një jave - Pa censure

28-vjeçarja nga Librazhdi, e cila dje rrahu vjehrrin dhe vjehrrën sot ka ushtruar dhunë edhe ndaj bashkëshortit e kunatit të saj, raportojnë mediat në Shqipëri. “Mësohet se E. K., 28 vjeçe dhe A. K., 29...

S’përmbahet nusja shqiptare: Dje rrahu vjehrrin dhe vjehrrën, sot rrah burrin dhe kunatin

para një jave - Revista Kosovarja

28-vjeçarja nga Librazhdi, e cila dje rrahu vjehrrin dhe vjehrrën sot ka ushtruar dhunë edhe ndaj bashkëshortit e kunatit të saj, raportojnë mediat në Shqipëri. “Mësohet se E. K., 28 vjeçe dhe A. K., 29...

S’përmbahet nusja shqiptare: Dje rrahu vjehrrin dhe vjehrrën, sot rrah burrin dhe kunatin

para një jave - Bota Press

28-vjeçarja nga Librazhdi, e cila dje rrahu vjehrrin dhe vjehrrën sot ka ushtruar dhunë edhe ndaj bashkëshortit e kunatit të saj, raportojnë mediat në Shqipëri. “Mësohet se E. K., 28 vjeçe dhe A. K., 29...

Gruaja në Podujevë lë fëmijët dhe largohet nga shtëpia: Jam lodhur, burri po më rrah e po më bën presion

para një jave - Revista Kosovarja

Çdo ditë në Policinë e Kosovës raportohen raste të shumta të dhunës në familje, ku zakonisht viktima janë gratë që pësojnë nga bashkëshortët e tyre. Shumë prej tyre nuk i denoncojnë burrat në momentin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK