Familja shqiptare i zhvat mbi 50 mijë euro çiftit grek: Ju kanë bërë magji të zezë ndaj s’bëni dot fëmijë

para një jave - Reporteri

Një çift grek ka rënë pre e mashtrimit të paprecedentë të një familjeje shqiptare e cila i bindi se u kishin bërë magji dhe më pas u zhvatën shuma të mëdha parash për të zgjidhur magjitë. Burri grek rrëfen...

Familja shqiptare mashtron çitin grek: ‘Ju kanë bërë magji të zezë, nuk bëni dot fëmijë’. Si i zhvatën 50 mijë euro

para një jave - NOA

Një histori të pabesueshme deri në makth ka përjetuar një familje greke. Një familje shqiptare i ka punuar atyre një rreng për ‘magji të zezë’ duke u zhvatur 50 mijë euro. Athanasios P. ka folur për gazetën...

Familja shqiptare i zhvat mbi 50 mijë euro çiftit grek: Ju kanë bërë magji të zezë ndaj s’bëni dot fëmijë

para një jave - Gazeta Express

Një çift grek ka rënë pre e mashtrimit të paprecedentë të një familjeje shqiptare e cila i bindi se u kishin bërë magji dhe më pas u zhvatën shuma të mëdha parash për të zgjidhur magjitë. Burri grek rrëfen...

Familja shqiptare mashtron çiftin helen dhe i zhvat mbi 50 mijë euro: Ju kanë bërë magji të zezë ndaj s’bëni fëmijë

para një jave - ABC News

Një familje shqiptare i ka zhcatur 50 mijë euro një çifti grek përmes mashtrimit të paprecedentë. Familja shqiptare i bindi se u kishin bërë magji për të mos bërë fëmijë dhe më pas u zhvatën shuma të mëdha...

Grekja nuk bëhej dot nënë/ Familja shqiptare mashtron çiftin helen, e sjell në Shqipëri dhe u zhvat mijëra euro: Ju kanë bërë magji të zezë

para një jave - Panorama

Një çift grek ka rënë pre e mashtrimit të paprecedentë të një familjeje shqiptare e cila i bindi se u kishin bërë magji dhe më pas u zhvatën shuma të mëdha parash për të zgjidhur magjitë. Athanasios P....

Familja shqiptare mashtron çitin grek: Preteks mbi magjinë e zezë, i zhvatën 50 mijë euro

para një jave - Arbresh

Një histori të pabesueshme deri në makth ka përjetuar një familje greke. Një familje shqiptare i ka punuar atyre një rreng për ‘magji të zezë’ duke u zhvatur 50 mijë euro. Athanasios P. ka folur për gazetën...

Familja shqiptare mashtron çitin grek: ‘Ju kanë bërë magji të zezë, nuk bëni dot fëmijë’. Si i zhvatën 50 mijë euro

para një jave - Tetova Sot

Një histori të pabesueshme deri në makth ka përjetuar një familje greke. Një familje shqiptare i ka punuar atyre një rreng për ‘magji të zezë’ duke u zhvatur 50 mijë euro. Athanasios P. ka folur për gazetën...

Grekja nuk bëhej dot nënë/ Familja shqiptare e mashtron çiftin dhe u zhvat mijëra euro!

para një jave - Java News

Një çift grek ka rënë pre e mashtrimit të paprecedentë të një familjeje shqiptare e cila i bindi se u kishin bërë magji dhe më pas u zhvatën shuma të mëdha parash për të zgjidhur magjitë. Athanasios P....

“Ju kanë bërë magji të zezë, nuk bëni dot fëmijë”, familja shqiptare mashtron çitin grek, si i zhvatën 50 mijë euro

para një jave - FaxWeb

Një familje shqiptare i ka punuar një rreng çiftit grek duke u zhvatur një shumë deri në 50 mijë euro, duke i mashtruar se u kishin bërë magji në mënyrë që të mosbënin fëmijë dhe prandaj duhet të paguanin...

Familja shqiptare i zhvat mbi 50 mijë euro çiftit grek: Ju kanë bërë magji të zezë ndaj s’bëni dot fëmijë

para një jave - Insajderi.org

Një çift grek ka rënë pre e mashtrimit të paprecedentë të një familjeje shqiptare e cila i bindi se u kishin bërë magji dhe më pas u zhvatën shuma të mëdha parash për të zgjidhur magjitë. Burri grek rrëfen...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK